Mikołajkowe dzieciaczki 2007 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 15:07   #3181
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

misia - buziaki dla dzielnego Uszka Trzymam kciuki za wyniki

My dzis mamy juz za soba spacerek - 3,5 godzinki, wczoraj byl - 4 godzinki Nie wiem, jak moj glodomor wytrzymuje, bo w domu to co 2 godzinki cyc.

annLee - no to przy moim ponad 8 - kilowym klocku to na pewno kruszynka Ale dziewczynka to musi byc smukla

Ja na spacerek dzis zalozylam malemu kaftanik, rajstopki (lubie ubierac go w rajstopki, w domu tez), skarpetki, dres, wiosenna kurteczka i cieniutka czapeczka (dres i kurtka maja kaptur). Cienki kocyk tez mialam ale glownie lezal na nozkach.

Co do postepow mojego malego lenia, to wcale nie obraca sie na brzuch! Tak jak sadzilam zrobil to dwa razy i tyle... Takze dementuje swoja poprzednia wypowiedz, ze niby moj synek sie obraca
A - i zaczal z jakies 2-3 tygodnie temu zaczal ssac kciuk. Wczesniej to tylko paluchy pchal do buzi (ale nie kciuka, bo kciuk byl stale skierowany wewnatrz dloni).
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 15:11   #3182
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
misia - buziaki dla dzielnego Uszka Trzymam kciuki za wyniki

My dzis mamy juz za soba spacerek - 3,5 godzinki, wczoraj byl - 4 godzinki Nie wiem, jak moj glodomor wytrzymuje, bo w domu to co 2 godzinki cyc.

annLee - no to przy moim ponad 8 - kilowym klocku to na pewno kruszynka Ale dziewczynka to musi byc smukla

Ja na spacerek dzis zalozylam malemu kaftanik, rajstopki (lubie ubierac go w rajstopki, w domu tez), skarpetki, dres, wiosenna kurteczka i cieniutka czapeczka (dres i kurtka maja kaptur). Cienki kocyk tez mialam ale glownie lezal na nozkach.

Co do postepow mojego malego lenia, to wcale nie obraca sie na brzuch! Tak jak sadzilam zrobil to dwa razy i tyle... Takze dementuje swoja poprzednia wypowiedz, ze niby moj synek sie obraca
A - i zaczal z jakies 2-3 tygodnie temu zaczal ssac kciuk. Wczesniej to tylko paluchy pchal do buzi (ale nie kciuka, bo kciuk byl stale skierowany wewnatrz dloni).
dziękujemy za buziaki
Uszek też od kilku dni ssie kciuka a Adaś korzysta ze smoczka bo nie pamiętam
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 16:40   #3183
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

misia - tak, Adas ssie smoka, a czemu pytasz?

zdjecia mojego Szkraba

1. Jem, smaczne
2. Ja i moj Przyjaciel
3. Mam Cie !!
4. Nie ma mnie
5. he, he
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Adas_je.JPG (58,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adas_mis.JPG (56,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mam_cie.JPG (56,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nie_ma_mnie.JPG (54,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg he_he.JPG (54,3 KB, 20 załadowań)
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 17:08   #3184
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

taaakiego posta napisałam - i mnie z netu wywaliło, grrrrre
Ależ się wku...rzyłam

Wieczorem postaram sie ująć jeszcze raz moje głębokie przemyślenia
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 17:17   #3185
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

jakis czas temu na jesiennych przeczytalam, ze dzieci maja frajde z balonika nadmuchanego helem. Kupilam wowczas malemu - i ... klapa.
Dzis kupilam znowu - i jakaz byla radosc Adasia jak go dorwal Nawet jak mu uciekal to wypatrywal go na suficie i sie chichral a (nie zdarza mu sie chichrac do zabawek)..
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 17:19   #3186
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

No dobra, to teraz tak w skrócie:

na spacer:Boby z krotkim, bluzeczka, rajtuzy i spodnie, na stopy skarpetki lub buciki. Przy takiej temp jak dzisiaj już bez żadnego kocyka.

Zastanawiałam się, czy nie zrezygnować z rajtów, ale Hubertowi zawsze spodnie podjeżdżają do góry i chyba zawiewałoby mu w nóżki

Aha - na spacer bierzemy herbatkę, bo przy takim dłuższym 2,5-3 godz Hubertowi chce się pić - a tak to dam herbatkę i znów idzie w kimę

termoopakowanie - moja butla Aventu 260 tez się nie mieści i musze poszukać jakiegoś innnego. Z tym, że mi się chyba właśnie nie mieści do canpola

celka -znalazła sposób na czyste śliniaczki - założyć na lewa stronę

Uśmiechnięty Adaś superowy


misia - szkoda Mateuszka, no ale na szczęście już po A tą babę to bym


Dzisiejszy spacer - no takiego to jeszcze nie miałam To, ze mój Hubert wyje, to normalka, bo on przeważnie ma na spacerze kolkę.
Dziś przez pierwsza godzine spaceru wyli obaj (Hubert i jego kuzyn) jakby zawody robili, kto głośniej.
Potem Kacper się uspokoił, a Hubert jeszcze pół godz wył i marudził.
Później byliśmy nad stawem i wyjęłyśmy chłopaków z wózków - podziwiali świat i było ok.
W drodze powrotnej Kacper darł sie przez godzine (Hubert o dziwo spał)
Wiecie co - może jestem wredna, ale tak mi...przyjemnie było, że w koncu jakieś inne dziecko drze się na spacerze, a nie ciągle tylko moje


