Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-18, 22:49   #2101
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka, Dziewczyny mówiły, że ich dzieci robią kupkę o konsystencji musztardy. Mojej też się to zdarzyło dwa razy, ale kupka wróciła do dawnych przyzwyczajeń
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 02:34   #2102
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Niulka, Dziewczyny mówiły, że ich dzieci robią kupkę o konsystencji musztardy. Mojej też się to zdarzyło dwa razy, ale kupka wróciła do dawnych przyzwyczajeń
No to coś takiego było. Teraz go karmię, a on rechocze na śpiocha

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 07:11   #2103
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Velika gdzie sie wybieracie? My się zgapilismy z paszportem dla małego, a podobno w Izerskich po stronie czeskiej jest duzo tras po których mozna poruszać sie wózkiem
Po co paszport, dowód mu zrób za darmo i tydzień się czeka
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 08:09   #2104
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

tabaska w Tatry słowackie, bo tam multum tras dla wózków i ja dowód wyrabiam małej, czeka się ok 2 tyg chyba mnie poebało bo to 500 km od nas no ale ja muszę w Tatry
młoda pobiła wczoraj rekord, pierwsza pobudka 22:30 ledwo zdążyłam się położyć...
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 08:39   #2105
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Łomatko dołączam sie do skokowych bobasów 🙄 od przedwczoraj nie to samo dziecko... Dobrze, ze w sobotę jak chrzest był to było ok
Marudzi strasznie, nie chce jeść albo je tak łapczywie ze sie krztusi cały, ryki i miauczenie nim stop...
Hehe Velika mój tez 22:30 pobudka, TŻ mnie z prysznica wyciągał spanikowany

Przyczepka do roweru: kupuje/ma któraś?
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 09:20   #2106
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka brak kupki od soboty to jeszcze nie tragedia, czytałam, że czasem nie ma i po 8 dni

Mój Bartek jest taki rozgadany, potrafi gadać, i gadać... Mówię do niego, że będzie politykiem

U nas progres, bo nareszcie zauważa zabawki, i je dotyka .
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 10:03   #2107
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U nas skok na szczęście juz za nami ale niestety wypadł akurat jak na urlop na roztocze pojechaliśmy.. Bardzo nie marudziła ale w nocy pobudki co 1,5-2 godz.. Ale przynajmniej teraz juz obraca sie z plecków na brzuszek, chwyta wszystko co jest w jej zasięgu, przekłada sobie zabawki w rączkach (ewidentnie woli lewa rękę wiec chyba bedzie mańkut i zaczęła "gadać" w inny sposób niz dotychczas a w bujaczku to sie odpycha łokciami i głowę do przodu ciągnie, zeby siadać juz jej sie nie podoba pozycja półleżąca
Z tymi skokami troche utrapienia jest ale potem tylko sam zachwyt z nowych umiejętności
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 10:12   #2108
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika: Nie martw się trasą! moje spacero i butelko sceptyczne dziecko dało radę tysiąc km w 3 dni, to Emi tym bardziej



Unas dziś pobudka o 5:36 😲 nigdy tak wcześnie nie wstała. Do 7:30 ja jej animowałam czas, później tż. Nie wiem o której udało mu się ja spacyfikować, ale pospaliśmy do teraz 😲
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 10:13   #2109
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Moj dzis na wizycie przed szczepieniem najpierw atak smiechu jak mu lekarka wyjela z buzi drewniany patyk, a potem po zalozeniu body przez glowe. Wariat


Dziewczyny bukujace kwatery - jak i gdzie szukacie? Czy te szkraby sie liczy czy jak jade z lozeczkiem turystycznym to nie i szukam normalnie noclegu dla 2 os dorosłych tylko?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 10:30   #2110
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość

Przyczepka do roweru: kupuje/ma któraś?
My kupujemy firmy querrido, tylko czekammy na kolor i na leżaczek dla malucha, będzie dostawa pod koniec lipca ale my podwójna kupujemy bo starsza cora tez chce dupkę powozić

