Panny Młode 2008 cz.II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 20:40   #2851
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ja się póki co stresuję na mysl o tym,że kamerzysta będzie za mną łaził...jest to dla mnie bardzo stresujące,zawsze w takich sytuacjach albo sie chowam albo robię głupią zestresowaną minę,a na swoim weselu nie mogę sie chować,więc chyba kupię sobie kamerę i będziemy sie z Tz'tem kamerować,zeby sie przyzwyczaic
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:08   #2852
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Witam wszystkie Panny Młode
Dołanczam do watku
Data ślubu: 14.sierpień !
Jupi juz tylko niecale 3miesiace i powoli umieram z nerwow. Sny juz mam straszne i tylko wiecej sie stresuje
A co do przed mówczyni: ja kamerzysty nie bede mieć Oboje nie znosimy kamery wiec zrezygnowalismy z czegos co mialoby nas krepowac.. Za to zainwestowalismy w lepszego fotografa. A filmy i tak wychodza najlepsze wykonane przez wspolbawiacych sie dlatego bedzie taka kamera "obchodzona" do uzytku gosci Kazdy bedzie mogl sfilmowac jak widzi nasze wesele moze byc calkiem smiesznie
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:26   #2853
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

stachowiak_a hejka

Jak byliśmy w zeszłym tygodniu na sali, już sobie wyobrażałam, gdzie kto bedzie siedział, jak tańczymy na parkiecie, gdzie będziemy siedzieć . I kiedy wyszliśmy za zewnątrz koło tarasu była taka murowana grządka, gdzie rosną piękne kolorowe kwiatki. Wzięłam partnera na bok i powiedziałam, że jak będziemy na swoim weselu to staniemy tutaj i się pocałujemy.

Przywitanie chlebem i solą kurczę nie wiem czy dobrze zrobiliśmy, bo właścicielka pytała się nas czy chcemy aby do kieliszków nalali nam wody, czy wódki czy może chcemy aby zrobili nam psikusa i do jednej naleją mineralną a do drugiej wódkę i będziemy losować kieliszki. Nie wiem co nas podkusiło, żeby wybrać tą trzecią opcję. No zobaczcie, jakbym wybrała kielicha z % i jak to tradycja mówi, wypiła na raz bez zastanowienia to boję się, żeby mi jeszcze oczy z orbit nie wyskoczyły . Później do tego dojdzie poczęstunek szampanem i goście będą mieli ubaw z zataczającej się Panny Młodej .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:28   #2854
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez stachowiak_a Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode
Dołanczam do watku
Data ślubu: 14.sierpień !
Jupi juz tylko niecale 3miesiace i powoli umieram z nerwow. Sny juz mam straszne i tylko wiecej sie stresuje
A co do przed mówczyni: ja kamerzysty nie bede mieć Oboje nie znosimy kamery wiec zrezygnowalismy z czegos co mialoby nas krepowac.. Za to zainwestowalismy w lepszego fotografa. A filmy i tak wychodza najlepsze wykonane przez wspolbawiacych sie dlatego bedzie taka kamera "obchodzona" do uzytku gosci Kazdy bedzie mogl sfilmowac jak widzi nasze wesele moze byc calkiem smiesznie
Witamy
Skoro nerwy Cię zzerają i koszmary też masz to znaczy ,że jestes zdrowa i jak kazda panna mloda masz bzika na punkcie wesela
jednym słowem dobrze trafiłaś
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:31   #2855
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

katia0117 dobrze to ujęłaś tutaj są same świrnięte Panny Młode
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:10   #2856
kejti85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 273
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyny dołanczam do wątku
Ślub 26 LIPCA (jak to napisałam to aż mi się ręce spociły) - już tak mało czasu Jutro jedziemy załatwiać urząd stanu cywilnego, zaraz potem do kościoła z dokumentami i zapowiedzi dać, a następnie z zaproszeniem, jak to zawieziemy to zostanie nam jeszcze tylko jedno które musimy wspólnie zawieść - później to tylko 2 koleżanki i 2 kolegów do zaproszenia
Tyle do załatwienia, tyle pracy...
a ja zamiast pisać pracę licencjacką i uczyć się na egzaminy to oglądam nowinki ślubne

Chyba zwariowałam

Pozdrawiam wszystkie Panny Młode!!!!!!!!
kejti85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:11   #2857
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Mika85 trzymam kciuki w pisaniu.

