Honorowe krwiodawstwo - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-18, 15:14   #91
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

A poza tym jeszcze za darmo ma sie fachowa opieke. Bo gdzie z taka dokladnoscia i za darmo, praktycznie bez kolejek, zrobia ci badania. A juz sama morfologia krwi moze czesto uratowac nas, gdy cos zlapiemy.
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:22   #92
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Oddawanie krwi...

Oddawanie krwi jest jedna z wspanialszych rzeczy, jakie mozna zrobic. Ta swiadomosc, ze sie pomaga innym. No, ale tak mysle, ze warto rowniez wspomniec, ze dobrze wypic sporo plynow tego dnia, najlepiej juz na miejscu (to tak wlasnie procz jeszcze posilku).
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:38   #93
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Oddawanie krwi...

Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła oddać krew...
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:18   #94
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Oddawanie krwi...

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła oddać krew...
ja za kilka tygodni ide sie dowiedziec, czy bede mogla zostac krwiodawca
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:22   #95
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
A poza tym jeszcze za darmo ma sie fachowa opieke. Bo gdzie z taka dokladnoscia i za darmo, praktycznie bez kolejek, zrobia ci badania. A juz sama morfologia krwi moze czesto uratowac nas, gdy cos zlapiemy.
Tak, zgadza się, jako krwiodawcy mamy komplet badań również wirusologicznych na WZW, Kiłę, AIDS itp. a to wszystko za free i w expresowym tempie A poza tym możemy sobie odliczyć krew od podatku Niby nie powinno się patrzeć na kasę bo oddajemy honorowo ale miłe to, że ktoś nas w taki sposób docenia Wiecie może jakie jeszcze przywileje mają krwiodawcy?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:46   #96
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Oddawanie krwi...

ja oddałam pierwszy raz krew w listopadzie? jakoś tak ile było z tym zachodu, nie wyrobiłam sobie jeszcze dowodu, byłam pełnoletnia, ale nie wzięłam tych dokumentów jakie powinnam. Bardzo śmiesznie było. W sumie poszłam do krwiodawstwa, bo pewna dziewczyna miała wypadek i na opisie gg moja koleżanka napisała apel o pomoc. Moja grupa krwi się zgadzała, więc postanowiłam pójść i spuścić jej troszkę z siebie.
Czułam taki obowiązek, bo jako noworodek miałam transfuzję krwi i ktoś mi też uratował życie.
Ale się mną zaopiekowali taki miły starszy doktor się mną zajął. Pytał co chwila, czy dobrze się czuję i czy nie jest mi słabo. Jeszcze jakiś czas po oddaniu krwi, zaglądał do mnie do świetlicy, czy na pewno ze mną wszystko ok
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:21   #97
E2rd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 60
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Mezczyznii po oddaniu 18-25 litrow (zalezy od miasta) maja darmowe przejazdy na autobusy miejskie.
Kobiety raczej od około 15 litrow. - odznaka HDK 1 stopnia

Mezczyznii po oddaniu 6l, kobiety po oddaniu 5 l otrzymuja odznake HDK 3 stopnia i maja darmowe "lekii" (głownie witaminy

i bym zapomnial

osoba posiadajaca odznake 3 stopnia ma pierwszenstwo do lekaza (wchodzi bez kolejki ;]


pzdr.
E2rd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 11:45   #98
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Oddałam dziś pierwszy raz krew
Poprzednio miałam za słabą morfologie, teraz było ok(tu wychodzi zdrowe odżywianie...jaaasne. wtedy miałam manię zdrowego jedzenia, witaminki, twarożki i itp, teraz jem wszystko, nawet przytyłam a krew mam lepszą)
Dziwie, sie aż że mnie wzięli, bo jestem przeziębiona troszkę, średnio sie czuje, a poprzednio czułam sie znakomicie i wydawało mi sie ,że jestem zdrowsza. Paradoks

