Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 17:54   #4681
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez anetta139 Pokaż wiadomość
laseczki czy wam przytrafilo sie cos takiego w ciazy lub ktoras z was wie co to moglo byc?kolo 22 wczoraj zaczely mnie starsznie bolec krzyze,myslalam ze wszystko bedzie ok dopoki sie nie polozylam i nie chcialam zasnac,w pewnym momencie zlapal mnie taki bol niewiem czy to byly krzyzyze czy nerki,czy kregoslup,ze nie moglam sie ruszyc.staralam sie zasnac ale nie dalam rady,plakalam z bolu,o godz 2 w nocy obudzialm mame i powiedzialam ze niewiem co mam robic wysmarowala mnie naproxenem jest to zel przeciwbolowy i przeciwzapalny,myslalam ze jak pojde sie polozyc to mi przejdzie lecz niestety bol sie nasilal,o godz 4 rano poszlam do wc siku,i wiecie co jak zaczelam siusiac to tak mnie bolaly plecy ze nie moglam wytrzymac,plakalam ale sie wysiusialam,okolo godz 5 bol ustapil i usnelam.powiedzcie mi co to moglo byc,nigdy w zyciu nie chcialabym tego przechodzic,to bylo starszne myslalam ze umre w nocy,aha a na koncu chyba tak mi bol promieniowal ze brzuszek mnie zaczol bolec starsznie boje sie o dzieciatko czy moze mu cos zagrazac??co ten bol oznaczal??chcialam isc dzisiaj do mojego gin.ale dzisiaj tzn w piatki nie pracuje i stwierdzialm ze jak mnie zlapie dzisiaj taki bol to pojade na pogotwie.blagam was odpiszcie mi najszybceij jak mozecie strasznie sie obawiam o dzidzie jest to moj 19 tydzien ciazy.

Anetta ja miałam coś podobneho tylko oprócz bółu krzyza czułam ból brzucha. Leżałam i nie mogłam zasnąć, też zaczełam płakać z bólu, ale wiesz co poszłam to toalety i jak robiłam siusiu to też puszczałam gazy i wiesz przeszło mi jak ręką odjąć.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 17:55   #4682
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Kasiulka, własnie zaglądnęłam na Twojego bloga. Jak sie go super czyta. Ty masz termin na koniec lipca-tak??? I tyle zakupów już zrobiłaś??? A ja dzis kupiłam cztery pierwsze szmatki dla dzidzi i miałam wyrzuty sumienia ze mnie pniosło od razu, choc sprawiło mi to taką frajde, tyle radosci, i nie mogłam sie opanowac, kupiłabym wszytsko jak leci . A Ty masz nawet szafeczke gotową.

Ja jeszcze nic nie mam. Bo z kasą krucho, masakra.

Ide na spacerek z moim pieseczkiem.
Pozdrowionka Laseczki.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 17:59   #4683
anetta139
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
Anetta ja miałam coś podobneho tylko oprócz bółu krzyza czułam ból brzucha. Leżałam i nie mogłam zasnąć, też zaczełam płakać z bólu, ale wiesz co poszłam to toalety i jak robiłam siusiu to też puszczałam gazy i wiesz przeszło mi jak ręką odjąć.

Dorbar sloneczko czy to moze zagrozic dzieciatku??
anetta139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:02   #4684
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez anetta139 Pokaż wiadomość
Dorbar sloneczko czy to moze zagrozic dzieciatku??
Moja mama powiedziała, że nie, że to były zwykłe gazy. Jeżeli Ty miałaś coś podobnego to nie masz się czym martwić. Wiesz dla mnie to też był szok bo nigdy nie mialam czegoś takiego by czuć straszny ból krzyza i brzucha, który ustał po zrobieniu siusiu i puszczaniu bąków.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:15   #4685
anetta139
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
Moja mama powiedziała, że nie, że to były zwykłe gazy. Jeżeli Ty miałaś coś podobnego to nie masz się czym martwić. Wiesz dla mnie to też był szok bo nigdy nie mialam czegoś takiego by czuć straszny ból krzyza i brzucha, który ustał po zrobieniu siusiu i puszczaniu bąków.


