plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 14:37   #991
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DiamondLady Pokaż wiadomość
Niewiem, czemu ale ubzdurałam sobie, że jakiś plaster naklejony na skóre nic nie daje. Kawałek papieru ma zapobiec ciąży? Jakaś zacofana jestem i nieprzekonana do tej metody....
Wiesz...60 lat temu ludzie również nie byli przekonani, że "taka jedna mała tabletka" łykana regularnie ma zapobiec ciąży
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:17   #992
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: Evra - pierwszy dzień...

Witam
Nie wiem gdzie mam o tym pisać ale sprobuje tutaj. Dzisiaj powinnam nakleic pierwszy plaster z 2 opakowania. niestety z niewiadomych przyczyn apteka w ktorej mialam zostawiona recepte byla zamknieta. i nie wiem co mam robic plastry kupie dopiero w poniedzialek co oznacza ze minie 48 godzin. czy mimo to naklejac ten pierwszy plaster w poniedzialek i stosowac dodatkową antykoncepcje czy czekac do okresu ?? jesli nakleje w poniedzialek czy nastepny dzien zmiany plastra bedzie wypadal w następny poniedzialek czy w sobote? prosz eo szybka odpowiedź !!
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:30   #993
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: Proszę o pomoc - plastry Evra:)

to chyba zalezy od tego jakie tabletki wczesniej bralas. ja zmienialam z yasmin na evre to pani ginekolog kazala mi nakleic pierszy plaster w dniu dostania okresu .
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 23:49   #994
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Evra - pierwszy dzień...

czytajcie ulotki! jest wszytko napisane!
zaczynając stosować plastry a było to dawno, przewertowałam ulotkę z 3 razy, dla samej siebie, swojego zdrowia, i bezpieczeństwa!
radzę wszystkim to samo, wszytko jest napisane !

przepraszam ale trochę się uniosłam, ale wiem, że mam racje, marsz czytać ulotki!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 00:04   #995
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: Evra - pierwszy dzień...

Czytalam ulotke kilka razy . po czym po skonczeniu opakowania wywalilam ja wraz z nim nie było tam napisane nic na temat pierwszego tygodnia stosowania plastrow tzn nic wiecej oprcz 24h. ale bylo napisane ze jesli odklei sie plaster lub niewiadomo kiedy sie odkleil to trzeba od razu rozpoczac nowy 4 tygodniowy cykl stosowania plsatrow. czyli można w sumie zalozyc ze np nakleilam sobie plaster ktorymi od razu odpadl :/ .... namieszalam. nie chce miec miesiecznej przerwy w antykoncepcji
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 06:18   #996
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Proszę o pomoc - plastry Evra:)

A nie mozesz zadzwonic do tego lekarza i zapytac? Bo ja bym sie bala sugerowac w tej sprawie wypowiedziami z forum. Ja mam bardzo zle doswiadczenia z Evra. Po odstawieniu dostalam taki atak pryszczy ze myslalam ze bede woalke nosic I nie mowie o tu o kilku bynajmniej. Ale pewnie kazdy organizm inaczej reaguje
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 06:22   #997
magda1kw
Raczkowanie
 
Avatar magda1kw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 77
GG do magda1kw
Dot.: Evra - pierwszy dzień...

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
Witam
Nie wiem gdzie mam o tym pisać ale sprobuje tutaj. Dzisiaj powinnam nakleic pierwszy plaster z 2 opakowania. niestety z niewiadomych przyczyn apteka w ktorej mialam zostawiona recepte byla zamknieta. i nie wiem co mam robic plastry kupie dopiero w poniedzialek co oznacza ze minie 48 godzin. czy mimo to naklejac ten pierwszy plaster w poniedzialek i stosowac dodatkową antykoncepcje czy czekac do okresu ?? jesli nakleje w poniedzialek czy nastepny dzien zmiany plastra bedzie wypadal w następny poniedzialek czy w sobote? prosz eo szybka odpowiedź !!
Przyklej w poniedziałek i nic się nie martw, dzień zmiany plastra nie ulega zmianie, ty natomiast dla własnego spokoju mozesz przez ten tydzień dodatkowo sie zabezpieczyć ale nie musisz, bo na ulotce jest napisane że na zmiane plastra masz 48 godzin!!! Jeżeli przekroczysz te 48 godzin to wtedy musisz przesunąć też dzien zmiany plastra, ale w twoim przypadku, nie ma takiej konieczności. pozdrawiam
magda1kw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 16:24   #998
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra

Dziekuje bardzo za pomoc Dzwoniłam dzisiaj do 2 gin i pytałam Pania w aptece. Pani aptece powiedziala ze mam przykleic plaster i zmienic go w poniedzialek i tak samo podwierdzil jeden zlekarzy, natomiast 2 powiedzial ze mam zmienic plaster w sobotę ;/ wiec jestem skołowana i juz nie wiem co mam robic )

a Tak wogole chcialabym dodac ze zauwazylam po pierwszym opakowaniu ze chyba mam troszkę większe piersi ( nabrały ladniejszego kształtu) z czego jestem naprawde zadowolona . Czuję sie dobrze wczesniej stosowałam novynette co było dla mnie koszmarem ... i yasmin po ktorym chodzilam caly dzien ospała. Jedynym problemem jest robiaca sie ciemna otoczka wokół plastra wiem ze to normalne ale jest moze na to jakis sposob?? bo niestety jest to nieestetyczne. wyczytalam tez ze niektore z dziewczyn przyklejaja plaster pod pacha ( w sumie nie jest to pierś) dla mnie chyba byłoby to najlepsze miejsce na umiejscowenie plasterka. Pytała może ktoras z was o to ginekolga ??
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:49   #999
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Zamierzam zacząć zabezpieczać się plastrami, powiedzcie mi, w jakich miejscach można je naklejać? Gdzie się chce? Bo mi chyba najbardziej by pasowała wewnętrzna strona uda, nie wiem czemu, jakoś by mnie tam nie drażnił, bo bym go nie musiała ciągle oglądać
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 22:03   #1000
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

na lopatce, na ramieniu, na pupie i na dole brzucha
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:09   #1001
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Ja mam już drugi na łopatce i nie mam problemu choćby z delikatnym odklejaniem się plastra. Jest tylko jeden problem, dzisiaj mnie niesamowicie swędzi .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 18:15   #1002
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Witam wszystkie Forumowiczki przeczytałam cały cały watek.. ale być może pytania sie powtórzą....
chce rozpocząć współżycie z moim TŻ, byłam u mojej pani ginekolog miałam robione juz 5 raz badania z krwi na poziom hormonów w ciagu 3 lat oraz powtórnie dokładny wywiad. po czym pani ginekolog stwierdziła że najlepsza metoda będą plastry Evra... dużo było tutaj za i przeciw tej metodzie... będzie to mój pierwszy raz i nie do końca jestem pewna czy jest to skuteczne czy lepiej użyć jeszcze jakiejś wspomagającej metody... wcześniej brałam już Diane i yasmin bo miałam nieregularny okres. czy teraz stosujac Evre pierwszy miesiac evre bede juz zabezpieczona czy musze poczekac jeszcze? czy naprawde jest ona skuteczna?
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:37   #1003
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Możesz być spokojna a Zabezpieczona jesteś już od 1 dnia.
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 11:48   #1004
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

dzięki raczej będę sie bać bo to pierwszy raz ale jestem pewna ze chcę tego
a tez używasz plastrów? jeśli tak to jak sie po nich czujesz? i czy jesteś zadowolona?
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 12:00   #1005
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babcia andzia Pokaż wiadomość
dzięki raczej będę sie bać bo to pierwszy raz ale jestem pewna ze chcę tego
a tez używasz plastrów? jeśli tak to jak sie po nich czujesz? i czy jesteś zadowolona?
tak używam
Dopiero pierwsze opakowanie.
Na początku czułam sie fatalnie (ból głowy, brzuch, dreszcze, zaparcia itd itp...) kiepski nastrój ale po 3-4dniach juz było dobrze
Teraz mam 3 plaster i czuje sie bardzo dobrze, mam jedynie lekkie plamienia. Jestem w pełni zadowolona. Klej jest wkurzający to fakt ale nie nosze go w widocznych miejscu
powodzenia
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 14:36   #1006
czekliii
Raczkowanie
 
