Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-15, 20:11   #3661
crazymonster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mnie najlepiej nauka szła podczas robienia testów. Możesz sobie zapisywać numery pytań, z którymi masz problem i szukać do nich wyjaśnienia lub korzystać z testów z gotowymi objaśnieniami. Z tym że najlepiej na początku robić testy w trybie nauki, tak żeby przerobić każde pytanie, a dopiero po przerobieniu wszystkich testów wrócić do pytań problematycznych, a na końcu ćwiczyć w trybie egzaminu Jak się dobrze przyłożysz to ogarniesz to w kilka dni
crazymonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 06:46   #3662
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

W ogóle jak jechałam to spotkałam na mieście Elkę z facetem u którego dokupiłam chyba z 10 h w mieście egzaminacyjnym. Widziałam go jak stałam na stopie, potem jakoś przy zawracaniu. Po egzaminie dzwonie do niego i się okazało, że on widział prawie cały egzamin bo za mną jeździł bo zobaczył mnie przy wyjedzie z ośrodka. Także egzamin monitorowany

Dziewczyny nie dociera to do mnie, że to już koniec. Bardzo źle znosiłam psychicznie te egzaminy. Wczoraj dostałam w poczekalni takiego ataku paniki, że pewnie gdyby nie mąż to bym uciekła

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Tak jak czytam jak zdałyście to każdej chyba z Was egzaminator coś tam mówił po egzaminie i teraz dotarło do mnie jak szybko wypierniczałam z tego auta, mój nic nie zdążył powiedzieć oprócz tego, że zdałam, ba- nie zdążył dobrze wysiąść a mnie już nie było

panna_hanna1 Hahaha nie jak jadę to już nie
Jak zajechałam do ośrodka to sama nie wiedziałam co on powie. Potem powiedział pozytywny a ja się rozpłakałam, a facet zero reakcji, pewnie norma Potem jeszcze sama go pytałam o te błędy to mi tłumaczył i prosił żeby jeździć dynamiczniej bo tak ruchu blokować nie można. Powiedziałam mu, że normalnie tak nie prowadzę, ale tutaj jechałam bardzo zachowawczo ze strachu. W pewnym momencie przestałam produkować sline z nerwów. Chciałam włączyć radio, ale się nie zgodził. Na łuku sobie śpiewałam w aucie bo nie mogłam znieść odgłosu pracującego silnika w takiej ciszy
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 08:56   #3663
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wyjeździłam 15h, kolejne zaczynam od środy. Muszę się szybko i dobrze nauczyć teorii, macie jakieś złote środki? Mam dużo na głowie teraz i nie mam zbyt wiele czasu...
Studiowałyście podręcznik od deski do deski?
Polecam ltesty- pod każdym pytaniem jest wyjaśnienie odpowiedzi, można zainstalować sobie na telefonie i robić w wolnej chwili. Książkę ze szkoły jazdy przeczytałam raz i przypominałam sobie fragmenty, które jakoś ciężej mi wchodziły do głowy A teraz robię tylko testy, przerobiłam połowę póki co

biala lila gratulacjeLepiej , że jechałaś powoli i "anemicznie" niż wymuszałaś pierwszeństwo bo za to uwalają od razu
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 08:58   #3664
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Pisałam tu jakiś czas temu o kiepskiej sytuacji przy parkowaniu na egzaminie kiedy egzaminatorka zarzuciła mi możliwość kolizji.

Dziś miałam kolejny, czwarty termin, byłam przestraszona maksymalnie, ale udało się. ZDAŁAM ! Jak dojechałam do MORDU i egzaminator powiedział, że gdyby dało się oblewać za styl to pewnie bym nie zdała bo jechałam bardzo wolno i zachowawczo. Wolałam być ostrożna

Dwa razy zgasło mi na światłach pod górkę, ale powiedział mi, że sprzęgło bardzo wysoko bierze. Potem dodał już w ośrodku, że gdyby mi zgasło jeszcze raz to byłby koniec, ale nie zgasło

W każdym razie zdałam, zapłaciłam za plastik i czekam
GRATULUJĘ!!!

