Gym Hero- oszustwo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-25, 17:00   #1
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906

Gym Hero- oszustwo?


Dziewczyny czy któraś z Was miała nieprzyjemności z tym sklepem?
Z tego co widzę na instagramie czy fb, to oszukanych osób jest więcej, tylko, że komentarze są na bieżąco kasowane. Moje zamówienie z 12 grudnia, nadal niby "idzie".Kontaktu telefonicznego, mailowego, jakiegokolwiek- żadnego. Zamówienie było na około 300zł, więc wkurza mnie, że straciłam tyle pieniędzy. Czy komuś się udało wywalczyć swoją paczkę? Po jakim czasie miałyście przesyłkę? Myślałam że będę miała na święta, miesiąc po świętach ni widu ni słychu. Tragedia
__________________

Edytowane przez zupa_grochowa
Czas edycji: 2016-01-25 o 17:02
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 17:05   #2
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Obserwuje gymhero na insta bo swojego czasu planowałam zrobić u nich zakupy ale wlasnie czytając komentarze strasznie sie zniechęciłam. Na czas to chyba dostają tylko te laski, co foty sobie pstrykają z ich produktami na insta w celu promocji, bo sa mniej lub bardziej znane... Ciężka sprawa;/
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 17:40   #3
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Napisz do UOKiK.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 18:10   #4
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

ja dostałam po ok 10 dniach a pisałas na insta oficjalnie pod zdjeciami ????
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 21:55   #5
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
ja dostałam po ok 10 dniach a pisałas na insta oficjalnie pod zdjeciami ????

Z tego co widzę to pod ostatnim zdjęciem duzo niepochlebnych komentarzy i od 4 dni cisza z ich strony, a na insta byli dosc aktywni - 2 foty dziennie to była norma
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 06:32   #6
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to pod ostatnim zdjęciem duzo niepochlebnych komentarzy i od 4 dni cisza z ich strony, a na insta byli dosc aktywni - 2 foty dziennie to była norma
aż zajrze, kurcze ja bym nie zostawiła tego tak tylko wyslała im oficjalnie że mają zwrócić koszta bo bez przesady ://

Podobno przenosili się do nowej sieziby ?
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 07:09   #7
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Wysylalam im że sto maili, pisałam na fejsie i zero odzewu. Zdjęć nie wklejaja, ale komentarze owszem kasuja.
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 07:11   #8
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Ustawa o ochronie niektórych praw konsumenta
Art. 12. 1. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, przedsiębiorca powinien wykonać umowę zawartą na odległość najpóźniej w terminie trzydziestu dni po złożeniu przez konsumenta oświadczenia woli o zawarciu umowy.
2. Jeżeli przedsiębiorca nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że przedmiot świadczenia nie jest dostępny, powinien niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy, zawiadomić o tym konsumenta i zwrócić całą otrzymaną od niego sumę pieniężną.
3. W wypadku gdy przedsiębiorca nie może wykonać zobowiązania z powodu choćby przejściowej niemożności spełnienia świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta, przedsiębiorca może, jeżeli zawarto takie zastrzeżenie w umowie, zwolnić się z zobowiązania przez spełnienie świadczenia zastępczego, odpowiadającego tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie, informując zarazem konsumenta na piśmie o jego prawie nieprzyjęcia tego świadczenia i odstąpienia od umowy, ze zwrotem rzeczy na koszt przedsiębiorcy.
4. W wypadku, o którym mowa w ust. 3, konsument ma prawo odstąpić od umowy w sposób i na zasadach określonych w art. 7. Zwrot rzeczy następuje w takim wypadku na koszt przedsiębiorcy.
Kodeks cywilny
Art. 491. § 1. Jeżeli jedna ze stron dopuszcza się zwłoki w wykonaniu zobowiązania z umowy wzajemnej, druga strona może wyznaczyć jej odpowiedni dodatkowy termin do wykonania z zagrożeniem, iż w razie bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu będzie uprawniona do odstąpienia od umowy. Może również bądź bez wyznaczenia terminu dodatkowego, bądź też po jego bezskutecznym upływie żądać wykonania zobowiązania i naprawienia szkody wynikłej ze zwłoki.
Art. 455. Jeżeli termin spełnienia świadczenia nie jest oznaczony ani nie wynika z właściwości zobowiązania, świadczenie powinno być spełnione niezwłocznie po wezwaniu dłużnika do wykonania.
Art. 481. § 1. Jeżeli dłużnik opóźnia się ze spełnieniem świadczenia pieniężnego, wierzyciel może żądać odsetek za czas opóźnienia, chociażby nie poniósł żadnej szkody i chociażby opóźnienie było następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi.
§ 2. Jeżeli stopa odsetek za opóźnienie nie była z góry oznaczona, należą się odsetki ustawowe. Jednakże gdy wierzytelność jest oprocentowana według stopy wyższej niż stopa ustawowa, wierzyciel może żądać odsetek za opóźnienie według tej wyższej stopy.



