Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-13, 18:18   #541
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A i powiem tez ze moj tz pierwszy tydzien tez tak chodzil i gadal teksty typu "co sie temu dziecku dzieje", "czemu ona tak placze".
Za ktoryms razem nie wytrzymalam i wygarnelam ze jakbym wiedziala to bym cos z tym zrobila. I sie nauczyl. Teraz sam przychodzicjak mala placze i nie moze sie uspokoic i ja nosi (albo ja drazni ze on umie glosniej).

A wgl bylismy na spacerze i u nas oczywiscie tesciowa byla (znaczy u dziadka ale dom ten sam). I teksty typu tak jej nie trzymaj bo jej kregoslup zlamiesz. Tak do dziecka nie mow. A tak nie wycieraj bo za mocno. Jezuuu drogi. Oczywiscie nie do mnie tylko do tz. A jak poszlam do domu to jeszcze rzucila tekstem ze jestesmy jak cygani bo mala wszedzie bierzemy (czytaj do sklepu)..
A wczoraj bylismy u niej na ur. 3 razy powtarzalam zeby mala w swiatlo nie patrzala bo ja to razi. To ta jakby glupa grala bo oswiecila sobie kinkiet i mala prosto pod żarówke podstawiala. za jakie grzechy??
No to tyle zalenia sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez myszowata1313
Czas edycji: 2017-08-13 o 18:19
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 18:35   #542
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A to moja wczoraj 6 tyg +1dz

Księżniczka

Współczuję wam ...
Nasz się trochę męczył na ranem ale później przyszło i zrobił koło 16 pierwszy raz ale wcześniej był spokojny .

Może mu się normuje ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 18:42   #543
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
To pokaże i moją Załącznik 7192571

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej też słodka pyzia

U nas dzisiaj jakieś problemy brzuszkowe niby kup jest kilka dziennie i brzuszek miękki ale teraz wieczorem tylko takie podsrywajki robił i płakał, prężył nóżki, przez to co chwilę do piersi chciał i mi ulał chyba z 4 razy . Teraz zrobił kupkę i się dopiero uspokoil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 18:47   #544
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A to moja wczoraj 6 tyg +1dz
Morelle kiedys pisalas ze mamy te same czapeczki a ja teraz pisze ze i buciko skarpetki.

Witam sie i ja....matka przegrana. Przegrana bo poległam przy kp. Amelka jest wyłacznie na mm. Nie pogodziłam sie z tym jeszcze ale co zrobic. Sama w końcu też sie tak wychowałam. Niestety brak wystarczajacej ilosci mleka to nie koniec moich problemów. Mała w 3tyg przytyła 1200g. Problemem jest to ze ostatnio z mm zrobiła sobie karmienie na żadanie i jadła by nawet co 1,5h a wcześniej co 3-4h. Niby już przyzwyczaiłysmy brzuszek do bebilonu comfort ale strasznie po nim ulewa. Mała je strasznie szybko zastanawiam sie czy to nie wina butelki.

Ktos kiedys pisał o aventach ze byly po nich problemy. Przepraszam nie pamietam kto.

Jakie butelki używacie? teraz na mm musze miec butelkę "profesjonalna":brzyd al:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170813_154004.jpg (115,1 KB, 91 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 18:49   #545
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Hugo tez dziś się denerwował przy kupie i zieloną zrobił...
Ciekawe czy faktycznie tak o, czy coś zjadłam... i w ogóle mało dziś śpi
Tymonek dziś wrócił
Moje słońce na niebie w końcu w domu 💞💞💞
Znowu wariacja pełną parą

W ogóle jestem dziś nieprzytomna... jak tylko Tymi zasnie kładę się z Hugo.


