boicie się chodzić same wieczorem? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 12:17   #61
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Ja nie powiem,żebym lubiła wracać sama po nocy,ale też nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem.Idę szybkim tempem,najkrótszą drogą,nie rozglądając się zbytnio i myślę o tym jak to fajnie będzie przyłożyć głowę do poduszki.Najważniejsze to samodzielnie się nie nakręcać i nie wyobrażać nie wiadomo czego,bo wtedy można się przestraszyć własnego cienia.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:30   #62
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja nie powiem,żebym lubiła wracać sama po nocy,ale też nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem.Idę szybkim tempem,najkrótszą drogą,nie rozglądając się zbytnio i myślę o tym jak to fajnie będzie przyłożyć głowę do poduszki.Najważniejsze to samodzielnie się nie nakręcać i nie wyobrażać nie wiadomo czego,bo wtedy można się przestraszyć własnego cienia.

Wyobraźnia potrafi nieźle namotać

Widzę, że z Olsztyna jesteś?
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:36   #63
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Witam Olsztynianki. )

Ja tam nigdy nie bałam się sama wracać do domu, zwłaszcza na moim osiedlu. Choć jest ono niebezpieczne, ma złą sławę, to ja je dobrze znam, wiem, kto tu mieszka, znam ludzi przynajmniej z widzenia.
Nie bałam się do pewnego zdarzenia 2 lata temu. Gdy to lekko podchmielona, wesoła, około 3 w nocy wysiadłam z autobusu praktycznie pod moim blokiem i wracałam do domu. Nagle od tyłu zaatakował mnie jakiś chłopak. Nie słyszałam jego kroków, bo padał śnieg i wszystko wytłumił. Widać, że był on przygotowany, bo twarz miał zasłoniętą szalikiem, a w ręku trzymał gaz, którym kilka razy dostałam po oczach. W sumie nic mi nie zrobił, oprócz tego gazu i zabrania mi torebki. Ale strachu się najadłam.
Od tamtej pory nigdzie nie czuję się pewnie i zawsze z imprez wracam taksówką, choć od przystanku mam jakieś 3 minuty drogi do klatki. Wolę tak już więcej nie ryzykować...
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:37   #64
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja nie powiem,żebym lubiła wracać sama po nocy,ale też nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem.Idę szybkim tempem,najkrótszą drogą,nie rozglądając się zbytnio i myślę o tym jak to fajnie będzie przyłożyć głowę do poduszki.Najważniejsze to samodzielnie się nie nakręcać i nie wyobrażać nie wiadomo czego,bo wtedy można się przestraszyć własnego cienia.
dokładnie mam tak samo, nie lubię, ale nie robię z tego afery , bo to tylko pogarsza sprawę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:44   #65
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Boję się : )
lecz nie jest to strach taki że idę non stoper rozglądając się dookoła, nasłuchując tudzież obserwując podejrzliwie każdy krzak i bramę ; )

po prostu mam świadomość tego że nie wszyscy ludzie są aniołami ; ) nie czuję się bezpieczna ponieważ nie ufam ludziom i nigdy nie wiadomo co komu do głowy strzeli (co widać po historiach opisywanych przez koleżanki ; / ) więc wolę nie kusić losu i kiedy tylko jest możliwość nie wracam sama wieczorem ...

a jeśli jest taka konieczność proszę kolegę/koleżanki/brata o odprowadzenie : )

a jeśli miałabym sama wracać z imprezy o 3 nad ranem - to zdecydowanie wolę przenocować u koleżanki i wrócić rano : )
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:48   #66
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
benito, wywiało Cię z Poznania i nic się nie pochwaliłaś.
Benito niczym ten Mickiewicz w Wilnie
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:51   #67
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Jak większość boję się, więc staram się unikać takich sytuacji, ale też nie pozwalam zbytnio działać mojej wyobraźni
Ostatnio bałam się nawet wracać po 18, bo już się ściemniało, a na moim osiedlu grasował nożownik, który już zaatakował znajomą mieszkającą blok przede mną.
Zawsze jak pada deszcz, a moja droga do domu różowa nie jest i po drodze idzie spotkać typów hm, wiadomo jakich, to przyśpieszam kroku i mam taki zwyczaj chodzenia ulicą, choć obok jest chodnik.
Już raz zdarzyła się sytuacja typu: Cześć maleńka, umówisz się ze mną?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:51   #68
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

