Trądzik - cz. 2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 08:41   #871
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
idę na ok 10 dni, kielce (dermatolog zastanawiał się nad końskimi), mówi ci to coś?
Nazwy miast coś mi tam mówią (w Kielcach nawet byłam kilka razy przejazdem zdążając na południe), ale o szpitalach nic nie wiem. Myślałam, że może w Warszawie idziesz. Ja jeśli już to pewnie tu zostanę skierowana (chyba jest jakiś oddział?).

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
U mnie beznadzieja.Nadodate k ukradziono mi dzis telefon w busie ,wiec mam paskudny humor plus zero kasy na nowy tel.
Współczuje z dwóch powodów.
Jak sobie pomyślę, że mnie by telefon ukradli... Wolałabym już jeden dodatkowy pryszcz. Ale jakby miał mi trądzik zniknąć to oddam nawet 3 telefony.

A u mnie masakra. Wyglądam jak... flaga narodowa. Górę twarzy mam jasną, w miarę ładną (nie liczę blizn, dziur, przebarwień i rozszerzonych porów). A le od ust zaczyna się horror. Mam tak bordową, pogrudowaną brodę, że... strach się bać. I najlepsze - spuchło mi pół górnej wargi. Pomyślałam, że to jakieś uczulenie, ale dziś wstaję... i okazuje się, że to wyłazi mi jakiś guz! W połowie pod górną wargą! Jak tego jakoś nie zatuszuję (dalej spuchnie), to nie idę dziś na zajęcia. Ani jutro. Dopiero w poniedziałek jak coś.

Edit: co za koszmar... czemu moje idiotyczne posty wypadają na górze strony?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:23   #872
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

podziomka współczuję bardzo. Nie łam się... ja za to przeżywam trudny (baaardzo) okres w moim życiu. Prawie nie śpię od 3 dni, nie jem i ryczę co 5 minut... wyglądam okropnie ale na pryszczach jeszcze się to nie odbiło... jest mi tak źle chyba muszę założyć nowy wątek na ten temat, bo po prostu nie daję sobie rady... nawet deprim nie pomaga, jestem zmęczona, zawiedziona, rozdrażniona, głupia jak but że tak dałam się oszukać, że tak uwierzyłam, że polazłam z nim tam do niej, że nie mam pistoletu żeby je...bnąć sobie w łeb! ! !
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 11:03   #873
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
podziomka współczuję bardzo. Nie łam się... ja za to przeżywam trudny (baaardzo) okres w moim życiu. Prawie nie śpię od 3 dni, nie jem i ryczę co 5 minut... wyglądam okropnie ale na pryszczach jeszcze się to nie odbiło... jest mi tak źle chyba muszę założyć nowy wątek na ten temat, bo po prostu nie daję sobie rady... nawet deprim nie pomaga, jestem zmęczona, zawiedziona, rozdrażniona, głupia jak but że tak dałam się oszukać, że tak uwierzyłam, że polazłam z nim tam do niej, że nie mam pistoletu żeby je...bnąć sobie w łeb! ! !
Marika, a co się dzieje? Wiedz, że jestesmy z tobą!
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 11:37   #874
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Trudno to opisać... chciałam pomóc siostrze w trudnych dla niej chwilach, zapewnić jej towarzystwo... odwiedziłam ją z mężczyzną, z którym ostatnio zaczęło mnie coś łączyć (on wyznawał mi miłość,rozkochał mnie w sobie), z którym chciałam być, a oni... zakochali się w sobie "od pierwszego wejrzenia", okłamują mnie, widzę, że spędzają ze sobą czas za moimi plecami, on mi powiedział, że nie chce być ze mną, ale chce się ze mną przyjaźnić... co za tupet, jaka ja jestem głupia, własna siostra, moja najlepsza przyjaciółka!!!
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 11:37   #875
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
podziomka współczuję bardzo. Nie łam się... ja za to przeżywam trudny (baaardzo) okres w moim życiu. Prawie nie śpię od 3 dni, nie jem i ryczę co 5 minut... wyglądam okropnie ale na pryszczach jeszcze się to nie odbiło... jest mi tak źle chyba muszę założyć nowy wątek na ten temat, bo po prostu nie daję sobie rady... nawet deprim nie pomaga, jestem zmęczona, zawiedziona, rozdrażniona, głupia jak but że tak dałam się oszukać, że tak uwierzyłam, że polazłam z nim tam do niej, że nie mam pistoletu żeby je...bnąć sobie w łeb! ! !
Kochana zawsze mozesz sie nam wyzalic
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 11:38   #876
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Kochana zawsze mozesz sie nam wyzalic
napisałam wyżej
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:05   #877
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Trudno to opisać... chciałam pomóc siostrze w trudnych dla niej chwilach, zapewnić jej towarzystwo... odwiedziłam ją z mężczyzną, z którym ostatnio zaczęło mnie coś łączyć (on wyznawał mi miłość,rozkochał mnie w sobie), z którym chciałam być, a oni... zakochali się w sobie "od pierwszego wejrzenia", okłamują mnie, widzę, że spędzają ze sobą czas za moimi plecami, on mi powiedział, że nie chce być ze mną, ale chce się ze mną przyjaźnić... co za tupet, jaka ja jestem głupia, własna siostra, moja najlepsza przyjaciółka!!!
Tak mi przykro. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co czujesz...Moze powinnaś szczerze porozmawiać z siostrą i powiedzieć jej, ze cię rani. Jeśli to naprawde twoja najlepsza przyjaciółka, to na pewno przemyśli całą sytuacje i zrozumie, ze jest wobec ciebie nie w porządku...
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 14:37   #878
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Tak mi przykro. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co czujesz...Moze powinnaś szczerze porozmawiać z siostrą i powiedzieć jej, ze cię rani. Jeśli to naprawde twoja najlepsza przyjaciółka, to na pewno przemyśli całą sytuacje i zrozumie, ze jest wobec ciebie nie w porządku...
Nie przemyśli...

