Solarium - skandal!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-28, 07:30   #1
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Lightbulb

Solarium - skandal!!


jestem oburzona i zarazem zla..

poszlam pierwszy raz na solarium nie wymienie do jakeigo ale ma siec w calej polsce... zapytalam sie pani na iel mam isc ona odpowiedziala spokojnie na 10min i skierowala mnie na stojace lozko

wyszlam bardzo zadowolona po 1h zaczela mnie cala skora swedziec, czerwona i zaczela zlazic..

gdzie sie podzialy wykfalikowane panny ? nie mowie ze wszystkie takie nie sa ale co jest zeby babka skierowala mnie na "spalenie"

czy tylko ja natrafilam na tak malo doswiadczone panny.. ogladalam gdzies ze powinno dokladnie wypytac sie o rodzaj cery jednak nigdzie nei widzialam zeby tak bylo.. gdzie to sie podzialo!
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 07:45   #2
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Solarium - skandal!!

a powiedziałaś tej babce, że jesteś pierwszy raz?

ja się nie znam na solariach, ale wydaje mi się, że gdyby wiedziała to nie dałaby Ci tych 10 minut tak od razu.

poza tym od razu sama bym zareagowała, że to chyba za dużo jak na początek.
mówiłaś Jej coś???
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 07:55   #3
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Solarium - skandal!!

no ale przeciez ta pani powinna chociaz spojrzec na oscien kranacji czy cos...i to, ze autorka watku by powiedziala, ze jest I raz niekoniecznie by sie na cos zdalo. Tez mialam taki przypadek. Co rok w okolicach wiosny chodze na solarium raz w tygodniu, przez okolo 2 miesiace. Oczywiscie w tamtym roku tez poszlam. Babka pyta sie : "To na ile? na 10 min tak?", ja "nie no, chyba 5 na poczatek wystaczy" , a Ona "ja bym na pani miejscu poszla na 10"
Jasne, oczywiscie poszlam na 5min, a i tak wieczoram mialam troche zaczerwieniona skore. Jak by to bylo 10 min zgodnie z cudownymi poradami pracujajcej tam Pani, to pewnie wygladalabym koszmarnie....
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 07:55   #4
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Solarium - skandal!!

tak mowilam jej to jak i ze komppletnei sie na tym nie znam... widac to wykorzystala zeby wiecej kasy zarobic:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:08   #5
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
jestem oburzona i zarazem zla..

poszlam pierwszy raz na solarium nie wymienie do jakeigo ale ma siec w calej polsce... zapytalam sie pani na iel mam isc ona odpowiedziala spokojnie na 10min i skierowala mnie na stojace lozko

wyszlam bardzo zadowolona po 1h zaczela mnie cala skora swedziec, czerwona i zaczela zlazic..

gdzie sie podzialy wykfalikowane panny ? nie mowie ze wszystkie takie nie sa ale co jest zeby babka skierowala mnie na "spalenie"

czy tylko ja natrafilam na tak malo doswiadczone panny.. ogladalam gdzies ze powinno dokladnie wypytac sie o rodzaj cery jednak nigdzie nei widzialam zeby tak bylo.. gdzie to sie podzialo!
Może nie tyle nie wykwalifikowana co wredna i zrobiła to z premedytacją!!!! Jeśli pierwszy raz używa się solarium to od 5 min, od 6 powinno się zaczynać i stopniowo zwiększać ich liczbę i nigdy nie dłużej niż 15 min, a twarz nie dłużej niż 12, pamiętaj o tym. A tą wredną babę bym opiep...yła.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:12   #6
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Solarium - skandal!!

jeżeli wcześniej oglądałaś gdzieś, 'że powinno dokladnie wypytac sie o rodzaj cery', a ona tego nie zrobiła to czemu nie zareagowałaś?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:13   #7
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Solarium - skandal!!

jestem ciekawa czy jak bym w makijazu przyszla czy by powiedziala " no pewnei ze z makijazem mozesz isc"

no fakt opie******by i co z tego jak teraz ciepie bo poparzona jestem wrecz!:/

Umra bo byslalam ze wie co robi ze widziala moja cere i wie na iel skierowac najwidoczniej nie wiedziala:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 08:13   #8
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Solarium - skandal!!