A ja odczuwam straszny strach przed ślubem, przed tą całą ceremonią. Przeraża mnie fakt, że to my będziemy w centrum zainteresowania, że wszyscy będą na nas patrzeć. Kurczę nie umiem tego opisać słowami
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Nie musisz nic pisać kochana...
Czuję to samo!!!
Ja rowniez do Was dołanczam.
Ja najczęściej w takich momentach bardzo sie czerwienie i odbiera mi glos, ze nie moge z siebie wykrztusic slowa. Az sie boje co to bedzie w trakcie przysiegi, tyle par oczu w nas wpatrzone,a my bedziemy tak stac na srodku przy ksiedzu i sobie przysiegac. Az mnie strach paralizuje
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 22:17   #2858
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Taska Pokaż wiadomość
Strasznie mi przykro i raco wspolczuje, niestety operacje nie sa przyjemnem, ale jak konieczne, to konieczne! Trzymaj sie i nie zalamuj.

Ja was nie czytlam od ponad miesiaca i dzisiaj proboje nadrobic, ale tych stron sie natworzylo.
Moje przygotowania stanely w miejscu. TZ rodzina nie potwierdzila wogole przybycia wiec zaczynam sie wkurzac. CO za ludzie, slowo daje, ze zaczyna mnie to wszystko wkurzac.

Dziewczyny mam do was ogromna prosbe a wlasciwie pytanie.

Przebywam na sloncu, silnym sloncu, od ponad miesiaca. Twarz smaruje kremem shiseido 55spf i wyskoczyly mi plamy, wyglada to jak wiekie piegi. Jak moge sie tego pozbyc albo rozjasnic?
Co powinnam uzywac pod makijaz?
Wracam na koniec miesiaca do Polski i nie chcialabym wygladac jak gamon, nie wspomne, ze slub tuz tuz a ja mam place na twarzy.
Polecam kremy do przebarwień i pieprzyków kup w aptece, ja jeszcze używałam toniku z limonką, pomogło.

Toverek
ja nie amm rodziców, nie znam tez chrzestnego, tylko chrzestna bedzie. To smutne wiem, ale w tym dniu beda ze mna przyjaciele i brat

