Panny Młode 2009 cz.II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 08:54   #2461
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a mi sie obie podobaja i to cholernie... czerwona rewelacyjna na poprawiny, chociaz zarna (w innym kolorze tez... ) podoba mi ise ten dekold a raczje jego brak w czarnej.. moze to ze sie jej cos nieuklada to kwestia zlego romiaru.. albo niedostatecznie dobrego skrojenia.. ja jestem nimi zachwycona...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:00   #2462
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:09   #2463
Zottel
Raczkowanie
 
Avatar Zottel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bochum, Niemcy
Wiadomości: 138
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Wreszcie mam chwile zeby wkleic moje zdjecia w stroju na slub cywilny. I jak wam sie podoba? Dokupilam wczoraj tez torebke. Na samym slubie jej nie bede miala tylko pewnie jakis bukiecik, ale pozniej do restauracji ja wezme. A jak myslicie jakie kwiatki by do tego stroju pasowaly?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (134,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (137,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka3.jpg (142,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodatki.jpg (131,1 KB, 24 załadowań)
Zottel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:14   #2464
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:18   #2465
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Rosette
śliczna ta czarna

http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=418

a tu ta bombka co miała Marta z serialu "na wspólnej"
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=422
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=451
swoją drogą niezła reklama

a tu krótki przód
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=426

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=431
zakochałam się

zottel a gdzioe te fotki ?
edit: ajuż są
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:18   #2466
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez Zottel Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwile zeby wkleic moje zdjecia w stroju na slub cywilny. I jak wam sie podoba? Dokupilam wczoraj tez torebke. Na samym slubie jej nie bede miala tylko pewnie jakis bukiecik, ale pozniej do restauracji ja wezme. A jak myslicie jakie kwiatki by do tego stroju pasowaly?
zgadzam sie ze bardzo fajnie dobrane kolorystycznie... super to zgralas
a kwiatki... bozz nie mam pojecia

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
tak myslalm ze tu suknie z usa.. oni maja specyficzny styl.. w gruncie rzeczy ochydny (wg. mnie ) owszem niktore sa fajne itd.. ale w niektorych w zyciu za doplata bym sie nawet niepokazala


Kliwia linki mi niedzialaja...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:21   #2467
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Zottel supier ta suklienka! ślicznie wyglądasz, buziki torebka i żakiet ślicznie pasują.

martucha nie wiem czemu
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 09:24   #2468
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

ale nastukalyscie od wczorajszego wieczora szok

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za pocieszenie. Wlasnie skonczylam rozmowe z rodzicami. Teraz sa na tak, tylko dalej tata sie martwi, ze wyjezdzam na wies mieszkac. Mowi, ze co rano bede wstawac do obrzadku. Taaa, tylko nie wiem, ze ta wies to juz nie zajmuje sie hodowla, tylko sluzy ludziom do mieszkania. I jakos nikt nie narzeka, ze musi do Bialegostoku dojezdzac te 25 km...
No i z kosciolem powoli zmieniaja zdanie

A Wam ktory kosciol sie podoba?
Ten? (budowal go moj tato i to tu chca bym slubowala...)
http://www.dekoracjeslubne.com.p l/1a.html

Czy ten? (moja parafia...i budynek znajduje sie na cmentarzu)
Załącznik 1413677
no widzisz, jeszcze troche i w ogole przestana marudzic a co do kosciola to oba mi sie podobaja wolalabym chyba ten bez cmentarza, ale wybierzcie ten z ktorym jestescie bardziej zwiazani

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Co do naszego zespolu to biora 3000 + 100 transport, ale oni musza jechac az z Bielska Podlaskiego, czyli musza przejechac gdziesz 100 km lacznie z dojazdem na sale, wiec to nie duzo. Jeden zespol z Bialegostoku zazyczyl sobie za transport 200 zl, gdzie trasa wyszlaby o polowe krotsza.
no to fajnie, bo 3000 zl to normalna cena w porownaniu do tych 6000 zl co chcial tamten inny zespol

