Miłośniczki H&M cz. 24 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-06, 10:59   #4201
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
To tak jak ja


lotta_983, a może olejowanie albo sok z cytryny ? Mnie to zwykle dość dobrze ściaga kolor
Tak,farby to loteria niestety. Ja zwykle robię Phyto Color 6, a wczesniej 7PG,niestety wycofali. Ostatnio,ponieważ nie miałam dostępu do tej farby,użyłam Biocap i moze i kolor ładny,ale piekła mnie skóra głowy Za jakiś czas planuję PC,ale 6D,to ma być ciemny blond złocisty i pewnie na początku wyjdzie sredni brąz przynajmniej.
Próbowałam tych sposobów, nawet sody Zjaśniały sporo, ale nadal to nie to. Biorąc pod uwagę, że mój łeb szybko się przetłuszcza i muszę go codziennie myć, to pewnie za 2 tyg. nie byłoby śladu po farbie, ale chyba nie chcę tyle czekać.
Nie wiem co mnie podkusiło, miałam na głowie mix swojego naturalnego ciemnego blondu+ jaśniejsza farbę. A chciałam całość ciemny blond i tak jak piszesz wyszły dużo ciemniejsze, a odcień okropny.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:08   #4202
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Mowa o tych legginsach, tak? Widzę, że zostały popularne rozmiaru wiec pewnie wypadają malutkie

Cherry, pamiętasz te elastyczne spodnie z Zary? Najpierw poszła szlufka a teraz nadają sie do wyrzucenia. Dziwacznie sie porozciagaly, poprzecieraly, wyglądają "szmatkowato". Ja juz nie wiem gdzie kupować jeansy by wyglądały dobrze chociaż po roku :/ moze przerzucę sie na jakies wranglery, lee czy inne...
Pamietam, ale nie nosilam ich kilka miesiecy odkad druga szlufka poszla potrzebuje dzinsow w ladnym kolorze dzinsu, ale jeszcze takich nie znalazlam


U mnie -9, ale jak szlam na silownie i wracalam to bylo mi cieplo tylko ten glupi snieg ciagle sypie niech juz przyjdzie wiosna
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:10   #4203
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Dziewczyny mam off top. Potrzebuję rady. Czy ma któraś z was posiada żelazko ze stacją parową ? Raz prasowałam takim u szwagierki i wydaje się super. Teraz własnie muszę kupić i nie wiem czy dopłacić do niego czy kupić zwyczajne.
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:29   #4204
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Chciałam zobaczyć co tam w hm, ale na tel nie działa mi zakładka wyprzedaż. ... ich strata. Od zeszłego roku systematycznie stracą w moich oczach.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:32   #4205
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

przegladam ogloszenia o mieszkanie i widze zaswiadczenie o zarobkach i dochod z ostatnich trzech miesiecy!!! widizeliscie cos takiego?

osobiscie nikomu nie udostepnilabym swoich zarobkow

Edytowane przez matumaini
Czas edycji: 2017-01-06 o 11:33
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:34   #4206
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Hehe ktoś się nieźle zabezpiecza.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:48   #4207
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Chciałam zobaczyć co tam w hm, ale na tel nie działa mi zakładka wyprzedaż. ... ich strata. Od zeszłego roku systematycznie stracą w moich oczach.
Jutro rano wybieram się stacjonarnie. Piszcie dziewczyny jak coś mam popstrykać dla Was
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 12:01   #4208
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tez myślałam o farbie wczoraj. W przyszłym tyg kupię ja używam casting.
Casting jest świetny,robiłam nim włosy,gdy nie rozjasniałam

Lotta_983 , rozumiem Sama miałam różne włosowe akcje,więc wiem jak to jest. Powodzenia,trzymam kciuki,zebyś po rozjasnianiu była zadowolona. Czym rozjasniasz ?

Cherry, to masz ciepełko ! U nas teraz -15
EDIT : Czy upolowałaś juz ten cielisty stanik z FEV ? Bo jutro jadę koszulę oddawać i będę w h&m. No i będę sama, bez chłopaków,więc nikt nie będzie nudził i marudził to mogę przekopywać wieszaki do bólu

matumaini, szok, cos takiego !

Karton, ja przeszłam juz lee,levisy i wranglery i lee wypadają najlepiej, levis okropnie się popsuł. Ale muszę Wam powiedzieć,ze u mnie spodnie jeansowe z h&m są na lata. Nie kupuję tych po 39 czy 79 ,tylko trochę droższe,ale noszą się świetnie.
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2017-01-06 o 12:03
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:07   #4209
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Jutro rano wybieram się stacjonarnie. Piszcie dziewczyny jak coś mam popstrykać dla Was
Zobacz proszę czy na % są męskie chinosy i bokserki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:13   #4210
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Casting jest świetny,robiłam nim włosy,gdy nie rozjasniałam

Lotta_983 , rozumiem Sama miałam różne włosowe akcje,więc wiem jak to jest. Powodzenia,trzymam kciuki,zebyś po rozjasnianiu była zadowolona. Czym rozjasniasz ?

