Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-01-13, 14:16   #2221
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Moja kole¿anka przed sesj± zdjêciow± zosta³a popryskana tym samoopalaczem. Mówi³a, ¿e ³adny kolor ale strasznie brudzi³ jasne rzeczy i okropnie schodzi³ w plamach pomimo tego, i¿ robi³a piling...wieæ niewiem czy warto wydawaæ 100 z³ na taki seans, który niby trzyma 7 dni ale plami¶cie schodzi. Wydaje mi siê, ¿e lepiej kupiæ lepszy samoopalacz
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-13, 15:13   #2222
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Opalamy siê!!!!

Popieram, moja mama mia³a takie opalanie u kosmetyczki i trzyma³o siê praktycznie tyle, co zwyk³y samoopalacz wiêc raczej nie warto. Jak wróci³a z tego opalania, to zdurnia³am, bo podobnie jak ja jest ch³odnym typem urody, ta jej sztuczna opalenizna wpada³a dosyæ w pomarañcz i wygl±da³o to przekonuj±co...Kilka miesiêcy polowa³am na puder br±zuj±cy, który nie bêdzie ani pomarañczowy, ani ¿ó³ty, a tu proszê...Ja sama ju¿ nie wiem, mo¿e kto¶ wie jaki powinna mieæ odcieñ ta sztuczna opalenizna przy ch³odnym typie urody ¿eby by³a przekonuj±ca, no i jakimi ¶rodkami j± uzyskaæ. A je¶li kto¶ móg³by podaæ ca³y step jakimi kosmetykami uzyskuje to dzie³o i jakich marek (samoopalacz, podk³ad, puder br±zuj±cy, ewent. ró¿), to chyba go oz³ocê. Proszê dziewczyny o wszelkie sprawdzone zestawy.
ariam4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-13, 15:54   #2223
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram, moja mama mia³a takie opalanie u kosmetyczki i trzyma³o siê praktycznie tyle, co zwyk³y samoopalacz wiêc raczej nie warto. Jak wróci³a z tego opalania, to zdurnia³am, bo podobnie jak ja jest ch³odnym typem urody, ta jej sztuczna opalenizna wpada³a dosyæ w pomarañcz i wygl±da³o to przekonuj±co...Kilka miesiêcy polowa³am na puder br±zuj±cy, który nie bêdzie ani pomarañczowy, ani ¿ó³ty, a tu proszê...Ja sama ju¿ nie wiem, mo¿e kto¶ wie jaki powinna mieæ odcieñ ta sztuczna opalenizna przy ch³odnym typie urody ¿eby by³a przekonuj±ca, no i jakimi ¶rodkami j± uzyskaæ. A je¶li kto¶ móg³by podaæ ca³y step jakimi kosmetykami uzyskuje to dzie³o i jakich marek (samoopalacz, podk³ad, puder br±zuj±cy, ewent. ró¿), to chyba go oz³ocê. Proszê dziewczyny o wszelkie sprawdzone zestawy.
ja uzywam pudru brazujacego w kulkach oriflame, giordani gold.
Mam chlodny typ urody, jestem blondynka o niebieskich oczach i ten puder daje ladny efekt..ze zlotym poblyskiem bo tez delikatnie rozswietla.
Na poczatku trzeba uwazac ile sie nabiera na pedzel..bo strasznie duzo pylku sie na poczatku nabiera (jak sa kuleczki b. swieze nieuzywane)..
Z czasem troszke twardnieja i ten zewnetrzny pylek sie zuzywa i jest juz wszystko super
Delikatnie i naturalnie..
ale wiadomo jak ktos nalozy tone tego pudru to chcac - niechcac uzyska kolor pomaranczu

Ja nim jeszcze delikatnie prusze szyje i dekolt wyglada bardzo ladnie.

Oprocz tego zaczelam uzywac kremu Dove summer glow do twarzy, do jasnej karnacji. Uzylam go tylko raz ale bylam po nim juz "opalona"
Na poczatku efekt mnie przerazal.. ale po umyciu buzi.. wygladalo fajnie
efekt utrzymywal mi sie 3 dni (po jednym posmarowaniu!!) i zszedl bardzo rownomiernie 0 plam, zadnych zaciekow

Kolor ladny..choc przez chwile wpadal w odrobine zolty..albo mi sie wydawalo
__________________
nadia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-13, 20:45   #2224
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Opalamy siê!!!!

