Związek dorosłego chłopaka z nastolatką - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-22, 17:37   #61
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Pomyśl sobie, że kolejne 5 lat bez seksu to i od razu ochota na ten "związek" odejdzie
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 17:42   #62
mich04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 21
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Pomyśl sobie, że kolejne 5 lat bez seksu to i od razu ochota na ten "związek" odejdzie
23 lat wytrzymałem to i to bym wytrzymał :P
mich04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 17:48   #63
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Pomijając, że taki związek jest dziwaczny i w moim mniemaniu niezdrowy, to jakieś dziwne rzeczy tu wypisujecie. Jedziecie po chłopaku, wg mnie zupełnie bezpodstawnie. Że chodzi na imprezy dla 15latków, że o czym on rozmawia z taką 15latką. Rozumiem, że 13latka na imprezie to niecodzienna sprawa, ale nie wierzę, że nikt z was nie był na żadnej imprezie lub "imprezie" do wieku 15 lat. Chociażby w trakcie wakacji na wsi, gdzie często są tak zwane "kluby", czyli przerobiony opuszczony dom, szkoła, czy inny budynek, gdzie młodzież zbiera się dniami i wieczorami pograć w karty, potańczyć, zjeść ciasto, a starsza młodzież wypić piwo, albo świętować czyjeś urodziny. Sama chodziłam do takiego przybytku jako 9latka. Chłopaka tam nie wyrwałam, ale było fajnie. Byli tam ludzie w przedziale wieku 8-22 i nikt na nikogo krzywo nie patrzył. Młodsi nie próbowali na siłę udawać dorosłych. Starsi nie poili młodszych alkoholem. Młodsi grali w karty/warcaby i tańczyli ze starszymi. Albo w ośrodkach wypoczynkowych. Albo ze starszym rodzeństwem na domówce. Jest wiele możliwości, tym bardziej w mniejszych miejscowościach.
O czym rozmawiać z 15latką? A wy z ludźmi rozmawiacie tylko o szkole, pracy, studiach? A jakieś hobby? Sport, film, muzyka? Jakbym spotkała 14latka o takich samych zainteresowaniach jak moje, to bym z nim chętnie porozmawiała.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mich04 Pokaż wiadomość
23 lat wytrzymałem to i to bym wytrzymał :P
Zaraz ci napiszą, że tu jest sedno problemu.
Daj sobie spokój, poznasz jakąś starszą dziewczynę, która będzie ci odpowiadać z wyglądu i charakteru tak samo jak ta albo i lepiej, a i z seksem nie będzie problemu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 17:51   #64
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez mich04 Pokaż wiadomość
23 lat wytrzymałem to i to bym wytrzymał :P
To może dlatego Cię do niej ciągnie? Bo też niedoświadczona?
Ale szczerze mówiąc wiele jest (pomimo tego co się sądzi) dziewczyn, które w Twoim lub zbliżonym wieku wciąż są dziewicami, nie chcą robić tego z byle kim i czekają na odpowiedniego faceta. I wcale nie są brzydkie czy w inny sposób trefne. Może warto za taką się rozejrzeć, zamiast czekać aż 15-latka dorośnie?
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 17:58   #65
mich04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 21
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Pomijając, że taki związek jest dziwaczny i w moim mniemaniu niezdrowy, to jakieś dziwne rzeczy tu wypisujecie. Jedziecie po chłopaku, wg mnie zupełnie bezpodstawnie. Że chodzi na imprezy dla 15latków, że o czym on rozmawia z taką 15latką. Rozumiem, że 13latka na imprezie to niecodzienna sprawa, ale nie wierzę, że nikt z was nie był na żadnej imprezie lub "imprezie" do wieku 15 lat. Chociażby w trakcie wakacji na wsi, gdzie często są tak zwane "kluby", czyli przerobiony opuszczony dom, szkoła, czy inny budynek, gdzie młodzież zbiera się dniami i wieczorami pograć w karty, potańczyć, zjeść ciasto, a starsza młodzież wypić piwo, albo świętować czyjeś urodziny. Sama chodziłam do takiego przybytku jako 9latka. Chłopaka tam nie wyrwałam, ale było fajnie. Byli tam ludzie w przedziale wieku 8-22 i nikt na nikogo krzywo nie patrzył. Młodsi nie próbowali na siłę udawać dorosłych. Starsi nie poili młodszych alkoholem. Młodsi grali w karty/warcaby i tańczyli ze starszymi. Albo w ośrodkach wypoczynkowych. Albo ze starszym rodzeństwem na domówce. Jest wiele możliwości, tym bardziej w mniejszych miejscowościach.
Co do tych imprez widze że mnie ktoś w końcu zrozumiał, właśnie w takich miejscach ją spotykam