Cherry, to masz ciepełko ! U nas teraz -15
EDIT : Czy upolowałaś juz ten cielisty stanik z FEV ? Bo jutro jadę koszulę oddawać i będę w h&m. No i będę sama, bez chłopaków,więc nikt nie będzie nudził i marudził to mogę przekopywać wieszaki do bólu

matumaini, szok, cos takiego !

Karton, ja przeszłam juz lee,levisy i wranglery i lee wypadają najlepiej, levis okropnie się popsuł. Ale muszę Wam powiedzieć,ze u mnie spodnie jeansowe z h&m są na lata. Nie kupuję tych po 39 czy 79 ,tylko trochę droższe,ale noszą się świetnie.
Nie dziekuje za pamiec u mnie ze sportowych rzeczy na % zostaly tylko krotkie spodenki
Cieplo, ale ciagle sypie. Odsnieze i zaraz zasypane teraz tata odsnieza, a pozniej moja kolej
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2017-01-06 o 12:14
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:19   #4211
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Casting jest świetny,robiłam nim włosy,gdy nie rozjasniałam

Lotta_983 , rozumiem Sama miałam różne włosowe akcje,więc wiem jak to jest. Powodzenia,trzymam kciuki,zebyś po rozjasnianiu była zadowolona. Czym rozjasniasz ?
Parę dni siedziałam w necie, aż trafiłam na bloga fryzjerki, która doradza wielu osobom. Znalazłam przypadki podobne do moich i kupiłam rozjasniacz Joanny do pasemek (robi sie kapiel rozjasniajaca) oraz farby z Wellatonu z poziomu 12 i 9. Z farb, których używałam, z Wellatonem polubiłam się najbardziej, wiec pewnie od niego zacznę.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 12:23   #4212
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Parę dni siedziałam w necie, aż trafiłam na bloga fryzjerki, która doradza wielu osobom. Znalazłam przypadki podobne do moich i kupiłam rozjasniacz Joanny do pasemek (robi sie kapiel rozjasniajaca) oraz farby z Wellatonu z poziomu 12 i 9. Z farb, których używałam, z Wellatonem polubiłam się najbardziej, wiec pewnie od niego zacznę.
Joanna,mimo,ze tania,ma własnie bardzo dobre rozjasniacze, lepsze niż droższe i niby profesjonalne Myślę,ze będzie dobrze


Cherry
,to obiecuję jutro pokopać. To ma byc M ?
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:49   #4213
kropka1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Dzień dobry , wszystkiego dobrego w Nowym Roku !

Ja w sprawie swetra, pamiętam, że kiedyś było cos o nim, ale nie potrafię odszukać. Czaję się na beżowy i chciałabym prosić o realne zdjęcie, jeśli któraś z Was posiada. Albo chociaż o komentarz w sprawie jakości , cz kolor taki jak na zdjęciu?Dziękuję i pozdrawiam z Irlandii
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0405784004.html
kropka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:33   #4214
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez kropka1980 Pokaż wiadomość
Dzień dobry , wszystkiego dobrego w Nowym Roku !



Ja w sprawie swetra, pamiętam, że kiedyś było cos o nim, ale nie potrafię odszukać. Czaję się na beżowy i chciałabym prosić o realne zdjęcie, jeśli któraś z Was posiada. Albo chociaż o komentarz w sprawie jakości , cz kolor taki jak na zdjęciu?Dziękuję i pozdrawiam z Irlandii

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0405784004.html

Poszukaj w postach z 22 grudnia, jest zdjęcie real od Asi. Ma ona rozmiar xs. Ja go miałam ale poszedł do zwrotu. Na mnie bym mega duży (a tez xs) gryzący i taki twardy, szorstki kolor tez trochę inny niż na fotkach. Ale Asi się podoba, wiec to kwestia osoby i upodobań


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:39   #4215
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

ktos pisal o bomberce pikowanej dlugiej na stronie
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:45   #4216
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Cherry,to obiecuję jutro pokopać. To ma byc M ?
tak, dziękuję

matumaini, jak pies?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2017-01-06 o 15:05
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:55   #4217
tanizaki
Wtajemniczenie
 
Avatar tanizaki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: GZM
Wiadomości: 2 505
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez kropka1980 Pokaż wiadomość
Dzień dobry , wszystkiego dobrego w Nowym Roku !

