Pachnieć jednym cały czas? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 12:41   #1
Margolcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 7
GG do Margolcia89

Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?


Są kobiety, które mają jeden ulubiony zapach, "swój" zapach i stale używaja tylko jego. Inne natomiast lubią różne perfumy i używają ich zależnie od okazji, pory roku i nastroju. Ja należe właśnie do tej drugiej grupy. Lubię różne perfumy i mam ich kilka rodzajów. A WY?????
Margolcia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 12:54   #2
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Ja też należę to tej drugiej grupy To jakiego zapachy użyję zależy od nastroju, pory roku, tego dokąd się wybieram. A poza tym podoba mi się tak dużo zapachów, że naprawdę trudno by było się zdecydować tylko na jeden
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:01   #3
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Ja też się dopisuję do drugiej grupy. Przede wszystkim dlatego, że zmienia mi się gust i z wiekiem w inny sposób odbieram ten sam zapach (kilka lat temu kochałam kwiatowo-owocowe świeże kompozycje, których aktualnie nie mogę ścierpieć). Powiem tak - lubię określony TYP zapachu ale nie są to jedne perfumy wszystkie leśne, mszyste i bagniste zapachy jak najbardziej

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:04   #4
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Znam tylko jedną kobietę i jest to moja szwagierka in spe, która nie zmiania zapachu - używa od lat Dioressence i ma ich zapas na kilka następnych lat Ja tam nie jestem taka stała w uczuciach, wręcz przeciwnie, variatio delectat
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:05   #5
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Ja aktualnie psikam się tylko jedynm zapachem (zakochałam się ), jeszcze jakieś dwa lata temu miałam zastawioną co najmniej połowę toaletki różnymi zapachami. Teraz mam niedużo, a używam tylko jednego przez dłuższy czas, dopóki mi się nie znudzi lub nie skończy się butleczka .
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:08   #6
hana1980
Raczkowanie
 
Avatar hana1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: BMW
Wiadomości: 183
GG do hana1980 Send a message via Skype™ to hana1980
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

też należę do drugiej grupy bo nie lubię nudy mam różne perfumy na różne okazje od ciepłych na zimę po ożeźwiające, cytrusowe na lato
hana1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:09   #7
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Ja też zdecydowanie jestem niewierną perfumową poligamistką (odwrotnie niż z mężczyznami hehe). To chyba dlatego że mam naturę dość choleryczną i chaotyczną, więc nie potrafiłabym używać wciąż jednego zapachu, po prostu by mnie w końcu znudził i zmęczył. No i cóż, jeszcze to, że po prostu kocham perfumy, odkrywanie nowych zapachów, zakochiwanie się w nich, przekonywanie, porzucanie, powracanie... Coś pięknego
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 13:14   #8
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

