Dieta kapuściana - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 15:22   #391
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dieta kapuściana

w trzecim dniu sama ugotowlam zupe i w porównaniu z kupną moim zdaniem sie rózni smakiem no i wygladem. W sumie dobrze bo warto ją urozmaicic. dziś opchnełam 2 michy ale i tez zgrzeszyłam znowu delikatnie zjadając 2 plasterki wedlinki z chlebkiem wasa.
Jak u Was sampopoczucie na diecie?
pozdr
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 16:37   #392
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Dieta kapuściana

a mozna zuc gume? bo ja nie potrafie zyc bez gumy:P
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 16:58   #393
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dieta kapuściana

niegdzie nie czytalam aby byla ona zakazana a przebuszowalam wiele stron i forum
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 17:18   #394
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Dieta kapuściana

o to dobrze...
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 17:57   #395
Coco_Beauty
Raczkowanie
 
Avatar Coco_Beauty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dieta kapuściana

prawie 3 michy zupy ,2 jablka , 2 miseczki malin ,1/2 kiwi , pare kawalkow papaya( przeciwko wzdeciom )
nie za duzo?

a jutro dzien 2 z warzywami , na sniadanko odmroze sobie brokole
Coco_Beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 22:06   #396
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dieta kapuściana

Mi chyba brokuly po tej diecie zbrzydna bez soli smakują ohydnie fuuuj to juz ta zupa lepsza.
Jutro 4 dzien- moim zdaniem najgorszy bo same banany i melczko chyba go pomine i zrobie od razu piąty chociaz na pewno nie osiagne takiego wyniku jakbym robila wszystko rzetelnie.ale i tak nie jest źle myśle..
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 22:22   #397
Coco_Beauty
Raczkowanie
 
Avatar Coco_Beauty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dieta kapuściana

zgrzeszylam

pare lyzeczek twarogu naturalnego , 2 byly z odrobina musli ...
i cieniutki maly plasterek bialego chleba (naprawde byl maly, chcialam tylko sporbowac...ale i tak mam wyrzuty sumienia...)..........
mam nadzieje ze to nie zepsulo mi nic, ze jednak cos schudne,coz dzis dzien 1

i tak jade dalej
Coco_Beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 10:51   #398
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dieta kapuściana

Coco_Beauty nie przejmuj sie mysle ze nie ma co sie tak mordowac co prawda dieta pewnie bedzie mniej skuteczna ale przyanjmniej pozniej nie bedzie mnie rzucalo na samam mysl o niej
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 16:56   #399
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta kapuściana

ja tez zgrzeszylam nie martw sie;]
dziabnelam wedlinke(bo jestem strasznym miesozerca;D) i paluszki solone i w ciagu 2dni schudlam 1,6 ;]
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:59   #400
Coco_Beauty
Raczkowanie
 
Avatar Coco_Beauty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dieta kapuściana

wiecie co , 2 dni wytrzymalam ale juz nie moge...zupka pyszna ale ja nie moge sie juz na nia patrzec, poprostu nie jestem stworzona dla takich diet typu tydzien to samo zarcie ja potrzebuje roznorodnej diety...ale i tak jestem dumna bo nie mialam zadnego napadu i moja discyplina urosla ,czuje to
Coco_Beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:01   #401
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez Coco_Beauty Pokaż wiadomość
wiecie co , 2 dni wytrzymalam ale juz nie moge...zupka pyszna ale ja nie moge sie juz na nia patrzec, poprostu nie jestem stworzona dla takich diet typu tydzien to samo zarcie ja potrzebuje roznorodnej diety...ale i tak jestem dumna bo nie mialam zadnego napadu i moja discyplina urosla ,czuje to
Rzućże więc to.
Btw, właśnie miałam zapytać, co tu robisz.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 20:25   #402
joshuam
Raczkowanie
 
Avatar joshuam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 194
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

up

Też mnie interesuje ten temat
__________________
Strach przed lataniem i głód doświadczeń...
joshuam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 20:45   #403
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

Cytat:
Napisane przez joshuam Pokaż wiadomość
up

Też mnie interesuje ten temat
ale juz chyba wszystko wyzej zostalo na ten temat powiedziane
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:27   #404
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Post Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;1444967] ze co takiego? ja przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać, pierwsze słyszę! świetnych rzeczy się można dowiedzieć na tym forum

w każdym razie, zgadzam się z Volunteer [/quote]


JA DOKŁADNIE TAK SAMO.....

