Jesienne Mamy 2007 cz. II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 10:44   #1651
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

u nas tez nawet słoneczko.ja w nowych spodenkach wyskoczę.

idziemy razem z tż no i nasz maluszek też.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:01   #1652
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II


Kochane,

życzę Wam świąt pogodnych, radosnych, spokojnych, wypełnionych najcudniejszymi aromatami. Niech towarzyszy im miła, rodzinna atmosfera .


Pozdrawiam bardzo serdecznie,
Monika z Jasiem, który dochrapał się kolejnych fotek -> link .


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:11   #1653
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

dziekujemy za zyczenia
Wszystkiego najlepszego kochane
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:16   #1654
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

wszystkiego naj naj na te święta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kartka.jpg (63,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:04   #1655
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dzisiaj 100 lat spiewamy dla Jasia i Blanki! Rosnijcie zdrowo dzieciaczki

Jestem po wizycie. O szczegolach napisze pozniej. Wiadomosc " z pierwszej reki" Max ma juz nareszcie pierwszego upragnionego zeba. I nie jest to falszywy alarmDoktor potwierdzil i mowil, ze drugi tez juz sie wyklowa. Teraz jest widoczna lewa dolna jedynka. Cale szczescie, ze doktor potwierdzil bo znow bym myslala ,ze mam zwidyMax caly czas sobie tak wysowa jezyk i sprawdza czy zab jest na swoim miejscu.
Zmykam bo na 15.15 w naszym kosciele jest swiecenie koszyczkow.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:21   #1656
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Razem z Blaneczką życzymy wszytskim mamusiom i ich naslodszym jesiennym szkrabom wszystkiego dobrego w te świeta! Oby te pierwsze spotkanie z zajaczkiem bylo dla maluchow wyjatkowe a dla nas - spokojne i bogate w ... troche wolnego czasu ))

Jedoczesnie składam najserdeczniejsze zyczenia miesiecznicowe dla JASIA!!! Zeby skonczyly sie problemy z alergia, cycus mamusi znowu wrocil do lask i zebys mogl byc wesolym, zadowolonym z zycia szkrabem!

My dzis tylko przelotem w domu, jutro z rana jedziemy do tesciow:/ Wczoraj bylismy u moimch rodzicow i blanka dostala fajowa hustawke - piszczala z radosci

Buziaki!
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:28   #1657
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Aniu wszystkiego najlepszego!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
possy -spóznione zyczonka urodzinowe
Dziękuję serdecznie za życzonka

Sto lat dla Jasia i Blanki

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
O rany będę pierwszą osobą, której nie wyszło ciasto Lei

Właśnie zapikał piekarnik...poleciałam z patyczkiem a tu w środku płynna czekolada
Ja się dziś do niczego nie nadaję
Niemożliwe

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. O szczegolach napisze pozniej. Wiadomosc " z pierwszej reki" Max ma juz nareszcie pierwszego upragnionego zeba. I nie jest to falszywy alarmDoktor potwierdzil i mowil, ze drugi tez juz sie wyklowa. Teraz jest widoczna lewa dolna jedynka. Cale szczescie, ze doktor potwierdzil bo znow bym myslala ,ze mam zwidyMax caly czas sobie tak wysowa jezyk i sprawdza czy zab jest na swoim miejscu.

gratulacje dla Maksia

Wszystkim życzę rodzinnej atmosfery na Święta, spokoju i smacznego jajka . Wesołych Świąt!
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 17:02   #1658
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dla Blaneczki samych radosnych uniesień w nowej bujawce a dla Jasia koniec problemów alergicznych z okazji ich małych świąt!

Gratulacje dla Maksia teraz już bedzie kąsał zabaweczki...