Aha - uczę mojego łobuza spania w stojącym wózku. Kurczę, jest tak ładnie na dworze - wiec niech będzie jak najdłużej. Codziennie jesteśmy na dlugim spacerze "chodzonym" i wychodzimy ze dwa razy na ogród na huśtawkę czy wąchać kwiatki. Chciałabym, żeby moje szczęście przestało się drzeć, jak tylko wózek stanie - bo postawiłabym go sobie pod oknem w kuchni i mogłabym coś ugotować czy posprzątać, a on by się wietrzył...
Wczoraj wytrzymał 10 min, dziś już 30

Ech, idę poćwiczyć
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 17:20   #3187
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

celka - a gdzie można kupić "nahelowanego" balonika?

Takie zwykłe to mam, no ale nie będą unosiły sie do góry... W mojej wsi to muszę poczekać do majowego festynu chyba...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 17:26   #3188
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

ja na spacerek ubieram rajtkiale na to ma dżiny albo sztruksy
oprócz tego ma body z krótkim,bluzka bawełniana z długim i kurtka,czapa,butki.w koszu koc jakby co,ale przeważnie nie używam
chyba,że wieje albo jest chłodniej,ale tak jak dzisiaj to się zastanawiałam czy nie za ciepło ubrałam i też się nad tymi rajtami zastanawiałam,ale z racji tego,że leży no i że to spacerówka to zakładam.

ja mam butle TT,ale termoopakowania niea dlaczego nie można kupić w Polsce?nie sprowadzają?

Celko-Adaś superowy! boję się tej marchewki u Zu
masz rację kobietka powinna być smukła
my zaliczyłyśmy dzisiaj prawie 3h spacer,z czego 2,5 spała i gdybym nie spotkała znajomej to pewnie jeszcze byśmy krążyły,ale cudnie dzisiaj było

właśnie-Martko-przypomniało mi się,że martwiłaś się o ewentualne kupy po jabłkuto zacznij od marchewkia później mieszaj z nią-może nie będzie tak źle

biedny Uszek
wycałuj go Misiu od nas
będzie dobrze-zobaczysz.

Sławko-3maj sięi pamiętaj-wszystko ma swój kres

Zu wyrosła ze wszystkich skarpetek
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 18:09   #3189
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
celka -znalazła sposób na czyste śliniaczki - założyć na lewa stronę
sposob to znalazlam jeszcze inny - kupilam taki fajny ceratowy sliniak z rekawkami (jak ubranko ubierane od przodu). Wyglada ladnie. Otworzylam - smierdzi jak stara fabryka z farbami olejnymi!!!! Okropnie. Malowane chyba jakimis toksycznymi farbami! Juz sie pol dnia moczy i smierdzi nadal

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
celka - a gdzie można kupić "nahelowanego" balonika?
w parku poludniowym

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Celko-Adaś superowy! boję się tej marchewki u Zu
masz rację kobietka powinna być smukła
maly pierwszego dnia chetnie wciagal, drugiego juz nie. I od dwoch dni nie ma porzadnej kupy (a tak to robi codziennie albo i kilka razy dziennie)...

Dzis byly ziemniaczki z dynia
W ogole zauwazylam ze pierwszego dnia zawsze mu cos lepiej smakuje niz drugiego (tzn cos co jest nowowscia)...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 19:59   #3190
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

primavera ja kupiłam w rynku na oławskiej jest taki sklepik dla kibiców w bramie tam mieli baloniki
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:14   #3191
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

będę musiała dać tż zlecenie na balonik

celka
- daj fotkę tego sliniaczka, jeszcze takiego nie widziałam


http://gry.funpark.pl/kategoria_gry.php?kat=20 jakbyście się nudziły (w sensie, że góra prasowania czeka, ale wy wolicie się trochę ponudzić ) Ja właśnie wychowuję trojaczki
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 20:46   #3192
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Witamy

moja Małgosia urodziła się 2 dni pozniej



Gosia dolna wargę ciamka już ze 2 miesiace, nieraz jest tak, że przez kilka dni namietnie ją wcina a potem na jakis czas zapomina ale pozniej sobie przypomina
Moja Małgosia cały cza sprzygryzała wargi a teraz w ten sposób mówi mama, baba, lala oczywiście tak po swojemu.
Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość


A - i zaczal z jakies 2-3 tygodnie temu zaczal ssac kciuk. Wczesniej to tylko paluchy pchal do buzi (ale nie kciuka, bo kciuk byl stale skierowany wewnatrz dloni).
Moja Gosia wkłada do buzi wszystko co dostanie do łapek. Na początku też wkładała całe piąstki a teraz już gryzie kciuka

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
zdjecia mojego Szkraba

1. Jem, smaczne
2. Ja i moj Przyjaciel
3. Mam Cie !!
4. Nie ma mnie
5. he, he
Pociesznie wygląda taki umazany i w ogóle śliczny dzidziusiek

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość

Aha - uczę mojego łobuza spania w stojącym wózku. Kurczę, jest tak ładnie na dworze - wiec niech będzie jak najdłużej. Codziennie jesteśmy na dlugim spacerze "chodzonym" i wychodzimy ze dwa razy na ogród na huśtawkę czy wąchać kwiatki. Chciałabym, żeby moje szczęście przestało się drzeć, jak tylko wózek stanie - bo postawiłabym go sobie pod oknem w kuchni i mogłabym coś ugotować czy posprzątać, a on by się wietrzył...
Wczoraj wytrzymał 10 min, dziś już 30

Ech, idę poćwiczyć
Podzielam twój ból. Gosia zaczyna się wiercic jak tylko przestanę ruszać wózkiem. To wtedy podnoszę jej oparcie tak na pół leżąco i rozgląda się dookoła.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
ja na spacerek ubieram rajtkiale na to ma dżiny albo sztruksy
oprócz tego ma body z krótkim,bluzka bawełniana z długim i kurtka,czapa,butki.w koszu koc jakby co,ale przeważnie nie używam
chyba,że wieje albo jest chłodniej,ale tak jak dzisiaj to się zastanawiałam czy nie za ciepło ubrałam i też się nad tymi rajtami zastanawiałam,ale z racji tego,że leży no i że to spacerówka to zakładam.
Ja moją ubieram w pajacyk, ciepłego misia (taki kombinezonik), czapeczka, rękawiczki. Potem wkładam ją do wózka i opatulam rożkiem a potem jeszcze kocykiem. I jest jej cieplutko.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<

Może teraz powiem coś o sobie.
U nas też spacerki bo wiadomo ładna pogoda. Ale noce to mam kiepskie ponieważ moja Małgosia budzi sie na cyca co dwie godziny. Czasami jej się zdarzy przespać więcej ale to sporadyczne nocki. Nie wiem czy nie dać jej na noc kaszki. Może by się bardziej zasyciła bo mleko z piersi jet bardzo łatwo strawne. No nie wiem jeszcze poczekam.

pozdrawiam
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 23:57   #3193
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

wrocilam przed sekunda z watku jaki mialysmy na przechowalni. Nie mialam internetu odkad wrocilam do UK i teraz wieczorkami moge nadrobic
Jak sie okazalo moj Hubis urodzil sie najmniejszy bo mial tylko 1796 g i 43 cm i zadna z nas nie urodzila w dniu przewidzianym przez lekarza
Moglam poogladac zdjecia waszych pociech z pierwszych dni superasne.
Biedna Slawka zostalas na boju walki sama hihihi dobrze ze zmiescialas sie w grudniu :P

My dzis caly dzionek na spacerku i nie wiem czy nie przedobrzylam bo Hubis jakis poddenerwowany i jakis dziwny rumieniec mu sie rzucil na policzki, zeby tylko nie byl chory tfu tfu, az dziw mnie bierze ze maly przeszed troche jesieni i cala zime bez przeziebienia, ale nie chce wywolywac wilka z lasu....

Hubis kciuka nie wklada nadal cala reke badz 2 paluchy
Rowniez nie pelza natomiast robi mostki i w ten sposob obraca sie po calym lozku

Primavera fajnie ze tez Ci sie szykuje bratanek czy bratanica bedzie komu ubranka wydawac hihihi bo ja juz nie mieszcze w szafie tego wszystkiego.

Bubbelku przepraszam ze dzis nie dalam rady na spacerek ale obiecuje nadrobimy bo niedlugo zaczne gadac do siebie na tych spacerach

Adasiek fajna pociecha taki dorosly juz na tych zdjeciach

Agnes a moze nas podczytujesz napisz co u Ciebie i Oskarka naszej pierwszej mamy i synusia???

Celka ja tez zauwazylam ze dla Hubiego najfajniesza zabawka jest balonik. Jak juz pisalam wczesniej w mc jak dostal balona byl nim strasznie zauroczony

Pora spac bo jutro znowu bede na sile usypiac Huberta smoczkiem i czym tylko sie da zeby dal mi pospac oh ja jestem niedobra matka
__________________
od 20 października szczęśliwi rodzice Hubisia
http://www.suwaczek.pl/users/myitems...a6a73a6c3b.png
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 06:53   #3194
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość

My dzis caly dzionek na spacerku i nie wiem czy nie przedobrzylam bo Hubis jakis poddenerwowany i jakis dziwny rumieniec mu sie rzucil na policzki,
A może słoneczko go złapało i się opalił?


Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość
Agnes a moze nas podczytujesz napisz co u Ciebie i Oskarka naszej pierwszej mamy i synusia???
Agness raczej nie ma czasu na czytanie
Długo czekali na operację serduszka Oskarka, ale ciągle przyplątywała się jakaśą infekcja. W końcu 7 marca mial operacje, ale nie ubytków w sercu tylko taką obok serca, mial zalozona opaske na tetnice plucną.

Nie chcę pisać więcej, bo w sumie nie wiem, czy Agness nie miałaby nic przeciwko temu.

Mam nadzieję, że Oskarek po operacji czuje się już lepiej
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:00   #3195
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Witam w deszczowy i pochmurny poranek

dziś ze spacerku nici, wygląda na to ze cały dzień będzie siąpić

a wczoraj znowu poszłyśmy na piechotkę przez całe miasto do rodziców, po drodze zaszłyśmy jeszcze do mojej pracy, musiałam sie dowiedzieć czy mój 2-miesięczny urlop wypoczynkowy jest nadal aktualny czy w czwartek czyli jutro muszę przyjść do pracy mogę być na urlopie jeszcze tyle ile mi pasuje, a mam 66 dni urlopu 40 zaległego i 26 bieżącego i wykorzystam te 40 a pozostały zostawię może gdzieś wyjedziemy i na inne nagłe wypadki.

Wczoraj były imieniny mojej mamy, przyszli teściowie, a że była i Gosia to teściowa, która nawet do Gosi nie podeszła miała oczywiście jak najwięcej do powiedzenia. Oczywiście ślini się, bo ząbki idą, wkłada łapki do buzi bo ząbków szuka, podnosi główkę- już siada. Mama miała dobre winko i coś wspomniałam, że chętnie bym sie napiła (oczywiście że bym nie wypiła nawet symbolicznie bo wracałam samochodem do domu) na to teściowa, żebym sie nie martwiła, bo jak skończę karmić piersią to będę mogła się napić Oświadczyła, że tak około 9 miesiąca to już mogę przestać. Wyrocznia się znalazła. Będę karmić ile mi sie będzie podobało. Oznajmiła mi też że ona niestety nie mogła karmić piersią bo miała za chudy pokarm i tu się z nią pocięłam Mówię jej że nie ma chudego pokarmu, ale ona nie mogła tego przyjąć do wiadomości bo ona miała, lekarze jej badali Z piersi jej leciało a dziecko głodne było. I w końcu się nie dogadałyśmy, bo ona swoje a ja swoje, kobieta - pepek świata nie da sie przekonać. Jak poszłam karmić małą do drugiego pokoju to jeszcze słyszałam, że powinno się przepajać soczkami, że ona od 3 miesiąca soczki marchewkowe podawała.
A najgorsze jest to, że nawet się Gosią nie zainteresuje, poza "tititi" z daleka albo złapie ją za palec - i tyle kontaktu a najwięcej ma do powiedzenia i na wszystkim sie zna
Całe szczęście że nie przebywam z nią często bo wojna by była.

Małż też mnie wczoraj wkurzył. Gosia marudna była bo wszyscy hałasowali. Powiedział, że może jest głodna, ja na to że godzinkę temu jadła ale poszłam do drugiego pokoju. Jak tylko wyszłyśmy to się uspokoiła - widocznie hałas jej przeszkadzał, ale przystawiłam ją do piersi, tylko troszkę pociamkała, głodna nie była. Małż oczywiście zrobił focha, że ja jestem przemądrzała, że mu nie przyznałam racji.
To już zaczyna być chore, niedługo nie tak kiwnę palcem i zrobi focha. Życie jest zbyt krótkie, żeby dla takich głupot sie obrażać i żyć w takiej atmosferze, ale jak tak chce to teraz ja zacznę, niech zobaczy jak to przyjemnie

Jeszcze mnie wkurza tym, że wszędzie rozpowiada jaki to z niego dobry tatuś, a wczoraj jak przyszliśmy, usiadł przy kompie i do nocy przesiedział nie zaglądając do Gosi ani razu. Dziś rano przed wyjściem do pracy tak samo. I tak jest dość często
Jak mu wypomnę to wymiguje sie pracą i że ja go nie rozumiem, bo on pracuje, ma zapierdziel w pracy jeszcze do domu przychodzi musi przynieść węgiel, napalić w piecu. Powtarzam mu że go rozumiem i jestem za to wdzięczna ale do niego nie dociera tak jakby słuchał tylko to co che usłyszeć. I ciągle uważa że ja się w domu lenię i nic nie robię.
Dobra wygadałam się teraz postaram się być twarda i dam mu nauczkę!