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Ineso: w sumie nie wiem jak naa kwaterach prywatnych bo w hotelach takie małe nie płaci. Ale się zaznacza przy rezerwacji. Ja bym pytała bo może się trafić taki pokój że się łóżeczko nie zmieści...
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 10:51   #2111
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso ja szukałam prywatnej kwatery przez słowackie portale ;] dzieć za darmo. My nie śpimy nigdy w hotelach, bo nam kasy szkoda, noclegów szukam po taniości i koniecznie bez wyżywienia
AsiaPo woow spanko do 11, zazdroszczę moja usiłowała dziś wstać o 6, ale zaprotestowałam i odłożyłam ją po jedzeniu na rogalu do karmienia, bo na nim lubi spać i prawie do 8 dospałyśmy. No tak pomyślałam właśnie o tobie, że skoro twój wrzaskun dał radę tyle km, to i moja da, tym bardziej, że będziemy jechać nocą
jest jedna pozytywna strona skoku - młoda zaakceptowała chustę ;] najpierw wyszłam z nią na próbę wyrzucić śmieci, a potem do sklepu ;] jaka spokojna była!
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-07-19 o 10:54
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 10:55   #2112
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
U nas skok na szczęście juz za nami ale niestety wypadł akurat jak na urlop na roztocze pojechaliśmy.. Bardzo nie marudziła ale w nocy pobudki co 1,5-2 godz.. Ale przynajmniej teraz juz obraca sie z plecków na brzuszek, chwyta wszystko co jest w jej zasięgu, przekłada sobie zabawki w rączkach (ewidentnie woli lewa rękę wiec chyba bedzie mańkut i zaczęła "gadać" w inny sposób niz dotychczas a w bujaczku to sie odpycha łokciami i głowę do przodu ciągnie, zeby siadać juz jej sie nie podoba pozycja półleżąca
Z tymi skokami troche utrapienia jest ale potem tylko sam zachwyt z nowych umiejętności
Miałam pisać, mój też będzie chyba leworęczny, po chrzestnym
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:48   #2113
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Ineso: w sumie nie wiem jak naa kwaterach prywatnych bo w hotelach takie małe nie płaci. Ale się zaznacza przy rezerwacji. Ja bym pytała bo może się trafić taki pokój że się łóżeczko nie zmieści...
A fakt. Tylko jak to robić przez booking.com? Kontaktować się przed rezerwacją z hotelem żeby dopytać?
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ineso ja szukałam prywatnej kwatery przez słowackie portale ;] dzieć za darmo. My nie śpimy nigdy w hotelach, bo nam kasy szkoda, noclegów szukam po taniości i koniecznie bez wyżywienia
Też nie myślę o hotelu, tylko o jakimś samodzielnym apartamencie/mieszkaniu z kuchnią właśnie, bez żarcia.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:54   #2114
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso: Ja pracowałam trochę w hotelu, więc z doświadczenia Ci mówię jak to wygląda:
Nawet jeśli rezerwujesz przez portal (np booking), to warto w uwagach zaznaczyć, ze przyjeżdżasz z maluszkiem, chcesz/masz swoje łóżeczko). Do 2, czasami 3 roku życia takie maleństwa bezpłatnie.
Warto zaznaczyć to w rezerwacji, bo jak dziewczyny pisały, dostaniesz większy pokój
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 12:42   #2115
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

<ciach>
aa i ja jak pisałam maile do kwater to zaznaczałam, że będzie niemowlak też
__________________


Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-07-19 o 14:01
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 13:20   #2116
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso my bylismu z dwojka dzieci 2 letnia i 4 miesieczna i nie placilismu za nie. Lozeczko turystyczne materac i posciel dostalismy i tez nie placilismy nic dodatkowo a wozic ze soba nie musieliśmy. Przy rezerwacji mówiliśmy w jakim wieku dzieci i Pani sama nam zarezerwowala to lozeczko. Pokoj 2 osobowy zamawialismy z jednym duzym lozkiem. Na dobra sprawe byla tez sofa na ktorej drugie dziecko moglo tez spac