No to Wesołego Alleluja i do wtorku!
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:01   #1659
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Zdrowych, wesołych świąt Wielkanocnych, smacznego jajeczka i mokrego Smigusa Dyngusa życzą
Edyta & Marta & Artek

Jasiu : cmok:od Martusi

Blaneczko od Marty
__________________
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:12   #1660
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II


Jasio dziękuje ślicznie za wszystkie życzenia i przesyła wraz z mamą najserdeczniejsze życzenia i moc miesięcznicowych całusów dla Blaneczki! .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:25   #1661
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dziękujemy za życzenia świąteczne i Wam wszystkim równiez życzymy udanych świąt, abyśmy wszystkie wypoczęły a dzieciaczki żeby sobie grzecznie dokazywały

A tak apropos życzeń które składam Wam i sobie, Michał całą noc budził się niemal co pół godziny. Nie wiem czy to od swędzenia czy to zębiszcza (co prawda nic nie widać, nic nie spuchło )

A ja jestem szczęśliwa, bo zrobiłam sobie do jedzenia kilka przysmaków, które (teoretycznie) nie powinny zaszkodzić młodemu. Mamy galaretę z piersią kurczaka, schab pieczony, żurek z kiełbasą, śledzie w oleju a najlepsze to piernik. Wyszedł pyszny mimo braku obecności jajek to zamiast ciasta czekoladowego którym Wy możecie opychać się do woli

Demoniku jak Twój zastój? Ja niestety dostałam od takiego zastoju gorączki i zapalenia piersi, więc trzymam kciuki żebyś Ty się nie rozłożyła na święta. Nic odkrywczego nie powiem, jak powtórzę za dziewczynami - kapusta, okłady, masaże (ale delikatne) no i oczywiście naturalny laktator o imieniu Jaś
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 19:38   #1662
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. O szczegolach napisze pozniej. Wiadomosc " z pierwszej reki" Max ma juz nareszcie pierwszego upragnionego zeba. I nie jest to falszywy alarmDoktor potwierdzil i mowil, ze drugi tez juz sie wyklowa. Teraz jest widoczna lewa dolna jedynka. Cale szczescie, ze doktor potwierdzil bo znow bym myslala ,ze mam zwidyMax caly czas sobie tak wysowa jezyk i sprawdza czy zab jest na swoim miejscu.
GRATULUJĘ!

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
A tak apropos życzeń które składam Wam i sobie, Michał całą noc budził się niemal co pół godziny. Nie wiem czy to od swędzenia czy to zębiszcza (co prawda nic nie widać, nic nie spuchło )
Może gdzieś głęboko się przedziera?
Jasio marudzi już od kilku dni, a dopiero wczoraj spuchło górne dziąsło, natomiast dziś moja mama zauważyła tam białą plamkę. Jutro się okaże, czy mamy kolejnego siekacza .

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
A ja jestem szczęśliwa, bo zrobiłam sobie do jedzenia kilka przysmaków, które (teoretycznie) nie powinny zaszkodzić młodemu. Mamy galaretę z piersią kurczaka, schab pieczony, żurek z kiełbasą, śledzie w oleju a najlepsze to piernik. Wyszedł pyszny mimo braku obecności jajek to zamiast ciasta czekoladowego którym Wy możecie opychać się do woli
Myshiu, zrobiłaś wspaniałości! Gratuluję pomysłowości .

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Demoniku jak Twój zastój? Ja niestety dostałam od takiego zastoju gorączki i zapalenia piersi, więc trzymam kciuki żebyś Ty się nie rozłożyła na święta. Nic odkrywczego nie powiem, jak powtórzę za dziewczynami - kapusta, okłady, masaże (ale delikatne) no i oczywiście naturalny laktator o imieniu Jaś
Dziękuję za troskę .
Zastój minął dopiero ok. 16, rozpracował go Jaś . Laktator i okłady nie pomogły, choć pewnie ułatwiły sprawę Jaśkowi.

Dobranoc!


Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2008-03-22 o 19:55 Powód: ;-)
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:59   #1663
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
O rany będę pierwszą osobą, której nie wyszło ciasto Lei

Właśnie zapikał piekarnik...poleciałam z patyczkiem a tu w środku płynna czekolada
Ja się dziś do niczego nie nadaję

U mnie było jeszcze lepiej, patrzę, a ciasto mi wykipiało, także jestem zdolna to co zostało da się zjeść.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość

Jestem po wizycie. O szczegolach napisze pozniej. Wiadomosc " z pierwszej reki" Max ma juz nareszcie pierwszego upragnionego zeba. I nie jest to falszywy alarmDoktor potwierdzil i mowil, ze drugi tez juz sie wyklowa. Teraz jest widoczna lewa dolna jedynka. Cale szczescie, ze doktor potwierdzil bo znow bym myslala ,ze mam zwidyMax caly czas sobie tak wysowa jezyk i sprawdza czy zab jest na swoim miejscu.
Zmykam bo na 15.15 w naszym kosciele jest swiecenie koszyczkow.

