Najlepsze Prostownice PART II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 12:53   #3841
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
W moim Efalocku mam identyczne slady. Tam gdzie byla ceramika, teraz jej nie ma bo sie zdarla, widac srebrna plytke. Myslalam, ze Efalock ma cale plytki ceramiczne, a nie pokryte tylko powloka ceram.

Czemu zdradzilas GHD?

Jesli chodzi o plytki i moc prostownicy, to jak bylam ostatnio w Makro to podotykalam sobie pare egzemplarzy - tanszych i drozszych. I wszystkie mialy takie dziwne plytki, z wygladu przypominajace twardy plastik, jedna to w dotyku mi przypominala oponiarska gume Nawet jakis Remington mial jakies takie sztuczne te plytki.
Moj Efalock ma solidne te plytki, inne niz te macane Wogole jest ciezszy niz te np marketowe.
Czytalam jakis czas temu,ze sporo dziewczyn skarzylo sie na ceramike w Efalocku...i stad tez wiem,ze plytki ma tylko pociagniete nia,a nie pelnoceramiczne...
swoja droga,tak czy siak nie powinny sie robic smugi w prostownicy za dobrze ponad 100zlotych...

A GHD mialam juz po prostu dosc dlugo i postanowilam zmienic ja na jakis inny sprzet,szczegolnie,ze nabralam ogromnej ochoty na CHI. A pzoa tym za dwa dni mam urodzinki,wiec byl dodatkowy pretekst... Teraz troszke sie grzye,czy dobrze zrobilam...,ale juz za pozno zeby sie wycofac...
no i musze dzis podjac decyzje,ktory model prostownicy CHI kupuje-original/klasyczna,czy nowa nano...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:03   #3842
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Czytalam jakis czas temu,ze sporo dziewczyn skarzylo sie na ceramike w Efalocku...i stad tez wiem,ze plytki ma tylko pociagniete nia,a nie pelnoceramiczne...
swoja droga,tak czy siak nie powinny sie robic smugi w prostownicy za dobrze ponad 100zlotych...

A GHD mialam juz po prostu dosc dlugo i postanowilam zmienic ja na jakis inny sprzet,szczegolnie,ze nabralam ogromnej ochoty na CHI. A pzoa tym za dwa dni mam urodzinki,wiec byl dodatkowy pretekst... Teraz troszke sie grzye,czy dobrze zrobilam...,ale juz za pozno zeby sie wycofac...
no i musze dzis podjac decyzje,ktory model prostownicy CHI kupuje-original/klasyczna,czy nowa nano...
jak juz przetestujesz to napisz która lepsza
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:24   #3843
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

PSYHOLOSHKA- w takim raize troszke cie nie zrozumialam-sorki...pomyslalam,ze chceszn ia prsotwac mokre wloski i troszke sie przerazilam...
trudno mi powiedziec jak sie sprawdzi,ale moze sprobuj przeszukac jeszcze ten watek wpisujac wet&dry- powinny byc jakies opinie...
a tu link do kwc: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16564

swoja droga,teraz sobie przypominam (tylko prosze sie nie smiac),ze kilka lat temu prostowalam nia w media markt grzywke-skrecila mi sie od padajacego sniegu,a jechalam na wigilie,zalezalo mi,zeby ladnie wygladac,a nie mialam jak skorzystac z wlasnej.
Nic sobie nie spalilam,a efekt byl nawet niezly-jak na dwa czy trzy potajemne pociagniecia nia po grzywie,ale tak na dluzsza mete chyba bym sie obawiala,ze mi zniszczy moje klaczki...

