Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 18:56   #2791
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Hej! Melduję ze i ja jestem juz po porodzie. Alicja urodzila sie wczoraj, 2990g i 50cm. Nic nie wskazywalo na porod ale w czwartek po poludniu zaczely odchodzic wody. Pojechaliśmy do szpitala, do rana zero skurczy wiec dostalam oxy i po ok 2 godzinach urodzilam
Gratulacje
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:06   #2792
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Gratulacje dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

My dziś wróciliśmy do domku nareszcie!
Nasz maluszek topi się w 56, a body 50 są ciut za długie. Chyba muszę dokupić jakieś ubranka, bo teraz wydaje mi się, że mamy za mało.

Dziewczyny jak myjeciet kikut? Pryskacie osceniseptem i wycieracie gazikiem czy jak się stosuje ten środek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:09   #2793
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Hej! Melduję ze i ja jestem juz po porodzie. Alicja urodzila sie wczoraj, 2990g i 50cm. Nic nie wskazywalo na porod ale w czwartek po poludniu zaczely odchodzic wody. Pojechaliśmy do szpitala, do rana zero skurczy wiec dostalam oxy i po ok 2 godzinach urodzilam
Gratulacje )))))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:10   #2794
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hej dziewczyny,
gratuluję wszystkim rozpakowanym. Coraz bardziej przesuwam się na początek listy :P, ale powiem szczerze, że dzisiaj rano wstałam i był to pierwszy dzień kiedy sobie pomyślałam, że chcę żeby to było już, mimo że strasznie boję się porodu. Dzisiaj w nocy już tak mnie bolały biodra że o 8 rano musiałam po prostu wstać bo już w żadnej pozycji nie było mi wygodnie. Zawsze jak się przewracałam z jednego boku na drugi to to poprzednie biodro przestawało boleć, a dzisiaj nawet jak wstałam oba miałam obolałe. Ciekawe jak będzie wyglądała kolejna noc, bo przez cały dzień biodra oszczędzałam i w zasadzie nie leżałam wcale ewentualnie siedziałam w pozycji półsiedzącej, wtedy częściej mi się brzuch napina, ale tak sobie myślę, że to chyba na dzidzia nie ma negatywnego wpływu?

Dzisiaj też mam ogromny apetyt. Jak mój mąż jechał do sklepu to się mnie pytał co chcę to powiedziałam że mc donalda. Myślałam, że mi nie kupi, a w międzyczasie moja mama wróciła z jarmarku dożynkowego i przywiozła mi pierogi. Jak skończyłam je jeść to przyszedł mój mąż z cheesburgerem i dużymi frytkami i co zrobiłam? Od razu to zjadłam, bo przecież jakby ostygło to już strach byłoby to jeść. Mój mąż jest przerażony że byłam w stanie tyle pochłonąć, zresztą ja też :P

Odnośnie lewatywy przed cesarką to nam na szkole rodzenia położna mówiła, żeby przed cesarką lepiej zrobić lewatywę, bo po tym znieczuleniu perystaltyka jelit podobno się strasznie spowalnia i później jest straszne zatwardzenie, więc lepiej przed pozbyć się tego co później mogłoby zalegać.

Mój mąż się wczoraj załamał jak widział, że znowu oglądam na stronie smyka ubranka. Jak się pytał co robię, to mówię, że robię rozeznanie w nowej kolekcji, żebym wiedziała na przyszłość co będę zamawiać w rozmiarze 68 jak promocje będą (teraz jest druga rzecz za 50%, ale się wstrzymuję żeby zobaczyć jak mały będzie rósł, żeby pogodowo te kolejne ciuszki dopasować).

Edytowane przez rybka15035
Czas edycji: 2016-09-03 o 19:14
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:10   #2795
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

My dziś wróciliśmy do domku nareszcie!
Nasz maluszek topi się w 56, a body 50 są ciut za długie. Chyba muszę dokupić jakieś ubranka, bo teraz wydaje mi się, że mamy za mało.