Gratuluję Maksowi ząbka.


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Zastój minął dopiero ok. 16, rozpracował go Jaś . Laktator i okłady nie pomogły, choć pewnie ułatwiły sprawę Jaśkowi.

To dobrze, że już po zastoju, będziesz miała spokojniejsze Święta.

Wszystkiego najlepszego dla Blaneczki i Jasia z okazji ich miesięcznicy, zdrówka dzieciaczki
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 07:28   #1664
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dzień dobry w świateczny poranek. U nas oprócz Pucki wszyscy śpia. Nawet goście odsypiają wczorajszą imprezę. Ja oczywiście tez nie śpie. Mała zrobiła pobudke na jedzonko o 6, ale po długich namowach przekonałam ja, że jeszcze jest noc. Godzinke sie przespała. Niestety ja juz nie potrafiłam zasnać.

Spóźnione życzenia rocznicowe
Piotruś Maxiu
Jasio Blaneczka
wczorajsze
Martusia Simonek Michaś
i dzisiejsze
Dla Maluszków wszystkiego najlepszego życzy Agatka z rodzicami
U nas pieknie słoneczko świeci, zapowiada się piekny ciepły dzien. Jednak dopiero jak palacze wstaną to sprawdzą na balkonie faktyczny stan pogodowy. Idę szykować śniadanko.
Buziaki.

joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 09:47   #1665
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dzien dobry,
my z Maxem rowniez przylaczamy sie do zyczen dla dzisiejszych jubilatow a jest ich sporo. Wszystkiego naj dla Marty, Simonka i Michalka

Wydaje mi sie ,ze zapomnialysmy o wpisaniu na liste Mikolaja, ktory obchodzi miesiecznice razem z Maxem i Piotrusiem czyli 21.

Dziewczyny pomyslicie ,ze zwariowalam ale to sie dzieje na prawde...Max idzie jak torpeda. Dzis rano jest juz 2 dolny zabek Bede probowala jakos zrobic mu zdjecia. Nie jest to latwe zadanie bo Max przy kazdej probie wlozenia mu palca do buzi zaciska buzke lub pokazuje jezyczek.
Chcialam sie zapytac czy teraz kolejne powinny byc gorne jedynki ? I mniej wiecej jaki jest okres czasu na ich pojawienie sie? Jak wczoraj zapytalam sie o to doktora to mi powiedzial ,ze jeszcze co moze bede chciala znac liczby na 6 w Totka
Demoniku jak dbasz o higiene zabkow Jasia? Lekarz polecil mi podawanie fluoru ale ja sie martwie o nocne karmienia Max bo przeciez w nocy po karmieniu nie bede mu przecierala zabkow szczoteczka lub gaza. Jestem przewrazliwiona na punkcie zebow u Maxa bo chcialabym zeby w przyszlosci nie mial takich problemow jak ja czyli w kazdym zebie plomba.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:17   #1666
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Witam kochane. Ja również przyłączam sie do życzeń. Niektórych bardzo spóźnionych za co przepraszam a niektórych dzisiejszych.

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość

Spóźnione życzenia rocznicowe
Piotruś Maxiu
Jasio Blaneczka
wczorajsze
Martusia Simonek Michaś
i dzisiejsze

Właśnie zrobiłam jajka w sosie tatarskim i sałatkę. Mój to aż się trzęsie do tych smakołyków.
Piękna pogoda aż miło po obiedzie pójdziemy na spacerek bo słoneczko nas zaprasza.