mirelkaaa-napewno dam znac...tylko jeszcze to podjecie decyzji: nano czy original...szczegolnie,ze original kosztuje jakies 80zl mniej niz nano...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:19   #3844
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jeżeli mogę coś doradzić to ja osobiście brałabym farouk chi nano.Mam już ją od prawie tygodnia(dokładnie od poniedziałku) i nie mogę sie nadziwić jakie to cudo.Włosy prościutkie nawet po przejściu w pełnym deszczu bez parasola(co kiedyś było nie do pomyślenia gdyż mam włosy tak podatne na skręcanie,że nawet najmniejsza wilgoć rozwala zupełnie wcześniej wypracowany ład), do tego mięciuteńkie. Jedyne co mi się nie podoba to strasznie długi i gruby kabel(ale oczywiście wiem,że to dlatego,że to profesjonalny sprzęt i dlatego musi dużo wytrzymać). Natomiast ten drugi model nad,którym się zastanawiasz to ten czarny,tak?? Myślę,że mogę się wypowiedzieć także na temat tej prostownicy,gdyż w zeszłą sobote byłam w salonie fryzjerskim pracującym na produktach Farouk i po zabiegach fryzjerskich miałam właśnie tym modelem prostowane włosy i poza zachwytem nowym kolorem włosów i ścięciem to już wyprostowaniem niestety nie byłam tak zadowolona.Kiedy przyznałam się,że czekam własnie na moja Chi nano i poprosiłam o wyprostowanie ta ich salonową to fryzjerka powiedziała mi też,że ta ich prostownica jest już dość wyrobiona ale dodała też,że pracowali już na tej nowej nano i, że jest ona dużo lepsza...Dlaczego jest lepsza to nie wiem,bo juz nie drążyłam tematu!!!
Także osobiście polecam tą Chi nano irons

Pozdrawiam
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:09   #3845
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hooliganka- jeju,ze tez dopiero teraz przeczytalam twoja wypowiedz wlasnie przed chwila zamowilam prostownice CHI i wybralam wersje oryginal,ale w edycji limitowanej,tj. taka niebieska/granatowa...
To jest nieco nowoczesniejsza wersja tej czarnej,o ktorej piszesz...
Kupowalam u Grabci,zreszta ona jedyna ma te prostownice w ofercie aktualnie i po kilku rozmowach telefonicznych wybralam wlasnie ten model,bo przekonala mnie,ze roznica w efekcie prostowania jest zadna,jedynie to srebro w rekojesci,ktore mialo jedynie zwalczac drobnoustoje, a to mi akurat niepotrzebne. Dziewczyny bardzo sobie chwalily porady Grabci...dlatego kliknelam wlasnie te niebieska i co gorsza kilka minut temu zrobilam przelew...
no i ma ja moj fryzjer,ktory rowniez wychwalal klasyczna wersje pod niebiosa...

Eh,teraz bede sobie w brode pluc,szczegolnie,ze moglam sobie na ten drugi model pozwolic...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 23:24   #3846
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja zakupiłam Babyliss Pro 2091E Prostownica Tytanowa z Jonizacją.
http://www.fryz.com.pl/products/inde...ka-gratis.html

I jestem bardzo zadowolona. Włosy są miekkie, proste. Moja siostra ma kręcone włosy i po wyprostowaniu nią efekt utrzymuje się pare dni. Przesuwa się gładko po włosach, nie szarpie. Ma elektroniczny wyświetlacz z możliwościa dostosowania temp. do max 230 C. tytanowe płytki są najtrwalsze, nie wyginaja się wiec pod wpływem ciepła nawet po kilku letnim używaniu. A zastosowana technologia jonowa sprawia że włosy nie elektryzuja sie i ZAMYKA ŁUSKI WŁOSA co powoduje poza prostym - gładki, błyszczący włos!!! Bardzo gorąco polecam. Do tego jest lekka i nagrzewa sie do 230C w 12 sekund. Bardzo ją sobie chwale
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:12   #3847
frida69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 132
prostownica sleek&curl s1031

