Mikołajkowe dzieciaczki 2007 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 13:14   #1921
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Ja miałam niedawno zabieg u chirurga i znieczulenie miejscowe, powiedział, że znieczulenie tak szybko sie metabolizuje, ze nie zdąży przeniknąc do mleka ale na wszelki wypadek nie karmić 4h i pierwsze mleko ściągnąć i wylać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:36   #1922
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez szperrr
Koletynko, dzieki za odp. Ja wczoraj skonsultowalam sie z lekarzem odnosnie Mireny - musze czekac na @, bo jeszcze nie mialam po porodzie.
A mój powiedział, że jak będę gotowa mam kupić wkladke i do niego przyjść. @ też jeszcze nie mialam, ale nic nie mowił że mam na nią czekać. W sumie już bym instalowała, tylko dużo wydatkow teraz mamy a wkladka + instalka trochę kosztje...
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:10   #1923
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Ja nic nie chcę mówić ale po Helenie pierwszy okres dostałam po 8,5 m-cach po porodzie a po Miśce 11,5
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:07   #1924
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja nic nie chcę mówić ale po Helenie pierwszy okres dostałam po 8,5 m-cach po porodzie a po Miśce 11,5

Rzabbko, dzieki ze mnie uswiadomilas Chyba powinnam zadzwonic do swego lekarza i powiedziec mu, zeby sie wypchal z tym czekaniem

Koletynko, u nas jest to za darmo.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:28   #1925
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

A ja mam pytanie do dziewczyn które biorą cerazette.
Czy oraganizm dobrze toleruje te tabletki? Wiem że na każdego napewno będą działać inaczej ale chciałam się zorientować tak ogólnie chociaż.
Lekarz mnie dzisiaj zapewniał że nie te tabletki nie szkodzą dziecku, więc skusiłam się i wróciłam do domu z receptą.
Ale cały czas się dręczę czy np za 10 lat nie okaże się jednak że te tabletki coś tam spowodowały....
Sama nie wiem.
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:02   #1926
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Martka, nie mam pojecia jaki wplyw Cerazette mialyby na karmienie, wiec z tym Ci nie pomoge. Natomiast na mnie dzialaly baaardzo zle. Od Cerazette zaczely sie moje problemy hormonalne. A wczesniej bralas jakies inne tabletki?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:22   #1927
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

meldujemy sie z waga 4780 i po szczepionce 5w1 .
Płacz był a mi serce pekało, no jestem jak kwoka wiem..
puszina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 16:37   #1928
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

no niech to szlag Wlasnie sie dowiedzialam o nowych przepisach ktore wchodza w mojej firmie w zycie od 1 marca. Ze mozna dostac dodatkowe 2 miesiace macierzynskiego (platne przez firme), ale trzeba z wyprzedzeniem miesiecznym zlozyc wniosek. A ja mam macierzynskie tylko do 28 lutego Kurde, no..... Gdybym urodzila Adaska troche pozniej to bym miala jeszcze 2 miesiace platne...

Chyba i tak pojde na 2 mies, bezplatnego, zeby malego troche odchowac, potem zalegly urlop i bedzie 7 miesiecy (mam nadzieje ze juz bedzie cos zarl poza moim mlekiem i da sie odstawic na 9 godzin dziennie od cyca i od mamy)....POzniej maz miesiac z malym i bedzie 8....
Jakos mi tak smutno jak mysle, ze bede musiala isc do pracy a maly bedzie musial zostac z opiekunka....
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 18:40   #1929
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
aaa.powiedzcie mi ile takiej herbatki dziennie może wypić?
dzieci do 4 m-ca powinny wypijac nie wiecej niż 100ml

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn które biorą cerazette.
Czy oraganizm dobrze toleruje te tabletki? Wiem że na każdego napewno będą działać inaczej ale chciałam się zorientować tak ogólnie chociaż.
Lekarz mnie dzisiaj zapewniał że nie te tabletki nie szkodzą dziecku, więc skusiłam się i wróciłam do domu z receptą.
Ale cały czas się dręczę czy np za 10 lat nie okaże się jednak że te tabletki coś tam spowodowały....
Sama nie wiem.
ja konczę już pierwsze opakowanie cerazette i jak narazie dobrze toleruję te tabletki

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
no niech to szlag Wlasnie sie dowiedzialam o nowych przepisach ktore wchodza w mojej firmie w zycie od 1 marca. Ze mozna dostac dodatkowe 2 miesiace macierzynskiego (platne przez firme), ale trzeba z wyprzedzeniem miesiecznym zlozyc wniosek. A ja mam macierzynskie tylko do 28 lutego Kurde, no..... Gdybym urodzila Adaska troche pozniej to bym miala jeszcze 2 miesiace platne...

