Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-15, 21:48   #151
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

moim zdaniem to chlopak powinien podrywac a nie dziewczyna przewaznie faceci lubia jak to oni sa lowcami ale sa i typy wygodnickie facetow moze go zagadnij na korytarzu jezeli bedziecie nadawac na tej samej fali to juz jest cos z tego co piszesz to ma tlum wielbicielek ale napewno facet poszukuje typu kobiety ,, DO TANCA I ROZANCA ,, o ile nie ma innej dziewczyny
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:52   #152
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez mosticchio
moim zdaniem to chlopak powinien podrywac a nie dziewczyna przewaznie faceci lubia jak to oni sa lowcami ale sa i typy wygodnickie facetow moze go zagadnij na korytarzu jezeli bedziecie nadawac na tej samej fali to juz jest cos z tego co piszesz to ma tlum wielbicielek ale napewno facet poszukuje typu kobiety ,, DO TANCA I ROZANCA ,, o ile nie ma innej dziewczyny
moze nie wygodnikow a pewniakow, nie ktorzy z nas czekaja az dowiedza na 1000 % ze sie podoba komus zanim rozpocznie flirt
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:09   #153
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Asik_
(...)
Nie wiedzialam ze bedziesz chodzic tu do liceum. Jak Ci sie podobaja pierwsze dni tutaj?"
A jeszcze lepiej by było, gdyby był starszy i zapytałabyś go, jakie są sposoby na jakiego nauczyciela, żeby jakoś przeżyć w szkole bezstresowo. Poczułby się wtedy taki męski, że może Ci pomóc. (To tak, jakby się Tobą zaopiekował ). Faceci tak lubią
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:11   #154
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez eklerka
A jeszcze lepiej by było, gdyby był starszy i zapytałabyś go, jakie są sposoby na jakiego nauczyciela, żeby jakoś przeżyć w szkole bezstresowo. Poczułby się wtedy taki męski, że może Ci pomóc. (To tak, jakby się Tobą zaopiekował ). Faceci tak lubią

hahahahahahhahahaha nie wiedzialem od tylu lat
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:15   #155
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
hahahahahahhahahaha nie wiedzialem od tylu lat
A nie lubią? Kurcze, a już myślałam, że zgłębiłam męską naturę Znam kilku, na którch granie bezbronnej istotki by podziałało
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:18   #156
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez eklerka
A nie lubią? Kurcze, a już myślałam, że zgłębiłam męską naturę Znam kilku, na którch granie bezbronnej istotki by podziałało
pewnie na wiekszosc tak, pamietaj ze sa twsarde charakterki ktorym jest to obojetne
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 18:26   #157
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez mosticchio
moim zdaniem to chlopak powinien podrywac a nie dziewczyna przewaznie faceci lubia jak to oni sa lowcami ale sa i typy wygodnickie facetow moze go zagadnij na korytarzu jezeli bedziecie nadawac na tej samej fali to juz jest cos z tego co piszesz to ma tlum wielbicielek ale napewno facet poszukuje typu kobiety ,, DO TANCA I ROZANCA ,, o ile nie ma innej dziewczyny
Ja nigdy nie należalam do dziewczyn ktore podrywają...No ale żeby on mnie zaczął podrywać najpierw chyba musiałabym mu się podobać...a żeby mu się podobać muszę chyba coś zrobić żeby to nastąpiło.....
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 18:31   #158
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
a co my zwierzaki jestesmy zeby takie okreslenie "zdobyć"
piszesz ze chlopak nie reaguje na zaloty dziewczyn moze nie che byc z kims zwiazany jak narazie.
a tak w ogole jak ci sie podoba zajdz i porozmawiaj z nim moze akurat cos wypali
No napewno nie zwierzaki...Miałam na myśli zdobycie jego serca...Zresztą sami faceci nieraz mówią że idą "na łowy" więc chyba nie zrobiłam nic złego wyrażając się w ten sposób...:P...Właśnie podejrzewam że on nie chce się z nikim wiązać...Dlatego szukam sposobu żeby on dzięki mnie zaczął chcieć :P
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:24   #159
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

przede wszystkim duzo z nim rozmawiaj, nawiaz jakis kontakt - w szkole n przerwach to da sie zrealizowac, szczegolnie ze to liceum i chlopak powinien juz byc powazniejszy (u mnie byli bardzo powazni, nie wiem jak gdzie indziej)
tylko nie rob z siebie idiotki, nie usmiechaj sie glupiutko i takie tam. niech najpierw zobaczy ze ma z toba o czym pogadac, potem mozesz zaczac czarowac go wygladem (jezeli juz wczesniej nie chwyci haczyka)

