Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 09:36   #121
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Uuuu, prostownica, bardzo niedobrze
Najlepiej byłoby z niej zrezygnować. Wiele wizażanek wypowiadało się, że już w kilka tygodni po jej odstawieniu wygląd włosów ulegał znacznej poprawie i to ona jest główną winowajczynią problemów. Regeneracja na niewiele się zda, jeśli nadal będziesz niszczyć włosy wysoką temperaturą
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:10   #122
Voirrey
Raczkowanie
 
Avatar Voirrey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 219
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Uwierz, że najchętniej zrezygnowałabym z prostowania włosów, gdyby to tylko było możliwe. Jednak mają one taką denerwującą cechę, że nie są ani proste ani kręcone. Jeślibym nic z nimi nie robiła, to miałabym po bokach i przy końcach falująco - kręcone, a z tyłu takie nijakie . Tak więc, jedynym wyjściem dla mnie jest odpowiednia pielęgnacja, nawilżanie i ograniczanie prostowania do minimum .
Voirrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:13   #123
ilonchen
Raczkowanie
 
Avatar ilonchen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 268
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cześć.Ja używałam i tego zagranicznego i naszego.Nasz mi bardziej pasuje.Pozdrawiam
__________________
Mikołaj 19.02.2009
Filip 31.03.2011

ilonchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:51   #124
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość
Wiesz, ja szamponu tego nie używałam, ale z tego co przeczytałam, to chyba niestety żadnych cudów nie robi z włosami . Ale wiadomo, że na każdego działa inaczej i może akurat Tobie pomoże.
Skoro tak mówisz, to raczej nie będę eksperymentować
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 13:58   #125
Voirrey
Raczkowanie
 
Avatar Voirrey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 219
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny myślicie, że jak będę stosować wax częściej niż jest zalecane tzn. nie co 3 - 5 dni, to mogą pojawić się jakieś niepożądane efekty?
Wróciłam od fryzjera, efekty są opłakane i potrzebuję czegoś co przyśpieszy mi porost włosów Wiem, że efektu nie osiągnę w tydzień, ale myślicie, że wax pomoże coś??? Zagraniczny faktycznie przyśpieszał, ale ten?

Voirrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:18   #126
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Kupiłam sobie na próbę Wax w saszetce, ten do włosów słabych ze skłonnością do wypadania. Wiem, że po pierwszym użyciu trudno coś powiedzieć o działaniu, ale jestem ciekawa jak byłoby dalej. Gdyby rzeczywiście dobrze regenerował włoski i przeciwdziałał wypadaniu byłoby super. No i gdyby rosły po nim nowe włoski – wtedy to już pełnia szczęścia Po zastosowaniu go zauważyłam tylko, że moje cienkie włosy były jakby bardziej puszyste niż zazwyczaj. I fajne w dotyku, ale to być może zasługa Biosilku. Kupie jeszcze saszetkę Waxu do włosów suchych i zniszczonych i może będę miała jakieś porównanie. I potem kupię już w normalnym opakowaniu. A że jestem spłukana to zażyczę sobie od chłopaka w ramach prezentu na Dzień Kobiet

