Ciało tancerki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 15:18   #181
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Coś nam temat ucichł

Do jakiej muzyki najlepiej wam się tańczy? (myślę głownie o tańcu nowoczesnym) Dawajcie linki do waszych ulubionych kawałków (np. youtube )
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 19:32   #182
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Ja bardzo lubię tańczyć w rytm muzyki z filmu Step Up... A szczególnie piosenka z finałowej sceny!
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 23:31   #183
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

lindusia Ze step up najbardziej mi sie podobala piosenka ze sceny przy zachodzie slonca Codowna, "U must be"

A step up 2 generalnie wogole mi sie nie spodobal
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 23:36   #184
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

U mnie też kawałki między innymi z dance filmów np. z Honey Step up 1,2 i oczywiście W rytmie Hip Hopu....
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 11:08   #185
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez Madallllena Pokaż wiadomość

A step up 2 generalnie wogole mi sie nie spodobal
A mi bardzo. Z tym, że nie jako 'film' bo fabuły tam nie było wcale, ale żeby popatrzyć jak rewelacyjnie tańczą - aż miło

No i muzyka świetna.
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:45   #186
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
A mi bardzo. Z tym, że nie jako 'film' bo fabuły tam nie było wcale, ale żeby popatrzyć jak rewelacyjnie tańczą - aż miło

No i muzyka świetna.
Ja podobnie, nie oglądałam żadnego Step Up'a dla fabuły, tylko dla choreografii, tańca i muzyki Co prawda chyba w pierwszej części choreo była lepsza, ale w dwójce muzyka genialna, chociaż szczerze powiedziawszy bardziej słucham muzyki w klimatach punk rockowych, to wpadła mi w ucho
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:46   #187
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

olcia00500 Taniec jak taniec ale w filmie fabula tezz sie liczy. Ale zgadzam sie z toba tanczyli fajnie
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 13:51   #188
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez Hei_di Pokaż wiadomość
U mnie też kawałki między innymi z dance filmów np. z Honey Step up 1,2 i oczywiście W rytmie Hip Hopu....
Możesz podać tytuły piosenek z Honey i w rytmie hip-houp?
Z góry thx
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 21:28   #189
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

sue, i jak tam było, wy tańczyłyście potem czy tylko patrzyłyście? i rzeczywiście tamta grupa tak wymiata?
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 21:49   #190
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Nie nie my dopiero w czwartek, a patrzyłyśmy na rozgrzewke ;> Grupa troche mniejsza od naszej
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 22:06   #191
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

nasza to niedługo zniknie, bo cierpliwość do instruktora się kończy..
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 17:56   #192
Liliana Laura Lolita
Przyczajenie
 
Avatar Liliana Laura Lolita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

świetny wątek, dziewczyny moja przygoda z tańcem zaczęła się dawno temu: w pierwszej klasie szkoły baletowej. niestety wytrzymałam tylko nieco ponad rok, byłam mała, presja była duża, a ja dodatkowo chodziłam też do szkoły muzycznej. nie dałam rady ani czasowo, ani psychicznie. teraz tego żałuję. później przez całe gimnazjum tańczyłam taniec towarzyski i latino solo, przerwałam treningi, kiedy poszłam do liceum. wiele razy chciałam do tego wrócić, ale zawsze albo brakowało mi czasu, albo samozaparcia, później przyszedł okres przedmaturalny i już w ogóle nie było mowy o jakichkolwiek dodatkowych zajęciach. teraz jestem na pierwszym roku studiów i wróciłam do tańca bardzo się cieszę. chodzę na jazz i ukochany taniec klasyczny, bo - poza wszystkimi innymi korzyściami - podstawy baletu naprawdę się przydają w innych technikach. ostatnio zaczął za mną 'chodzić' taniec współczesny. myślę, że w końcu się skuszę. mam nadzieję, że uda mi się pogodzić treningi kilka razy w tygodniu, z uczelnią i normalnym życiem. jeśli któraś z Was uczy się tańca współczesnego niech coś o nim napisze - jak wyglądają zajęcia itd. będę wdzięczna. wydaje się, że jest dość podobny do jazzu, zwłaszcza do odmiany lyrical, ale jakby bardziej teatralny i to mnie bardzo pociąga. myślałam też o hip hopie, ale to może za jakiś czas.