ja tak zrobilam 4 lata temu - odnioslam sukces (tyle ze nie w szkole a na wakacjach, ale co tam).
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:31   #160
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

uważam siebie za bardzo odważną, pewną siebie osobę nawet bardzo a na przykład w kontaktach z facetami jestem cholernie nieśmiała. Nigdy w życiu bym nie poderwała kolesia który by mi się podobał-nigdy. I jak o tym mówię znajomym to się chwytają za głowe, bo na przykład zagadać do obcego kolesia to dla mnie nie problem, na przykład do kolesia który podoba sie znajomej i ich jakoś umówić- zaden problem. Ale jak to już ma być ten mój to...rybka
dziwne to...
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 22:28   #161
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Lee
uważam siebie za bardzo odważną, pewną siebie osobę nawet bardzo a na przykład w kontaktach z facetami jestem cholernie nieśmiała. Nigdy w życiu bym nie poderwała kolesia który by mi się podobał-nigdy. I jak o tym mówię znajomym to się chwytają za głowe, bo na przykład zagadać do obcego kolesia to dla mnie nie problem, na przykład do kolesia który podoba sie znajomej i ich jakoś umówić- zaden problem. Ale jak to już ma być ten mój to...rybka
dziwne to...
No ja bardzo podobnie...Poprostu jak widzę tego który mi sie akurat podoba...zaczynam się jąkać i...poprostu tracę całą swoją pewność siebie. Dlatego to zagadanie może być dla mnie baaaardzo trudne...Ale cóż...Przynajmniej spróbuję...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 22:40   #162
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
pewnie na wiekszosc tak, pamietaj ze sa twsarde charakterki ktorym jest to obojetne
Widzisz, sam piszesz ze na większosć , czyli warto spróbować. Przynajmniej Gosi@czek się przekona, że trafiła na twardziela. (Nie powiem, fajna perspektywa ) i zastosuje inna strategię, (najlepiej taką, żeby przystojniak myślał, że to do niego należała inicjatywa ).
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 22:49   #163
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Talking Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez eklerka
Widzisz, sam piszesz ze na większosć , czyli warto spróbować. Przynajmniej Gosi@czek się przekona, że trafiła na twardziela. (Nie powiem, fajna perspektywa ) i zastosuje inna strategię, (najlepiej taką, żeby przystojniak myślał, że to do niego należała inicjatywa ).
A wiesz, że to jest świetny pomysł?? Tak zrobić,żeby on myślał że robi pierwszy krok i musi mnie zdobywać...Dzięki
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 23:08   #164
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