Mam tylko jeden problem Wax powinno się też wsmarowywać w skórę głowy, ale ja mam straszny problem ze spłukaniem tego Z włosów ok., ale kiedy mi włosy wyschną czuję, ze na skórze coś mi zostało, że niezbyt dobrze to spłukałam. Jak wy to robicie?? Może macie na to jakiś sposób, którego nie znam... Zazwyczaj swędzi mnie skóra i myślę, że częściowo może to być wina źle spłukanego szamponu czy odżywki, bo przecież to jest chemia i pozostawienie tego na skórze głowy może sprzyjać podrażnieniom. A przecież jeśli chciałabym za pomocą Waxa odżywić cebulki to nie wystarczy nakładać go tylko na włosy tylko jeszcze na skórę...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 08:09   #127
lucka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witam Was dziewczyny , mam taki pytanie kupilam sobie polski wax , i zastosowalam go juz pare razy i wlosy sa ladniejsze w dotyku , bardziej lsniace , tylko z tego co czytam tutaj , polski wax przewaznie poprawia kondycje wlosow , a ja chcialabym zeby tez szybciej urosly .
I takie jest moje pytanie .
Czy mozna uzywac na zmiane raz polskiego waxu a raz zagranicznego ( ktory , podobno przyspiesza porost wlosow ) ? .
Ktoras z Was juz tak robila ?.
lucka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 09:21   #128
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez lucka33 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny , mam taki pytanie kupilam sobie polski wax , i zastosowalam go juz pare razy i wlosy sa ladniejsze w dotyku , bardziej lsniace , tylko z tego co czytam tutaj , polski wax przewaznie poprawia kondycje wlosow , a ja chcialabym zeby tez szybciej urosly .
I takie jest moje pytanie .
Czy mozna uzywac na zmiane raz polskiego waxu a raz zagranicznego ( ktory , podobno przyspiesza porost wlosow ) ? .
Ktoras z Was juz tak robila ?.
Po pierwsze nie ma cudownego środka na szybszy porost włosów :| Jedynie masażem skalpu możesz poprawić ukrwienie skóry głowy i tym samym pobudzić cebulki, ale na spektakularne efekty bym nie liczyła. Do takiego masażu najlepszy będzie olejek rycynowy/nafta lub wcierki.
Wystarczy popatrzeć na skład kosmetyków, żeby przekonać się, że nie ma tam nic, co mogłoby przyspieszyć porost włosów Czysty marketing i tyle Zagranicznego Waxa nie polecam, bo na samym początku ma w składzie SLS, który może podrażniać zwłaszcza przy dłuższym kontakcie ze skórą.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:01   #129
Martaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

a ja tak czytalam i czytalam o tym waxie i postanowilam go kupic scielam ostatnio wlosy i zaczelo sie zalowanie heh a wyczytalam, ze po waxie (zagranicznym) nieco szybciej rosna. tylko, ze sie pomylilam i kupilam ten polski. jego dzialanie mnie zachwycilo (wloski mieciutkie i lsniace) jednak zastanawiam sie czy on tez przyspiesza troszke porost wlosow tak jak zagraniczny? .
Martaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 09:38   #130
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witajcie ! Piszę w tym wątku, bo to : polski WAX . Za Waszą "namową" kupiłam po raz pierwszy polski WAX. Ale pomyłkowo (moja wina, nie cztałam) nie L Biotica lecz :
Natural Classic Treatment WAX (co prawda produkcja: Richards i Appleby, ale importer
PHU J. Bortkiewicz). A może ten WAX powinnam zaliczyć do tzw. "zagranicznych" ?!
SLS na trzecim miejscu ! Użyłam po raz pierwsz. Efekt niespodziewany : podczas zmywania WAX-u w ręku garść włosów i bardzo swędząca skóra głowy. Czy to normalne, czy ten WAX do kosza na śmieci ?!
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 13:01   #131
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

To jest własnie zagraniczny wax W polskim w ogóle nie ma SLS. Ja miałam po nim to samo co Ty-swędząca skóra plus łupież... Prawdopodobnie wine za to ponosi właśnie SLS. Może masz wrazliwą skórę głowy??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 14:47   #132
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Oj, oj !!! Bardzo wrażliwą !!! WAX "zagraniczny" do kosza (do towarzystwa dla Placenta Kallos-a i szamponu Silk therapy Biosilk cleanse). Idę na poszukiwanie "polskiego" WAX-u.
Może efekt będzie lepszy. Napiszę.
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:50   #133
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja jak na razie mam za sobą tylko polski wax w saszetkach, nie kupiłam jeszcze całego opakowania, ale mam wrażenie, ze włosy są fajniejsze po tym polskim. Takie jakby pełne zycia
Czemu placenta wylądowała w koszu??

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-03-10 o 15:34
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 15:32   #134
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Nie wiem, czy mnie stąd nie przeniosą ... Krótko : Placenta obciążyła (ojejku, jak bardzo !), przetłuściła (ojejku, jak mocno !), zabrała ostatnie resztki życia i poswędziała. Zapisano: produkt wykluczony na zawsze z listy zakupów. Mleczna - bez
zastrzeżeń. Pozdrawiam.
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 08:14   #135
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Quenny, nie wyrzucaj !
Na Wizażu jest tzw. targowisko, gdzie niepasujące Tobie produkty możesz wymienić na inne kosmetyki (piszę o tym, bo widzę, że jesteś nowa i pewnie jeszcze nie bardzo się orientujesz). Więcej informacji tutaj ----> https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=10 , koniecznie zapoznaj się z regulaminem, bo to ważne, żeby nie było wpadki.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 12:38   #136
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Quenny, ja jestem chętna na wymiane W podpisie jest mój wątek z kosmetykami
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:04   #137
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziekuje za podpowiedz !

Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:02   #138
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

jak się sprawuje u was Wax do włosów suchych i zniszczonych? Mam nadzieje, ze nadal jesteście zadowolone!
Właśnie sobie go zamówiłam
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 14:42   #139
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
jak się sprawuje u was Wax do włosów suchych i zniszczonych? Mam nadzieje, ze nadal jesteście zadowolone!
Właśnie sobie go zamówiłam
Jak najbardziej. Świetnie odżywia moje kudły
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 16:44   #140
NeynA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 50
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja również jestem z niego zadowolna. Poprawił trochę stan moich włosów. Za bardzo to się wykazać nie miał jak (kupiłam 1 saszetkę tej wersji), ale myśle, ze jak kupie pełnowymiarowe opakowanie to będzie super!
NeynA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:40   #141
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

hey dziewczyny

słuchajcie, nigdzie nie mogę znaleźc czy Wax f-my L'biotica do włosów skłonnych do wypadania przyciemnia włosy?? zaw. henne, miód i aloes... wiem, ze ejst specjalny do włosów blond z cytryną... ale ja mam ten pierwszy i sie chciałam podpytac- bo przyciemniac nei chce
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:55   #142
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
hey dziewczyny

słuchajcie, nigdzie nie mogę znaleźc czy Wax f-my L'biotica do włosów skłonnych do wypadania przyciemnia włosy?? zaw. henne, miód i aloes... wiem, ze ejst specjalny do włosów blond z cytryną... ale ja mam ten pierwszy i sie chciałam podpytac- bo przyciemniac nei chce
na bank nie przyciemni
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:56   #143
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
hey dziewczyny

słuchajcie, nigdzie nie mogę znaleźc czy Wax f-my L'biotica do włosów skłonnych do wypadania przyciemnia włosy?? zaw. henne, miód i aloes... wiem, ze ejst specjalny do włosów blond z cytryną... ale ja mam ten pierwszy i sie chciałam podpytac- bo przyciemniac nei chce
nie przyciemni ci ta henna włosów! Ja robie platynowe pasemka i również używałam tej maseczki z Henną.
Jeśli chodzi o zakup to polecam apteke internetowa https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/program-doz w której możesz zamówić maseczke i odebrać ją w aptece w twoim mieście, bez żadnych dodatkowych kosztów (tzn, kosztów przysyłki)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:11   #144
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
na bank nie przyciemni
Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
nie przyciemni ci ta henna włosów! Ja robie platynowe pasemka i również używałam tej maseczki z Henną.
Jeśli chodzi o zakup to polecam apteke internetowa https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/program-doz w której możesz zamówić maseczke i odebrać ją w aptece w twoim mieście, bez żadnych dodatkowych kosztów (tzn, kosztów przysyłki)

dzięki za odpowiedzi dziewczyny

mam zaprzyjaźnioną aptekę to mi nieco taniej sprzedają też z dbam o zdrowie, ale dzięki piękne za link
no to super w takim razie.... to czemu wax tamten zagraniczny był polecany do ciemnych włsoów? może jakiś skąłdnik był inny dodany
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:16   #145
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

ja mam ten o zniszczonych bo nie moglam nigzie znalezc o blond. hmmmmm.....wyaje mi sie ze barziej lubilam ten zagraniczny mimo tego sls ktory mi akurat sluzyl. polski obciaza wlos a po amtym byly barziej puszyste i miesiste oraz barziej blyszczace. po 3 uzyciach zpstalo go niewiele na dnie i jest mega slabo wyajny w porownaniu tego zagranicznego . wlosy szybciej mi ssie przetluszczaja po polskim a po tamtym niby mnie glowa nie raz sweziala ale pozniej w tych miejscach gdy odgarnialam wlosy jakis tydzien pozniej widzialam nowe wlosy.czyli swedzenie oznaczalo u mnie ze mi rosna nowe wloski. moze i wlosy jako tako naprawia ale mam wrazenie ze jak pozniej przestaje go stosowac od nowa mam to samo z kudlami. po tamtym jaos efekt sie trzymal.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:18   #146
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