boję się ale chodzić muszę. tz. czasami nie da się uniknąć wracania wieczorem, więc co mam zrobić.. boję się ale chodzę. najpóźniej wracam lekko po 24- ostatni autobus. wiec to juz noc wlasciwie, i jest pusto na ulicach, w autobusie i to daje mi chyba złudne poczucie bezpieczeństwa..
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:56   #69
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Heh... No naroiło się tych pedofili i innych zwierząt bo nie mozna nazwac ich ludźmi... Niestety nic na to nie poradzimy... Ja uważam, że jak facet chce sie wyrzyć to niech se kupi konia a nie na obcej dziewczynie czy kims... Ale nic nie zrobimy, pozostaje omijac ciemne ulice
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:09   #70
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Ok tutaj tyle o strachu i tak dalej ale to, ze jesteśmy kobietami nie znaczy, ze jesteśmy zupełnie bezbronne. Przecież każda z was zna na pewno jakieś sposoby jak się bronić. Może zamiast pisać że się boimy i tak dalej wymienimy te sposoby?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:17   #71
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Ok tutaj tyle o strachu i tak dalej ale to, ze jesteśmy kobietami nie znaczy, ze jesteśmy zupełnie bezbronne. Przecież każda z was zna na pewno jakieś sposoby jak się bronić. Może zamiast pisać że się boimy i tak dalej wymienimy te sposoby?

Kopnąć z zbytki gorzej, jeśli to babka nas atakuje ;P
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 13:18   #72
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Już raz zdarzyła się sytuacja typu: Cześć maleńka, umówisz się ze mną?
Ktoś już walną do ciebie takim tekstem?
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:21   #73
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Ktoś już walną do ciebie takim tekstem?
No raczej...
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:24   #74
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
No raczej...
...Dzisiejsza Polska eh szkoda gadać.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:44   #75
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
...Dzisiejsza Polska eh szkoda gadać.
Niestety...
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:45   #76
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Ok tutaj tyle o strachu i tak dalej ale to, ze jesteśmy kobietami nie znaczy, ze jesteśmy zupełnie bezbronne. Przecież każda z was zna na pewno jakieś sposoby jak się bronić. Może zamiast pisać że się boimy i tak dalej wymienimy te sposoby?
dokladnie
moja siostra szla kiedys ulica w nocy i zza kamienicy wyskoczyl na nia calkowicie zakrwawiony chlopak, zdretwial tak na 3 sekundy po czym uciekl. Moja siostra w szoku, oparla sie o sciane, stara sie spokojnie oddychac - za kolejne 4 sekundy wyskakuje nastepny facet - tym razem z zakrwawionym kijem bejsbolowym i biegnie za tym pierwszym facetem.


Nie zazdroszcze przezyc

Ja mam sprawdzona metode na np facetow ktorzy usilnie za mna ida w nocy i wydaje mi sie to podejrzane. Np. staje, odwracam sie i czekam az przejda, jesli i ten ktos staje pytam po prostu "czego?" i ten ktos zazwyczaj ucieka speszony. Generalnie nie lubie gdy ktos za mna idzie w nocy, wtedy zwalniam krok, odwracam sie i patrze na tego kogos, a on zazwyczaj mija mnie lekko speszony.
Wychodze z zalozenia ze jesli jest to jakis zloidziej/zboczeniec to chetniej zaatakuje osobe zamknieta w sobie, po ktorej widac, ze jest przerazona. Jesli zobaczy, ze jestes pewna siebie, spojrzysz na niego bez strachu i zbijesz go z tropu - pewnie odpusci - przynajmniej tak twierdza policyjni psycholodzy
no i wg mnie lepiej wracac jesli juz to rano, a nie o 2-3 w nocy.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:48   #77
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
moja siostra szla kiedys ulica w nocy i zza kamienicy wyskoczyl na nia calkowicie zakrwawiony chlopak, zdretwial tak na 3 sekundy po czym uciekl. Moja siostra w szoku, oparla sie o sciane, stara sie spokojnie oddychac - za kolejne 4 sekundy wyskakuje nastepny facet - tym razem z zakrwawionym kijem bejsbolowym i biegnie za tym pierwszym facetem.
Nie zazdroszczę
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:50   #78
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Ja mam sprawdzona metode na np facetow ktorzy usilnie za mna ida w nocy i wydaje mi sie to podejrzane. Np. staje, odwracam sie i czekam az przejda, jesli i ten ktos staje pytam po prostu "czego?" i ten ktos zazwyczaj ucieka speszony. Generalnie nie lubie gdy ktos za mna idzie w nocy, wtedy zwalniam krok, odwracam sie i patrze na tego kogos, a on zazwyczaj mija mnie lekko speszony.
Wychodze z zalozenia ze jesli jest to jakis zloidziej/zboczeniec to chetniej zaatakuje osobe zamknieta w sobie, po ktorej widac, ze jest przerazona. Jesli zobaczy, ze jestes pewna siebie, spojrzysz na niego bez strachu i zbijesz go z tropu - pewnie odpusci - przynajmniej tak twierdza policyjni psycholodzy [/quote]