Czekoladko
Trzymaj sie dbaj o zdrowie i odpoczywaj to najawazniejsze

Agata R
Ja mam na drugi dzien niebeiska sukienke dluga, znaczy narazie sie szyje

Dziewczyny dziekuje za mile slowa
Truheart jeśli chodzi o to co mam w pasie to pasek ;-) wkleje zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bok.JPG (43,0 KB, 67 załadowań)
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:22   #2859
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Tiffi1 nawet nie wiesz jak ten pasek dodaje Twojej sukni uroku .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:30   #2860
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Tiffi1 nawet nie wiesz jak ten pasek dodaje Twojej sukni uroku .
Ta suknia mnie zauroczyła.
Acha i jeszcze jednoz znalalzma rewelacyjnastronke gdzie mozna zamowic super figurki na tort (doye art).
oto moja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg para-nr-1.jpg (51,4 KB, 34 załadowań)
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:49   #2861
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez stachowiak_a Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode
Dołanczam do watku
Data ślubu: 14.sierpień !
Jupi juz tylko niecale 3miesiace i powoli umieram z nerwow. Sny juz mam straszne i tylko wiecej sie stresuje
A co do przed mówczyni: ja kamerzysty nie bede mieć Oboje nie znosimy kamery wiec zrezygnowalismy z czegos co mialoby nas krepowac.. Za to zainwestowalismy w lepszego fotografa. A filmy i tak wychodza najlepsze wykonane przez wspolbawiacych sie dlatego bedzie taka kamera "obchodzona" do uzytku gosci Kazdy bedzie mogl sfilmowac jak widzi nasze wesele moze byc calkiem smiesznie
Witaj
Ja również nie będę miała kamerzysty, tylko dobrego fotografa Miałam taki moment, że bardzo zapragnęłam mieć profesjonalny film z tego dnia, ale mój narzeczony stwierdził, że jednak nie chce, więc nie zdecydowaliśmy się.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Przywitanie chlebem i solą kurczę nie wiem czy dobrze zrobiliśmy, bo właścicielka pytała się nas czy chcemy aby do kieliszków nalali nam wody, czy wódki czy może chcemy aby zrobili nam psikusa i do jednej naleją mineralną a do drugiej wódkę i będziemy losować kieliszki. Nie wiem co nas podkusiło, żeby wybrać tą trzecią opcję. No zobaczcie, jakbym wybrała kielicha z % i jak to tradycja mówi, wypiła na raz bez zastanowienia to boję się, żeby mi jeszcze oczy z orbit nie wyskoczyły . Później do tego dojdzie poczęstunek szampanem i goście będą mieli ubaw z zataczającej się Panny Młodej .
Kobieto, no to zaszalałaś z tą wódką Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie przy powitaniu nie daje się malutkich kieliszków, tylko 50 ml. Jak mam dobry dzień, to wypiję duszkiem wódkę, ale mój narzeczony na pewno nie Poza tym bez zapijania Ja tam wolę mieć wodę

Cytat:
Napisane przez kejti85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołanczam do wątku
Ślub 26 LIPCA (jak to napisałam to aż mi się ręce spociły) - już tak mało czasu Jutro jedziemy załatwiać urząd stanu cywilnego, zaraz potem do kościoła z dokumentami i zapowiedzi dać, a następnie z zaproszeniem, jak to zawieziemy to zostanie nam jeszcze tylko jedno które musimy wspólnie zawieść - później to tylko 2 koleżanki i 2 kolegów do zaproszenia
Tyle do załatwienia, tyle pracy...
a ja zamiast pisać pracę licencjacką i uczyć się na egzaminy to oglądam nowinki ślubne

Chyba zwariowałam

Pozdrawiam wszystkie Panny Młode!!!!!!!!
Cześć
Nie martw się, ja robię dyplom magisterski i też się nie umiem na nim skupić, a chcę się bronić we wrześniu

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o to co mam w pasie to pasek ;-) wkleje zdjecie
Wyglądasz ja modelka Wspaniały krój do Twojej figury
Ale ja się chyba powtarzam

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Acha i jeszcze jednoz znalalzma rewelacyjnastronke gdzie mozna zamowic super figurki na tort (doye art).
oto moja
Fajne te figurki Ja nie myślałam o takim dodatku do tortu (w ogóle nie planowałam jakiejkolwiek ozdoby czy figurki), ale może się skuszę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 22:58   #2862
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez stachowiak_a Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode
Dołanczam do watku
Data ślubu: 14.sierpień !
Jupi juz tylko niecale 3miesiace i powoli umieram z nerwow. Sny juz mam straszne i tylko wiecej sie stresuje
A co do przed mówczyni: ja kamerzysty nie bede mieć Oboje nie znosimy kamery wiec zrezygnowalismy z czegos co mialoby nas krepowac.. Za to zainwestowalismy w lepszego fotografa. A filmy i tak wychodza najlepsze wykonane przez wspolbawiacych sie dlatego bedzie taka kamera "obchodzona" do uzytku gosci Kazdy bedzie mogl sfilmowac jak widzi nasze wesele moze byc calkiem smiesznie
Cytat:
Napisane przez kejti85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołanczam do wątku
Ślub 26 LIPCA (jak to napisałam to aż mi się ręce spociły) - już tak mało czasu Jutro jedziemy załatwiać urząd stanu cywilnego, zaraz potem do kościoła z dokumentami i zapowiedzi dać, a następnie z zaproszeniem, jak to zawieziemy to zostanie nam jeszcze tylko jedno które musimy wspólnie zawieść - później to tylko 2 koleżanki i 2 kolegów do zaproszenia
Tyle do załatwienia, tyle pracy...
a ja zamiast pisać pracę licencjacką i uczyć się na egzaminy to oglądam nowinki ślubne