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
To może dlatego Cię do niej ciągnie? Bo też niedoświadczona?
Ale szczerze mówiąc wiele jest (pomimo tego co się sądzi) dziewczyn, które w Twoim lub zbliżonym wieku wciąż są dziewicami, nie chcą robić tego z byle kim i czekają na odpowiedniego faceta. I wcale nie są brzydkie czy w inny sposób trefne. Może warto za taką się rozejrzeć, zamiast czekać aż 15-latka dorośnie?
Chyba łatwiej by mi było wydać 100 zł żeby zaliczyć niż kręcić z 15 latką
mich04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 18:14   #66
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Nie zrozumiałeś Miałam na myśli, że może podoba Ci się, że jeszcze nie miała chłopaka i z nikim nie spała i stąd zainteresowanie 15-latką. Bo jeśli o to chodzi, to jest mnóstwo dziewczyn w okolicach 20 lat, które też są niedoświadczone i spokojnie masz szansę taką znaleźć i nie musisz aż tak drastycznie obniżać wieku potencjalnej partnerki. Bo 15 lat to jeszcze dziecko... Owszem może i seks możesz z nią uprawiać, ale nie pójdziesz z nią do kawiarenki i wina razem nie wypijecie. Może być tak, że i na ten seks nie będzie gotowa przez kolejne 5 lat. Albo odwrotnie - zaczniecie za rok. Tylko co jak wpadnie? Będzie kilkunastoletnią mamą? Serio, nie pakuj się w to... szkoda zachodu. Chyba najlepiej byłoby odpuścić kontakt już teraz, póki jeszcze przejdzie bez echa.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 18:28   #67
mich04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 21
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałeś Miałam na myśli, że może podoba Ci się, że jeszcze nie miała chłopaka i z nikim nie spała i stąd zainteresowanie 15-latką. Bo jeśli o to chodzi, to jest mnóstwo dziewczyn w okolicach 20 lat, które też są niedoświadczone i spokojnie masz szansę taką znaleźć i nie musisz aż tak drastycznie obniżać wieku potencjalnej partnerki. Bo 15 lat to jeszcze dziecko... Owszem może i seks możesz z nią uprawiać, ale nie pójdziesz z nią do kawiarenki i wina razem nie wypijecie. Może być tak, że i na ten seks nie będzie gotowa przez kolejne 5 lat. Albo odwrotnie - zaczniecie za rok. Tylko co jak wpadnie? Będzie kilkunastoletnią mamą? Serio, nie pakuj się w to... szkoda zachodu. Chyba najlepiej byłoby odpuścić kontakt już teraz, póki jeszcze przejdzie bez echa.
Nie chodzi o seks. Chyba już doszedłem do wniosku że nie bede sie w to pakował. Bez echa nie przejdzie i tego sie teraz boje. Jak już wcześniej pisałem nie lubie patrzeć na smutek innych ludzi i to bedzie teraz moim największym problemem - powiedzenie jej tego wszystkiego.
mich04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 18:34   #68
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Ale na Ciebie chlopie napadly...Nikt nie mowi o zadnym slubie ani wizji wiecznej wspolnej przyszlosci, ale skoro ona jest dojrzalsza niz typowa 15 to dlaczego nie mozecie sie po prostu razem dobrze bawic? Z ta ciaza to tez wymyslacie, ja sama wspolzylam w tym wieku i jakos nie mam dziecka, niczego nie zaluje i tyle. Grunt to zeby nikt nikogo nie oszukiwal i do niczego nie zmuszal. Facet po prostu zauroczyl sie dziewczyna niewiedzac ile ma lat, jest duza szansa, ze to sie nie uda na dluzsza mete, ale jesli ona tez tego chce to po prostu sie fajnie razem bawcie, dziewczyna chyba juz teraz idzie do szkoly sredniej, wiec jakie gimnazjum xD
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2016-08-22 o 18:49
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 19:00   #69
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 317
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
.


