Zmniejszenie piersi - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 08:24   #2101
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
Gratulacje. Nic nie miałaś dostać Warto mieć jeszcze oznaczoną grupę krwi i zaszczepić się przeciwko żółtaczce.
A jaki nosisz rozmiar?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozmiar jest różny to zależy od stanika, mam nawet 75 H,ale zdarza się też i F

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:34   #2102
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Rozmiar jest różny to zależy od stanika, mam nawet 75 H,ale zdarza się też i F

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
H polskie czy brytyjskie? w sumie ważne, że się udało. Mi wychodzi na to, że teraz będę miała brytyjskie 70F, polskie 70 H. Ale biust jest całkiem inny, sterczący. Jak nie masz relatywnie dużego, to będą mieli większe pole do popisu i zrobią cycki do Playboya Ze mną na sali była babka, która pytała o samo podniesienie, bez zmniejszenia i bez implantów i powiedzieli jej, że też mogą zrobić na NFZ, więc nie tylko super zmniejszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:40   #2103
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
H polskie czy brytyjskie? w sumie ważne, że się udało. Mi wychodzi na to, że teraz będę miała brytyjskie 70F, polskie 70 H. Ale biust jest całkiem inny, sterczący. Jak nie masz relatywnie dużego, to będą mieli większe pole do popisu i zrobią cycki do Playboya Ze mną na sali była babka, która pytała o samo podniesienie, bez zmniejszenia i bez implantów i powiedzieli jej, że też mogą zrobić na NFZ, więc nie tylko super zmniejszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
H polskie, jak zrobią mi cycki do playboya to będę miała czym się mężowi pochwalić 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:04   #2104
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

No bo Kania76 to były naprawdę megabimbały A Korzeniowskiego to ja do tej pory nie ogarnęłam. Pojechałam do niego na konsultację, przyjęła mnie Wasilewska w zastępstwie, a operował mnie Antonov Dalej nie wiem, który to Korzeniowski
Ja mam fajny strój kupiony w second handzie, marki speedo. Jednoczęściowy. I teraz uwaga, przed operacją pasował i teraz też pasuje Nie wiem jak to możliwe, ale jest tak skrojony, że się mega naciąga a jednocześnie wyszczupla. Zapłaciłam za niego coś 7 zł. Może poszperaj?
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:17   #2105
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
H polskie czy brytyjskie? w sumie ważne, że się udało. Mi wychodzi na to, że teraz będę miała brytyjskie 70F, polskie 70 H. Ale biust jest całkiem inny, sterczący. Jak nie masz relatywnie dużego, to będą mieli większe pole do popisu i zrobią cycki do Playboya Ze mną na sali była babka, która pytała o samo podniesienie, bez zmniejszenia i bez implantów i powiedzieli jej, że też mogą zrobić na NFZ, więc nie tylko super zmniejszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
H polskie, jak zrobią mi cycki do playboya to będę miała czym się mężowi pochwalić 😃

Korzeniowski to młody lekarz,byłam w szoku jak go zobaczyłam na oko tak po 30-tce i poważny skupiony na swojej pracy🤔
Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
No bo Kania76 to były naprawdę megabimbały A Korzeniowskiego to ja do tej pory nie ogarnęłam. Pojechałam do niego na konsultację, przyjęła mnie Wasilewska w zastępstwie, a operował mnie Antonov Dalej nie wiem, który to Korzeniowski
Ja mam fajny strój kupiony w second handzie, marki speedo. Jednoczęściowy. I teraz uwaga, przed operacją pasował i teraz też pasuje Nie wiem jak to możliwe, ale jest tak skrojony, że się mega naciąga a jednocześnie wyszczupla. Zapłaciłam za niego coś 7 zł. Może poszperaj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:19   #2106
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jakoś u nas kostiumów w sh specjalnie nie widziałam...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:43   #2107
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

I jeszcze jedno obiecałam sobie, że jak się zakwalifikuje to zabieram się za dietę,ale teraz boje się, że jak schudnę np 10 kg to nie będą mieli co zmniejszać 🙁i co mam teraz zrobić, czy będą mogli odmówić operacji w takim przypadku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 10:39   #2108
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Podejrzewam, że będą mieli co zmniejszać bo cycki opadają przy chudnieciu. Tylko nie szalej z tym odchudzaniem
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:08   #2109
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania, ja również chudnę i faktycznie będą mieli co podnosić. Już poleciało mi 5 kg, a do operacji mam ponad rok, także już nie mogę się doczekać!

narrow_minded, wyślesz mi swoje fotki? anetapoletek@gmail.com
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:24   #2110
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Miałam taki okres w życiu, że kilkukrotnie chudłam i tyłam po 40 kg mniej więcej, też byłoby co podnosić....