Edytowane przez marika22
Czas edycji: 2008-04-22 o 20:52
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:58   #879
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

Przepraszam,ze tak tu pisze nie na temat, ale z dzisiejszym dniem się poddaje...
Całkowicie straciłam nadzieje,ze moj przypadek da sie wyleczyć...
Mam tego dość....
W wakacje prosze derme o izotek i po wyjezdzie nad morze sie nim przelecze..

jestem paskudna, nie wiem po co tyle kasy wydalam na zabiegi usuwania przebarwien kiedy teraz wszystko wraca...

Do konca zycia juz bede zasyfioną paskudą, bede sama, bo skoro ja nie moge patrzec na swojego ryja to innych nie bede czestowala tego typu widokami...


-Zrozpaczona, bez cienia nadzieji i paskudna do granic mozliwosci
_eLeKtroda_®
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:26   #880
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Marika, kurcze... okropna sprawa, nawet sobie nie wyobrazam, jak musisz sie czuc. Nie rozumiem, jak mozna zrobic cos takiego, a juz w ogole - siostrze!

Widze ze jakies 'globalne pogorszenie' nas dopadlo, co? Trzymajcie sie...

U mnie hm. Nie najlepiej. Nie wiem czasem czy to moje leczenie cos daje ;/
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 17:48   #881
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Przepraszam,ze tak tu pisze nie na temat, ale z dzisiejszym dniem się poddaje...
Całkowicie straciłam nadzieje,ze moj przypadek da sie wyleczyć...
Mam tego dość....
W wakacje prosze derme o izotek i po wyjezdzie nad morze sie nim przelecze..

jestem paskudna, nie wiem po co tyle kasy wydalam na zabiegi usuwania przebarwien kiedy teraz wszystko wraca...

Do konca zycia juz bede zasyfioną paskudą, bede sama, bo skoro ja nie moge patrzec na swojego ryja to innych nie bede czestowala tego typu widokami...


-Zrozpaczona, bez cienia nadzieji i paskudna do granic mozliwosci
_eLeKtroda_®
Kochanie,przestań tak gadać.
Ja mam życzenie,żeby ten wątek zamknięto.A w ostatnim jego poście będą nasze piękne fotki bez makijażu,tak wyszczerzone,że patrząc na nie ludzie będą się śmiać.

I tego się trzymajmy
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 18:12   #882
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik - cz. 2

ehhh... pink masz rację, też bym tego chciała...

dziewczyny rzeczywiście widzę, że tu nie najlepiej. 3majcie się , choć fakt... to co przeżywamy to masakra - życie z trądzikiem, jeszcze jak do tego dojdą osobiste problemy...sens życia gaśnie.
Sama tak mam.... jestem wyrolowaną, oszukaną przez wszystkich dziewczyną z brzydką cerą , ehhh... tylko jedno ma sens już dla mnie taniec ... i nic więcej, chyba, że leczenie... choć nie wiem czy ono ma jakiś sens???
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:26   #883
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Hmmm... No tak...
Mariko - to musi być okropne. Wiem że musi Ci być bardzo ciężko, ale ten facet na pewno nie był Ciebie wart.