Fajnie, dziêkujê za pierwsz± radê Nadiu. A u¿ywa³a¶ na ten krem podk³adu ciemniejszego, ale w ch³odnej tonacji, czy w ciep³ej? U mnie taki zestaw siê nie sprawdzi³, gg + dove albo mo¿e ja mam zbyt du¿e wymagania co do naturalno¶ci... Podejrzewam Nadiu, ¿e z twoj± urod± bardzo ³atwo jest Ci "udawaæ" brzoskwiniow± wiosnê. Ja niestety mam trudniej heh - jestem ciemn± szatynk± i mam bardzo ciemne oczy - prawie czarne, a cerê mam ¶winkowat±. Przez to, ¿e jest taki du¿y kontrast, to muszê mieæ naprawdê silny samoopalacz, ¿eby w ogóle by³o co¶ widaæ, no a dobór bronzera, to ju¿ pora¿ka. Samoopalacze mnie ¿ó³c± lub pomarañczuj± wiêc przy odrobinie inicjatywy mogê udawaæ jesieñ ale niespecjalnie o taki efekt mi chodzi...Mo¿e jeszcze jakie¶ sugestie dziewczyny?
ariam4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-13, 21:07   #2225
_magdzia_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 2 032
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja polecam samoopalacz autohelios- nie daje absolutnie pomarañczowej opalenizny
_magdzia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-13, 21:10   #2226
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, dziêkujê za pierwsz± radê Nadiu. A u¿ywa³a¶ na ten krem podk³adu ciemniejszego, ale w ch³odnej tonacji, czy w ciep³ej? U mnie taki zestaw siê nie sprawdzi³, gg + dove albo mo¿e ja mam zbyt du¿e wymagania co do naturalno¶ci... Podejrzewam Nadiu, ¿e z twoj± urod± bardzo ³atwo jest Ci "udawaæ" brzoskwiniow± wiosnê. Ja niestety mam trudniej heh - jestem ciemn± szatynk± i mam bardzo ciemne oczy - prawie czarne, a cerê mam ¶winkowat±. Przez to, ¿e jest taki du¿y kontrast, to muszê mieæ naprawdê silny samoopalacz, ¿eby w ogóle by³o co¶ widaæ, no a dobór bronzera, to ju¿ pora¿ka. Samoopalacze mnie ¿ó³c± lub pomarañczuj± wiêc przy odrobinie inicjatywy mogê udawaæ jesieñ ale niespecjalnie o taki efekt mi chodzi...Mo¿e jeszcze jakie¶ sugestie dziewczyny?
Ja mam twarz baaaaardzo blada.. z zarozowieniami na policzkach..
Cialko mam odrobine ciemniejsze - blado zlote.
Dzieje sie tak dlatego gdyz cialo moge opalac.. i naprawde po jakims czasie opala sie na zloto brazowo (najpierw czerwien, pozniej zloty kolor ale syzbko schodzi.. i musze troche pochodzic na solarium porzadnie zeby sie utrwalilo i mnie zalapalo )
Natomiast buzi nie opalam wcale, gdyz na buzi wychodza mi plamy (niestety leki antykoncepcyjne + opalanie , slonce, solarium = nie wchodzi w gre jesli chodzi o buzie)
Wiec postanowilam opalac sie na solarium, a buzie smarowac tym kremem!!
I musze CI powiedziec ze wygladalo bardzo jednolicie !! ten sam kolor !!

Jesli chodzi o podklady.. to ja nie mam problemow wiekszych z cera i nie lubie maski !! Uzywam bardzo slabo kryjacych podkladow
Ostatnio uzywam mieszanki - tzn. mieszam ze soba Rimmel recover rozsiwetlajacy kolor 103 (on jest bardzo neutralny ) do tego Podklad adaptacyjny giordani gold kolor light ivory (jest b.jasny, tez neutralny ale bardziej CHLODNY bym powiedziala)

na to brazujace kuleczki oriflame

Wyglada naprawde fajnie przynajmniej na mnie wygladalo
Jutro ide na chwile na solarium opalic cialko bez buzi, a we wtorek czeka mnie smarowanie buzi
__________________
nadia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-31, 10:25   #2227
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: Opalamy siê!!!!