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wyjeździłam 15h, kolejne zaczynam od środy. Muszę się szybko i dobrze nauczyć teorii, macie jakieś złote środki? Mam dużo na głowie teraz i nie mam zbyt wiele czasu...
Studiowałyście podręcznik od deski do deski?
Jeśli nie masz czasu to studiowanie podręcznika nie przyśpieszy nauki. Myślę, że w tym wypadku powinnaś się skupić na testach, a najlepiej na takich z wyjaśnieniami, bo od razu wiesz dlatego jest taka odpowiedź do pytania - przez to się nauczysz też przepisów, a nie tylko odpowiedzi na pamięć No i oczywiście mówię o pytaniach oficjalnych, tych co są na egzaminie. Korzystałyśmy tutaj z kilku portali, kilka postów wcześniej rozmawiałyśmy o tym Ja uczyłam się też jak koleżanka wyżej z ltestów.
__________________

Edytowane przez panna_hanna1
Czas edycji: 2016-09-16 o 09:00
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 17:47   #3665
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dzięki, dziewczyny. Tak myślałam, zeby głównie skupić się na testach. Jeszcze dzisiaj wykupię i chyba postawię na prawojazdy360, bo dużo osób mi polecało.
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 13:02   #3666
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Zabrakło mi 2 pkt żeby zdać teorię w WORDzie .
W przyszłym tygodniu powtórka. Totalnie mi się nie chce. Zmuszam się do robienia tych testów, ale już mnie to nudzi.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 13:43   #3667
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Nie wiem czy już pojawiała sie ta informacja - można wykupić dostęp do ltestów na gruponie <linkacz>

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-09-18 o 19:14
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 07:42   #3668
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Zabrakło mi 2 pkt żeby zdać teorię w WORDzie .
W przyszłym tygodniu powtórka. Totalnie mi się nie chce. Zmuszam się do robienia tych testów, ale już mnie to nudzi.
O jaa, no co Ty mówisz! Ale to nie widziałaś wcześniej jakiegoś pytania na oczy, czy z rozpędu się pomyliłaś przy odpowiedzi??

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już pojawiała sie ta informacja - można wykupić dostęp do ltestów na gruponie <linkacz>
O proszę, i to tańsze ceny są Fajnie, akurat ltesty to dobra strona, pomocna, to niech im się wiedzie haha Ale twój link to coś nie działa, ale wpisałam w google groupon ltesty i znalazło

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

A w ogóle zapomniałam napisać: w piątek mój facet wiózł mnie rano gdzieś ok 7. Jedziemy (on kierował akurat, bo ja się kiepsko czułam) i nagle widzę, że przed nami pojazd jakoś tak zwalnia, nie wiedzieć czemu. I widzę, że zbliżamy się coraz bliżej, a mój facet nie hamuje w ogóle. Krzyknęłam głośno: "no hamuj!" i dopiero wcisnął hamulec. Nie wiem czy on się zamyślił czy co, nic się nie stało oczywiście, z tym, że hamowanie było dość intensywne... Wina oczywiście nasza by była jakby coś się stało, ale ten koleś przed nami tak hamował w ogóle bez powodu, bo przed nim akurat daaaaleko daleeeeko dopiero jechał inny pojazd - nie było ani przejścia dla pieszych, ani robót na drodze a my jechaliśmy przepisowo. Nie wiem czemu ten ktoś tak hamował. Może chciał mieć zrobiony tył auta
Morał z tego taki: oczy dookoła głowy musi mieć nie tylko kierowca, ale i pasażer. Ale co się wystraszyłam to moje.
__________________

Edytowane przez panna_hanna1
Czas edycji: 2016-09-19 o 07:30
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:47   #3669
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość

O proszę, i to tańsze ceny są Fajnie, akurat ltesty to dobra strona, pomocna, to niech im się wiedzie haha Ale twój link to coś nie działa, ale wpisałam w google groupon ltesty i znalazło
widzę, że moderator usunął link z groupona - oczywiście to nie jest żadna reklama z mojej strony, a myślę że przydatny link bo prawie o połowe taniej niż jest na stronie ltestów. Wystarczy wpisać w google ltesty groupon i pierwszy link
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:52   #3670
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Nienawidze wordu w warszawie.. 3 tygodnie oczekiwania na egzamin praktyczny.. 3 podejscie, poprzednie oblane za jakies głupie bledy ktorych nie moge sobie wybaczyc
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:57   #3671
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 09:35   #3672
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Jak zaczynałyście robić testy, to po ile pkt miałyście? Ja mam w granicach 60, czasem ponad i nie wiem czy to przyzwoicie czy nie bardzo.
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:10   #3673
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

ja początkowo nawet 50 nie miałam, ale ćwiczyłam, ćwiczyłam i na egzaminie miałam max
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:13   #3674
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja na początku to nie wiem, nie zwracałam uwagi bo uczyłam się w trybie nauki (swoim tempem, po kolei, tematami). Potem jak wszystko 100% przerobiłam w trybie nauki - 2 razy, to zaczęłam dopiero robić egzaminy próbne z tych pytań - i miałam w granicach 70/73
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 16:19   #3675
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

panna_hanna1
Z rozpędu się pomyliłam w pytaniu o wyjazd tramwaju z zajezdni - zapomniałam, że wtedy to samochód ma pierwszeństwo.

Ale wczoraj drugie podejście zdane, 72/74 . Był super egzaminator i trochę nas rozśmieszył przed testem, więc jakoś mniej sztywno było. Ogólnie polecam wieczorem iść, nie ma dzieciaków z liceum z rodzicami którzy prawie płaczą przed wejściem do sali. Cisza, spokój.
I mega polecam ltesty, były takie same pytania.
Teraz praktyczny mnie czeka, z tym będzie gorzej, bo jestem ,,mistrzem'' jazdy po łuku. Trzeba będzie dokupić jazdy, bo ostatnie miałam w maju.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 06:58   #3676
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
panna_hanna1
Z rozpędu się pomyliłam w pytaniu o wyjazd tramwaju z zajezdni - zapomniałam, że wtedy to samochód ma pierwszeństwo.

Ale wczoraj drugie podejście zdane, 72/74 . Był super egzaminator i trochę nas rozśmieszył przed testem, więc jakoś mniej sztywno było. Ogólnie polecam wieczorem iść, nie ma dzieciaków z liceum z rodzicami którzy prawie płaczą przed wejściem do sali. Cisza, spokój.
I mega polecam ltesty, były takie same pytania.
Teraz praktyczny mnie czeka, z tym będzie gorzej, bo jestem ,,mistrzem'' jazdy po łuku. Trzeba będzie dokupić jazdy, bo ostatnie miałam w maju.
Aaaa wszystko jasne, szkoda kurcze, bo byś miała zdane od razu i z głowy i 30zł w kieszeni by zostało, ale najważniejsze, że zdane - gratuluję!
Jak w maju to faktycznie, kilka godzin jazd w celach przypomnienia nie zaszkodzi. Będzie dobrze, będziemy wszystkie trzymać kciuki i zdasz
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:37   #3677
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ale mnie dzisiaj gościu wkurzył. Widział, ze jedzie egzamin, schował się za latarnią i wybiegł na jezdnię jak się zbliżał.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:25   #3678
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Ale mnie dzisiaj gościu wkurzył. Widział, ze jedzie egzamin, schował się za latarnią i wybiegł na jezdnię jak się zbliżał.
Moja koleżanka nie zaliczyła egzaminu w podobny sposób, koleś podchodził do sygnalizacji, którą trzeba naciskać. Stanął sobie i czekał, nic nie wciskał. Ona miała zielone więc jechała. Typek dosłownie parę metrów przed tym jak wjechała w końcu zdecydował się nacisnąć, pojawiło się dla niego zielone, a ona nie zdążyła wyhamować.

