Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-05, 12:55   #2191
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Samma Pokaż wiadomość
doma456 ja też nie mam dolnych ósemek...zawsze to będzie mniej wyrywania

Spamie i Chouette_ a czy ósemki usuwał Wam stomatolog czy stomatolog ze specjalizacją z chirurgii szczękowej? Jestem umówiona u "zwykłego" dentysty na wyrwanie ósemek, niestety chirurdzy szczękowi mają odległe terminy, a mi zależało na czasie, ponieważ nie chciałam usuwać ósemek w aparacie.
Jak musialam usunac chirurgicznie osemki to wiadomo musialam isc do specjalisty. Przy 3 ostatnich osemkach wyrywal mi normalny stomatolog i bylo wszystko ok, ale one byly juz calkiem wyrosniete.

Edytowane przez spamie
Czas edycji: 2017-02-05 o 12:57
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 13:08   #2192
shindy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Hej, również jestem posiadaczką aparatu jednak moje leczenie powoli zmierza ku końcowi. Mam bardzo dużo wątpliwości o których infirmowałam mojego orto jednak on twierdzi że wszystko idzie jak powinno i jest bardzo dobrze. Wrzucam zdjęcie na forum i liczę na waszą szczerą ocenę ponieważ chciałabym zaczerpnąć opinii innych osób . Co mi nie pasuje? Wydaje mi się że górna szczęka jest za bardzo rozszerzona (nosiłam expander) dodatkowo brakuje pewnej symetrii w górnym łuku. Noszę jeszcze wyciąg i łańcuszek by pozamykać szpary na grórze. Zęby będą szlifowane ponieważ jedynka była troszkę ukruszona ale chyba nie takich efektów się spodziewałam... Co myślicie? Nie mam zdjęć niestety z przed leczenia.P.s przepraszam za suche usta ale jest chora.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,5 KB, 81 załadowań)
shindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 14:41   #2193
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez shindy Pokaż wiadomość
Hej, również jestem posiadaczką aparatu jednak moje leczenie powoli zmierza ku końcowi. Mam bardzo dużo wątpliwości o których infirmowałam mojego orto jednak on twierdzi że wszystko idzie jak powinno i jest bardzo dobrze. Wrzucam zdjęcie na forum i liczę na waszą szczerą ocenę ponieważ chciałabym zaczerpnąć opinii innych osób . Co mi nie pasuje? Wydaje mi się że górna szczęka jest za bardzo rozszerzona (nosiłam expander) dodatkowo brakuje pewnej symetrii w górnym łuku. Noszę jeszcze wyciąg i łańcuszek by pozamykać szpary na grórze. Zęby będą szlifowane ponieważ jedynka była troszkę ukruszona ale chyba nie takich efektów się spodziewałam... Co myślicie? Nie mam zdjęć niestety z przed leczenia.P.s przepraszam za suche usta ale jest chora.
Tak naprawdę bez zdjęć przed ciężko się wypowiedzieć. Dla mnie wygląda ok
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 16:20   #2194
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

mi 2 osemnki (w tym 1 zatrzymana rosnąca pod skos uciskająca 7) usuwał stomatolog normalny ale bardzo doby specjalista który bardzo często robi takie zabiegi. Wszystko było ok.
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 17:19   #2195
ankieta01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 11
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Samma;70569826
[B
Spamie[/B] i Chouette_ a czy ósemki usuwał Wam stomatolog czy stomatolog ze specjalizacją z chirurgii szczękowej? Jestem umówiona u "zwykłego" dentysty na wyrwanie ósemek, niestety chirurdzy szczękowi mają odległe terminy, a mi zależało na czasie, ponieważ nie chciałam usuwać ósemek w aparacie.
Dolne miałam zatrzymane i ułożone poziomo i musiałam usuwać je na chirurgii stomatologicznej. Górne mógł wyrwać stomatolog, ale wyrywałam u tego samego lekarza, który usuwał mi dolne, zwłaszcza, że było to w ramach nfz