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:16   #2117
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A dowód dla dziecka jest tez ważny 2lata czy 5?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Velika zazdroszczę tatr slowackich, ja mialam plan jechac jeszcze przed ciaza ale zaszlam i dupa, a my tez mamy cos kilo 500km wiec na razie daliśmy sobie siana

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Ja szukalam przez booking i zaznaczałam ze z maluszkiem, pytalam czy turystyczne sie w pokoju zmieści
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:16   #2118
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
A dowód dla dziecka jest tez ważny 2lata czy 5?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Velika zazdroszczę tatr slowackich, ja mialam plan jechac jeszcze przed ciaza ale zaszlam i dupa, a my tez mamy cos kilo 500km wiec na razie daliśmy sobie siana
Dowód 5 lat ale i tak będziesz musiała zmieniać jak z niemowlaka zrobi się chłopczyk bo dziecko musi być jako tako podobne do siebie na zdjęciu
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:20   #2119
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

obiecałam sobie, że nie będę pomagać młodemu z tym wypróżnianiem, ale nie mogłam patrzeć jak się męczy i zastosowałam rurkę. W życiu bym nie pomyślała, że tyle tej "masy" może znajdować się w tak małym ciałku. W sumie zrobił 4 kupki o konsystencji musztardy.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 15:42   #2120
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
obiecałam sobie, że nie będę pomagać młodemu z tym wypróżnianiem, ale nie mogłam patrzeć jak się męczy i zastosowałam rurkę. W życiu bym nie pomyślała, że tyle tej "masy" może znajdować się w tak małym ciałku. W sumie zrobił 4 kupki o konsystencji musztardy.

☆☆☆
A mnie się wydaje, że jak będziesz mu pomagać w danej chwili, to nie pomagasz mu długoterminowo. No ale wybór należy do Ciebie, w końcu to Twoje dziecię Mówię tylko co myślę

Mój najdłużej nie robił 8 dni i to od razu po czasie, kiedy kupa była po każdym karmieniu. Nie dałam mu nic, w niczym nie pomogłam oprócz podkurczana nóżek i dał radę. Przy KP nawet 13 dni to norma
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 22:38   #2121
tortoise1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Velika: To akurat prawda A pamiętam, jak w ciąży nie mogłam się doczekać spacerów

Tortoise: A jakich przyczyn dopatrujecie się w słaby przybieraniu na wadze? Karmisz kp czy mm? Wiązadełko nie jest za krótkie? Byłaś u doradcy laktacyjnego? Maleństwo urodziło się w terminie, czy jest wcześniakiem?
Lulki Bartek też się urodził Malutki, a teraz przybiera jak szalony
nie znamy przyczyny słabego przybierania. Mała ma ponad 3 miesiące i waży 4400. Urodziła się tydzień przed terminem.
Mało je. Karmienie mieszane.
Po Waszych wpisach widzę, że moje maleństwo mocno odstaje jesli chodzi o uśmiechy. dziś rano był taki półuśmiech, ale do głośnego śmiania to jeszcze bardzo daleko.
W czwartek idziemy znowu do pediatry, zobaczymy co powie,ale pewnie to samo co zwyklebserwować, bo za wcześnie na jakieś diagnozy.
Ciesze się, że chociaż z innymi umiejetnościami podobnie: np. łapie już sprawnie zabawki i pcha do buzi.
A zdarza się Waszym maluchom uśmiechać do zabawek ?czy tylko do ludzi?
Bo moja jeśli gada i uśmiecha się to niestety głównie do miśków.
tortoise1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 07:58   #2122
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

WELCOME BACK

Standardowo nie nadrobie.
Sara zasnęła to ja doję kawkę i ładuję się energią.
Miałam jakiś spadek nastroju ostatnimi dniami :O coś z mamcią moją nie mogę się dogadać. No nie wiem co się stało poważnie. Odkąd zaszłam w ciąże to ciągle się kłócimy. No może nie ciągle ale w porónaniu do tego co było to naprawdę w wielu rzeczach się nie zgadzamy ech.