Wszystkim udanego dnia no i oczywiście mokrego Dynguska
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:04   #1667
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

No i ze spacerku nici. Pogoda się popsuła . Ale powklejam wam zdjęcia Małgosi w nowej sukience. No i jeszcze raz te moją pisankę bo nie wiem gdzie się podział ten mój ostatni post.
Pochwalę się a co. Te buciki to zrobiłam sama na szydełku.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Małgosia w sukienusi.JPG (39,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Małgosia w sukienusi .JPG (47,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jajo2.JPG (26,5 KB, 13 załadowań)
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:25   #1668
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

A tak wpadłam z ciekawości!
Miesięcznice dziś obchodzą Martusia, Michałek i Simula i dla trzech wspaniałych od koleżanki Weroniki i jej mamy

Małgosia piękna dziewczynka i do tego wystrojona jak przystało na pannicę! a mamusia zdolna jestem pod wrażeniem tych bucików - robota pierwsz klasa! wogóle Ty koleżanko chyba trochę artystyczna duszyczka?

Maxiu poszedł jak burza z tymi ząbkami trochę zazdrościmy bo my jeszcze nic a nic. Niestety nie wiem które następne będą ale teraz sobie przypomniałam Motylku że Sylwia wkleiła kiedyś taki fajny schemat jak to kiełki rosną. Gratulacje też dla Jasieńka z tej okazji

Mokrego dyngusa życzę
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:48   #1669
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II


Moc najserdeczniejszych życzeń dla:
Martusi , Michałka i Simonka !


Raz jeszcze dziękujemy za wczorajsze życzenia i gratulacje z okazji kolejnego zębiszcza .


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomyslicie ,ze zwariowalam ale to sie dzieje na prawde...Max idzie jak torpeda. Dzis rano jest juz 2 dolny zabek Bede probowala jakos zrobic mu zdjecia. Nie jest to latwe zadanie bo Max przy kazdej probie wlozenia mu palca do buzi zaciska buzke lub pokazuje jezyczek.
Niesamowite!
U Jasia pierwszy ząbek pojawił się 9 lutego, drugi - 25 lutego . Teraz idzie górna jedynka, w dalszym ciągu nie przebiła skóry, dziąsełko mocno spuchnięte i wyraźnie zabielone.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Chcialam sie zapytac czy teraz kolejne powinny byc gorne jedynki ? I mniej wiecej jaki jest okres czasu na ich pojawienie sie? Jak wczoraj zapytalam sie o to doktora to mi powiedzial ,ze jeszcze co moze bede chciala znac liczby na 6 w Totka
Teoretycznie następne powinny być górne jedynki, ale mogą to być równie dobrze dwójki - nie każde dziecko trzyma się schematów . Kiedy? Trudno powiedzieć. U Jaśka po 1,5 miesiąca od pojawienia się pierwszej białej kreseczki.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Demoniku jak dbasz o higiene zabkow Jasia? Lekarz polecil mi podawanie fluoru ale ja sie martwie o nocne karmienia Max bo przeciez w nocy po karmieniu nie bede mu przecierala zabkow szczoteczka lub gaza. Jestem przewrazliwiona na punkcie zebow u Maxa bo chcialabym zeby w przyszlosci nie mial takich problemow jak ja czyli w kazdym zebie plomba.
Czyszczenie po wieczornym i nocnym mleczku jest w naszym wypadku niewykonalne. Próbowałam parę razy, ale Jaś budził się i złościł (zasypia przy piersi).

W ciagu dnia kilka razy przecieram mu dziąsełka mokrą gazą nawiniętą na palec i masuję silikonową szczoteczką. Jaś pozwala na to, ponieważ zabiegi te przynoszą mu wyraźną ulgę.


Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
No i ze spacerku nici. Pogoda się popsuła .
A my byliśmy dziś na spacerku . Było zimno, ale nie padało.

Śniadanie zjedliśmy u nas, było bardzo miło i tak, jak sobie obmyśliłam w przeciwieństwie do Wigilii. Była masa pyszności, ja nawet wszystkiego nie spróbowałam. Każda z mam przyniosła coś ze sobą i na odchodne dostała po wałóweczce . Nastawiłam muzykę klasyczną, towarzyszyły nam między innymi Cztery pory roku Vivaldiego i Poranek ze suity Peer Gynt E. Griega .