Wiesz co tylko ja nie mialam gazow
anetta139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:59   #4686
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

A ja mam taki problem ze od wczoraj wieczór zaczeło mnie swędzieć. To chyba grzybica pochwy. Podobno sie to czesto zdarza, ale czemu??? Dbam o siebie w 100% a tu takie cuś. Moj ginek jest dopiero we wtorek bio przyjmuje we wtorki i czwartki, kiedys mi dal takie globulki na wszelki wypadek Vagical no i mam krem Clotrimazolum. Troszke sie posmarowalam ale sie martwie . Mam nadzieje zo to przejdzie, na razie tak mnie troszke tylko swedzi. Ale to okropne. Miala ktoras z was takie problemy?????
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:03   #4687
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie mam. Bo z kasą krucho, masakra.

Dorbar, u mnie tez krucho z kasa, ale to jeszcze nic bo mama i babcia mają fobie przesądową i nie moge nic oficjalnie kupic bo jak zobacza to kaplica. Dzis kupilam 4 sztuki ciuszkow-sliczniutkich w lumpeksie i wydalam na nie 11 zł w sumie. Ale boskie i jak nowe, no i dobre marki.

Ogladam wlasnie rożki na allegro, kupie niebawem-sweet, a łóżeczko w czerwcu, lipcu bo narazie nie mam gdzie wstawic.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 19:09   #4688
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez anetta139 Pokaż wiadomość
Wiesz co tylko ja nie mialam gazow
Aneta ja tak raz miałam i wzięłam nospę, przeszło po jakimś czasie. Też z początku myślałam, ze to krzyże, ale po chwili stwierdziłam, ze krzyże bolą mnie inaczej. Pomyślałam, że to może być nerka, i tak było zapewne. Przy któryś witaminach zdarza się zatrzymywanie czegoś tam w nerkach i stąd te bóle (szczawianów czy jakoś tak). Ale ja to miałam raz i spokój, może Ciebie tez nerki pobolewały... nie wiem, tylko to przychodzi mi do głowy

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
A ja mam taki problem ze od wczoraj wieczór zaczeło mnie swędzieć. To chyba grzybica pochwy. Podobno sie to czesto zdarza, ale czemu??? Dbam o siebie w 100% a tu takie cuś. Moj ginek jest dopiero we wtorek bio przyjmuje we wtorki i czwartki, kiedys mi dal takie globulki na wszelki wypadek Vagical no i mam krem Clotrimazolum. Troszke sie posmarowalam ale sie martwie . Mam nadzieje zo to przejdzie, na razie tak mnie troszke tylko swedzi. Ale to okropne. Miala ktoras z was takie problemy?????
Ja też dbam o higienę intymną i to bardzo, a już drugi raz mam grzybicę. W ciąży zmienia się ph w pochwie z kwasowego na zasadowe i duzo łatwiej łapiemy wszelkie bakterie, zwłaszcza, że nasi partnerzy mogą być nosicielami grzybicy i nas zarażać. Ja teraz dostałam czopki, ale mąż też jest leczony-ale tylko clotrimazolem.

ja wróciłam z zakupów, nie mam już takiej kondycji jak kiedyś, chodziliśmy 1,5 godziny a ja wymiękłam totalnie i na spożywkę już nie poszliśmy Ale Jola zakupiła sobie dwie bluzy z reportera-brzucho się mieści i buciki wiosenne ufff no i Tymonkowi 3 pary skarpetek w reserwie nie mogłam się opamiętać Zdycham

Ale wiecie, rzeczywiście mnie przypiekło po buzince a tu jeszcze trzy dni opalania przede mną