Czy ktoras z Was dziewczyny zna sie na tym czy np. balsam brazujacy Nivea, czy Rossmanowskie samoopalacze moga podrazniac naczynka. Ja po uzyciu Nivei na uda mam wrazenie jakby naczynka byly podraznione.

I moje drugie pytanie: czy macie jakis sprawdzony samoopalacz (nie balsam brazujacy) na twarz? Wszystkie do tej pory przeze mnie uzywane zapychaja ... Byc moze to wina skladnika samoopalajacego?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 10:44   #2228
_magdzia_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 2 032
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pewnie siê potarzam ale niezawodny na twarz jest autohelios
_magdzia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-31, 10:46   #2229
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 6 675
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie siê potarzam ale niezawodny na twarz jest autohelios
magdzia popieram Ja nie znalaz³am jak do tej pory nic lepszego niz autohelios
buzichocho jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-31, 17:15   #2230
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

A mi najbardziej odpowiada Dax w piance na twarz Zero smug czy zacieków, fajny kolor i pro¶ciutki i ¶wietny sk³ad, bez ¿adnych niepotrzebnych dodatków
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-31, 21:44   #2231
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez buzichocho Poka¿ wiadomo¶æ
magdzia popieram Ja nie znalaz³am jak do tej pory nic lepszego niz autohelios
Dzieki
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 15:12   #2232
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
A mi najbardziej odpowiada Dax w piance na twarz Zero smug czy zacieków, fajny kolor i pro¶ciutki i ¶wietny sk³ad, bez ¿adnych niepotrzebnych dodatków

Hmmm... zastanawia mnie tylko jak on schodzi ze skóry?
Wiele pisze siê o samoopalaczach ¿e ¶wietnie opalaj±, ale raczej trudniej doszukaæ siê recenzji na temat sposobu w jaki on schodzi ze skóry. I czy nie pozoztsaje na rêczniku podczas wycierania siê z k±pieli.
Wiadomo, ¿e kiedy¶ to nast±pi po pewnm czasie smarowania.

Zachwalany swego czasu i nawet do dzi¶ Garnier jest oczywi¶cie bardzo dobry tylko ma jeden ale znaczny minus w swojej karierze, rzadziej o nim wspominamy - schodzi niestety podczas wycierania siê po k±pieli na tyle, ¿e nie mo¿na dopraæ plam po nim i ubrania a zw³aszcza bielizna jest w op³akanym stanie , co dyskwalifikuje go na zawsze. Nie chcê ³adnej opalenizny kosztem ubrañ oraz tego, ¿e schodzi warstwowo.

Proponujê ZAWSZE WYRA¬NE opisywaæ w recenzji danego samoopalacza jak zachowuje siê gdy ju¿ znika lub chcemy siê go pozbyæ, co jest bardzo istotne.
Pozdrawiam
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-01, 17:10   #2233
_magdzia_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 2 032
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Pysia pl Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm... zastanawia mnie tylko jak on schodzi ze skóry?
Wiele pisze siê o samoopalaczach ¿e ¶wietnie opalaj±, ale raczej trudniej doszukaæ siê recenzji na temat sposobu w jaki on schodzi ze skóry. I czy nie pozoztsaje na rêczniku podczas wycierania siê z k±pieli.
Wiadomo, ¿e kiedy¶ to nast±pi po pewnm czasie smarowania.

Zachwalany swego czasu i nawet do dzi¶ Garnier jest oczywi¶cie bardzo dobry tylko ma jeden ale znaczny minus w swojej karierze, rzadziej o nim wspominamy - schodzi niestety podczas wycierania siê po k±pieli na tyle, ¿e nie mo¿na dopraæ plam po nim i ubrania a zw³aszcza bielizna jest w op³akanym stanie , co dyskwalifikuje go na zawsze. Nie chcê ³adnej opalenizny kosztem ubrañ oraz tego, ¿e schodzi warstwowo.

Proponujê ZAWSZE WYRA¬NE opisywaæ w recenzji danego samoopalacza jak zachowuje siê gdy ju¿ znika lub chcemy siê go pozbyæ, co jest bardzo istotne.
Pozdrawiam
W mojej recenzjo autoheliosa zawar³am takowe informacje
_magdzia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-02, 16:31   #2234
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Pysia pl Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm... zastanawia mnie tylko jak on schodzi ze skóry?
Wiele pisze siê o samoopalaczach ¿e ¶wietnie opalaj±, ale raczej trudniej doszukaæ siê recenzji na temat sposobu w jaki on schodzi ze skóry. I czy nie pozoztsaje na rêczniku podczas wycierania siê z k±pieli.
Wiadomo, ¿e kiedy¶ to nast±pi po pewnm czasie smarowania.