Zgadzam sie w 100%
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:08   #79
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Niestety mieszkam w niezbyt ciekawej okolicy (z jednej strony las, z drugiej strony las) a odkąd zlikwidowali czasowo jedną linię tramwajową (czasowo trwa juz rok ), która jeździła mi niemal pod blok to zazwyczaj albo musze czekać na przesiadke 1km dalej albo iśc ten kilometr koło lasu. Zazwyczaj conajmniej 1/2 latarni nieświeci i ani żywego ducha. Nie ukrywam - boję się. Ale jak już idę tamtędy (a prawie zawsze mam szpilki) staram się iśc pewnie (ale szybko- 5 do 7min i jestem w domnu ), sprawiać wrażenie pewnej siebie i odważnej. Co innego mam zrobić? Raz spotkałam ekshibicjonistę, z 2 czy 3 razy ktoś mnie gonił ale nie dałam się! I niech się ludzie ze mnie śmieją, że proszę kogoś o odwiezienie/odprowadzenie mnie do domu lub czekam na przesiadkę (została jedna linia, która mam pod dom). Mi jeszcze życiie miłe i nawet ostatnimi laty rodzice dają mi np. na taksówkę jak wracam z imprezy. Bylebym nie szła tamtędy sama.
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 15:51   #80
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Oczywiście, że się boję. Staram się unikać ciemnych miejsc Ale fakt, że nasłuchałam się już o nieprzyjemnych sytuacjach moich koleżanek:/
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:12   #81
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Zależy w jakiej okolicy.Nosze przy sobie gaz wrazie czego ;d
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:20   #82
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Pewnie ze sie boje , i unikam chodzenia gdzieś jak jest ciemno a ja musze isć sama ... Jedna ' rzeczą ' jaką boje się bardzo bardzo jest właśnie CIEMNOŚĆ tak jakoś mi zostało z dzieciństwa. Po mieście czy jak jest duzo laterni to się nie boje ale ide przyśpieszonym krokiem ale gdy mam isć sama a w okolicach jakiejś łąki to sie boje ;| .
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:44   #83
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość

Wyobraźnia potrafi nieźle namotać

Widzę, że z Olsztyna jesteś?
Zgadza się, Olsztyn

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Witam Olsztynianki. )

Ja tam nigdy nie bałam się sama wracać do domu, zwłaszcza na moim osiedlu. Choć jest ono niebezpieczne, ma złą sławę, to ja je dobrze znam, wiem, kto tu mieszka, znam ludzi przynajmniej z widzenia.
Nie bałam się do pewnego zdarzenia 2 lata temu. Gdy to lekko podchmielona, wesoła, około 3 w nocy wysiadłam z autobusu praktycznie pod moim blokiem i wracałam do domu. Nagle od tyłu zaatakował mnie jakiś chłopak. Nie słyszałam jego kroków, bo padał śnieg i wszystko wytłumił. Widać, że był on przygotowany, bo twarz miał zasłoniętą szalikiem, a w ręku trzymał gaz, którym kilka razy dostałam po oczach. W sumie nic mi nie zrobił, oprócz tego gazu i zabrania mi torebki. Ale strachu się najadłam.
Od tamtej pory nigdzie nie czuję się pewnie i zawsze z imprez wracam taksówką, choć od przystanku mam jakieś 3 minuty drogi do klatki. Wolę tak już więcej nie ryzykować...
Każda z nas po takiej sytuacji bałaby się przejść nawet ten kawałek z przystanku do klatki.Dobrze,że skończyło się tylko na zabraniu torebki.I mogę spytać z jakiego osiedla jesteś?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:51   #84
eredia
Raczkowanie
 
Avatar eredia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 261
Wyślij wiadomość przez ICQ do eredia
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Ja się też czuję niepewnie kiedy jest ciemno, a aj muszę iść.
eredia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 17:03   #85
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez NiEBiE
Witam Olsztynianki. )