czy ma ktos moze ta prostownice i moze cos o niej powiedziec? czy ona rzeczywiscie kreci wlosy i czy latwo to samemu zrobic? lubie i proste i krecone wlosy wiec fajnie by bylo miec cos takiego 2 w 1
frida69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 15:00   #3848
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
hooliganka- jeju,ze tez dopiero teraz przeczytalam twoja wypowiedz wlasnie przed chwila zamowilam prostownice CHI i wybralam wersje oryginal,ale w edycji limitowanej,tj. taka niebieska/granatowa...
To jest nieco nowoczesniejsza wersja tej czarnej,o ktorej piszesz...
Kupowalam u Grabci,zreszta ona jedyna ma te prostownice w ofercie aktualnie i po kilku rozmowach telefonicznych wybralam wlasnie ten model,bo przekonala mnie,ze roznica w efekcie prostowania jest zadna,jedynie to srebro w rekojesci,ktore mialo jedynie zwalczac drobnoustoje, a to mi akurat niepotrzebne. Dziewczyny bardzo sobie chwalily porady Grabci...dlatego kliknelam wlasnie te niebieska i co gorsza kilka minut temu zrobilam przelew...
no i ma ja moj fryzjer,ktory rowniez wychwalal klasyczna wersje pod niebiosa...

Eh,teraz bede sobie w brode pluc,szczegolnie,ze moglam sobie na ten drugi model pozwolic...
ojej
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:05   #3849
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Heh no to się widocznie trochę spóżniłam z tą poradą... ale może akurat Ci podpasuje ten model,który zamówiłaś a ,jeśli nie to zawsze możesz sobie wymienić.Ja też kupowałam u tego sprzedawcy co Ty tylko,że nie na allegro tylko w sklepie internetowym,bo byla tańsza tam o 20zł,które spożytkowałam na przesyłkę kurierską.Myślę,że ta pani ma duże doświadczenie w swoim fachu,więc napewno żle by ci nie doradziła.

Pozdrawiam
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 18:52   #3850
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: prostownica sleek&curl s1031

włosy kręcone wychodza tylko na dłuższych włosach i własciwie nie są to loki, tylko fale ( takie duże loki, nie drobne sprężynki)
wydaje mi się, że jedna osoba nie zrobi tego sama, albo musiałaby dużo ćwiczyć, bo prostonicę trzeba odpowiednio trzymac i nakręcać na nią włosy, z przodu moze da radę, ale z tyłu samemu niewykonalne...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:19   #3851
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Heh no to się widocznie trochę spóżniłam z tą poradą... ale może akurat Ci podpasuje ten model,który zamówiłaś a ,jeśli nie to zawsze możesz sobie wymienić.Ja też kupowałam u tego sprzedawcy co Ty tylko,że nie na allegro tylko w sklepie internetowym,bo byla tańsza tam o 20zł,które spożytkowałam na przesyłkę kurierską.Myślę,że ta pani ma duże doświadczenie w swoim fachu,więc napewno żle by ci nie doradziła.

Pozdrawiam
hooliganka- no wlasnie tez tak mysle,ze w koncu nie miala zadnego interesu w tym,zeby doradzac mi tansza,wiec mam nadzieje,ze faktycznie okaze sie tak dobra jak mowila...Szczegolnie,ze dziewczyny bardzo sobie chwala rady tej sprzedajacej...

Ja kupilam na all,bo tam byla o 10zl tansza niz w sklepie i te roznice spozytkowalam na pokrowiec termiczny do niej...
A wymienic chyba nie moge na inny model,jesli juz ja uzyje prawda?
z tego co kojarze tylko nieuzywana,a wtedy raczej sie nie przekonam czy mi pasuje czy tez nie...