ja prooponuje-skoro nie za bardzo sie interesuje dziewczynami- zakolegowac sie z nim na poczatku, powoli
cos was laczy, to juz jest duzo
mysle ze na nastepnym koncercie cos ci sie uda zdzialac
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 23:50   #165
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez an-si:)
ja prooponuje-skoro nie za bardzo sie interesuje dziewczynami- zakolegowac sie z nim na poczatku, powoli
cos was laczy, to juz jest duzo
mysle ze na nastepnym koncercie cos ci sie uda zdzialac
Gdybyśmy byli na koncercie koło siebie to rzeczywiście...ale widownia jest duża... Rzeczywiście najpierw niech mnie polubi jako kumpelę...potem go zaczaruję jako kobieta ...Dzięki
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 00:19   #166
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Gosiaczek ale ty nie myśl za długo tylko dizałaj , bo ci ina go sprzątnie sprzed nosa.... A tak naprawdę to pamiętaj nic na siłę, troszę możesz się postarać, ale jak to nie przynosi rezultatów to zbyt nie warto, bo faceci nie lubią natrętnych dziewczy.
P.S. Eklerka niestety większość facetów uwielbia jak się kobieta nimi opiekuj, ale oczywiście głośno tego mówić nie można
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 18:01   #167
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Wink Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Marzusia
Gosiaczek ale ty nie myśl za długo tylko dizałaj , bo ci ina go sprzątnie sprzed nosa.... A tak naprawdę to pamiętaj nic na siłę, troszę możesz się postarać, ale jak to nie przynosi rezultatów to zbyt nie warto, bo faceci nie lubią natrętnych dziewczy.
P.S. Eklerka niestety większość facetów uwielbia jak się kobieta nimi opiekuj, ale oczywiście głośno tego mówić nie można
No...wiem że działać powinno się zacząć...ale jakoś myśleć jest łatwiej niż to zrobić...Dziękuję, ze mi przypomniałaś o konkurencji bo może zagrożenie doda mi odwagi
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 21:34   #168
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Tak sie jeszcze zastanawiałem dziś co wpływa na to ze dziewczyna której kiedyś bym nie zuważył zaczynam zauważac i stwierddziłem ze w kazdym przypadku,m ale to w każdym beż wyjątku zauważyłem ją bo zminiła coś np. w wygladzie stroju, zachowaniu
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:34   #169
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
Tak sie jeszcze zastanawiałem dziś co wpływa na to ze dziewczyna której kiedyś bym nie zuważył zaczynam zauważac i stwierddziłem ze w kazdym przypadku,m ale to w każdym beż wyjątku zauważyłem ją bo zminiła coś np. w wygladzie stroju, zachowaniu
To bardzo cenna wiadomość...Dzięki
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 22:36   #170
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Dziewczyny Mam Super,świetną I Absolutnie Odlotową Nowinke ....:
W Sobotę Koncert!!!!!!!!!!!!!!!!
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:36   #171
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Dziewczyny Mam Super,świetną I Absolutnie Odlotową Nowinke ....:
W Sobotę Koncert!!!!!!!!!!!!!!!!
DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:29   #172
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
Tak sie jeszcze zastanawiałem dziś co wpływa na to ze dziewczyna której kiedyś bym nie zuważył zaczynam zauważac i stwierddziłem ze w kazdym przypadku,m ale to w każdym beż wyjątku zauważyłem ją bo zminiła coś np. w wygladzie stroju, zachowaniu
Może przestanę się myć...Myślicie że zauważy?? <hahaha>
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:55   #173
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Hehehhehe...słuchajcie... jaki ten świat mały...Nie uwierzycie!! Wiecie czego się dowiedziałam??!! Ten chłopak to kuzyn mojej najlepszej przyjaciółki...Idę do z niespodzianką bo miała urodzinki, a tu ON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Heh...to chyba przeznaczenie
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:03   #174
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Gosiaczek, to cudownie!!
działaj działaj!
Ja jestem akurat z gatunku tych, któe nie boja sie zrobić 1 kroku... I zawsze dobrze na tym wychodzę
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:20   #175
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez aga87
Gosiaczek, to cudownie!!
działaj działaj!
Ja jestem akurat z gatunku tych, któe nie boja sie zrobić 1 kroku... I zawsze dobrze na tym wychodzę
NO ja w tych sprawach raczej pewna siebie nie jestem...ale w tej sytuacji dam radę...Bo spokojnie mogę sie teraz do niego odezwać...Gadałam z nim i pamięta mnie z koncertu
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 14:48   #176
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
NO ja w tych sprawach raczej pewna siebie nie jestem...ale w tej sytuacji dam radę...Bo spokojnie mogę sie teraz do niego odezwać...Gadałam z nim i pamięta mnie z koncertu
Trzymam kciuki kochana!!!
Naprawdę świetnie sie to wszystko układa Na Twoją korzyść
Koniecznie wystrój się na ten koncert I potem musisz nam zdać całe sprawozdanie z wieczoru
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 15:42   #177
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

choć moze głupie ale dodam http://milosc.bravo.pl/_poradnik/podrywanie/ moze akurat jak dla mnie nic nie warci reporterzy poznali twoj przypadek
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 15:43   #178
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Może przestanę się myć...Myślicie że zauważy?? <hahaha>
zauważy na pewno, ale czy w dobrym widzeniu, to zapewne nie
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 21:57   #179
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
choć moze głupie ale dodam http://milosc.bravo.pl/_poradnik/podrywanie/ moze akurat jak dla mnie nic nie warci reporterzy poznali twoj przypadek
O matko.... Reaguję alergicznie na wszelkie strony typu: Bravo; udane randkowanie - sorry, ale nic na to nie poradze, od razu przypominaja mi sie te żałosne listy do redakcji..... ( bez obrazy dla redaktorów tej "uroczej" gazetki )
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 01:32   #180
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez aga87
O matko.... Reaguję alergicznie na wszelkie strony typu: Bravo; udane randkowanie - sorry, ale nic na to nie poradze, od razu przypominaja mi sie te żałosne listy do redakcji..... ( bez obrazy dla redaktorów tej "uroczej" gazetki )
dlatego napisałem ze to głupie
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.