Proszę wyznaczyć sprzedawcy dodatkowy termin do wydania towaru np. 3 dni pod rygorem odstąpienia od umowy. W przypadku bezskutecznego upływu tego terminu należy złożyć oświadczenie o odstąpienia od umowy zakupu wraz z żądaniem zwrotu ceny w terminie 3 dni pod rygorem naliczania odsetek ustawowych.
źródło
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 08:53   #9
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
Wysylalam im że sto maili, pisałam na fejsie i zero odzewu. Zdjęć nie wklejaja, ale komentarze owszem kasuja.
To ja bym poszla i ustalila swoje prawa w wszej kolejnoaci u rzecznika a potem tone pism i czarny pr i skriny ze pisalas to moze ich skloni zeby ci oddali kase

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

A tak sobie pomyslalam moze dodaj na ich tablicy razem ze screenami no i ja bym wziela zdjecie z ich bidonem i dodala napis oszustwo wrzucila na insta i opisala ludzie lajkuja ich bidony to zwroci to uwage jak cos zdjecie moge ci zrobic i wyslac

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 11:23   #10
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Bombarduj ich na fejsie i na insta - komentuj, w końcu ktoś się do Ciebie odezwie. Postrasz rzecznikiem to zawsze działa... Swoją drogą co za żałosna firemka...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 13:12   #11
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

No wszystko było milo i slosdkopierdzaco, dopóki dziewczyny nie zaczęły skarżyć się w komentarzach. Najpierw odpowiedzi były chamskie i niegrzeczne, a później żadne. Bombardowalam ich prośbami, groźbami, aktami prawnymi a i tak nic z tego. Niby mają powoli wysyłać. Chyba że jednak postanowili zwinąć interes. Żałosne jest to że dziewczę, które założyło tę firme najpierw chwalilo się wszem i wobec że taka super marka 'szejkerek pasuje do dresiczku', a okazała się Januszem biznesu ze słomą w butach
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 13:59   #12
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Ja się wypowiem jako klientka zadowolona. Zamówiłam dwie pary legginsów 20. grudnia. 23. pani próbowała się ze mną skontaktować telefonicznie, potem dostałam SMS-a, że z powodu problemów w szwalni przesyłka zostanie wysłana w poświąteczny poniedziałek. Realnie wysłano ją chyba parę dni później, ale nie spieszyło mi się, towar tak czy siak doszedł szybko, zwłaszcza jak na taki gorący okres. Dostałam nawet przeprosinowy prezent - ich olejek do ciała i włosów. Co do kontaktu, widziałam na Facebooku, że ignorują niezadowolone komentarze i nie odbierają wiadomości - rzeczywiście, wcześniej próbowałam się skontaktować z małą prośbą, wiadomość do tej pory jest nieodebrana. Na fanpage też cisza, ciekawe, co się stało. Może popularność marki przerosła właścicielkę... Teraz będę się bała tam coś kupić, mimo że wrażenia z transakcji mam pozytywne.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:13   #13
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Wracam ze zweryfikowaną opinią na temat Gym Hero. Zamówiłam przedwczoraj w nocy legginsy Neon Ombre, dziś doszły. Miały być piękne, nieprześwitujące, w nowej rozmiarówce, a przyszły takie, że można bez pudła odgadnąć kolor majtek, do tego rolują się całkiem jak te stare, a tyle było pisania na fanpage'u, że rozmiarówka i materiał poprawione. Do tego kolory - moim zdaniem - średnio odpowiadające temu, co na zdjęciach, i jeszcze w dodatku pobrudzone na kolanach. Jak opisałam to wszystko na stronie, zostałam zablokowana, a komentarze usunięte. Z tego, co widziałam, były dziewczyny, które się ze mną zgadzały, jedna nawet prosiła o zdjęcie. Napisałam do tego ich BOK-u, ciekawe, jak długo będę czekała na odpowiedź. Miałam zrobić u nich duże zakupy, ale sami się spalili...
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 18:47   #14
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