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
No to dla mnie wybór byłby prosty, tylko wiem, że jak się bierze ślub w nie swojej parafii to potrzebna jest licencja czyli taka jakby zgoda na przeniesienie ślubu do innej parafii. ja teraz w maju bede świadkowa i walsnie młodzi takiej zgody potrzebowali. Ale nie mam pojęcia ile płacili, chyba 50 zł. No i zapowiedzi muszą być i w parafii i w kosciele w którym się odbywa slub. jeśli bierzmowanie miałaś w innym kościele albo tż to będziecie potrzebowali też odpis aktu bierzmowania, nie wiem czy jest potrzebny akt chrztu. i to chyba by bylo tyle
ja mam slub w innej parafii niz moja i Tżta ale za licencje nie placilismy ksiadz wypisal bez problemu, co prawda przekonywal nas zebysmy jednak zrobili slub u mnie w kosciele i my mu powiedzielismy ze jeszcze przemyslimy sprawe, no ale i tak wiedzielismy ze nic nie przemyslimy bo chcemy miec slub w takim malutkim kosciolku w gorach nota bene ukazywala sie tam matka boska, takze oprocz tego ze jest to piekny kosciolek to jeszcze wyjatkowe miejsce

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Hmmm, o to biega, ze ponoc ta liecnja u nas kosztuje... 200 zl. Ale ja bym im dala licencje! Nie dosc, ze na poczatku byla mowa, ze budujemy drugi kosciol, bo w tym pierwszym ne wypada brac slubu czy chrztu i po to ten duzy byl budowany, to jeszcze maja zdzierac kase od ludzi, ktorzy ten kosciol budowali? Wylewali pot, krew i zly by budynek stal? Moja mama go po budowie sprzatala, ja mialam tam bierzmowanie a brat Komunie. Mial tam swiecenia ministranckie. Ponoc jakas umowa miala byc miedzy kosciolami, ze nie beda pobierane zadne oplaty a teraz dowiaduje sie, ze jest co innego.
Ale nie wiem kto madry moje osedle podzielil na pol. I teraz moja babci, ktora mieszka przy tej samej ulicy co ja i doslownie dwa bloki dalej nalezy do tego duzego kosciola a ja do tego na cmentarzu...
moze skoro Twoja rodzina jest tak zasluzona dla kosciola to nie bedziecie musieli placic za licencje

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
a to i ja wam zaraz wkleje zdjęcia z tego wesela co bylismy z TZ tydzien temu tylko poszukam bo juz na innym wątku je umieszczałam wiec wam link wkleje zaraz
sliczne zdjecia, ladna z Was para

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
fajnie fajnie mi orkiestre tata zalatwil znajomego ale wiem jak gra bo bylam na weselu z jego udzialem chce od na s 1900 za wesele i poprawiny myslicie ze to duzo??
moim zdaniem tanio, zwlaszcza ze z poprawinami

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
my 25.07.2009 wiec troszke wczesniej
no to szybciej sie chwalic bedziesz

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
podoba mi sie ta czarna sukienka

Cytat:
Napisane przez Zottel Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwile zeby wkleic moje zdjecia w stroju na slub cywilny. I jak wam sie podoba? Dokupilam wczoraj tez torebke. Na samym slubie jej nie bede miala tylko pewnie jakis bukiecik, ale pozniej do restauracji ja wezme. A jak myslicie jakie kwiatki by do tego stroju pasowaly?
nooo pieknie
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:26   #2469
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

i juz dzialaja ladne ale krotkie to nie moj styl a ta twoja to taka bardzo romantyczna
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:30   #2470
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Rosette
śliczna ta czarna

http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=418

a tu ta bombka co miała Marta z serialu "na wspólnej"
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=422
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=451
swoją drogą niezła reklama

a tu krótki przód
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=426

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.angel.com.pl/site.php?id_...kol=25&suk=431
zakochałam się

zottel a gdzioe te fotki ?
edit: ajuż są
a mi linki dzialaja ale ta marta z "na wspolnej" straszna miala ta sukienke moja mama nie mogla jej przetrawic
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:37   #2471
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 09:41   #2472
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

ta sukienka byla straszna... wogole jak ona sie dala wcisnac w cos takiego... tragedia
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:43   #2473
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
A Wam ktory kosciol sie podoba?
Ten? (budowal go moj tato i to tu chca bym slubowala...)
http://www.dekoracjeslubne.com.p l/1a.html

Czy ten? (moja parafia...i budynek znajduje sie na cmentarzu)


Anuulaa, no niezla akcja. Widzisz? Mowilam, ze dobrze, ze zespol i kucharke macie taka sama
Oba kościoły są ładne, ale mi bardziej podoba się ten pierwszy, jest taki wielki i jasny. Ale sroko ten w Twojej parafii jest Tobie bliższy, to nei przejmuj się cmentarzem.