jestem ciekawa czy macie podobne odczucia - czasami wydaje mi się, że przegapiłam najlepszy moment i teraz jestem za stara na taniec... nie wiem, może to takie głupie gadanie, ale trochę deprymuje mnie fakt, że na jazzie mam w grupie np. 14latki. myślę, że grupy dla dorosłych w szkołach tańca powinny być od 18 lat w górę. bo jednak różnica między 20latką, a 14latką jest dość spora. może to jeszcze nie konflikt pokoleń, ale jakaś bariera istnieje. przepraszam za off-top. pozdrawiam wszystkie tańczące
__________________
Laura.
Liliana Laura Lolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 21:55   #193
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

współczesny, jakos mi się z teatrem nie kojarzy. Z własnego doświadczenia wiem, że do zrozumienia tańca współczesnego trzeba dorosnąć Ale z tego co wiem, jest trudny, ale po twoim doświadczeniu baletowym i teraz jazzowym nie powinnaś mieć większych problemów
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 01:10   #194
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Też uważam że powinni wiekowo dzielić grupy, u nas też tego nie ma.

a powie mi ktoś czym się różni jazz od modern jazzu?
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 17:55   #195
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
a powie mi ktoś czym się różni jazz od modern jazzu?

I od funky jazzu?
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:55   #196
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Hej! Dawno nie zaglądałam! Muszę się pochwalić, że ostatnio byłam ze szkołą w operze na repertuarze ,,Kopciuszek".
Stroje cudowne, nie zła choreografia, balet pięknie odtańczony.........ale mnie to zanudziło! Nie wiem czemu, ale nie lubię oglądać klasycznego baletu. Wolę balet np.do szybszej muzyki i jakiś taki pokombinowany a nie..... No!
Jutro występujemy w szkole u dziewczyn z zespołu, a w sobotę mamy występy w Kłodzku A już za niedługo obóz!
I wycisk 8h dziennie 12 dni z jednym dniem odpoczynku, z trzema szkoleniowcami i z litrami potu, zmeczeniem, wyczerpaniem!!! JAk bedzie za***iaszczo!
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:43   #197
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez lindusia Pokaż wiadomość
Hej! Dawno nie zaglądałam! Muszę się pochwalić, że ostatnio byłam ze szkołą w operze na repertuarze ,,Kopciuszek".
Stroje cudowne, nie zła choreografia, balet pięknie odtańczony.........ale mnie to zanudziło! Nie wiem czemu, ale nie lubię oglądać klasycznego baletu. Wolę balet np.do szybszej muzyki i jakiś taki pokombinowany a nie..... No!
Ja byłam niedawno na 'Dziadku do orzechów' - na początku byłam zachwycona , ale po pierwszych 20 minutach zasypiałam. Niestety - mam wrażenie, że to tylko dla pasjonatów
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:01   #198
Liliana Laura Lolita
Przyczajenie
 
Avatar Liliana Laura Lolita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

margotek, no jak to nie kojarzy się z teatrem? przecież są nawet Teatry Tańca Współczesnego. a u podstaw modern dance leży przekonanie, że ważniejsze od techniki są emocje i umiejętności aktorskie tancerza. i głównie to różni współczesny od klasycznego. wiem, że jest trudny, ale też niesamowicie efektowny i myślę też, że w pewien sposób wzbogaca emocjonalnie. poza tym masz rację, że liczy się dojrzałość dlatego pocieszam się, że może właśnie teraz jest dla mnie dobry czas, żeby zacząć się go uczyć