Chyba i tak pojde na 2 mies, bezplatnego, zeby malego troche odchowac, potem zalegly urlop i bedzie 7 miesiecy (mam nadzieje ze juz bedzie cos zarl poza moim mlekiem i da sie odstawic na 9 godzin dziennie od cyca i od mamy)....POzniej maz miesiac z malym i bedzie 8....
Jakos mi tak smutno jak mysle, ze bede musiala isc do pracy a maly bedzie musial zostac z opiekunka....
Fajnie z tymi 2 dodatkowymi m-cami płatnego urlopu macierzyńskiego, szkoda, że Ci sie nie udało. A może spróbuj, napisz jakieś pismo, może zrobią dla Ciebie wyjątek.

Ja dziś zrobiłam sobie dłuższy spacerek i zaszłam na chwilke do pracy. Mam prawie, że nakaz wykorzystać po macierzyńskim zaległy urlop wypoczynkowy, to bedzie z jakieś 2 m-ce. A potem dopiero do roboty.
Z jednej strony chciałabym wrócić do pracy, bo brak mi kontaktu z ludzmi, tęsknię za nimi a z drugiej to baaaardzo szkoda zostawić maleństwa w domu, nie wiem jak ja to wytrzymam przez 7 godzin wysiedzieć bez Gosi, 2 godziny u fryzjera to była masakra
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:27   #1930
afiliks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 597
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
Bo mi się robi taki typowy mąż: telewizorek, obiadki i brzuszek rośnie Złożę reklamację. Można oddać męża do serwisu na ogólny przegląd?


Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn które biorą cerazette.
Czy oraganizm dobrze toleruje te tabletki? Wiem że na każdego napewno będą działać inaczej ale chciałam się zorientować tak ogólnie chociaż.
Lekarz mnie dzisiaj zapewniał że nie te tabletki nie szkodzą dziecku, więc skusiłam się i wróciłam do domu z receptą.
Ale cały czas się dręczę czy np za 10 lat nie okaże się jednak że te tabletki coś tam spowodowały....
Sama nie wiem.
martka ja biorę cerazette i ogólnie jest dobrze, tylko po 5 dniach od pierwszej tabletki dostałam @, na szczęście minęła bez żadnych bóli a przed ciążą to różnie bywało... A jeśli chodzi o skutki długofalowe to pewnie jak każde tabletki hormonalne wpływa na nasz organizm, ale chyba nie jest jeszcze tak źle... Szperrr a miałaś jakieś "objawy" kiepskiej tolerancji tych tabletek?

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
no niech to szlag Wlasnie sie dowiedzialam o nowych przepisach ktore wchodza w mojej firmie w zycie od 1 marca. Ze mozna dostac dodatkowe 2 miesiace macierzynskiego (platne przez firme), ale trzeba z wyprzedzeniem miesiecznym zlozyc wniosek. A ja mam macierzynskie tylko do 28 lutego Kurde, no..... Gdybym urodzila Adaska troche pozniej to bym miala jeszcze 2 miesiace platne...

Chyba i tak pojde na 2 mies, bezplatnego, zeby malego troche odchowac, potem zalegly urlop i bedzie 7 miesiecy (mam nadzieje ze juz bedzie cos zarl poza moim mlekiem i da sie odstawic na 9 godzin dziennie od cyca i od mamy)....POzniej maz miesiac z malym i bedzie 8....
Jakos mi tak smutno jak mysle, ze bede musiala isc do pracy a maly bedzie musial zostac z opiekunka....
celko fajna ta twoja firma a nie mogliby Cię trochę podciągnąć do tego przepisu? Może warto zapytać, bo przecież to tylko różnica 2 dni.

.................

jeśli chodzi o pampki to my narazie używamy Dada z biedronki i jest oki

annLee i jak tam Zuzek - zrobiła kupkę? U nas drugi dzień bez... jeszcze tak się nie zdarzyło... czekamy...