Zachwalany swego czasu i nawet do dzi¶ Garnier jest oczywi¶cie bardzo dobry tylko ma jeden ale znaczny minus w swojej karierze, rzadziej o nim wspominamy - schodzi niestety podczas wycierania siê po k±pieli na tyle, ¿e nie mo¿na dopraæ plam po nim i ubrania a zw³aszcza bielizna jest w op³akanym stanie , co dyskwalifikuje go na zawsze. Nie chcê ³adnej opalenizny kosztem ubrañ oraz tego, ¿e schodzi warstwowo.

Proponujê ZAWSZE WYRA¬NE opisywaæ w recenzji danego samoopalacza jak zachowuje siê gdy ju¿ znika lub chcemy siê go pozbyæ, co jest bardzo istotne.
Pozdrawiam
To nie by³a recenzja, a tylko moje zdanie wyra¿one na temat samoopalacza.. Nie bój siê, jak bêde pisaæ recenzjê na KWC to zawrê takie info..
Na rêczniku nic nie zostaje, ani na ubraniach..nie wiem co to za felerna wersjê mia³a¶ tegoi Garniera, ale ¿aden samoopalacz, którego u¿ywalam nie zostawa³ na ubraniach ani na rêczniku A co do Daxa to nie schodzi jako¶ warstwowo czy co¶..Tak w³a¶ciwie nie wiem jak schodzi, po prostu go nie ma i ju¿..Zauwa¿am to, ¿e zszedl po tym, ¿e jestem znowu blada wiêc chyba mogê stwierdziæ, ¿e schodzi równomiernie
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-03, 12:23   #2235
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hej

Przegl±daj±c allegro wpad³am na Sally Hansen,rajstopy w sprayu
tu jest link do allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=303680302

czy która¶ z was u¿ywa³a to ?
__________________
goosia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-04, 10:06   #2236
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
..nie wiem co to za felerna wersjê mia³a¶ tegoi Garniera, ale ¿aden samoopalacz, którego u¿ywalam nie zostawa³ na ubraniach ani na rêczniku
Hmm.. byæ mo¿e by³o co¶ z nim nie tak, bo naprawdê tak tragicznie z³azi³, ¿e gorzej ju¿ chyba nie móg³.. tragedia
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-04, 10:51   #2237
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Czy która¶ z Was u¿ywa³a kosmetyków z serii Tanline Australia?
Lotionu albo ¿elu samoopalaj±cego?
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-04, 23:04   #2238
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 777
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja samoopalanie cia³a tak znienawidzi³am, ¿e zaprzesta³am tego rytu³a³u ca³kowicie (tylko buziê samooapalam).
Najgorszy by³ dla mnie smród-ja ¶mierdzia³am a razem ze mn± pi¿ama, po¶ciel.... i m±¿ wiecznie narzekaj±cy, ¿e znowu ¶mierdzê....
i ci±gle jakie¶ plamy wychodzi³y....

ju¿ wolê byc blada... tylko buziê oz³acam


Witam na forum po dlugiej przerwie,
ja z kolei mam za soba:

J&J Holiday Skin
Ziaja Sopot
Garnier Nutri (obecnie)
a do ciala Nivea Summer Beauty

J&J - nienajgorszy, ale za slaby
Ziaja - podobnie, nie wyrozniala sie
Garnier - lepszy, na poczatku wydawalo mi sie ze mocno brazuje ale teraz nie widze tego, nie smaruje sie nim codziennie (tak co 2 dni) ale jestem blada, a moze bylabym bledsza bez niego? Nie wiem, moze ktos mi powie czy on jest slaby czy mocny, wg mnie slaby
Nivea - super, cudna opalenizna, boski po postu, chyba wyprobuje wersje do twarzy (nivea sunkissed skin)

a w ogole to minelo kilka miesiecy od kiedy nie chodze na solarium (zmadrzalam) i powiem Wam ze skora na nogach juz nie jest sucha, ladnie wyglada nawet bez balsamu z cera gorzej, bo blada wyglada niezdrowo, opalenizna zawsze kryla problemowa cere.... ech, cos za cos
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Wa¿enie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-04, 23:37   #2239
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 4 066
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez goosia:) Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Przegl±daj±c allegro wpad³am na Sally Hansen,rajstopy w sprayu
tu jest link do allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=303680302

czy która¶ z was u¿ywa³a to ?