oczywiście do drugiej. świat jest zbyt bogaty, by poprzestać na jednym zapachu, to tak jakby całe życie jeść tylko chleb z masłem
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:35   #9
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Od 8 lat obdarzam miłością absolutną jedne, jedyne perfumy... Na samo ich wspommnienie robi mi sie błogo... Kocham moment, w którym leciutko dotykam koreczkiem skórę za uszami i w zgięciu łokcia. Zdradzę tylko, że jest to pierwszy i tym samym najstarszy, cudny, orientalny zapach. Nie wyobrażam sobie "nosić" innych, to po prostu nie byłabym już ja. Nigdy nie spotkałam osoby, która używa "moich" perfum i - wiecie co? - cieszy mnie to bardzo! Perfumy kupuję w Berlinie, gdzie są o wiele tańsze, dostaję przy tym bez problemów mnóstwo miniaturek, które rozkładam po wszystkich torebkach, żeby w każdej chwili mieć je pod ręką.
Z perfumami jest jak z mężczyzną: w końcu trafisz na tego Jedynego...
A skoki w bok...
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:16   #10
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Jako nastolatka marzyłam o znalezieniu zapachu, który byłby ze mną nieodmiennie kojarzony, swojego "signature scent". To pewnie wpływ propagandy rodzinnej Ale szybko zrozumiałam, że o ile nie powstanie zapach wykonany na moje indywidualne zamówienie, zawsze znajdzie się ktoś pachnący tym samym, więc przywiązywanie się do jednego jedynego zapachu może owocować jedynie frustracją (szczególnie kiedy zostanie wycofany z produkcji ). Nie wpominając już o tym, że to grozi zwyczajną nudą. Ale rzeczywiscie, miałam okresy uzywania tylko jednego zapachu przez długie miesiące, a nawet lata - przez pół studiów niemal nie rozstawałam się ze "Pleasures", a przez drugie pół - z "Le Feu" Długo nosiłam w każdych okolicznościach "Hypnotic Poison", czego dziś żałuję, bo mi spowszedniał. Potrafię bez znudzenia miesiącami używać "White Linen Breeze", mam takie okresy regularnie od kilku lat.
Ale prawdziwie elektryzuje mnie próbowanie nowych, nieznanych wcześniej zapachów. Każdego dnia podejmuję świadomą decyzję, czym chcę dziś pachnieć, nie używam perfum "automatycznie". Jest kilka zapachów, których nie wyobrażam sobie nie mieć na półce (trzy spośród czterech już wymienionych, pożegnałam się tylko z "Pleasures", których wprost nie mogę teraz na sobie znieść), było kilka przelotnych fascynacji, mam też parę, których używam z przyjemnością, a jednak wątpię, bym do nich powracała..
Całe szczęście, ze zapachom, w przeciwieństwie do mężczyzn, nie trzeba być wierną!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:18   #11
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Mona Lisa, zdradzisz co to za zapach?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 19:51   #12
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Nie wyobrażam sobie używania jednego zapachu na stałe, chociaż to pewnie wygodne, bo idąc do perfumerii od razu wiem, czego szukam. Ale jest tyle różnych zapachów, że ciężko się zdecydować na ten jeden i to taki, który by posował na zimny, ponury, jesienny wieczór i na upalny, wakacyjny dzień. Mam kilka zapachów do których ciągle wracam, ale lubię też odkrywać coś nowego. Zresztą gdybym miała zawsze jedne perfumy, to jakie by mi mąż robił niespodzianki?
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 01:14   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Nie wyobrażam sobie używać tylko jednego, owszem jak byłam młodsza, to kusiła mnie wizja signature scent - tego jednego, po którym rozpoznają mnie wszyscy - moja niedoszła szwagierka przez całe życie pachnie tylko jednym zapachem i jest to Diorissimo, ktore jej się chyba za to odwdzięcza i pachnie zaiste przecudnie (z jej powodu mam po dziś dzień dużą słabość do tego zapachu). Ale nigdy nie umiałam się tak ograniczyć do jednej woni, "na dobre i na złe". Zawsze miałam przynajmniej 5-6 flakonów (w porywach do dziesięciu), na różne pory dnia i nocy, na różne pogody i humory moje rozbestwienie w sumie zaczęło się wcześnie, pracowałam dużo już na studiach i pamietam że miałam coś ok. 20 flakoników... ale potem nagle ilość zaczęła mnie przytłaczać i przez jeden rok miałam dokładnie 5 zapachów niestety, po tym czasie szaleństwo wróciło ze zdwojoną siłą, i trwa aż po dziś dzień, a od czasu jak trafiłam na wizaż, poznałam recenzje Elve i Coralin, potem powstało forum gazetowe o perfumach, kupuję coraz więcej i coraz większa żądza posiadania mnie ogarnia... niestety jest z tym coraz gorzej - te piękne i sugestywne opisy pobudzają wyobraźnię, człowiek chce poznawać coraz więcej i mieć także...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:15   #14
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Jak sie zakocham w jakims zapachu to mogę używać tylko jego jednego. Mój problem polega na tym, ze po kilku miesiącach przestaję go czuć na sobie A ponieważ perfumuję się dla siebie to chciałabym mieć z tego nieustającą przyjemność Dlatego po zużyciu 50-100 ml rozglądam się za następną zapachową miłością.
Ale może to i dobrze - jest przecież tyle cudnych zapachów, że zał byłoby podporządkować się tylko jednemu
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:35   #15
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Cytat:
Napisane przez Margarita
JMój problem polega na tym, ze po kilku miesiącach przestaję go czuć na sobie A ponieważ perfumuję się dla siebie to chciałabym mieć z tego nieustającą przyjemność
Własnie dlatego (między innymi) używam kilku zapachów róznocześnie - jeśli jeden "przenoszę" i przestaję go czuć - idzie w odstawkę na tydzień - dwa i potem moge spokojnie do niego wrócić Bardzo często na taką oślą ławkę tafia Angel, bo mimo, że ukochany, jego intensywność czasami mnie pokonuje
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:46   #16
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Do wczoraj bylam na etapie poszukiwan czegos "dla mnie" i znalazlam! Zakochalam sie w zapaszku Lacoste Touch Of Pink... Mmmm... Na "specjalne" okazje uzywam Chanel Mademoiselle i mozliwe, ze takie zestawienie tych dwoch zapachow to moja jedyna milosc wsrod perfum...
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 09:18   #17
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Ja od prawie roku zakochana jestem w Lolicie Lempickiej i póki co prawie tylko jej używam, czasami tylko skuszę się na Chanel Chance . Ale myślę że t się zmieni, to znaczy liczba innzch flakonów w moim posiadaniu
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 13:31   #18
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Nie mogłabym używać ciągle tego samgo zapachu.
Np. Lolity Lempickiej używam tylko zimą, bo latem mnie dusi, z kolei Davidoffa Coolwater, którego skądinąd uwielbiam używam tylko latem - zimą byłoby mi w nim zimno.
Najczęściej używam jednego zapachu przez np. kilka miesięcy, z dwóch względów. Lubię być kojarzona z jednym zapachem, choćby przez jakiś okres czasu. I nie chciałoby mi się codziennie rano zastanawiać, na co mam dziś ochotę, a rzadko przychodzi do mnie to samo. Ale zawsze mam kilka flakonów i jak już wystąpi ten rzadki stan, że mam ochotę na to i nic innego, to używam.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:35   #19
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