Jak czytam Wasze wypowiedzi, że po kilku miesiącach macie zęby już prawidłowo ustawione to zaczynam się martwić :-( Ja noszę górny aparat już rok (zakładałam na początku lutego), dolny od kwietnia, w przypadku górnego łuku jakieś efekty są, ale do idealnych jeszcze daleko, dolny łuk - efektów jeszcze praktycznie nie widzę :-(
__________________
Ankieta do pracy magisterskiej: Wpływ macierzyństwa na karierę zawodową kobiet zatrudnionych
www.profitest.pl/s/7342/bMwhPMcBLEaR6fLL
Proszę o wypełnianie

Edytowane przez ankieta01
Czas edycji: 2017-02-05 o 17:25
ankieta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 23:21   #2196
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Może któraś z was jest z Warszawy i mogłaby polecić u kogo usuwać zatrzymane ósemki, może być na priv .

Tak piszecie o tych efektach po kilku miesiącach, że aż nie mogę sobie wyobrazić swoich zębów prostych 😜
To będzie dziwne mieć jedynki bez szpary 😂 Nowa ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 06:43   #2197
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Może któraś z was jest z Warszawy i mogłaby polecić u kogo usuwać zatrzymane ósemki, może być na priv .

Tak piszecie o tych efektach po kilku miesiącach, że aż nie mogę sobie wyobrazić swoich zębów prostych ��
To będzie dziwne mieć jedynki bez szpary �� Nowa ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja usuwałam w Wawie u świetnego chirurga i to na nfz (płaciłam tylko 30zł za silniejsze znieczulenie) jak będę kiedyś musiała sobie strzelić implant to na pewno u niego
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 10:54   #2198
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Jednak orto wysłała mnie na konsultacje do chirurga najpierw. Dolne ósemki trzeba bedzie usunąć i chirurg ma podjąć decyzje co i jak, bo są blisko jakiegoś nerwu.. Dowiedziałam się też, że mam trochę niesymetryczną szczękę, co kwalifikuje się do operacji po leczeniu ortoDziękuję bardzo.. .
Oddala się marzenie o aparacie, a myślałam, że będę mogła już zakladać.
Mam jakieś zwątpienie czy to warte tego wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 15:10   #2199
Samma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 11
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

a34, czekoladowoo, mogg, feronik, chouette_, sparmie, Smarrita, ankieta01, dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Widzę,że każda ma różne doświadczenie. Ja jednak zrezygnowałam z dentysty i jestem umówiona do chirurga... niestety w związku z tym przełożyłam założenie aparatu. Jedna ósemka u mnie nie do końca wyszła i w sumie to się przestraszyłam,że stomatolog nie podoła...


Cytat:
Napisane przez shindy Pokaż wiadomość
Hej, również jestem posiadaczką aparatu jednak moje leczenie powoli zmierza ku końcowi. Mam bardzo dużo wątpliwości o których infirmowałam mojego orto jednak on twierdzi że wszystko idzie jak powinno i jest bardzo dobrze. Wrzucam zdjęcie na forum i liczę na waszą szczerą ocenę ponieważ chciałabym zaczerpnąć opinii innych osób . Co mi nie pasuje? Wydaje mi się że górna szczęka jest za bardzo rozszerzona (nosiłam expander) dodatkowo brakuje pewnej symetrii w górnym łuku. Noszę jeszcze wyciąg i łańcuszek by pozamykać szpary na grórze. Zęby będą szlifowane ponieważ jedynka była troszkę ukruszona ale chyba nie takich efektów się spodziewałam... Co myślicie? Nie mam zdjęć niestety z przed leczenia.P.s przepraszam za suche usta ale jest chora.
Jejku jakie masz śliczne ząbki! Pięknie ustawione . Chciałabym mieć właśnie taki zgryz jak Ty . Ortodontka niestety nie będzie mi zakładać aparatu do poszerzenia łuku, tylko spróbuje na zwykłym aparacie tak więc przypuszczam,że raczej nie uzyskam takiego efektu, no ale może sie uda .
Samma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:13   #2200
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja mam gore po 7 miesiacach praktycznie prosta sama nie wiem kiedy minelo. Teraz walczymy z dolem.
Gumki juz mam od ortodontki