No no mieć O CZYM gadac z 15 latka samemu mając 23
Powiedz po prostu że ładna i byś sie z nią przespał... że może niedoświadczona itd bo związek to też rozmowa a NIE UWIERZE że macie o czym gadać..chyba że jestes sam na poziomie 15 latka.
Nie wiem jakim cudem 15 latka moze być bardziej ogarnieta od 23 latki ??? Wspołczuje środowiska skoro wszyscy sa na poziomie gimnazjalnym.
Zależy z jakiego środowiska pochodzą, uwierz mi na słowo.

Cytat:
Napisane przez mich04 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak by się Pani czuła ( nie będe mówił na Ty bo moge mieć do czynienia z osobą starszą :P) gdyby Pani była w podobnej sytuacji, nie planuje nią żadnego ślubu, chciałem tylko ją poznać sprawdzić czy wgl taki związek by był możliwy
Jest możliwy. W wieku 15 lat spotykałam się z gościem 7 lat starszym. Mieliśmy o czym rozmawiać, wow. Rodzice byli nawet zadowoleni, że nie uganiam się z sebixami w mojej grupie wiekowej, tylko z trochę doroślejszym gościem, który po przedstawieniu się i nie ukrywaniu po barach, zdobył po jakimś czasie duże zaufanie, bo śmiało można założyć że taki 23-latek ma dużo więcej oleju w głowie niż 16-latek.

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
To może dlatego Cię do niej ciągnie? Bo też niedoświadczona?
Ale szczerze mówiąc wiele jest (pomimo tego co się sądzi) dziewczyn, które w Twoim lub zbliżonym wieku wciąż są dziewicami, nie chcą robić tego z byle kim i czekają na odpowiedniego faceta. I wcale nie są brzydkie czy w inny sposób trefne. Może warto za taką się rozejrzeć, zamiast czekać aż 15-latka dorośnie?
Hehe, może być bardziej doświadczona od niego, takie czasy.

Tym powyżej co nawijają od pedofili - puknijcie się w łeb. Pedofilia to popęd do dziecka, które nie doszło jeszcze do etapu pokwitania. A autor, co wynika z pierwszego postu, prawie pomylił ją z dorosłą kobietą.
Zapisz
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 19:20   #70
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ale na Ciebie chlopie napadly...Nikt nie mowi o zadnym slubie ani wizji wiecznej wspolnej przyszlosci, ale skoro ona jest dojrzalsza niz typowa 15 to dlaczego nie mozecie sie po prostu razem dobrze bawic? Z ta ciaza to tez wymyslacie, ja sama wspolzylam w tym wieku i jakos nie mam dziecka, niczego nie zaluje i tyle. Grunt to zeby nikt nikogo nie oszukiwal i do niczego nie zmuszal. Facet po prostu zauroczyl sie dziewczyna niewiedzac ile ma lat, jest duza szansa, ze to sie nie uda na dluzsza mete, ale jesli ona tez tego chce to po prostu sie fajnie razem bawcie, dziewczyna chyba juz teraz idzie do szkoly sredniej, wiec jakie gimnazjum xD
Halo, on ma 23 lata, dajesz mu radę jakby był 16latkiem! Może niech do 30ki się bawi z małymi dziewczynami, zamiast rozwijać w sobie podejście bardziej serio, dojrzalsze?
Zabawa uczuciami, rzeczywiście nic tylko poprzeć tą "mądrą" radę.