Myszowata
Teściowki są dziwne :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-08-13 o 18:50
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 18:52   #546
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Bo kp jest w głowie i jak Tz Cię stresuje to Ci skrzydła podcina. Niech da Ci święty spokój znawca laktacyjny
Mój tez się rzuca na cycku, odpycha się, otwiera buzie i się odpycha.
U niego to męczą go gazy wiec może Wiki tez brzuszek bolał :/

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------



😍
No to mój mały ma kolegę pucusia

Ten bodziak jest starszaka z tego okresu i ledwo wlazł na tego boczka mojego
Ja wczoraj już zamówiłam mu ubranka na 6-9mcy bo na 3m są ciasne .
Czasami jak Wiki tak sie zachowuje to myślę że ją głodze i boje się że jak teraz przyjdzie położna to bedzie mniej na wadze bo odstawiłam mm. Niestety bede musiała podać jak pojade do lekarza bo inaczej bedzie całą drogę krzyczeć.
Nie wiem czy moja ma problem z brzuszkiem kupli robi troche innevod soboty ale jak pije mleko to sie napina i rzuca się.

Dzis przeczytałam na fb że do dziewczyny przyszła doeadca laktacyjna i powiedziała że jest coś takiego jak mało treściwy pokarm matki. Może mój też taki jest skoro w dzien sie nie najada a w nocy tak.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 18:54   #547
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mój J. Dziś trochę nerwowy bo mu mniej leci z piersi .

Marudził dziś że musiałam go wsadzić w chustę to się uspokoił i zasnął później obudził się na karmienie ale widziałam że jest śpiący więc wykorzystałam sytuację i poszlismy się położyć do łóżka i spaliśmy jeszcze dwie godziny w ogóle lubi spać oparty o poduszkę do karmienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 19:02   #548
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mala Twoje dzieci są identyczne 😀

Piękne maluszki macie 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:04   #549
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata, teściowa najmądrzejsza:p my też po wizycie teściów ale moja z tych spoko. Tzn jakieś tam rady złote daje ale jak się jej rady powie coś to już nie drąży. Ciągle się dziwi że my bez czapki na spacery:p no to się jej pytam czemu sama nie założy jak jej wieje

Jon, oby noc była spokojna u Was;*

Anusia, śliczna księżniczka. Nie wyrzucaj sobie że przeszliście na mm. Na prawdę nie każdemu dane jest kp. To nie znaczy że ktoś jest lepszy/gorszy. Wszystkie kochamy nasze dzieci tak samo. Ja mam butelkę z Medeli ale użyłam z dwa razy bo kp wystarcza. Morelli Pestka się dławiła po niej ale chyba byl zepsuty smoczek i potem kupiła taka sama (? Poprawcie mnie jeśli się mylę) i było ok. Z Medeli na prawdę musi się dzieć namęczyć żeby zassać i pić więc nie ma ryzyka bardzo łapczywego jedzenia. Minus jest taki że nie każde dziecko umie z tej butli pić a dowiesz się dopiero po zakupie. No i drogawa butla.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:13   #550
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Morelle kiedys pisalas ze mamy te same czapeczki a ja teraz pisze ze i buciko skarpetki.

Witam sie i ja....matka przegrana. Przegrana bo poległam przy kp. Amelka jest wyłacznie na mm. Nie pogodziłam sie z tym jeszcze ale co zrobic. Sama w końcu też sie tak wychowałam. Niestety brak wystarczajacej ilosci mleka to nie koniec moich problemów. Mała w 3tyg przytyła 1200g. Problemem jest to ze ostatnio z mm zrobiła sobie karmienie na żadanie i jadła by nawet co 1,5h a wcześniej co 3-4h. Niby już przyzwyczaiłysmy brzuszek do bebilonu comfort ale strasznie po nim ulewa. Mała je strasznie szybko zastanawiam sie czy to nie wina butelki.

Ktos kiedys pisał o aventach ze byly po nich problemy. Przepraszam nie pamietam kto.