Chyba zwariowałam

Pozdrawiam wszystkie Panny Młode!!!!!!!!
Witam nowe PM
kejti85 no ja też zwariowałam, przetrząsam forum w poszukiwaniu inspiracji do podróży poślubnej - bo plan nam się rypł a praca mgr leży i kwiczy... jeszcze będę płakać

Co do tremy przed ślubem to jeszcze odganiam jakoś te myśli od siebie ja jestem z tych przejmujących się i z tych co nie lubią być w centrum a tu taki los no nic, cały czas powtarzam sobie, że Marcin będzie obok, ciekawe jak długo podziała ten sposób

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Ta suknia mnie zauroczyła.
Acha i jeszcze jednoz znalalzma rewelacyjnastronke gdzie mozna zamowic super figurki na tort (doye art).
oto moja

piękna ta Twoja suknia, bardzo elegancka i oryginalna z paskiem super... a te figurki zabawne

Jutro jedziemy wybierać - juz mam nadzieję ostatecznie się uda - garnitur już dawno wiemy jaki tylko musimy go znaleźć ... nie mogę się doczekać ;p
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 03:30   #2863
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyny pobudka


Dzisiaj wieczorem idziemy na ostatnie spotkanie do poradni i na zakończenie otrzymamy upragnione podpisy. Ech już bym chciała być "po".

Życzę Wam miłego dzionka, może jeszcze wpadnę w ciągu dnia...
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 05:08   #2864
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

a ja sie zezloscilam na moja siostre!!!!!!:m ad: poprostu załamka!!!! Glupia jest i tyle!!!! chce sie na moim weselu przebrac w BIała suknie!!!!!:nie : nie zgadzam sie na to!!!! Tylko ja mam takie prawo!!!!! no ale od zawsze ona mi robila na złosc taki ma podły charakter, no ale cóż rodziny sie nie wybiera, rodzine sie ma.
pozdrowionka
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 06:41   #2865
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Ja się póki co stresuję na mysl o tym,że kamerzysta będzie za mną łaził...jest to dla mnie bardzo stresujące,zawsze w takich sytuacjach albo sie chowam albo robię głupią zestresowaną minę,a na swoim weselu nie mogę sie chować,więc chyba kupię sobie kamerę i będziemy sie z Tz'tem kamerować,zeby sie przyzwyczaic
mam to samo nie lubie kamery, zawsze sie przed nia tak jakoś nienaturalnie zachowuje. Łapie mnie troche paraliz i mysle, żeby dobrze wypasc Nie chcialam kamerzysty, ale TŻ sie uparł, za to on nie lubi zdjec wiec nie chciał fotografa. Małżeństwo to kompromisy, wiec mamy i kamerzyste i fotografa

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość

Przywitanie chlebem i solą kurczę nie wiem czy dobrze zrobiliśmy, bo właścicielka pytała się nas czy chcemy aby do kieliszków nalali nam wody, czy wódki czy może chcemy aby zrobili nam psikusa i do jednej naleją mineralną a do drugiej wódkę i będziemy losować kieliszki. Nie wiem co nas podkusiło, żeby wybrać tą trzecią opcję. No zobaczcie, jakbym wybrała kielicha z % i jak to tradycja mówi, wypiła na raz bez zastanowienia to boję się, żeby mi jeszcze oczy z orbit nie wyskoczyły . Później do tego dojdzie poczęstunek szampanem i goście będą mieli ubaw z zataczającej się Panny Młodej .
mogłoby byc smiesznie.
U nas zamowimy chyba wode w kieliszkach. Jak znam siebie to pewnie kilka dni przed niewiele bede jadła (zawsze tak mam, to moja reakcja na stres), wiec jak walne kielicha na pusty zołądek to... aż strach pomyśleć