*misia* współczuję biedny Mateuszek, trzymam mocno kciuki za jak najlepsze wyniki

Celko
świetne fotki, widać że marchewka mu smakowała

my przedwczoraj spróbowaliśmy jabłuszka. Gosia zjadła chyba ze trzy łyżeczki z czego trochę wylądowało na śliniaczku

co do ubierania na spacer to my nakładamy body z krótkim, bluzeczkę, rajtki spodenki dżinsowe, sztruksowe albo welurowe dresiki, skarpetki albo butki i kurteczkę.
Wczoraj i przedwczoraj byliśmy bez rajtek ale zamiast kurteczki był cienki kombinezon i kocyk na nóżki.

moja butla AVENT 260 też się nie mieści do termoopakowania Canpolu , myslę że NUK by się zmieścił bo butle są wąskie i długie.

primavera kolki nie trwaja wiecznie, zobaczysz niedługo będziesz sie cieszyć spokojnymi spacerkami

fajny pomysł z balonikiem muszę i ja spróbować tylko gdzie ja go kupię

i jeszcze coś miałam napisać ale juz zapomniałam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:19   #3196
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Yoolia - oj zapewniam Cie ze nie jestes sama jesli chodzi o relacje z TZem. No niestetywydawaloby sie ze paczatek bedzie najgorszy. A tu im dziecko starsze tym wszystko sie bardziej spiętrza... Ja sie tez stale kloce z Tzem. Ze przychodzi za pozno z pracy...Ze jak wroci o 19.30 to ma tylko 30 minut dla malego (przed cwiczeniami i kapiela) a i tak sie nim nie zajmuje. A jak sie juz nim zajmie - to siedzi obok i grzechocze mu tylko zabawkami, albo wlacza telewizje a jego kladzie na macie... ach....
Po prostu zycie do tej pory inaczej wygladalo. Nie siedzialysmy w domu tyle czasu, nie trzeba bylo sie zajmowac caly czas kims innym....


Ide dzis do kina, a co tam
Primavera - moze tez sie kiedys wybierzesz?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:04   #3197
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Napisalysie tyle, ze samo czytanie zajmuje duzo czasu
Dziewczyny rzeczywiscie z tym balonikiem to swietny pomysl, musze kupic i sprobowac

W uk jest wiele takich sliniakow z rekawkami, wyglada to jak bluzeczka tylko, ze bez pleckow. Zamieszcze zdjecie.

Agi nie ma problemu, na pewo sie spotkamy jak moja mama wyjedzie i nie bedziesz musiala gadac do siebie Ja na poczatku tak mialam, ze nie lubilam chodzic na spcer albo bylam zaledwie godzinke bo ile mozna chodzic samemu a teraz poznalam dziewczyny z malymi dziecmi (wiekszosc polki) i zawsze chodzimy po 3 godz. Czasem smiesznie to wyglada bo idzie grupa mam z wozkami.

Celko Adas slicznie wyglada z pomaranczowa buzia, widac ze marcheweczka smakowala i zazdroszcze ci tego chodzenia do kina z malym

A jesli chodzi o TZ to zawsze z nimi cos nie tak. Moj stara sie pomagac, ale jak wczoraj byl z nami wieczorem, zaproponowalam zeby wykapal Nathana a on na to, ze sie boi i ja mam to zrobic bo jestem juz wprawiona. Glupia wymowka, ale wiem, ze jakbym sie uparla to by to zrobil tylko trwaloby to troche dluzej. Moim zdaniem trzeba czesciej zostawiac ich samych z dziecmi i wtedy nie maja wyjscia
Ja w poniedzialek nie moglam isc na lekcje plywania i TZ poszedl sam. Musze przyznac, ze sie balam jak on sobie da rade a tu prosze po 1,5 godzinie wrocili, oboje byli zadowoleni i usmiechnieci Dal sobie wspaniale rade.
annLee sliczny avatarek

Ja zmykam odebrac mame na lotnisko i po drodze kupimu nowa zabakwe dla synka. Juz nie moge sie doczekac aby posadzic go w niej i zobaczyc jego wielki usmiech

A mialam powiedziec, ze w niedziele jedziemy sami do Wenecj z TZ a Nathan zostanie z babcia dwa dni Mam nadzieje, ze dzieki temu poprawi sie nasze zycie seksualne i pozadnie sie wyspimy

Oto zdjecie sliniaczka:
http://s7ondemand6.scene7.com/s7onde...&zoomwidth=640
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:38   #3198
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
primavera kolki nie trwaja wiecznie, zobaczysz niedługo będziesz sie cieszyć spokojnymi spacerkami
No, niby do końca 3 m-ca, a nam się 4 kończy i wciaż są

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ide dzis do kina, a co tam
Primavera - moze tez sie kiedys wybierzesz?
Czemu nie
Tylko niech sie cieplej zrobi, bo z tym całym ubieraniem- to tylko Młody się wkurza... No i muszę się przełamać do jazdy samochodem po Wrocku. Tu wszędzie nie ma problemu, ale boję się, że w mieście Hubert zacznie płakać a ja nie będę miała gdzie zjechać, żeby go uspokoić...