Ja bym na Twoim miejscu tam wróciła i powiedziała pannie co o tym myślę...
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:16   #9
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
jestem ciekawa czy jak bym w makijazu przyszla czy by powiedziala " no pewnei ze z makijazem mozesz isc"

no fakt opie******by i co z tego jak teraz ciepie bo poparzona jestem wrecz!:/

Umra bo byslalam ze wie co robi ze widziala moja cere i wie na iel skierowac najwidoczniej nie wiedziala:/
Ja bym egzekwowała swoich praw, baba Cie nie uświadomiła a teraz cierpisz... Pójść powiedzieć jaka sytuacja i może zaproponuje jakieś rozwiązanie...
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:21   #10
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Solarium - skandal!!

moze i racja ale domyslalm sie co powie " ze to moja wina po co na tyle szlam" blablabla...

nauczke mam by juz tam nie isc a pisze "kompleksowe doradnictwo w opalaniu"
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:25   #11
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
moze i racja ale domyslalm sie co powie " ze to moja wina po co na tyle szlam" blablabla...

nauczke mam by juz tam nie isc a pisze "kompleksowe doradnictwo w opalaniu"
Hahaha.... Może za dodatkową opłatą to doradztwo nie zapłaciłaś i babka Cie pokarała
A tak na poważnie mam nadzieję, że Twoja skóra dojdzie niedługo do siebie
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 08:26   #12
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Solarium - skandal!!

Tak tak skandal skandal,pogłos w mieście,przygotujcie koktajle Mołotowa
...od razu wielkie halo

To też twoja wina,że się od razu zgodziłaś na 10 min.
Nie chce mi się wierzyć,że wcześniej nie gadałaś o tym z koleżankami.
Wystarczyło również poszukać info na wizażu.

Mądry Polak po szkodzie.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:33   #13
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Tak tak skandal skandal,pogłos w mieście,przygotujcie koktajle Mołotowa
...od razu wielkie halo

To też twoja wina,że się od razu zgodziłaś na 10 min.
Nie chce mi się wierzyć,że wcześniej nie gadałaś o tym z koleżankami.
Wystarczyło również poszukać info na wizażu.

Mądry Polak po szkodzie.

Kobieto na jakim świecie Ty żyjesz??? Mamy rok 2008, a nie czasy mięsa na kartki.
Obsługa w salonach ma obowiązek być poinformowana i wykwalifikowana, a nie klienci! Ona może mieć ciekawsze i bardziej ambitne zajęcia niż czytanie czy gadanie o opalaniu. Przychodzi i pyta, a ta kobieta jest tam też po to aby takiej informacji rzetelnie udzielić, a nie tylko kasę zbierać. To jej praca.
Jasne, że lepiej by było gdyby przyszła poinformowana, ale to nie jej wina, zastanów się co piszesz...

"Wielkie halo" - taka odzywka kojarzy mi się serio z Paniami obgryzającymi paznokcie w sklepie z salcesonem kiedy kiełbasa byla spod lady a one były "Wielkie Panie" .
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:40   #14
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Obsługa w salonach ma obowiązek być poinformowana i wykwalifikowana, a nie klienci! Ona może mieć ciekawsze i bardziej ambitne zajęcia niż czytanie czy gadanie o opalaniu. Przychodzi i pyta, a ta kobieta jest tam też po to aby takiej informacji rzetelnie udzielić, a nie tylko kasę zbierać. To jej praca.
Zgadzam się w 100%.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:46   #15
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Solarium - skandal!!

ale cattt ma rację przecież. sama gamegirl napisała, że wcześniej słyszała co nieco na temat solarium.

jakiej rady my mamy tu udzielić? jeżeli jesteś niezadowolona z usługi to wróć tam i powiedz o co chodzi.

czasem pojawiają się na Wizażu takie właśnie wątki- dziewczyna nie powie prosto w oczy wykonawcy jakiejś tam usługi, czy sprzedawczyni w sklepie, tylko zakłada wątek, żeby go/ją nazwać 'niewykfalikowanym'.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:54   #16
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Solarium - skandal!!