Jakie butelki używacie? teraz na mm musze miec butelkę "profesjonalna":brzyd al:
Dziękuję wam

Emmos
Jon bidulko

Kochana butelkę polecam Mam anticolik. Avent się u nas nie spr
Wydaje mi się, że Twoja ulewa bo za często je i nie nadąża tego przetrwic. Ja swojej nie daje tak często. Min 3h musi wytrzymać. Z tymże ja mam łatwiej bo trochę pokarmu mam. Więc daje jej pierś wtedy. Jak nic nie leci i się denerwuje to i tak jej nie daje bo potem jest jeszcze gorzej. Musi być min 3-4h. Myślę że by skończyło się ulewanie.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Myszowata, teściowa najmądrzejsza:p my też po wizycie teściów ale moja z tych spoko. Tzn jakieś tam rady złote daje ale jak się jej rady powie coś to już nie drąży. Ciągle się dziwi że my bez czapki na spacery:p no to się jej pytam czemu sama nie założy jak jej wieje

Jon, oby noc była spokojna u Was;*

Anusia, śliczna księżniczka. Nie wyrzucaj sobie że przeszliście na mm. Na prawdę nie każdemu dane jest kp. To nie znaczy że ktoś jest lepszy/gorszy. Wszystkie kochamy nasze dzieci tak samo. Ja mam butelkę z Medeli ale użyłam z dwa razy bo kp wystarcza. Morelli Pestka się dławiła po niej ale chyba byl zepsuty smoczek i potem kupiła taka sama (? Poprawcie mnie jeśli się mylę) i było ok. Z Medeli na prawdę musi się dzieć namęczyć żeby zassać i pić więc nie ma ryzyka bardzo łapczywego jedzenia. Minus jest taki że nie każde dziecko umie z tej butli pić a dowiesz się dopiero po zakupie. No i drogawa butla.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie korzystam z niej. Za szybko leciało z niej. Mam zdecydowanie lepiej się u nas spr. Teraz kupiłam juz większą. Jeszcze nie zmieniłam.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:27   #551
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mi cdl jak sie dokarmialismy kazała karmić butelką canpolu ze smoczkiem mini waskim. Mleko leci bardzo powolibi dziecko musi pracować tak jak przy kp. Może warto spróbować, bo smoczek plus butelka to jakies 15 zl.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 19:32   #552
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata
Jaka słodka niunia te poliki i usteczka .

Morelle
Ty dajesz pierś i mm przy każdym karmieniu czy jak?

Mój też dziś nerwowy, Ale nie wiem czemu... nie spał sporo i sporo na mnie wisiał z dobre 3 godziny ... padam na twarz :/ teraz zasypia a powinien.jeść... moj.nie umie efektywnie ssać przez sen, wiec pewnie bedzie alarm szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-08-13 o 19:37
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:44   #553
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata niezla pucka z Oldzi sie zrobila😆brawo!

Pestycyda tak to z tymi dzieciami jest ze nie wiadomo o co kaman ja wczoraj mialam stres jak mialam ta henne robic bo bylam.przekonana ze sie bedzie darl a ta przyszla i spokoj 3h🙄i wez tu badz madry🙂

Anusia nie mysl w ten sposob kp to nie wszystko!
Moj mlody dzis byl.b grzeczny w ciagu dnia a teraz tak mu bulgocze w brzuszku glosno i b.plakal lulam go intensywnie i sie troche uspokoil ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Pestka jak primabalerina 😍
Anusia ale slodka Twoja niunia 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:45   #554
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuję wam

Emmos
Jon bidulko

Kochana butelkę polecam Mam anticolik. Avent się u nas nie spr
Wydaje mi się, że Twoja ulewa bo za często je i nie nadąża tego przetrwic. Ja swojej nie daje tak często. Min 3h musi wytrzymać. Z tymże ja mam łatwiej bo trochę pokarmu mam. Więc daje jej pierś wtedy. Jak nic nie leci i się denerwuje to i tak jej nie daje bo potem jest jeszcze gorzej. Musi być min 3-4h. Myślę że by skończyło się ulewanie.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



Nie korzystam z niej. Za szybko leciało z niej. Mam zdecydowanie lepiej się u nas spr. Teraz kupiłam juz większą. Jeszcze nie zmieniłam.
Oj to sorry. To pewnie nie warto jej kupować bo droga a jeszcze może się nie sprawdzić.

