Wesele-problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 10:13   #1
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672

Wesele-problem


Witam.
dziewczyny prosze o pomoc.
Pod koniec czerwca ide na wesele kuzyna. no i kupiłam bardzo ładny komplet zakiet spodnie no ale chyba lepiej isc w sukience na wesele ? tylko u mnie jest problem ze moze byc bardzo goraco, ciepło a ja nie moge miec nic na ramiączka ze względu na blizne na ramieniu która wyglada nie estetycznie a po drugie nie moze byc na słoncu . Sukienki przeważnie(zawsze?) są na ramiączkach. ale pomyslałam ze mozna dokupic jakies takie bolerko ?
Z drugiej strony sukienka nie moze byc droga ze wzgledu na to ze juz rodzice kupili mi wyzej wymieniony stroj ale jak teraz przymierzyłam to jakos nie jestem przekonana nie wiem juz co robic. dlaczego ja tak sie spieszyłam z kupnem tamtego kompletu
Jestem z Katowic znacie jakies sklepu gdzie mozna kupic tanie sukienki ?
z góry dziękuje za pomoc. pozdrawiam
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:24   #2
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Wesele-problem

Sukienki nie zawsze są na ramiączkach, jeżeli pochodzisz po sklepach to się przekonasz.

Dlaczego uważasz,że lepiej iść w sukience? Byłam na kilku weselach i kobiety były w spodniach i nikt na nie krzywo nie patrzył. Jak już kupiłaś to idź w nim. A może pokaż się nam? Przecież napisałaś,że jest bardzo łady.
Kup pod żakiet ładną bluzeczkę z krótkim rękawem i jak będzie gorąco to ściągniesz go.
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:34   #3
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wesele-problem

niestety nie mam aparatu.
kupiłam satynowy komplet w kolorze czarnym(spodnie , żakiet) i bluzka tez tak jakby satynowa o kolerze zieleni.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:46   #4
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Wesele-problem

czarny komplet nie pasuje moim zdaniem na wesele, nawet jesli do tego bedziesz miala zielona bluzke. osobiscie preferuje na wesele sukienki, a nie spodnie, w zwiazku z czym poszukałabym jakiejs, tylko nie czarnej! pomysł z bolerkiem jest jak najbardziej w porzadku, ale jesli sie rozejrzysz na pewno znajdziesz takze bardziej zakryte sukienki, nie na ramiaczkach (choc takich faktycznie jest najwiecej).
electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:25   #5
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Wesele-problem

Moim zdaniem zdecydowanie na wesele bardziej pasuje sukienka. Kostium może sie nadać na poprawiny albo na inną okazję.
Polecam więc rozejrzeć się za sukienką, jeśli nie znajdziesz nic fajnego z zakrytymi ramionami, to bez problemu można dokupić bolerko
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:35   #6
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Wesele-problem

Ja myśle że jak się uprzesz to możesz iść w kostiumie. A jak nie to proponuje targ na Załeżu
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:48   #7
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Wesele-problem

Kostium jak najbardziej może być . Czarny na wesele jak dla mnie to super kolor. Bardzo elegancki.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 14:07   #8
Madzia0805
Raczkowanie
 
Avatar Madzia0805
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 202
Dot.: Wesele-problem

480_30256 czrana.jpg

fioletowa.jpg

różowa.jpg

bezowa.jpg

Są są sukienki z grubszymi ramiączkami
__________________
EmJot
Madzia0805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 16:55   #9
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wesele-problem

Cytat:
Napisane przez Madzia0805 Pokaż wiadomość
żadna z tych sukienek nie zakrywa mojej blizny.
Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Kostium jak najbardziej może być . Czarny na wesele jak dla mnie to super kolor. Bardzo elegancki.

Cytat:
Napisane przez electra Pokaż wiadomość
czarny komplet nie pasuje moim zdaniem na wesele, nawet jesli do tego bedziesz miala zielona bluzke. osobiscie preferuje na wesele sukienki, a nie spodnie, w zwiazku z czym poszukałabym jakiejs, tylko nie czarnej! pomysł z bolerkiem jest jak najbardziej w porzadku, ale jesli sie rozejrzysz na pewno znajdziesz takze bardziej zakryte sukienki, nie na ramiaczkach (choc takich faktycznie jest najwiecej).
wiem ze większosc ludzi wybiera sukienki ale niestety nie znalazłam zadnej jeszcze sukienki aby zakrywała moja blizne ze wzgledu ze ona jest na ramieniu ( mozna okreslic to miejsce gdzie robione sa szczypionki)

btw. taki komplet tez chyba wybrałam ze wzgledu na to ze nie lubie chodzic w sukienkach ani spódnicach- czuje sie dziwnie i był by to wydatek na jeden raz bo albo przelezy pół wieku albo po kilku miesiacach oddam komus.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:06   #10
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Wesele-problem

Czarny to na pogrzeb .. więc wedlug mnie nie wypada isc w czarnym na wesele. Jeśli jednak jakos rozświetlisz stroj np: bluzką no to już mogloby byc
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:13   #11
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wesele-problem

ja,mimo powszechnie panujacego pogladu,ze na wesele w czarnym nie wypada,bylam wlasnie w czarne sukienecze z delikatnym bialym haftem i zebralam duzo pochwal za stroj,wiec akurat kolorem stroju,szczegolnie jesli ozywisz go zielona blzuka,bym sie nie przejmowala zbytnio

Natomiast tez uwazam,ze na taka okazje lepiej wybrac sukienke Jesli szukasz czegos z rekawkiem to napewno widzialam tego typu kiecusie w Orsay'u,poza tym-wybierz sie na pobliski ryneczek/targ-tam zawsze jest mnostwo rzeczy w dosc przystepnych cenach i jesli dobrze poszukac to znajdziesz cos pasujacego.
No i jeszcze pozostaje allegro-duza szansa na upolowanie odpowiedniej sukienki za niewygorowana cene,ale iryzyko,ze nie bedzie sie ukaldac tak jak bysmy chcialy...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 17:26   #12
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Wesele-problem

Piszesz, ze komplet czarny, satynowy wiec jak najbardziej pasuje, bo elegancki Nie bardzo rozumiem dlaczego nie mialabys isc w spodniach skoro dobrze sie w nich czujesz i jak napisalas nie mozesz pozwolic sobie na sukienke z ww. przez Ciebie powodow. Wielokrotnie widzialam kobiety w spodniach+zakiecie i wygladaly rewelacyjnie. Moim zdaniem to glupota kupowac sukienke tylko dlatego, ze tak "wypada". Masz elegancki kostium, nie ma co sie martwic i smialo smigac na weselicho. A co do czarnego koloru na weselu to w ogole juz beznadzieja. Slyszalam, ze czerownych kiecek tez "nie wolno" bo zbyt sie wyroznia i Pannie Mlodej bedzie przykro, ze ktos ja chce przygasic swym wygladem...litosci! Ja bylam w czarnej sukience, Para Mloda nie miala nic do mojego stroju, jak i rowniez reszta rodziny. Dostalam mnostwo komplementow na temat mojej kreacji. Udanej zabway zycze
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.