Czuję się świetnie. No i mam osiem czekolad

ADD> Skoro te czekolady to równowartość 4500kcal, to znaczy, że mogę sobie tyle nadrobić?
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:51   #99
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Oddałam dziś pierwszy raz krew
Poprzednio miałam za słabą morfologie, teraz było ok(tu wychodzi zdrowe odżywianie...jaaasne. wtedy miałam manię zdrowego jedzenia, witaminki, twarożki i itp, teraz jem wszystko, nawet przytyłam a krew mam lepszą)
Dziwie, sie aż że mnie wzięli, bo jestem przeziębiona troszkę, średnio sie czuje, a poprzednio czułam sie znakomicie i wydawało mi sie ,że jestem zdrowsza. Paradoks

Czuję się świetnie. No i mam osiem czekolad

ADD> Skoro te czekolady to równowartość 4500kcal, to znaczy, że mogę sobie tyle nadrobić?

Gratuluję Ci.
Tez zwykle po oddaniu krwi czuję się świetnie. To władza umysłu nad ciałem - wiesz po prostu, że zrobiłaś coś dobrego. I to prawda.

A czekolady możesz wtrząchnąć bez oporów.
Tworzenie krwinek wymaga masy energii.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:09   #100
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

jeszcze jak jest sie honorowym krwiodwaca to mozna za darmo wyrobic krewkarte. Trzeba oddac krew conajmniej 3 razy . Z tego co sie oreituje to taka krewkarta kosztuje okolo 50 zl (zalezy w jakim miscie) . Ja swoja karte bede miala wyrobiona w maju kiedy pojde oddac po raz kolejny krew. Chociaz nie wiem czy bede mogla bo wtedy bede miec matury i nie wiem czy poziom stresu by jakos na krew nie wplyna Chociz czekolady by mi sie przydalo . A jesli chodzi o lekarstwa to czasami sie je dostaje za darmo w punkce krwiodastwa. W styczniu poszlam oddac krew i wyszlo mi ze mam anaemi, ale pani doktor dala mi jakies tabletki ,ktore sa pelnoplatne i kosztuja ok 50zl . Po miesiacu znowu moglam oddac krew bo wszystko wrocilo mi do normy
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 07:50   #101
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
jeszcze jak jest sie honorowym krwiodwaca to mozna za darmo wyrobic krewkarte.
A co to jest krewkarta? to książeczka krwiodawstwa?? Bo ja coś ciemna chyba jestem
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 11:58   #102
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

krewkarta z wygladu przypomina dowod osobisty ale sa tam Twoje dane z podana grupa krwi Jak byly stare dodowdy to tam grupe krwi sie wpisywalo, a w tych nowych z racji tego ze nie ma tam gdzie wymyslono wlasnie taka krewkarte
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:37   #103
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Tak, zgadza się, jako krwiodawcy mamy komplet badań również wirusologicznych na WZW, Kiłę, AIDS itp. a to wszystko za free i w expresowym tempie A poza tym możemy sobie odliczyć krew od podatku Niby nie powinno się patrzeć na kasę bo oddajemy honorowo ale miłe to, że ktoś nas w taki sposób docenia Wiecie może jakie jeszcze przywileje mają krwiodawcy?
A jaki przelicznik stosują?? Nie słyszałam o czymś takim

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
krewkarta z wygladu przypomina dowod osobisty ale sa tam Twoje dane z podana grupa krwi Jak byly stare dodowdy to tam grupe krwi sie wpisywalo, a w tych nowych z racji tego ze nie ma tam gdzie wymyslono wlasnie taka krewkarte
Hmm..a nie chodzi czasem o legitymację honorowego dawcy krwi?? Bo tam są nasze dane,grupa krwi oraz dowody na to,że krew oddaliśmy. Ja taką dostałam po pierwszym oddaniu krwi
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:45   #104
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
A jaki przelicznik stosują?? Nie słyszałam o czymś takim
Od 1. stycznia 2007 r. obowiązuje nowa ulga w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT). To odliczenie od dochodu wartości honorowo oddanej krwi (na podstawie art. 26 ust. 1. pkt 9. lit. C. ustawy z dnia 26. lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych).

Można sobie odliczyć 130 zł za każdy litr oddanej honorowo krwi
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 09:40   #105
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Od 1. stycznia 2007 r. obowiązuje nowa ulga w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT). To odliczenie od dochodu wartości honorowo oddanej krwi (na podstawie art. 26 ust. 1. pkt 9. lit. C. ustawy z dnia 26. lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych).