Gratuluję ustalenia ostatecznej daty

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
kochana dobrze ze bylas tam !!!

polecam salon sukni slubnej na padarewskiego !!

kolo mostu nadziemnego
wspaniala atmosfera i piekne suknie
Mówisz o tym jednym salonie, czy to są dwa inne? Właśnie do Ciebie miałam napisać, żebyś mi poleciła gdzie najlepiej pójść. Moja bratowa na szczęście trochę się orientuje. Mamy właśnie zaglądnąć do jakiegoś salonu, gdzie Panie szyją i wypożyczają i jest bardzo miła atmosfera, to może o ten salon chodzi
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
to dobrze ze tam bylas... u mnie bylo lepiej... kolezanka byla umowic sie na termin na sali.. a druga kumpela (ten sam dzien slubu - razem chodzily do klasy) tez tam poszla i tez podpisala z nimi umowe.. dobrze ze sie zgadaly ( 4 lata po skonczeniu szkoly sie spotkaly i jakos tak zeszlo w gadce) i doszly do tego i musialy to odkrecac... wogole szok... jak tak mozna...
Też niezła akcja. A ja się dowiedziałam, że nawet jeśli ktoś nie podpisze z nami umowy, czyli była tylko taka umowa słowna i firma jej nie dotrzyma, to można firmę podać do sądu. Bo w kodeksie cywilnym złamanie umowy słownej też jest karane.

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
to nie miał segregatora z umowami spisanymi ?!!??!!??
no jestem w szoku. brak profesjonalizmu.
ps. będziesz szła do ślubu w aparacie orto?
No właśnie on nie spisuje tak umów, tylko zapisuje w kalendarzu, a jeszcze wtedy mówił, że jak ktoś jest wpisany i daje zaliczkę, to już nie ma prawa nic zniknąć.A my wtedy wymusiliśmy na nim ta umowę, spisał taką na kartce w kratkę. No niestety stał się przez to mało wiarygodny, ale gościu jest naprawdę spoko, na weselach też zespół się dobrze spisuje.

Coś Ty, aparatu orto nie będę miała na ślubie,bo właśnie specjalnie prostuję zęby do ślubu

Cytat:
Napisane przez Zottel Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwile zeby wkleic moje zdjecia w stroju na slub cywilny. I jak wam sie podoba? Dokupilam wczoraj tez torebke. Na samym slubie jej nie bede miala tylko pewnie jakis bukiecik, ale pozniej do restauracji ja wezme. A jak myslicie jakie kwiatki by do tego stroju pasowaly?
Śliczna sukienka. Wszystko ładnie ze sobą zgrane To już niedługo będziesz żonką!!
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:46   #2474
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
a ty juz koniki mnie jeszcze po ostatnim duuuupsko nie odpoczelo a ty juz nastepne
no a co DD moze sie wybierzemy na Hubertusa
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:20   #2475
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Ojej nie wiem jak można coś takiego na siebie załozyć...
Nie to,żebym była tradycjonalistką,ale sa pewne granice dobrego smaku,ech...

Ale reszta sukienek bardzo mi się podoba,nomoże poza tą bombką a la Marta z Na Wspólnej
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:38   #2476
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Mówisz o tym jednym salonie, czy to są dwa inne? Właśnie do Ciebie miałam napisać, żebyś mi poleciła gdzie najlepiej pójść. Moja bratowa na szczęście trochę się orientuje. Mamy właśnie zaglądnąć do jakiegoś salonu, gdzie Panie szyją i wypożyczają i jest bardzo miła atmosfera, to może o ten salon chodzi
ogolnie kolo mostu jest jeden na 1 pietrze

naprzeciwko kauflanda sa 2 salony

kolo jamnikow jest jeden salon ( obok trolla )

na ustroniu jest tez jeden
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:59   #2477
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