InKo dużo zdrówka dla Norbisia, żeby się szybko wykurował i skorzystał z atrakcji

puszina ja zaciskałam zęby, żeby nie ryczeć razem z Kasią... A jutro czeka nas jeszcze zaległe szczepienie BCG... już mam

martka mam pytanko - pieluchujesz Marcelka na noc? Bo zapomniałam zapytać ortopedy
__________________
afiliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:30   #1931
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Od dwóch tygodni po każdym karmieniu jeszcze ściągam pokarm (nawet jak już laktator chodzi na sucho) żeby zwiększyć laktację- wczoraj stwierdziłam, że koniec, bo to bez sensu; skoro po tylu dniach nie ma żadnych zmian, to widocznie tego mleka nie ma i trudno... ale w nocy poczułam, że mam pełne piersi Ciekawa jestem, czy to tak jednorazowo, czy może faktycznie w koncu się laktacja zwiększy?


Mam do was pytanie - do mam "butlowych" - cały czas podajecie takie samo mleko,czy zmieniacie?
Ja miałam kupione NAN, ale już się powoli kończy - i zastanawiam się, czy kupić też Nan, czy jakieś inne tym razem?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 08:44   #1932
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Primavera Ty chyba masz laktator elektryczny Baby Ono (o ile mnie skleroza nie myli).
Jeśli tak, to napisz czy jesteś z niego zadowolona.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:01   #1933
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Primavera Ty chyba masz laktator elektryczny Baby Ono (o ile mnie skleroza nie myli).
Jeśli tak, to napisz czy jesteś z niego zadowolona.
Laktator jest w porządku.Ma regulowaną siłę ssania i przycisk zwalniający ssanie - co (przynamjmniej mi) bardzo ułatwia ściąganie - bo jak cały czas zasysa to po chwili już maluko leci - a wtedy na chwilę zwalniam ssanie i znów leci intensywnie.
Jest na baterie i zasilacz; baterie długo trzymają (ja jescze na pierwszym komplecie używam).
Ma też taką przejściówkę do butelek z szerokim gwintem (butelka BabyOno jest z wąskim), więc można ściągać bezpośrednio do np Aventu.
Nie jest jakoś szczególnie głośny - tzn nie mam porównania z innymi, ale np nie budzi Huberta
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:16   #1934
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Laktator jest w porządku.Ma regulowaną siłę ssania i przycisk zwalniający ssanie - co (przynamjmniej mi) bardzo ułatwia ściąganie - bo jak cały czas zasysa to po chwili już maluko leci - a wtedy na chwilę zwalniam ssanie i znów leci intensywnie.
Jest na baterie i zasilacz; baterie długo trzymają (ja jescze na pierwszym komplecie używam).
Czyli generalnie ok. Bo mój TT już wysłużony, a będę chciała w przyszłości ściągać i dawać z butelki. No i przymierzam się do zakupu nowego.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:26   #1935
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

primavera jeśli dzidzia dobrze toleruje mleczko, myślę, że nie ma sensu zmieniać wtedy na inne. Ja tak zrobiłam- z czystej ciekawości i niestety z mojej winy Jaś musiał się męczyć z kolkami, wzdęciami itp...
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:29   #1936
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
primavera jeśli dzidzia dobrze toleruje mleczko, myślę, że nie ma sensu zmieniać wtedy na inne. Ja tak zrobiłam- z czystej ciekawości i niestety z mojej winy Jaś musiał się męczyć z kolkami, wzdęciami itp...
Dzięki; w takim razie kupię takie samo.

A pogoda faktycznie do d... Chociaż wczoraj z rana tez było nieciekawie - a w południe nagle zmiana o 180 stopni: słoneczko i cieplutko
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:35   #1937
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Dzięki; w takim razie kupię takie samo.

A pogoda faktycznie do d... Chociaż wczoraj z rana tez było nieciekawie - a w południe nagle zmiana o 180 stopni: słoneczko i cieplutko
Ja tam wczoraj bylam na 3,5 godzinnym spacerze A przedwczoraj na 3 godzinnym. To jakis rekord, bo z reguly malemu sie syrena wlacza po 2 godz.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:38   #1938
afiliks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 597
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ja tam wczoraj bylam na 3,5 godzinnym spacerze A przedwczoraj na 3 godzinnym. To jakis rekord, bo z reguly malemu sie syrena wlacza po 2 godz.