Cytat:
Napisane przez kejti85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołanczam do wątku
Ślub 26 LIPCA (jak to napisałam to aż mi się ręce spociły) - już tak mało czasu Jutro jedziemy załatwiać urząd stanu cywilnego, zaraz potem do kościoła z dokumentami i zapowiedzi dać, a następnie z zaproszeniem, jak to zawieziemy to zostanie nam jeszcze tylko jedno które musimy wspólnie zawieść - później to tylko 2 koleżanki i 2 kolegów do zaproszenia
Tyle do załatwienia, tyle pracy...
a ja zamiast pisać pracę licencjacką i uczyć się na egzaminy to oglądam nowinki ślubne

Chyba zwariowałam

Pozdrawiam wszystkie Panny Młode!!!!!!!!
Witam kolejną zwariowaną Pannę Młodą!

Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
a ja sie zezloscilam na moja siostre!!!!!!:m ad: poprostu załamka!!!! Glupia jest i tyle!!!! chce sie na moim weselu przebrac w BIała suknie!!!!!:nie : nie zgadzam sie na to!!!! Tylko ja mam takie prawo!!!!! no ale od zawsze ona mi robila na złosc taki ma podły charakter, no ale cóż rodziny sie nie wybiera, rodzine sie ma.
pozdrowionka
O kurcze nie zazdroszczę. Może na spokojnie jeszcze porozmawiaj z siostrą, wytłumacz, żeby wybrała sobie inny kolor, a jak nie poskutkuje "naskarz mamie"
Z moją siostrunią zawsze się dogaduje i ona nigdy by mi czegos takiego nie zrobiła. Będzie u mnie starsza i jej ubiór wybieramy jak najbardziej razem.
Zresztą wczoraj w sklepie sporkałam moją przyjaciółkę, która wybierała materiał na sukienkę na wesele swojego brata, chciała wziać biały z jakimś srebrnym wzorem to tak na nią ryknęłam , że nie mozna, że aż dziewczyna sprzedająca dziwnie popatrzyła Ale co tam wolno mi w końcu szalona PM2008 ze mnie
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 06:59   #2866
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Ja nie mam poprawin, więc kwestia sukienki odpada. Za to mam coraz większy problem z sukienką na ślub W środę rano będę przymierzać kolejne i mam nadzieje, że któraś mnie oszołomi i poczuje, że to ta... Ostatnio to nachodzą mnie już myśli, że jestem za brzydka i psuje swoją osobą każdą piękną sukienkę...
ale zaraz dostaniesz po pupie za takie gadanie , nie trafilas po prostu na ta jedyna, ktora podkresla Twoje wdzieki, ale nie boj sie, na pewno taka znajdziesz, a wtedy poczujesz sie jak ksiezniczka
Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
Niestety, nie mam fotek w sukience, bede miec dopiero po slubie
w takim razie uzbrajam sie w cierpliwosc
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
A ja odczuwam straszny strach przed ślubem, przed tą całą ceremonią. Przeraża mnie fakt, że to my będziemy w centrum zainteresowania, że wszyscy będą na nas patrzeć. Kurczę nie umiem tego opisać słowami
Marta na pewno dacie rade
Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
no to na prosbe co to jest salceson i podaje przepis....
4 jajka,szklanka maki,lyszka margaryny,dwie duze luzki masla,szklanka cukru,proszek do pieczenia,cynamon,lyzka oleju,kilka jablek.
Odrazu mowie ze ja cukier i jablka daje wedlug uznania jak chce slodkie ciasto to daje cala szkalnke jak takie delikatne to pol szklanki...
To tak:jablka obieramy kroimy w kosteczke dosc drobne jakies pol centymera na pol cm. bialka oddzielamy od zoltek
bialka ubijamy z dwiema szczyptami soli,odstawiamy,
zoltka ucieramy z cukrem i jezli ktos ma ochote to moze dac cukier waniliowy,Z margaryna ucieramy na gladziutka mase na kniec ucierania dajemy roztopione maslo i lyzke oleju.
Make mieszamy z proszkiem do pieczenia i cynamonem( ja daje 3 lyzki cynamonu wtedy kolor i smak sa intensywne) teraz wracamy do bialek.Do bialek powolutku i delikatnie dodajemy mase z zoltek,Po wmieszaniu calej zaczynamy bardzo powoli dodawac make z cynamonem i proszkiem.Robimy to delikatnie i powoli.dodajemy jablka.Wsadzamy szytko do blakszki i do piekarnika nagrzanego do 200 stopni na okolo godzine...Przepis jest na mala blaszke tortowa...