Dziewczyny jak myjeciet kikut? Pryskacie osceniseptem i wycieracie gazikiem czy jak się stosuje ten środek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba popsikac patyczek octeniseptem i wyczyścić delikatnie , ale to tylko teoria ja bym chciała na zmianę octeniseptem i spirytusem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:12   #2796
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Hej! Melduję ze i ja jestem juz po porodzie. Alicja urodzila sie wczoraj, 2990g i 50cm. Nic nie wskazywalo na porod ale w czwartek po poludniu zaczely odchodzic wody. Pojechaliśmy do szpitala, do rana zero skurczy wiec dostalam oxy i po ok 2 godzinach urodzilam


Wow, gratulacje
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:16   #2797
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Lemon gratulacje 🎆



Aneczka gratulacje 🎆



Zaczynam odczuwać brak snu. Starszy chodzi spac po 22 a młodszy spi od 20 do 24 a od polnocy do 6 rano nie śpi prawie nic. Wtedy wstaje starszy i sie zaczyna...😁
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 19:21   #2798
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Lemon gratulacje 🎆



Aneczka gratulacje 🎆



Zaczynam odczuwać brak snu. Starszy chodzi spac po 22 a młodszy spi od 20 do 24 a od polnocy do 6 rano nie śpi prawie nic. Wtedy wstaje starszy i sie zaczyna...😁
A starszy ma swój pokój czy spicie wszyscy razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:52   #2799
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Gratulacje dla nowych mamuś.

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość

....

Dziewczyny jak myjeciet kikut? Pryskacie osceniseptem i wycieracie gazikiem czy jak się stosuje ten środek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam położna mówiła żeby osceniseptem albo spirytusem rozrobionym 2 do 1 (2 miarki spirytusu na miarkę wody) przemywać tylko wokół otoczki patyczkiem go uszu 2 razy dziennie i żeby delikatnie odgiąć i przemywać w środku takie coś żółte. Pokazywała nam na zdjęciach. ale z tego co tutaj dziewczyny pisały to różne szkoły są.

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
gratuluję wszystkim rozpakowanym. Coraz bardziej przesuwam się na początek listy :P, ale powiem szczerze, że dzisiaj rano wstałam i był to pierwszy dzień kiedy sobie pomyślałam, że chcę żeby to było już, mimo że strasznie boję się porodu. Dzisiaj w nocy już tak mnie bolały biodra że o 8 rano musiałam po prostu wstać bo już w żadnej pozycji nie było mi wygodnie. Zawsze jak się przewracałam z jednego boku na drugi to to poprzednie biodro przestawało boleć, a dzisiaj nawet jak wstałam oba miałam obolałe. Ciekawe jak będzie wyglądała kolejna noc, bo przez cały dzień biodra oszczędzałam i w zasadzie nie leżałam wcale ewentualnie siedziałam w pozycji półsiedzącej, wtedy częściej mi się brzuch napina, ale tak sobie myślę, że to chyba na dzidzia nie ma negatywnego wpływu?

Dzisiaj też mam ogromny apetyt. Jak mój mąż jechał do sklepu to się mnie pytał co chcę to powiedziałam że mc donalda. Myślałam, że mi nie kupi, a w międzyczasie moja mama wróciła z jarmarku dożynkowego i przywiozła mi pierogi. Jak skończyłam je jeść to przyszedł mój mąż z cheesburgerem i dużymi frytkami i co zrobiłam? Od razu to zjadłam, bo przecież jakby ostygło to już strach byłoby to jeść. Mój mąż jest przerażony że byłam w stanie tyle pochłonąć, zresztą ja też :P

Odnośnie lewatywy przed cesarką to nam na szkole rodzenia położna mówiła, żeby przed cesarką lepiej zrobić lewatywę, bo po tym znieczuleniu perystaltyka jelit podobno się strasznie spowalnia i później jest straszne zatwardzenie, więc lepiej przed pozbyć się tego co później mogłoby zalegać.