Eh,ja niestety na te promocje Nano o ktorej piszesz nie zdazylam sie zalapac,a szkoda...
szczegolnie,ze podobno ceny prostownic Chi maja pojsc w gore...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 20:38   #3852
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No mi się udało kupić okazyjnie można by rzec bo jeśli się nie mylę to jakiś dzień po tym jak zamówiłam moją Chi nano to właśnie zdrożała o 20zł i chyba do tej pory kosztuje 359,czyli tyle samo co na allegro.Niby 20zł to niedużo ale zawsze to jakaś oszczędność.Przynajmniej na przesyłkę kurierską sobie bez żalu pozwoliłam!!! A to,że mają zdrożeć to nie wiedziałam.A Ty skąd posiadasz taką wiedzę??

P.s. Jeżeli chodzi natomiast o wymianę to wydaje mi się,że nawet po użyciu możesz ją zwrócić lub wymienić na inną,bo przecież logiczne jest,że po jednym lub 2 użyciach to nadal jest to pełnowartościowy sprzęt.A pozatym wydaje mi się,że przeglądając ten wątek natrafiłam kiedyś na post w,którym jedna z wizażanek wymieniała prostownicę gdyż nie spełniła ona jej oczekiwań i nie było z tym najmniejszego problemu ( na 99,9% chodziło o zamianę prostownicy gamma na tondeo u Grabci).

Tak,więc zamiana jest raczej możliwa ale oczywiście życzę Tobie 100% zadowolenia z obecnie zakupionej prostownicy.No i oczywiście zdrowych,pięknych włosków

Edytowane przez hooliganka184
Czas edycji: 2008-03-17 o 20:49 Powód: Uzupełnienie wypowiedzi
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:27   #3853
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dzieki za podpowiedz-w takim razie napewno przejrze ten watek pod katem ewentualnej wymiany...choc mam nadzieje,ze bedzie sie bez tegoczytalam sporo opinii o tym modelu Chi na zagranicznych stronach i byly naprawde dobre,co z reszta dodatkowo sklonilo mnie do zakupu wersji klasycznej,no zobaczymy...
A dodatkowo, z tego co widze, ten model zostal juz wykupiony na all-z 5 nie ma juz ani jednej...

Tak,Nano jest teraz i w sklepie i na all po 359zl. Ja sie zgapilam o dzien-jak juz zdecydowalam,ze kupuje to promocja sie skonczyla. Niby 20zl to nie duzo,ale zawsze lepiej wydac mniej, niz wiecej

A co robisz z kablem od swojej?tzn jak go skladasz/zwijasz,zeby go nie uszkodzic?
ja w mojej GHD zwyczajnie go zawijalam wokol prostownicy,niemal sam sie tak ukladal,ale slyszalam,ze kabelkom od CHI <jak i od innych sprzetow> to nie sluzy...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:59   #3854
mm0nisiaa
Przyczajenie
 
Avatar mm0nisiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja bym chciała kupic jeszcze jakąś prostownicę... żeby miec taką "zastępczą".
Teraz mam Chi Nano Irons. Wcześniej miałam Wahl Cutek, ale była beznadziejna. (w dodatku przepłaciłam- kosztowała 220zł i bardzo krótko jej używałam).
Ogólnie nie miałam do czynienia z wieloma prostownicami (tylko Wahl i Chi)...więc nie znam się na nich zbyt dobrze. Chciałabym kupic jakąś profesjonalną.

Więc...
Mógłby mi ktoś polecic jakąś prostownicę?
Taką poniżej 300zł.

Co do tych prostownic Chi
oprócz ceny i tego, że Chi nano ma jakieś właściwości antybakteryjne(srebro w rękojeści) raczej niczym innym się nie różnią...
Obie prostują równie dobrze.
mm0nisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 23:05   #3855
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja mam prostownicę tondeo eco-cerion i polecam .
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:44   #3856
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

mm0nisiaa- a jak ci sie sprawuje Nano? dlugo utrzymuje ci sie efekt prostych wosow?szczegolnie interesuje mnie cyz nie pusza sie po wyjsciu na dwor,jesli jest wilgoc w powietrzu...