Można sobie odliczyć 130 zł za każdy litr oddanej honorowo krwi
oo! dobrze wiedziec.A ja właśnie przed chwilą oddałam następne 450 ml zmienili czekolady...te nie są już tak dobre..
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 09:50   #106
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Chciałam oddać krew jakoś w marcu. Niestety nie mogłam - wyniki badań były zbyt słabe

Następny termin mam na maj. Zobaczymy, mam nadzieję, że będzie lepiej i pozwolą mi.

A co myślę o tym? Same plusy. Pomagasz ludziom, masz fachową opiekę i kilkakrotnie w roku badania krwi, ciśnienia itp. Naprawdę supersprawa.

Tylko moja mama jakaś dziwna jest. Uważa, że co miesiąc tracę krew i nie powinnam jeszcze do tego oddawać honorowo. Próbowałam jej tłumaczyć, że robią badania itp., ale się uparła i ględzi jak moja siostra odda albo że ja chcę oddać.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:12   #107
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Tylko moja mama jakaś dziwna jest. Uważa, że co miesiąc tracę krew i nie powinnam jeszcze do tego oddawać honorowo. Próbowałam jej tłumaczyć, że robią badania itp., ale się uparła i ględzi jak moja siostra odda albo że ja chcę oddać.
Taaaak.
Moja też tak mówiła.
Twierdziła, że przez systematyczne oddawanie krwi będę miała jej nadprodukcję i rozerwie mi arterie.

Żadne argumenty nie pomagały - ona znała jednego takiego krwiodawcę, który umarł na zawał.

Kiedy jej mówiłam, że mój ojciec zaliczył dwa zawały, a nigdy nikomu kropli krwi nie oddał - nie docierało.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:53   #108
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Taaaak.
Moja też tak mówiła.
Twierdziła, że przez systematyczne oddawanie krwi będę miała jej nadprodukcję i rozerwie mi arterie.

Żadne argumenty nie pomagały - ona znała jednego takiego krwiodawcę, który umarł na zawał.

Kiedy jej mówiłam, że mój ojciec zaliczył dwa zawały, a nigdy nikomu kropli krwi nie oddał - nie docierało.
Moja mama identycznie. Oj te przewrażliwione mamuśki
A ja chciałam oddać w styczniu, ale mi powiedzieli że mojej grupy krwi (ABrh-) mają... za DUŻO i im podobno nie "schodzi"
Teraz na dniach muszę się wybrać, może będą łaskawi pobrać
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:26   #109
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

gdzie mozna oddac we wroclawiu?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 17:59   #110
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

http://www.rckik.wroclaw.pl/

A Ty w ciazy przypadkiem nie jestes? Bo to sie kłóci z odddawaniem

edit - a przepraszam, doczytalam, ze szczesliwa mama Maciusia - karmisz jeszcze? bo wtedy tez nie wolno
jest ogolna, niepisana zasada, ze nie oddaje sie po karmieniu przez dwokrotnosc czasu karmienia - czyli jak np karmilas miesiac, to przez dwa miesiace od odstawienia dziecka wracasz do siebie zanim pojdziesz "sie oddac"
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:20   #111
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
http://www.rckik.wroclaw.pl/

A Ty w ciazy przypadkiem nie jestes? Bo to sie kłóci z odddawaniem

edit - a przepraszam, doczytalam, ze szczesliwa mama Maciusia - karmisz jeszcze? bo wtedy tez nie wolno
jest ogolna, niepisana zasada, ze nie oddaje sie po karmieniu przez dwokrotnosc czasu karmienia - czyli jak np karmilas miesiac, to przez dwa miesiace od odstawienia dziecka wracasz do siebie zanim pojdziesz "sie oddac"
dzieki "cyckowalismy" tylko 6tygodni moge, oddac dopiero teraz, bo mialm cc. A od operacji powinno minac 6 miesiecy, i wlasnie mija
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:22   #112
beti33
Raczkowanie
 
Avatar beti33
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 237
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Dziewczyny ja odwlekałam, odwlekałam ale zamierzam w końcu pierwszy raz oddać krew a potem oddawać regularnie

Często czytam, że ktoś oddał tyle litrów krwi tamten tyle, w związku z tym mam pytanie czy za pierwszym oddaniem krwi dostaje się jakieś legitymacje, na których widnieje ile się krwi oddało czy jak to wygląda?