lapus, olcia, tak naprawdę jest dosyć dużo podtypów tańca jazzowego: modern, broadway, street, funky, latin itd. bazą dla nich jest technika jazzowa urozmaicona elementami innych stylów. modern jazz to połączenie czystego jazzu i tańca współczesnego (dobrze jest tańczyć najpierw jazz i taniec współczesny, żeby poznać podstawy, a później zainteresować się modern jazzem - ponoć wtedy, gdy zna się już podstawy obydwu stylów takie jak contract i release, wykorzystywanie grawitacji, oddechy, swingi, policentryzm, pęd, izolacja, to jest łatwiej. ja właśnie mam w planach tak zadziałać ). broadway to taki kabaretowy jazz. street i funky mają w sobie wpływy hip hopu, a latin - wiadomo, tańców latynoamerykańskich. mam nadzieję, że co nieco wyjaśniłam
__________________
Laura.
Liliana Laura Lolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:20   #199
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez Liliana Laura Lolita Pokaż wiadomość

lapus, olcia, tak naprawdę jest dosyć dużo podtypów tańca jazzowego: modern, broadway, street, funky, latin itd. bazą dla nich jest technika jazzowa urozmaicona elementami innych stylów. modern jazz to połączenie czystego jazzu i tańca współczesnego (dobrze jest tańczyć najpierw jazz i taniec współczesny, żeby poznać podstawy, a później zainteresować się modern jazzem - ponoć wtedy, gdy zna się już podstawy obydwu stylów takie jak contract i release, wykorzystywanie grawitacji, oddechy, swingi, policentryzm, pęd, izolacja, to jest łatwiej. ja właśnie mam w planach tak zadziałać ). broadway to taki kabaretowy jazz. street i funky mają w sobie wpływy hip hopu, a latin - wiadomo, tańców latynoamerykańskich. mam nadzieję, że co nieco wyjaśniłam
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 15:28   #200
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez Liliana Laura Lolita Pokaż wiadomość
margotek, no jak to nie kojarzy się z teatrem? przecież są nawet Teatry Tańca Współczesnego. a u podstaw modern dance leży przekonanie, że ważniejsze od techniki są emocje i umiejętności aktorskie tancerza. i głównie to różni współczesny od klasycznego. wiem, że jest trudny, ale też niesamowicie efektowny i myślę też, że w pewien sposób wzbogaca emocjonalnie. poza tym masz rację, że liczy się dojrzałość dlatego pocieszam się, że może właśnie teraz jest dla mnie dobry czas, żeby zacząć się go uczyć
ja wiem, ze sa takie teatry aczkolwiek technika ma tam ogromne znaczenie moja instruktorka jest tancerka współczesną (tańczyła w Teatrze tańca projekt) może słyszałaś też o Grupie Przejściowej?
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:16   #201
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Wczoraj bardzo intensywne dwie godziny - gonienie nowej grupy. 3,5 układu do zapamiętania Hiphop, b-boy, house i new style. Wieczorem 1,5 godziny normalnie z grupą. Co prawda tańczą od września, a ja dopiero od niecałego miesiąca, ale wymiatają ;> Cóż.. mam motywacje żeby ich gonić ^^'

Edytowane przez sue.
Czas edycji: 2008-04-27 o 20:04
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:59   #202
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Dziewczyny, Instruktor załatwił nam darmową wejściówkę do kina na Step Up 2!!! Szacun!!! Bosheeee,Film cudo,cudo,cudo!!! Układy boskie, a ta ostatnia scena!!!!!!
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:36   #203
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez lindusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Instruktor załatwił nam darmową wejściówkę do kina na Step Up 2!!! Szacun!!! Bosheeee,Film cudo,cudo,cudo!!! Układy boskie, a ta ostatnia scena!!!!!!

Wiem co czujesz Mnie przez parę dni po filmie rozpierała energia i tańczyłam, tańczyłam, tańczyłam..