A co do prostownicy zastepczej to zalezy jak bardzo ponizej 300zlotych mialaby byc.
Napewno,tak jak pisze LoLcia, mozesz pokusic sie o Tondeo,ktore ciesza sie bardzo dobra opinia...a z tanszych to pewnie ga.ma, lub ktorys z modeli remingtona-na KWC maja calkiem sporo opinii.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:06   #3857
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny- pomóżcie!

ta: http://www.allegro.pl/item330972693_...ami_ga_ma.html
ta :
Prostownica Tondeo Active CerIon
czy może ta :
Prostownica Tondeo Eco-Cerion z regulacją temperatury ??????
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:25   #3858
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomości: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: prostownica sleek&curl s1031

Moja siostra ją ma Nie wiem jak z kręceniem, ale prostuje super
rebellious_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 17:04   #3859
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: prostownica sleek&curl s1031

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Pokaż wiadomość
Moja siostra ją ma Nie wiem jak z kręceniem, ale prostuje super
polecam tondeo i gamme
Cytat:
Dziewczyny- pomóżcie!

ta: http://www.allegro.pl/item330972693_...ami_ga_m a.html
ta :
Prostownica Tondeo Active CerIon
czy może ta :
Prostownica Tondeo Eco-Cerion z regulacją temperatury ??????
tondeo!! czy z reg czy bez to zalezy od ciebie


dawno mnie to nie było ale nadrobiłam
Aniser napisz potem szczerze czy lepsza GHD czy Faurok?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 17:51   #3860
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jak narazie to przechowuję moją Chi Nano w orginalnym pudełku od producenta,w którym ją dostałam.Czekam zawsze parę minutek jak wystygnie i po prostu chowam.Raczej nie będę jej zawijać,gdyż kabel jest obrotowy i obawiam się,że mogła by się zniszczyć. W przyszłości natomiast zakupię może do niej jakiś futerał.Jak narazie kartonik jej służy
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:00   #3861
mm0nisiaa
Przyczajenie
 
Avatar mm0nisiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
mm0nisiaa- a jak ci sie sprawuje Nano? dlugo utrzymuje ci sie efekt prostych wosow?szczegolnie interesuje mnie cyz nie pusza sie po wyjsciu na dwor,jesli jest wilgoc w powietrzu...

A co do prostownicy zastepczej to zalezy jak bardzo ponizej 300zlotych mialaby byc.
Napewno,tak jak pisze LoLcia, mozesz pokusic sie o Tondeo,ktore ciesza sie bardzo dobra opinia...a z tanszych to pewnie ga.ma, lub ktorys z modeli remingtona-na KWC maja calkiem sporo opinii.
Nie mam doświadczenia, jeżeli chodzi o prostownice... można powiedziec, że to moja pierwsza profesjonalna prostownica. Nano prostuje bez porównania lepiej od Wahla.
Niestety nie mogę powiedzec ile utrzymuje się efekt prostych włosów, bo myję je codziennie. A jak jest wilgoc w powietrzu to raczej się nie puszą.

Co do tej "zastępczej" prostownicy, to cena właściwie nie gra dużej roli...może byc nawet nieco powyżej 300zł. Tylko żeby była dobra.
mm0nisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:17   #3862
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

to ja bym sie chyba zdecydowala na tondeo- po rozmowie z Grabcia wiem,ze to firma,ktora stoi tuz za Faroukiem,jesli chodzi o jakosc prostownic No i dziewczyny na watku chwala sobie te firme. Takze jesli cena nie gra specjalnie roli to chyba wlasnie Tondeo bym wybrala

Hmm ja juz po ciuchutku liczylam,ze moze dzis bedzie u mnie moja CHI,tka akurat w urodziny,ale niestety jeszcze nie przyszla pewnie bedzie jutro,albo najdalej w czwartek...ale juz sie doczekac nie moge, zeby ja przetstowac
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:19   #3863
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
to ja bym sie chyba zdecydowala na tondeo- po rozmowie z Grabcia wiem,ze to firma,ktora stoi tuz za Faroukiem,jesli chodzi o jakosc prostownic No i dziewczyny na watku chwala sobie te firme. Takze jesli cena nie gra specjalnie roli to chyba wlasnie Tondeo bym wybrala