mich04,
jak zamierzasz ochłodzić z nią relacje?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 19:22   #71
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ale na Ciebie chlopie napadly...Nikt nie mowi o zadnym slubie ani wizji wiecznej wspolnej przyszlosci, ale skoro ona jest dojrzalsza niz typowa 15 to dlaczego nie mozecie sie po prostu razem dobrze bawic? Z ta ciaza to tez wymyslacie, ja sama wspolzylam w tym wieku i jakos nie mam dziecka, niczego nie zaluje i tyle. Grunt to zeby nikt nikogo nie oszukiwal i do niczego nie zmuszal. Facet po prostu zauroczyl sie dziewczyna niewiedzac ile ma lat, jest duza szansa, ze to sie nie uda na dluzsza mete, ale jesli ona tez tego chce to po prostu sie fajnie razem bawcie, dziewczyna chyba juz teraz idzie do szkoly sredniej, wiec jakie gimnazjum xD
Pewnie, fajnie się bawcie, dziecko z gimnazjum z dorosłym chłopem.
Świetna rada, nie ma co.


---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez twiggz Pokaż wiadomość
Zależy z jakiego środowiska pochodzą, uwierz mi na słowo.

Tym powyżej co nawijają od pedofili - puknijcie się w łeb. Pedofilia to popęd do dziecka, które nie doszło jeszcze do etapu pokwitania. A autor, co wynika z pierwszego postu, prawie pomylił ją z dorosłą kobietą.
Zapisz
Istnieje również efebofilia.
''Prawie'' ją pomylił z dorosłą kobietą? To może jednak coś wskazywało, że dorosła nie jest?
Hehe, takie czasy, faktycznie, heheszki.

Edytowane przez 201703061049
Czas edycji: 2016-08-22 o 19:23
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 19:33   #72
mich04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 21
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
mich04,
jak zamierzasz ochłodzić z nią relacje?
Właśnie nie ma na to pomysłu. Kontaktu nie będe nagle urywał i jej unikał bo to chamskie. Spotkać się z nią i powiedzieć nie chce bo wiem że jak będe widział jej reakcję to nie dokończe tego co chciałem powiedzić, mozesz pomyśleć że nie mam jaj xD ale niestety ze mną tak już jest. Rozmowa telefoniczna odpada bo pewnie się rozłączy, chyba postapie jak debil i idiota i napisze jej wiadomość. Po prostu wytłumacze że jest za młoda i nie widze w tym przyszłości i tyle. A jak Ty byś to zrobiła ??
mich04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 19:55   #73
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Wytlumacz ze jest miedzy wami za duza roznica wieku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 20:00   #74
kasio121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

