Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 14:08   #841
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zamówiłam narazie z Lumiere;-) na ok. 47zł. Ciekawe jak będzie z odcieniami;/ Narazie kupiłam same próbki, najwięcej z formuły Veena Velvet, 2 próbki z Flawless i jedna z Cashmire.
Pewnie się gdzieś paczka zagubi bo wątpie czy ją dostarczą. No nic narazie pozostaje czekać. Wzięłam priorytet za 12$ i tak drogo;/

Najgorszy problem mam z wyborem odcienia z EDM i Monave ( tutaj w sumie nic ciekawego nie ma)


Ps.
Mam problem z rejestracją w PayPal, wpisuje wszystkie dane, a później nic nie ma, tylko pisze spróbuj ponownie. Wiecie może o co w tym chodzi?? Przez to nie mogę zamówić podkładów Meov;-(((
Lumiere i EDM zamawiałam przez Credit Card, wpisywałam numer mojej Ekarty i pobierało mi kase, czyli do nich już te pieniądze doszły? Mam tylko czekać na przeslkę?
Sorki może pytania wydadzą się głupie ale nigdy nic nie zamawiałam z zagranicy, więc wole zapytać.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-04-12 o 15:22
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:16   #842
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja w końcu po 3miesiacach i jednej reklamacji dostałam swoje podkłady meow Meow. Oczywiscie za przesyłke musialam placic po raz drugi

Z tym, że teraz to juz nie wiem czy chce mi sie uzywac. Dla mnie mniej pasują niż Lumiere i szykuje sie do zamowienie ponownego w Lumiere wlasnie, zeby miec juz do konca roku spokój. Zastanawim sie tylko czy pędzel meow sobie zostawić, Lumiere jest doskonaly,a ale moze warto miec na zmianę?.....
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:40   #843
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Kto sie pisze znów na wspolne zamawianie przesyłki z Lumiere?

Interesuje mnie ta najdrozsza, która zamawialysmy z Gosiala, bo tylko ta daje gwarancje ze cos przyjdzie.
Po dowsiadczeniach z Meow nie chce ryzykowac...
Kiedy zamawiacie?? Dopisze sie z mila checia Lumiere sa fenomenalne. Czekam na Mary Kay, ale po wypowiedzi Hexanny czuje, ze lepiej sobie zrobic zapasik Lumiera Jak juz sie mineralizowac to konkretnie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:54   #844
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a ja jednak nie mogę się polubić z Lumiere. NIe wiem czy to kwestia pędzla ale wychodzi mi maska na twarzy. A szkoda
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:50   #845
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hexxana wielkie dzięki za opinie
Cenię sobie bardzo Twoje zdanie, nawet uzależniam od niego decyzje o zakupie danego kosmetyku (nie tylko mineralnego)

pozdrawiam
Megan milo mi,szczegolnie majac swiadomosc ze to,co pisze i zostawiam ma sens i pomaga innym Staram sie patrzec na kazdy kosmetyk globalnie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Kiedy zamawiacie?? Dopisze sie z mila checia Lumiere sa fenomenalne. Czekam na Mary Kay, ale po wypowiedzi Hexanny czuje, ze lepiej sobie zrobic zapasik Lumiera Jak juz sie mineralizowac to konkretnie
Tulip warto przede wszystki kierowac sie tym co pasuje danej cerze,poniewaz typowe mineraly sa inaczej aplikowane podczas makijazu a nie kazda cera dobrze to znosi poza tym nie ma znaczenia czy "mineralizujesz sie" konkretnie czy nie
Do tego 100% mineralna kolorowka ma tendencje do robienia "tapety"potrzeba naprawde duzej wprawy by to opanowac i odpowiedniej cery oraz "zagruntowania" pod mineraly