Hmm ja juz po ciuchutku liczylam,ze moze dzis bedzie u mnie moja CHI,tka akurat w urodziny,ale niestety jeszcze nie przyszla pewnie bedzie jutro,albo najdalej w czwartek...ale juz sie doczekac nie moge, zeby ja przetstowac
masz urodzinki?
to wszystkiego naj naj
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:01   #3864
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

http://www.folica.com/Solia_Tourmalin_r1558_1.html

szkoda,ze nie ma jej w polsce czy wie ktos czy w UK mozna taka dostac? zastanawiam sie nad sprowadzeniem jej,ale nawet nie wiem jak sie za to zabrac...
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:56   #3865
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
http://www.folica.com/Solia_Tourmalin_r1558_1.html

szkoda,ze nie ma jej w polsce czy wie ktos czy w UK mozna taka dostac? zastanawiam sie nad sprowadzeniem jej,ale nawet nie wiem jak sie za to zabrac...
co to za prostownica skąd wiesz ze jest taka dobra
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 10:57   #3866
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dobra, miarka sie przebrala Wczoraj mi sie zepsul wlacznik/wylacznik w Efalocku. Rano prostowalam wlosy, wylaczylam prostownice i wyszlam z domu. Wracam o 17, a tu cos smierdzi. A tu prosze, moja prostownica nagrzana jak diabli. Teraz musze wyciagac wtyczke z kontaktu, co mi utrudnia prace nad wlosami, bo kontakt mam za lozkiem

Dziewczyny-specjalistki w tym tygodniu chce szybko zalatwic sprawe. Zdecydowalam sie wkoncu wydac okolo 200 zl +/-. Chce profesjonalna prostownice, z plytkami z ktorych nic nie zlazi , z regulacja temp., jak najnowszy model

Rzucajcie propozycjami
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 11:06   #3867
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
Dziewczyny- pomóżcie!

ta: http://www.allegro.pl/item330972693_...ami_ga_ma.html
ta :
Prostownica Tondeo Active CerIon
czy może ta :
Prostownica Tondeo Eco-Cerion z regulacją temperatury ??????
Ta sama firma i niemal ten sam model,tyle ze jeden z regulacja temperatury. Wybor zalezy tylko i wylacznie do ciebie i od tego czy uwazasz,ze regulacja temp. ci sie przyda. Jesli masz cienkie,delikatne wlosy to proponowalabym z regulacja-wowczas mozliwe,ze wystarczy ci nizsza temperatura prostowania by uzyskac wymarzony efekt.
Jesli natomiast masz wlosy malo podatne na prostowanie,dosc grube/mocno skrecone wowczas wersja bez regulacji bedzie jak najbardziej ok.
Aha, no i warto pamietac,ze lepiej przejechac po wlosach prostownica raz,ale ustawiona na wyzsza temperature,niz kilka razy nizsza-przynajmniej tak twierdzilo kilku fryzjerow z ktorymi mialam do czynienia...

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Aniser napisz potem szczerze czy lepsza GHD czy Faurok?
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
masz urodzinki?
to wszystkiego naj naj
Napisze napewno-wczoraj wieczorem przyszla,dzis pierwsze prostowanko,ale tylko mini,wiec porzadna recenzje dam po swietach,kiedy bede juz miala pewnosc jak sie spisuje...
No i dziekuje bardzo za zyczenia

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Jak narazie to przechowuję moją Chi Nano w orginalnym pudełku od producenta,w którym ją dostałam.Czekam zawsze parę minutek jak wystygnie i po prostu chowam.Raczej nie będę jej zawijać,gdyż kabel jest obrotowy i obawiam się,że mogła by się zniszczyć. W przyszłości natomiast zakupię może do niej jakiś futerał.Jak narazie kartonik jej służy
Ja kupilam od razu pokrowiec termiczny,ale nie ma w nim miejsca na kabelek...chyba tez bede narazie przechowywac w kartoniku od niej...
niby w GHD kabel tez byl obrotowy i nie szkodzilo mu skrecanie go,ale z Chi wole uwazac...



Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
http://www.folica.com/Solia_Tourmalin_r1558_1.html

szkoda,ze nie ma jej w polsce czy wie ktos czy w UK mozna taka dostac? zastanawiam sie nad sprowadzeniem jej,ale nawet nie wiem jak sie za to zabrac...
Hmm chyba najszybciej to przez e-bay zagraniczny...ale potrzebujesz do tego e-karte i konto paypal. Dziewczyny zalozyly watek o zakupach na ebay'u na kosmetycznym i na modzie,tam powinno byc wiecej informacji.
A swoja droga tez ogladalam te strone,mnie strasznie kusila prostownica SEDU-wybrana najlepszym produktem przez kupujacycych,ale postanowilam nie bawic sie w zakup z zagranicznej strony,bo gdyby cos sie zepsulo to klopot z reklamacja murowany...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 14:09   #3868
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Przejrzalam allegro i na oku mam te pozycje:

-Ga.ma Ceramic Nano Tourmaline Technology z jonizacja http://www.allegro.pl/item331007175_...ma_okazja.html

-Ga.ma Ceramic Ion Technology - nie wiem czy ma regulacje temp., a chce z regulacja http://www.allegro.pl/item327080650_...najtaniej.html

-Ga.ma Activ Ceramic Ion Technology- nie wiem czy ma regulacje http://www.allegro.pl/item332036620_...ama_170_w.html

Ktora z tych trzech? Czy warto inwestowac w drozsza, jesli jest mala roznica w efektach prostowania?
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 15:01   #3869
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Przejrzalam allegro i na oku mam te pozycje:

-Ga.ma Ceramic Nano Tourmaline Technology z jonizacja http://www.allegro.pl/item331007175_...ma_okazja.html

-Ga.ma Ceramic Ion Technology - nie wiem czy ma regulacje temp., a chce z regulacja http://www.allegro.pl/item327080650_...najtaniej.html

-Ga.ma Activ Ceramic Ion Technology- nie wiem czy ma regulacje http://www.allegro.pl/item332036620_...ama_170_w.html

Ktora z tych trzech? Czy warto inwestowac w drozsza, jesli jest mala roznica w efektach prostowania?
one nie mają reg
ta ma

http://www.allegro.pl/item326972605_...ama_170_w.html
i zdecydowanie polecam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:00   #3870
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Zadna nie ma regulacji to jak ja czytalam opisy

Mirelkaaa, ta ktora polecasz jest rzeczywiscie super...tylko mi cena za bardzo nie odpowiada. Prawie 300 zl...to dla mnie zdecydowanie za duzo.
Chcialam wydac okolo 200zl, i tak juz troche sie "naciagnelam" do 250. Ale 284 to za duzo

Edit:

chcialam sie jeszcze was zapytac czy lepiej wybrac prostownice bez regulacji temp. ale za to porzadna nano cos tam turmalinowa z jonizacja czy moze prostownice z regulacja ale ceramiczna z jonizacja? Boje sie po prostu zeby mi sie plytki nie zdarly.
W domu prostuje wlosy na pozycji 10 (kiedys prostowalam na 5 ale lepsze sa efekty na wiekszej mocy), skala jest do pozycji 20.
Natomiast na tej marketowej prostuje w 200 stopniach.

Wlosow nie mam grubych, raczej normalne w kierunku cienkich ale lubie miec wlosy jak druty z rownymi koncowkami stad prostowanie przy duzej mocy.

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2008-03-21 o 09:48 Powód: dopisek
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.