Jutro.mam w planach Lidla (ciuchy i o duzo dzieciowych rzeczy) i biedronkę (książeczki CzuCzu). Ciekawe czy coś w ogóle zastane po przejściu dzikich tłumów punkt 7 nie zamierzam wstawać o 5 żeby się wyrobić. Nasz sen jest święty:p
Właśnie pierwszy raz od porodu wzięłam prawdziwa kąpiel. Jak błogo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:52   #555
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A Wasze dzieci ulewają takim świeżym mleczkiem czy serwatką? Bo moj wlasnie jak.już to zazwyczaj takimi grudkami troche.Ma to w ogole jakies znaczenie🤔?

Mlodemu strasznie oczko zaczelo ropiec kurdee pewnie bede musiala do lekarza isc.Oczyscilam solą fizj. I zakropilam swoim mlekiem ciekaweeczy cos to pomoze🙁

Wydaje mi sie ze mlody jest glodny ale fazuje przy cycu tak siorbie szybko ze sie dlawi i wkurza no i musze go ululac ale zasnac nie chce 😥

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Pestycyda ja mam uraz bo jak byly ostatnio w lidlu ciuszki to wszystko wykupione w dwoch lidlach mnie o godz 15.00 masKra i teraz mi sie nie chce leciec o swicie a poza tym hajsu nie mam buuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:52   #556
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuję wam

Emmos
Jon bidulko

Kochana butelkę polecam Mam anticolik. Avent się u nas nie spr
Wydaje mi się, że Twoja ulewa bo za często je i nie nadąża tego przetrwic. Ja swojej nie daje tak często. Min 3h musi wytrzymać. Z tymże ja mam łatwiej bo trochę pokarmu mam. Więc daje jej pierś wtedy. Jak nic nie leci i się denerwuje to i tak jej nie daje bo potem jest jeszcze gorzej. Musi być min 3-4h. Myślę że by skończyło się ulewanie.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



Nie korzystam z niej. Za szybko leciało z niej. Mam zdecydowanie lepiej się u nas spr. Teraz kupiłam juz większą. Jeszcze nie zmieniłam.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Pracujemy nad czasem jedzenia i wymuszaniem karmienia.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:52   #557
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Powodzenia na łowach !pochwal sie po🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:57   #558
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Mi cdl jak sie dokarmialismy kazała karmić butelką canpolu ze smoczkiem mini waskim. Mleko leci bardzo powolibi dziecko musi pracować tak jak przy kp. Może warto spróbować, bo smoczek plus butelka to jakies 15 zl.
Ja mam lovi butelke do mm i małej pasuje.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A to moja wczoraj 6 tyg +1dz
Morelle śliczna mam takie same skarpetki a gdzie takie spodniczki można kupić?

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Mala, a mąż przy starszaku też miał takie podejście? Współczuję. U nas to ja się bardziej denerwuje jak młody placE x godzin. Mąż jest ostoją spokoju.

Emmos, ♥😍♥😍♥😘 slodziak

Calineczka, a odbijasz w trakcie jedzenia?