Elekrodo - moje myśli wypisujesz pod swoim nickiem...

Byłam dziś na zajęciach. Jakoś zakorektorowałam sobie usta. Tylko teraz mam takie suche... Na szczęście jutro odwołali wykład, więc mam 3 dni, żeby moje usta wróciły do normalnego kształtu - teraz są nawet spoko, takie duże, ale po zmyciu korektora...

Teraz jestem w szoku... Koleżanka twierdzi, że w głębokim. Mój kolega już pojechał do domu, w weekend leci do Anglii... Ehh... A do mnie to niedociera. Po 2 dniach rozpaczania mam dobry humor! Nie wierzę w to co się stało. Wydaje mi się, że jutro znowu go zobaczę... Ma przyjechać po weekendzie majowym... Mam niecały miesiąc, żeby przemyśleć co zrobić... tzn. czy w ogóle coś...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:53   #884
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Hmmm... No tak...
Mariko - to musi być okropne. Wiem że musi Ci być bardzo ciężko, ale ten facet na pewno nie był Ciebie wart.

Elekrodo - moje myśli wypisujesz pod swoim nickiem...

Byłam dziś na zajęciach. Jakoś zakorektorowałam sobie usta. Tylko teraz mam takie suche... Na szczęście jutro odwołali wykład, więc mam 3 dni, żeby moje usta wróciły do normalnego kształtu - teraz są nawet spoko, takie duże, ale po zmyciu korektora...

Teraz jestem w szoku... Koleżanka twierdzi, że w głębokim. Mój kolega już pojechał do domu, w weekend leci do Anglii... Ehh... A do mnie to niedociera. Po 2 dniach rozpaczania mam dobry humor! Nie wierzę w to co się stało. Wydaje mi się, że jutro znowu go zobaczę... Ma przyjechać po weekendzie majowym... Mam niecały miesiąc, żeby przemyśleć co zrobić... tzn. czy w ogóle coś...
kurde normalnie jakbym słyszała swoją przyjaciółkę (chodzi mi o to myślenie nad facetem) "czy w ogóle coś będzie" "a może on nic do mnie..." "a może, a może...." i ona tak robi już od 1,5 roku i ciągle nic. Powtarzam jej, żeby podjęła konkretne kroki, a nie takie WAHOM SIE;d
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:02   #885
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
kurde normalnie jakbym słyszała swoją przyjaciółkę (chodzi mi o to myślenie nad facetem) "czy w ogóle coś będzie" "a może on nic do mnie..." "a może, a może...." i ona tak robi już od 1,5 roku i ciągle nic. Powtarzam jej, żeby podjęła konkretne kroki, a nie takie WAHOM SIE;d
Łatwo mówić, trudniej zrobić. Sama coś o tym wiem.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:35   #886
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

MarikaSerio bardzo ci wspolczuje.Na wet nie wiem co napisac zeby cie pocieszyc.

ElektrodoTrzymaj sieTak tez liczylam na kwasy a tu nic zero poprawy.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:41   #887
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
kurde normalnie jakbym słyszała swoją przyjaciółkę (chodzi mi o to myślenie nad facetem) "czy w ogóle coś będzie" "a może on nic do mnie..." "a może, a może...." i ona tak robi już od 1,5 roku i ciągle nic. Powtarzam jej, żeby podjęła konkretne kroki, a nie takie WAHOM SIE;d
Wiesz... eh. Widocznie coś ze mną nie tak naprawdę. Jestem gruba, pryszczata, beznadziejna, zakompleksiona i strachliwa. Są tacy ludzie i... jest im czasem ciężko.
Powyższego tematu już nie będę w żaden sposób ciągnąć na tym wątku. Sorry za off-top.

Co do trądziku... Rozmawiałam przed chwilą z moją mamą. Powiedziałam, że widzę nadziję tylko w izoteku. I zgodziła się. Powiedziała, że dobrze, ale... od września, a na razie spróbujemy czegoś innego. I tak na maj mam zaplanowany mały maraton:
-robię ponownie badania hormonalne (wszystkie szczegółowo)
-idę do obecnego dermatologa z badaniami i zobaczymy co powie
-idę do jakiegoś ponoć dobrego dermatologa w Gdańsku (robią tam wymazy czy coś) z badaniami i porównuję jego opinię z opinią dermatologa z Warszawy
-idę do endokrynologa Magdy - zobaczymy co wymyśli, pewnie jakieś badania, które zrobię
-robię badania na wszelkiego rodzaju grzyby i bakterie skórne
-sprawdzam migdałki u laryngologa.
Zaczynam potem terapię. Jeśli do sierpnia nie będzie dużej poprawy to chcę skierowanie do szpitala. A jak dalej nic to zaczynam przygodę z izotekiem.
Tylko jest jeden problem. Podstawowy prawdę mówiąc. Boję się, że w lato się poprawi (tzn. bardzo bym chciała...), ale potem na jesieni pewnie będzie gorzej i nie wiadomo będzie co robić - czy już sięgać po izotek, czy może spróbować którąś z terapii zaczętych w maju... Oj. Później się będę martwić.
Aha. I psychologa muszę dobrego w Warszawie znaleźć.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:50   #888
WrozkaSliweczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Trądzik - cz. 2

