Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 09:02   #1951
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ah i dodać jedno karmienie więcej w nocy miedzy 24 a 6 rano - mleko nocne jest bardziej kaloryczne

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

http://www.who.int/childgrowth/stand...ht_for_age/en/

Tutaj sa siatki centylowe dla dzieci karmionych piersią
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:13   #1952
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Olutka to plamienie brzmi niepokojąco, może to czop? Albo jego przodek?

Nie, za rzadkie to było
Ale może to jeszcze resztki po wczorajszym badaniu -bo znów w czasie badania nie czułam nic bólu a po plamiłam, ale to się może zdarzać.
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:19   #1953
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

pocieszcie, że też ostatnio macie humory i płaczecie z byle czego? Ja właśnie ryczę, bo mi kot podrapał wózek ;(
nawet nie jakoś mocno, ale nakrzyczałam na małpę i dobrze, że się schowała, bo nie mogę na nią patrzeć

__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:19   #1954
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Miałam ogarnąć chatę, ale jednak idę na spacer póki nie jest mega gorąco...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:21   #1955
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Blue- ja też mam takie bóle, lekarz na wizycie nie stwierdził nic niepokojącego prócz normalnego ponoć na tym etapie zmiękczenia i skrócenia szyjki. Po prostu chyba coś się rusza tam na dole.
Nie ostatnio nic nie powiedział tylko szyjka zamknięta. I po tej wizycie codziennie boli, wiec moze...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Uważaj że syn się Ciebie posłucha kiedy Ty chcesz 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:22   #1956
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, ...

Elrosa kochana, ja beczę wcale bez powodu. Wiem, że to marne pocieszenie ale patrz to:
ImageUploadedByWizaz Forum1467361268.083722.jpgImageUploadedByWizaz Forum1467361294.834875.jpg
Narożnik robiony u producenta na zamówienie, na tkaninę 6 tyg czekałam...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:23   #1957
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
pocieszcie, że też ostatnio macie humory i płaczecie z byle czego? Ja właśnie ryczę, bo mi kot podrapał wózek ;(
nawet nie jakoś mocno, ale nakrzyczałam na małpę i dobrze, że się schowała, bo nie mogę na nią patrzeć

Widziałam na FB, i wcale Cię nie pocieszę, bo kocham koty, ale za takie coś ugotowałabym z niego zupę chyba. Z kota oczywiście. Zwłaszcza że wózek nóweczka, nieś?igany
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 09:26   #1958
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
pocieszcie, że też ostatnio macie humory i płaczecie z byle czego? Ja właśnie ryczę, bo mi kot podrapał wózek ;(
nawet nie jakoś mocno, ale nakrzyczałam na małpę i dobrze, że się schowała, bo nie mogę na nią patrzeć

Ja bym ubila. Ale ja z tych co wola psy, koty są dla mnie fałszywe. A mój mąż to już wogole by napewno chinszczyzne zrobił z kota na obiad.
Nie dziwię się że ryczysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:30   #1959
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Elrosa kochana, ja beczę wcale bez powodu. Wiem, że to marne pocieszenie ale patrz to:
Załącznik 6514356Załącznik 6514361
Narożnik robiony u producenta na zamówienie, na tkaninę 6 tyg czekałam...
O matko! Za coś takiego to już chyba serwowałabym karne chrupki do końca życia :/
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:33   #1960
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Ja bym ubila. Ale ja z tych co wola psy, koty są dla mnie fałszywe. A mój mąż to już wogole by napewno chinszczyzne zrobił z kota na obiad.
Nie dziwię się że ryczysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo toto! Mam to samo. W życiu by już do domu nie wszedł skubaniec
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:41   #1961
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Elrosa ubiłabym dziada jak nic. No co on sobie wyobraża, żeby Nowy wózeczek tak znaczyć.
Czekam już pod gabinetem do doktor, ale bóle z pleco-dupy idące mnie już wkurzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 09:47   #1962
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dziewczyny a czy wasze kociaczki mają drapaki? Możecie ewentualnie przyciąć im pazurki. Współczuję strat
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:48   #1963
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Kama, no stres jest okropny, wczoraj się zryczałam, że nie umiem własnego dziecka wykarmić

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------



Dokładnie tak jak Ty; 2,5-3 h. Przystawia się dobrze, ewidentnie mleko mod. jej nie pasuje Ja też myślałam, że jak na kruszynę 2,5 kg (teraz 2650) to te 2ogr dziennie jest ok, ale lekarz swoje...więc próbuję, ale z marnym skutkiem...
Biedna.... nic Ci mądrego nie poradze bo kompletnie się nie znam ale rada aby karmić w nocy częściej jest dla mnie całkiem sensowna.
No i odciągać ile się da....





Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
pocieszcie, że też ostatnio macie humory i płaczecie z byle czego? Ja właśnie ryczę, bo mi kot podrapał wózek ;(
nawet nie jakoś mocno, ale nakrzyczałam na małpę i dobrze, że się schowała, bo nie mogę na nią patrzeć

Na mnie niestety to nie robi wrażenia, bo u mnie to codzienność. Już wszystko co tylko jest możliwe mam zniszczone. Komode, kolyske, wózek, cały salon i to co jest wrażenia zasięgu ręki a raczej łapy

Ale rozumiem Twój żal
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:49   #1964
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wasze kociaczki mają drapaki? Możecie ewentualnie przyciąć im pazurki. Współczuję strat

U nas są chyba 2 drapaki i rozłożone 4 różne wycieraczki do drapania. Ale kanapa jest przez kotę ukochana i koniec... A pierwsze zniszczenia zrobiła już w dniu dostawy kanapy...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:03   #1965
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Moje koty upodobaly sobie stara sofe i fotel. Ostatnio kupiłam fotel nowy i na szczęście nauczyły się go nie drapać. Aczkolwiek jeden kot notorycznie wlazi do wózka spać wyganiam go oczywiście ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza.
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:03   #1966
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Po 6 latach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------


Czad zaczna sie skurcze a tu pyk juz parte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli nie bylo w szpitalu przeprowadzki albo pozaru to powinni miec i wg rozporządzenia ktore wcześniej przytaczalam to jest Twoje i bez problemu powinni wydac





Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Na grupie jednej na fb dziewczyny zrobia wszystko by nie miec cc wiec mnie juz nic nie zdziwi. A kazde nieudane sn okreslaja mianem "traumatycznego cc"

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Munia a co trzeba do kosiniakowego? Masz jakas liste? Kiedy to sie zalatwia?






Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Lepiej miec takie problemy niz inne


Munia skoro tak to ladnie ogarniasz to podziel sie swoja wiedza z kolezankami
Szvzegolnie jakie zalaczniki trzeba przyniesc z wnioskiem
Bo wnioski tez sobie podrukowalam

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
Jak będę w chacie to wkleje to co mi dali z gopsu
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:07   #1967
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kotu sie chyba nie obcina paznokci.
Nie pociesze Cie, bo bym go udusila. Na pocieszenie dodam ze moj cudny pies załatwił sie na podłogę przygotowana po panele i teraz każdy pies to będzie czul

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Munia z tego co się orientuję to raczej nie bylo ani pożaru ani przeprowadzki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:07   #1968
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

utwierdzilyscie mnie w fakcie, ze nie bede miec zwierzat w domu.. a juz sie łamałam, bo Tz to zoo by mógł mieć 😉
chyba bym z 9 pietra zrzucala heh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:07   #1969
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
U nas są chyba 2 drapaki i rozłożone 4 różne wycieraczki do drapania. Ale kanapa jest przez kotę ukochana i koniec... A pierwsze zniszczenia zrobiła już w dniu dostawy kanapy...
U mnie to samo niestety. Drapak? Phi. Po co drapak, skoro można sobie podrapać kanapę albo lodówkę albo ten nowy mebel, co tu własnie postawiliście
Pazury też regularnie obcinam obu małpom, ale nie pomaga, nawet chyba odwrotnie, dostają wzmożonego ataku drapania, żeby sobie z powrotem zaostrzyć.

Nic to, trzeba będzie zaraz drugie dziecko majstrować, bo takiego podrapanego wózka nikt już nie odkupi :P
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 10:08   #1970
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
O matko co za lekarz. Nie ma potrzeby dokarmiania mm, wychodzi 20 g dziennie, wiec bardzo dobrze. Najniższa wartość jaka dziecko powinno przybierać to ok 15 gram dziennie, ale powinno się ważyć raz na dwa tygodnie, a najlepiej to raz na miesiąc, bo właśnie dzieci przybierają skokowo - q jednym tygodniu moze Ci przybrać 134, albo nawet 50 gram, a w kolejnym 350.
Po za tym, przede wszystkim dokarmianie zaczyna się od swojego odciagnietego mleka a nie mm. Wiec odstaw te mm i jak juz to podawaj jej swoje własne mleko.