Mój mąż się wczoraj załamał jak widział, że znowu oglądam na stronie smyka ubranka. Jak się pytał co robię, to mówię, że robię rozeznanie w nowej kolekcji, żebym wiedziała na przyszłość co będę zamawiać w rozmiarze 68 jak promocje będą (teraz jest druga rzecz za 50%, ale się wstrzymuję żeby zobaczyć jak mały będzie rósł, żeby pogodowo te kolejne ciuszki dopasować).
Nie wiem czy pozycja półsiedząca to to samo co pozycja półleżąca ale na fitnesie dla ciężarnych instruktorka nam parę razy powtarzała że najlepiej jest odpoczywać w pozycji półleżącej na plecach, podłożyć sobie poduchy albo piłkę ta fitnesową do połowy ze spuszczonym powietrzem. Wtedy łatwiej oddychać i przepływ krwi w miarę dobry. Najlepiej oczywiście na lewym boku ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze się daje.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 20:15   #2800
deraa
Raczkowanie
 
Avatar deraa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 190
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Gratulacje dziewczyny!!!

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Lemon gratulacje 🎆

Aneczka gratulacje 🎆

Zaczynam odczuwać brak snu. Starszy chodzi spac po 22 a młodszy spi od 20 do 24 a od polnocy do 6 rano nie śpi prawie nic. Wtedy wstaje starszy i sie zaczyna...😁
Właśnie trafiłam na artykuł o wpływie suplementacji DHA na sen dzieci http://www.wymagajace.pl/dha/ Można próbować
U nas póki co ze spaniem błogo, gorzej z humorami starszej i chyba szybko nie dojdziemy tu do równowagi

Majlenka_ też się ostatnio pytałam i za radą psikam na patyczek Octaniseptem i oczyszczam tym pępuch.
Właściwie oczyszczałam, bo dziś już nam odpadł
U nas było polecenie mydło i woda na gazik i przemywamy tak min 8 razy dziennie/przy każdej zmianie pieluchy. Po tym drugi gazik z samą wodą i trzeci na osuszenie. W nocy dobre na wybudzenie dziecia do karmienia, ale generalnie bardziej mordęgowata metoda
deraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 20:46   #2801
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Hej! Melduję ze i ja jestem juz po porodzie. Alicja urodzila sie wczoraj, 2990g i 50cm. Nic nie wskazywalo na porod ale w czwartek po poludniu zaczely odchodzic wody. Pojechaliśmy do szpitala, do rana zero skurczy wiec dostalam oxy i po ok 2 godzinach urodzilam

Wow szybciutko. Gratulacje.


Aneczkakropeczka tobie też gratuluję.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

A tak ode mnie.
To czekam aż synek zaśnie i chyba jedziemy do szpitala.
Mam bóle pleców i brzucha dzieć się wkręca z całej siły i dopadły mnie skurcze co 2-7 min. Chyba nie dam rady przetrzymać do 6 września. Trudno.
Chyba że jeszcze przejdzie. Ale utrzymuje sie to już od 18. Zaraz mogę wziąć kolejny magnez może mi pomoże.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 20:59   #2802
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Wow szybciutko. Gratulacje.


Aneczkakropeczka tobie też gratuluję.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

A tak ode mnie.
To czekam aż synek zaśnie i chyba jedziemy do szpitala.
Mam bóle pleców i brzucha dzieć się wkręca z całej siły i dopadły mnie skurcze co 2-7 min. Chyba nie dam rady przetrzymać do 6 września. Trudno.
Chyba że jeszcze przejdzie. Ale utrzymuje sie to już od 18. Zaraz mogę wziąć kolejny magnez może mi pomoże.
Beti powodzenia ☺
Znów dojedziesz na ostatnią chwilę jak opisywalas ostatni poród ☺
Trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:00   #2803
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Beti kciuki!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:23   #2804
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Wszystkie w nocy rodzą?
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:36   #2805
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Beti trzymam kciuki!
Weselna A ponoć większość rodzi się w dzień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:51   #2806
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Nie wiem kompletnie jak z lewatywa, wiem że robią usg żeby potwierdzić pozycje dziecka, potem na sali już znieczulenie i dopiero po nim cewnik, więc już się go nie czuje (mam nadzieję, że tak samo robią to w Polsce, bo tak mi tłumaczyła położna u mnie)
Pierwszą cesarkę to najpierw mi zrobili lewatywe, potem cewnik - psikają czymś na znieczulenie, potem dopiero na stół i wtedy znieczulenie w kręgosłup. Nie sądze, żeby się u nas coś zmieniło, ale to u nas w szpitalu.