Pozdrawiamk serdecznie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 21:14   #846
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Kiedy zamawiacie?? Dopisze sie z mila checia Lumiere sa fenomenalne. Czekam na Mary Kay, ale po wypowiedzi Hexanny czuje, ze lepiej sobie zrobic zapasik Lumiera Jak juz sie mineralizowac to konkretnie
Ja bym chciala jak najszybiciej , mam juz swoich faworytów, a z Meow pozegnam sie na allegro hehehheeheh. W ogóle na mojej skórze Meow w porownaniu z Lumiere to badziew, mimo, ze wczesniej mi odpowiadały. Aha, pędzel z meow rozwalił mi sie przed pierwszym uzyciem. Wepchnelam i jakby sie skleił na nowo, ale jetsem zniesmaczona...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 22:29   #847
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Ja bym chciala jak najszybiciej , mam juz swoich faworytów, a z Meow pozegnam sie na allegro hehehheeheh. W ogóle na mojej skórze Meow w porownaniu z Lumiere to badziew, mimo, ze wczesniej mi odpowiadały. Aha, pędzel z meow rozwalił mi sie przed pierwszym uzyciem. Wepchnelam i jakby sie skleił na nowo, ale jetsem zniesmaczona...
To moze umowmy sie, ze do niedzieli zastanowimy sie co zamawiac i zlozymy zamowienie w poniedzialek? Bo moze przylacza sie jeszcze jakies chetne dziewczyny i wyjdzie taniej przesylka. A ja czekam na podklad i pedzel do mineralow MK - chce wiedziec, czy sie sprawdzi do Lumiere czy musze zamawiac osobny. No i jak zobacze odcien MK bede wiedziec, czy zamawiac jasniejsze czy ciemniejsze Lumiere... Moze tak byc?

Hexxana wim, jak sie sprawuja mineralne mineraly, bo juz takie stosuje O dziwo radze sobie z nimi bardzo dobrze, mam wrazenie, ze nakladaja sie wygodniej niz zwykly makijaz(moze to kwestia dobrego pedzla??). Chociaz zapieralam sie przed popadaniem w jakas okreslona, zdrowa pielegnacje rekami i nogami te mineraly sprawily, ze zachowuje sie jak filtromaniaczka z prawdziwego zdarzenia Odstawilam wszelkie silikony, codziennie nakladam odpowiednia warstwe filtra i przypruszam ja mineralkami... Skusilam sie na MK ze wzgledu na to, ze wyczytalam dobra opinie poparta Twoja opinia Wlasciwie jest mi wszystko jedno jaki sklad ma to cos, byle by nie zapychalo i nie szkodzilo w zaden sposob skorze - mineraly spelniaja u mnie te warunki, dlatego sie zmartwilam, ze MK nie jest w 100% mineralna. Oby sie spisala
PS. Zmienilam filtr na Antheliosa(creme fondante) i jesli nie zrobi mi jakiejs zapychajacej niespodzianki, to znalazlam faworyta - w koncu! mam nadzieje, ze sklady tej nowej serii 2008 nie sa bardzo zmienione. Pozdrawiam!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 23:50   #848
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, jakbyście mialy jakieś zbędne podkłady,pudry,korektory, cienie, róże albo blyszczyki mineralne to ja bardzo chętnie przygarnę Zwłaszcza próbki. Najbardziej mi odpowiada odcień Sleek Chausie z Meow. Wątki z rzeczami do wymiany w podpisie
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 11:40   #849
Agol03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzień dobry!

Właśnie przed chwilą trafiłam na Wasze forum i przeczytałam, że przygotowujecie zamówienie zbiorcze na minerałki. Ja bardzo chętnie dołączyłabym do Was, ale czy mogłybyście mi trochę przybliżyć zasady zamawiania, jakie płatności, jak potem się będziemy rozliczać.

Właśnie niedawno (bo wczoraj) zdecydowałam się na popróbowanie minerałów, bo bardzo dużo dobrego o nich słyszę i czytam. Mam cerę tłustą, zanieczyszczoną, z bliznami i przebarwieniami po trądziku. Potrzebne mi dobre krycie (choć już może nie najsilniejsze, bo z przebarwieniami walczę cały czas, o efektach nie wspomnę, coby tfu tfu nie zapeszyć ) Jak myślicie, czy minerały nadawałyby się dla tej mojej facjaty? Myślę o nabyciu pudru, podkładu, może korektora. Czy tam, gdzie będziecie zamawiać można kupić próbki? Dodam jeszcze, że czasem mam wrażenie, że nawet woda mnie zapycha