I jakoś niedawno z nią rozmawiałam i dużo spięć było w rozmowie i mi się humor zrypał tak że ja pierdut

NIe cierpię sie kłócić. Z kimkolwiek. No po prostu od dziecka nei cierpię.
Jak są spięcia to ja muszę je wyjaśnić od razu.

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
tabaska w Tatry słowackie, bo tam multum tras dla wózków i ja dowód wyrabiam małej, czeka się ok 2 tyg chyba mnie poebało bo to 500 km od nas no ale ja muszę w Tatry
O? Poważnie! Podeślij jakieś miejsce gdzie warto pojechać, może namówię męża Kocham góry tyle, że ja bym się wybrała końcówką września/październikiem.
Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Przyczepka do roweru: kupuje/ma któraś?
Ja będę chciała! A od jakiego wieku to jest?
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Niulka brak kupki od soboty to jeszcze nie tragedia, czytałam, że czasem nie ma i po 8 dni
BRRR nie cierpię problemów z kupkami.
Zresztą na FB męczyłam was ciągle bo im więcej dni tym coraz bardziej głupiałam.
Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
obiecałam sobie, że nie będę pomagać młodemu z tym wypróżnianiem, ale nie mogłam patrzeć jak się męczy i zastosowałam rurkę. W życiu bym nie pomyślała, że tyle tej "masy" może znajdować się w tak małym ciałku. W sumie zrobił 4 kupki o konsystencji musztardy.

☆☆☆
Kochana moja nie robiła 7 dni. Tzn 7 doba się wczoraj zaczynała i wcześniej w sumie nic jej nie było. A wczoraj zaczęła piszczeć i płakać jak nienormalna przy robieniu. Ja już w końcu nie wytrzymałam i dałam jej czopka i poszła bardzo brzydka ochydna śmierdząca kupa

Ale co z tego jak dziś dalej się pręży i próbuje zorbić coś i nico nie robi.
No zobaczymy co teraz będzie


UBRANKA
zaraz uciekam oglądać ubranka u sąsiadki może będzie miała coś ładnego to kupie

KEJKA
bo Ineso mi pisała już jak mniej więcej wyglądają ceny ubranek, ale nie mogę sobie przypomnieć po ile Ty sprzedawałaś ?

CHUSTY
Jak sprzedam te dwie co mam to będę miała 3 nowe więc całkowita zmiana chust
ale pomyślałam, że zanim sprzedam to najpierw muszę mieć nowe by nie zostać z niczym - i wtedy jak będę mieć nowe i stare to pierdylnę foto stosiku i będę jak te chustoświrki co mają po 10 chust

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

REKLAMY
Ło żesz kurde ile tu reklam ! Oszaleć idzie !
Mam nowego laptopa i brak uBlocka i no wyjść z podziwu nie mogę jak ten wizaż załadowany reklamami
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 08:04   #2123
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Poli - oszustochustoswirka?

Kejka sprzedaje hurtowo i ceny takie tez ma

Tortoise - nie martw sie tak i nie analizuj kazdej czynnosci dziecka, kazde ma swoje tempo i rozne rzeczy w innym czasie opanowuje. Moj tez nie robi wszystkich tych rzeczy co dziewczyny pisza a ma niecale 3 msc i prawie 7 kg. A z tym usmiechaniem do zabawek to moze maja jakies kolory kontrastowe i latwiej sie na nich skupic?
O a moj przykladowo w ogole jie reaguje na glos moj jak ma glowe z jednej a mowie z drugiej strony. I to wyglada niepokojaco ale patrze na to kompleksowo - slyszy spiew, melodyjki z zabawek, boi sie naglych dzwiekow wiec zr sluchem ok.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Tabaska, Velika, Asia - dzieki za pomoc
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 08:22   #2124
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Poli - oszustochustoswirka?

