Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-23, 23:53   #1021
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez Kerka Pokaż wiadomość
Mam pytanie trochę z innej beczki : Czasami na ulicy nieznajomy prosi mnie o nr. telefonu .. i w jaki sposób delikatnie mu powiedziec: NIE
a na cholere delikatnie ;] tylko nie mysl, ze masz powiedziec: spie...!
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 00:38   #1022
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Zrób to stanowczo bo jak zaczniesz delikatnie to pomyśli,że się z nim droczysz
i Ci spokoju nie da
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:06   #1023
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: Podryw

U mnie na uczelni (kierunki ścisłe tupu: mechanika,elektryka,telek omunikacja itp.) chłopacy (z moich obserwacji) "lecą" na blondynki (rzucaja się w oczy bardziej od brunetek, rzadko o taką wesołą blondynkę na takiej uczelni , blondynka=kolorowo, wesoło, zwraca uwagę), niewinna, młody wygląd, duże niebieskie oczy ... Tam od razu, jak taka przez korytarz przejdzie to zaczepiana... Tak z mojej obserwacji, jestem na roku z takimi i widzę jak siedzimy na jakimś korytarzu i czekamy na zajęcia i jak jakaś blondynka przejdzie to dopuki im z oczy nie zniknie to milczenie i tylko się gapią ... Hahahaa. Albo kiedyś siedzimy sobie i szła taka jedna na ksero to oni od razu też na ksero za nią udawali, że chca coś skserować ... Tacy są właśnie moi koledzy
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:37   #1024
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Uwodzenie :)

heh dziewczynki,ja pracuje od niedawna,i co jakiś czas gapią się na mnie różni faceci z pracy,są to zazwyczaj pracownicy,zastanawiam się co oni we mnie widzą ...?! bo mam na sobie ciuchy robocze i nie wyglądam najlepiej? czy jeżeli jakiś facet ciągle się na Ciebie gapi to znaczy że mu się podobasz,czy może patrzą się tylko na to jak wykonuje swoją prace żeby pozniej iść do szefa i nakablować że się np. obijam w pracy hihi ;]
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:55   #1025
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Anitko, to może znaczyć że im się podobasz. Ale nie przywiązuj wielkiej wagi do tego że sie patrzą. Oni bardzo często się TYLKO patrzą. To wzrokowcy, daruj im
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 19:03   #1026
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Anitko, to może znaczyć że im się podobasz. Ale nie przywiązuj wielkiej wagi do tego że sie patrzą. Oni bardzo często się TYLKO patrzą. To wzrokowcy, daruj im
ehh szkoda,że żaden jeszcze do tej pory nie zagadał
ehh te chłopy hihi
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 08:17   #1027
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez sunshine02 Pokaż wiadomość
Ja zawsze jak podobam sie jakiemus chlopakowi ktory i mi sie widzi i on na mnie patrzy to odwracam glowe bo poprostu nie umiem sie patrzec komus w oczy i wszystko zawsze psuje zanim cos wogle zacznie byc
mam zupelnie to samo :/ prosze o pomoc...
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 16:34   #1028
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