15 lat i 23 lata to zupelnie co innego niz 25 lat i 33 lata.
To pierwsze nie ma szans na dłuższą metę, nawet na krótszą tez nie.
To drugie jest całkiem normalne
kasio121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 20:50   #75
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz nie jesteście jeszcze razem, piszecie ze sobą więc nie jest to związek ani nawet jakaś bliższa znajomość. Rodzice pewnie nie mieli nic przeciwko bo poznali jakiegoś tam dalekiego nic znaczącego znajomego. Moim zdaniem żaden normalny rodzic myślacy logicznie nie zakceptuje waszego związku i nie będzie dla niego to normalne. Na prawdę chcesz tak młodej dziewczynie dokładać tylku zmartwien, chcesz aby weszła w konflikt z rodzicami w imie miłości? Jeśli Ci na niej zależy to odpuść sobie, ona będzie miała tylko więcej problemów przez tą całą sytuacje, nie skazuj ją na to bo to strasznie egoistyczne myślenie. Poszukaj sobie starszej dziewczyny i tyle w ogole jak teraz myślę o tej całej sytuacji to jestem w szoku że myślisz o niej jako o potencjalnej dziewczynie,
Amen.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 21:49   #76
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Różnica 8 lat nie jest jakaś porażająca i nie rzuca się tak w oczy u osób 18+, ale w przypadku 15 latki jest według mnie nie do zaakceptowania. To jeszcze dziecko Przez najbliższe 4 lata będziesz słuchał o jej problemach z nauczycielami, koleżankach z klasy, sprawdzianach z przyrody i miał na głowie jej rodziców.
Nie wspominając już o związku bez seksu, bo pewnie dziewczyna nie jest jeszcze gotowa, a zaliczenie wpadki w takim wieku naprawdę jest tragedią.
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 21:59   #77
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez Coco97 Pokaż wiadomość
Różnica 8 lat nie jest jakaś porażająca i nie rzuca się tak w oczy u osób 18+, ale w przypadku 15 latki jest według mnie nie do zaakceptowania. To jeszcze dziecko Przez najbliższe 4 lata będziesz słuchał o jej problemach z nauczycielami, koleżankach z klasy, sprawdzianach z przyrody i miał na głowie jej rodziców.
Nie wspominając już o związku bez seksu, bo pewnie dziewczyna nie jest jeszcze gotowa, a zaliczenie wpadki w takim wieku naprawdę jest tragedią.
Ze 2 lata jakby poczekał nic by mu sie nie stało. Poza tym wcale nie musi być wpadka.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 06:52   #78
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 09:56   #79
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Jak cudownie, że wakacje się już kończą i wszystkie dzieci wrócą do szkoły

Uparcie twierdzisz, że zależy ci na jej samopoczuciu, to może weźmiesz sobie do serca jej szczęście w perspektywie lat a nie miesięcy i pomyślisz co jej odbierze związek z chłopakiem w Twoim wieku. A odbierze bardzo dużo. Ona teraz bawi się, bo są wakacje, bo jest głodna przygód, bo jest słońce, jest zabawa, są motyki w brzuchu, pierwsze zauroczenia i pierwsze marzenia o wielkiej, romantycznej miłości. Ale czy jest gotowa na to, co możesz jej zaoferować? Czy 15latka powinna być włożona w tryb życia 23latka? Ja bym na Twoim miejscu jej tego nie odbierała, co powinna przeżyć w swoim normalnym, nastolatkowym, gimbazowym a potem licealnym życiu. Nie odbierałabym jej tych lat i tych doświadczeń, i nie kazała mierzyć się z tematami wierności, odpowiedzialności, seksu oraz niechęci społecznej, na jaką z pewnością traficie. Nie związywałabym rąk tak młodej osobie.