A ja już myślałam, że nic mnie na tym świecie nie zdziwi.

Ale teraz pytam się: co jeszcze może być? Ja głosuję za wodą mineralną w syropie
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!

Edytowane przez Hei_di
Czas edycji: 2008-04-30 o 23:13
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:20   #405
emi123kalka123czarna
Raczkowanie
 
Avatar emi123kalka123czarna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 263
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

Dziewczyny sie śmiejcie sie, ale.... na początku odchudzania .. naprawde w wielkiej desperacji skusiłyśmy sie z koleżanką i kupiłyśmy te tabletki w aptece (jakies 13 zł). I wiecie co ?! Zmarnowane pieniadze! Popijasz jedną tabletke 0,5 l wody i NIC. Odbija się cały czas kapustą. Te tabletki to jedna wielka ściema!! Powaznie nie róbcie tego błedu co ja z kolezanka i nie kupujcie tego świnstwa. Ktoś nieźle sobie zarabia na takich Desperatkach
emi123kalka123czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:09   #406
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

ja stosowąłam, też i te kapsułki i szczerze no wiecie .. dają tylko portfel się pomniejszył
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:45   #407
OoCiastuSoO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta kapuściana

Jestem Majka Chodze do 3 gimnazjum mam 156 cm wzrostu i waze 63 kg ;( Mam nadwage okolo 3kg Dzis zjadlam jeden talerz tej zupy;( i glowa zaczyna mnie bolec;( slabo mi;( nienawidze zup jarzynowych bleee a ta zupa taka blee ;( jak sprobowalam na poczatku to nawet nawet powiedzialam a jak jadlam ja to mnie cofalo jadlam z glowa do gory bym nie zwymiotowala ;/ kurde musze schudnac z 15 kg chce wazyc 48 kg.. Mama zrobila taki pyszny obiadek a ja nie moge nawet sprobowac ;((( ta zupa jest bez smaku nawet soli nie mozna dac kostki rosolowej nic ;((((((( Help..! co mam zrobic?
OoCiastuSoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:51   #408
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez OoCiastuSoO Pokaż wiadomość
Jestem Majka Chodze do 3 gimnazjum mam 156 cm wzrostu i waze 63 kg ;( Mam nadwage okolo 3kg Dzis zjadlam jeden talerz tej zupy;( i glowa zaczyna mnie bolec;( slabo mi;( nienawidze zup jarzynowych bleee a ta zupa taka blee ;( jak sprobowalam na poczatku to nawet nawet powiedzialam a jak jadlam ja to mnie cofalo jadlam z glowa do gory bym nie zwymiotowala ;/ kurde musze schudnac z 15 kg chce wazyc 48 kg.. Mama zrobila taki pyszny obiadek a ja nie moge nawet sprobowac ;((( ta zupa jest bez smaku nawet soli nie mozna dac kostki rosolowej nic ;((((((( Help..! co mam zrobic?

Co masz zrobić?

Masz ZDROWO zacząć się odżywiać. Jedz więcej warzyw, owoce. Zrezygnuj ze słodyczy fast foodów, pij wode zamiast gazowanych itd. Wiele pomocnych informacji znajdziesz na forum. I więcej ruchu... jestem przeciwniczką takich diet, a juz tym bardziej w tym wieku.

Powodzenia.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:07   #409
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

ja to juz w żadne tabletki nie wierze,stosowałam różne,od różnych producentów, obiecujace szybkie i łatwe schudniecie,na nic to wszystko bylo :/ pieniadze wyrzucane w błoto.Zadna tabletka nie pomoze i nie da tyle co ruch i zwracanie wiekszej uwagi na too co sie je.
Nie warto sie głodzić,trzeba wsłuchać sie w swój organizm (podobno hehe, ja słucham i mowi mi ze jestem chora,ale o tym na innym forum :P)
Ale z tym wschłuchaniem sie to prawda,jesli czujesz ze potrzebujesz czekolady,to jedz ale nie duzo,jedz wszystko na co masz ochote,tylko nie zeby sie objadac,czesciej a mniej
No i do tego jakis basen,silownia czy chociazby dlugi spacer (teraz jest swietna pora,bo tak cieplusio jak najbardziej na dlugi spacer)
Taka jest moja propozycja
Pamietaj ze na oczekiwanego efektu nie mozna spodziewac sie po 2 tyg na to potrzeba czasu

pozdrawiam
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 10:49   #410
emi123kalka123czarna
Raczkowanie
 