sposoby na poderwanie? sama nie wiem.. usmiech i spojrzenie
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 18:26   #1029
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez mtlk Pokaż wiadomość
sposoby na poderwanie? sama nie wiem.. usmiech i spojrzenie
własnie tak sobie mysle czy usmiech i spojrzenie moze cos zadzialac..dzisiaj mialam taką sytuację :
bylam z moim bratem i tatą dzisiaj na obiedzie. Wczesniej moj tata poszedl do toalety więc na stołówkę weszlam tylko z bratem...kompletnie mnie przytkalo bo przy stole siedzial wlasnie ON.( z kolegami ) Popatrzyl się, usmiechnął, powiedzial " czesc " ja mu odpowiedzialam i tez sie usmiechnelam. Potem z bratem stalismy w kolejce a on sie obrocil i się chwilę patrzyl, glowe dam sobie uciac ze patrzyl na mojego brata ( on nawet nie wie ze mam brata ) Potem gdy ja jadlam on wracal z talerzem tak szczerze sie do mnie usmiechnal i ja tez...
no i na tym koniec. W sumie prawie go nie znam bo jestesmy na czesc w szkole tylko...
nie wiem jak to rozkręcić i w ogole czy bylby zainteresowany chociaz minimalnie mną..
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 22:15   #1030
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
własnie tak sobie mysle czy usmiech i spojrzenie moze cos zadzialac..dzisiaj mialam taką sytuację :
bylam z moim bratem i tatą dzisiaj na obiedzie. Wczesniej moj tata poszedl do toalety więc na stołówkę weszlam tylko z bratem...kompletnie mnie przytkalo bo przy stole siedzial wlasnie ON.( z kolegami ) Popatrzyl się, usmiechnął, powiedzial " czesc " ja mu odpowiedzialam i tez sie usmiechnelam. Potem z bratem stalismy w kolejce a on sie obrocil i się chwilę patrzyl, glowe dam sobie uciac ze patrzyl na mojego brata ( on nawet nie wie ze mam brata ) Potem gdy ja jadlam on wracal z talerzem tak szczerze sie do mnie usmiechnal i ja tez...
no i na tym koniec. W sumie prawie go nie znam bo jestesmy na czesc w szkole tylko...
nie wiem jak to rozkręcić i w ogole czy bylby zainteresowany chociaz minimalnie mną..
Ja mam podobną sytuację.. On jest dwa lata starszy (), i w zasadzie to nie wiem ani jak zagadać, ani nic, jedynie to go wypatruje na przerwach na korytarzu . Jakiś sposób na zwrócenie na siebie uwagi? Tekst, żeby zagadać na n-kl lub na gg? Pomocy
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 23:20   #1031
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
Ja mam podobną sytuację.. On jest dwa lata starszy (), i w zasadzie to nie wiem ani jak zagadać, ani nic, jedynie to go wypatruje na przerwach na korytarzu . Jakiś sposób na zwrócenie na siebie uwagi? Tekst, żeby zagadać na n-kl lub na gg? Pomocy
gotowe teksty sa dla desperatek na przerwie wejdz do jego klasy i go zawolaj i rozkoszuj sie widokiem milknacych z zazdrosci jego kumpli no i se pogadacie o czyms na korytarzu. proste, nie? po co utrudniac aaa, no i oczywiscie wczesniej zagadaj na gg i wyczuj sytuacje
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 08:47   #1032
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

[1=6f0bb0e746d6dd564297849 b3c339446a28efa5c;6536082] gotowe teksty sa dla desperatek na przerwie wejdz do jego klasy i go zawolaj i rozkoszuj sie widokiem milknacych z zazdrosci jego kumpli no i se pogadacie o czyms na korytarzu. proste, nie? po co utrudniac aaa, no i oczywiscie wczesniej zagadaj na gg i wyczuj sytuacje [/QUOTE]

ojjj... mam kilku chłopaków w szkole którzy są taaaacy ładni i mi sie podobają... no ale ja nie należę do tych odważnych i niestety nie spraktykuję tego, co radzisz
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 10:24   #1033
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
ojjj... mam kilku chłopaków w szkole którzy są taaaacy ładni i mi sie podobają... no ale ja nie należę do tych odważnych i niestety nie spraktykuję tego, co radzisz
Dokładnie Ja też bym nie miała tyle odwagi . Bo ja do facetów nieśmiała.

A co do tego zagadania na gg.. to tu mam właśnie problem. Chciałabym zagadać na n-kl, bo nie mam numeru gg do niego, ale nie wiem co napisać, żeby nie wyszło, że ja taka nachalna (no ale żeby ten numer dał ) i hm nie chodzi o gotowy 'tekst na podryw' tylko po prostu chociaż powód dla którego do niego piszę (niekoniecznie taki, że zwyczajnie mi się podoba ). Rozumiecie coś z tego?

Pomocy
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 10:32   #1034
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja też bym nie miała tyle odwagi . Bo ja do facetów nieśmiała.

A co do tego zagadania na gg.. to tu mam właśnie problem. Chciałabym zagadać na n-kl, bo nie mam numeru gg do niego, ale nie wiem co napisać, żeby nie wyszło, że ja taka nachalna (no ale żeby ten numer dał ) i hm nie chodzi o gotowy 'tekst na podryw' tylko po prostu chociaż powód dla którego do niego piszę (niekoniecznie taki, że zwyczajnie mi się podoba ). Rozumiecie coś z tego?

