Mamusie wrześniowe 2017 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-23, 13:33   #571
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Kamisia_M_Z Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
czytam Was od początku, teraz postanowiłam dołączyć, jestem już mamą Alicji, która w marcu skończy 3 latka, a niedawno zobaczyłam 2 kreseczki i w piątek usłyszałam już serduszko Trzymam kciuki za rosnące bety i za wszystkie serduszka. Pozdrawiam
No to podobnie. Moja córka też w marcu 3 lata skończy Zazdroszczę serduszka
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:34   #572
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Pieknie <3

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Moja beta wzrosla 108% wiec jest dobrze <3 czekam na wizyte 4.02 to bedzie 6t5d
cudnie się wszystko układa

dziewczyny u mnie 8t0d. Bardzo Wam dziękuję też się cieszę
juka z serduszkiem różnie bywa, u jednych na tym etapie jest u drugich nie. Myślę ze7 tc jest bezpieczny, ale czytałam że mnóstwo dziewczyn w tym czasie już widziały serduszko
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:35   #573
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez vanilla11 Pokaż wiadomość
Witam i dołączam do Was ja mam termin na 16 września i zaczęłam 7 tydzień. Od 3 dni mam niestety straszne mdłości, trzymają cały dzień, ale dzis wyczytałam ze imbir jest dobry, i faktycznie zadziałało, troszkę lepiej sie czuje Wystarczy plasterek świeżego imbiru zalać wrzątkiem i zaparzyć 5 minut
U mnie poza pełnymi i pobolewającymi piersami objawów brak. Chyba byłabym spokojniejsza jakby mdłości się pojawily
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:41   #574
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
U mnie poza pełnymi i pobolewającymi piersami objawów brak. Chyba byłabym spokojniejsza jakby mdłości się pojawily
Mam podobnie, jeszcze tylko w nocy chodzę do wc, od początku ciąży, noc w noc...
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:47   #575
Kamisia_M_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 5
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Witaj

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



Ja również, w pierwszej brałam do 12 tygodnia, teraz biorę 2 x dziennie, a Ty?
też poprzednio do 12 tyg i teraz 2x dziennie, moja córcia na pewno chętnie pobawiłaby się z Twoim synkiem, uwielbia Antosiów

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
No to podobnie. Moja córka też w marcu 3 lata skończy Zazdroszczę serduszka
usłyszysz na najbliższej wizycie
Kamisia_M_Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:56   #576
vanilla11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Mam podobnie, jeszcze tylko w nocy chodzę do wc, od początku ciąży, noc w noc...
Oj na temat piersi i chodzenia regularnie raz w nocy do ubikacji to sie nawet nie wypowiadam Ja bylam u lekarza w czwartek i wspomniałam o pobolewającym podbrzuszu to również przepisał mi duphaston ale narazie kazał nie wykupowac, następna wizyta za 3 tygodnie a bóle od czasu do czasu sie pojawiają i troszkę sie tym martwię
vanilla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 14:11   #577
Kamisia_M_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 5
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez vanilla11 Pokaż wiadomość
Oj na temat piersi i chodzenia regularnie raz w nocy do ubikacji to sie nawet nie wypowiadam Ja bylam u lekarza w czwartek i wspomniałam o pobolewającym podbrzuszu to również przepisał mi duphaston ale narazie kazał nie wykupowac, następna wizyta za 3 tygodnie a bóle od czasu do czasu sie pojawiają i troszkę sie tym martwię
mi lekarz na pobolewający brzuch zalecił nospę, może i TY spróbuj?
Kamisia_M_Z jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 14:23   #578
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Kamisia_M_Z Pokaż wiadomość
też poprzednio do 12 tyg i teraz 2x dziennie, moja córcia na pewno chętnie pobawiłaby się z Twoim synkiem, uwielbia Antosiów
Bo Antki to ogólnie fajne chłopaki, tylko łobuzy
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 14:59   #579
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cześć dziewczyny. Witam wszystkie nowe mamusie

