Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-02, 10:30   #4621
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Harmonijcia - rozumiem Cię z tym szkłem, ja kilka dni temu odkryłam że z szafki wypadł mi taki mały metalowy badziew co półkę podtrzymuje. I nigdzie nie znalazłam - oczywiście pocieszam się, że wciągnęliśmy odkurzaczem ale jak nie? Z drugiej strony wydaje mi się, że takich życiowych sytuacji nie da się niestety ominąć.

To racja, nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Dzieciaki są coraz bardziej mobilne i ciężko nadążyć.

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
lusterko be safe fotelik24.pl/besafe-lusterko
Mam dokładnie takie samo

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Malos, zajęcia umuzykalniające. Ostatnio zaczęłam się rozglądać i strasznie dużo takiego typu. Tam, gdzie byłam to w sumie fuksem bo usłyszałam że dużo mam nawala więc się załapałam, ale generalnie miejsca zajęte a super bo koszt tylko 5zł, a w innych miejscach minimum 30zł. Szukam rozrywek dla agenta, bo w domu on szaleje a ja z nim.
Zazdroszcze zajęć, w domu już mamy wszystko przerobione i brak pomysłów na jakąś rozwijającą zabawę

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
I zaczyna pokazywać pazurki. Do tej pory w miarę bezproblemowo reagowała na wszystko co robiliśmy, a od kilku dni protestuje ;] popłakała się u mojej mamy i nie chciała iść i dać sobie założyć kurtki, a dziś się poryczała jak ją wyciągałam z kąpieli i zabrałam gumową kaczkę Musiałam wydłużyć kąpiel, ale nic to nie dało, za drugim razem też ryk... Tak samo jak nie chce na ręce to się zapiera
Chyba doszliśmy do etapu, że zaczyna się wychowywanie na serio ;]
O tak, teraz zaczyna sie jazda, tego nie wolno, tam nie idz. Nieraz nosze na rękach i chce posadzić na ziemi to sie tak potrafi naprężyć że nie da sie go posadzić. I ryk, jak czegoś nie może to od razu lament. Oj robi sie ciekawie
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:55   #4622
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dzień dobry


Asia Po super, że wróciłaś. To chyba ja Cię wywołałam Mam nadzieję, że wszystko sobie poukładasz, i będzie dobrze. Bycie mamą to też coś co sprawia mi największą przyjemność, więc doskonale Cię rozumiem. Od zawsze marzyłam o małym szkrabku. Zdrówka dla Martyny Btw, jeśli ja będę miała córkę to tez będzie nosiła to imię


Szarpanie za listwy było i u nas, na szczęście nie wyrwał, bo to pokój szwagierki. Uf...


Ineso gratuluję wagi młodego. Mój myślę ma już z 11 kg, bo 10,3 było na początku Stycznia


U nas bunt łóżeczkowy. Muszę chyba zastosować metodę, która opisała Malos, ale brak mi cierpliwości. Najlepiej śpi się z rodzicami Najgorzej w ciągu dnia, trzeba leżec obok albo być w tym samym pokoju...


Bartek odkrył chodzenie za rączkę, i teraz nic innego go nie interesuje. Nie chce łapać się mebli, szarpie mnie za ręcę i ciagnie. Przestajemy chodzić, dostaje ataku szału
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 11:14   #4623
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Zapalenie spojówek ---- przechodziliśmy w listopadzie. Bez wizyty u okulisty niestety się nie obyło. Młody dostał krople i maść - jedno i drugie z antybiotykiem. Aplikowanie tego masakra! 4 razy dziennie przez tydzień. TŻ trzymał mu rączki, a ja przemywałam najpierw solą fizjologiczną, zakraplałam i smarowałam maścią. Miały darł się przy tym okropnie, ale wyleczyliśmy oczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 11:37   #4624
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Zapalenie spojówek ---- przechodziliśmy w listopadzie. Bez wizyty u okulisty niestety się nie obyło. Młody dostał krople i maść - jedno i drugie z antybiotykiem. Aplikowanie tego masakra! 4 razy dziennie przez tydzień. TŻ trzymał mu rączki, a ja przemywałam najpierw solą fizjologiczną, zakraplałam i smarowałam maścią. Miały darł się przy tym okropnie, ale wyleczyliśmy oczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku, my tak czasem katar odciągamy, albo oczyszczamy oczko z ropy*. Czuję się wtedy jak potwór jakiś...