ja uwielbiam rozne perfumy, ale staram sie uzywac jednych przez pewnien czas, ay sie ze mna kojarzyly .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 09:52   #20
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Jeden zapach do mnie nie pasuje, chyba musiałby być stworzony na moje zamówienie

Mój charakter jest niesłychanie zmienny, jestem niepoprawna choleryczką, ciągle szukającą nowych wyzwań, ciagle coś w swoim życiu zmieniającą, chociaz niektórzy twierdzą, że na zwenątrz wyglądam inaczej ale Ci, którzy mnie dobrze znają, wiedzą, że nie potrafię usiedzieć w miejscu. I własnie dlatego nie wyobrażam sobie pachnieć jednym zapachem przez dłuższy czas, kocham zapachy, flakoniki, przyjemność codziennego wyboru spośród całej kolekcji, dopasowywanie do stroju i okoliczności. To niebywała frajda, a odkrywanie nowych fascynacji dostarcza mi tak wielu pozytywnych emocji, że nie mogłabym z tego zrezygnować. Poza tym to wciąga, a ja mam skłonność do bycia nałogowcem
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:26   #21
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Ja tez zaliczam sie do tej drugiej grupy Mam mnostwo ulubionych zapachow Ale jednemu jestem wierna juz od lat - J'adore Diora Wszystkie inne kupuje, zuzywam i juz do nich nie wracam, a Jadorek musi zawsze byc w moim zestawie
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:21   #22
gypsy_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 164
GG do gypsy_woman
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Ja jeszcze niestety nie znalazlam zapachu, który zawładnąłby moim nosem.
Z reguły jest tak, że kończąc dany flakon , mam już go dość.
Wyjątkiem było Eternity Love, ale i tu przy trzeciej butelce wymiękłam.