Cytat:
Napisane przez bubbel Pokaż wiadomość
w niedziele jedziemy sami do Wenecj z TZ a Nathan zostanie z babcia dwa dni Mam nadzieje, ze dzieki temu poprawi sie nasze zycie seksualne i pozadnie sie wyspimy
0
Mam nadzieję, że dobrze wykorzystacie wyjazd

A śliniaczka muszę poszukać. Te rękawy to super pomysł - bo Hubert jak je to sobie rączkami pomaga i całe rękawki utytłane


CO do tż - to ja na swojego narzekac nie mogę (na szczęście). Jak wróci z pracy to zajmuje się Hubertem, nie ma problemów, żeby sami zostali, pomaga mi w kąpieli (tzn razem zawsze kąpiemy) a wieczorem karmimy i usypiamy na zmianę. Dużo też mi pomaga w domu.

Na "sprawy łóżkowe"nie narzekam - idę dziś do ginekologa po pigułki, coby z tego tylko rodzeństwa dla Huberta nie było
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:45   #3199
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

dziękujemy za wszystkie buziaki Mati wycałowany, że hej
U mnie też z TŻ różnie nie mogę narzekać bo pomaga w domu i jak wróci to mogę spokojnie wyjść a on zostaje z małym, ale też są różne dni kiedy tylko komp się liczy. najbardziej wkurza mnie to, że późno wraca z pracy a niedługo będzie wracał jeszcze później, no ale ktoś musi pracować by ktoś mógł siedzieć w domu
Za nami tragiczna noc, Uszek kilka razy płakał przez sen a chwilami tak bardzo, że aż go wybudzałam by się uspokoił Biedny pewnie ten szpital przeżywa
U nas dziś pogoda byle jaka szaro, buro, ponuro dobrze że chociaż nie pada bo miałam troszkę spraw do załatwienia więc i tak z Uszkiem wyszłam. A dziś idziemy z Tż oglądać nowy tv i chyba kupić
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 12:55   #3200
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Widze ze TZ znowu na tapecie to i dobrze bo myslalam ze sama jestem znowu . Nie no zartuje moj troszke sie poprawia, ale sa dni kiedy wroci z pracy wlacza tv, bierze gazetke badz laptopa i nic poza tym nie istnieje. Hubis lezy kolo niego zagaduje wdzieczy sie a tatus w ogole tego nie widzi zapatrzony w monitor wrrrr ja poprostu tego nie moge zrozumiec. Wczoraj byla awantura o nasz wyjazd do Hiszpani. Kupilismy bilety a moja mama miala nam zalatwic jakis nocleg. Moj TZ ubzdural sobie ze nikt za to nie wezmie pieniedzy tylko mieszkac bedziemy za free Mama zarezerwowala hotelik ponoc bardzo tanio i dodala ze chce za niego zaplacic jako dodatek do prezentu slubnego na co ja oczywiscie nie chce sie zgodzic ale moj malz przyjal to z zadowoleniem To co ze od jego mamy nic nie dostajemy poza zlym slowem ehss szkoda gadac.

Yoolia nie wiesz ze TZ znaja sie na wszystkim a szczegolnie na opiece i wychowaniu dzieci najlepiej, to co ze my spedzamy z pociechami cale dni :P. Tesciowa sie nie przejmuj dobrze ze nie musisz z nia mieszkac co ja mam powiedziec jak TZ-a mama ma przyjechac do nas w kwietniu na 2 TYGODNIE . Nie wiem jak ja to wytrzymam ehsss z ta kobieta pod jednym dachem to koszmar.

Bubbel ale ci zazdroszcze wycieczki no i oczywiscie zycze udanego wyjazdu

Primaverka a co tam postaraj sie o braciszka lub siostrzyczke odrazu dwojka sie wychowa hihihihi

Misia 3mamy kciuki za pozytywne wyniki Milych i udanych zakupow

A co z nasza Inka?

Z Agnes nie jestem widze nabiezaco ale rowniez sle buziaki Oskarkowi

U nas tez dzis pogoda do bani paa deszczyk wiec siedzimy w domu
__________________
od 20 października szczęśliwi rodzice Hubisia
http://www.suwaczek.pl/users/myitems...a6a73a6c3b.png

Edytowane przez agi_kn
Czas edycji: 2008-04-02 o 16:19
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:21   #3201
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość
A co z nasza Inka?
u
widziałam parę razy, jak czytała, ale chyba jeszcze nie ma naprawionego kompa, bo się nie odzywa coś
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:43   #3202
afiliks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 597
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

hej dziewczyny
zdążyłam tylko przeczytać co napisałyście i Kasiula się obudziła

Misia trzymam kciuki za wyniki badań Matiego. Ucałuj go od nas

Bubbel życzę udanego wypadu A będziecie coś zwiedzać?

Martka zdjęcia super

I to by było na tyle, bo mała ma dosyć siedzenia na kolanach
__________________
afiliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:05   #3203
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Dzień dobry

Coś tam piąte przez dziesiąte poczytałam bo moje dziecie oczywiście spać nie chce....