Avatar emi123kalka123czarna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 263
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

Cytat:
Napisane przez ABooka Pokaż wiadomość
ja to juz w żadne tabletki nie wierze,stosowałam różne,od różnych producentów, obiecujace szybkie i łatwe schudniecie,na nic to wszystko bylo :/ pieniadze wyrzucane w błoto.Zadna tabletka nie pomoze i nie da tyle co ruch i zwracanie wiekszej uwagi na too co sie je.
Nie warto sie głodzić,trzeba wsłuchać sie w swój organizm (podobno hehe, ja słucham i mowi mi ze jestem chora,ale o tym na innym forum :P)
Ale z tym wschłuchaniem sie to prawda,jesli czujesz ze potrzebujesz czekolady,to jedz ale nie duzo,jedz wszystko na co masz ochote,tylko nie zeby sie objadac,czesciej a mniej
No i do tego jakis basen,silownia czy chociazby dlugi spacer (teraz jest swietna pora,bo tak cieplusio jak najbardziej na dlugi spacer)
Taka jest moja propozycja
Pamietaj ze na oczekiwanego efektu nie mozna spodziewac sie po 2 tyg na to potrzeba czasu

pozdrawiam

Zgadzam sie z Tobą w 100% . Lepiej jesc czesciej a mniej i wiecej sie ruszac. Przeciez jakies parenascie lat temu wiekszosc osob byla szczupla i to bez stosowania jakiś diet cud czy brania "odchudzajacych tabletek" (bo ich nawet nie bylo).
Nic tylko RUCH , RUCH i jeszcze raz RUCH a zobaczycie jakie bedziecie piekne i zgrabne
emi123kalka123czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 10:59   #411
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

hmmmm ja sie dalam namowic na kapsulki ale cla dokadnie clarinol cla firmy walmark i sa efekty kapusta sie nie odbija ale trzymam diete i cwicze i jakbym troche szybciej chudla.
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 17:08   #412
smile89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Dieta kapuściana

hej Diety stosuje odkąd pamiętam nie raz potrafiłam wytrwać w diecie ale po jej zakończeniu wracałam do starych nawyków. aktualnie warzę 61kg przy wzroście 160. chciałabym schudnąć chociaż do 55 kg... Od jutra mam zamiar zacząć ta dietę i zastanawiam sie co oprócz jedzenia mogę robić żeby była ona bardziej skuteczna. Ile powinnam jeść dziennie tej zupy?? Mam nadzieje ze nie wymięknę tak jak większość po 2-3 dniach
smile89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 23:03   #413
American Woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kapuściana

Witajcie!

Zupę kapuścianą stosowałam w klasie maturalnej, czyli ładnych parę lat temu . Schudłam sporo. Plus tej diety był taki, że mniej więcej po miesiącu (!) stosowania tej diety od samego zapachu dostawałam mdłości, więc z niesamowitą ulgą przerzuciłam się na dietę niskokaloryczną- jadłam malutko, ale wreszcie to było jakieś normalne jedzenie (pyszne!) i dalej trzymałam wagę.

Przed wakacjami mam ambicje zrzucić parę kilo, więc znowu zaczęłam dietkę kapuścianą. Niestety, bardzo dużo pracuję, więc stosowanie żelaznych zasad z Internetu jest nie dla mnie. W dniu jedzenia warzyw ( czyli oprócz zupy warzywa) wylądowałam na pogotowiu ratunkowym, osłabiona i z potężnym bólem głowy. Stwierdziłam więc, że życie mi jeszcze miłe i że nie zrezygnuję z zupy ale wprowadzę parę swoich zasad:
1. Jem owoce ( oprócz bananów) i warzywa ( oprócz ziemniaków)
2. Piję soki warzywne i owocowe ( jak owocowe to przecierane)
3. Piję dużo wody, herbaty zielonej, no i w tym przypadku grzeszę kawą ( ale z odtłuszczonym mlekiem )
4. Jem mięso, ale ściągam z niego panierkę. Poza tym posiłek zaczynam od sałatki, po jej zjedzeniu mięso. Na gotowane warzywa daję odrobinę masła.
5. Zupę jem 3-4 razy dziennie.