O 15 poszliśmy do babci Michała, mieszka ok. 1,5 km od nas. Przydał się spacerek po porannej wyżerce. Tam zjechała się cała rodzinka, było wesoło, Jaś krążył z rąk do rąk i rechotał się w głos .


Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
Ale powklejam wam zdjęcia Małgosi w nowej sukience. No i jeszcze raz te moją pisankę bo nie wiem gdzie się podział ten mój ostatni post.
Pochwalę się a co. Te buciki to zrobiłam sama na szydełku.

Pozdrawiam
Małgosia ślicznie prezentuje się w nowej sulkience! Buty ma odlotowe! Zdolniacha z Ciebie .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 20:52   #1670
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dzien dobry,
Dziewczyny pomyslicie ,ze zwariowalam ale to sie dzieje na prawde...Max idzie jak torpeda. Dzis rano jest juz 2 dolny zabek Bede probowala jakos zrobic mu zdjecia. Nie jest to latwe zadanie bo Max przy kazdej probie wlozenia mu palca do buzi zaciska buzke lub pokazuje jezyczek.

Gratulacje dla Maksia, to mu się szybko ząbki posypały.


Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
No i ze spacerku nici. Pogoda się popsuła . Ale powklejam wam zdjęcia Małgosi w nowej sukience. No i jeszcze raz te moją pisankę bo nie wiem gdzie się podział ten mój ostatni post.
Pochwalę się a co. Te buciki to zrobiłam sama na szydełku.

Pozdrawiam

Małgosia mała dama, buciki słodkie, ja próbowałam sama zrobić, ale jakoś nie mogłam się połapać na schemacie jak to leci. Może miałam jakiś skomplikowany schemat, albo niekumata jestem

Widziałam twojego posta, nawet odp. na niego, wieczorem był, a rano znikł


Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość

Mokrego dyngusa życzę

W tą pogodę przydałby się suchy Dziękujemy i wzajemnie


Serdeczne życzenia dla Martusi, Simonka i Michałka
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:25   #1671
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

WESOLYCH SWIAT DZIEWCZYNY.przepraszam,ze tak pozno. jestem wymeczona,a to jeszcze nie koniec
dziekujemy za zyczenia i tez skladamy spoznione dla Naszych mlodszych i starszych() jubilatow .

do zooooo we wtorek
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:26   #1672
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

witam

u nas dzisiaj to juz super.wczoraj u teściowej ale tylko 3 godzinki i jakos to znoisłam bo był jeszcze spacer.Też mam serdecznie dosyć tesciowej i jej gadania ze ja nie chce jej pomocy- a co to za pomoc - wzieła na chwile i zaraz poszła zapalić to ja z mała, wróciła , pokreciła się , wzięła znowu na chwilke i znów papierosek. W końcu sie wkurzyłam i zaproponowałam spacer. super tylko ze wózek to ja cały czas pchałam bo ona i tż piwko i papieros. To mi pomaogła a jak wypoczęłam. I tż zdziwiony że sie wściekam i wole wracać do domu. bo w domu to ja położe w łożeczku albo w leżaczku, na łóżku i moge sobie odpocząć.No ale to juz sotatnia nasza wizyta na długi czas bo ja tam sam jeździć nie będę a tesciowa to pewnie nie przyjedzie bo taaaak daleko( jak to ostatnio stwierdziła).No ale sie rozpisałam. ale mnie tesciowa doporowadz to furii i mogłabym książke o niej napisać i dziękuje za jej pomoc. Jak ma przyjechać po to zeby sie browarka napic to ja dziekuje. Jak ona chce mi pomóc jak tak na prawde to z mała nie spędziła zbyt duzo czasu i nic o niej nie wie. w zeszła niedziele jak była to troche ja ponosiła i troszke się pobawiła no i był spacer- ona browar a ja wózek.

a dzis obijamy sie w domku i jest super.

no i fotki
1. u teściowej
2. u naszej kochanej pani Anety( mamy kolegi tż - szkoda że tak daleko mieszka)
3. no i dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02697.JPG (59,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02698.JPG (69,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02703.JPG (59,6 KB, 20 załadowań)
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 16:44   #1673
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

czesc dziewczyny - maciek bardzo zle znosi swieta
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:21   #1674
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Marta też-taki się zrobił mały złośliwiec
__________________
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 20:03   #1675
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość

Małgosia piękna dziewczynka i do tego wystrojona jak przystało na pannicę! a mamusia zdolna jestem pod wrażeniem tych bucików - robota pierwsz klasa! wogóle Ty koleżanko chyba trochę artystyczna duszyczka?
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Małgosia ślicznie prezentuje się w nowej sulkience! Buty ma odlotowe! Zdolniacha z Ciebie .
Bardzo dziękuję za komplementy a od Małgosi dla wszystkich
Jesteście kochane.
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość

no i fotki
1. u teściowej
2. u naszej kochanej pani Anety( mamy kolegi tż - szkoda że tak daleko mieszka)
3. no i dzisiaj
Ślicznie razem wyglądacie no a mamusia też niczego sobie



A u nas dzisiaj same wizyty. Najpierw pojechaliśmy do mojej teściowej. A tam obiadek, kawusia no i dalej w drogę. Potem pojechaliśmy do mojej mamy no i tam też kawusia i ciasteczka potem kolacyjka. Małgosia miała niezłą frajdę bo jedna i druga babcia ją nosiły i bawiły się z nią i ciuciały. No i po świętach. A ile kalorii to ja już nawet nie liczę bo chyba zbladnę i upadnę
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 20:11   #1676
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Czesc dziewczyny,

i juz prawie po swietach. Mam nadzieje,ze u was byly spokojne i wesole.
Ja spedzilam je w bardzo waskim gronie bo bylam tylko z mezem i psem ale na nude nie moglismy nazekac bo Max dal niezle popalic. Podobnie jak u Sylwi i Edytki mamy w domu malego zlosnika.Nikt i nic mu nie dogodzi w ostatnich dniach.
Dzisiaj przyjaciolka od serca napisala mi w meilu ,ze jest w ciazy ...z blizniakamiMalo nie spadlam ze stalka ona tez chyba jest w szoku bo podobno u niej i jej meza nie ma w rodzinie blizniakow. Troche sie martwi bo maja synka rocznego i jak maluszki sie urodza to maly bedzie mial rok i 10 miesiecy.W tym tyg idzie robic 1 usg. Trzymam juz kciuki ,zeby wszystko bylo super.Chyba bede razem z nia przechodzic okres jej ciazy tak bardzo sie przejelam jej stanem
Maz ma w tym tygodniu wolne i mamy duzo spraw do zalatwienia. Jutro wybieramy sie na ogladanie sof bo ta co mamy juz jest troche sfatygowana i chcemy kupic cos nowego.

Demoniku dziekuje za odp. w sprawie higieny zabkow. Troche sie martwie bo nie ma minuty zebym nie sprawdzala zebow Maxa i wydaje mi sie, ze rosna skosnie.Musze jeszcze kilka dni poczekac ,az bede wieksze zeby dokladnie im sie przyjzec.Poprosilam lekarza o skierowanie do okulisty bo mam watpliwosci co do jednego oka Maxa ,wydaje mi sie ze zezuje. Czy , ktoras z was juz byla na badaniu wzroku z maluszkiem?Jak to wyglada w ich przypadku?

Dorka, zdjecia Klaudi sa urocze. Corcia bardzo podobna do mamusi
Mhhh masz racje,ze sie zloscisz na tesciowa tez bym byla wnerwiona jakby mi babcia dyszala na dziecko dymem z papierosa i zapachem piwa.
Jakos sobie nie wyobrazam typowej babci z puszka piwa i wozkiem.Nie ufalabym tej kobiecie, bo po alkoholu nie wiadomo co jej do glowy strzeli.


Pozne ale szczere zyczenia dla Maciusia.100 lat!!!Rosnij zdrowo.

Edytowane przez motylek78
Czas edycji: 2008-03-24 o 21:05
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:05   #1677
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II


Moc serdeczności dla dzisiejszego jubilata, Maciusia Annuli .


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
do zooooo we wtorek
Do zoba .

Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
i fotki
1. u teściowej
2. u naszej kochanej pani Anety( mamy kolegi tż - szkoda że tak daleko mieszka)
3. no i dzisiaj
Klaudia śliczna , Ty też świetnie wyglądasz .

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny - maciek bardzo zle znosi swieta
Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Marta też-taki się zrobił mały złośliwiec
Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Ja spedzilam je w bardzo waskim gronie bo bylam tylko z mezem i psem ale na nude nie moglismy nazekac bo Max dal niezle popalic. Podobnie jak u Sylwi i Edytki mamy w domu malego zlosnika.Nikt i nic mu nie dogodzi w ostatnich dniach.
Buziaki dla małych złośników .
Jaśko z kolei w doskonałym nastroju pławił się w zachwytach cioć i wujków, z radością przechodził z rąk do rąk. Aż boję się tego, co będzie jutro, gdy cudzych rączek zabraknie...

Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
No i po świętach. A ile kalorii to ja już nawet nie liczę bo chyba zbladnę i upadnę
Ja też .
Będę musiała znów wziąć się w garść i przejść na dietę pt. "zero słodkości" . South Beach na razie nie wchodzi w grę, bo sporo w niej nabiału .

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Mhhhmasz racje,ze sie zloscisz na tesciowa tez bym byla wnerwiona jak by mi babcia dyszala na dziecko dymem z papierosa i zapachem piwa.
Jakos sobie nie wyobrazam typowej babci z puszka piwa i wozkiem.Nie ufalabym tej kobiecie bo po alkoholu nie wiadomo co jej do glowy strzeli.
Ja też sobie takiej babci nie wyobrażam...

* * *

Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkanie, to dla porządku przypominam:

25 marca, wtorek, godz. 12:00, Arkadia, hall główny (naprzeciw Sephory). Lei nie będzie (a może jednak zrobi nam niespodziankę? ). Następny zlocik w kwietniu .

Do zobaczenia!

Dobranoc.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:36   #1678
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
witam

u nas dzisiaj to juz super.wczoraj u teściowej ale tylko 3 godzinki i jakos to znoisłam bo był jeszcze spacer.Też mam serdecznie dosyć tesciowej i jej gadania ze ja nie chce jej pomocy- a co to za pomoc - wzieła na chwile i zaraz poszła zapalić to ja z mała, wróciła , pokreciła się , wzięła znowu na chwilke i znów papierosek. W końcu sie wkurzyłam i zaproponowałam spacer. super tylko ze wózek to ja cały czas pchałam bo ona i tż piwko i papieros. To mi pomaogła a jak wypoczęłam. I tż zdziwiony że sie wściekam i wole wracać do domu. bo w domu to ja położe w łożeczku albo w leżaczku, na łóżku i moge sobie odpocząć.No ale to juz sotatnia nasza wizyta na długi czas bo ja tam sam jeździć nie będę a tesciowa to pewnie nie przyjedzie bo taaaak daleko( jak to ostatnio stwierdziła).No ale sie rozpisałam. ale mnie tesciowa doporowadz to furii i mogłabym książke o niej napisać i dziękuje za jej pomoc. Jak ma przyjechać po to zeby sie browarka napic to ja dziekuje. Jak ona chce mi pomóc jak tak na prawde to z mała nie spędziła zbyt duzo czasu i nic o niej nie wie. w zeszła niedziele jak była to troche ja ponosiła i troszke się pobawiła no i był spacer- ona browar a ja wózek.

a dzis obijamy sie w domku i jest super.

no i fotki
1. u teściowej
2. u naszej kochanej pani Anety( mamy kolegi tż - szkoda że tak daleko mieszka)
3. no i dzisiaj

Masz rację, za taką pomoc tez bym podziękowała, kobieta jest niepoważna
Klaudia śliczniutka, zresztą jak zwykle


Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny - maciek bardzo zle znosi swieta
Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Marta też-taki się zrobił mały złośliwiec