Przepraszam za bardzo brzydka pisownie ale ja to ciasto robie zawsze na oko i staralam sie napisac pokoleji jak ja robie.Jesli ciezko zrozumiale to prosze o poprawki to je napewno wniose.....
ale pyyyyycha
Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Acha i jeszcze jednoz znalalzma rewelacyjnastronke gdzie mozna zamowic super figurki na tort (doye art).
oto moja
a jaka to stronka? swietne sa te figurki i pozniej na pamiatke mozna zostawic
mozna prosic o namiary i cene takich figurek?
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny pobudka


Dzisiaj wieczorem idziemy na ostatnie spotkanie do poradni i na zakończenie otrzymamy upragnione podpisy. Ech już bym chciała być "po".

Życzę Wam miłego dzionka, może jeszcze wpadnę w ciągu dnia...
alez z Ciebie ranny ptaszek

super, ze dzis juz ostatnia poradnia
my w niedziele idziemy na pierwsze nauki, ale ksiedza mamy luzaka, wiec bedzie dobrze

pozdrawiam Was Kochane i zycze milego dzionka

ja juz popijam kawke w pracy
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:11   #2867
annakacka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: http://terazmy.p2a.pl/portal.php
Wiadomości: 171
Wyślij wiadomość przez ICQ do annakacka GG do annakacka Send a message via Skype™ to annakacka
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyny wy spac niemozecie.Zwalaszcza tyczy sie to m.a.r.t.y ty to kurcze naprawde...Tiffi ja tez bym poprosila o ta stroneke z figurkami.Bo ja na ukrainioe nic znalesc niemoge i masz piekna suknie.Dziewczyny tak pokazujecie zdjecia sowje z przywmiarek sukni.I ja widze ze kazda z was jest taka szczuplutka ze az mi glupio....Ech zmykam ubieram sie i ide po zakupy.Dzis na objad lazagnia
annakacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:17   #2868
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

witajcie szalone...
MBU 83 gratyulujemy i widzisz jak pieknie wszytsko bylo.teraz czekamy na relacje tip-top.od poczatku do konca i zdjecia gdybys mogla
asiuk piekne te wisiorki sama chetnie skusilabym sie na jednego..
yyyyyyy wwczoraj dalismy pierwsze zaproszenie dla mojeg okuzyna ktory przylecial na kilka dni z Londyny bo chcial sam zebym zaprosila go osobiscie i od razu oswiadczyl ze przyleci bo chce i bastaucieszylam sie bo po tym co ostatni o nam rodzinka robi to myslalam ze nikt nie chce przyjsc....
a zaraz przyjezdza po mnie TZ i jedziemy do szkoly z ktorej dzwonil do mnie dyrektor w sprawie pracy.,....potem po dziadzia do szpitala a potem do pracy na 17.....
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:33   #2869
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