Avatar czekliii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Ja używałam plastrów 3 miesiące, ale gdy dowiedziałam się o nowej metodzie pierścieniu nuvaring, od razu postanowiłam przejść na pierścień. Plastry powodowały podrażnienia na skórze, było widać odcisk kwadracika, okropny klej, miałam silne bóle brzucha, głowy. Teraz nigdy nie wróciłabym do plastrów
czekliii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 14:44   #1007
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

pierścień?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:52   #1008
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,237,45295 <-- nuvaRing
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:48   #1009
dorotka21
Raczkowanie
 
Avatar dorotka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Potrzebna porada. Stosuje plastry 2gi miesiac. Przy 5/6 plasterku zaczely sie lekkie krwawienia, bole brzucha, tkliwosc piersi, zly nastroj..czuje sie jak przed okresem (bez hormonow) z tym, ze bole brzucha sa naprawde silne. Moze ktoras z Pan tak miala? szczerze powiedziawszy nie wiem czy wytrzymam, czy nie odkleje tego 6 plasterka...a moze to przejsciowe? dziekuje i pozdrawiam.
dorotka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 11:04   #1010
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

skutki uboczne moga utrzymywać sie ponoć do 3 miesiecy jeżeli po 3 miesiącach beda nadal (to chyba oznacza że organizm nie zaakceptował plastrów) to chyba trzeba je odstawić ale pewna nie jestem.
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:05   #1011
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

dzieki za pomoc ja juz odliczam dni w maju jade z chłopakim na na tydzien w gory zapowiada sie fajnie
a jesli chodzi o pierscien jestem za młoda mam 21 lat i bede dopiero pozniej o tym myslała...
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:12   #1012
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

jak przeglądałam ulotkę jednym ze skutków ubocznych może być trądzik ... trochę zaczęło mnie to zastanawiać, bo leczyłam tez trądzik ... czy u którejś z was pojawiło sie coś takiego po plastrach?
Przepraszam ze tyle pytań mając tyle lat,ale do tej pory jeżeli już brałam antykoncepcje to w tabletkach i tylko w celach leczniczych proszę o cierpliwość
po Dianie miałam tylko jeden powazny skutek uboczny ze zaczęły mi włosy masowo wypadac...
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:45   #1013
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

tez kiedys leczylam tradzik, ja juz jakos pol roku na plastrach jestem i tradzik nie wrocil, a cera tez jakby lepsza tylko nie wiem czego to zasluga czy plastrow czy moze innego czynnika i tez mam lat 21
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:23   #1014
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

ooo mówisz pol roku juz uzywsz plastrów?a jak sie czułas przy pierwszym opakowaniu a uzywasz jeszcze jakiegos zabezpieczenia dodatkowego ze swoim TŻ? czy tylko plaster? a uzywałas wczesniej jakis innych tabletek anty?
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:24   #1015
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

a gdzie go najlepiej przykleić żeby był niewidoczny? i nic sie nie działo z nim?
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:59   #1016
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babcia andzia Pokaż wiadomość
a gdzie go najlepiej przykleić żeby był niewidoczny? i nic sie nie działo z nim?
Jak wielokrotnie pisano, na podbrzusze.
__________________
Język to przede wszystkim melodia i sprawne posługiwanie się słowem, to komponowanie wspaniałej muzyki. Komputerszczyzna melodii nie ma i nigdy mieć nie będzie; jest muzyką współczesną, pełną dziwnych dysonansów i zgrzytliwych współbrzmień.