I kolejna sprawa jezeli dziecko moczy pieluszki to znaczy ze jest najedzone
No właśnie...Nie chcę robić wbrew lekarzowi, ale też mi się kupy nie trzyma. A mała moczy pieluchy, moczy przewijak, moczy mnie, kupy robi co najmniej 4 dziennie plus w nocy też jest brudna pielucha i pierduszki-kleksy. Położna też mówiła, żeby jeszcze do terminu porodu (7.07) dać jej czas i karmić cyckiem i moim odciągniętym.
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:09   #1971
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Kotu sie chyba nie obcina paznokci.
Nie pociesze Cie, bo bym go udusila. Na pocieszenie dodam ze moj cudny pies załatwił sie na podłogę przygotowana po panele i teraz każdy pies to będzie czul

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Munia z tego co się orientuję to raczej nie bylo ani pożaru ani przeprowadzki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kotu wychodzącemu nie trzeba bo sam zdrapuje o drzewa itd ale domowemu trzeba -szybko robią się takie mega ostre igiełki...

A teraz się pochwalę bo chyba wróciłam do formy moją dłuższą trasę spacerową, około 3,8 km przeszłam dziś w 40 min!! A nie raz krótszą o dobry kilometr idę dłużej!! No dumna z siebie jestem i cała mokra, ale to się nie liczy
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:11   #1972
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Ah i dodać jedno karmienie więcej w nocy miedzy 24 a 6 rano - mleko nocne jest bardziej kaloryczne

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

http://www.who.int/childgrowth/stand...ht_for_age/en/

Tutaj sa siatki centylowe dla dzieci karmionych piersią
Nie kumam tych siatek
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:12   #1973
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
U mnie to samo niestety. Drapak? Phi. Po co drapak, skoro można sobie podrapać kanapę albo lodówkę albo ten nowy mebel, co tu własnie postawiliście
Pazury też regularnie obcinam obu małpom, ale nie pomaga, nawet chyba odwrotnie, dostają wzmożonego ataku drapania, żeby sobie z powrotem zaostrzyć.

Nic to, trzeba będzie zaraz drugie dziecko majstrować, bo takiego podrapanego wózka nikt już nie odkupi :P

U mnie nic innego poza kanapą nie cieszy się miłością kota. W poprzednim mieszkaniu nie zrobiła nam najmniejszej szkody, więc nie przewidziałam, że inna kanapa może jej tak do gustu przypaść... Albo tak skrajnie nie przypaść, że robi wszystko, żeby ją na inną wymienić

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
No właśnie...Nie chcę robić wbrew lekarzowi, ale też mi się kupy nie trzyma. A mała moczy pieluchy, moczy przewijak, moczy mnie, kupy robi co najmniej 4 dziennie plus w nocy też jest brudna pielucha i pierduszki-kleksy. Położna też mówiła, żeby jeszcze do terminu porodu (7.07) dać jej czas i karmić cyckiem i moim odciągniętym.

Ja bym nie posłuchała tych zaleceń. Niestety rzadko który pediatra tak naprawdę zna się na karmieniu i dla wielu mm jest lekiem na wszystko ;(
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:14   #1974
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Kotu wychodzącemu nie trzeba bo sam zdrapuje o drzewa itd ale domowemu trzeba -szybko robią się takie mega ostre igiełki...