Marticia słonko nie denerwuj się rodzinką, czasem tak bywa. Ja mam dobre układy i z rodzeństwem itd, ale różnie bywa.
Witam kolejne mamusie ale nas będzie prawie każdego dnia ktoś do nas przybywa
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:19   #4689
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Kasiulka, własnie zaglądnęłam na Twojego bloga. Jak sie go super czyta. Ty masz termin na koniec lipca-tak??? I tyle zakupów już zrobiłaś??? A ja dzis kupiłam cztery pierwsze szmatki dla dzidzi i miałam wyrzuty sumienia ze mnie pniosło od razu, choc sprawiło mi to taką frajde, tyle radosci, i nie mogłam sie opanowac, kupiłabym wszytsko jak leci . A Ty masz nawet szafeczke gotową.
Ewelcia kochana dziękuję Właśnie muszę napisać nową notkę na blogusiu ale coś weny nie mam ostatnio, muszę się zmobilizować

Tak, ja mam termin na 23 lipca, ale mam nadzieję i tak się łudzę, że z jakiś tydzień wcześniej urodzę Jak tylko będę mogła to zamierzam być aktywna fizycznie Co do kasiorki, to ja właśnie chciałam zacząć wcześniej zakupy, bo wiadomo że jak na końcu się dużo uzbiera rzeczy do kupienia to można zbankrutować. Tak wyszło, że udało się już zakupić naprawdę dużo rzeczy, ale ja myślę że każda z Was w swoim czasie będzie mieć wszystko i jeszcze trochę, a przesądnymi mamami i babciami proszę się nie przejmować

Anetko ja nigdy czegoś takiego nie miałam, ale następnym razem spróbuj wziąć nospę, ją zawsze można, jest rozkurczowa... może to właśnie były jakieś skurcze tak promieniowały od kręgosłupa, a jakby się coś działo zawsze goń do szpitala, lepiej sprawdzić i chuchać na zimne
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:34   #4690
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Anetko, mnie to pachnie nerkami. Ponoć kobietom w ciąży często dokuczają. Najlepiej zbadać mocz i będzie jasne, nawet jak robiłaś niedawno, to 5 zł można jeszcze raz wydać.
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:54   #4691
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Judi, czy ty też ten Clotrimazol w czopkach brałaś??? Bo ja nie wiem czy mozna w ciąży, a jak brałas go to ja tez sie moze poratuje. Na razie mam tylko ten Vagical ale to słabizna, bardziej ochronne niz lecznicze. Bede wdzięczna za odpowiedź. Tż mnie nie zaraził na pewno bo bzykanka nie było prawie dwa tygodnie.


Ale sie napaliłam na te zakupki dla dzidzi. W poniedziałek znów popędze na polowanie.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 19:58   #4692
anetta139
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Dziekuje wam kobietki jestescie kochane,boje sie troszke ze mnie dzisiaj tez zlapie bo juz odczuwam plecy wiec niewiem jak to bedzie,narazie sie nie klade bo sie boje. powiedzcie mi jak macie z ruchami??czujecie je caly czas czy zdarzy sie ze nie czujecie np.przez caly dzien a na nastepny juz jest wszystko ok?!

A tak wogole to zapomnialam napisac ze date porodu mam na 8.8.08 hehe
anetta139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:16   #4693
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

dziewczynki ja dopiero teraz dostałam pozwolenie na stosowanie Clotrimazolum,o ile wiem to lek z listy B.ale predzej czyli jakis miesiac używam Pimafucin maść i kiedys globulki,pomagało,ale jest na receptę
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:29   #4694
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

dziewczynki ja tylko tak przelotem...chcialam Wam wszystkim kochane babeczki zyczyc wszystkiego naj z okaji DNIA KOBIET! to tak jesli jutro nie zdaze zajrzec, bo umowilam sie z przyjaciolka na dzionek tylko i wylacznie dla kobitek. Wiec swietujcie ten dzien, bo jestescie przecudowne!
a dla Was:
:dzie kuje:
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:33   #4695
anetta139
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

dziewczynki spicie juz ?
anetta139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:50   #4696
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Anetko co do ruchów to ja mam jeszcze różnie, przeważnie jest ich sporo, ale bywają takie dni, że są delikatne i jest ich mało np. dzisiaj... czułam, że dzidzia mnie smyra, ale raczej rano i teraz wieczorkiem, poza tym tak delikatniutko jakby się przeciągała czy coś, ale nie martwię się bo jeszcze za wcześnie na regularność ruchów