Devileek, Mała, super dzieciaki Samantha, Twój też czaruś

Darietta, mój czasem też się drze przy cycku ale nawet nie biorę pod uwagę że się nie najada tylko że go brzuch boli... Jesteś pewna tego nienajadania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewności nie mam poprostu sie martwie że to moze być powód. Ja mam metlik w głowie.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:01   #559
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Jakie wszystkie dzieciaczki cudowne😍
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Etusia napisz więcej o tym jaka masz wieczorna rutynę z kapaniem i kładzeniem spać proszę.
U nas wygląda to tak ze ok 19.30 idziemy się kapac. Tzn pauline wkładam do dużej wanny i ona się tam bawi swoimi zabawkami. W tym czasie na pralce mam przewijak i tam zajmuje się Mateuszem całą pielęgnacja. W łazience mam stojak z wanienka i tam go myje. Jak on jest gotowy czeka grzecznie na przewijaku w tym czasie myje do końca pauline i ubieram. Idziemy do łóżka pauliny ona dostaje butelkę z mlekiem, Mateusz cycusia. Myje żeby paulinie potem mówimy aniele boży. W tym czasie Mateusz karmie cały czas. I zasypiamy tak ze na jeden ręce trzymam Mateusza a druga trzymam paulinke za rękę żeby nie było jej przykro. Zasypiaja oboje i wtedy Mati ładuje w łóżeczku 😊 tak robię od pierwszego dnia kiedy wróciłam do domu. Jak masz jakieś pytania to pisz😊

A to Mateusz 😙
1502651202670.jpg
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 20:08   #560
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Myszowata, teściowa najmądrzejsza:p my też po wizycie teściów ale moja z tych spoko. Tzn jakieś tam rady złote daje ale jak się jej rady powie coś to już nie drąży. Ciągle się dziwi że my bez czapki na spacery:p no to się jej pytam czemu sama nie założy jak jej wieje

Jon, oby noc była spokojna u Was;*

Anusia, śliczna księżniczka. Nie wyrzucaj sobie że przeszliście na mm. Na prawdę nie każdemu dane jest kp. To nie znaczy że ktoś jest lepszy/gorszy. Wszystkie kochamy nasze dzieci tak samo. Ja mam butelkę z Medeli ale użyłam z dwa razy bo kp wystarcza. Morelli Pestka się dławiła po niej ale chyba byl zepsuty smoczek i potem kupiła taka sama (? Poprawcie mnie jeśli się mylę) i było ok. Z Medeli na prawdę musi się dzieć namęczyć żeby zassać i pić więc nie ma ryzyka bardzo łapczywego jedzenia. Minus jest taki że nie każde dziecko umie z tej butli pić a dowiesz się dopiero po zakupie. No i drogawa butla.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ah, moja tez niby spoko. Ale mowi iej sie ze jak dzoiecko spi to zeby dac mu spokoj. A ta (bez okularow prawie nic nie widzi) i wrecz pcha twarz pod nos dziecka. No kurde mozna prosic a to nic nie daje i dziec sie budzi.
Mnie tam 2 razy zagadnela o ubranie czy malej nie jest za zimno. No to mowie ze przeciez jest ubrana (na dworze +30 w cieniu) to sie tez o czapke doczepila.
Innym razem ze mala na bialy jezyk i czy to nie plesnawki, a mala byla ledwo po karmieniu. Teraz juz nic mi nie mowi. Tz upomina.
A ten jej dzis powiedzial ze przeciez nie owinie dziecka w folie babelkowa i nie wstawi za szybe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:09   #561
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mikołajek dzisiaj też ma dzień cycka w sumie od 5 rano by na nim wisiał, już takie mam miękkie i zmasakrowane ale nie podalam mm, w końcu padł mam nadzieję ze nabiore pokarmu, jutro pierwsza wizyta położnej zobaczymy jak waga. Na szczęście (odpukac) on jak sie domaga jedzenia to zaczyna stękać jak maly kotek, później takie jakby kaszlenie i dopiero po kilku chwilach syrena najgorzej jak sie właśnie wije i jak złapie za sutka to mam gwiazdy przed oczami
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:11   #562
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Myszowata
Jaka słodka niunia te poliki i usteczka .

Morelle
Ty dajesz pierś i mm przy każdym karmieniu czy jak?

Mój też dziś nerwowy, Ale nie wiem czemu... nie spał sporo i sporo na mnie wisiał z dobre 3 godziny ... padam na twarz :/ teraz zasypia a powinien.jeść... moj.nie umie efektywnie ssać przez sen, wiec pewnie bedzie alarm szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekujemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Myszowata niezla pucka z Oldzi sie zrobila😆brawo!