Yolu Przez to wyrażenie "wielkie halo" zaszufladkowałaś mnie porządnie poprzez czysto subiektywne dopisanie ideologii to mojej wypowiedzi.Zupełnie niepotrzebnie i błędnie.Może faktycznie po prostu masz silne skojarzenie.Nie mi to oceniać.

A co do sprawy solarium.
Gamegirl,swoje zdanie wyraziłam i na pewno go nie zmienię.

Mam jednak nadzieje,że więcej taka sytuacja Cię juz nie spotka,bo jestes "bogatsza" o jedno doświadczenie.Odczułaś to na własnej skórze.Nigdy w 100% nie ufałabym "wykwalifikowanym specjalistkom" z solarium.Bo prawda jest taka,że często te swoje kwalifikacje opierają jedynie na własnym doświadczeniu.

pozdrawiam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:54   #17
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ale cattt ma rację przecież. sama gamegirl napisała, że wcześniej słyszała co nieco na temat solarium.

jakiej rady my mamy tu udzielić? jeżeli jesteś niezadowolona z usługi to wróć tam i powiedz o co chodzi.

czasem pojawiają się na Wizażu takie właśnie wątki- dziewczyna nie powie prosto w oczy wykonawcy jakiejś tam usługi, czy sprzedawczyni w sklepie, tylko zakłada wątek, żeby go/ją nazwać 'niewykfalikowanym'.
Ale i Yola ma rację, bo ta pani z solarium powinna poinformować o wszystkim użytkowanika, a nie wprowadzać w błąd, wiedząc przy okazji czym to grozi.
To, że się wie co nieco to nie znaczy, że wie się wszystko, a ta babka z solarium powinna uzupełnić tę wiedzę, ale widocznie miała zły dzień i tego nie zrobiła...
Ja bym wróciła i powiedziała co się stało, taka jest moja rada.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:04   #18
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Solarium - skandal!!

Tak Catt - mam silne skojarzenie Może nie tylko te wyrażenie, ale podejście do sprawy które odczytałam w Twoim poście jako :"o co masz pretensje, to Twoja wina, wprowadziła cię w błąd, też mi halo itp" skojarzyło mi się właśnie z takimi czasami. Jednak nie zaszufladkowałam Ciebie tylko taki pogląd. Oby przeszedł do historii - ale to też zależy od nas.

Bo poza tym masz rację, że warto być poinformowanym... ale..
Umbra
, takie wątki niech powstają, ku przestrodze innych. Niech się wykrzyczy wyżali, ma prawo "robić halo" skoro przez niekompetencję kobiety teraz cierpi. I napiętnować "salon", nawet jeśli nie ma sił się tam udać z awanturą.

EDIT
A tak nawiasem pisząc, kiedyś zwróciłam stanowczo uwagę Pani w solarium, że ze stówy wydaje mi dwójkami i piątkami chociaż miała pełno "papierkowych" i jeszcze mi te drobne rzuciła na ladę.
Co zrobiła w odwecie?... ustawiła mi czas według swojego "widzimisię"... dobrze, że otwarłam oczy akurat pół minuty po ustalonym czasie i wyszłam, rzucając na do widzenia obojętne "Pani się chyba coś pomyliło" Chciała mnie usmażyć czy wkurzyć?
Od tamtego czasu nie chodzę.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:14   #19
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ale cattt ma rację przecież. sama gamegirl napisała, że wcześniej słyszała co nieco na temat solarium.

jakiej rady my mamy tu udzielić? jeżeli jesteś niezadowolona z usługi to wróć tam i powiedz o co chodzi.