Nie bój się kochana, może dziś będzie lepiej, ułóż się wygodnie i weź nospę jak masz pod ręką
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:51   #4697
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez anetta139 Pokaż wiadomość
dziewczynki spicie juz ?
No jeszce nie ale prawie. Ale mam ochote na piwko Gingers. A tu nie wolno
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:10   #4698
andape
Rozeznanie
 
Avatar andape
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 565
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Ale sobie dorobiłam - irytował mnie juz dawno nie usuwany w całości busz wiec postanowiłam dzis cos z tym zrobic.Zawsze stosuje ten sam krem i wszystko było w porzadku ale łatwo jest go nałożyc jak sie nie ma brzucha który zasłania widocznośc.Do lusterka to juz wyższa matematyka.No i widocznie nie udało mi sie dokładnie ominą tych najwrazliwszych miejs bo teraz piecze.A miałam w planach prezęt dla męzulka na Dzień Kobiet (uwielbia jak jestem gładziutka).Lipa

A mój mały mężczyzna dzis rozrabia często i porzadnie.A już sie troche martwiłam bo kilka dni był bardzo spokojny.Tak wiec przrwy są podobno normalne ale równie normalne jest to, że my sie tym martwimy.

Miłej nocki dziewczeta.
__________________
Moje sutaszki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28037804

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/2...010113.png</a>

http://s5.suwaczek.com/200807094674.png
andape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 22:47   #4699
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Anetta, to chyba cos z nerkami, ja na twoim miejscu poszlabym do lekarza.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 23:00   #4700
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Judi, czy ty też ten Clotrimazol w czopkach brałaś??? Bo ja nie wiem czy mozna w ciąży, a jak brałas go to ja tez sie moze poratuje. Na razie mam tylko ten Vagical ale to słabizna, bardziej ochronne niz lecznicze. Bede wdzięczna za odpowiedź. Tż mnie nie zaraził na pewno bo bzykanka nie było prawie dwa tygodnie.


Ale sie napaliłam na te zakupki dla dzidzi. W poniedziałek znów popędze na polowanie.
clotrimazol używałam ale w maści, w czopkach mam coś na receptę. Ale lepiej idź z tym do gienia, bo niedobrze jak infekcja mocno się rozwinie. Ja poszłam trochę za późno (myślałam, że sama sobie dam radę) no i usłyszałam "ojej ale..." No i czopków mam aż 14-jeszcze tylko 5

Dobranoc mamuśki Idę w końcu spać
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 09:14   #4701
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

oj jaka tu cisza
Moje drogie rano zbudził mnie mój szwagier z piosenką od drzwi z okazji dnia Kobiet i 3 tulipanami dla każdej z nas Myślałam, ze padnę ze śmiechu
Życze Wam wszystkiego naj naj w Dniu Naszego Święta Szczęliwego rozwiązania i samych uśmiechniętych bobasków
Ja zmykam się pakować
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 09:24   #4702
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Witajcie dziewczynki. Znów piekny dzien sie zapowiada. Cuudnie.

Judi, dziekuje za informacje.
Dostałam takiej swędzawki w nocy ze dzis rano pojechałam do szpitala do ktoregokolwiek z dyzurujacych ginków i mi przepisał Pimafucin, i Clotrimazol. Mam nadzieje ze przejdzie. Uff

Andepe, no to dałas czadu z tym kremikiem. Współczuje jak piekło. Czego my nie robimy dla tych naszych chłopów??? krejzolki z nas. Ja ostatnio sie tak napaliłam na super gładkość ze kupiłam wosk i działalam. Ale bolało , auć.. No i nie dokonczyłam bo bol okropny. Tak ze miałam fryz ekstrawagancki i musiałam dokonczyc golareczką. Wosk to swietna sprawa bo na długo i super gładko. Ale czemu tak boli, nie polecam z tego powodu.