*w ogóle z naszym oczkiem "zabawna" sprawa wyszła. Młoda ma zatkany kanalik od urodzenia. Pediatra kazała pół roku wyciskać i masować, po pół roku zgłosić się do okulisty jak nie przejdzie. Ok. Okulista po pół roku obejrzał, trzeba przetykać zabiegowo. Dzwonię po prywatnych przychodniach-za duże dziecko, powyżej 6 miesięcy tylko pod narkozą. Dzwonię do szpitali-w jednym owszem, być może zrobią, jak się położymy na oddziale, ale mało prawdopodobne, bo to pod narrkozą. W drugim po prostu nie robią powyżej 6 misięcy, bo... trzeba pod narkozą! A Ola ma szmery w serduchu jakieś, kontrole kardiologiczne,i tak nie dam uśpić póki się sprawa nie wyjaśni...

Ineso, lulka, nieźle Wasi chłopcy przypakowali Moja ma 9,3kg, a jest w 50 centylu. Przy czym moja na piersi wciąż.

Co do lusterka i fotelika u nas problemu póki co nie ma, bo choćbym chciała to na dłuższą trasę się nie wcisnę na przednie siedzenie pasażera, bo przy zamontowaniu naszego fotelika na izofix to miejsca jest tak symbolicznie Mam długie nogi, ale chore, więc potrzebuję dużo wygodnego miejsca... Ja póki co prawka nie mam, a TŻ sam z nią jeszcze też nigdzie nie jechał, więc w sumie nam to nie przeszkadza

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość
To racja, nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Dzieciaki są coraz bardziej mobilne i ciężko nadążyć.



Mam dokładnie takie samo



Zazdroszcze zajęć, w domu już mamy wszystko przerobione i brak pomysłów na jakąś rozwijającą zabawę


O tak, teraz zaczyna sie jazda, tego nie wolno, tam nie idz. Nieraz nosze na rękach i chce posadzić na ziemi to sie tak potrafi naprężyć że nie da sie go posadzić. I ryk, jak czegoś nie może to od razu lament. Oj robi sie ciekawie
http://mojedziecikreatywnie.pl/
Znasz?

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość
To racja, nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Dzieciaki są coraz bardziej mobilne i ciężko nadążyć.



Mam dokładnie takie samo



Zazdroszcze zajęć, w domu już mamy wszystko przerobione i brak pomysłów na jakąś rozwijającą zabawę