Od wczoraj czytam o minerałach i myślałąm o RHEA, ale widzę, że Wy macie wypróbowane inne i raczej jesteście zadowolone, więc może się podłączę - jeśli pozwolicie.
Agol03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:36   #850
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cy ktos ma doswiadczenie z pudrami z jedwabiu? Kupiłam Pure Silk z Lumiere jako puder wykanczajacy i jestem zachwycona, ale odkryłam ,ze pod sitkiem zbija sie on w bardzo duze grudki, tak jakby dostał wilgoci. Otworzyłam, pomieszałam i grudki sie rozbily, ale znów są.....Hmmmmm
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:47   #851
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
a ja jednak nie mogę się polubić z Lumiere. NIe wiem czy to kwestia pędzla ale wychodzi mi maska na twarzy. A szkoda
musicman ja niestety mam tak samo

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Ja bym chciala jak najszybiciej , mam juz swoich faworytów, a z Meow pozegnam sie na allegro hehehheeheh. W ogóle na mojej skórze Meow w porownaniu z Lumiere to badziew, mimo, ze wczesniej mi odpowiadały. Aha, pędzel z meow rozwalił mi sie przed pierwszym uzyciem. Wepchnelam i jakby sie skleił na nowo, ale jetsem zniesmaczona...
Ja dzięki wielkiej oprzejmości Gosiali mam możliwość testowania meow. Gosiala
Muszę przyznać, ze bardzo mnie zaskoczyły, pozytywnie, jak dla mnie lepsze o Lumiere.
wróbel a jakie posiadasz podkłady z Meow, chodzi o kolory i formułę, bo jeśli byłyby odpowiednie to chętnie bym odkupiła.

Tulipanna czy już otrzymałaś puder Mary Kay? Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania na jego temat?

Zastanawiam się nad Meow, Edm i Mary Kay.

Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 16:11   #852
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Cy ktos ma doswiadczenie z pudrami z jedwabiu? Kupiłam Pure Silk z Lumiere jako puder wykanczajacy i jestem zachwycona, ale odkryłam ,ze pod sitkiem zbija sie on w bardzo duze grudki, tak jakby dostał wilgoci. Otworzyłam, pomieszałam i grudki sie rozbily, ale znów są.....Hmmmmm
Ja miałam (wciąż mam) próbkę pudru Lumiere Ivory Silk Powder. Wizualnie wygląda na twarzy dobrze - moim zdaniem najlepiej ze wszystkich kosmetyków Lumiere - ale u mnie też się zbił w taką bryłkę. Wydaje mi się, że pudry jedwabne są mielone dużo drobniej niż mineralne i stąd te grudki, ale i ten fotoszopowy efekt.

Szkoda tylko że ten zapach... Pisałam o tym kilka stron wcześniej. Może ja mam coś z nosem, ale ten puder już od momentu nakładania zajeżdża mi kocimi siuśkami Zresztą analogiczny produkt z Meow tak samo. I ten zapaszek trwa i trwa... Co pociągnę nosem, to go czuję na twarzy. Nie wyrabiam, więc obie próbki leżą w szufladzie i śmierdzą sobie tam, gdzie mój nos nie sięga
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:35   #853
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez reniusiax0 Pokaż wiadomość
witam..
chcialam zapytac czy ktos mial moze podklad mineralny Revlon Colorstay Mineral Fundation?
ciekawa jestem jakie ma krycie-bo nie ukrywam ze potrzebuje dosc mocnego, ale nie "maskowego", oraz czy jest cos w kolorze wpadajacym bardziej w zolty....
http://www.allegro.pl/item342159542_...z_usa_050.html

A tak wogole to czy te pudry mineralne ( podkłady ) nie wysuszają twarzy?