TZ zamówił mi w prezencie legginsy Gym Hero (te miętowe z poprzedniej kolekcji). Przelew wykonał tego samego dnia, ponad tydzień przed moimi urodzinami. Wiadomo - jako urodzinowy prezent ich nie dostałam, doszły po jakiś 2 tygodniach Zero jakiegokolwiek kontaktu, nikt nie odpisał na kilkanaście maili. Jak wreszcie dotarły to okazało się, ze jakość jest tragiczna - prześwitują na pośladkach i udach, mimo większego rozmiaru niż zwykle (noszę xs, zamówiłam s). Na Facebooku zostałam zablokowana za krytykę, plus Pani właścicielka skomentowała, ze jak legginsy przeswitują to po prostu jestem na nie za gruba i że kobiety zanizajace swój rozmiar tak mają Nie polecam, nigdy więcej nic u nich nie kupię i zniechecam każdą koleżankę.

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2016-08-18 o 18:49
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 19:49   #15
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
TZ zamówił mi w prezencie legginsy Gym Hero (te miętowe z poprzedniej kolekcji). Przelew wykonał tego samego dnia, ponad tydzień przed moimi urodzinami. Wiadomo - jako urodzinowy prezent ich nie dostałam, doszły po jakiś 2 tygodniach Zero jakiegokolwiek kontaktu, nikt nie odpisał na kilkanaście maili. Jak wreszcie dotarły to okazało się, ze jakość jest tragiczna - prześwitują na pośladkach i udach, mimo większego rozmiaru niż zwykle (noszę xs, zamówiłam s). Na Facebooku zostałam zablokowana za krytykę, plus Pani właścicielka skomentowała, ze jak legginsy przeswitują to po prostu jestem na nie za gruba i że kobiety zanizajace swój rozmiar tak mają Nie polecam, nigdy więcej nic u nich nie kupię i zniechecam każdą koleżankę.
Poprzednia kolekcja była tak uszyta, że S to tak naprawdę M, więc faktycznie zaniżyłaś sobie rozmiar... Brak słów, myślałam, że z chamskimi komentarzami i usuwaniem już skończyli, ale jednak nie. Ciekawe, co mi odpiszą, o ile w ogóle odpiszą.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:08   #16
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Moje zamówione na święta doszły w lutym po milionie mejli, jakość dramatyczna, odesłałam, zwrot pieniędzy wywalczyłam oczywiście po wielu nieprzyjemnościach około kwietnia. Z tego co widzę lawina negatywnych komentarzy jest kasowana, sprawa zamieciona pod dywan- hura wchodzi nowa kolekcja, znowu negatywne komentarze, kasowanie i hop nowa kolekcja...
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 16:57   #17
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Poprzednia kolekcja była tak uszyta, że S to tak naprawdę M, więc faktycznie zaniżyłaś sobie rozmiar... Brak słów, myślałam, że z chamskimi komentarzami i usuwaniem już skończyli, ale jednak nie. Ciekawe, co mi odpiszą, o ile w ogóle odpiszą.
Z tego co widziałam na ich fp to odpowiedzi na komentarze nadal są na żenującym poziomie. Ciekawe ile negatywnych opinii usunęli tak naprawdę.

Przypomniało mi się jeszcze, że ich telefon był wyłączony/zajęty przez bity tydzień

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2016-08-19 o 17:07
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:36   #18
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cud! Otrzymałam szybką i uprzejmą odpowiedź! Mam odesłać legginsy wraz z informacją o zabrudzeniu. Z tego, co widziałam na Facebooku, to nie tylko ja dostałam takie legginsy. Innej dziewczynie najpierw wysłali zły wzór, potem wzór dobry, ale zabrudzone, a w dodatku ten sam rozmiar różnił się wymiarami.