Mam dzisiaj gorszy dzień.... miałam telefon z ośrodka adopcyjnego, że mój mąż nie może adoptować mojej córki bo za krótko jesteśmy małżeństwem.... nie dość ze tyle stresu przeszliśmy... tyle czasu poświęciliśmy... a tu takie coś.... moje dziecko nie zna biologicznego ojca, ba on jej nawet nie uznał i nigdy się nie interesował a jakieś wredne babska będą decydować czy mój mąż którego córka zaakceptowała i pokochała może ją uznać za swoją.... przepraszam ale musiałam się wygadac. Do tego jutro o 17:40 wizyta i tym też się stresuje.
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 16:32   #580
vanilla11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Kamisia_M_Z Pokaż wiadomość
mi lekarz na pobolewający brzuch zalecił nospę, może i TY spróbuj?
Dzieki za radę, spróbuje jeśli bóle znowu sie pojawia
vanilla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 16:45   #581
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja postanowiłam zmienić lekarza, na razie mam za sobą 2 wizyty. W środę idę do osoby, u której mam nadzieję zostać juz do końca. Jestem w 9 tygodniu i tak bardzo chciałabym już coś zobaczyć, upewnić się, że maluch na pewno tam jest
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 16:51   #582
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Zielona hortensja na razie się tym nie przejmuj, krzywą cukrową robi sie dopiero chyba po 30 tc u nas, nie wiem jak tam u was.
Zgadza się, chyba, że wcześniej wyjdzie wysoki cukier, to może lekarz zlecić wcześniej.


Cytat:
Napisane przez strawberry_orange Pokaż wiadomość
Witam
chciałam się przyłączyć do wątku zostanę mamą pod koniec września 2017, dziś zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Mam już córkę, ma 16 mies, gdy się urodzi rodzeństwo będzie miała skończone 2 latka. Trochę przeraża mnie ogarniecie dwójki maluchów więc przychodzę tu po wsparcie ;-)
Dasz radę. Mam córy z dwuletnią różnicą wieku i jakoś to da się ogarnąć

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Przed porodem się zaleca ale wielu mężczyzn się boi :p
No swoich kobiet pod koniec ciąży się☠boją

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Podejrzewam ze mi też nie będzie się chciało. Sama się zastanawiam jak ja udźwignę tą masę... w pierwszej ciąży na początku ważyłam 57 kg, w dniu porodu 69kg. Później schudlam przez karmienie. A teraz ważę więcej niż w dniu porodu a ile przytyje to nie wiadomo. Będę się toczyć najwyżej.
Ja jestem pierwszorzędny waleń. W pierwszej ciąży przytyłam 23kg w drugiej 21kg. Teraz marzy mi się max 10 bo i tak już jestem olbrzym.

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Czesc
Szkoda, ze na pierwszej stronie nie ma listy udzielajacych sie
Może nie w pierwszym poście, ale na pierwszej stronie chyba jest jakiś post aktualnie nadal udzielającej się ciężarówki? Może edytować i już...

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Ja z opowieści znam tylko jeden szczęśliwy poród sn pierwszy poród mojej siostry, pamiętam jak przy drugim dzwoniła do mnie i płakała.
U mnie było bardzo podobnie! Po pierwszym fizycznie dużo lepiej się czułam, drugi mnie tak wymęczył, że powiedziałam nigdy więcej, no ale tam na górze mieli inne plany ...

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
U mnie z wyliczeń dzisiaj 5.0, ale trochę dziwnie, bo w środę lekarz powiedział 4.3 , to wg niego dzisiaj powinno być 4.5, a mi wychodzi 5.0
Wydaje mi się, że te różnice mogą wynikać z tego, że owulacja może się lekko przesunąć, a i tak od owulacji do zapłodnienia może trochę zejść.

MartaSz86 przykre z tym ośrodkiem adopcyjnym, ale co się odwlecze, to nie uciecze, no nie?
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 17:00   #583
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Rojku teraz nie wiem jak to będzie i ile czasu według pan z ośrodka powinniśmy być małżeństwem żeby załatwić tak naprawdę formalność aby córka mogła mieć w końcu ojca w akcie urodzenia i żeby mogła po nim dziedziczyc w razie czegoś. Nazwisko juz po nim ma bo to mogliśmy zmienić bez problemu po ślubie. Przecież nawet ludzie którzy żyją ze sobą wiele lat rozwodza się.... I chyba o to im chodzi ze moglibyśmy się rozwieść. Ale my nie zamierzamy! Za długo na siebie czekaliśmy i za bardzo się kochamy.
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 18:16   #584
Isabelle_
Raczkowanie
 
Avatar Isabelle_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 398
Mamusie wrześniowe 2017

.

Edytowane przez Isabelle_
Czas edycji: 2017-01-23 o 21:51
Isabelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 18:19   #585
Bhajka
Raczkowanie
 
Avatar Bhajka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Jest serduszko!!! termin wyznaczył mi na 2 września. W końcu jestem spokojna



Witam kolejne nowe użytkowniczki
Bhajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 18:30   #586
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Bhajka super ze jest serduszko. Który to tc u ciebie?
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 18:36   #587
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Witam wszystkie nowe mamusie