A ja mam pytanie formalne
Kiedy trzeba isc wypelniac papiery do Uzedu Stanu Cywilnego? I jak wyglada ta procedura?
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 07:39   #2870
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy spac niemozecie.Zwalaszcza tyczy sie to m.a.r.t.y ty to kurcze naprawde...Tiffi ja tez bym poprosila o ta stroneke z figurkami.Bo ja na ukrainioe nic znalesc niemoge i masz piekna suknie.Dziewczyny tak pokazujecie zdjecia sowje z przywmiarek sukni.I ja widze ze kazda z was jest taka szczuplutka ze az mi glupio....Ech zmykam ubieram sie i ide po zakupy.Dzis na objad lazagnia
Aniu Ty widze same pysznosci robisz, jak nie ciacho to lazanie, wpadam dzis do Ciebie na obiad

jesli chodzi o figure, to ja tez nie jestem jakas super szczupla (mam kobiece ksztalty) a w sukni wygladalam dobrze, trzeba tylko odpowiedni kroj dobrac, ktory podkresli walory, a zakryje mankamenty
Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
witajcie szalone...
MBU 83 gratyulujemy i widzisz jak pieknie wszytsko bylo.teraz czekamy na relacje tip-top.od poczatku do konca i zdjecia gdybys mogla
asiuk piekne te wisiorki sama chetnie skusilabym sie na jednego..
yyyyyyy wwczoraj dalismy pierwsze zaproszenie dla mojeg okuzyna ktory przylecial na kilka dni z Londyny bo chcial sam zebym zaprosila go osobiscie i od razu oswiadczyl ze przyleci bo chce i bastaucieszylam sie bo po tym co ostatni o nam rodzinka robi to myslalam ze nikt nie chce przyjsc....
a zaraz przyjezdza po mnie TZ i jedziemy do szkoly z ktorej dzwonil do mnie dyrektor w sprawie pracy.,....potem po dziadzia do szpitala a potem do pracy na 17.....
Witaj Toverku

super, ze kuzyn przyjedzie na wesele, trzymam kciuki za prace
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:40   #2871
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Przywitanie chlebem i solą kurczę nie wiem czy dobrze zrobiliśmy, bo właścicielka pytała się nas czy chcemy aby do kieliszków nalali nam wody, czy wódki czy może chcemy aby zrobili nam psikusa i do jednej naleją mineralną a do drugiej wódkę i będziemy losować kieliszki. Nie wiem co nas podkusiło, żeby wybrać tą trzecią opcję. No zobaczcie, jakbym wybrała kielicha z % i jak to tradycja mówi, wypiła na raz bez zastanowienia to boję się, żeby mi jeszcze oczy z orbit nie wyskoczyły . Później do tego dojdzie poczęstunek szampanem i goście będą mieli ubaw z zataczającej się Panny Młodej .
Pamiętaj, że jeśli wódka jest dobrze schłodzona, to kieliszek z nią wygląda jak zaparowany - to mówił mi mój mąż na drugi dzień po weselu, bo ja "wylosowałam" ten z wodą

PS. Mbu ma nadal piękną pogodę, tak więc plener się im uda
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:47   #2872
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Aaaa mi zostało 18 dni!! Idę dzisiaj do lekarza na 11:30 wybłagać jakoś zwolnienie, bo się ze wszystkim nie wyrobię.
Tylko nie wiem czy się przyznać czy coś kombinować z chorobą??:/
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:50   #2873
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Aaaa mi zostało 18 dni!! Idę dzisiaj do lekarza na 11:30 wybłagać jakoś zwolnienie, bo się ze wszystkim nie wyrobię.
Tylko nie wiem czy się przyznać czy coś kombinować z chorobą??:/
hmmmm to chyba zalezy od lekarza, jak jakis luzak bedzie, to mysle, ze mozesz mu prawde powiedziec
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:00   #2874
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
hmmmm to chyba zalezy od lekarza, jak jakis luzak bedzie, to mysle, ze mozesz mu prawde powiedziec
Babeczka jest w porządku. Powiem, że boli mnie żołądek, że mam rozwolnienie i że nie pozwala mi się to skupić na pracy i że możliwe że wynika to z tego że ślub blisko a ja mnóstwa rzeczy nie mam i nie mam kiedy załatwić.

