Watek plotkowy perfumowy część 2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-28, 16:10   #331
Genevieve
Zadomowienie
 
Avatar Genevieve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 489
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Ja tak jeszcze napiszę a propos wanilii w perfumach. Skończyła mi się niedawno niewielka odlewka Lalique Le Parfum i od razu kliknęłam flaszkę, strasznie mi się spodobały Sucha wanilia i przyprawy A cena też niewygórowana w porównaniu z Diorami czy innymi Chanelami, do tego piękny flakon.
__________________
Wymianka

hooked
Genevieve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 16:51   #332
Gosia447
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 185
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie, skąd się to bierze, że akurat na perfumy ludziom szkoda wydać nawet te 100 zl, uważają, że to drogo, ale już na ciuchy i inne pierdoły to nie. Przecież w sieciówkach byle bluzka kosztuje stówę, a wyprodukowana w Chinach za ułamek tej ceny. Na to nie żal kasy?
To tak samo dlaczego nie kupuja kosmetyków marek selektywnych zamiast swoich kosmetyków kolorowych za 10 zł. Wola mieć wszystkiego więcej nawet jak się połowa zepsuje, niż jedną a wykończyć do końca.

Poza tym dla większości ludzi perfumy to nie pasja, a zbędny wydatek,a kosmetyki i perfumy wolą kupować w sklepach stacjonarnych9 gdzie jest drożej) niż zamawiać w internecie.
Gosia447 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 17:45   #333
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Nie będę ściemniać, znam to.
Co teraz kupujesz?
Już kupiłam, właśnie przed wypłatą - Hermesa i perfumy na rozbiórkę (które rozbieram)
Cytat:
Napisane przez Genevieve Pokaż wiadomość
Ja tak jeszcze napiszę a propos wanilii w perfumach. Skończyła mi się niedawno niewielka odlewka Lalique Le Parfum i od razu kliknęłam flaszkę, strasznie mi się spodobały Sucha wanilia i przyprawy A cena też niewygórowana w porównaniu z Diorami czy innymi Chanelami, do tego piękny flakon.
Hmm ładne to-to? A Amethyst lub L'Amour? Kusisz.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 19:11   #334
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

1485630679802.jpg

Widzialyscie?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 19:17   #335
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
OK, już rozumiem

A cóż to na wylocie, flaszeczka czy odlewka
Jedno i drugie cała zima miała być u mnie z Teint de neige, a jak przyszło co do czego to zuyłam może 1ml z odlewki, a flakon jeszcze jest zafoliowany
Cytat:
Napisane przez Gosia447 Pokaż wiadomość
To tak samo dlaczego nie kupuja kosmetyków marek selektywnych zamiast swoich kosmetyków kolorowych za 10 zł. Wola mieć wszystkiego więcej nawet jak się połowa zepsuje, niż jedną a wykończyć do końca.

Poza tym dla większości ludzi perfumy to nie pasja, a zbędny wydatek,a kosmetyki i perfumy wolą kupować w sklepach stacjonarnych9 gdzie jest drożej) niż zamawiać w internecie.
Ja 90% kosmetyków mam z Inglota i nie czuję potrzeby kupowania lepszych i droższych kosmetyków, no chyba, że coś jest naprawdę wow. Za te pieniądze wolę kupić flaszkę
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 19:29   #336
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Jedno i drugie cała zima miała być u mnie z Teint de neige, a jak przyszło co do czego to zuyłam może 1ml z odlewki, a flakon jeszcze jest zafoliowany