Mam dzisiaj gorszy dzień.... miałam telefon z ośrodka adopcyjnego, że mój mąż nie może adoptować mojej córki bo za krótko jesteśmy małżeństwem.... nie dość ze tyle stresu przeszliśmy... tyle czasu poświęciliśmy... a tu takie coś.... moje dziecko nie zna biologicznego ojca, ba on jej nawet nie uznał i nigdy się nie interesował a jakieś wredne babska będą decydować czy mój mąż którego córka zaakceptowała i pokochała może ją uznać za swoją.... przepraszam ale musiałam się wygadac. Do tego jutro o 17:40 wizyta i tym też się stresuje.
przykro mi niestety nasze cudowne urzędy

bhajka - super
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 18:55   #588
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

hej. gratuluję dziewczyny serduszek i dobrych wyników.
witam nowe mamy ☺
MartaSz86 nasze prawo to jest paranoja...
I mnie ciąża bezobjawowa. Jedynie kaszel mnie osłabia. Dziecko w domu chore, dziś dostało antybiotyk. Dobrze że tż w domu to mam wsparcie
Rojku ale mnie rozbawiłaś tym waleniem😂 tak pozytywnie, że tak na dystans to wzięłaś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 19:37   #589
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Witam wszystkie nowe mamusie

Mam dzisiaj gorszy dzień.... miałam telefon z ośrodka adopcyjnego, że mój mąż nie może adoptować mojej córki bo za krótko jesteśmy małżeństwem.... nie dość ze tyle stresu przeszliśmy... tyle czasu poświęciliśmy... a tu takie coś.... moje dziecko nie zna biologicznego ojca, ba on jej nawet nie uznał i nigdy się nie interesował a jakieś wredne babska będą decydować czy mój mąż którego córka zaakceptowała i pokochała może ją uznać za swoją.... przepraszam ale musiałam się wygadac. Do tego jutro o 17:40 wizyta i tym też się stresuje.
Współczuję musiałaś trafić na jakichś faktycznie nieciekawych urzędasów... Mój brat adoptował syna swojej żony zaledwie kilka tygodni po ślubie (wcześniej byli ze sobą prawie 10 lat, ale wiadomo - wymóg małżeństwo), ale nikt nawet nie poruszył kwestii, że mają krótki staż pod tym względem :0

Bhajka, wielkie gratulacje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..



Edytowane przez myk
Czas edycji: 2017-01-23 o 19:39
myk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 19:47   #590
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Bhajka gratuluję i zazdraszczam! Ja to się chyba nie doczekam... niecierpliwiec jestem straszny, a dopiero jutro rano mam do lekarza dzwonić umawiać się na wizytę
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...

Edytowane przez rojku
Czas edycji: 2017-01-23 o 19:52
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 19:53   #591
Bhajka
Raczkowanie
 
Avatar Bhajka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Dziekuje Dziewczyny!



MartaSz86 niecały 8 tydzień. Niestety dokładniej jest mu ciężko określić bo mój ostatni okres był mega dziwny i coś sie mi poprzesuwało. Z USG wychodzi prawie ósmy
Bhajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 07:57   #592
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Bhajka to jeśli prawie 8 tc według usg to chyba rzeczywiście coś ci się poprzestawialo.

Ciekawe czy dzisiaj będzie widać moją dzidzie na usg... niby wg om dziś minęło równe 7 tyg.
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 09:02   #593
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Witam wszystkie nowe mamusie

Mam dzisiaj gorszy dzień.... miałam telefon z ośrodka adopcyjnego, że mój mąż nie może adoptować mojej córki bo za krótko jesteśmy małżeństwem.... nie dość ze tyle stresu przeszliśmy... tyle czasu poświęciliśmy... a tu takie coś.... moje dziecko nie zna biologicznego ojca, ba on jej nawet nie uznał i nigdy się nie interesował a jakieś wredne babska będą decydować czy mój mąż którego córka zaakceptowała i pokochała może ją uznać za swoją.... przepraszam ale musiałam się wygadac. Do tego jutro o 17:40 wizyta i tym też się stresuje.
ehhh te nasz super przepisy jeszcze troszkę i na pewno Wam się uda
Cytat:
Napisane przez Bhajka Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Jest serduszko!!! termin wyznaczył mi na 2 września. W końcu jestem spokojna



Witam kolejne nowe użytkowniczki
Gratuluję serduszka
Masz jeszcze wcześniejszy termin niż ja, i u mnie też wychodzi teraz początek 8 tygodnia kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Ja wczoraj byłam u endokrynologa, dostałam euthyrox50, za 6 tygodni kontrola z wynikami i prawdopodobnie mogę mieć hashimoto

Dzisiaj jeszcze wizyta u nowego gina, już powoli mam dosyć lekarzy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 09:05   #594
Bhajka
Raczkowanie
 
Avatar Bhajka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Taak juz na poprzedniej wizycie mi mówił że mu nie pasuje wielkość na usg z terminem miesiączki. Ale akurat wtedy byłam chora i brałam dość silne leki przez co mój okres trwał ponad 2 tygodnie także to pewnie dlatego