Pestycyda tak to z tymi dzieciami jest ze nie wiadomo o co kaman ja wczoraj mialam stres jak mialam ta henne robic bo bylam.przekonana ze sie bedzie darl a ta przyszla i spokoj 3h🙄i wez tu badz madry🙂

Anusia nie mysl w ten sposob kp to nie wszystko!
Moj mlody dzis byl.b grzeczny w ciagu dnia a teraz tak mu bulgocze w brzuszku glosno i b.plakal lulam go intensywnie i sie troche uspokoil ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Pestka jak primabalerina 😍
Anusia ale slodka Twoja niunia 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rowniez dziekujemy.
W miesiac przybrala 1,5kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:12   #563
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mati jaki aniolek😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:14   #564
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Asia1905 u mnie sprawdza sie butelka z aventu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:14   #565
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Etusia, pięknie wygląda wasze zasypianie. Tak wszystko masz poukładane że aż zazdroszczę bo ja przy jednym nie mogę się ogarnąć nieraz:p piękny chłopak

Właśnie przeżyłam zawał po tej mojej błogiej kąpieli. Wojtek się zakrztusił/ zadławił. Spał sobie grzecznie na boku. TŻ był na balkonie. Nagle zaczął się krzywić i wierzgać ja patrzę a on ulewa na potęgę aż się pieni;( wołam TŻ młodego na ręce na boczek i stukam po plecach a on nic. Ani nie płakał, tylko jakieś dziwne charczenia. W końcu przeszło ale przeciez jakbyśmy spali to co by było? Ja dzisiaj oka nie zmruż3 chyba charczy mi trochę w nosku i odciagnelismu dwa dosyć pokaźne gile. Wiem że niektórym z Was maluchy też się zakrtusily. Jak tu spuścić z oka po takim czymś? Normalnie mi niedobrze z nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:21   #566
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Morelle kiedys pisalas ze mamy te same czapeczki a ja teraz pisze ze i buciko skarpetki.



Witam sie i ja....matka przegrana. Przegrana bo poległam przy kp. Amelka jest wyłacznie na mm. Nie pogodziłam sie z tym jeszcze ale co zrobic. Sama w końcu też sie tak wychowałam. Niestety brak wystarczajacej ilosci mleka to nie koniec moich problemów. Mała w 3tyg przytyła 1200g. Problemem jest to ze ostatnio z mm zrobiła sobie karmienie na żadanie i jadła by nawet co 1,5h a wcześniej co 3-4h. Niby już przyzwyczaiłysmy brzuszek do bebilonu comfort ale strasznie po nim ulewa. Mała je strasznie szybko zastanawiam sie czy to nie wina butelki.



Ktos kiedys pisał o aventach ze byly po nich problemy. Przepraszam nie pamietam kto.



Jakie butelki używacie? teraz na mm musze miec butelkę "profesjonalna":brzyd al:

Ja karmie aventem ale mała musi mieć smoczek 0 bo po 1 się krztusila, łykała powietrze i jej się mleko lało po brodzie. Jaki masz smoczek?

Dziewczyny macie przesłodkie dzieciaczki ❤️ i pyzole jakie maja fajne ❤️

Polecam Wam sab simplex. Wcześniej mieliśmy espumisan i mało pomagał a teraz codziennie pare kupek i dziecko nie płacze ❤️ wszystkie znajome mamy polecają sab simplex i faktycznie maja rację

Tez się wybieram jutro do lidla
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:22   #567
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Etusia, pięknie wygląda wasze zasypianie. Tak wszystko masz poukładane że aż zazdroszczę bo ja przy jednym nie mogę się ogarnąć nieraz:p piękny chłopak