anuulaa to tylko kosmetyczne poprawki? ja nosze 2,5 roku i końca nie widać, sie obawiam czy na ślub zdejmę do żelastwo
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:14   #2478
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
anuulaa to tylko kosmetyczne poprawki? ja nosze 2,5 roku i końca nie widać, sie obawiam czy na ślub zdejmę do żelastwo
ja tez kiedys nosilam aparat dentystka mi powiedziala ze 1,5 - 2 lat gora, a nosilam przez cale liceum no a w koncu zdjela mi to zelastwo na moja wlasna prosbe bo niestety zęby moje tego nie wytrzymywaly i musialam dwa zatruc z boku bo mnie z dnia na dzien tak zaczely bolec ze myslalam ze umre, a to nie bylo po zadnej wizycie gdzie by mi podkrecala ten aparat, poprostu z przesilenia dlugotrwalego cos im sie stalo, ze juz nie bylo innego ratunku i do dzis nie mam idealnych zabkow i w sumie to zaluje ze dalam se zalozyc ten aparat bo zabkow wiele ladniejszych nie mam, a za to 2 musialam zatruc
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:26   #2479
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 11:43   #2480
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
ale nastukalyscie od wczorajszego wieczora szok



no widzisz, jeszcze troche i w ogole przestana marudzic a co do kosciola to oba mi sie podobaja wolalabym chyba ten bez cmentarza, ale wybierzcie ten z ktorym jestescie bardziej zwiazani



no to fajnie, bo 3000 zl to normalna cena w porownaniu do tych 6000 zl co chcial tamten inny zespol



ja mam slub w innej parafii niz moja i Tżta ale za licencje nie placilismy ksiadz wypisal bez problemu, co prawda przekonywal nas zebysmy jednak zrobili slub u mnie w kosciele i my mu powiedzielismy ze jeszcze przemyslimy sprawe, no ale i tak wiedzielismy ze nic nie przemyslimy bo chcemy miec slub w takim malutkim kosciolku w gorach nota bene ukazywala sie tam matka boska, takze oprocz tego ze jest to piekny kosciolek to jeszcze wyjatkowe miejsce



moze skoro Twoja rodzina jest tak zasluzona dla kosciola to nie bedziecie musieli placic za licencje



sliczne zdjecia, ladna z Was para



moim zdaniem tanio, zwlaszcza ze z poprawinami



no to szybciej sie chwalic bedziesz



podoba mi sie ta czarna sukienka



nooo pieknie

no to sie ciesze bo sie balam ze drogo
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:44   #2481
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Piszecie o aparatach orto Mi zdjęli w zeszłym roku w kwietniu (mija rok.) A nosiłam krótko, bo jakoś ponad rok, ale za to bardzo boleśnie było. Nie żałuję, bo ząbki mam o niebo lepsze niż miałam Trzymam kciuki za aparatki.

Zottel bardzo ładnie wyglądasz w tej kreacji
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:45   #2482
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
no a co DD moze sie wybierzemy na Hubertusa

zobaczymy pamietaj ze mam problem z parkowaniem
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:47   #2483
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

moja kolezanka teraz zaczela nosic :d narazie nie moze nic jesc
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:48   #2484
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

mala2241 tyłem czy przodem?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:50   #2485
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez Zottel Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwile zeby wkleic moje zdjecia w stroju na slub cywilny. I jak wam sie podoba? Dokupilam wczoraj tez torebke. Na samym slubie jej nie bede miala tylko pewnie jakis bukiecik, ale pozniej do restauracji ja wezme. A jak myslicie jakie kwiatki by do tego stroju pasowaly?
sukienka sliczna i pieknie wszystko skomponowalas
a kwiatki nie wiem jakie by pasowaly bo ogolnie nie mam wyobrazni musialabym zobaczyc i kwiatki i sukienke razem
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:52   #2486
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
mala2241 tyłem czy przodem?
i tak i tak mam dwa miesiace prawo jazdy i juz mojemu tz zdazylam wgniesc tylny zdezak
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:03   #2487
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

ja tez nosze aparat na ząbki od 1 marca ale ten ruchomy w sobote ide na pierwsza kontrole i zobaczymy czy sa jakies postepy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:14   #2488
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
zobaczymy pamietaj ze mam problem z parkowaniem
dasz rade :d gorzej bedzie ci z koniem
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:24   #2489
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

znalazlam fajna strone z zaproszeniami... (jest ich duzo ale niewszytskie mi sie podobaja...)

http://www.inkacel.republika.pl/1galeria.htm

ocencie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:26   #2490
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
zobaczymy pamietaj ze mam problem z parkowaniem
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
znalazlam fajna strone z zaproszeniami... (jest ich duzo ale niewszytskie mi sie podobaja...)

http://www.inkacel.republika.pl/1galeria.htm

ocencie
sliczne, delikatne
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.