Ja 90% kosmetyków mam z Inglota i nie czuję potrzeby kupowania lepszych i droższych kosmetyków, no chyba, że coś jest naprawdę wow. Za te pieniądze wolę kupić flaszkę
Ja kilka kosmetykow kolorowych mam drozszych i czuje roznice. Np podklad EL Double Wear albo paleta cieni Urban Decay. Nie umywaja sie do tanszych "odpowiednikow" jak np. podklad Revlon CS czy cienie Inglota chociazby
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 19:46   #337
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja kilka kosmetykow kolorowych mam drozszych i czuje roznice. Np podklad EL Double Wear albo paleta cieni Urban Decay. Nie umywaja sie do tanszych "odpowiednikow" jak np. podklad Revlon CS czy cienie Inglota chociazby
Cienie akurat mam Diora, bo używam cały czas tych samych kolorów i nie potrzebuję rozbudowanej palety, ale mam też jeden z Paese i to też jest fajna opcja.
Zresztą kilka dni temu odkopałam jakieś zdjęcia z pierwszego roku studiów, cała moja kosmetyczka miała wartość niecałych 100zł i biorąc to pod uwagę wyglądałam naprawdę ok Tylko trwałość tych budżetowych kosmetyków nie urywała tyłka...
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 19:52   #338
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja kilka kosmetykow kolorowych mam drozszych i czuje roznice. Np podklad EL Double Wear albo paleta cieni Urban Decay. Nie umywaja sie do tanszych "odpowiednikow" jak np. podklad Revlon CS czy cienie Inglota chociazby
Co kto lubi Ja mam paletkę Naked 2 i nie używam, wolę cienie z IsaDory. Tak samo podkłady - testowałam Diory, Clinique i pełno innych, a i tak najbardziej lubię Revlon CS oraz ostatnio Maybelline SuperStay 24h.
Mam także róż Chanela, te wszystkie maczki i inne takie, a używam ostatnio głównie różu Avonu lub Rimmela, a rozświetlacza Mary-Lou.
No i bronzery - najbardziej lubię wycofany już Avonu, a mam ziemie egipskie i jakieś tam górnopółkowe, już nawet nie pamiętam jakie dokładnie.
Tusze do rzęs tak samo - miałam kiedyś Lancomy, teraz mam tylko ich miniatury, ale i tak nie używam. Wolę tusze Maybelline i Bourjois.

No i pielęgnacja Nie lubię górnopółkowej i nie kupuję. Lubię np. Clarenę i uważam, że i tak jest trochę za droga

Kitram to wszystko i żal mi wymienić, ale kiedyś chyba będę musiała

Z górnopółkowych rzeczy to lubię tylko perfumy, reszta może być ze średniej półki.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Załącznik 6878826

Widzialyscie?
Jeśli to będzie kwiat wiśni to mnie nie skusi. Ufff.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:02   #339
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Co kto lubi Ja mam paletkę Naked 2 i nie używam, wolę cienie z IsaDory. Tak samo podkłady - testowałam Diory, Clinique i pełno innych, a i tak najbardziej lubię Revlon CS oraz ostatnio Maybelline SuperStay 24h.
Mam także róż Chanela, te wszystkie maczki i inne takie, a używam ostatnio głównie różu Avonu lub Rimmela, a rozświetlacza Mary-Lou.
No i bronzery - najbardziej lubię wycofany już Avonu, a mam ziemie egipskie i jakieś tam górnopółkowe, już nawet nie pamiętam jakie dokładnie.
Tusze do rzęs tak samo - miałam kiedyś Lancomy, teraz mam tylko ich miniatury, ale i tak nie używam. Wolę tusze Maybelline i Bourjois.

No i pielęgnacja Nie lubię górnopółkowej i nie kupuję. Lubię np. Clarenę i uważam, że i tak jest trochę za droga

Kitram to wszystko i żal mi wymienić, ale kiedyś chyba będę musiała

Z górnopółkowych rzeczy to lubię tylko perfumy, reszta może być ze średniej półki.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------


Jeśli to będzie kwiat wiśni to mnie nie skusi. Ufff.
tez zaczynam sie przekonywac ze selektywne marki kolorowkowe to zazwyczaj pic na wode. Na palcach jednej reki mozna policzyc kosmetyki ktore wywoluja och i ach..
mnie to kreca za to ciuchy i moge na nie wydac duzo kasy.. byleby nie zrobily sie z nich szmaty po jednym praniu

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja kilka kosmetykow kolorowych mam drozszych i czuje roznice. Np podklad EL Double Wear albo paleta cieni Urban Decay. Nie umywaja sie do tanszych "odpowiednikow" jak np. podklad Revlon CS czy cienie Inglota chociazby
dla mnie akurat DW Estee to straszny bubel. Czuje sie jakbym miala maske na twarzy.
zreszta mysle ze to wylacznie kwestia podpasowania a nie ze tansze bee a drozsze super.
u mnie teraz na fali Cushiony. Sa swietne.
Ahhaaaa a w temacie to skusilam sie na Wode Cudow. ale elixir.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:05   #340
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez zaczynam sie przekonywac ze selektywne marki kolorowkowe to zazwyczaj pic na wode. Na palcach jednej reki mozna policzyc kosmetyki ktore wywoluja och i ach..
mnie to kreca za to ciuchy i moge na nie wydac duzo kasy.. byleby nie zrobily sie z nich szmaty po jednym praniu