Pomocy
a ja z pewnym chłopakiem piszę na gg od czasu do czasu... on juz tyle razy prosił, żebym się ujawniła... a ja nie chce bo sie wstydze i w ogóle
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 10:35   #1035
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
a ja z pewnym chłopakiem piszę na gg od czasu do czasu... on juz tyle razy prosił, żebym się ujawniła... a ja nie chce bo sie wstydze i w ogóle

Ty do niego zagadałaś? Co napisałaś?
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 10:37   #1036
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
Ty do niego zagadałaś? Co napisałaś?
To było ze dwa lata temu, jak do niego napisałam. Była 1 gimnazjum, a teraz jestem w 3 gim.
Nr gg miałam z fotki.pl jego..
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 11:04   #1037
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja też bym nie miała tyle odwagi . Bo ja do facetów nieśmiała.
no to siedz i czekaj bedzie mial 10 dziewczyn, a potem moze Ciebie zauwazy :P
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:21   #1038
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Patryk- dzięki za radę!
Jestem ciekawa, czy odpowiecie Klekotce JAK sprawićb, by nastawienie chłopaka się zmieniło

ja też jestem ciekawa Patryku
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:47   #1039
mistrz03
Raczkowanie
 
Avatar mistrz03
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 276
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

czy uwazacie ze pewna siebie kobieta, arogancka, z zadartym nosem, troszke egoistyczna kobieta odbycha facetów czy wprost przeciwnie pociąga (fajnie gonic kroliczka), i jest wysoko postawionym celem trudnym do zdobycia.? jak to jest, co myslicie?
__________________
" I know I can be what I wanna be
If I work hard at it I'll be where I wanna be "

NAS
mistrz03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 22:13   #1040
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Szczerze mówiąc, to chyba to pierwsze. Myślę, że nikogo nie pociągają tzn. bufony.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:31   #1041
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez mistrz03 Pokaż wiadomość
czy uwazacie ze pewna siebie kobieta, arogancka, z zadartym nosem, troszke egoistyczna kobieta odbycha facetów czy wprost przeciwnie pociąga (fajnie gonic kroliczka), i jest wysoko postawionym celem trudnym do zdobycia.? jak to jest, co myslicie?


Wg mnie do pewnego momentu tak, bo jest niedostepna. Ale kiedy koleś zda sobie sprawę z tego że ona ciągle taka jest i nic na nią nie działa, odpuści. Bo ile można się z takim kimś męczyc?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:54   #1042
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez Kerka Pokaż wiadomość
Mam pytanie trochę z innej beczki : Czasami na ulicy nieznajomy prosi mnie o nr. telefonu .. i w jaki sposób delikatnie mu powiedziec: NIE
hmmmm no mwoisz stanowczo "Nie'',jak on za drugim razem mowisz ''Nie'',za trzecim razem mowisz ''Nie rozumiesz co mowie'',a za czwartym razem mowisz :''spier.''

Cytat:
Napisane przez mistrz03 Pokaż wiadomość
czy uwazacie ze pewna siebie kobieta, arogancka, z zadartym nosem, troszke egoistyczna kobieta odbycha facetów czy wprost przeciwnie pociąga (fajnie gonic kroliczka), i jest wysoko postawionym celem trudnym do zdobycia.? jak to jest, co myslicie?
rozni sa faceci jak i rozne sa kobiety
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:22   #1043
sunshine02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wyobraźnia ;)
Wiadomości: 152
GG do sunshine02
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez danuskahehe Pokaż wiadomość
mam zupelnie to samo :/ prosze o pomoc...
A myślałam ze to tylko ja tak mam można cos z tym wogle zrobic ?
sunshine02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 22:06   #1044
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Nie jestem facetem,ale może mogę dodać swoje trzy grosze.W końcu wiele razy rozmawiałam o takich sprawach z psychologami,no i poza tym zmieniłam się.

Kiedyś byłam taka,jak niektóre z Was,,chorobliwie nieśmiała,sprawiałam wrażenie niedostępnej intelektualistki.Kochałam się w chłopaku,któremu ja również nie byłam obojętna(skąd to wiem?wysyłał mi mnóstwo sygnałów,których się nie da przeoczyć,poza tym intuicja mi podpowiadała,co jest grane).I co ja zrobiłam?Oczywiście nic.Tyle łez wylałam,że nie jestem z nim i w ogóle...Ale staram się nie patrzeć wstecz,widać nie było nam pisane,żeby ze sobą być Ale wiem jedno-gdybym teraz go spotkała na ulicy,to bym podeszła i postanowiła z nim pogadać.Może nie powiedziałabym mu o uczuciu,ale może kiedyś...Bardzo bym chciała wręczyć mu wiersze,które dla niego pisałam.