przyznam, ze barzdo zaintrygowaly mnie te podklady
Ja go wczoraj zakupiłam. Jednak moja cera nie potrzebuje bardzo dużego krycia, a raczej odpowiedni kolor. Puder ma krycie, hmm, raczej średnie. Matuje słabo, szczególnie na nosie. Ale jest bardzo naturalny (mam kolor 030), nie plami ubrań, bardzo łatwo się rozprowadza i stapia z cerą. Jest lekki, nie zapycha porów. Niestety tam, gdzie kupowałam (Galerai Centrum) były dostępne tylko trzy kolory, z czego 030 był najjaśniejszy, a i tak uważam, że bardzo jasny nie jest. Ma żółtawy odcień. 050 jest już zdecydowanie ciemniejszy, bardziej pomarańczowy, mówiąc tak na oko. A trzeci, ktory był (nie pamiętam numerka) był już niemal brązowy (mocno opalony). Póki co jestem zadowolona, głównie dlatego, że nie zatyka porów, a cera wygląda naturalnie i promiennie.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:55   #854
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez lietuva Pokaż wiadomość
Ja miałam (wciąż mam) próbkę pudru Lumiere Ivory Silk Powder. Wizualnie wygląda na twarzy dobrze - moim zdaniem najlepiej ze wszystkich kosmetyków Lumiere - ale u mnie też się zbił w taką bryłkę. Wydaje mi się, że pudry jedwabne są mielone dużo drobniej niż mineralne i stąd te grudki, ale i ten fotoszopowy efekt.

Szkoda tylko że ten zapach... Pisałam o tym kilka stron wcześniej. Może ja mam coś z nosem, ale ten puder już od momentu nakładania zajeżdża mi kocimi siuśkami Zresztą analogiczny produkt z Meow tak samo. I ten zapaszek trwa i trwa... Co pociągnę nosem, to go czuję na twarzy. Nie wyrabiam, więc obie próbki leżą w szufladzie i śmierdzą sobie tam, gdzie mój nos nie sięga
Nie wiem nie zauwazyłam takiego zapachu ( a nos mam wybitnie wrazliwy) a na pewno nie nasuwa mi sie analogia to kociego moczu. Mam w domu koty, ale zwykłam sprzatac po nich kuwety, wiec przykrego zapachu brak
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 17:47   #855
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Nie wiem nie zauwazyłam takiego zapachu ( a nos mam wybitnie wrazliwy) a na pewno nie nasuwa mi sie analogia to kociego moczu. Mam w domu koty, ale zwykłam sprzatac po nich kuwety, wiec przykrego zapachu brak
Nie sądź, że ja moich nie sprzątałam Melduję, że koty, które miałam, były wolnymi strzelcami, tfu, duchami, i kuwetę zwykle miały po prostu gdzieś. Może nie potrafiliśmy ich wychować. Całe szczęście lubiły świeże powietrze i tam zwykle odpowiadały na zew natury (mieszkałam na wsi, w domu z dużym ogrodem). Ale czasem zdarzało się jednemu czy drugiemu za szafą, wredocie jednej Naprawdę nie życzyłabym Ci takich wrażeń, zwłaszcza jak nie można tego zlokalizować... Chodzisz i wąchasz, i nic...

Inna sprawa, że po tak traumatycznych przeżyciach dla mnie prawie każdy smród=kocie siuśki Może to moja skóra reaguje tak dziwnie na ten puder, wchodzi z nim w siuśkopodobną reakcję, bo w pudełku tego nie czuję, dopiero po aplikacji Myślałam już, że to może pędzel, bo on przecież jest pochodzenia zwierzęcego, ale nie, myłam go, sprawdzałam z innymi kosmetykami. Sprawdzałam też konfigurację jedwab+ pędzle sztuczne i wychodziło to samo. Ot, zagadka.
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 18:18   #856
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Megan mam juz MK Zrobie jutro real foto, jesli zdaze przed zajeciami i wkleje. Nakladalam go na razie tylko raz, wiec ciezko mi sie wypowiedziec..Wydal mi sie bardziej satynowy od zwyklych mineralow(nie jestem pewna, ale chyba silikon w skladzie?). Na pewno kryje slabiej niz Lumiere. Niestety nie jest w mojej tonacji, bo zolci w nim ani kropli - to taki neutralny bezyk. Szkoda, ze nie maja czegos bardziej kamuflujacego, bo juz myslalam, ze zostane przy tym polskim odpowiedniku. Niestety Lumiere bija wszystko na glowe.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:20   #857
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