Może i z pryszczami, ale w głowie to ty masz złoto dziewczyno. B. mądre rzeczy piszesz. Pozdrawiam. I zapraszam na stronkę z serialem - www.waga.tivi.pl
WrozkaSliweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 07:10   #889
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

No i zaczęło się - moje stresy, nieprzespane noce, niedojadanie odbiło się na twarzy. Wyskakuje mi coś pod nosem i na brodzie Ale to też dlatego chyba że jestem przed okresem.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 07:57   #890
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Trądzik - cz. 2

czesc dziewczyny... nie wchodzilam tu jakis czas bo zauwazylam ze sie bardziej doluje ze tyle osob walczy z tym i to bezskutecznie i jakos bardziej mnie ze stresu zaczelo wysypywac... a jednoczesnie zastosowalam sie do Waszych rad... i mozecie nie uwierzyc ale POMAGA! zaczelam REGULARNIE pic bratka, lykac cynk, nawet aromaterapie stosuje codziennie (pale w kominku olejek bergamotowy), robie maseczki te co zawsze czyli intensywnie nawilzajace i peel offz garniera, z zielonej glinki i zaczelam robic do cery tradzikowej care&control soraya, zmienilam krem na pichtowy antybakteryjny no i dalej uzywam differinu i acne derm a na male ropne paste lassari... moja cera nie jest super ale przestaly mi wyskakiwac ropne pryszcze na pol brody! przed okresem wyskoczyl mi jeden maly ropny po ktorym juz nie ma sladu (zawsze przed okresem na brodzie mialam pryszcz na pryszczu) na dzien dzisiejszy nie mam ani jednego ropnego pryszcza (nie wierzylam ze to kiedykolwiek bedzie mozliwe) no a na brodzie mam te cholerne przebarwienia ale pod makijazem (podklad soraya i puder antybakteryjny transparentny) z odleglosci metra nie widac ze mam problem z cera duzo osob zauwazylo ze cos sie we mnie zmienilo i jestem szczesliwsza mam nadzieje ze dalej tak bedzie i niedlugo bede mogla chodzic bez makijazu... za 1.5 tygodnia mam wizyte u dermy i zobacze co powie..
aha no i zmienilam jeszcze diete nie wiem czy ma to jakis wplyw bo zdania sa rozne... z czekolady zrezygnowalam w ogole a slodycze ograniczylam i jem zdrowo no i duuuzo ruchu

mam nadzieje ze zbliza sie koniec mojej walki i Wam zycze tego samego...
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 11:46   #891
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja juz duzo razy mialam poprawe myslalam ,ze tradzik zniknal.2 lata temu w wakacje to nic nie mialam ,buzia czysta jak nigdy.Niestety wszystko wrocilo.Mam tego dosc ,ciesze sie ,ze jest lepiej ,a pozniej znowu mam tragedie na twarzy.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 12:45   #892
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

ehh dziewczyny muszę się wyzalic

Z cerą co prawda super, zaczęłam się kwasic od poniedziałku, byłam u dermatologa i Pani była super zadowolona, wszystkie badania ok, powiedziała, ze moze nawet nie trzeba będzie robic peelingów kwasowych bo lek jeszcze działa itd.

Ale jestem zła- w środę, gdzies w domu zapodziałam mój korektor ukochany, nie znalazłam do dziś- 3 dni chodziłam z gołą i bladą od filtra twarzą Przed chwilą znalazłam jakis stary korektor w ołówku oriflame, kolor jest super (teraz przy filtrach mam twarz jak mąka) ale nie ma zakrętki i nie wiem ile on juz ma...

Poza tym póki co nowego nie kupie, bo jestem spłukana-ostatnią kase wydałam na butki z allegro, które dzisiaj przyszły i tez jestem zła, bo są takie "na styk" tzn. jeden ok, ale drugi mnie uwiera jakby był za mały. nie wiem czy nie zamienic na wiekszy rozmiar (który moze byc za duzy czy poczekać az sie troche rozchodzą??)