czasem pojawiają się na Wizażu takie właśnie wątki- dziewczyna nie powie prosto w oczy wykonawcy jakiejś tam usługi, czy sprzedawczyni w sklepie, tylko zakłada wątek, żeby go/ją nazwać 'niewykfalikowanym'.
zgadzam się
nie wierzę, że autorka wątku nic nie wiedziała o solarium idąc pierwszy raz
choć pani z zakładu również ponosi winę bo niektórzy pracownicy tylko czekają aby zedrzeć z kogoś wiecej grosza
nie chcę nikogo oceniać, mam nadzieje, że Twoja skóra gamegirl szyko się uleczy
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 09:17   #20
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Solarium - skandal!!

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

EDIT
A tak nawiasem pisząc, kiedyś zwróciłam stanowczo uwagę Pani w solarium, że ze stówy wydaje mi dwójkami i piątkami chociaż miała pełno "papierkowych" i jeszcze mi te drobne rzuciła na ladę.
Co zrobiła w odwecie?... ustawiła mi czas według swojego "widzimisię"... dobrze, że otwarłam oczy akurat pół minuty po ustalonym czasie i wyszłam, rzucając na do widzenia obojętne "Pani się chyba coś pomyliło" Chciała mnie usmażyć czy wkurzyć?
Od tamtego czasu nie chodzę.
to już ewidentna chamówa.


gamegirl- masz nauczkę, człowiek uczy się na własnych błędach. też mam nadzieję, że swędzenie szybko przejdzie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:19   #21
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Solarium - skandal!!

wina leży i po twojej i po jej stronie. ona jako pracownica, powinna się wypytać, który raz jesteś, jak się opalasz itp. no a ty idąć na solarium pewnie już coś na ten temat wiedziałaś, więc trzeba było powiedzieć, że jesteś 1 raz i uważasz, że 10 minut to trochę za długo...
ja chodziłam max. na 8 min i to po wykorzystaniu godzinnego pakietu.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:22   #22
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Solarium - skandal!!

Panie w solarium mają to do siebie, że myślą, że skoro one już mają skórę brudną niż opaloną od nadmiaru solki, to i tak doradzają klientom. Oczywiście nie wszystkie

A co do czasu opalania: Mało kto wie, że po 10 minutach solarium już nie opala, tylko skóra chłonie te wszystkie promienie i potem jest czerwona. Nawet jak ktoś już jest opalony. Dyszka starczy żeby ładny kolor utrzymac
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:27   #23
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Solarium - skandal!!

Game, jesli to był Twój pierwszy raz w solarium trzeba było przejrzec wątki na wizażu- jest tam zarówno o czasie pierwszego opalania jak i o niekompetencji osób tam pracujących.
Mam nadzieję że skóra szybko dojdzie do siebie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:55   #24
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Solarium - skandal!!

tak to juz jest. ostatnio robili jakies badania na temat kwalifikacji osob pracujacych w solariach i wyszły bardzo źle. na 100 solariów w coś okolo 10 pracownice wypytywaly sie o rodzaj skóry itepe. co najlepsze w kilku z nich pracownice zapewniały, ze solarium absolutnie nie jest szkodliwe , nie powoduje raka, a wrecz ma dobry wpływ na nas

generalnie trzeba byc zdanym na siebie i jak cos to wczesniej sie dowiadywac na ile minut powinno sie isc.
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:24   #25
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Solarium - skandal!!

pracowałam w solarium w zeszłym roku...i powiem Wam dziewczyny, że czasem same klientki narażają się na poparzenia...
Przyszła do mnie raz pani blondynka z jasną cerą i pyta się mnie na ile może iść no to jej powiedziałam że ja bym poszła na jej miejscu na początek na 3 min. no i ok poszła nic jej nie było. Ale przyszła raz taka dziewczyna mówi, że pierwszy raz a że już lekko opalona słoneczkiem to mówię 5 min zobaczysz jak sie będziesz czuła po tym czasie a ona do mnie że woli na 10 bo jej koleżanki i bla bla bla.
Tak samo przyszła do mnie kiedyś kobitka z reklamacją że łóżko źle opala no to pytam się jak źle, ona do mnie że ma plamy na plecach i brzuchu. Pytam się jej czy nie miała ich wcześniej, mówi że nie. No to mówię jej że pierwszy raz sie to zdarza i w końcu pytam czy bierze może hormony no to ona mówi że tak no i mamy winowajce plam na ciele. \