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

21 listopada mialam poczatek no i tak jak pisałam - trwał wyjatkowo długo...
Bhajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 09:18   #595
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Bhajka Pokaż wiadomość
Taak juz na poprzedniej wizycie mi mówił że mu nie pasuje wielkość na usg z terminem miesiączki. Ale akurat wtedy byłam chora i brałam dość silne leki przez co mój okres trwał ponad 2 tygodnie także to pewnie dlatego

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

21 listopada mialam poczatek no i tak jak pisałam - trwał wyjatkowo długo...
Ja miałam 28 listopada ostatnią i na usg w zeszły czwartek wyszło, że to 7t 3 d. no u Ciebie na pewno poprzesuwało się przez okres, leki itd.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 10:16   #596
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Dziewczyny a jak się zachowuje wasza skóra? Moja chyba zwariowala. Włoski na nogach mi wrastaja jak szalone i ogólnie szybko rosną. Na głowie mam wielki odrost a farbowalam włosy 10 grudnia. Zawsze miałam problem z pojedynczymi wypryskami na twarzy ale teraz mnie tak wysypalo ze szok. No i włosy mi się przetluszczaja tak ze musiałabym je myć codziennie. Nie mowie juz o tym ze mam takie uderzenia gorąca i pocę się wtedy jak szalona.
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 10:19   #597
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak się zachowuje wasza skóra? Moja chyba zwariowala. Włoski na nogach mi wrastaja jak szalone i ogólnie szybko rosną. Na głowie mam wielki odrost a farbowalam włosy 10 grudnia. Zawsze miałam problem z pojedynczymi wypryskami na twarzy ale teraz mnie tak wysypalo ze szok. No i włosy mi się przetluszczaja tak ze musiałabym je myć codziennie. Nie mowie juz o tym ze mam takie uderzenia gorąca i pocę się wtedy jak szalona.
ja w pierwszej ciąży nóg mogłam nie golić bo nie było co a włosy i cerę miałam piękne. teraz nogi po depilatorze mam jak po goleniu maszynką. włosów nie oceniam no zima robi swoje,z resztą od porodu dochodzę z nimi do ładu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 10:34   #598
_kornelia
Rozeznanie
 
Avatar _kornelia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 519
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Witam wszystkie nowe mamusie

Mam dzisiaj gorszy dzień.... miałam telefon z ośrodka adopcyjnego, że mój mąż nie może adoptować mojej córki bo za krótko jesteśmy małżeństwem.... nie dość ze tyle stresu przeszliśmy... tyle czasu poświęciliśmy... a tu takie coś.... moje dziecko nie zna biologicznego ojca, ba on jej nawet nie uznał i nigdy się nie interesował a jakieś wredne babska będą decydować czy mój mąż którego córka zaakceptowała i pokochała może ją uznać za swoją.... przepraszam ale musiałam się wygadac. Do tego jutro o 17:40 wizyta i tym też się stresuje.
A dlaczego załatwiacie to przez ośrodek, a nie przez Sąd Rodzinny?

Cytat:
Napisane przez Bhajka Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Jest serduszko!!! termin wyznaczył mi na 2 września. W końcu jestem spokojna


Witam kolejne nowe użytkowniczki
Super!

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak się zachowuje wasza skóra? Moja chyba zwariowala. Włoski na nogach mi wrastaja jak szalone i ogólnie szybko rosną. Na głowie mam wielki odrost a farbowalam włosy 10 grudnia. Zawsze miałam problem z pojedynczymi wypryskami na twarzy ale teraz mnie tak wysypalo ze szok. No i włosy mi się przetluszczaja tak ze musiałabym je myć codziennie. Nie mowie juz o tym ze mam takie uderzenia gorąca i pocę się wtedy jak szalona.
Ja miałam ladną cerę do 6t, a teraz tak mnie wysypało, że najchętniej bym z domu nie wychodziła. Reszta bez zmian


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_kornelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 10:45   #599
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Kornelia sąd rodzinny tak czy tak by nas skierował do ośrodka. Teraz nawet przy adopcji wewnątrz rodzinnej trzeba przechodzić przez całą procedurę. My chcieliśmy iść do sądu z kompletem dokumentów. A teraz to nie wiadomo co robić....
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 11:10   #600
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

kornelia miałam to samo z cerą. Wczoraj córka siostry (4lata) spytała co mi się na czole stało

byłam dzisiaj na badaniach które zlecił lekarz.

i dowiedziałam się od szefa że otwiera się nowy zakład dla mnie za kilka tygodni dzisiaj muszę mu o ciąży powiedzieć, zbieram siły do tego.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 11:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.