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


dla mnie akurat DW Estee to straszny bubel. Czuje sie jakbym miala maske na twarzy.
zreszta mysle ze to wylacznie kwestia podpasowania a nie ze tansze bee a drozsze super.
u mnie teraz na fali Cushiony. Sa swietne.
Ahhaaaa a w temacie to skusilam sie na Wode Cudow. ale elixir.
Pewnie nie jest powiedziane ze zawsze drogie = super, bo uzywam tez np kremu do twarzy czy pod oczy z Ziaji i naprawde moge je polecic ale cieni i podkladu lepszych nie mialam niz te co teraz a perfum tez nie skreslam np tych Avonowych. Mam kilka flaszek choc fakt - lubie te ktorymi psikne sie rano i starcza na 8h pracy bez dopsikiwania a tanich tak trwalych nie spotkalam jeszcze.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:07   #341
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Woda Cudów jest w top 3 moich ulubionych perfum❤
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 20:47   #342
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Na szczęście to tylko dwa psiki Ja lubię się dzielić, ale też bym się wkurzyła, jakby ktoś wziął samopas.
Ja też lubię się dzielić ale nie w ten sposób

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. Może chodzi o to, że perfum nie widać Bluzkę zobaczą koleżanki, będzie efekt "wow", a perfumy... jak się nie zlejesz to nikt nie skomentuje? Albo: bluzki nie znosisz w parę miesięcy, a perfumy wysuszysz i po sprawie Sama nie wiem.
Coś w tym jest Ja z kolei większość ciuchów mam z lumpeksu bo mogę upolować tam fajne rzeczy i szkoda mi kasy na ubrania z sieciówek bo większość to szmatki w ogóle nie warte swojej ceny.

Czy faceci czują Wasze perfumy? Mój TŻ kompletnie nic nie czuje, no chyba że niemal wsadzę mi nos w moją szyję, wtedy coś poczuje. A tak normalnie to nie wiem ile musiałabym na siebie wylać, żeby powiedział, że ładnie pachnę. Jak tak się zastanowić to nie pamiętam już kiedy ostatnio to od niego słyszałam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:59   #343
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coś w tym jest Ja z kolei większość ciuchów mam z lumpeksu bo mogę upolować tam fajne rzeczy i szkoda mi kasy na ubrania z sieciówek bo większość to szmatki w ogóle nie warte swojej ceny.

Czy faceci czują Wasze perfumy? Mój TŻ kompletnie nic nie czuje, no chyba że niemal wsadzę mi nos w moją szyję, wtedy coś poczuje. A tak normalnie to nie wiem ile musiałabym na siebie wylać, żeby powiedział, że ładnie pachnę. Jak tak się zastanowić to nie pamiętam już kiedy ostatnio to od niego słyszałam
Ja też lubię szmateksy, nie raz znalazłam w nich coś naprawdę super za grosze. Ale na to muszę mieć czas i ochotę - nie wyobrażam sobie iść zmęczona po robocie i przewalać wieszaki. Albo wstawać rano w weekend i jechać celem szperactwa Dlatego rzadko bywam, niestety. A jak widzę koleżanki w boskich ciuchach za PARĘ złotych to od razu zaczynam planować wypad na szmaty
Ostatnio niestety nie mam na nic czasu, więc wolę zamawiać w necie i potem ewentualnie odsyłać, jak coś mi nie pasuje lub jest kiepskiej jakości.


Mój tż chwali, chociaż rzadko kiedy rozpoznaje czym pachnę. Mamy wspólną szafkę na flaszki, więc zna skalę "problemu" Tylko baaardzo charakterystyczne perfumy rozpoznaje - Insolence, Alien, Addict, Black od CdG.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 21:13   #344
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mam kilka flaszek choc fakt - lubie te ktorymi psikne sie rano i starcza na 8h pracy bez dopsikiwania a tanich tak trwalych nie spotkalam jeszcze.
Paradise Oriflame są mega trwałe, choć wcale nie takie tanie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 21:16   #345
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też lubię się dzielić ale nie w ten sposób

Coś w tym jest Ja z kolei większość ciuchów mam z lumpeksu bo mogę upolować tam fajne rzeczy i szkoda mi kasy na ubrania z sieciówek bo większość to szmatki w ogóle nie warte swojej ceny.