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Ze mnie tez strasznie lecą - ostatnio to czeszę sie nad wanną, żebym po całej podłodze ich nie musiała zbierac
Aż mnie to wkurza, że mam zamiar ściąć

Korzystacie jeszcze z przwijaków?
Hubert ostatnio cały czas obraca sie na boki, a dwa razy juz na brzuszek - no niby jak go przewijam to jestem obok ale mam schizę, że mi zleci. Zastanawiam się, czy nie zrezygnować juz z przewijaka? (tylko tu mam pod ręką szafkę z wszystkim, a jak będę go przewijać na łóżku to już muszę oprzyrządowanie przynosić...)
Proponuję wam dziewczyny na te wypadające włosy szampon H-Pantoten w aptece sie kupuje ok 20 zł ja nim myje i włosy mi nie wypadają garściami tylko kilka więc jest ok i są do tego też tabletki i też są super więc jak ktoś karmi butlą to można spróbować bo nie wiem jak to działa jak sie karmi piersią trza by zapytać lekarza.
My używamy przewijaka - mamy taki nakładany na łóżeczko a obok komódka w której jest wszystko

kuseczka Jaś cudny a Adrianek od razu widać , że dumny przedszkolak

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
ja robiłam te z czekoladą i budyniem wyszły pyszne
a nalewałam do konca.
Taaa..... Albo coś przegapiłam albo: GDZIE JEST PRZEPIS?

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
A oto mój mały szkrab piecze z mamą ciacha.
Muffinki pycha ale jakieś małe mi się wydają.
To widze, że nie tylko mój Łukaszek rośnie na małego kucharza

celko Adaś się pięknie uśmiecha i bardzo do twarzy mu w tej marchewce

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość

termoopakowanie - moja butla Aventu 260 tez się nie mieści i musze poszukać jakiegoś innnego. Z tym, że mi się chyba właśnie nie mieści do canpola
Hm... Ja przetestowałam na Canapolu tylko TT i tak mi sie zdawało, że właśnie Aventy sie powinny zmieścić....
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
ja mam butle TT,ale termoopakowania niea dlaczego nie można kupić w Polsce?nie sprowadzają?
Chyba nie... Przeszukałam sklepy i te w internecie i allegro i e-bay i nie ma... Tylko na angielskiej stronie TT są... Poszukam czegoś innego.. Ale wszędzie panują Canapole....

Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość
Biedna Slawka zostalas na boju walki sama hihihi dobrze ze zmiescialas sie w grudniu :P
Ano samej mi sie zostało Najpierw we dwie z Pusziną urzędowałyśmy
a potem sama na placu boju zostałam aż sie pod styczniówki podczepiłam ale na szczęście mnie chwyciło w ostatniej chwili

Jak byliśmy tydzień temu u lekarza to pani doktor nam powiedziała, że możemy Łukaszkowi podawać soczki na których jest napisane od 4 miesiąca mimo, że ma skończone 3 No ale ok... Kupiliśmy podaliśmy a potem mały zwymiotował.... I to by było na tyle jeśli chodzi o wprowadzanie pokarmów... Nie wiem czy to przez ten soczek jabłkowy czy może zjadł za dużó mleka - 150ml bez odbijania w trakcie tylko po i mu sie wróciło?... W każdym razie sie z TŻ przestraszyliśmy - kupił mu mleko dla dzieci które ulewają i wygląda, ze jest ok
Nie wiem czemu tak sie stało czy wy też takie coś miałyście?...
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:57   #3204
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez Sławka2 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Jak byliśmy tydzień temu u lekarza to pani doktor nam powiedziała, że możemy Łukaszkowi podawać soczki na których jest napisane od 4 miesiąca mimo, że ma skończone 3 No ale ok... Kupiliśmy podaliśmy a potem mały zwymiotował.... I to by było na tyle jeśli chodzi o wprowadzanie pokarmów... Nie wiem czy to przez ten soczek jabłkowy czy może zjadł za dużó mleka - 150ml bez odbijania w trakcie tylko po i mu sie wróciło?... W każdym razie sie z TŻ przestraszyliśmy - kupił mu mleko dla dzieci które ulewają i wygląda, ze jest ok
Nie wiem czemu tak sie stało czy wy też takie coś miałyście?...
Slawko Hubert moj ulewa od urodzenia. Oboje bardzo sie meczylismy a lekarze na to ze est to normalne. W koncu poszlam do gp i bardzo zdenerowana powiedzialam ze to nie jest normalne w Polsce nazywa sie to refluks a jesli pani doktor nie wie co to est to niech sobie przeczyta na internecie. Po tym dala nam w koncu saszetki i ulewanie sie prawie skonczylo. A jesli chodzi o Was to wydaje mi sie ze powinnas sprobowac dac cos gestrzego np marchewke czy jakis deserek z jablka. Nie wiem ile dalas mu soczku, ale domyslam sie ze nie dalas mu odrazu 50 ml tylko narazie na posmakowanie.