Ja u¿ywa³am Nazwa "rajstopy" przesadzona, ale by³am zadowolona. Kolor delikatniutki, ale bardzo ³adnie wygl±daj± nogi-fajny po³ysk i g³adko¶æ. Nie pamiêtam dok³adnie, ale chyba jednak nie by³ bardzo trwa³y. U¿ywa³am go w czasie duzych upa³ów, wiêc mo¿e to by³o przyczyn±...
__________________


"Cierpliwo¶æ - spokój, ¿e przecie¿ siê stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 07:19   #2240
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 8 465
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja te¿ u¿ywa³am najja¶niejszego odcienia. Daje efekt g³adkiej, jedwabistej skóry. Niezbyt trwa³y a nak³adanie koszmarne - brudzi wszystko dooko³a i trzeba sporo odczekaæ by nie zabrudziæ np. bielizny, co mnie siê akurat zdarzy³o
__________________
IlonaP jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-05, 09:19   #2241
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: Opalamy siê!!!!

czyli "rajstopy w sprayu" odradzacie ??
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-06, 08:25   #2242
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez dragon_she Poka¿ wiadomo¶æ
Garnier - lepszy, na poczatku wydawalo mi sie ze mocno brazuje ale teraz nie widze tego, nie smaruje sie nim codziennie (tak co 2 dni) ale jestem blada, a moze bylabym bledsza bez niego? Nie wiem, moze ktos mi powie czy on jest slaby czy mocny, wg mnie slaby
Mia³am podobnie. Na pocz±tku widzialam ró¿nicê gdy siê posmarowa³am, potem ju¿ nie by³a skóra taka br±zowa, albo mi siê wydawa³o?
Po za tym smaruj±c siê balsamem nie mog³am równocze¶nie korzystaæ z peelengu - jak tylko u¿y³am miejscami zeszed³ samoopalacz a miejscami pozostawa³, wiêc by³am w ciapki. Jak ju¿ chcia³am u¿yæ peelengu no to musia³am rezygnowaæ z opalenizny.
Oprócz tego kolejne smarowania (kolejne warstwy)po k±pieli powodowa³y dziwne zacieki i skóra przesta³a wygl±daæ zadowalaj±co.
A po ka¿dej k±pieli opalenizna wa³kowa³a siê przy wycieraniu - co by³o nieuniknione. Bo za ka¿dym razem efekt ten sam.
Garnier wiêc nie jest moim ulubionym samoopalaczem.
U¿ywa³am kiedy¶ Daxa w takiej ma³ej tubie i by³ bardziej zadowalaj±cy.
Nie wiem czy obecnie jeszcze jest w sprzeda¿y.

Edytowane przez Pysia pl
Czas edycji: 2008-02-07 o 21:47
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-06, 08:37   #2243
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 278
Dot.: Opalamy siê!!!!

hejka

Co do moich odkryæ samoopalaczy, to mam swój jeden ulubiony i jak na razie odpowiada mi w 100 %. To br±zer Yves Roche o dzia³aniu przeciwzmarszczkowym. Co prawda nie chodzi mi o dzia³anie na zmarszczki jeszcze, ale dziêki temu to jedyny samoopalacz, który mnie nie wysusza. Jest bardzo wydajny, dobrze sie rozsmarowuje i dzia³a szybko. Po jednej aplikacji widaæ efekt, ja zakañczam na dwóch, bo wiêcej grozi efektem afrykañskim. Co do zapachu, to jak dla mnie ¶mierdzi najmniej ze wszystkich br±zerów jakie mia³am.
Do tej pory uzywalam tego z Avene, bo ponc mial nawilzac, a moja skora byla jak wior....
__________________
Nic dwa razy siê nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-07, 21:45   #2244
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Lunawera Poka¿ wiadomo¶æ
hejkaCo do moich odkryæ samoopalaczy, to mam swój jeden ulubiony i jak na razie odpowiada mi w 100 %. To br±zer Yves Roche o dzia³aniu przeciwzmarszczkowym.
A W JAKIEJ CENIE ?
Proszê, podaj pe³n± jego nazwê.
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-08, 08:31   #2245
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 278
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja kupowa³am ten kremik w promocji (jak masz kartê klienta Yves Roche, to zawsze taniej), cena regularna to 48 z³, a z promocj± p³aci³am 24 z³. Pe³na nazwa to "Bronze Nature Lift Autobronzant (przeciwzmarszczkowy krem samoopalaj±cy do twarzy)" , jest w takim opakowaniu jak zwyczajne kremy (s³oiczkowym), nie w tubce.
Tu jest link do KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10557
__________________
Nic dwa razy siê nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-09, 09:34   #2246
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: Opalamy siê!!!!