A wracając do tematu.Nieśmiałość da się pokonać,może nie do końca,ale da się.Krok po kroczku.Nie od razu Kraków zbudowano.Często sama przejmuję inicjatywę.Mówię wprost chłopakowi,że mi się podoba.I nie widzę w tym nic złego.Tyle się zmieniło w życiu.Dlaczego właściwie kobieta nie mogłaby czegoś takiego powiedzieć?Czasem można się sparzyć,ale wielu mówi mi,że takie wyznanie wymaga bardzo dużo odwagi.Ostatnio też tak zrobiłam,ale okazało się,że On ma dziewczynę(dziwne,że mi wcześniej tego nie powiedział????).Może coś z tego kiedyś wyjdzie.Jak powtarzała moja instruktorka tańca-dziewczynę zawsze można zmienić.Niby nie jestem za rozbijaniem cudzych związków,ale czego się nie robi dla własnego szczęścia.Każdy ma swoje pięć minut.A w dzisiejszych czasach w wielu sytuacjach trzeba się rozbijać łokciami...

No to tyle ode mnie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

A swoją drogą jeden z wizażanków ma rację-czemu nie zdobyć się w końcu na odwagę i po prostu pogadać z wybranym chłopakiem.Może to trudne na początku,ale po kilku takich akcjach będzie nam łatwiej.Ćwiczenie czyni mistrza...
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 06:44   #1045
hollus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa .
Wiadomości: 185
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

moze jakis zalotny uśmieszek ?:P
__________________
...
hollus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:07   #1046
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Chłopak o którym pisałam wyżej po dwutygodniowej chorobie wrócił do szkoły. Napisałam mu sms-a:
"Hej ******* jak się masz? Mam nadzieję, że już coraz lepiej! Wracaj do zdrowia i trzymaj się! Paula" ale mi nie odpisał Dziś widziałam moją przyjaciółkę, jak się do niego uśmiechała, itp. Próbowałam złapać kontakt wzrokowy, ale on mnie po prostu unika. Proszę, poradźcie coś!!!
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:45   #1047
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Wizażowa społeczności! HELP!!!
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:15   #1048
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Chłopak o którym pisałam wyżej po dwutygodniowej chorobie wrócił do szkoły. Napisałam mu sms-a:
"Hej ******* jak się masz? Mam nadzieję, że już coraz lepiej! Wracaj do zdrowia i trzymaj się! Paula" ale mi nie odpisał Dziś widziałam moją przyjaciółkę, jak się do niego uśmiechała, itp. Próbowałam złapać kontakt wzrokowy, ale on mnie po prostu unika. Proszę, poradźcie coś!!!

Powiem ci tak - bardzo fajną masz przyjaciółkę. Jeśli ona wie o tym że on ci się podoba a uśmiecha się do niego, to ja bym radziła szczerze z nią porozmawiać. Bo jeśli ona o tym wie, to wykorzystuje twoje zaufanie.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:10   #1049
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

A może macie pomysły jak poderwać chłopaka który pracuje w sklepie, hmm? Byłam tam kiedyś z dwoma kolegami na zakupach, tzn. oni kupowali a ja im doradzałam, no ale mógł pomyśleć że któryś z nich jest np. moim chłopakiem dlatego tym razem wybiore się z koleżanką, żeby nie było niejasności Wtedy się tylko wymieniliśmy spojrzeniami i uśmiechami Tylko właściwie po co ja tam pójde???Nie wiem... Jest to sklep z ciuchami takimi skejtowskimi Kupować raczej czegoś też nie mam zamiaru Help...macie jakieś pomysły? Wybieram się tam prawdopodobnie w czwartek, bo będę w tym mieście gdzie ten sklep się znajduje...
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:33   #1050
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
A może macie pomysły jak poderwać chłopaka który pracuje w sklepie, hmm? Byłam tam kiedyś z dwoma kolegami na zakupach, tzn. oni kupowali a ja im doradzałam, no ale mógł pomyśleć że któryś z nich jest np. moim chłopakiem dlatego tym razem wybiore się z koleżanką, żeby nie było niejasności Wtedy się tylko wymieniliśmy spojrzeniami i uśmiechami Tylko właściwie po co ja tam pójde???Nie wiem... Jest to sklep z ciuchami takimi skejtowskimi Kupować raczej czegoś też nie mam zamiaru Help...macie jakieś pomysły? Wybieram się tam prawdopodobnie w czwartek, bo będę w tym mieście gdzie ten sklep się znajduje...
sie usmiecha do dziesiatek ladnych dziewczyn dziennie
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.