tulipanna. dzięki bardzo za odpowiedź. Byłam ciekawa tego krycia. Podejrzewam, ze z moimi niedoskonałościami sobie nie poradzi.
Lumiere natomiast u mnie kryje, ale niestety po kilku godzinach spływa i bardzo niekorzystnie wygląda, niestety nie dla mnie
A Mary Kay może spróbuję jak mi cera się poprawi.
Oczywiście czekam na dalsze relacje z testowania MK.
pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:40   #858
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
tulipanna. dzięki bardzo za odpowiedź. Byłam ciekawa tego krycia. Podejrzewam, ze z moimi niedoskonałościami sobie nie poradzi.
Lumiere natomiast u mnie kryje, ale niestety po kilku godzinach spływa i bardzo niekorzystnie wygląda, niestety nie dla mnie
A Mary Kay może spróbuję jak mi cera się poprawi.
Oczywiście czekam na dalsze relacje z testowania MK.
pozdrawiam
Nie ma za co Bede zdawac relacje, jak cos zaobserwuje. Zachwycila mnie jego jedwabistosc, ale to byl jedyny zachwyt - z takich pierwszych wrazen na goraco. Dam znac co bedzie dalej - nie mam pojecia co z jego trwaloscia. Lumiere mi sie trzymaja na buzi - fakt, swiece sie, ale sie trzymaja.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:46   #859
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Megan mam juz MK Zrobie jutro real foto, jesli zdaze przed zajeciami i wkleje. Nakladalam go na razie tylko raz, wiec ciezko mi sie wypowiedziec..Wydal mi sie bardziej satynowy od zwyklych mineralow(nie jestem pewna, ale chyba silikon w skladzie?). Na pewno kryje slabiej niz Lumiere. Niestety nie jest w mojej tonacji, bo zolci w nim ani kropli - to taki neutralny bezyk. Szkoda, ze nie maja czegos bardziej kamuflujacego, bo juz myslalam, ze zostane przy tym polskim odpowiedniku. Niestety Lumiere bija wszystko na glowe.
Neutralny beżyk, powiadasz?
A jak bardzo jasny?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 22:25   #860
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hej dziewczyny

Mam duży kłopot z moją cerą- ponieważ bardzo się świece. Nawet zaraz po nałożeniu podkładu. Czy znacie jakiś dobry produkt, który zmatowiłby mi buzke?

Uzywalam juz Peggi Sage, Lavertu, Soraya, Joko i Maybelline ale nic nie pomagało. Czytalam o kosmetykach z mineralami. Czy rzeczywiscie sa takie dobre? Pomozcie, a raczej ratujcie!
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 01:11   #861
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam duży kłopot z moją cerą- ponieważ bardzo się świece. Nawet zaraz po nałożeniu podkładu. Czy znacie jakiś dobry produkt, który zmatowiłby mi buzke?

Uzywalam juz Peggi Sage, Lavertu, Soraya, Joko i Maybelline ale nic nie pomagało. Czytalam o kosmetykach z mineralami. Czy rzeczywiscie sa takie dobre? Pomozcie, a raczej ratujcie!
Moze sprobuj mineralow monave?(nadaja sie dla raczej mieszanych/tlustych cer)




Ja dzisiaj z tesknoty za Lumiere(skonczyl mi sie podklad i musze zamowic) wymieszalam sobie trzy produkty:
-Sandy fair intensive EDM
-probke korektora EDM intensive light
-probke podkladu Monave Claire


I wyszedl mi nawet fajny bezyk-neutralny i nie za jasny.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 02:16   #862
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Do mnie dzisiaj dotarły nowe produkty i próbki z EDM. Wklejam zdjęcia całej kolekcji przy sztucznym świetle (wydają się ciemniejsze, niż są w rzeczywistości). Jutro postaram się dorzucić zdjęcia w świetle dziennym.

Elifku - ja też wpadłam dzisiaj na pomysł mieszania .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (114,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (116,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (120,4 KB, 39 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:34   #863
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Neutralny beżyk, powiadasz?
A jak bardzo jasny?
No wlasnie co do jasnosci mam zastrzezenia. Patrzac na te mineraly sama juz nie wiem co ze soba robic...Na razie smaruje sie kremami brazujacymi co 3 dni. Nie wiem, czy odstawic brazujace i wrocic do swojej karnacji i zamowic najjasniejsze Lumiere, czy sie dalej brazowic i zamowic znow Light Medium Warm? Cholera. A wlasnie chcialam wam zrobic real foto Mary Kay, niestety aparat mi szwankuje. Wsadzilam baterie do ladowarki, sprawdze za godzine, moze cos z tego bedzie.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 11:55   #864
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jeśli to jest pytanie o poradę, to moim zdaniem brązujące odstawić stanowczo
Bladolice rulez! Zwłaszcza wiosną i latem.