Ponadto we wtorek obdarłam nogi tak, ze cały tydzien chodzę w adidasach, w oku w miejscu tam gdzie sie po wewnetrznej stronie maluje, zrobiła mi sie jakas jakby krostka, więc dzis byłam kompletnie nie pomalowana i wyglądałam łgodnie mówiąc "średnio"

Wybaczcie, ze tak marudze, ale mam ostatnio złe dni.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 14:24   #893
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

A ja mam usta jak Angelina Jolie! Tak dokładnie to prawą stronę dolnej wargi i lewą górnej. Zabójczo wyglądam.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 14:43   #894
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja łoko, Ty usta... co sie dzieje A tak na poważnie czym, traktujesz te big gule Olu?? Ja pamiętam,, ze na takie wielgachne dobra była gruba warstwa najzwyklejszego benzacne, ale pod warunkiem, ze dawno nim się nie smarowałaś Tzn. chodzi o to, ze cera się mega szybko na niego uodparnia (przynajmniej moja tak robiła).
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 15:32   #895
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ja łoko, Ty usta... co sie dzieje
A ja nos

Na gule [dla mnie] najlepsza jest maść ichtiolowa. Szybciej znikają. Podobno też olejek pichtowy jest świetny i Tribiotic, ale jeszcze nie próbowałam.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 16:11   #896
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

No i mamy Tercet
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 18:48   #897
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Wątpię, że benzacne by pomógł. Zresztą wyrzuciłam niedawno ledwie zaczęte opakowanie, bo termin ważności mijał w kwietniu.
Pacyfikuję te moje "przyustne" gule aknemycinem. Nie za dobry to pomysł, bo wiadomo, że posmarowują mi sie trochę usta przy okazji i... za smaczny to aknemycin nie jest. Górna warga nieco się zmniejszyła. Mam nadzieję, że z dolną będzie podobnie.

Miałam napisać o toniku z olejkiem pichtowym. Już niedługo będzie tydzień jak się nim mażę. Mhm... Zauważyłam, że tam gdzie skóra nie jest pokryta kaszką ani gulami to nawet się wygładziła. Nie jestem pewna czy to od tego toniku. Co prawda nic innego nie wprowadzałam ostatnio, więc możliwe, że to dzięki niemu. Myślę, że można spróbować. Na początku mocno ściąga skórę, ale ni wydaje mi się, żeby wysuszał bardzo na dłuższą metę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 19:00   #898
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

ciekawe jak będzie po szpitalu... myślicie, że się wyleczę? Ja mam nadzieję, tym bardziej, że mam dobrą twarz jak na czas przed miesiączką. To po szpitalu może będzie trochę spokoju....
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:17   #899
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Szczerzę Ci życzę Kainko, aby się udało. Mam ogromną prośbę - napisz po wyjściu ze szpitala jak było, co Ci robiono czy jest lepiej. Bardzo mi na tym zależy, bo najprawdopodobniej też będę musiała iść do szpitala.

Jestem dziś tak smutna... Siedzę sama już drugi dzien w mieszkaniu. Nawet nie mam z kim porozmawiać. Zero poprawy na twarzy. Uświadomiłam sobie chyba dopiero teraz tak na poważnie, że ja nigdy się nie wyleczę! Najgorsze jest to, że czuję jak życie przecieka mi przez palce... Pewnie za parenaście lat zrozumiem, że z trądzikiem też da się żyć i... trzeba było żyć na pełnych obrotach, ale teraz nie umiem.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:50   #900
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Jestem dziś tak smutna... Siedzę sama już drugi dzien w mieszkaniu. Nawet nie mam z kim porozmawiać. Zero poprawy na twarzy. Uświadomiłam sobie chyba dopiero teraz tak na poważnie, że ja nigdy się nie wyleczę! Najgorsze jest to, że czuję jak życie przecieka mi przez palce... Pewnie za parenaście lat zrozumiem, że z trądzikiem też da się żyć i... trzeba było żyć na pełnych obrotach, ale teraz nie umiem.
Olu mam tak samo życie przecieka mi przez palce, zadręczam się swoimi kompleksami zamiast brać od życia to co mogę teraz... nie mam zbyt wielu przyjaciół, a jak już to są w Polsce i mam z nimi kontakt przez internet... tutaj trudno kogokolwiek poznać, bariera językowa mnie blokuje... czasem są dni że nie chce się nic, w dodatku teraz mam złamane serce
Trzymaj się!
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.