A tak na inny temat: Moja szkoła tańca organizuje 2 godzinne warsztaty z tańca rege (jak to się pisze? ) i dancehallu i mnie kusi, żeby się wybrać . 40 zł za 2h - opłaca się?
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:11   #204
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Wczoraj bardzo intensywne dwie godziny - gonienie nowej grupy. 3,5 układu do zapamiętania Hiphop, be-bop(dobrze napisałam?), house i New style. Wieczorem 1,5 godziny normalnie z grupą. Co prawda tańczą od września, a ja dopiero od niecałego miesiąca, ale wymiatają ;> Cóż.. mam motywacje żeby ich gonić ^^'
byłaś na indywidualnej? i jak tam wrażenia, podoba ci się?
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:13   #205
Liliana Laura Lolita
Przyczajenie
 
Avatar Liliana Laura Lolita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
ja wiem, ze sa takie teatry aczkolwiek technika ma tam ogromne znaczenie moja instruktorka jest tancerka współczesną (tańczyła w Teatrze tańca projekt) może słyszałaś też o Grupie Przejściowej?
pewnie, że słyszałam. nawet widziałam kilka lat temu byłam w Białymstoku i akurat trafiłam na ich spektakl 'ciepłe uda'. bardzo mi się podobało. kurczę, coraz bardziej mam ochotę na ten współczesny, a akurat w mojej szkole tańca chyba nie ma wielkiego zainteresowania, bo ostatnią grupę utworzyli w październiku zeszłego roku. na razie ani widu ani słychu o nowej, jutro w recepcji zapytam czy mają w planach utworzenie jakiejś. i tak mam trening klasyki, więc będzie mi po drodze Margotek, a Ty tańczysz współczesny? coś kojarzę, że pisałaś o nowoczesnym, ale nie jestem pewna na ile dobre jest to skojarzenie

olcia, jeśli reggae i dancehall Cię interesuje to pewnie warto. u mnie w Warszawie warsztaty taneczne są dwa razy droższe i wtedy to już się trzeba poważnie zastanowić. niestety od kiedy na taniec jest wielki bum zwykłe zajęcia podrożały przynajmniej o 50%, a jeśli w grę wchodzą warsztaty z jakimś dobrym choreografem, to cena wzrasta jeszcze bardziej. podsumowując: za 40zł to ja bym chyba poszła
__________________
Laura.
Liliana Laura Lolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:46   #206
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
byłaś na indywidualnej? i jak tam wrażenia, podoba ci się?

Byłyśmy byłyśmy. Wrazenia? Na początku z nimi tańczyłam do połowy, bo się okazało, ze układy są połączone w całość. Za drugim razem się zgubiłam, ale w końcu mi się udało Na zajęciach robimy dużo układów (tych samych), ale każdy dopracowujemy i dodajemy po kilka ósemek. Na razie jest super
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:47   #207
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Ja nowoczesny, ale Karolina garbacik - moja trenerka, jest tez trenerem przejsciowej A co do dancehall/ragga to super styl taki mega kobiecy seksowny i w ogóle

A ja właśnie 2-3 maja mam warsztaty płaciłam 220zł a mam tak : house z F. Czeszykiem, dwa razy newstyle z Justyna Lichacy, new age z Mańkiem z FnF'u, comercial pop z Kimhe z Norwegii i raz avangarde z Tonym Touch'em !
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:54   #208
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

sue no to fajnie że ci się podoba a ja w końcu nie wiem co mam robić, przepisywać się czy ochrzanić faceta że za wolno nas uczy ;P
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:24   #209
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
sue no to fajnie że ci się podoba a ja w końcu nie wiem co mam robić, przepisywać się czy ochrzanić faceta że za wolno nas uczy ;P
Nie masz co go ochrzaniać, bo on dostosowuje tempo do calej grupy, a większość tych dziewczynek nie wie w ogole co się dzieje. Jest tylko kilka osób które cały układ zatańczą bez problemu. Teraz chyba Wam jakies nowe ósemki dorzucił, ale możesz z nim pogadać. Tylko żeby się przepisać to musiałabyś te prywatne lekcje chociaż raz wziąć, bo bez nich to niemożliwe tam sobie poradzić. Nasz układ to dwie pierwsze 8 takie same, a reszta zupełnie co innego.. Rozpadła się teraz ta pierwsza początkująca grupa, bo przeszli do tej wtorkowej, zapytaj, może na jej miejsce da się nową zrobić?
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:45   #210
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Dzisiaj występy mamy hehhe:Hip Hop,Funky Jazz,Locking i House
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.