O tak, teraz zaczyna sie jazda, tego nie wolno, tam nie idz. Nieraz nosze na rękach i chce posadzić na ziemi to sie tak potrafi naprężyć że nie da sie go posadzić. I ryk, jak czegoś nie może to od razu lament. Oj robi sie ciekawie
http://mojedziecikreatywnie.pl/
Znasz?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:33   #4625
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Jeżeli chodzi o rowerowe wyprawy, to mam zamiar kupić fotelik przedni Yepp Mini albo Bobike Mini, ale bez tej przedniej szyby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 17:21   #4626
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o rowerowe wyprawy, to mam zamiar kupić fotelik przedni Yepp Mini albo Bobike Mini, ale bez tej przedniej szyby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serio chcesz miec fotelik montowany z przodu? ja sobie nie wyobrazam wkłądania tam dziecka w sytuacji gdy nie ma gdzie rowera oprzec. wydaje mi się też że dziecko szybciej wyrośnie niż z montowanego za siedzeniem a poza tym może by mniej wygodny przy prowadzeniu roweru. Co byś na hamax siestę powiedziała? Ja sama woziłam córę w takim, pewnie w tym roku moją trzylatkę też jeszcze będę wozic jak będzie tż ktory weźnie przyczepkę. Ale w siescie nigdy nie miałam problemu ją włożyc jak nie było gdzie roweru oprzec (wtedy rower siodełko opierałam o biodro swoje i młodą wkładałam do fotelika) kierownicą wtedy nie musiałam się przejmowac. a to że dziecko za mną siedziało też nie było problemu bo czasami zerknęłam na nią. moja siostrajak jeździła z moją córką ustaliła "znak życia" jak długo była cisza to moja siostra mówiła P daj znak życia i ona ją poklepała po plecach
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 18:47   #4627
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
serio chcesz miec fotelik montowany z przodu? ja sobie nie wyobrazam wkłądania tam dziecka w sytuacji gdy nie ma gdzie rowera oprzec. wydaje mi się też że dziecko szybciej wyrośnie niż z montowanego za siedzeniem a poza tym może by mniej wygodny przy prowadzeniu roweru. Co byś na hamax siestę powiedziała? Ja sama woziłam córę w takim, pewnie w tym roku moją trzylatkę też jeszcze będę wozic jak będzie tż ktory weźnie przyczepkę. Ale w siescie nigdy nie miałam problemu ją włożyc jak nie było gdzie roweru oprzec (wtedy rower siodełko opierałam o biodro swoje i młodą wkładałam do fotelika) kierownicą wtedy nie musiałam się przejmowac. a to że dziecko za mną siedziało też nie było problemu bo czasami zerknęłam na nią. moja siostrajak jeździła z moją córką ustaliła "znak życia" jak długo była cisza to moja siostra mówiła P daj znak życia i ona ją poklepała po plecach
No chcę taki. Wyrośnie szybciej, to fakt bo to siodełko do 15 kg czyli jakiś 3 lat jak podaje producent. Tylni tej firmy jest do 6 lat. A z wsadzaniem do niego dziecka to sobie jakoś poradzę. Ludzie kupują i nie narzekają na jakiś dyskomfort. No zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 19:04   #4628
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
No chcę taki. Wyrośnie szybciej, to fakt bo to siodełko do 15 kg czyli jakiś 3 lat jak podaje producent. Tylni tej firmy jest do 6 lat. A z wsadzaniem do niego dziecka to sobie jakoś poradzę. Ludzie kupują i nie narzekają na jakiś dyskomfort. No zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w takim razie powodzenia
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 21:03   #4629
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja nie weim właśnie, cyz mojemu niewózkowemu dziecku kupować fotelik na rower... zobaczymy, może za jakiś czas. Na razie i tak bym się bała ją wozić Ale spoko ten co polecasz smarrita!
Moje dziecko coraz lepiej chodzi Jeszcze trochę się boi, ale już się coraz więcej puszcza i pokój przejdzie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 22:53   #4630
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja nie weim właśnie, cyz mojemu niewózkowemu dziecku kupować fotelik na rower... zobaczymy, może za jakiś czas. Na razie i tak bym się bała ją wozić Ale spoko ten co polecasz smarrita!
Moje dziecko coraz lepiej chodzi Jeszcze trochę się boi, ale już się coraz więcej puszcza i pokój przejdzie
gratulacje za puszczanie się (jakkolwiek to brzmi)

odnośnie tego fotelika jeszcze, ostrzegam/uprzedzam bo to nie kazdy sprzedawca powie- na damski rower/ramę jest inne mocowanie (ktore pasuje rownież na męski rower) wiec tu jest plus, ale standardowe mocowanie (jak np w decathlonie ) może nie pasowac z damskim rowerem (fotelik może przy nierownym terenie uderzac o blotnik lub bagaznik).Zazwyczaj wersja z pomarańczową wkłądką jest z "damskim" mocowaniem. Ale lepiej to dopytac lub pomierzyc do swojego roweru przed zakupem lub jak z moim przypadku znalazlam namiary na sklep ktory mial moj model roweru i ten fotelik I CHĘC PRZYMIERZENIA GO ( w razie czego moge dac namiar gdzie ja kupowalam, cene tez dobrą dostałam w porownaniu ze stacjonarnymi sklepami)
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 23:01   #4631
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Smarrita --- znak życia 😂 padłam 😁

Lin-- dzięki za linka 😊

Zapalenie spojowek--- okropne paskudztwo, mam nadzieję że szybko przejdzie Asia 😐

Fotelik mamy przodem po kimś jeszcze nie wypróbowany, a przyczepkę też mamy od września (jezdził w foteliku zamontowanym w środku przyczepki, młody uwielbia! TŻ był z nim na pierwszej po zimie przejazdzce jak było ciepło kilka dni temu, spał jak zabity półtorej godziny 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-03, 07:31   #4632
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

My mamy ze starym dość niestandardowe rowery więc ciekawe czy w ogóle coś dobiore.
A jutro zamierzam zostawic młoda u rodziców i lecimy sami z mężem !! Taka jakby randka rowerowa bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 19:35   #4633
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mam i ja! 1488569722793.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 21:39   #4634
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka: Kapcioszki boskie, ale... czy to Tripp Trapp?
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 07:54   #4635
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość

[/COLOR]
http://mojedziecikreatywnie.pl/
Znasz? [


Znasz?
Nie znam, ale zaraz obczajam, dzięki
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 11:15   #4636
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Niulka: Kapcioszki boskie, ale... czy to Tripp Trapp?
Nie. Paputki.pl
Kupiłam nowe na all za 52 zł z wysyłką .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 12:58   #4637
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dziewczyny mm, powiedzcie co planujecie zrobić z karmieniem mlekiem po skończonym roczku? Będziecie podawac zwykłe krowie? Widziałam takie dla dzieci 3,8%, czy jednak pozostajecie dalej przy mm?
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 16:00   #4638
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mm, powiedzcie co planujecie zrobić z karmieniem mlekiem po skończonym roczku? Będziecie podawac zwykłe krowie? Widziałam takie dla dzieci 3,8%, czy jednak pozostajecie dalej przy mm?
No ja jeszcze pozostanę przy mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Mamy pierwszy ząbek!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 16:01   #4639
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość

Ineso, lulka, nieźle Wasi chłopcy przypakowali Moja ma 9,3kg, a jest w 50 centylu. Przy czym moja na piersi wciąż.
Mój będąc na cycku też zawsze wagowo był powyżej średniej. Na obecnym etapie, gdy mm nie jest jedyną formą odżywiania to w ogóle nie ma zależności, że dziecko więcej przybiera.
Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Nie. Paputki.pl
Kupiłam nowe na all za 52 zł z wysyłką .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To było pytanie o krzesło Ale to chyba nie tripp trap tylko safety1st?

Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mm, powiedzcie co planujecie zrobić z karmieniem mlekiem po skończonym roczku? Będziecie podawac zwykłe krowie? Widziałam takie dla dzieci 3,8%, czy jednak pozostajecie dalej przy mm?
To zależy czy będzie jeszcze dużo pił, tzn. jak nadal flaszka będzie na noc i rano to dalej mm. Jak będzie jadł normalnie to krowie w niewielkich ilościach.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-04, 16:23   #4640
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Nie. Paputki.pl
Kupiłam nowe na all za 52 zł z wysyłką .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asi chodzilo o krzeselko a paputki fajne

hej ho - witam sie i ja - z nowosciami:
1. Nina chodzi - no ale ma juz 11 miesiecy, wiec ogolnie szybka jest, ale nie tak szybka jak Emi od veliki
2. adaptacja w zlobku rozpoczeta i to pozytywnie w poniedzialek zostaniemy troche dluzej i ogarniemy tez posilek z dziecmi. a we wtorek sprobujemy sie rozstac na pol godziny. mloda ogolnie fajnie sie bawi i wybrala sobie juz pania, do ktorej idzie w ramiona. ciekawa jestem, jak pojdzie dalej...

a teraz sie troche poodnosze.
- z fotelikami tez mam problem, mlody jezdzi juz przodem, a mloda przesiadzie sie do jego fotela tylem. tylko ze potrzebuje jeszcze dwa foteliki bo ja bede dzieci zawozic na 13ta do przedszkola/zlobka i jechac od razu dalej do pracy, a tata odbiera po 16tej drugim samochodem. i no jakos nie widzi mi sie wydawac majatku na super ekstra fotele na przejechanie 1,5 km spokojna, miejska droga... bo dluzsze trasy zawsze pokonujemy autem "tatusiowym". tak wiec kombinuje, zeby moze do mojego kupic jakis porzadny 9-36 dla Niny i 15-36 dla Florka i miec spokoj na dluuuugo dlugo.
- wozek - my dalej w spacerowce z wozka 3w1 i nie zmieniam. do samochodu mam parasolke chicco, a tutaj potrzebuje moich pancernych, pompowanych kol i mlodej wygodnie w nim
- Asia - co do cycowych dzieci... moj Florek byl tez totalnym cycoholikiem i nie mialam pojecia, jak przezyjemy bez siebie, bo po roczku juz jechalam do pracy i nie bylo mnie 10h... ale okazalo sie, ze "nie ma mamy - nie ma cyca i jest git!" - jak tylko mama sie pojawila, to byl rzut na cyca i tez ok... dzieci po roczku jedza juz tyle, ze spokojnie zaspokoja potrzebe jedzenia i picia na inne sposoby, a ten cycus to taka milosc, o ktorej dziecko sobie przypomina widzac mame wiec coz... ja radze po prostu sprobowac. nie obiecuje, ze tak sie uda, ale w duuuuzej wiekszosci wlasnie tak to funkcjonuje
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 19:07   #4641
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tak, to krzesełko to safety 1st timba ,ale jest super, i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 19:26   #4642
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

