Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 17:50   #31
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Droga Reijel tatuaż to bardzo ciekawa ozdoba. Wykonana na wewnętrznej stronie nadgarstka nie będzie zauważalna dla potencjalnego klienta. Jeżeli mówimy o pracy w banku etc. Nie sądzę by niewielki napis kojarzył się komuś z recydywą, dlatego wątpię, aby pracodawca miał ku niemu większe zastrzeżenia. Są jednak różne osoby i różne zawody. Jeśli wiążesz swoją przyszłość, a tak jest, z kręgiem artystycznym to osobiście nie widzę żadnych przeciwskazań. Napisałaś, że nosisz się z zamiarem zrobienia sobie tatuażu od 4 lat i sprawę bardzo dokładnie przemyślałaś. Jesteś pewna, że jedynym argumentem przemawiającym za nie sprawieniem sobie takiej ozdoby jest "krzywe" spojrzenie pracodawcy ?. Jeśli tak to odpowiedziałaś sobie sama na pytanie zawarte w topicu.
Gorąco pozdrawiam .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 00:24   #32
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Reijel dobrze się zastanów nad miejscem-osobiście odradzam nadgarstek- źle się kojarzy z tatuażami więziennymi (no i do tego napis) i tak na prawdę nie daję żadnego efektu estetycznego. Mam osobiście tatuaż wokół kostki prawej nogi- kocham go i myślę o następnym, ale na pewno nie na tak widocznym miejscu. nosiłam się z zamiarem zrobienia tatuażu ponad 10 lat i z tego nie " wyrosłam" więc postanowiłam zrealizować marzenie. W pracy nigdy nie miałam problemów (pracowałam z ludźmi a obecnie na własnym rozrachunku) nawet kiedy nosiłam rybaczki i był widoczny. Wiele zależy od wybranego wzoru. Pozdrawiam i życzę przemyślanych wyborów
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:58   #33
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

moja znajoma by dostać prace w kancelarii prawnej musiala wyjąć z ucha wszystkie kolczyki- miala ich kilka od płatka aż do chrząstki, mysle ze z tatuazem tez byłby taki sam problem
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:24   #34
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

jezeli masz ochote to sobie po prostu go zrob poki co w Polsce roznie to bywa z tolerancja , ale z kazdym rokiem jest lepiej , jezeli bedziesz specjalistka w swojej dziedzinie nie wydaje mi sie by tatuaz determinowal o tym czy pracodawca Cie zatrudni . Pisalas ,ze chcialabys cos malego ... jezeli bedzie juz "nie do zniesienia" dla osob trzecich zawsze mozesz nosic jakies bransoletki czy inne ozdoby
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:53   #35
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

ten wątek jest aktualny obecnie dla mnie
sama zastanawiam się nas miniaturowym tatuażem nad wewnętrznej stronie nadgarstka i jednocześnie mam pracę związaną z obsługą ludzi, bardzo często mam z nimi kontakt... nie chodzi mi w sumie o reakcję pracodawcy, bo powiedzmy, nie dotyczy to mnie. ale ogólnie zastanawiam się, czy pod względem czysto zawodowym, nie będę tego żałowała...
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:58   #36
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Tatoo w widocznym miejscu moze utrudnić znalezienie dobrej posady. Poza tym to POLSKA, ludzie źle reaguja na tatuaże..

Nie tylko w Polsce reagują źle
Spróbuj dostać pracę za granicą, z tatuażami w widocznych miejscach.
Życzę powodzenia.....
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 18:47   #37
majoniza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Z doświadczenia wiem, że tatuaży w widocznych miejscach - czyli również na nadgarstku - nie lubią korporacje - może być kłopot z zatrudnieniem.
Również polska policja wprowadziła ostatnio surowy kodeks dopuszczalnych fryzur i ozdób, w tym tatuaży.
__________________
śmieszne esy na każdą okazję:

http://rymki.pl/zyczenia-dla_zakochanych-aS4Tj
majoniza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.