Oczywiście nie bronie tej pani, współczuję ci bardzo bo sama wiem co znaczy mieć poparzone ciało polecam jakieś kremy nawilżające albo jakiś kosmetyk z solarium( tylko może innego tym razem) po opalaniu, mają chłodzące składniki.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:29   #26
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Solarium - skandal!!

gamegirl- ja miałam dokładnie to samo.
przyszłam (pierwszy raz od wielu lat) powiedziałam, że chce najsłabsze łóżko a ona na ile minut- ja mowię, proszę mi doradzić, dawno nie byłam (cere mam prawie porcelanowa) i dala 10. myslalam, ze to naprawde słabe łózko.
skończylo się jak u Ciebie
szlag trafia, naprawdę.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:51   #27
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Solarium - skandal!!

W sumie wina teoretycznie leży po obu stronach.

Ale jak ktoś się zna na solariach, to wie, że istnieją różne lampy, łóżka, sposoby opalania.

I personel powinien być poinformowany, które łożko mocniej opala, które słabiej, bo dla osoby, która przychodzi pierwszy raz te wszystkie liczby, moce łożek nic nie mówią.


Chciałam iść po długiej przerwie (kilka lat) na solarium - jedynie co zostało mi zaproponowane to 3 minuty na najsłabszym, ale zdezerterowałam z łożka, bo jednak szkoda mi było skóry.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:56   #28
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Solarium - skandal!!

To chyba zależy od twojej skóry, ja np byłam w solarium pierwszy raz 3 dni przed studniówką i też byłam na 10 min. ale na łóżku podwójnie brązującym i było ok, dopiero jak 2 dni później szłam na 15 min to się spaliłam :P ale to była moja decyzja, nikogo nie pytałam czy mogę na tyle iść mimo że idę 2 raz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:57   #29
schiz
Raczkowanie
 
Avatar schiz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 187
GG do schiz
Dot.: Solarium - skandal!!

ja chodziłam dawniej regularnie na solarium. przyszłam na nowo otwarte w jakimś zakładzie fryzjerskim.
dziewczyny...
10 min w kabinie stojącej i myślałam że się tam usmarze jak kurczak!!
było tak niewiarygodnie gorąco, że musiałam wychodzić co 2 minuty żeby odetchnąć!!
malusi wiatraczek który kręcił sie u góry jedynie poruszał mi włosy...
Byłam wściekła jak można doprowadzić do takich warunków!

Tego dnia miałam imprezę.
Byłam czerwona jak burak, tak jakby ktoś pomalował mnie czerwoną farbą. Wyglądałam strasznie, paliło mnie całe ciało.
Ryczałam cały wieczór, że nigdzie nie wyjdę. Dopiero gdy zrobiło się ciemno wyszłam z domu, cała wypudrowania. Na szczęście na ogrodzie w ciemnościach, nikt nie zauważył co sie stało z moim ciałem.
Byłam przerażona.

Była ze mną wtedy również koleżanka.
Ona ma ciemną karnację, a z jej skórą stało się dokładnie to samo.

Dziewczyny nie ma sensu niszczyć się na solarium, wiem to po moich koleżankach z klasy, które już mają zmarszczki na skórze!!
Solarowa opalenizna już dawno wyszła z mody.
Porcelanowa karnacja to skarb.

Dbajcie o siebie, ale nie w ten sposób.
Poza tym szkoda pieniędzy.
schiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 12:29   #30
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Solarium - skandal!!

schiz prawdopodobnie jeżeli to było nowo otwarte solarium to mieli nowe lampy w łóżku, a nowe lampy są bardzo mocne.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.