często panie w aptece mówiły, że jest on do ciemnych włosów, ponieważ dawniej były tylko dwa rodzaje waxu- wax w jasnym opakowaniu z rumiankem, do włosów jasnych, oraz wax w ciemnym opakowaniu z henną, mylnie uwazany że jest on do włosów ciemnych. Takiej informacji nie podaje jednak producent na opakowaniu oraz stronie internetowej, dodatków żadna wizazanka nie zauważyła przyciemniania włosów.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:22   #147
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
no to super w takim razie.... to czemu wax tamten zagraniczny był polecany do ciemnych włsoów? może jakiś skąłdnik był inny dodany
Ten Wax zagraniczny wcale nie jest do ciemnych, tylko uniwersalny, a że występuje również wersja specjalnie do blondu, to się utarło, że ten z brązowymi napisami jest do ciemnych , a rzeczywistości jest do wszystkich kolorów
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:29   #148
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
często panie w aptece mówiły, że jest on do ciemnych włosów, ponieważ dawniej były tylko dwa rodzaje waxu- wax w jasnym opakowaniu z rumiankem, do włosów jasnych, oraz wax w ciemnym opakowaniu z henną, mylnie uwazany że jest on do włosów ciemnych. Takiej informacji nie podaje jednak producent na opakowaniu oraz stronie internetowej, dodatków żadna wizazanka nie zauważyła przyciemniania włosów.
aha to ja też tak myślałam (błędnie) thx za wyjaśnienie
to moge bez obawy stosowac yeeee


Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja mam ten o zniszczonych bo nie moglam nigzie znalezc o blond. hmmmmm.....wyaje mi sie ze barziej lubilam ten zagraniczny mimo tego sls ktory mi akurat sluzyl. polski obciaza wlos a po amtym byly barziej puszyste i miesiste oraz barziej blyszczace. po 3 uzyciach zpstalo go niewiele na dnie i jest mega slabo wyajny w porownaniu tego zagranicznego . wlosy szybciej mi ssie przetluszczaja po polskim a po tamtym niby mnie glowa nie raz sweziala ale pozniej w tych miejscach gdy odgarnialam wlosy jakis tydzien pozniej widzialam nowe wlosy.czyli swedzenie oznaczalo u mnie ze mi rosna nowe wloski. moze i wlosy jako tako naprawia ale mam wrazenie ze jak pozniej przestaje go stosowac od nowa mam to samo z kudlami. po tamtym jaos efekt sie trzymal.
moze dlateog nie były obciążone, bo właśnie ten sls powodował pienienie i zmywał nadmiar obiążających składników? z tego co wiem, to nie wolno tego zagranicznego dłuzej 3mac na skórz enizeli max do 1/2h

i neich ci służy, ja tez mam tego niedobitki to myślę, zże go zużyję- skąpstwo wychodzi z emnie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ten Wax zagraniczny wcale nie jest do ciemnych, tylko uniwersalny, a że występuje również wersja specjalnie do blondu, to się utarło, że ten z brązowymi napisami jest do ciemnych , a rzeczywistości jest do wszystkich kolorów
to super!
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:20   #149
Shili
Rozeznanie
 
Avatar Shili
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 575
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Czytałam wasze wypowiedzi i kupiłam polskiego wax'a do włosów suchych i zniszczonych w saszetce, sprawiłam sobie 2 saszetki i jedną już zużyłam. Ogólnie to moje włosy po wax'ie wydają mi się trochę grubsze, ładnie je wygładził i dobrze się układają , myślę, że kupie normalne opakowanie Jeden problem do skreślenia bo teraz moje włosy będą choć trochę odżywione, teraz poszukuje jakiegoś skutecznego preparatu do prostowania włosów, bez prostownicy, suszarki i dobrego szamponu :P...Jakieś propozycje? xD
Shili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:29   #150
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

W Euro Aptece/Aptece Polonez od 1 do 30 kwietnia w promocji jest Wax L'biotica: szampony i odżywki w cenie 12.50 zł oraz saszetki 1.85 zł
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 14:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.