hmmm, jak ja bym chciała, żeby Kasia wytrzymała tyle na spacerku. U nas po 45 minutach włącza się syrena i trzeba spadać do domciu...
__________________
afiliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:38   #1939
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ja tam wczoraj bylam na 3,5 godzinnym spacerze A przedwczoraj na 3 godzinnym. To jakis rekord, bo z reguly malemu sie syrena wlacza po 2 godz.
My po poludniu też się poszlajaliśmy
Ale do południa u mnie padało, było zimno i wietrznie- i nic nie zapowiadało zmiany - a tu nagle w południe pach - słoneczko wyszło i zrobiło się naprawdę bardzio ciepło. Liczę na to, że dziś też jeszcze sie zmieni
My z reguły spacerujemy 2 - 2,5 godz - chociaz ostatnie 2 dni moje dziecko mnie zadziwia. Pod koniec spaceru syrena - więc przyspieszenie kroku i szybkie rozbieranie siebie i Huberta (drze się - czyli głodny) - a on wtedy robi banana na pyszczku i chichra się, jesć nie chce.
Nie wiem - znudzil już mu się spacer czy co?

teraz , jak już jest cieplej i jak podczas spaceru zaczyna mi się wiercić i marudzić - otwieram mu budę - pogapi się trochę w niebo i zadowolony, że coś się dzieje
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 09:58   #1940
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Primavera, ja popieram Kuseczke - jesli Hubert dobrze reaguje na Nan, to lepiej sie go trzymac.

Afiliks, mialam taka depreche, ze siedzialam godzinami na kanapie i wylam. Gdyby nie praca, to wogole nie wychodzilabym z domu. Pozniej jeszcze kilka razy zmienialam na inne, ale nic nie pomagalo. Dopiero jak kompletnie odstawilam prochy, to po pewnym czasie odzylam.. i pojawila sie Hania

Ineczko, trzymam kciuki za Norbisia i Ciebie - nie daj sie, niedlugo juz bedzie dobrze

Ann, jak tam Zuzek?? Byla kupa?

Nam tez sie spacery zmienily - Hania zawsze spala jak niemowlak () na spacerkach, niezaleznie od tego, ile one trwaly. A ostatnio nie spi, tylko rozglada sie wokol. Nawet podnosi glowke, zeby widziec wiecej. Tylko biada nam, jak wozek przestanie sie ruszac
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:16   #1941
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Brałam już wcześniej Logest i Cilest. I te pierwsze mi nie podeszły, miałam zawroty głowy i bardzo często mdlałam. Dlatego właśnie chciałam wiedieć czy cerazette też jakoś tak nie działa. A tu jeszcze depresja do tego... Ale to w końcu hormony. Nie ma co się dziwić.

Afiliks na noc też zakładam tetrówkę i nie ma sprzeciwu.
Ja bym w życiu tak nie usnęła ale Bogu dziękować Marcel nie narzeka.
A jak wam idzie?

A na spacerki to ja już dawno ze strachem wychodzę.
Nigdy nie wiadomo kiedy alarm się włączy, a ostatnio zdarza się dość często.
Dzieciaczki pewnie coraz większe, coraz bardziej świata ciekawe a tu nic nie widać.

A dzisiaj mały ma humorki.
Od małego wrzaskuna w sekundkę po roześmianego bobaska.
Lepiej niż ja przed @.

Jeszcze przed chwilką przegadywał karuzelkę a już chrapie.
Tak głośno że sam się budzi.
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:44   #1942
afiliks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 597
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
Afiliks na noc też zakładam tetrówkę i nie ma sprzeciwu.
Ja bym w życiu tak nie usnęła ale Bogu dziękować Marcel nie narzeka.
A jak wam idzie?
ja pierwsze noce też zakładała, potem pomyslałam, że jej jest niewygodnie i przestałam wkładać tetrówki... ale chyba znowu zacznę, tym bardziej, że spała też normalnie...
A u nas bywa różnie... Ostatnie dwa dni to Kasia miał takiego wrzeszcza, że mało nie dostałam świra Wózek , łózeczko , kanapa, nasze łóżko zabawa pomagało trochę noszenie na rękach - pionowo! i leżenie na przewijaku z gołą pupą dzisiaj narazie (odpukać) nie jest źle...