Od zeszłego wtorku schudłam 3 kilo

Naprawdę, dziewczyny, nie ma co się katować i liczyć na diety cud. To tylko wpłynie niekorzystnie na Wasze zdrowie i samopoczucie. Po prostu najlepiej odrzucić potrawy, od których najbardziej przybieracie ( w moim przypadku jest to chleb) i ograniczyć pozostałe.

Zupkę mozna sobie urozmaicić różnymi składnikami. Ja np dodaję: trochę cebuli, marchwii, ziele angielskie, liście laurowe, majeranek, bazylię. Oprócz tego wciepiam do całości mały słoiczek koncentratu pomidorowego z Pudliszek, a gotową zupę posypuję natką pietruszki. Zupa wyszła mi naprawdę niezła!

Życzę powodzenia

Pozdrawiam
American Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:42   #414
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez American Woman Pokaż wiadomość
Po prostu najlepiej odrzucić potrawy, od których najbardziej przybieracie ( w moim przypadku jest to chleb)
Przypominam, że nie tyje się od konkretnego produktu, a od nadmiaru jedzenia
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 09:46   #415
American Woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Przypominam, że nie tyje się od konkretnego produktu, a od nadmiaru jedzenia
Widzę, że mamy tu na forum osobę, która zawsze musi mieć rację . Oczywiście, że nie można się obżerać, ale jak np. jem małe ilości chleba to po tygodniu widzę, że mam parę centymetrów więcej w pasie . Także wolę uważać.
American Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:18   #416
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez American Woman Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy tu na forum osobę, która zawsze musi mieć rację .
Po co te złośliwostki?
Nie wymyśliłam sobie tego, to fakt stwierdzony przez dietetyków.

Cytat:
Napisane przez American Woman Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie można się obżerać, ale jak np. jem małe ilości chleba to po tygodniu widzę, że mam parę centymetrów więcej w pasie . Także wolę uważać.
Rozgraniczmy.
1 kg na plus to ok 7000 niespalonych nadprogramowych kalorii, kalorii ponad zapotrzebowanie. Chyba nie sądzisz, że jesteś w stanie zjeść dziennie 1000 kcal więcej niż powinnaś poprzez, jak piszesz, małe ilości chleba?
Są produkty, które mogą powodować wzdęcia, brzuch wtedy wydaje się większy, podobnie jak jest większy po obfitym posiłku - to naturalne, ale nie ma nic wspólnego z rzeczywistym przyrostem wagi.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:00   #417
marcia81
Przyczajenie
 
Avatar marcia81
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: radom, londyn
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta kapuściana

dziewczynki ja na diecie 3 dzien i za kazdym rzaem zeby zupka dobrze smakowala calutka ja miksuje na papke i dodaje troche wody zeby mozna ja bylo wypi i tak z zamknietymi oczkami wypijam 3 szklanki zupki dziennie i jest calkiem dobra, w kazdym razie nie morduje sie bo wieksze kawalki staja mi w gardle i chce mi sie wymioltowac. Uwazam ze to bardzo dobry pomysl zachecam
marcia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:13   #418
American Woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kapuściana

[quote=Ludowa;7623607]Po co te złośliwostki?

Dobrze, no nie gniewaj się . Czasami mnie trochę ponosi, najpierw robię a potem myślę . To dziękuję Ci za te informacje, myślę, że mi się na pewno przydadzą, zwłaszcza, że całe życie muszę się pilnować z wagą.

Pozdrawiam
American Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:34   #419
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Po co te złośliwostki?
Nie wymyśliłam sobie tego, to fakt stwierdzony przez dietetyków.
niestety na forum jest wiele użytkowniczek, które tak reagują na uwagi moderatorów...

... na szczęście jak widać niektóre potrafią zachować się w porządku

Cytat:
Napisane przez American Woman Pokaż wiadomość

Dobrze, no nie gniewaj się . Czasami mnie trochę ponosi, najpierw robię a potem myślę . To dziękuję Ci za te informacje, myślę, że mi się na pewno przydadzą, zwłaszcza, że całe życie muszę się pilnować z wagą.

Pozdrawiam
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:07   #420
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez American Woman Pokaż wiadomość

Dobrze, no nie gniewaj się . Czasami mnie trochę ponosi, najpierw robię a potem myślę . To dziękuję Ci za te informacje, myślę, że mi się na pewno przydadzą, zwłaszcza, że całe życie muszę się pilnować z wagą.

Pozdrawiam
W porządku, również pozdrawiam
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 13:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.