Wczoraj miałam dłuższe jazdy, do innego miasta i muszę się pochwalić- nie spowodowałam zagrożenia Najlepsze było, jak dojeżdżałam do ronda, które nie ma oznakowania ani nic, nawet tej wysepki za bardzo nie widać, instruktor mówił, mi że tutaj często biorą egzaminatorzy i uwalają bo w zasadzie tylko miejscowi wiedzą, że to rondo. No to wjeżdżam tak jak trzeba, ustępuję innym itd..patrzymy a tam jakaś pani pod prąd sobie jedzie
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 17:28   #3679
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Ale mnie dzisiaj gościu wkurzył. Widział, ze jedzie egzamin, schował się za latarnią i wybiegł na jezdnię jak się zbliżał.
Mnie na szczęście taka sytuacja nigdy nie spotkała. Słyszałam jednak o takich dowcipnisiach.

Natomiast ja miałam na jazdach "ciekawą" sytuację z pieszym w roli głównej. Wjeżdżam w strefę zamieszkania - wąska droga, brak chodnika, toteż jadę bardzo powoli. Widzę iż po prawej stronie jezdni idzie sobie nastoletni pieszy, który ma słuchawki na uszach. Mega powoli chciałam przejechać obok niego, gdyż na tak wąskiej drodze ciężko o odpowiedni odstęp. W dodatku strefa, więc jadę mniej niż 20 km/h. A on nagle prawie wchodzi mi pod koła ... Dobrze, że mój instruktor zdążył zareagować szybciej niż ja.

Jak się okazało chłopak słuchał muzyki na maxa, nie zauważył w ogóle że jedzie za nim samochód. Nie rozglądając się chciał po prostu przejść na drugą stronę drogi.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 07:10   #3680
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Masakra... ale tak to niestety już jest - ludzie sobie robią na złość, pewnie koleś nie zdał egzaminu to sobie postanowił, że jak nie on to nikt :/

A odnośnie słuchania muzyki na słuchawkach - u mnie na osiedlu to norma. Chodzą jak zombie Dziwne jest, jak widzę kogoś bez słuchawek...
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 09:47   #3681
aguleze
Raczkowanie
 
Avatar aguleze
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 60
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

dziewczyny, która teraz w kolejce? jakie terminy?
aguleze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 10:53   #3682
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja 10 pazdziernik, oby tym razem się udało
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 15:35   #3683
Kaaanapka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 102
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny, trzymam kciuki zebyscie zdaly, a tym co zdaly gratuluje!

Ja musze sie pochwalic, po prostu musze (skoro Tz mnie nie chwali...). Pojechalismy na roadtrip ostatnio. ok 7 godz w jedna strone i 7 godz w druga, w jeden dzien. No wiec mielismy kierowac na zmiane. Ja tak sie stresowalam, ze az mnie brzuch bolal na sama mysl o tej wycieczce. Nie dosc, ze nie jezdzilam ani razu od egzaminu praktycznego (ktory byl w czerwcu), to jeszcze mielismy jechac pozyczonym od jego rodzicow autem, ktore kupili ze dwa miesiace temu, a wiec nowe i blyszczace, i w dodatku automatyczna skrzynia biegow! Na domiar zlego auto to citroen berlingo, moze nie jest jakies ogromne, ale sporo wieksze od tych mini hyundai, ktorymi jezdzimi na kursach. No i plus fakt, ze mieszkamy w Norwegii, a tutaj drogi sa.. ciezkawe. A to waskie, a to mega pod gore, a to mega na dol.
I wiecie co? DALAM RADE! Nawet po ciemku jechalam pierwszy raz i przezylismy, chociaz czasami za szybko wjezdzalam w zakrety (a tam czesto nie bylo barierki tylko przepasc, uhh Az mnie dreszcze przechadza) i widzialam, jak Tz w panice lapie sie drzwi, ale zawsze dawalam rade wyhamowac troche.
A Tz zamiast mnie pochwalic, ze dobrze jezdze, to powiedzial tylko "No... Nie jezdzisz duzo gorzej niz ja na poczatku".