Ja w sprawie swetra, pamiętam, że kiedyś było cos o nim, ale nie potrafię odszukać. Czaję się na beżowy i chciałabym prosić o realne zdjęcie, jeśli któraś z Was posiada. Albo chociaż o komentarz w sprawie jakości , cz kolor taki jak na zdjęciu?Dziękuję i pozdrawiam z Irlandii
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0405784004.html
Nosze S a XS było na mnie bardzo duże w ramionach.
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

INSTAGRAM
tanizaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:00   #4218
kropka1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Poszukaj w postach z 22 grudnia, jest zdjęcie real od Asi. Ma ona rozmiar xs. Ja go miałam ale poszedł do zwrotu. Na mnie bym mega duży (a tez xs) gryzący i taki twardy, szorstki kolor tez trochę inny niż na fotkach. Ale Asi się podoba, wiec to kwestia osoby i upodobań


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za pomoc !
kropka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:59   #4219
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Pamietam, ale nie nosilam ich kilka miesiecy odkad druga szlufka poszla potrzebuje dzinsow w ladnym kolorze dzinsu, ale jeszcze takich nie znalazlam


U mnie -9, ale jak szlam na silownie i wracalam to bylo mi cieplo tylko ten glupi snieg ciagle sypie niech juz przyjdzie wiosna
Oj ja też długo poluję na takie spodnie w kolorze niebieskiego denimu... we wtorek na zalando te kliknęłam https://www.zalando.pl/only-piper-je...1n0au-k11.html
Zobaczymy co przyjdzie
Mieszkam 30km od wschodniej granicy i jest już -21 stopni
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 15:08   #4220
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Joanna,mimo,ze tania,ma własnie bardzo dobre rozjasniacze, lepsze niż droższe i niby profesjonalne Myślę,ze będzie dobrze


Cherry
,to obiecuję jutro pokopać. To ma byc M ?
Ja już po, zrobiłam Wellatonem, lekko chwyciło, kolor jest naturalny, mysi ? blond, praktycznie jak mój własny (odrost jednak ma rudą poświatę). Dobrze, że to piszesz, brakuje mi trochę jasnych refleksów, więc zamiast kąpieli może zrobię pasemka Joanną. Oby rozjaśniła. Muszę z tym trochę poczekać i zaopatrzyć się we wcierki na porost, bo mam obawy, że po tych eksperymentach zaczną lecieć mi włosy. Póki co będę używać więcej różu na twarzy, żeby się trochę rozświetlić
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:11   #4221
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
Oj ja też długo poluję na takie spodnie w kolorze niebieskiego denimu... we wtorek na zalando te kliknęłam https://www.zalando.pl/only-piper-je...1n0au-k11.html
Zobaczymy co przyjdzie
Mieszkam 30km od wschodniej granicy i jest już -21 stopni
daj znać
ja kliknęłam te http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...2p3776542.html ... ale chyba anuluję, nie o taki kolor mi chodzi, ale ta cena może poczekam aż przyjdą
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2017-01-06 o 15:12
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:13   #4222
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
Oj ja też długo poluję na takie spodnie w kolorze niebieskiego denimu... we wtorek na zalando te kliknęłam https://www.zalando.pl/only-piper-je...1n0au-k11.html
Zobaczymy co przyjdzie
Mieszkam 30km od wschodniej granicy i jest już -21 stopni
Jak mieszkalam w Sanoku to mielismy i po -30 zimą Ale teraz to wolę jak jest cieplej

Cherry

lotta_983, bardzo się cieszę Joanna dobra, ładny efekt,na moich nie wychodzą bardzo żólte,ale rozjaśniacz to rozjaśniacz, zawsze niszczy. Więc bardzo dobrze,ze chwilę odczekasz. Ale najwazniejsze,ze z koloru jesteś zadowolona
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:24   #4223
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
daj znać
ja kliknęłam te http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...2p3776542.html ... ale chyba anuluję, nie o taki kolor mi chodzi, ale ta cena może poczekam aż przyjdą
Ładne kieszenie mają Jednak to taki ciemniejszy dżins. A jak w ogóle są te spodnie z Zary na długość?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Jak mieszkalam w Sanoku to mielismy i po -30 zimą Ale teraz to wolę jak jest cieplej

Cherry

lotta_983, bardzo się cieszę Joanna dobra, ładny efekt,na moich nie wychodzą bardzo żólte,ale rozjaśniacz to rozjaśniacz, zawsze niszczy. Więc bardzo dobrze,ze chwilę odczekasz. Ale najwazniejsze,ze z koloru jesteś zadowolona
No u nas też zawsze zimniej niż na zachodzie ale przyzwyczaiłam się już do tych lżejszych zim
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:26   #4224
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
Ładne kieszenie mają Jednak to taki ciemniejszy dżins. A jak w ogóle są te spodnie z Zary na długość?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