Czy faceci czują Wasze perfumy? Mój TŻ kompletnie nic nie czuje, no chyba że niemal wsadzę mi nos w moją szyję, wtedy coś poczuje. A tak normalnie to nie wiem ile musiałabym na siebie wylać, żeby powiedział, że ładnie pachnę. Jak tak się zastanowić to nie pamiętam już kiedy ostatnio to od niego słyszałam
dlatego ja oprocz sporadycznego kupowania w Zarze i topshopie nie kupuje w sieciowkach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 21:25   #346
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Cienie akurat mam Diora, bo używam cały czas tych samych kolorów i nie potrzebuję rozbudowanej palety, ale mam też jeden z Paese i to też jest fajna opcja.
Zresztą kilka dni temu odkopałam jakieś zdjęcia z pierwszego roku studiów, cała moja kosmetyczka miała wartość niecałych 100zł i biorąc to pod uwagę wyglądałam naprawdę ok Tylko trwałość tych budżetowych kosmetyków nie urywała tyłka...
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Co kto lubi Ja mam paletkę Naked 2 i nie używam, wolę cienie z IsaDory. Tak samo podkłady - testowałam Diory, Clinique i pełno innych, a i tak najbardziej lubię Revlon CS oraz ostatnio Maybelline SuperStay 24h.
Mam także róż Chanela, te wszystkie maczki i inne takie, a używam ostatnio głównie różu Avonu lub Rimmela, a rozświetlacza Mary-Lou.
No i bronzery - najbardziej lubię wycofany już Avonu, a mam ziemie egipskie i jakieś tam górnopółkowe, już nawet nie pamiętam jakie dokładnie.
Tusze do rzęs tak samo - miałam kiedyś Lancomy, teraz mam tylko ich miniatury, ale i tak nie używam. Wolę tusze Maybelline i Bourjois.

No i pielęgnacja Nie lubię górnopółkowej i nie kupuję. Lubię np. Clarenę i uważam, że i tak jest trochę za droga

Kitram to wszystko i żal mi wymienić, ale kiedyś chyba będę musiała

Z górnopółkowych rzeczy to lubię tylko perfumy, reszta może być ze średniej półki.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------


Jeśli to będzie kwiat wiśni to mnie nie skusi. Ufff.
A ja z kolei mam masę cieni (no dobra, już sporo mniej niż kiedys) i nie umiem ich używać. Nie wiem, nie leżą mi, nie potrafię się umalować w sposób upiekszajacy a nie zwracajacy uwagę na mnie. raz na jakiś czas próbuję na nowo się tego nauczyć, ale efekty nie powalaja. pewnie lepiej byłoby nie kupować tylu, nie lezalyby, a władować hajs w jakiś flakon. )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 22:08   #347
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Jak mnie denerwuje czytanie co chwilę o "przereklamowanych ulepach, którymi pachnie całe miasto" to głowa mała. Nie ma dnia żeby w grupie na fb ktoś nie użył zwrotów "ulep", "pachną jak galeria handlowa", "brak gustu".
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 22:17   #348
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Jak mnie denerwuje czytanie co chwilę o "przereklamowanych ulepach, którymi pachnie całe miasto" to głowa mała. Nie ma dnia żeby w grupie na fb ktoś nie użył zwrotów "ulep", "pachną jak galeria handlowa", "brak gustu".
Jak już użyłaś słowa "ulep" to pomyślałam, że dla mnie takim ulepem, którym pachnie całe miasto, a przynajmniej jego duża część, jest obecnie LVEB
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 22:25   #349
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Jak mnie denerwuje czytanie co chwilę o "przereklamowanych ulepach, którymi pachnie całe miasto" to głowa mała. Nie ma dnia żeby w grupie na fb ktoś nie użył zwrotów "ulep", "pachną jak galeria handlowa", "brak gustu".
Też to czytałam, problem polega na tym, że mnie akurat zapachy w galeriach handlowych się podobają, zwykle pachnie tam kawą i ciastkami, w sklepach za to rozpylają zawsze jakieś perfumy a za kobietami unoszą się chmury LVEB, które też mi się podoba. Takie bezguście ze mnie
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 22:41   #350
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Paradise Oriflame są mega trwałe, choć wcale nie takie tanie
Zastanawialam sie kiedys nad nimi i chyba je zamowie skoro mowisz ze trwale
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 23:13   #351
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Dziewczyny,pomożecie początkującej perfumoholiczce ogarnąć temat ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 23:16   #352
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pomożecie początkującej perfumoholiczce ogarnąć temat ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
W czym? Perfumy? Prosta odpowiedz kupuj testuj ile sie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 23:20   #353
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