Edytowane przez Mini007
Czas edycji: 2016-08-19 o 22:37
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:02   #19
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Dobrze, że trafiłam na Wasz wątek, bo miałam tam robić zakupy -.- A na zdjęciach tak pięknie wyglądają
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 11:31   #20
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

i jak wyraze swoja opinie

jakos leggionsow - z pierwszej "szwalni" okej - za cene na promocji.
Rozmiarówka - nie wiem co z nia nie tak - dla mnie ciagle za dlugie - chociaz mieli robic dla niskich . i xxs miały byc xxs a sie okazaly xskami - wiec siedze i podciagam

Kosmetyk: pianka - nie polecam - jestem osobiscie uczuleniowcem i niestety uzylam 3 razy i dostałam uczulenia - tak mi wysuszylo skóre ze po mcu jeszcze "walcze" by wrócić do stanu "sprzed"

Nowa kolekcja - mnie osobiscie ciekawi - jak z jakoscia - bo co widze to dziewczyny sobie chwala.

Co do odpowiedzi/tel/pw - mozna zakwitnac czekajac, niestety mam chwilami wrazenie ze firma nie zostala zaplanowana - tylko wsio na wariata robione - nikt nic nie wie, czeski film.

Oczekwianie na zamowienie od tygodnia do 4 mcy....
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle

Edytowane przez olciak84
Czas edycji: 2016-08-29 o 11:33
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:21   #21
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Moim zdaniem właśnie ta jakość to ich najsłabszy punkt. Na porządne, ładne legginsy mogłabym i miesiąc czekać. Problem pojawia się wtedy, kiedy czeka się na przesyłkę niemożliwie długo, po czym dostaje się prześwitującą szmatkę jak z chińskiego ebaya. Dodam, że nie mam wcale wymagań z kosmosu - moje najlepsze legginsy są póki co z Lidla za jakieś śmieszne grosze (4 pary i każda świetna).
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:08   #22
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Moim zdaniem właśnie ta jakość to ich najsłabszy punkt. Na porządne, ładne legginsy mogłabym i miesiąc czekać. Problem pojawia się wtedy, kiedy czeka się na przesyłkę niemożliwie długo, po czym dostaje się prześwitującą szmatkę jak z chińskiego ebaya. Dodam, że nie mam wcale wymagań z kosmosu - moje najlepsze legginsy są póki co z Lidla za jakieś śmieszne grosze (4 pary i każda świetna).
O to, to. Nawet przeczytałam dziś na ich Facebooku taką opinię na temat Camo: "Leginsy nie warte swojej ceny-nawet promocyjnej, kupiłam camo, od spodu materiał jest biały i po ubraniu ten biały niestety przebija. Zmieniają się kolory, czarne paski nie są już wtedy czarne tylko szare :/ w dodatku kilka błędów we wzorze." Niestety, czy z nowej, czy ze starej szwalni, tego nie wiem. Wiem natomiast, jak wyglądały moje Neon ombre. Nawet ułamka tej ceny bym nie dała za takie coś.
Moja przygoda z GH zakończyła się. Dostałam dzisiaj zwrot pieniędzy za legginsy. Więcej już tam nic nie zamówię, szkoda nerwów. Wracam do sprawdzonych firm.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 20:18   #23
Adalhaidis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

co ja czytam! właśnie zamawiałam legginsy z Gym hero i skusiło mnie jeszcze poszukanie kodu rabatowego w wyszukiwarce... no i trafiłam na Wasze opinie. jestem przerażona! a zarazem ciesze się że ich nie kupie
a szkoda, gdyby wyglądały jak na zdjęciach, byłyby cudne...
Adalhaidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 10:11   #24
yesyesyes_
Przyczajenie
 