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Hej! Melduję ze i ja jestem juz po porodzie. Alicja urodzila sie wczoraj, 2990g i 50cm. Nic nie wskazywalo na porod ale w czwartek po poludniu zaczely odchodzic wody. Pojechaliśmy do szpitala, do rana zero skurczy wiec dostalam oxy i po ok 2 godzinach urodzilam
Gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny!!!



Właśnie trafiłam na artykuł o wpływie suplementacji DHA na sen dzieci http://www.wymagajace.pl/dha/ Można próbować
U nas póki co ze spaniem błogo, gorzej z humorami starszej i chyba szybko nie dojdziemy tu do równowagi

Majlenka_ też się ostatnio pytałam i za radą psikam na patyczek Octaniseptem i oczyszczam tym pępuch.
Właściwie oczyszczałam, bo dziś już nam odpadł
U nas było polecenie mydło i woda na gazik i przemywamy tak min 8 razy dziennie/przy każdej zmianie pieluchy. Po tym drugi gazik z samą wodą i trzeci na osuszenie. W nocy dobre na wybudzenie dziecia do karmienia, ale generalnie bardziej mordęgowata metoda
8 razy? Całkiem sporo.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:58   #2807
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Jeszcze nie jade wzięłam magnez i czekam nie chce siedzieć na porodówce tyle godzin. Skurcze trochę ustąpiły aplikacja juz nie krzyczy. Kłade się spać może przejdzie a jak nie to będę z wami w kontakcie.
Nie wiem co robić. Jak wody odejdą to wiadomo ale takie bóle to właśnie nie wiadomo.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 22:48   #2808
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

My dziś z mężem popralismy zasłony w salonie, podłogi pomyte, kurze poscierane... młody może śmiało wychodzić ☺
Czuje ze jest niżej i napiera N pęcherz.
Ruchliwy bardzo bardzo więc chyba jednak do tego kanału mu niechętnie spieszno.
Korzystam z ostatnich sił leszcz i wolnego cZasu przed porodem by załatwić jak najwiecj spraw zwiazanych z mieszkaniem. Juz mamy zaprojektowane meble do kuchni, sypialni i garderobę ☺
Płytki praktycznie wybrane ☺ nic tylko dostać klucze i robić wykończenie ☺ jestem naladowana taka pozytywna energia ☺

Beti zazdroszcse tego spokoju... ja pewnie jak poczuje skurcze to od razu pojadę na szpital 😆


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 23:13   #2809
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie jade wzięłam magnez i czekam nie chce siedzieć na porodówce tyle godzin. Skurcze trochę ustąpiły aplikacja juz nie krzyczy. Kłade się spać może przejdzie a jak nie to będę z wami w kontakcie.
Nie wiem co robić. Jak wody odejdą to wiadomo ale takie bóle to właśnie nie wiadomo.
Czyli znowu planujesz pojawić się na porodowce w ostatniej chwili?
Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
My dziś z mężem popralismy zasłony w salonie, podłogi pomyte, kurze poscierane... młody może śmiało wychodzić ☺
Czuje ze jest niżej i napiera N pęcherz.
Ruchliwy bardzo bardzo więc chyba jednak do tego kanału mu niechętnie spieszno.
Korzystam z ostatnich sił leszcz i wolnego cZasu przed porodem by załatwić jak najwiecj spraw zwiazanych z mieszkaniem. Juz mamy zaprojektowane meble do kuchni, sypialni i garderobę ☺
Płytki praktycznie wybrane ☺ nic tylko dostać klucze i robić wykończenie ☺ jestem naladowana taka pozytywna energia ☺