Ja tam nigdy nie bałam się sama wracać do domu, zwłaszcza na moim osiedlu. Choć jest ono niebezpieczne, ma złą sławę, to ja je dobrze znam, wiem, kto tu mieszka, znam ludzi przynajmniej z widzenia.
Nie bałam się do pewnego zdarzenia 2 lata temu. Gdy to lekko podchmielona, wesoła, około 3 w nocy wysiadłam z autobusu praktycznie pod moim blokiem i wracałam do domu. Nagle od tyłu zaatakował mnie jakiś chłopak. Nie słyszałam jego kroków, bo padał śnieg i wszystko wytłumił. Widać, że był on przygotowany, bo twarz miał zasłoniętą szalikiem, a w ręku trzymał gaz, którym kilka razy dostałam po oczach. W sumie nic mi nie zrobił, oprócz tego gazu i zabrania mi torebki. Ale strachu się najadłam.
Od tamtej pory nigdzie nie czuję się pewnie i zawsze z imprez wracam taksówką, choć od przystanku mam jakieś 3 minuty drogi do klatki. Wolę tak już więcej nie ryzykować...
Ale nas się tu zebrało

Dobrze, że nic się nie stało

Cytat:
Napisane przez girl96
Ktoś już walną do ciebie takim tekstem?
Do mnie też, nawet kilka razy

Cytat:
Napisane przez witch_18
Zgadza się, Olsztyn



Każda z nas po takiej sytuacji bałaby się przejść nawet ten kawałek z przystanku do klatki.Dobrze,że skończyło się tylko na zabraniu torebki.I mogę spytać z jakiego osiedla jesteś?
Też chciałam się o to spytać

Ja Zatorze, więc nieciekawie


Kasieńko chyba bym umarła, jakbym miała wracać kilometr obok ciemnego lasu Bujna wyobraźnia i chyba za dużo filmów się naoglądałam.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 17:04   #86
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

A ja się boję tylko jak jest ciemno i trochę ludzi . Jak nikogo nie ma,to czuję się pewniej . Chociaż czasem wtedy wyobraźnia pracuje.

Kiedyś czekałam na moim osiedlu na autobus. Zebrało się trochę ludzi,jakiś autobus podjechał. Zauważyłam jakiegoś chłopaka-dres chyba .I się na mnie patrzy.Ja już tam się trzęsę ze strachu . Ludzie zaczęli wchodzić do autobusu,on już był w nim jedną nogą. Popatrzył się na mnie (ja nie wchodziłam i na przystanku sama zostałam) i ...wysiadł! Zauważyłam taksówkę,szybko do niej weszłam i pojechałam byle dalej. Ile ja się strachu najadłam..
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 17:12   #87
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Zgadza się, Olsztyn



Każda z nas po takiej sytuacji bałaby się przejść nawet ten kawałek z przystanku do klatki.Dobrze,że skończyło się tylko na zabraniu torebki.I mogę spytać z jakiego osiedla jesteś?
Jaroty.
Nic mi się nie stało, oprócz tego, iż skutecznie wyleczyłam się z pewności siebie, gdy idę sama po zmroku. ;] No i tracę dużo kasy na taksówki, wcześniej jeździłam 100.

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ale nas się tu zebrało

Dobrze, że nic się nie stało





Też chciałam się o to spytać

Ja Zatorze, więc nieciekawie

No coraz więcej Olsztynianek na forum.

Zatorze też nieciekawe osiedle. Choć mam tam wielu fantastycznych znajomych. )
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 17:41   #88
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

boje się chodzić wieczorem, zazwyczaj jak jest ciemno to idę z kimś lub perfidnie krok za kimś obcym, zazwyczaj kobietą lub po prostu znajomym, bo się boje sama
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:14   #89
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Może nie tyle, że się boję co nie lubię sama chodzić nigdzie wieczorami. Jak już mi się to przydarzy to rozglądam się dokoła i idę szybkim krokiem.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:46   #90
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: boicie się chodzić same wieczorem?

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Jasne ze sie boje,tym bardziej ze teraz przeprowadzilam sie na dzielnice ktora wydaje mi sie bardziej niebezpieczna od poprzedniej,jest w niej duzo zaulkow,tunelow a obok mojego bloku ciagnie sie gigantyczny falowiec,a wiadomo rozni ludzie w sasiedztwie mieszkaja...dzisiaj np wracalam kolo 21 i co chwila odwracalam sie za siebie. Zawsze mi bezpieczniej jak widze ze inni ludzie chodza,najlepiej pary i ludzie z psami...
Przymorze bliżej Zaspy?

Boję się. Ale zawsze idę cholernie pewnie, bo wiem, że to odstrasza.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.