Afiliks Bubbelek pewnie nie bedzie miala czasu na zwiedzanie jak sie dorwą do siebie z TZ hihihi

A a dzis sie dowiedzialam ze kolejna kolezanka jeste w ciazy chyba dobrze je wszystkie pozarażałam :P
__________________
od 20 października szczęśliwi rodzice Hubisia
http://www.suwaczek.pl/users/myitems...a6a73a6c3b.png
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:17   #3205
afiliks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 597
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość
A a dzis sie dowiedzialam ze kolejna kolezanka jeste w ciazy chyba dobrze je wszystkie pozarażałam :P
agi_kn to skoro masz takie dobre fluidy to na poczekalni jest wątek - Próbować do skutku - pewnie dziewczynom przyda się trochę zarazków
__________________
afiliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:20   #3206
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez afiliks Pokaż wiadomość
agi_kn to skoro masz takie dobre fluidy to na poczekalni jest wątek - Próbować do skutku - pewnie dziewczynom przyda się trochę zarazków
hihihi
cichoooooooooo sza bo z calego swiata zaczna sie tlumy zjezdzac
__________________
od 20 października szczęśliwi rodzice Hubisia
http://www.suwaczek.pl/users/myitems...a6a73a6c3b.png
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:01   #3207
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Sławko no właśnie ile mu tego soczku dałaś... bo dużo surowego na pierwszy raz to nie jest dobre. Może spróbuj na początek dać małemu pieczone jabłko. Ja mieszałam jabłuszko z gorącą kaszką bezmleczną
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:08   #3208
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Pani doktor powiedziała, żeby zacząc od łyżeczki i z każdym dniem więcej no więc dalam mu łyżeczkę tego soczku i następnego dnia dwie łyżeczki po czym jakieś pół godziny później zwymiotował...
Póki co nic mu nie daje poza mlekiem oczywiście Na wszystkich słoiczkach i innych takich pisze po 4 miesiącu a my jesteśmy po 3...

Jeszcze wam napiszę, że na balkonie gołębie założyły gniazdo i mamy dwa małe gołąbki Chyba też jakoś działamy "rozmnażająco"

Agi ja mam koleżankę która już rok próbuje i nic może byś tak ja zaraziła bo oni strasznie chcą a tu niestety nic....
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 21:31   #3209
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Ja sie dzis dowiedzialam ze moja kolezanka jest w ciazy

Co do ulewania to moj bije niestety rekordy... Potrafi tak chlusnac kilka razy po jedzeniu ze nie tylko cale ubranko jest mokre, moje ciuchy to jeszcze podloga... Mowilam pediatrze to powiedziala ze skoro jest na cycu to niewiele mozna zrobic. Mozna dac debridat...
Musze bardziej uwazac zeby mu sie odbijalo po jedzeniu...

Dzis bylismy w kinie na "nie klam kochanie" Synek nie spal ani chwili ale chyba juz przywykl do naszych wypadow bo nie awanturowal sie wcale. W ogole dzisiejszy dzien nalezal do jednych z lepszych. Mial w koncu dobry humor, nawet sie obudzil w swoim lozeczku i przez chyba godzine gadal z zabawakami Pierwszy raz od dluzszego czasu nie wzielam go rano do nas do lozka (jak go wezme, to od razu sie obudze jak on sie budzi - dostane z piesci kilka razy, ciagnie mi wlosy...ale za to dluzej zwykle spi).
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 08:01   #3210
tulis
Raczkowanie
 
Avatar tulis
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 143
GG do tulis
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Witajcie dziewczyny!
Byłam z moja Oliwia wczoraj na ważeniu i wazy 5770g,lekark apowiedziała ze jest na 10 centylu wiec bardzo dobrze,bo nadrobila wszytskei zaleglosci z okresu kiedy mocno ulewala i spadała na wadze. Oliwia ma teraz 15 tygodni i lekarka zalecial by w tym tygodniu podac jej do sprobowania soczek jabłkowy,a od przyszlego tygodnia do kazdej butelki mleka dodac miarke kaszki ryzowej smakowej,by troche zagescic mleko i powoli wprowadzic nowy smak. Jesli bedzie wsyztsko dobrze to moge jej podac juz normalnei przygotowana kaszke. Pozniej moge podac zupke jarzynowa. Moge uzywac warzyw (jak to okreslila lekarka) wykopanych z ziemi,przy czym jesli bede jej dawac dwie lyzki gestych zmiksowanych warzyw,to jedna lyzka ma byc samej marchewki,a druga to mieszanka np.ziemniaka pietruszki i selera.
Przepisala Oliwi syrop dla dzieci z alergia pokarmowa,syrop odczulajacy-Ketokifer.
Mam pytanie,bo ktores z was pisaly ze sloiczek dzielicie na 3 dni,wiec dajecie to dziecku tylko na sprobowanie i dokarmiacie mlekiem?Ile soku maksymalnei dziecko moze wypic dziennie,czy tak jak przy herbatce,ze dzienna ilosc wypitej herbatki powinna sie rownac ilosci wypijanego mleka na jedna porcje?
__________________
Oliwia jest z Nami od 21.12.2007
tulis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.