AsiaPo, to safety 1st timba. Białe z miętową wkładką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 19:39   #4643
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

co tam u was>?
Młoda miała dziś randkę z kolegą byłam u znajomej, która ma synka 3 tygodnie młodszego. Bardzo fajnie było, chociaż dzieciaki średnio sobą zainteresowane, aczkolwiek jakiś kontakt nawiązywały. Na koniec kolega pocałował ją w głowę, a ona w ryk
Od wczoraj mi chodzi tak już na serio ;D biegam za nią i asekuruję żeby sobie łba nie rozwaliła. Czekam też na buty, bo z jednymi nie trafiłam z rozmiarem i musiałam odesłać.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:18   #4644
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
co tam u was>?
Młoda miała dziś randkę z kolegą byłam u znajomej, która ma synka 3 tygodnie młodszego. Bardzo fajnie było, chociaż dzieciaki średnio sobą zainteresowane, aczkolwiek jakiś kontakt nawiązywały. Na koniec kolega pocałował ją w głowę, a ona w ryk
Od wczoraj mi chodzi tak już na serio ;D biegam za nią i asekuruję żeby sobie łba nie rozwaliła. Czekam też na buty, bo z jednymi nie trafiłam z rozmiarem i musiałam odesłać.
Gratulacje!
My na etapie raczkowania i wstawania przy meblach oraz próby przejscia pomiędzy małymi dystansami trzymając sie ręką stałych punktów.
Vel Ty przez neta kupujesz buty? Jakiej firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:22   #4645
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

teraz zamówiłam elefanteny, bo u mnie w deichmannie nic nie ma. Nawet nie miałam co młodej przymierzyć, same jakieś tandetne, twarde buty. Zero szans na kupno stacjonarne czegoś sensownego, a nie będę jeździć 30 km po buty jak mi kurier pod nos przywiezie.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:25   #4646
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
teraz zamówiłam elefanteny, bo u mnie w deichmannie nic nie ma. Nawet nie miałam co młodej przymierzyć, same jakieś tandetne, twarde buty. Zero szans na kupno stacjonarne czegoś sensownego, a nie będę jeździć 30 km po buty jak mi kurier pod nos przywiezie.
Podziwiam. Ja mojej musiałam zmierzyć bo ma wysoką nogę na podbiciu.
Oby kolejna para była ok😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:31   #4647
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Najwyzej będę zamawiać do skutku a jaki cyrk jest przy zakładaniu butów już widzę jak ona w tym chodzi no ale wyjścia nie ma, bo nie mam nic na zewnątrz na wiosnę :/
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:37   #4648
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Moja uwuelbia ubierać buty😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 22:48   #4649
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Elo, elo!
U nas buty (niechodki) służą do jedzenia, więc zanim wyjdę z nią na dwór, to trzeba wymiętosić sznurowadła, buty, opakowanie kremu ochronnego, a samą pomadę zlizać z dzioba
Młodej szybko marzną stopy, więc do chusty zawsze jej ocieplane niechodki zakładam

Stanie to najfajniejsza zabawa, a M. się chyba kapnęła, że idzie sezon wiosenno-letni i ćwiczy figurę, by pięknie się prezentować w bikini i uskutecznia przysiady

Dziś też walczyła z poduszką dobre 10 minut, przerzucając ją przez siebie, z łóżka, raczkując za nią jak szalona Ja do niej mówię Komandos

Nie sądziłam, że Safety jest aż tak podobne do Stokke! Ale u nas nie ma stołu, więc nie miałby przy czym stać, a u Mamy w domu wystrój bardzo zimny (szkło+metal), więc też jak pięść do oka

Cloche: Dzięki! Takiej informacji potrzebowałam! Po cichu na to liczę brak mamy=brak cyca
__________________
A+D=M
M.

Edytowane przez AsiaPo
Czas edycji: 2017-03-07 o 22:50
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 07:15   #4650
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

AsiaPo to krzesełko ma swój blacik, który demontuje się bodajże po 18 miesiącu życia dziecka. Do tego czasu może będziesz już miała stół

P. S. Kobitki, wszystkiego najlepszego z okazji Naszego Święta!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.