czyli jaki jest najlepszy balsam br±zuj±cy do twarzy? tak,¿eby nie schodzi³ i ¿eby nie pozostawia³ plam?
olguska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-16, 16:12   #2247
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczynki, po miesi±cu prób z autoheliosem uwa¿am, ¿e mo¿e byæ, ale w jaki¶ szczególny zachwyt mnie nie wprawi³ . Nie ¶mierdzi, to fakt, momo, ¿e ma alkohol nie podra¿nia³ mnie, ale kolor nie jest jednak taki jak chcia³am. Wszystkie mówicie, ¿e on nie jest pomarañczowy. Ja jednak w domku mam hurtowniê samoopalaczy i mam porównanie. Autohelios jest pomarañczowy! Oczywi¶cie na mojej skórze, nie twierdzê, ¿e u ka¿dej tak bêdzie. Na twarzy, rozcieñczony kremem daje w miarê dobry efekt, ale na ciele nie rozcieñczony masakra, czysta pomarañcz. Jednak najlepszy kolorystycznie efekt daje dax . Przy okazji jest duuu¿ooo tañszy. Nie odpowiada mi w nim smrodek ale có¿ bêdê musia³a siê przemóc. Dla mnie w samoopalaczu najwa¿niejszy jest jednak kolor, a ten w daxie wypada bardzo dobrze. Widzia³am tutaj opinie na temat sprayu rosmanowskiego, potwierdzam jest dobry, tylko ta pompka mo¿e cz³owieka wykoñczyæ. Odradzam te¿ stosowanie go do twarzy, u mnie kolor by³ w porz±dku ale schodzi³ p³atkami, bardzo kiepsko... do cia³a jednak bardzo ok.
ariam4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-17, 11:09   #2248
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomo¶ci: 21 441
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny ja wypowiem sie w kwestii najlepszych wg mnie samoopalaczy (a du¿o ich ju¿ by³o).
Je¶li chodzi o twarz to b. lubiê mleczko Clarinsa Eau Lactee Auto-Bronzante. £adny kolor, równie, niezauwa¿alne bo stopniowe schodzenie bez ¿adnych plamek. A najbardziej lubiê je za to, ¿e nie przet³uszcza mojej cery i nie powoduje "niespodzianek".

Je¶li chodzi o cia³o to moim faworytem jest L'Oreal Sublime Bronze ten z barwiony z drobinkami. Pierwszy do cia³a, który z pe³nym przekonaniem kupiê po raz drugi. W³a¶nie zu¿y³am butle i twierdzê ¿e: rzeczywi¶cie schodzi bez plam, bez wiêkszych trudno¶ci mo¿na go równomiernie rozprowadziæ, jest barwiony co u³atwia sprawê i kolor skóry jest ³adniejszy natychmiast, ³adnie roz¶wietla. Mój nr jeden! Niby jest przeznaczony równie¿ do twarzy, ale na twarz nigdy nie ryzykowa³am nak³adania go.
Linka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-17, 11:50   #2249
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nie chcia³am zak³adaæ nowego postu a lepszego tematu nie znalaz³am...proszê o radê Moja siostra chce sobie kupiæ solarium, bardziej w celach leczniczych ale mniejsza z tym. Mam dwa upatrzone na allegro i nie wiem, które lepsze
http://www.allegro.pl/item307685514_...zlotowki_.html

http://www.allegro.pl/item312508209_...la_hb_311.html
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-17, 12:17   #2250
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 1 016
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny czy która¶ z Was u¿ywa³a mo¿e samoopalacza CHOCO SELF TANNER firmy ABACOSUN?
Zastanawiam siê w³a¶nie nad jego kupnem, ale na KWC nie ma ¿adnych opinii o tym produkcie...
alunialunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.