J. Grabowski
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:44   #1017
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babcia andzia Pokaż wiadomość
a gdzie go najlepiej przykleić żeby był niewidoczny? i nic sie nie działo z nim?
Swój pierwszy przykleiłam na podbrzusze (sugerowałam się radami Wizażanek, a wiadomo one zawsze przyjdą z pomocą ). Jest to dobre miejsce, ale odkryłam, że zdecydowanie lepiej trzyma mi się plaster na łopatce (jest lekko widoczny na siłowni, ale dużo zależy od kroju bluzki). Na łopatce przylega idealnie, na podbrzuszu niestety się odkleja (być może przyklejałam go za wysoko i dlatego spodnie mi go ustawicznie podrażniały). Mimo wszystko polecam podbrzusze bo będziesz mogła łatwo kontrolować plasterek , ja na swój nie mogłam się napatrzeć przez całe pierwsze opakowanie i dlatego to miejsce wydało mi się najlepsze .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 21:55   #1018
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babcia andzia Pokaż wiadomość
ooo mówisz pol roku juz uzywsz plastrów?a jak sie czułas przy pierwszym opakowaniu a uzywasz jeszcze jakiegos zabezpieczenia dodatkowego ze swoim TŻ? czy tylko plaster? a uzywałas wczesniej jakis innych tabletek anty?

pierwsze opakowanie dla mnie bylo koszmarne mialam migreny, bole brzucha i delikatne plamienia ale od 2 op wszystko ustapilo nie uzywamy nic wiecej i wczesniej nie bralam pigulek bo nie moge
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 07:44   #1019
magda1kw
Raczkowanie
 
Avatar magda1kw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 77
GG do magda1kw
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za pomoc Dzwoniłam dzisiaj do 2 gin i pytałam Pania w aptece. Pani aptece powiedziala ze mam przykleic plaster i zmienic go w poniedzialek i tak samo podwierdzil jeden zlekarzy, natomiast 2 powiedzial ze mam zmienic plaster w sobotę ;/ wiec jestem skołowana i juz nie wiem co mam robic )

a Tak wogole chcialabym dodac ze zauwazylam po pierwszym opakowaniu ze chyba mam troszkę większe piersi ( nabrały ladniejszego kształtu) z czego jestem naprawde zadowolona . Czuję sie dobrze wczesniej stosowałam novynette co było dla mnie koszmarem ... i yasmin po ktorym chodzilam caly dzien ospała. Jedynym problemem jest robiaca sie ciemna otoczka wokół plastra wiem ze to normalne ale jest moze na to jakis sposob?? bo niestety jest to nieestetyczne. wyczytalam tez ze niektore z dziewczyn przyklejaja plaster pod pacha ( w sumie nie jest to pierś) dla mnie chyba byłoby to najlepsze miejsce na umiejscowenie plasterka. Pytała może ktoras z was o to ginekolga ??
Plaster pod pachą to chyba nie jest dobry pomysł. Czarna otoczka to normalna sprawa jeśli chodzi o plasty. Raczej nie ma na to sposobu. Ja usuwałam podczas kąpieli , kiedy klej robi się miękki i łatwo go delikatnie "oderwać" od skóry, jednak po całym dniu robiła się kolejna otoczka i tak w kółko, wiec chyba będziesz musiała się przyzwyczaić do tego widoku, Ja przyklejałam plastry na pośladku więc nie musiałam aż tak często na to patrzeć
Jeśli chodzi o to co mówili lekarze, to jedna i druga informacja jest prawidłowa. możesz zmienić "dzień zmiany plastra" albo nie, decyzja należy do ciebie. Ja w takim wypadku nigdy nie zmieniałam dnia, jeśli nie przekroczyłam 48 godzin. Ale jeżeli będziesz czuła się pewniej, to możesz zmienić. Jak będziesz u ginekologa, to poproś o taką książeczkę informacyjną dotyczącą plastrów! Tam będziesz miała wszystko napisane dokładnie, bo na ulotce czasem można się czegoś niedocztać.
Poza tym, powiększenie piersi to norma jeśli chodzi o plastry
magda1kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 08:07   #1020
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

dziekuje dziewczyny za pomoc jestem może trochę spokojniejsza
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.