Cytat:
A ja chciałam oddać w styczniu, ale mi powiedzieli że mojej grupy krwi (ABrh-) mają... za DUŻO
Jak to jak Twoja grupa krwi występuje najrzadziej ze wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (21,3 KB, 68 załadowań)
__________________
beti33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:23   #113
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Wez ze soba zdjecie, to wyrobia Ci legitymacje - tam wpisuja ile i kiedy
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:29   #114
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
Wez ze soba zdjecie, to wyrobia Ci legitymacje - tam wpisuja ile i kiedy
Ja dostałam taką bez zdjęcia Poza tym grupę krwi wbijają po drugim oddaniu (na wypadek pomyłki).
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:36   #115
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

A Wy sie upominaliscie o tego legitymacje czy sami Wam zaproponowali? Bo ja oddałam juz 4 razy i nikt o żadnej legitce nie wspominał
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:42   #116
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

ojc - ja swoja legitymacje dziesiec lat temu robilam - moze teraz sa bez zdjecia

ssue - to sie upomnij, i tak wszystkie donacje sa w systemie, wiec jak Ci zrobia legitymacje to wpisza hurtowo
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:04   #117
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
ojc - ja swoja legitymacje dziesiec lat temu robilam - moze teraz sa bez zdjecia

ssue - to sie upomnij, i tak wszystkie donacje sa w systemie, wiec jak Ci zrobia legitymacje to wpisza hurtowo
Ok. Bede szła za połtora miesiaca to sie upomne
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 07:23   #118
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Chciałam oddać krew jakoś w marcu. Niestety nie mogłam - wyniki badań były zbyt słabe
Ja miałam ostatnio to samo Poszlam na oddanie a babeczka do mnie na całą poczekalnie pani (i tu moje nazwisko) nie może pani dziś oddać krwi miała pani ostatnio za dużo płytek (chyba tylko o 20), wzięli tylko krew na morfologię i następnego dnia zadzwoniłam i poinformowano mnie, że płytki już ok a teraz leukocyty za wysokie Co prawda sama sobie byłam winna bo byłam krótko po przeziębieniu Teraz muszę iść powtórzyć morfologię i jak będzie ok to będę mogła oddać

A tak swoją drogą to nie wiem czy o dyskwalifikacji nie powinien decydować lekarz i czy pielęgniara w ogóle ma prawo tak na całym forum informować, że coś jest nie tak Gdybym miała na przykłąd HIV (odpukać ) to co tez by mi powiedziała pani X ma pani AIDS

No ja nie wiem ale u mnie w szpitalu gdzie oddaję krew jakoś tak atmosfera nie jest za ciekawa, czasem mam wrażenie, że przeszkadzam
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 07:28   #119
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość

A tak swoją drogą to nie wiem czy o dyskwalifikacji nie powinien decydować lekarz i czy pielęgniara w ogóle ma prawo tak na całym forum informować, że coś jest nie tak Gdybym miała na przykłąd HIV (odpukać ) to co tez by mi powiedziała pani X ma pani AIDS
Ja jak byłam oddać krew, to po morfologii poszłam do gabinetu lekarza. Od razu mi powiedział co jest nie tak, wszystkie wyniki miał w komputerze. Ale mimo to zbadał mnie i powiedział kiedy mogę następnym razem przyjść. Także zupełnie inaczej to wyglądało u mnie.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:48   #120
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Ja dostałam taką bez zdjęcia Poza tym grupę krwi wbijają po drugim oddaniu (na wypadek pomyłki).
pragnę sprostować ja legitkę dostałam BEZ zdjęcia po pierwszym oddaniu, bo owe zdjęcie miałam wkleić sama.
po drugie- grupę krwi także po pierwszym oddaniu miałam wbitą do legitymacji.

Howgh
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-19 12:29:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.