Beti zazdroszcse tego spokoju... ja pewnie jak poczuje skurcze to od razu pojadę na szpital 😆


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój siedzi już głową w kanale (lekarz wczoraj dotykal główki palcem przez rozwarcie w szyjce, a ja właśnie poczułam ją przez skórę podczas masażu krocza ), a jest bardzo ruchliwy Więc może i u Ciebie już się szykuje do wyjścia, skoro czujesz go mocno na pecherzu?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 23:14   #2810
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Beti ja Cię podziwiam. Bo ja bym już dawno na IP była tak jak pojechałam zaraz jak mi wody odeszly, sto godzin za wcześnie
Ale to pewnie faktycznie jest tak ze przy kolejnym dziecku inaczej się podchodzi do sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 04:33   #2811
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
....

Mój siedzi już głową w kanale (lekarz wczoraj dotykal główki palcem przez rozwarcie w szyjce, a ja właśnie poczułam ją przez skórę podczas masażu krocza ), a jest bardzo ruchliwy Więc może i u Ciebie już się szykuje do wyjścia, skoro czujesz go mocno na pecherzu?
To tak można wyczuć? Ja u mnie to nawet szyjki nie mogę od paru tygodni znaleść. Nawet męża prosiłam żeby sprawdził czy dostanie i też nie mógł. Teraz wolę nie próbować bo na SR mówiła położna że palcem można przebić pęcherz plodowy.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 04:57   #2812
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dzień dobry tak z samego rana.

Wszystkim mamusiom gratuluję i zazdroszczę.

Beti- dawaj znać, co tam się u Ciebie dzieje. U mnie tez kiedys aplikacja krzyczała, ale po nospach przeszło.

Dzisiaj jakis taki dzień dziwny, pierwszy raz, odkąd przestałam chodzić do pracy (cały miesiąc, haha) obudziłam się przed 6, tak jak zwykle do pracy wstawałam i też pewnie dlatego, że mi się śniła Plus ból lewego boku, bo tylko na nim leżę, bo na prawym jakoś tsk dziecię opada, że mnie wszystko w brzuchu boli - mam takie uczucie ciągnięcia, więc nie lezę. Po ciąży okaże się, że jedno biodro mam bardziej płaskie od drugiego
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:17   #2813
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hejka

Nocka trochę przespana. Co godzinę siku ale nadal w dwupaku

Skurcze są sporadyczne ale ból w kroczu został i napierający dzieć też.

To nie to że jestem odważna raczej chodzi o to że jak już tam pojade to mnie dadzą na porodówkę a jak by mi przeszło to na oddział.
U was jest fajnie bo sprawdzą i do domu.
A u mnie zostawiają.

Jak mi wody odejdą to migiem będę w szpitalu.
Nie wiem ile dam rade ale jeszcze się trzymam.
Będe pisać.
Pozdrawiam niedzielnie.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:18   #2814
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejka

Nocka trochę przespana. Co godzinę siku ale nadal w dwupaku

Skurcze są sporadyczne ale ból w kroczu został i napierający dzieć też.

To nie to że jestem odważna raczej chodzi o to że jak już tam pojade to mnie dadzą na porodówkę a jak by mi przeszło to na oddział.
U was jest fajnie bo sprawdzą i do domu.
A u mnie zostawiają.