Dol bedzie makabra bo yam mam kly jak wampirki :d

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:41   #2201
Samma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 11
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Dziewczyny mam do Was jeszcze pytanie, w związku z tym,że macie już większe doświadczenie :

- czy aparat kosmetyczny samoligaturujący jest gorszy? I czy któraś z Was ma inny aparat niż Damon?

Ja mam mieć H4 samoligaturujący z przodem estetycznym i tu ortodontka zaznaczyła,że jeśli będzie chciała bardziej przesunąć zęby będzie trzeba wymienić zamki na metal... nie wiem jak to odbije się na szkliwie przy takiej wymianie. Na wcześniejszych konsultacjach również ortodontki nie zachwalały estetycznych.

Na internecie jest wiele zdjęć gdzie wada zgryzu jest bardziej skomplikowana niż moja i założony jest aparat kosmetyczny, który w żaden sposób nie przeszkadza w wyrównywaniu zgryzu, tak więc nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez Samma
Czas edycji: 2017-02-06 o 16:44
Samma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 16:48   #2202
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Ja mam gore po 7 miesiacach praktycznie prosta sama nie wiem kiedy minelo. Teraz walczymy z dolem.
Gumki juz mam od ortodontki

Dol bedzie makabra bo yam mam kly jak wampirki :d

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
U mnie jest bardzo podobna sytuacja góra po 7 miesiącach jest już prosta na ostatniej wizycie dostałam podobno kluczowy łuk, z którym pochodzę prawdopodobnie już do końca i też walczymy z dołem tylko u mnie trójka jest przekręcona i trzeba było ją ruszyć ( na szczęście w końcu się udało )
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:56   #2203
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
U mnie jest bardzo podobna sytuacja góra po 7 miesiącach jest już prosta na ostatniej wizycie dostałam podobno kluczowy łuk, z którym pochodzę prawdopodobnie już do końca i też walczymy z dołem tylko u mnie trójka jest przekręcona i trzeba było ją ruszyć ( na szczęście w końcu się udało )
To ja mam trojki wlasnie wysuniete jak kly do przodu i skrzywione
Teraz je wyciagami obracamy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:14   #2204
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
To ja mam trojki wlasnie wysuniete jak kly do przodu i skrzywione
Teraz je wyciagami obracamy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja teraz w środę mam wizytę i mam nadzieję, że dostanę coś nowego ale zobaczymy... nawajżniejsze, że ząb się przekręca i będzie go można ustawiać w łuk
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:45   #2205
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Samma Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was jeszcze pytanie, w związku z tym,że macie już większe doświadczenie :

- czy aparat kosmetyczny samoligaturujący jest gorszy? I czy któraś z Was ma inny aparat niż Damon?

Ja mam mieć H4 samoligaturujący z przodem estetycznym i tu ortodontka zaznaczyła,że jeśli będzie chciała bardziej przesunąć zęby będzie trzeba wymienić zamki na metal... nie wiem jak to odbije się na szkliwie przy takiej wymianie. Na wcześniejszych konsultacjach również ortodontki nie zachwalały estetycznych.

Na internecie jest wiele zdjęć gdzie wada zgryzu jest bardziej skomplikowana niż moja i założony jest aparat kosmetyczny, który w żaden sposób nie przeszkadza w wyrównywaniu zgryzu, tak więc nie wiem o co chodzi.
Nie wiem, ale moja orto mowi, ze metal jest lepszy.
Jednak nie wnikalam w szczegoly, bo estetycznego aparatu nie biore pod uwage.
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:48   #2206
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Chyba chodzi o to ze duze wady nie moga byc korygowane estetycznym ze wzgledu na jego wytzymalosc czy tez mozliwosci.