O to chodzi ze kupuje i uwielbiam ale zupelnie nie znam sie na nazewnictwie i na tym czego moge szukac w ciemno
Lubie si,lveb,chanel modemoiselle chance,black opium,caroline herrere,bottege. To jakie to sa zapachy czy nuty ? Otulajace czy z ogonem ??

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 23:59   #354
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też lubię się dzielić ale nie w ten sposób

Coś w tym jest Ja z kolei większość ciuchów mam z lumpeksu bo mogę upolować tam fajne rzeczy i szkoda mi kasy na ubrania z sieciówek bo większość to szmatki w ogóle nie warte swojej ceny.

Czy faceci czują Wasze perfumy? Mój TŻ kompletnie nic nie czuje, no chyba że niemal wsadzę mi nos w moją szyję, wtedy coś poczuje. A tak normalnie to nie wiem ile musiałabym na siebie wylać, żeby powiedział, że ładnie pachnę. Jak tak się zastanowić to nie pamiętam już kiedy ostatnio to od niego słyszałam
#lumpeksteam Kiedyś kompletnie nie umiałam szukać tam ciuchów, nawet trochę się brzydziłam. Na szczęście dzisiejsze lumpeksy już nie przypominają tych sprzed kilku lat i można znaleźć naprawdę super rzeczy. U mnie na fsi są tylko dwa godne uwagi i zaglądam do nich raz w tygodniu - prawie zawsze wychodzę z łupem Póki co moją perełką jest beżowo-szary sweter ze 100% kaszmiru Oprócz niego dorwałam też dwa z merino wool i ze zwykłej wełny.
Kosmetyki do makijażu mam natomiast raczej ze średniej półki, ale chyba zainwestuję trochę w coś lepszego
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 00:29   #355
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie kiedys nad nimi i chyba je zamowie skoro mowisz ze trwale
Jak lubisz różowy pieprz to powinny Ci się spodobać.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 03:33   #356
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No to eko czy priorytet? W poleconych to normalne, że widać tylko datę nadania i datę dostarczenia (bez drogi), także nie masz się co martwić. Nie leży tydzień na poczcie Ostatnio mój priorytet szedł tydzień, więc przy eko też bym się nie dziwiła. Pewnie dojdzie na początku tygodnia.

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------


A masz HP edt? Może zaczaj się na edp, nie wiem czy znasz, ale dla mnie są jeszcze piękniejsze i ten podpalany flakon
Ja mam od jakiegoś już czasu fazę na "zapachy czystości", czyli wszelkie pudry, mydełka, piżmo. A jak z wanilią to już w ogóle bajka.
Szkoda, że Nivea nie wypuściła u nas swoich perfum tylko w Niemczech. Mam jedną flaszeczkę, ale używam oszczędnie, bo boję się, że już ich nie zdobędę.
HP mam edt . Edp miałam, ale jakoś mi nie leżały i posłałam w świat-za mało słodkie i za dużo w nich lukrecji, ale nie mówię, ze kiedys nie wrócę, bo coś w sobie mają.
Cytat:
Napisane przez Genevieve Pokaż wiadomość
Ja tak jeszcze napiszę a propos wanilii w perfumach. Skończyła mi się niedawno niewielka odlewka Lalique Le Parfum i od razu kliknęłam flaszkę, strasznie mi się spodobały Sucha wanilia i przyprawy A cena też niewygórowana w porównaniu z Diorami czy innymi Chanelami, do tego piękny flakon.
Aaaaa po Twoim opisie biorę w ciemno-wypłato, przybywaj
Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Też to czytałam, problem polega na tym, że mnie akurat zapachy w galeriach handlowych się podobają, zwykle pachnie tam kawą i ciastkami, w sklepach za to rozpylają zawsze jakieś perfumy a za kobietami unoszą się chmury LVEB, które też mi się podoba. Takie bezguście ze mnie
ze mnie też