Jak mi wody odejdą to migiem będę w szpitalu.
Nie wiem ile dam rade ale jeszcze się trzymam.
Będe pisać.
Pozdrawiam niedzielnie.
U mnie tez zostawiają, wiec mozna sie tylko nie zgodzic.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:45   #2815
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
My dziś z mężem popralismy zasłony w salonie, podłogi pomyte, kurze poscierane... młody może śmiało wychodzić ☺
Czuje ze jest niżej i napiera N pęcherz.
Ruchliwy bardzo bardzo więc chyba jednak do tego kanału mu niechętnie spieszno.
Korzystam z ostatnich sił leszcz i wolnego cZasu przed porodem by załatwić jak najwiecj spraw zwiazanych z mieszkaniem. Juz mamy zaprojektowane meble do kuchni, sypialni i garderobę ☺
Płytki praktycznie wybrane ☺ nic tylko dostać klucze i robić wykończenie ☺ jestem naladowana taka pozytywna energia ☺

Beti zazdroszcse tego spokoju... ja pewnie jak poczuje skurcze to od razu pojadę na szpital 😆


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, to wszystko gotowe

Moja bardzo mało się rusza... Jutro pojedziemy na ktg to sprawdzimy czy wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:54   #2816
aska8999
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Jejus tak podczytuje Was i nie rozumiem po co z pierwszymi skurczami jechac juz na porodowke. Lepiej chyba przeczekac ten czas w domu a juz odejda wody albo beda juz naprawde nie do zniesienia to jechac. W kazdym raxie ja tak planuje zrobic, ale porod dopiero za 3 miesiace.
aska8999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:58   #2817
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Jejus tak podczytuje Was i nie rozumiem po co z pierwszymi skurczami jechac juz na porodowke. Lepiej chyba przeczekac ten czas w domu a juz odejda wody albo beda juz naprawde nie do zniesienia to jechac. W kazdym raxie ja tak planuje zrobic, ale porod dopiero za 3 miesiace.
A co jak odejdą wody a skurczy nie ma? Tez czekać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 07:10   #2818
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Jejus tak podczytuje Was i nie rozumiem po co z pierwszymi skurczami jechac juz na porodowke. Lepiej chyba przeczekac ten czas w domu a juz odejda wody albo beda juz naprawde nie do zniesienia to jechac. W kazdym raxie ja tak planuje zrobic, ale porod dopiero za 3 miesiace.

Że tak odpisze....
To nie są pierwsze skurcze...
Jeśli do mnie to było pisane.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 07:13   #2819
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Jejus tak podczytuje Was i nie rozumiem po co z pierwszymi skurczami jechac juz na porodowke. Lepiej chyba przeczekac ten czas w domu a juz odejda wody albo beda juz naprawde nie do zniesienia to jechac. W kazdym raxie ja tak planuje zrobic, ale porod dopiero za 3 miesiace.
Przecież zależy, jak częste są skurcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 07:31   #2820
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Jejus tak podczytuje Was i nie rozumiem po co z pierwszymi skurczami jechac juz na porodowke. Lepiej chyba przeczekac ten czas w domu a juz odejda wody albo beda juz naprawde nie do zniesienia to jechac. W kazdym raxie ja tak planuje zrobic, ale porod dopiero za 3 miesiace.
Czekajcie, dziewczyna mówi, że brakuje jej wiedzy i jest żądna ją uzupełnić, dajcie jej szansę!

Bo lekarz kazał nawet nie próbować siedzieć, tylko zasuwać, jak tylko zauważę że są - to np. u mnie, bo już jedną przedwczesną akcję miałam.
Bo człowiek który rodzi po raz pierwszy ma pełne prawo nie mieć pojęcia, które skurcze to są przepowiadające a które TE, zwłaszcza jak coś nie idzie książkowo albo nie odejdą wcześniej wody.
Bo każdy ma inny próg bólu i niektórzy pierwsze skurcze mogą sobie nawet przespać, a inne zwijają się już z bólu i ryczą w głos?
Bo rodzisz dopiero za 3 miesiące a nie wiem czy rodziłaś wcześniej więc nie wiem czy wiesz, ale takie siedzenie na bombie w 9 miesiącu w 1 ciąży daje do wiwatu i czasem człowiek goni do szpitala już nawet po prostu z nadzieją, że to TO?
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.