A teraz się pochwalę bo chyba wróciłam do formy moją dłuższą trasę spacerową, około 3,8 km przeszłam dziś w 40 min!! A nie raz krótszą o dobry kilometr idę dłużej!! No dumna z siebie jestem i cała mokra, ale to się nie liczy
Olutka oszczędzaj się trochę ☺
Powiem Ci,ze ja cała ciąże aktywna bylam,spacery,fitness,mię śnie Kegla podczas porodu położna mnie zapytała czy uprawiam zawodowo jakiś sport bo mam tak wyrobione i sztywne mięśnie krocza...musiała naciąć,Ale i tak nie żałuję tych ćwiczeń,przynajmniej kręgosłup mnie wcale nie bolal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:20   #1975
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Witam się w dwupaku, 39+0. Czekam cierpliwie, az coś się zacznie, a nie chce się dziać. Nadal nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że już niedługo będę miała dziecko, każdy, tylko nie ja, to czysta abstrakcja.
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:23   #1976
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Witam się w dwupaku, 39+0. Czekam cierpliwie, az coś się zacznie, a nie chce się dziać. Nadal nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że już niedługo będę miała dziecko, każdy, tylko nie ja, to czysta abstrakcja.
Ruszy Cie, nawet nie zdążysz pomyśleć a będziesz jechać na porodowke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:36   #1977
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
A teraz się pochwalę bo chyba wróciłam do formy moją dłuższą trasę spacerową, około 3,8 km przeszłam dziś w 40 min!! A nie raz krótszą o dobry kilometr idę dłużej!! No dumna z siebie jestem i cała mokra, ale to się nie liczy
Oj zazdroszczę Ja jestem od jakiegoś tygodnia totalnie anty spacerowa. Zaraz twardnieje mi brzuch i dostaję dziwnych bóli i stękam.
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:37   #1978
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
U nas są chyba 2 drapaki i rozłożone 4 różne wycieraczki do drapania. Ale kanapa jest przez kotę ukochana i koniec... A pierwsze zniszczenia zrobiła już w dniu dostawy kanapy...
U mnie sprawdzają się kartony
i gazety. Myszy sztuczne też w miarę.
Ale i tak lubią kanapę najbardziej na świecie...




Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Kotu wychodzącemu nie trzeba bo sam zdrapuje o drzewa itd ale domowemu trzeba -szybko robią się takie mega ostre igiełki...

A teraz się pochwalę bo chyba wróciłam do formy moją dłuższą trasę spacerową, około 3,8 km przeszłam dziś w 40 min!! A nie raz krótszą o dobry kilometr idę dłużej!! No dumna z siebie jestem i cała mokra, ale to się nie liczy
Jezu, kobieto. Skąd Ty bierzesz energię?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:50   #1979
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Olutka oszczędzaj się trochę
Powiem Ci,ze ja cała ciąże aktywna bylam,spacery,fitness,mię śnie Kegla podczas porodu położna mnie zapytała czy uprawiam zawodowo jakiś sport bo mam tak wyrobione i sztywne mięśnie krocza...musiała naciąć,Ale i tak nie żałuję tych ćwiczeń,przynajmniej kręgosłup mnie wcale nie bolal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej, a ja ciągle mam nadzieję, że nie wiem jakim cudem mnie nie będą nacinać. Wczoraj doktor się ze mnie śmiał, bo mówi, że Młody waży 3700 coś a ja tylko 'oj...'

I zamiast sprzątać musiałam jechać po tż-ta i od razu załatwimy parę rzeczy w mieście.
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 11:03   #1980
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Misia, powodzenia na wizycie!!

MamaNiny, obyś nie czekała na ktg a zapis był dobry!

Aclerya, zaciskam kciuki, żeby Cię nie zostawiali w szpitalu...


Wczoraj padłam jak mucha... Skończyła się dogrywka, miały być karne... I ani 1 nie widziałam bo mi mój organizm prąd odciął -zasnęłam w ułamku sekundy na kanapie!!!
Po meczu ledwie soczewki wyjęłam, nawet makijażu nie zmyłam i do wyra
Wyjątkowo dobrze dziś spałam!! Tylko jak po 8-ej zadzwoniła pani notariusz dopytać o szczegóły pełnomocnictwa, które chcę w poniedziałek podpisać, gadałam jak potłuczona -nic nie potrafiłam jej wyjaśnić

Dziś z łóżka wygoniło mnie plamienie -szybko pobiegłam wziąć prysznic i uprzątnąć zapaćkane łóżko i na szczęście już nic się nie dzieje.
Pora iść na śniadanko i ogarnąć górę chaty bo narobiliśmy tu z tż-tem niezłego chaosu...

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

A propos przybierania wagi noworodka -siatki centylowe, z których korzystają lekarze to siatki dla dzieci karmionych mm- dzieci kp przybierają inaczej, bardziej skokowo i nierównomiernie, stąd wielu lekarzy mówi, że dziecko przybiera za mało, a nie wnika w to, że przybiera po prostu inaczej...
Już jestem po, teraz czekanie.na wypis.
Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
pocieszcie, że też ostatnio macie humory i płaczecie z byle czego? Ja właśnie ryczę, bo mi kot podrapał wózek ;(
nawet nie jakoś mocno, ale nakrzyczałam na małpę i dobrze, że się schowała, bo nie mogę na nią patrzeć

Współczuję :-( ja bym próbowała okleić albo pomalować. Moja jak była mała krzesła nam drapała. Na szczęście już tego nie robi.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.