Byłam w TKMaxxie, kostiumów od cholery, Speedo też, jedyne w których dało się biust upchnąć miały za wielki dekolt z tyłu........ Znowu nic nie kupiłam...... Ech.... Chciałabym coś w okolicach stówy, max 150 trafić, bo jak pomyślę, że to na kilka włożeń tylko to kicha wydawać więcej....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 19:09   #2111
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Kania, ja również chudnę i faktycznie będą mieli co podnosić. Już poleciało mi 5 kg, a do operacji mam ponad rok, także już nie mogę się doczekać!

narrow_minded, wyślesz mi swoje fotki? anetapoletek@gmail.com
Na kiedy masz termin operacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 19:29   #2112
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
No bo Kania76 to były naprawdę megabimbały A Korzeniowskiego to ja do tej pory nie ogarnęłam. Pojechałam do niego na konsultację, przyjęła mnie Wasilewska w zastępstwie, a operował mnie Antonov Dalej nie wiem, który to Korzeniowski
Ja mam fajny strój kupiony w second handzie, marki speedo. Jednoczęściowy. I teraz uwaga, przed operacją pasował i teraz też pasuje Nie wiem jak to możliwe, ale jest tak skrojony, że się mega naciąga a jednocześnie wyszczupla. Zapłaciłam za niego coś 7 zł. Może poszperaj?
Narrow, weszłam dziś pierwszy raz na kafeterię i przeczytałam pytanie o opatrunek hydrokoloidowy. Sama się na ym zastanawiałam, ale byłam u chirurga i ona mi poleciła Bactigras. To jest taka siateczka nasączona czymś antybakteryjnym, nie klei się jak gaza. A na to plaster. Taki bacti kosztuje 20 zł za siateczkę 10x15, a można to przycinać. Po dwóch dniach z tym jest lepiej niż z gazą, więc jakby co, to możesz to stosować.
Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Na kiedy masz termin operacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:09   #2113
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek u mnie w mieście bactigras mają tylko w jednej aptece i teraz jak zdejme ten hydrokoloidowy to założę bactigrasa. Wiem, że dobrze robi, bo w Łęcznej też go stosują. Ale co, odradzala Ci te koloidowe? Czy po prostu piw.ze bactigras lepszy? Jest poprawa u Ciebie?
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:14   #2114
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Agatek u mnie w mieście bactigras mają tylko w jednej aptece i teraz jak zdejme ten hydrokoloidowy to założę bactigrasa. Wiem, że dobrze robi, bo w Łęcznej też go stosują. Ale co, odradzala Ci te koloidowe? Czy po prostu piw.ze bactigras lepszy? Jest poprawa u Ciebie?
Nie, nie odradzała, ani nie mówiła, co lepsze, po prostu to mi zakładała i się dogadałyśmy, że kupię i sama będę robić opatrunki zamiast jechać na drugi koniec miasta. Wydaje mi się, że lepiej, najgorsze było to przyklejanie gazy, bo miałam wrażenie, że co się zagoi, to odrywam. A to co zagojone, czylj 99% to pięknie, jakby nawet zostało tak jak teraz i nic blizny nie zbladły, to ie będę narzekać. Pani chirurg chwaliła, że zszyli jak nie na NFZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:40   #2115
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek jak będziesz miała jakieś świeże fotki to wyślij mi albo wrzuć

Ciekawa jestem jak jest po prawie miesiącu.
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:51   #2116
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Miałam taki okres w życiu, że kilkukrotnie chudłam i tyłam po 40 kg mniej więcej, też byłoby co podnosić....

Byłam w TKMaxxie, kostiumów od cholery, Speedo też, jedyne w których dało się biust upchnąć miały za wielki dekolt z tyłu........ Znowu nic nie kupiłam...... Ech.... Chciałabym coś w okolicach stówy, max 150 trafić, bo jak pomyślę, że to na kilka włożeń tylko to kicha wydawać więcej....
Polecam Decathlon po prostu, ja kupiłam super kostium, służy mi już z rok! A zapłaciłam jakieś 60 zł
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:16   #2117
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez malgorzatowa Pokaż wiadomość
Polecam Decathlon po prostu, ja kupiłam super kostium, służy mi już z rok! A zapłaciłam jakieś 60 zł
No byłam właśnie, ale bez efektu.... Możesz wkleić linka jaki? Z tych co mierzyłam żaden jakoś biustu nie podtrzymuje, widok rozpaczliwy...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:06   #2118
zuzza93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi

Narrowminded dziękuję za zdjęcia. Ogromna zmiana! Jestem pod wrażeniem
zuzza93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:05   #2119
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Teraz gdy mam już wyznaczony termin operacji mogę zacząć rozglądać się za stanikami 😊.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 11:43   #2120
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny możecie mi jeszcze napisać kiedy powinnam przyjąć 1 dawkę szczepionki przeciw zółtaczke i potem 2?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:07   #2121
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania kurde wydaje mi się ze pol roku przed operacja musi być 1 dawka nie pamiętam dokladnie wiem ze teraz 3 mam 12 wrzesnia a 19 mam być w szpitalu

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

2 mialam napewno po msc
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:09   #2122
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Kania kurde wydaje mi się ze pol roku przed operacja musi być 1 dawka nie pamiętam dokladnie wiem ze teraz 3 mam 12 wrzesnia a 19 mam być w szpitalu

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

2 mialam napewno po msc
Jak ja bym chciała być na twoim miejscu 🤔,a tu jeszcze półtora roku 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:13   #2123
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania przeleci bardzo szybko ja dopiero jechałam na konsultacje a tu juz zaraz bede na stole ciesz sie ze zostalas zakwalifikowana to najważniejsze masz na co czekać a z tego co pisalas to doktorek mowil ze nie masz zbyt ogromnych piersi jedno masz za soba teraz musisz poczekać 😏 armii i izarus proszę prześlijcie fotki jak sie czujecie jak ten czas leci szok😀 podaje meila donata.mostowa@wp.pl pozdrawiam
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:28   #2124
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej Dziewczyny, szczególnie te już "PO".
Mam problem, na łączeniu szwów pionowych i poziomych, na tej kotwicy, zrobiły mi się rany, takie płaskie dziury na ok.1cmx1cm, widać z nich mięcho :/ Nie wiem, czy mam panikować, czy zostawić to do poniedziałku. Nałożyłam bactigras i gazy. Miała któraś z Was tak? Martwię się, żeby to się chociaż trochę zaschło, bo nawet się umyć nie mogę
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:51   #2125
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, szczególnie te już "PO".
Mam problem, na łączeniu szwów pionowych i poziomych, na tej kotwicy, zrobiły mi się rany, takie płaskie dziury na ok.1cmx1cm, widać z nich mięcho :/ Nie wiem, czy mam panikować, czy zostawić to do poniedziałku. Nałożyłam bactigras i gazy. Miała któraś z Was tak? Martwię się, żeby to się chociaż trochę zaschło, bo nawet się umyć nie mogę
Nie znam się,ale widziałam na zdjęciu twoja lewą pierś i myślę że powinnaś iść do lekarza żeby ją zobaczył i nie czekaj do poniedziałku..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:08   #2126
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania ale lekarz ja widzial. Ona się po prostu pogłębiła po zdjęciu tego opatrunku hydrokoloidowego, bo on rozpuścił ten strupek który tam był i się wystraszyłam. Chciałam się tylko dowiedzieć czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy któraś tak miała tez
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 17:23   #2127
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi jeszcze napisać kiedy powinnam przyjąć 1 dawkę szczepionki przeciw zółtaczke i potem 2?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak najszybciej. Druga po miesiącu, trzecia po pół roku i już jestem chroniona na zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 20:16   #2128
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek a co ile zmieniasz te bactigrasy? U mnie10x15 kosztuje 7 zł. Daj znać czy Ci się lepiej goi. Rozwazalam poleżeć chwilę bez opatrunku, żeby te rany przewietrzyć i żeby zaczęły być suche ale cos ostatnio Dr Szczyt gadal, ze tkanki obumieraja, jak schna i już zglupialam.
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 20:19   #2129
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Agatek a co ile zmieniasz te bactigrasy? U mnie10x15 kosztuje 7 zł. Daj znać czy Ci się lepiej goi. Rozwazalam poleżeć chwilę bez opatrunku, żeby te rany przewietrzyć i żeby zaczęły być suche ale cos ostatnio Dr Szczyt gadal, ze tkanki obumieraja, jak schna i już zglupialam.
Codziennie, dalej się sączy, szczególnie to pod sutkiem, gdzie wystaje nitka. Jak czytałam o różnych opatrunkach, to tam było właśnie napisane, że utrzymują wilgoć, więc może coś w tym jest.
Czekam do poniedziałku, jak się znacząco nie poprawi, to jeszcze pójdę się pokazać lekarzowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 21:25   #2130
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Kania ale lekarz ja widzial. Ona się po prostu pogłębiła po zdjęciu tego opatrunku hydrokoloidowego, bo on rozpuścił ten strupek który tam był i się wystraszyłam. Chciałam się tylko dowiedzieć czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy któraś tak miała tez
Narrow_minded, jeżeli czujesz że tak powinno być to zrozumiem. Ja bym panikowała że będę miała szerokie blizny,że tak to zostanie i bym poszła do lekarza 😔, ale to jestem ja 😉. Nie znam się na tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.