Moje wczorajsze zakupki dzidziowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0005.JPG (66,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006.JPG (62,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0011.JPG (48,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0013.JPG (57,9 KB, 4 załadowań)
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 09:28   #4703
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

zakupy ciuszkowe widać Piękniutkie Kurka idę, bo nie zacznę się pakować tylko na wizażu będę siedziała:
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 09:34   #4704
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
zakupy ciuszkowe widać Piękniutkie Kurka idę, bo nie zacznę się pakować tylko na wizażu będę siedziała:
Miłego weekendu Judi. O mnie wszyscy zapomnieli w dzien kobiet.

A to dla was dziewczynki

No z tym kwiatkiem i tekstem to mi sie chlapło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 81.gif (42,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 89.gif (48,5 KB, 69 załadowań)
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 10:12   #4705
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

witajcie moje Skarby ))

Syskiego najlepsiejsiego z okazji dnia kobietek Teraz w naszym stanie to jestesmy prawdziwie kobietami i reszta sie moze schowac, z tej okazki przesylam wam wirtualnego badyla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pl1502.jpg (26,3 KB, 2 załadowań)
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 10:47   #4706
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Hej kochane

Ja również życzę Wam w dniu naszego święta, samych radości, żeby każda chwila była dla nas takim dniem kobiet, żeby mężczyźni nigdy o Was (Nas ) nie zapominali, kochali do nieprzytomności, zwłaszcza Ci których nosicie pod serduszkami a jest ich tu nie mała garstka. Wszystkiego co najlepsze babeczki, bądźcie piękne, zadowolone i dumne z tego, że jesteśmy tą niby "słabszą" płcią

My już z małżowinkiem po sprzątanku sobotnim, ale jesteśmy szybcy Pogoda troszkę się dziś zepsuła, bo niebo pochmurne. Ja rano dostałam jakże przyjemnej biegunki na szczęście tylko rano mnie wzięło i teraz mam spokój.

Ściskam Was mocno i proszę się tu udzielać, bo nie będe miała co czytać.

Ewelciu zakupki są wspaniałe!!!!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:01   #4707
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

No u nas pogoda z rańca też była nieciekawa, ale już jest lepiej-zaczyna wcyhodzić słoneczko ja już spakowana jeszcze trochę porządków mi zostało
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:19   #4708
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

a u mnie wlasnie trwa ostatni hiszpanski weekend, pogoda ladna ale zimnawo cosik... nie mam kompletnie pojecia co tu robic... moze pozniej nabiore mocy urzedowej i kajs se pojde poki co nie chce mi sie tylka ruszac z pokoju
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:24   #4709
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Anetta, to chyba cos z nerkami, ja na twoim miejscu poszlabym do lekarza.
ja teraz taz tak mam z tymi bolami , boli jakby od nerki i promieniuje do srodka , najczesciej jest to bol jak troche przejde sie po dworze bo w domu to rzadko, bylam u lekarza z wynikami krwi i moczu i wszystko jest ok , doktor stwierdzila ze to najprawdopodobniej dziecko uciska i tak czasem musi byc, a boli to niestety i to bardzo nad ranem potrafie sie z bolu obudzic.
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:26   #4710
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Również przyłączam sie do wszytkich zyczen

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
A ja mam taki problem ze od wczoraj wieczór zaczeło mnie swędzieć. To chyba grzybica pochwy. Podobno sie to czesto zdarza, ale czemu??? Dbam o siebie w 100% a tu takie cuś. Moj ginek jest dopiero we wtorek bio przyjmuje we wtorki i czwartki, kiedys mi dal takie globulki na wszelki wypadek Vagical no i mam krem Clotrimazolum. Troszke sie posmarowalam ale sie martwie . Mam nadzieje zo to przejdzie, na razie tak mnie troszke tylko swedzi. Ale to okropne. Miala ktoras z was takie problemy?????
Jak bylam na pierwszej wizycie to okazalo sie ze mam infekcje i przepisala mi Nystatyne.Mowila abym bielizny nie prala w zadnych proszkach,plynach ani zwyklym mydle... Myc mam sie tylko szarym
Mam zakaz kapania sie w wszelkich plynach do kapieli i olejkach...I narazie odpukac mam spokój........
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.