Właśnie przeżyłam zawał po tej mojej błogiej kąpieli. Wojtek się zakrztusił/ zadławił. Spał sobie grzecznie na boku. TŻ był na balkonie. Nagle zaczął się krzywić i wierzgać ja patrzę a on ulewa na potęgę aż się pieni;( wołam TŻ młodego na ręce na boczek i stukam po plecach a on nic. Ani nie płakał, tylko jakieś dziwne charczenia. W końcu przeszło ale przeciez jakbyśmy spali to co by było? Ja dzisiaj oka nie zmruż3 chyba charczy mi trochę w nosku i odciagnelismu dwa dosyć pokaźne gile. Wiem że niektórym z Was maluchy też się zakrtusily. Jak tu spuścić z oka po takim czymś? Normalnie mi niedobrze z nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie przeżyłam tego ale wyobrażam sobie co czujesz aż mnie na samą myśl zaciska jak czytam Twojego posta.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:47   #568
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Darietta ja mialam to samo z tż jak mialam problemy z kp na poczatku tak mnie w☠☠☠☠ial daj mu mm ,jest glodny zrobic mu butle itp no kretyn ale powiedzialam mu ze jak ma mi tak ☠☠☠☠☠☠☠ic to niech sie w ogole nie odzywa a nie mnie doluje ja potrzebuje wsparcia i sie poskarzylam poloznej hihi i mu powiedziala co i jak i mu glupio bylo😶
Ja bym tym sasiadom tez walila w sciane jak oni wala bym im po prostu odpukiwala tak sie tym zirytowalam ze o jezuuu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do sąsiadów to dokładnie są nad nami i szkoda nam sufitu z resztą musielibyśmy kijem od miotły walić a oni tak jakby tupali. Idioci i tyle.

Co do mm i mojego tz. Położna przepisała mm i mam sie stosować kit że mleko w cyckach jest a mm rozleniwia bo z butelki łatwiej i teraz są problemy. A ja nie stosowałam się ściśle do zaleceń położnej i dawałam cyca kiedy chciała a mm juz jako ostateczność i przytyła. W tym tygodniu dałam m tylko chyba dziś o ile dobrze pamietam. Jutro ma przyjsc położna i bedzie ważyć jak bedzie mniej to znowu się nasłucham.
A mala caly tydzien nie marudziła przy jedzeniu i po kazdym kp zasypiała wprawdzie na mnie lub na brzuszku a odkąd przyjechał tz to masakra nawet na brzuchu nie moze 10-20 min wytrzyma a ze mną to spokojnie 2-3 godziny by mogła
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:54   #569
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Darietta dobrze robisz ja tak samo karmilam mimo zalecen 😆i teraz tylko kp i przybiera ponad norme☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:56   #570
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Jakie wszystkie dzieciaczki cudowne😍

U nas wygląda to tak ze ok 19.30 idziemy się kapac. Tzn pauline wkładam do dużej wanny i ona się tam bawi swoimi zabawkami. W tym czasie na pralce mam przewijak i tam zajmuje się Mateuszem całą pielęgnacja. W łazience mam stojak z wanienka i tam go myje. Jak on jest gotowy czeka grzecznie na przewijaku w tym czasie myje do końca pauline i ubieram. Idziemy do łóżka pauliny ona dostaje butelkę z mlekiem, Mateusz cycusia. Myje żeby paulinie potem mówimy aniele boży. W tym czasie Mateusz karmie cały czas. I zasypiamy tak ze na jeden ręce trzymam Mateusza a druga trzymam paulinke za rękę żeby nie było jej przykro. Zasypiaja oboje i wtedy Mati ładuje w łóżeczku 😊 tak robię od pierwszego dnia kiedy wróciłam do domu. Jak masz jakieś pytania to pisz😊

A to Mateusz 😙
Załącznik 7192616
Jejku super jak ja bym chciała żeby u mnie tak było. Czy tylko mi trafił się taki gagatek problm ze spaniem odkładaniem spacerami. Ogólnie wszystko złe. Po tylu miesiącach leżenia cieszyłam się na spacery świeże powietrze. A ja payrze przez okno na spacerujące matki z dzieckiem w parku i ryczec mi sie chce.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.