Kiedyś u niej byłam ,potrzebowałam l4 na 1 dzień i powiedziałam, że się zatrułam to się spytała czy ma mi przepisywać proszki czy tak po prostu odpocząc sobie chce więc powinno być ok i w końcu do spowiedzi pójdę i z dj się spotkam, kwiaty załatwie, winietki, podziękowania itp.
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:11   #2875
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Babeczka jest w porządku. Powiem, że boli mnie żołądek, że mam rozwolnienie i że nie pozwala mi się to skupić na pracy i że możliwe że wynika to z tego że ślub blisko a ja mnóstwa rzeczy nie mam i nie mam kiedy załatwić.

Kiedyś u niej byłam ,potrzebowałam l4 na 1 dzień i powiedziałam, że się zatrułam to się spytała czy ma mi przepisywać proszki czy tak po prostu odpocząc sobie chce więc powinno być ok i w końcu do spowiedzi pójdę i z dj się spotkam, kwiaty załatwie, winietki, podziękowania itp.
aha, jesli tak, to mozesz jej to wlasnie w ten sposob powiedziec, niby chora, ale wlasnie z powodu stresu przed slubem

trzymam kciuki, zebys wszystko szybciutko zalatwila
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:17   #2876
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
aha, jesli tak, to mozesz jej to wlasnie w ten sposob powiedziec, niby chora, ale wlasnie z powodu stresu przed slubem

trzymam kciuki, zebys wszystko szybciutko zalatwila
Dziękuję za kciuki, przydadzą się. Potem napiszę co i jak
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:27   #2877
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Ta suknia mnie zauroczyła.
Acha i jeszcze jednoz znalalzma rewelacyjnastronke gdzie mozna zamowic super figurki na tort (doye art).
oto moja
Fajna figurka, taka malo spotykana


Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
a ja sie zezloscilam na moja siostre!!!!!!:m ad: poprostu załamka!!!! Glupia jest i tyle!!!! chce sie na moim weselu przebrac w BIała suknie!!!!!:nie : nie zgadzam sie na to!!!! Tylko ja mam takie prawo!!!!! no ale od zawsze ona mi robila na złosc taki ma podły charakter, no ale cóż rodziny sie nie wybiera, rodzine sie ma.
pozdrowionka
Ja mam podobny problem z siostra, fakt nie chce ubrac bialej sukienki, tylko taka bardzo strojna, co mnie tez denerwuje bo bedzie to wygladac jak by przy ołtarzu stały dwie PM. Myśli o sukience balowej na kole !!
Mam jeszcze nadzieje ze uda mi sie jej wybic ten pomysł z głowy.
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:33   #2878
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

cześć Dziewczyny

Witam wszystkie Nowe PM2008
tak mi się nie chce dziś pracować że szok cały czas lookam do Was moj T powiedzial ze jestem uzalezniona od Was.
stachowiak a dokument z usc jest wazny 3 miesiace
Biricchina lekarz na pewno zrozumie
annakacka w piatek wyprobuje przepis trzymaj kciuki
toverek uda Ci sie u tego dyrektora
m.a.r.t.a my bedzeimz miec wode bo z wodka moglabz bzc awaria malutka ale wierze zye u Was sie uda na 102 i trzyzmam kciuki za poradnie na szczescie mamy to za soba
jak spisywalismy protokol ksiadz zaprosil nas tydzien przed slubem na egzamin przedslubny co to jest????????????????????? ??????
pozdrawiam
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:38   #2879
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
jak spisywalismy protokol ksiadz zaprosil nas tydzien przed slubem na egzamin przedslubny co to jest????????????????????? ??????
pierwsze slysze
dziewczyny moze ktoras wie co to?
kurcze, mam nadzieje, ze nam ksiadz nie bedzie zadnych egzaminow robil
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:44   #2880
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
pierwsze slysze
dziewczyny moze ktoras wie co to?
kurcze, mam nadzieje, ze nam ksiadz nie bedzie zadnych egzaminow robil
tez po raz pierwszy slysze o takim egzaminie
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.