No u nas też zawsze zimniej niż na zachodzie ale przyzwyczaiłam się już do tych lżejszych zim
patrząc na modelkę, to będę na mnie duużo za długie ale może ładny ten ciemny na żywo, to bym je skróciła

niech ta zima już sobie idzie, bo nie mam butów same trampki a botki mam zamszowe dzisiaj na siłownie szłam w adidasach, a śniegu ponad kostkę
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:43   #4225
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Ja jeszcze wczoraj dokładałam te
ImageUploadedByWizaz Forum1483717358.077568.jpg
ImageUploadedByWizaz Forum1483717367.862728.jpg
ImageUploadedByWizaz Forum1483717376.491970.jpg

Ciekawa jestem tej kiecki w kratkę
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:45   #4226
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Jak mieszkalam w Sanoku to mielismy i po -30 zimą Ale teraz to wolę jak jest cieplej

Cherry

lotta_983, bardzo się cieszę Joanna dobra, ładny efekt,na moich nie wychodzą bardzo żólte,ale rozjaśniacz to rozjaśniacz, zawsze niszczy. Więc bardzo dobrze,ze chwilę odczekasz. Ale najwazniejsze,ze z koloru jesteś zadowolona
Nie jest szczytem marzeń, ale ujdzie, dziękuję

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
patrząc na modelkę, to będę na mnie duużo za długie ale może ładny ten ciemny na żywo, to bym je skróciła

niech ta zima już sobie idzie, bo nie mam butów same trampki a botki mam zamszowe dzisiaj na siłownie szłam w adidasach, a śniegu ponad kostkę
Ja mam coś co wygląda jak ocieplane buty sportowe. Minus, że na lód się nie nadają, dwa, spadają mi w nich skarpety
To są pierwsze w moim życiu ocieplane buty, nie sądziłam, że w nogi może być tak ciepło.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 16:02   #4227
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Pytasz o ten kod na darmową dostawę ? Muszę coś kliknąć przecież,zeby się nie zmarnował .Potrzebuję podkoszulków z długim i krótkim.
Co do zakupów,ja mam ostatnio stacjonarnie bardziej udane łowy,ale tylko w swoim h&m,np. w Krk w GK byłam w tym tygodniu i juz nic nie mogłam znaleźć.
Z tych wczorajszych jestem zadowolona, zwłaszcza bluzy po 36 zł ,ale flanelową koszulę oddam,bo jest dla mnie za ciemna,a moim zmarszczkom i cieniom pod oczami to nie służy

Nie zamarzłyście ? U nas dzisiaj -12
Chodziło mi o Twój kod 10% + dd, który dostałaś telefonicznie.

U mnie było w południe -12* ale piękne słoneczko
Byliśmy na sankach, pozjeżdzaliśmy z górek a później w lesie na spacerze.


Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
patrząc na modelkę, to będę na mnie duużo za długie ale może ładny ten ciemny na żywo, to bym je skróciła

niech ta zima już sobie idzie, bo nie mam butów same trampki a botki mam zamszowe dzisiaj na siłownie szłam w adidasach, a śniegu ponad kostkę
Ja od kilku lat biegam w Adidasach zimowych ocieplanych, za kostkę z odpowiednią podeszwą.
Ostatnio widziałam na żywo Reeboki ocieplane zimowe, sportowe, tylko w innych kolorach, bardzo fajnie wyglądały.
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 16:09   #4228
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze wczoraj dokładałam te
Załącznik 6832786
Załącznik 6832791
Załącznik 6832796

Ciekawa jestem tej kiecki w kratkę
zastanawiałam się nad tą sukienką w kratę, daj znać jak przyjdzie


Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Ja mam coś co wygląda jak ocieplane buty sportowe. Minus, że na lód się nie nadają, dwa, spadają mi w nich skarpety
To są pierwsze w moim życiu ocieplane buty, nie sądziłam, że w nogi może być tak ciepło.
pokaż


Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Ja od kilku lat biegam w Adidasach zimowych ocieplanych, za kostkę z odpowiednią podeszwą.
Ostatnio widziałam na żywo Reeboki ocieplane zimowe, sportowe, tylko w innych kolorach, bardzo fajnie wyglądały.
świetne te reeboki moje adidasy niestety są przed kostkę i przydałyby mi się jakieś eleganckie buty, bo jak śmigam w futrach (sztucznych ), to adidasy mi się nie widzą w tym zestawieniu trampki tak, ale do adidasów nie mogę się przekonać
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 16:56   #4229
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Polecacie jakieś swetry z wyprzedaży? Byle nie cienkie i nie oversize.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 17:02   #4230
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze wczoraj dokładałam te
Załącznik 6832786
Załącznik 6832791
Załącznik 6832796

Ciekawa jestem tej kiecki w kratkę
Daj znać jak ta Sukienka - tez o niej myślałam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 12:35:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.