Metal poradzi sobie z duzymi sprezeniami.
Natomiast estetyczny nie... mi orto powiedziala ze na moich zebach ( duze bardzo sprezenie) radzi metal bedzie szybciej i lepiej

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:53   #2207
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Mi się jakoś te przezroczyste aparaty nie podobają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:57   #2208
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

A mi skoroo maz mowi ze aparat dodal mi uroku i duzo chetnie sie usmiecham to wierze
Ja chcialam zeby bylo to w miare szybko dlatego mam bezligaturowy i jestem zadowolona
Dol mnie w ogole nie obtarl w porownaniu do gory

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:01   #2209
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja mam estetyczny i metal... szczerze? Nie widzę różnicy w działaniu ja ani trochę nie żałuję decyzji o wyborze estetycznego uwielbiam go i gdybym mogła to na dół też bym dała estetyczny ale jest metal i dobra... grunt, że prostują i być może za rok już ich nie będzie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 18:02   #2210
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
A mi skoroo maz mowi ze aparat dodal mi uroku i duzo chetnie sie usmiecham to wierze
Ja chcialam zeby bylo to w miare szybko dlatego mam bezligaturowy i jestem zadowolona
Dol mnie w ogole nie obtarl w porownaniu do gory

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
No i ja będę miała samoligaturujący.
Podobają mi się małe zamki i brak ligatur, które też mi się nie podobająMoże już jednak za stara jestem na kolorowe gumeczki i dlatego haha 😂.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 21:20   #2211
Samma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 11
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Dziękuje dziewczyny nie wiem dlaczego, ale podoba mi się metalowy aparat u kogoś, jeśli chodzi o mnie to jakoś nie potrafię sobie go wyobrazić, ja po prostu nie lubię takich widocznych akcentów u siebie nie noszę nawet kolczyków czy jakiejś widocznej biżuterii i wiem, że czułabym dyskomfort przy metalowym aparacie.
Samma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 01:21   #2212
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja noszę metalowy i kocham go 😁 swoją drogą, jak patrzę na niektóre Wasze zęby, to szczerze Wam zazdroszczę, ja takich mieć nie będę nawet po leczeniu ortodontycznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 06:54   #2213
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

A wy będziecie mieć po leczeniu linię pośrodkową zębów prosto?
Bo moja orto nie daje gwarancji, że uda się to zrobić idealnie, przez moje przesunięcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 06:59   #2214
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ja bede miala aparat kosmetyczny na gore i samoligaturujacy na dol. Ortodonta odrazu mi powiedzial, ze na dol nie moge miec kosmetycznego, tylko bedzie metalowy. Zeby na dole mam mega krzywe i przekrecone, wiec pewnie kosmetyczny nie dal by sobie rady.
W piatek dostalam w koncu moj plan leczenia, a 14.02. ide go omowic z ortodonta. Mam nadzieje, ze na zalozenie aparatu nie bede musiala dlugo czekac.
Swoja droga u mojega orto jest bardzo ciezko dostac szybciej jakis termin. Najszybsze terminy mozna dostac, ale tylko przed poludniem. Ja niestety przez prace nie moge isc do orto przed poludniem, wiec na takie ''okazje'' musze specjalnie wziasc dzien urlopu ....