Avatar yesyesyes_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Z racji, że temat na topie to i ja się podziele moim doświadczeniem.
Kiedyś z koleżanką zamówiłyśmy sobie na GymHero kubki, co prawda długo szły, ale był okreś świąteczny - można wybaczyć. Przyszły bardzo ładne i porządne, nadal pije w nim kawe.
Myśląc ze firma jest sprawdzona, bo przecież i kubki przyszły, i tyle spamują na instagramie, i dużo osób widzę w ich produktach to skusiłam się ostatnio na różowe legginsy w geometryczne wzorki, które akurat były niestety po cenie 139,90. zamówiłam je 11.09, dwa dni później dostałam maila, że zostały wysłane, ale coś nie było ich widać. Napisałam maila że proszę o numer listu przewozowego bo chce śledzić przesyłkę, odpowiedź dostałam chyba jakoś po 3 z informacją, że mają dużo nowości, wysyłek itp i że legginsy bedą u mnie 20.09 tj. dzisiaj. faktycznie tak się stało.
Chyba ich przerosła liczba zainteresowanych i nie wyrabiają, mogliby chociaż zatrudnić kogoś do odpisywania na maile.
W każdym razie liczyłam na wielkie wow, niestety trochę się rozczarowałam. Przeważnie ćwiczę w legginsach z Nike gdzie cena jest porównywalna, także jak dla mnie dno. Napisane było żeby wziąć rozmiar mniejszy, a dlatego że zawsze w Nike mam S to wzięłam XS (poza tym na zdjęciach było widać że modelce przy kostce odstawały legginsy, miała XS, ale widać że szczuplejsza ode mnie). Ale niestety, od kolan w górę okropnie się rozciąga się materiał przez co ten kolor nie jest już taki nasycony jak przy łydkach, w okolicy pośladków wychodzi nawet biały materiał, a to trochę nie fajnie, bo wygląda o jakby były sprane, albo kupione za małe, ale przecież jakbym kupiła większe to na dole by nie przylegały, mogliby dać na tej tyłek więcej materiału, to może by tak źle nie było. Materiał poważnie nie powala, jest sztywny i niezbyt przyjemny.

PODSUMOWUJĄC
- zależy Ci na komforcie podczas ćwiczeń i dobrej jakości - nie polecam!
- zależy Ci na ponadczasowym stylu i "modzie" - proszę bardzo, kupuj.
yesyesyes_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 20:30   #25
ILilith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Przykro mi to stwierdzać ale jakość moich długo wyczekiwanych legginsów jest poniżej normy, szfy są źle uszyte tak, że nitki powyłaziły, po założeniu legginsy tracą swój kolor i wzór się brzydko układa nie jest nawet taki jak na zdjęciach, są cienkie i delikatne jak rajtuzy... a zwrot? Niestety ale nie ma już rozmiarówki i nie mogę zamienić ich chociaż na większe aby wzór się nie rozłaził tak ohydnie, nogi wyglądają w nich jak rozlazłe balerony.
ILilith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 09:49   #26
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez ILilith Pokaż wiadomość
a zwrot? Niestety ale nie ma już rozmiarówki i nie mogę zamienić ich chociaż na większe
Możesz oddać do 14 dni.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 13:22   #27
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Przypomniałam sobie o tym wątku. Miałam niczego już nie zamawiać z tej firmy, ale niedawno weszły z kilkumiesięcznym chyba opóźnieniem koszulki z ładnie uformowanymi ramiączkami, więc pomyślałam "niech stracę". Sam materiał ok, lekko śliski, latem do szortów też się raczej sprawdzi. Myślałam, że krój będzie lekko rozszerzany, niestety, jest bardziej szyta w prostokąt, no i zdarza się, że podczas cardio ramiączka opadają, ale ogólnie jak na nich tragedii nie ma i koszulkę zostawiłam. Co do samego zamówienia to, nauczona życiem, zamówiłam za pobraniem i wysłali po kilku dniach.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 13:33   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Czego spodziewać się po firmie znikąd, która na "dzień dobry" ma ceny wielu modeli legginsów wyższe, niż Adidas, czy Nike? Tylko, że te marki naprawdę służą do ćwiczeń, a nie lansu na selfikach robionych w siłowni.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 13:54   #29
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czego spodziewać się po firmie znikąd, która na "dzień dobry" ma ceny wielu modeli legginsów wyższe, niż Adidas, czy Nike? Tylko, że te marki naprawdę służą do ćwiczeń, a nie lansu na selfikach robionych w siłowni.
Nie ma reguły, takie Cardio Bunny na przykład teraz też wywindowało na początek ceny legginsów, a osobiście z jakości jestem bardzo zadowolona. Jedyne, co mnie irytuje, to idiotycznie wyprofilowane wkładki do topów.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 17:29   #30
ksiema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Gym Hero- oszustwo?

Ja zamówiłam Coyote- L. Innych marek- Oysho, Nike, Reebok, Adidas nosze M/L. Oczywiście te z gymhero prześwitywały jak najtańsze szmatki a mój komentarz na IG na temat tego, że prześwitują został usunięty po chyba 10 sekundach. Dostałam od razu direct message od nich w którym napisali że mam za mały rozmiar ))))))))))))))))))))))) )))))))))))))) Nigdy więcej!
ksiema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 18:29:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.