Takze laski, jak macie mozliwosc, wsiadajcie od razu po egzaminie za kolka. Bo z czasem jest coraz ciezej, a czlowiek ma coraz wiecej watpliwosci.
Kaaanapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 08:37   #3684
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

A ja już dałam sobie spokój z prawem jazdy i zbieram kasę na autko bez prawka. Skończyły się wakacje i nie mam już czasu na dodatkowe jazdy,egzaminy itp.I szczerze mówiąc - cierpliwości i nerwów też mi już do tego wszystkiego brakuje,tym bardziej,że widzę jak to wszystko się odbywa ...

Życzę Wam dziewczyny wytrwałości i stalowych nerwów na praktycznych oraz dużo szczęścia,bo często ten przysłowiowy łut szczęścia decyduje o powodzeniu lub porażce. Trzymajta się
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 10:45   #3685
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Ja 10 pazdziernik, oby tym razem się udało
Wobec tego będziemy trzymać kciuki
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 12:18   #3686
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A ja już dałam sobie spokój z prawem jazdy i zbieram kasę na autko bez prawka. Skończyły się wakacje i nie mam już czasu na dodatkowe jazdy,egzaminy itp.I szczerze mówiąc - cierpliwości i nerwów też mi już do tego wszystkiego brakuje,tym bardziej,że widzę jak to wszystko się odbywa ...

Życzę Wam dziewczyny wytrwałości i stalowych nerwów na praktycznych oraz dużo szczęścia,bo często ten przysłowiowy łut szczęścia decyduje o powodzeniu lub porażce. Trzymajta się
Nie poddawaj się kochana, walcz. Na pewno zdasz.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 15:30   #3687
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Po pierwsze witajcie Jestem w tym wątku nowa :P


Po drugie:
Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Nienawidze wordu w warszawie.. 3 tygodnie oczekiwania na egzamin praktyczny.. 3 podejscie, poprzednie oblane za jakies głupie bledy ktorych nie moge sobie wybaczyc
Jestem z tobą! Zdawalam 3 razy na Radarowej i tylko pierwszy egzamin byl naprawdę na poziomie. Drugi i trzeci to jakas tragedia - egzaminatorzy buraki!!! W ogole nie powinni pracowac z ludzmi, nie chce im sie nic! Tylko upierdzielac! W dodatku trzeci burak oburzyl sie jak spytalam o termin na odwolanie i mnie od tego odwodzil!!! Moze tak? Wstyd!
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:08   #3688
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dlatego ja pasuję,bo za przeproszeniem rzygam już na widok
WORD-u.Będę śmigać autkiem,tylko muszę dozbierać kasy,bo te bez prawka są drogie,gdyż jest ich mało w Polsce. I mam gdzieś łaskę czy niełaskę buraków z WORD-u
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 16:44   #3689
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Dlatego ja pasuję,bo za przeproszeniem rzygam już na widok
WORD-u.Będę śmigać autkiem,tylko muszę dozbierać kasy,bo te bez prawka są drogie,gdyż jest ich mało w Polsce. I mam gdzieś łaskę czy niełaskę buraków z WORD-u
Czy ja dobrze rozumiem? Auta bez prawa jazdy? Powiedz, że coś źle przeczytałam po ciężkim dniu
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 17:04   #3690
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.