Mam nadzieję, że aparat jednak zechce z Tobą współpracować, chętnie bym zobaczyła fotkę MK.

Co do Revlona, o którym pisała wyżej Wilhelmina, to chciałabym wiedzieć, któremu odcieniowi z wzornika odpowiada 030 dostępny w Polsce, który też oglądałam w GC i wydał mi się bardzo ciemny. Na wzorniku nie ma oznaczeń cyfrowych więc nie wiadomo, którym kolorem miałby być ten 030.
Fair
wygląda tam obiecująco, ale raczej chłodno...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 12:00   #865
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Jeśli to jest pytanie o poradę, to moim zdaniem brązujące odstawić stanowczo
Bladolice rulez! Zwłaszcza wiosną i latem.

Mam nadzieję, że aparat jednak zechce z Tobą współpracować, chętnie bym zobaczyła fotkę MK.

Co do Revlona, o którym pisała wyżej Wilhelmina, to chciałabym wiedzieć, któremu odcieniowi z wzornika odpowiada 030 dostępny w Polsce, który też oglądałam w GC i wydał mi się bardzo ciemny. Na wzorniku nie ma oznaczeń cyfrowych więc nie wiadomo, którym kolorem miałby być ten 030.
Fair
wygląda tam obiecująco, ale raczej chłodno...
Wiem, ze rulez. Uwielbiam bladosc. Tylko majac do wyboru jedynie ciemniejsze kosmetyki dazylam do uzyskania w miare jednolitego kolorystycznie efektu na swojej skorze. Wlasnie probowalam odpalic aparat i gasnie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 12:58   #866
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Tulipanna fairly light warm jest prawie bialy. Light warm tez. Nie wiem czemu, ale roznica light warm do light medium warm jest ogromna. Brakowaloby jeszcze czegos pomiedzy. Ale po tym jak je testowalam, to light medium jest najlepszy. Ale nie wiem czy vv czy ff sie na mojej skorze roznia. Jeszcze do tego nie doszlam.
Musze pozamawiac jeszcze kilka edm i wtedy porownam z Lumiere. Wiem narazie tylko tyle, ze mieszany winged butter z fairly light neutral jest bardzo podobny do lmw Lumiere.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 13:06   #867
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzieki. Pomysle nad tym, ktory zamowic. Czy moglybyscie BLAGAM wrzucic zdjecie LIGHT WARM i FAIRLY LIGHT?: pliz::r oza::ro za:

A oto obiecana najjasniejsza Mary Kay.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (31,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (30,2 KB, 12 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 13:11   #868
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dzieki. Pomysle nad tym, ktory zamowic. Czy moglybyscie BLAGAM wrzucic zdjecie LIGHT WARM i FAIRLY LIGHT?: pliz::r oza::ro za:

A oto obiecana najjasniejsza Mary Kay.
a czy najjaśniejsza MK nie wpada w róz?? Widział ktoś może nr 2?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 13:12   #869
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a czy najjaśniejsza MK nie wpada w róz?? Widział ktoś może nr 2?
Jak dla mnie to raczej neutralny bez. A 2 jest duzo ciemniejsza. 1 ma byc kolorem uniwersalnym dla bladolicych. Czy Lumiere w wersji Light Warm sa jasniejsze? Bo potrzebuje czegos zdecydowanie jasniejszego jesli mam wracac do swojej wlasciwej karnacji.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:31   #870
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wstawiam zdjecia moich probek. Robilam przy oknie.
Przy najjasniejszych light medium wyglada na bardzo ciemny jak widzisz. A fairly light i light sa do siebie bardzo podobne. Ale sama najlepiej porownaj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aJPG.JPG (32,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.JPG (30,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cJPG.JPG (30,4 KB, 38 załadowań)
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.