Maja o dziwo była grzeczna, nawet grzeczniejsza niż zwykle


Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
A u nas dzisiaj same wizyty. Najpierw pojechaliśmy do mojej teściowej. A tam obiadek, kawusia no i dalej w drogę. Potem pojechaliśmy do mojej mamy no i tam też kawusia i ciasteczka potem kolacyjka. Małgosia miała niezłą frajdę bo jedna i druga babcia ją nosiły i bawiły się z nią i ciuciały. No i po świętach. A ile kalorii to ja już nawet nie liczę bo chyba zbladnę i upadnę

My dziś byliśmy w domu, była u nas siostra męża z rodziną. Wczoraj był mój brat, a potem byliśmy u teściów, Posiedzieliśmy 3 godziny i do domu, Majunia zaczynała marudzić, już była śpiąca, padła jak tylko włożyliśmy ją do samochodu.
To już jutro spotkanko, szkoda, że nie mogę tam być, koniecznie musicie zdać relacje jak było



Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyjaciolka od serca napisala mi w meilu ,ze jest w ciazy ...z blizniakamiMalo nie spadlam ze stalka ona tez chyba jest w szoku bo podobno u niej i jej meza nie ma w rodzinie blizniakow. Troche sie martwi bo maja synka rocznego i jak maluszki sie urodza to maly bedzie mial rok i 10 miesiecy.W tym tyg idzie robic 1 usg. Trzymam juz kciuki ,zeby wszystko bylo super.Chyba bede razem z nia przechodzic okres jej ciazy tak bardzo sie przejelam jej stanem


Poprosilam lekarza o skierowanie do okulisty bo mam watpliwosci co do jednego oka Maxa ,wydaje mi sie ze zezuje. Czy , ktoras z was juz byla na badaniu wzroku z maluszkiem?Jak to wyglada w ich przypadku?

Na pewno przyjaciółce będzie ciężko, ale dzieciaczki wynagrodzą jej trud, będzie miała podwójna radość, a nawet potrójną.


Motylku nie pomogę, ja nie byłam z Mają u okulisty.


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkanie, to dla porządku przypominam:

25 marca, wtorek, godz. 12:00, Arkadia, hall główny (naprzeciw Sephory). Lei nie będzie (a może jednak zrobi nam niespodziankę? ). Następny zlocik w kwietniu .

Do zobaczenia!

To już jutro spotkanko, szkoda, że nie mogę tam być, koniecznie musicie zdać relacje jak było


Najlepsze życzenia dla Maciusia.

......................... ........
Jeszcze kilka fotek Mini z Świąt:
1.Tata ululał mnie do snu.
2.Bardzo dobra święconka mniam!!!
3. Mój koszyk nie oddam!!!
4.Mamo- proszę daj mi jajo?!
5.Ja i moja mama
6.Padłam jak kawka po tej imprezie u babci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02613.JPG (72,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02617.JPG (101,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02619.JPG (112,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02626.JPG (74,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02642.JPG (84,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02649.JPG (78,1 KB, 16 załadowań)
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:37   #1679
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

cd.
7. Ale o co chodzi?! Przecież jestem grzeczna
8. Ostrzę sobie dziąsełka
9. Stoję sobie i czekam aż mnie nogi zaczną boleć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02651.JPG (96,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02666.JPG (118,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02669.JPG (118,5 KB, 18 załadowań)
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:47   #1680
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Anusiu slicznie wygladacie razem z Majcia. Sukienieczki sliczne. tez bym chciala miec coreczke zeby moc tak ja stroic.

Dziewczyny to juz jutro macie spotkanie. Fajnie wam.Mam nadzieje ,ze i w niedalekiej przyszlosci bede sie mogla z Wami zobaczyc. Poki co zycze udanego spotkania.Mam nadzieje ,ze uwiecznicie ten moment na zdjeciach.

No tak dla dzieciaczkow jutro tez zaczyna sie "szara rzeczywistosc" nie bedzie juz tyle cioc , wujkow aby nosic na raczkach . Maksiowi musialy wystarczyc raczki taty i mamy ale nadrobi te zaleglosci w maju jak pojedzie do babci do Polski

Anusiu dopiero teraz zobaczylam zdjecia Maji w lozeczku. Jestem w szoku.Brawa dla zdolnej Majci. Ona to pewnie szybko zacznie chodzic
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.