Kejka sprzedaje hurtowo i ceny takie tez ma
Śmicham
dobre może być przez chwilę będę się czuła mega 5 chust normalnie tyle pieniążków, że ohohohohoh !!!! lepiej nie będę myśleć ile to pieniążków będzie w nich gdy będą wszystkie u mnie hehheh
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 08:24   #2125
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Poli Ty swirko
Mi ostatnio wyszlo 3,66 zl za sztukei to markowe, porzadne ciuchyw ogole!! Bylam w lumpie wczoraj wiesz i widzialam tyle pieknych rzeczy dla Saryprzyjedz do mnie
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 09:44   #2126
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Przyczepka--- DANIKA dzieki za odpowiedz, zobaczę ten model my tez początkowo myśleliśmy o podwójnej juz przyszłościowo, ale jednak na początek weźmiemy pojedyncza, a jak bedzie potrzeba to sie sprzeda i kupi 2
Najpierw myślałam tez żeby wypożyczyć na weekend i w ogóle zobaczyć czy to jest fajne, chociaż na pewno jest fajne
POLI w przyczepce można juz niemowlaczki wozić takie jak mamy, tylko musi być specjalny hamaczek czy fotelik

TORTOISE--- spokojnie, tak jak dziewczyny piszą, każde rozwija sie w swoim czasie, na pewno wszystko jest ok

A my dziś na drugie szczepienie lecimy

Miłego dnia mamuśki
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 10:05   #2127
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość

O? Poważnie! Podeślij jakieś miejsce gdzie warto pojechać, może namówię męża Kocham góry tyle, że ja bym się wybrała końcówką września/październikiem.
ja jadę w okolice Szczyrbskiego jeziora, bo można tam pochodzić, wejść nad popradzki staw, zamierzam jeszcze odwiedzić dolinę żarską do schroniska, dolinę cichą/koprową i wjechać kolejką na hrebeniok i stamtąd do rainerowej chaty. Byłam tylko nad popradzkim z tych miejsc, masa ludzi z wózkami wchodziła
z tymi chustami to jesteś szalona
zaliczyłyśmy spacer, młoda pospała całe 15 min a dzis humor nadal zły, awanturuje się od 5:20
Malos powodzenia na szczepieniu!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 11:19   #2128
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tortoise1 Pokaż wiadomość
nie znamy przyczyny słabego przybierania. Mała ma ponad 3 miesiące i waży 4400. Urodziła się tydzień przed terminem.
Mało je. Karmienie mieszane.
Po Waszych wpisach widzę, że moje maleństwo mocno odstaje jesli chodzi o uśmiechy. dziś rano był taki półuśmiech, ale do głośnego śmiania to jeszcze bardzo daleko.
W czwartek idziemy znowu do pediatry, zobaczymy co powie,ale pewnie to samo co zwyklebserwować, bo za wcześnie na jakieś diagnozy.
Ciesze się, że chociaż z innymi umiejetnościami podobnie: np. łapie już sprawnie zabawki i pcha do buzi.
A zdarza się Waszym maluchom uśmiechać do zabawek ?czy tylko do ludzi?
Bo moja jeśli gada i uśmiecha się to niestety głównie do miśków.
Moja ma prawie 4 miesiące i waży około 5 kg. Też mało przybierala.
Uśmiecha się do mnie najwięcej ale do zabawek też. Ale np nie chwyta jeszcze grzechotki ani innych rzeczy.
Spokojnie każde dziecko jest inne. Nie można generalizowac. Każde rozwija się inaczej, w swoim tempie tak jak piszą dziewczyny
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 11:49   #2129
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Polinezyjka, mój Miłoszek wyginał się, podkurczal nóżki i bił się pięścią po brzuszku. Tak jakby chciał, aby ta kupka w końcu wyszła.

☆☆☆

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

My szczepienie nr 2 mamy jutro. Do tego jeszcze rota.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:26   #2130
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój TŻ ma urlop do końca lipca, bardzo się cieszę. Nie wywozimy Bartka do mojej mamy w weekend, poradzimy sobie. Już widzę jak ona go karmi, na każdy płacz.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.