Myślę, że to nie jest ostatnia dziewczyna na ziemi i znajdziesz sobie jakąś na odpowiednim poziomie umysłowym, która będzie tobą oczarowana a ty będziesz mógł jej czymś imponować, niekoniecznie w wieku 15 lat. Ty również nie jesteś jedynym chłopakiem i nawet jeśli dziś jest tobą zauroczona, to sam napisałeś, że nie łączy was nic więcej, czyli, że przejdzie jej ta fascynacja szybciej niż myślisz.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 10:02   #80
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Kiedy miałam prawie 16 lat poznałam 22 latka. Byłam z nim trzy lata i myślę,że byłabym znacznie dłużej, gdyby nadal żył. Mieliśmy o czym rozmawiać (literatura, sport, kino, polityka (tak polityką wówczas interesowałam się wręcz chorobliwie)nie miałam też problemu rozmawiać z nim o jego stanie zdrowia, a on o mojej szkole). Z perspektywy czasu z ręką na sercu mogę powiedzieć,że ten związek nie był pusty, zdecydowanie bardziej bogaty treściowo niż związek, który zakończyłam półtora roku temu, gdzie facet był ode mnie niecałe 4 lata starszy, a chwilami rozmawiało mi się z nim jak z dzieckiem z podstawówki.
Nie uważam,że przy takiej różnicy wieku nie ma o czym rozmawiać. Nie uważam też,że równolatkowie zawsze znajdą wspólny język i zainteresowania.
Chociaż wiadomo-niesie to komplikacje, bo moja rodzina np. nigdy nie chciała go nawet poznać, jak się dowiedzieli, ile ma lat, to już go "odpowiednio" zaszufladkowali po czym utrudniali kontakty, co było dla mnie bardzo przykre i do tej pory gdzieś we mnie siedzi. Ale u Ciebie Autorze widzę,że nie byłoby z tym problemu. Zawsze możecie spróbować. Kwestia chęci i woli. Chociaż ja tu nie widzę jakiegoś zaangażowania emocjonalnego, także w sumie bez problemu odpuścisz.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-08-23 o 10:05
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 11:22   #81
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Nie wiem, po co w ogóle pytasz o zdanie ludzi. Po co? Dlaczego mieliby wiedzieć lepiej, co dla was dobre? Nawet jakbyś założył wątek "ja lubię lato, a ona zimę" to coś by Ci znaleźli i nawoływali do zakończenia znajomości. Nie widzę problemu w waszej relacji, jeśli chodzi o wiek.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 11:57   #82
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Jak wejdziesz w nią w związek, zaczną się prawdziwe problemy. Począwszy od tego co Ty czujesz i na jakim etapie jesteś, a ona, po reakcje Twoich rodziców, jej, waszych znajomych, poprzez wyjścia, podejście do problemów....
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 10:25   #83
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Ale chłopaka zjechaliście, tak samo dziewczynę.
Byłabym wielce daleka od wysuwania takich wniosków o osobie, której totalnie nie znam.
Nie każda 15latka ma siano w głowie i wbrew pozorom da się normalnie rozmawiać z osobami w tym wieku. Jak ja byłam w 3 gimnazjum to rozmawiałam z kolegą na przeróżne tematy - aborcja, wiara, psychika, więc takie twierdzenie jest dość krzywdzące.
A co do związku - 95% szans na niepowodzenie.
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 11:49   #84
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

gdyby bylo Ty 28, ona 20 to ok. Tu stanowczo za wczesnie. Nie mozecie zostac na razie byc znajomymi skoro ona fajna. Jak Ci przeznaczona to zostaniecie para za dwa trzy lata
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:02   #85
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Ale chłopaka zjechaliście, tak samo dziewczynę.
Byłabym wielce daleka od wysuwania takich wniosków o osobie, której totalnie nie znam.
Nie każda 15latka ma siano w głowie i wbrew pozorom da się normalnie rozmawiać z osobami w tym wieku. Jak ja byłam w 3 gimnazjum to rozmawiałam z kolegą na przeróżne tematy - aborcja, wiara, psychika, więc takie twierdzenie jest dość krzywdzące.
A co do związku - 95% szans na niepowodzenie.
Ale tu o związku tylko mowa. Mogą być znajomymi i poczekać parę lat, jeśli naprawdę do siebie pasują, to będą razem, a jednocześnie on nie będzie winny i zły, jeśli porzuci 15-latkę po pół roku związku dla dziewczyny, która jest na jego poziomie.

Rozmawiamy o dziewczynie, która nawet z nim nie zamieszka przez najbliższe 4 lata...
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:08   #86
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Rozmawiamy o dziewczynie, która nawet z nim nie zamieszka przez najbliższe 4 lata...