W przeszłości marzyło mi się znaleźć ten jeden jedyny. Niestety (?) póki co go nie spotkałam. A może poprosu zbyt zmienną kobitką jestem, żeby być aż tak wierna

A jednocześnie używam max. dwóch zapachów i nie wyobrażam sobie pachnieć codziennie inaczej. Nawet używanie próbek mnie męczy.
W tej chwili używam Feraud zamiennie z Herrerą 212 On Ice.
Ale już powoli myślę, co będzie dalej. Wybór wody, to jeden z najcięższych zakupów
gypsy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 16:15   #23
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Kiedyś perfum używałam w sposób powiedzmy "automatyczny", miałam jakąś tam jedną flaszkę której używałam stale, a jak się kończyła kupowałam nastepną ( na ogół coś innego).Potem dokonałam rozróżnienia na zapachy zimowe i letnie.Więc miałam już 2 flaszki. A potem znalazłam wizaż, a w końcu forum na gazecie i się zaczęło. W zasadzie tak na dobre ok. rok temu.Teraz mam kilka/kilkanaście flakonów i używam każdego dnia tego, na co akurat mam ochotę i co mi pasuje do pory roku/stroju/okazji.I wcale nie czuję się zaspokojna jeśli chodzi o zapchy.Mam pokaźną listę do zrealizowania.Jestem niewierna w tym względzie i nie wyobrażam sobie być- jest tyle wspaniałych zapachów.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 16:32   #24
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Uzywam kilku zapachow w zaleznosci od nastroju, ubioru czy tez pory roku.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 18:02   #25
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

no pewno że wiele u mnie wystarczy jakiś dół czy egzamin i rzucam perfumy, dlatego nie ma sensu w moim przypadku zakup setki, już chyba lepiej walizeczka próbek po 2ml
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 18:57   #26
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Kilka, zdecydowanie. Jest tyle pięknych zapachów, że nie potrafiłabym się ograniczyć do jednego.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 14:55   #27
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Pachnieć jednym cały czas?

Jasne jest, że nie wszystkie zapachy pasują na daną okazję, porę roku itp. W zwiazku z tym zaczęłam się ostatnio zastanawiać, czy kobieta powinna mieć swój charakterystyczny zapach (tzn zazwyczaj pachnieć tymi samymi perfumami). Wówczas przyjaciele i bliscy zaczynają kojarzyć Cię z tym jednym zapachem, jest on w pewnym sensie Twoją charakterystyką, a wokół Ciebie wytwarza się pewna specyficzna aura. Czy też może lepiej zmieniać zapach w zależności od pory dnia, okazji itp? Jak myślicie, co jest lepiej odbierane przez otoczenie?
__________________
Pistacja

Edytowane przez Pistacja
Czas edycji: 2005-12-17 o 17:11
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 15:15   #28
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Pistacjo, serdecznie Cię witam na Forum - widzę, że jesteś nowa, więc pozwolą sobie zwrócić Ci uwagę- nie perfumem tylko perfumami. Ten rzeczownik nie ma obecnie stosowanej w j. polskim liczby pojedynczej, to tego samego rodzaju słowo, co spodnie, drzwi, nożyce czy skrzypce
A na pytanie zasadnicze odpowiem, jak mi koty trochę oprzytomnieją (miały dziś bliskie spotkanie III stopnia z panią weterynarz )
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 15:51   #29
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Fakt, jestem nowa na forum, ale za to muszę się pochwalić, iż znam 2 i 3 punkt regulaminu forum
Mimo wszystko dzięki za uwagę. Zapamiętam!!
__________________
Pistacja

Edytowane przez Pistacja
Czas edycji: 2005-12-10 o 17:12
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 16:32   #30
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Mnie sie zawsze wydawalo, ze kobieta powinna miec swoj staly zapach. Nawet przeczytam, ze to swiadczy o jej wiernosci Ale to nie ma nic wspolnego z prawda. Uwielbiam perfumy i czesto je zmieniam, po prostu ciagle musze miec cos nowego. Lubie zmyslowe, kobiece, kwiatowe. Ale zaden nie urzekl mnie na dluzej niz rok-dwa (to i tak rekord). Z drugiej strony chcialabym miec swoj zapach, z ktorym bylabym kojarzona, miec taka swoja wizytowke. Mozliwe, ze kiedys znajde takie perfumy... ale na razie jest to malo prawdopodobne, bo tyle fajnych rzeczy dokola
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.