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
Jeszcze przed chwilką przegadywał karuzelkę a już chrapie.
Tak głośno że sam się budzi.
__________________
afiliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 11:33   #1943
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez szperrr
Afiliks, mialam taka depreche, ze siedzialam godzinami na kanapie i wylam. Gdyby nie praca, to wogole nie wychodzilabym z domu. Pozniej jeszcze kilka razy zmienialam na inne, ale nic nie pomagalo. Dopiero jak kompletnie odstawilam prochy, to po pewnym czasie odzylam.. i pojawila sie Hania
Ja tak samo reaguję na tabletki anty. Plus libido o temperaturze -10 stopni. Śmieję się, że faktycznie dzialaja na mnie antykoncepcyjnie, bo dotknąć mnie nie można

U mnie dzisiaj deszczysko cudowne i wichura piękna. Co znaczy, że mam wymowkę, żeby nie iść na spacer. Po ćwiczeniach i noszeniu Oskara tak mnie wszysko boli, że poruszam się jak starowinka. Zgięta w pół. A dzisiaj znowu a6w... Dziwnie, bo po ciąży ważę mniej niz przed, bioderka mam szczuplejsze i uda też więc chyba cały tłuszczyk przemieścił się na brzuch i osiadł tam piękną oponką. Prawda jest taka, że brzuch zaczął mi rosnąć przed ciążą, ale ponieważ wiedziałam, że wkrótce zajdę w ciążę i i tak mi sie powiekszy - nie zawracałam sobie głowy i hodowałam go z radością
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:39   #1944
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

A ja się dziś czję jak czajka.
Co chcę wyjść na spacer to deszcz zaczyna padać.
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 15:21   #1945
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

dziewczyny co do antykoncepcji czy brała ktoras z aws depo- provere? ja wykupiłam juz zastrzyk, ale cos mam obawy co do jego wzięcia. Przeczytałam dużo opini o tym zastrzyku, i było to różne opinie...przeważnie negatywne...
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:40   #1946
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

jejku, zaraz teściowa przychodzi...ale mi się nie chce
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:11   #1947
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

witajcie
mam filmik z Mikim jak mogę go wam wstawić?
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:33   #1948
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez InKa29 Pokaż wiadomość
witajcie
mam filmik z Mikim jak mogę go wam wstawić?
najlepiej załaduj na jakis serwiś typu Youtube albo videogoogle i tutaj wstaw linka

Dziś nie byliśmy na spacerku bo się rozpadało. Za to wczoraj byliśmy nawet ok 2 godzin, Gosia się w międzyczasie rozbudziła ale była grzeczna, zajechałyśmy do mojej pracy, wszyscy wyszli ją oglądać a ona się grzecznie przygladała nowym twarzom
Dłużej nie próbowaliśmy i nie wiem jakby zareagowała jakby obudziła sie głodna.

Jeszcze wróce do pieluszek.
Przedostatnio kupiliśmy nieswiadomie Huggies classic w takim granatowym opakowaniu rozmiar 2 czyli 3-6kg i były trochę za duże na Gosię, trochę inaczej wykonane bez Kubusia Puchatka i ściągaczy z tyłu, a wczoraj nie było tych granatowych i kupiliśmy zwykłe w zielonym opakowaniu i te są takie w sam raz a nawet ciut przymałe jak zrobi większą kupę to ląduje ona na plecach!
A kupiliśmy dużą paczkę 80szt
I teraz nie wiem, trzeba bedzie z Huggisów rozmiar 3 kupować a z Pampersa 2.
Rozmiar rozmiarowi nierówny
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:53   #1949
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

yoolia - tak już jest z tymi pieluchami, że trzeba mieć obczajone, gdzie jaki rozmiar wyglda.

Nie poznaję dziś mojego dziecka - wstał rano o 8, zjadł i poszedł spać, o 11 znów zjadł, poszłam z nim na matę, gdzie po 5 min zasnął. O 13 zjadł i pojechaliśmy do auchan na zakupy (w samochodzie spał, w sklepie trochę się rozglądał). 15 powrót, jedzenie i sen, 17 jedzenie sen. O 19:30 znów zjadł - i spałby dalej, ale go rozbudziliśmy na kąpiel. Teraz leży w łóżeczku i zasypia.

Normalnie ostatnio takie spanie miał w pierwszej dobie po urodzeniu
Aż mu temp sprawdzałam,ale w normie
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:31   #1950
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
jejku, zaraz teściowa przychodzi...ale mi się nie chce
moi tesciowie dzis tez przyszli i tylko popsuli mi humor...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.