A to autor miał takie wymagania?
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:21   #87
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Tak zupełnie szczerze to ja tego nie widzę. 8 lat różnicy to niby nie tak dużo- ale pod warunkiem, że oboje partnerzy są dojrzali emocjonalnie (np. Ty 35, ona 27 lub chociaż Ty 30, ona 22). Tymczasem Wy jestescie na totalnie innych "etapach rozwoju"- Ty jesteś dorosłym facetem, ona-dzieckiem a "ogarnięcie', czy wiedza niekoniecznie w tym wieku idzie w parze z dojrzałością emocjonalną. Macie także inne potrzeby i oczekiwania wynikające z dzielącej Was różnicy. Nie przeczę, że ona mogła się "zauroczyć"ale jako dorosły facet wiesz, co powinieneś zrobić, prawda? Zanim z jej strony to zauroczenie nie pójdzie za daleko bo możesz zrobić krzywdę i sobie i jej.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:27   #88
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale tu o związku tylko mowa. Mogą być znajomymi i poczekać parę lat, jeśli naprawdę do siebie pasują, to będą razem, a jednocześnie on nie będzie winny i zły, jeśli porzuci 15-latkę po pół roku związku dla dziewczyny, która jest na jego poziomie.

Rozmawiamy o dziewczynie, która nawet z nim nie zamieszka przez najbliższe 4 lata...
Odniosłam się do co związku i co do oceniania 15latki, o której się nic nie wie. Przecież tu jest pełno komentarzy, że z 15stką nie ma o czym rozmawiać, że pewnie taka głupia i odstaje od autora, a w rzeczywistości nikt z nas nie wie jaka jest, więc po co takie złośliwości?
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:35   #89
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez Meagara Pokaż wiadomość
A to autor miał takie wymagania?
No ja już w tym wieku sobie nie wyobrażam tyle czekać, bo dopiero mieszkanie weryfikuje pewne rzeczy.

Autor pyta nas o radę, to piszę jak js to widzę. Dopóki jest legalna to może się spotykać i z emerytem, a mi to nie przeszkodzi.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 14:44   #90
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Związek dorosłego chłopaka z nastolatką

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Halo, on ma 23 lata, dajesz mu radę jakby był 16latkiem! Może niech do 30ki się bawi z małymi dziewczynami, zamiast rozwijać w sobie podejście bardziej serio, dojrzalsze?
Zabawa uczuciami, rzeczywiście nic tylko poprzeć tą "mądrą" radę.
Jaka zabawa uczuciami? Gdzie ja napisalam, ze on ma nia manipulowac, wykorzystac ją? Ja w wieku tej dziewczyny mialam udane zycie seksualne, co to za glupi mit ze facet moze miec potrzeby bedac nastolatkiem a dziewczyna nie? Sama mam teraz 23 lata, niczego nie zaluje, nie mam dziecka ani nigdy nie mialam zadnej choroby wenerycznej, na Boga, jest 21 wiek...Powinien z nia porozmawiac, wyjasnic ze ona jest bardzo mloda, ze nie wiadomo czy to sie uda itd. zeby swiadomie podjela decyzje. Ja bym na miejscu tej dziewczyny po prostu sie fajnie bawila jakby facet mnie krecil, ona ma 15 lat, nie musi myslec o mezu i dzieciach....
Nie kazda dziewczyna w tym wieku marzy o tym jedynym, o bialej sukience i wiecznej milosci. Ludzie sa rozni, autor powinien byc z nia szczery i tyle, jesli obie strony sa szczere i chca tego samego to w czym problem? Dziewczyna moze chciec zwiazku bez seksu, zwiazku z seksem, moze traktowac ta znajomosc luzno albo powaznie, czy autor z nia w ogole rozmawial o tym jak ona to widzi? Ja nie widze innej rady jak szczera rozmowa o swoich odczuciach i oczekiwaniach i na tej podstawie podjecie jakiejs decyzji...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2016-08-24 o 14:47
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-27 15:34:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.