Noszę trzeci dzień z rzędu Vanille Noire YR i zakochuję się coraz bardziej-tak cudownie miękkie, wanilia bardzo wytrawna, czuć wysoką jakość, ach i och

Zamówiłam wczoraj Police Dark Woman, zobaczymy Nie mogę się doczekać aż przylecą. Kosztują w sumie tyle co avony, a opisy wskazują ewidentnie na to, że muszą mi się spodobać.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 05:57   #357
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Jak mnie denerwuje czytanie co chwilę o "przereklamowanych ulepach, którymi pachnie całe miasto" to głowa mała. Nie ma dnia żeby w grupie na fb ktoś nie użył zwrotów "ulep", "pachną jak galeria handlowa", "brak gustu".
Szczerze, to dla mnie, ktoś, kto tak pisze jest totalnym laikiem i też mnie to strasznie wkurza.
Jeśli chodzi o kosmetyki, to z tych górnopółkowych lubię od lat Double Wear, puder Guerlain i korektor Magic Concealer H. Rubinstein-tych rzeczy nie jest w stanie zastąpić żadne kosmetyk z niższej półki. Z tańszych i dobrych używam świetnych tuszy Eveline i Lovely, czasem Maybelline, podkłady True Match i ten matujący Infallible, ostatnio Avonowskiego luxe, chcę wypróbować Healthy Mix, bo wiele dobrego się naczytałam. Mam paletki czekoladowe z MUR i bardzo sobie chwalę, mam też cienie Diora i Clarins i wcale wielkiego szału nie robią
.
Jeśli chodzi o pielęgnację to kocham produkty Eisenberg, lubię Lancome , ale nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić, bo krem za prawie 600zł to już jednak sporo
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2017-01-29 o 06:06
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 09:52   #358
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
O to chodzi ze kupuje i uwielbiam ale zupelnie nie znam sie na nazewnictwie i na tym czego moge szukac w ciemno
Lubie si,lveb,chanel modemoiselle chance,black opium,caroline herrere,bottege. To jakie to sa zapachy czy nuty ? Otulajace czy z ogonem ??

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Testy , testy i testy oraz czytanie nut, polecam fragrantica.pl
Bez testow ani rusz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 09:59   #359
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
HP mam edt . Edp miałam, ale jakoś mi nie leżały i posłałam w świat-za mało słodkie i za dużo w nich lukrecji, ale nie mówię, ze kiedys nie wrócę, bo coś w sobie mają.

Aaaaa po Twoim opisie biorę w ciemno-wypłato, przybywaj

ze mnie też

Noszę trzeci dzień z rzędu Vanille Noire YR i zakochuję się coraz bardziej-tak cudownie miękkie, wanilia bardzo wytrawna, czuć wysoką jakość, ach i och

Zamówiłam wczoraj Police Dark Woman, zobaczymy Nie mogę się doczekać aż przylecą. Kosztują w sumie tyle co avony, a opisy wskazują ewidentnie na to, że muszą mi się spodobać.
Jak przylecą opowiadaj jak wrażenia, bo jestem ich ciekawa, chociaż czaszki tej firmy zawsze mnie odstręczały, na szczęście ten falkon jest inny.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 10:32   #360
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jak lubisz różowy pieprz to powinny Ci się spodobać.
Nie wiem czy lubię Sprawdzimy
Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
HP mam edt . Edp miałam, ale jakoś mi nie leżały i posłałam w świat-za mało słodkie i za dużo w nich lukrecji, ale nie mówię, ze kiedys nie wrócę, bo coś w sobie mają.

Aaaaa po Twoim opisie biorę w ciemno-wypłato, przybywaj

ze mnie też

Noszę trzeci dzień z rzędu Vanille Noire YR i zakochuję się coraz bardziej-tak cudownie miękkie, wanilia bardzo wytrawna, czuć wysoką jakość, ach i och

Zamówiłam wczoraj Police Dark Woman, zobaczymy Nie mogę się doczekać aż przylecą. Kosztują w sumie tyle co avony, a opisy wskazują ewidentnie na to, że muszą mi się spodobać.
Aż idę zobaczyć co to za Police I bądź tu oszczędna Babo jak z każdej strony kuszą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 20:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.