Edytowane przez spamie
Czas edycji: 2017-02-07 o 07:01
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 07:04   #2215
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A wy będziecie mieć po leczeniu linię pośrodkową zębów prosto?
Bo moja orto nie daje gwarancji, że uda się to zrobić idealnie, przez moje przesunięcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dopiero po założeniu aparatu zauważyłam, że mam asymetrię nigdy wcześniej nie zwróciłam na to uwagi więc jakoś nie mam szczególnego parcia... jak się uda to super
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 07:09   #2216
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Zazdroszcze wam, że możecie od razu zakładać aparat.. Ja we wtorek mam konsultacje z chirurgiem, muszę się pozbyć dolnych ósemek i strasznie się tym martwię.
Ale idę w to jak juz zaczęłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 07:57   #2217
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam, że możecie od razu zakładać aparat.. Ja we wtorek mam konsultacje z chirurgiem, muszę się pozbyć dolnych ósemek i strasznie się tym martwię.
Ale idę w to jak juz zaczęłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie aparat wcale tak odrazu nie bedzie zakladany. Najpierw musialam usunac ostatnia osemke - bylo to w pazdzierniku. Potem szukalam jeszcze odpowiedniego ortodonty, zajelo mi to jakos 2 miesiace, bo wszedzie trzeba dlugo czekac na terminy. Teraz w koncu 14.02. bede juz omawiac plan leczenia, a pewnie na termin zakladania aparatu tez bede musiala sobie jeszcze troche poczekac ...
Wiec u mnie jak na razie wszystko dosyc sie przeciaga ... Jak nie patrzec od usuniecia osemki minelo juz ladne 4 miesiace ...


ateris - jak idziesz do specjalisty to nie masz sie czym martwic na pewno bedzie wszystko ok. Najwazniejsze to pozytywne myslenie

Edytowane przez spamie
Czas edycji: 2017-02-07 o 07:59
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 08:03   #2218
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
U mnie aparat wcale tak odrazu nie bedzie zakladany. Najpierw musialam usunac ostatnia osemke - bylo to w pazdzierniku. Potem szukalam jeszcze odpowiedniego ortodonty, zajelo mi to jakos 2 miesiace, bo wszedzie trzeba dlugo czekac na terminy. Teraz w koncu 14.02. bede juz omawiac plan leczenia, a pewnie na termin zakladania aparatu tez bede musiala sobie jeszcze troche poczekac ...
Wiec u mnie jak na razie wszystko dosyc sie przeciaga ... Jak nie patrzec od usuniecia osemki minelo juz ladne 4 miesiace ...


ateris - jak idziesz do specjalisty to nie masz sie czym martwic na pewno bedzie wszystko ok. Najwazniejsze to pozytywne myslenie
To faktycznie też Ci się zeszło.
Dzięki.. Musi być ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 08:34   #2219
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
U mnie aparat wcale tak odrazu nie bedzie zakladany. Najpierw musialam usunac ostatnia osemke - bylo to w pazdzierniku. Potem szukalam jeszcze odpowiedniego ortodonty, zajelo mi to jakos 2 miesiace, bo wszedzie trzeba dlugo czekac na terminy. Teraz w koncu 14.02. bede juz omawiac plan leczenia, a pewnie na termin zakladania aparatu tez bede musiala sobie jeszcze troche poczekac ...
Wiec u mnie jak na razie wszystko dosyc sie przeciaga ... Jak nie patrzec od usuniecia osemki minelo juz ladne 4 miesiace ...


ateris - jak idziesz do specjalisty to nie masz sie czym martwic na pewno bedzie wszystko ok. Najwazniejsze to pozytywne myslenie
Dziewczyny to nie tak długo ja już czekam ponad rok na założenie aparatu przez ponad rok noszę podniebienny aparat, a miałam go mieć tylko pół roku... Na szczęście 14.02 idę na czyszczenie kamienia poddziaslowego i 22.02 zakładam aparat samoligaturujacy na górę i dół nawet czyszczenie mnie nie przeraża
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 09:05   #2220
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to nie tak długo ja już czekam ponad rok na założenie aparatu przez ponad rok noszę podniebienny aparat, a miałam go mieć tylko pół roku... Na szczęście 14.02 idę na czyszczenie kamienia poddziaslowego i 22.02 zakładam aparat samoligaturujacy na górę i dół nawet czyszczenie mnie nie przeraża
O rany.. rok😜
Wiecie ja kiedyś myślałam, ze to po prostu się idzie i zakładają aparat raz dwa, a to tyle zachodu
Wiosna mnie zastanie zanim go założę 😜 Trzeba cierpliwość ćwiczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.