Stopy w biochemicznej mocy :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-20, 12:31   #121
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
o Wy Baby okropne! Miałam już nic nie wydawać, walczę z milionami pokus....


...i jutro jadę po sole do Złotych Tarasów
Nie jedź! Nie jedź!

Zabraknie dla mnie....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 06:12   #122
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
buuu ;(;(;( poleciałam dzis specjalnie na oławską do superpharmu i już nie było ani jednej soli ;( pani w sklepie powiedziała, że mają być jeszcze pod koniec tygodnia, ale wątpię, żeby znów były w tak kuszącej cenie, a 40 zł za pół kilo soli z olejkami nie dam :P
generalnie się podłamałam, bo od wczoraj wyobrażałam sobie, że wymoczę stopki w pachnącej kąpieli :P atu nic z tego. nawet sól morska w kryształach mi się skończyła :|

EDIT:
W akcie desperacji (bo zakładam z góry, że gdy ponownie pojawią sie sole w superpharmie, to beda w starej cenie:P) przetrząsnęłam cały internet i najbardziej interesujące wydaja sie te sole:
http://www.solmorska.sold.pl/
Cena przyjemna, no i sole są z olejkami eterycznymi a nie sztucznymi barwnikami/subst. zapachowymi. Ale nic kompletnie nie wiem o tej firmie, w internecie też zbyt wiele informacji nie znalazłam, więc trochę boję sie tam zamawiać:|
Znalazłam też sole z morza martwego Apis:
http://esentia.pl/Apis_Dead_Sea_Line...eli_p27135.htm
ale nie znam składu i nie wiem czy nie mają sztucznego zapachu :| Może któraś z Was je używała?
Naprawdę bardzo mi przykroCo do soli z superharm ,to dodam że zauwazyłam iż czasem tam właśnie promocje są powtarzane.Sól ta pierwsza która podałaś jest myślę bardzo kusząca,bowiem ta moja z geranium ma na samym końcu składu jakiegos cudaka barwiącego.Zaś ta może w istocie mieć wiele wspólnego z neroli,czego Tobie życzę.No i pojemność całkiem uczciwa.Godna uwagi ta sól.Może nie na pociechę ale dodam,że widziałam promocje na sól do stóp schola w Rossmanie,nie mniej nie wypowiem się na jej temat bo jej nie znam a skład o ile dobrze pamiętam raczej taki sobie.
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 07:31   #123
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

dziewczyny kupiłam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-pumeksem.html ale inną wersję z kwasami AHA i lanoliną

nooo całkiem,całkiem

polecam,tani, fajnie wygładza i naprawdę usuwa skórki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 08:17   #124
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Nie znam niestety podlinokowanych przez Ciebie soli Solowa debiutantka jestem.
A będąc w superpharm miałam wrażenie, że co druga klientka to biochemiczka która przyleciała po sól po anonsie na forum
jaka sól? jaka sól? czyżby cos miłego miało mnie ominąć?

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-pumeksem.html ale inną wersję z kwasami AHA i lanoliną

nooo całkiem,całkiem

polecam,tani, fajnie wygładza i naprawdę usuwa skórki
phdwao, używałaś może scholla z pumeksem? bo zastanawiam się czy jest pomiędzy nimi jakaś większa różnica, z scholla jestem w sumie zadowolona, ale lubię zmiany i w sumie moźe skusiłabym się na pharmacf
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 09:27   #125
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie jedź! Nie jedź!

Zabraknie dla mnie....
No i nie pojechałam - czasu zabrakło, pogoda brzydka... Ale dzisiaj będę jeździć szukając prezentu dla Mamy, to pewnie tam też trafię przy okazji... L_V, byłaś tam może? jest jakaś sól jeszcze? Mam nadzieję, że nie wykupiłaś wszystkiego
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 09:31   #126
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
jaka sól? jaka sól? czyżby cos miłego miało mnie ominąć?



phdwao, używałaś może scholla z pumeksem? bo zastanawiam się czy jest pomiędzy nimi jakaś większa różnica, z scholla jestem w sumie zadowolona, ale lubię zmiany i w sumie moźe skusiłabym się na pharmacf
nie uzywałam goscholl sam w sobie jest ok,ale nie wiem czy z takim peelingiem warto przepłacać więc poszłam po niskiej lini oporu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 09:54   #127
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i nie pojechałam - czasu zabrakło, pogoda brzydka... Ale dzisiaj będę jeździć szukając prezentu dla Mamy, to pewnie tam też trafię przy okazji... L_V, byłaś tam może? jest jakaś sól jeszcze? Mam nadzieję, że nie wykupiłaś wszystkiego

Co Ty, brzydka pogoda, nie chciało mi się jechać, sama wiesz.....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 14:06   #128
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę możliwe,iz to odpowiednik wymienionego Oxerilu.Kremik zwie się Oxerdermil i jest to seria do mysia ciała,do popękanej skóry stóp i to co dostałam czyli krem do skóry z nadmiernym złuszczaniem i rogowaceniem ma ponoć aż 30%mocznika.
skład-aqua,urea,dl-c12-13 alkyl malate,octyldodecanol,par affinum liquidum,glycerin,butyros perum parkii,sorbitol,sodium lactate,polyglyceryl 4-isostearate,cyclopentasil oxane,cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone.magnesium sulphate,cera microcristallina,hydrogen ated castrol oil,lactic acid,sorbitan sesquioleate,allantoin.
Kremik z konsystencji przypomina mi krem do rąk Neutrogeny.Zapach niknący,bez natarcia.Trudno powiedzieć o działaniu gdyż właśnie moje stopy otrzymały dawkę z próbki.Mam pytanie skąd brać ten arcypomocny mocznik?pozdro
Ja w koncu zakupiłam Hasceral i jestem bardzo zadowolona. TZ fetyszysta stóp zauważył od razu róznicę
Tonik z BU AHA, BHA 10% jest genialny. Cale szczęście że przed wyrzuceniem prawie całej buteli zajrzałam tutaj
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:34   #129
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Hmm a jakie stężenie mocznika jest w hasceralu? Może ktoś wklei/zeskanuje skład? Baaardzo proszę
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 22:05   #130
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

A proszę uprzejmie
100g maści Hasceral zawiera:
5,0g kwas salicylowy
10,0g mocznik
substancje pomocnicze - polisorbat 40, trójoleinian sorbitanu, simuisol 165, wazelina biała, glicerol.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 07:12   #131
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nie uzywałam goscholl sam w sobie jest ok,ale nie wiem czy z takim peelingiem warto przepłacać więc poszłam po niskiej lini oporu
hmm, hmm, to może jak skończę scholla (a schodzi szybko) to kupię sobie pharmafc, jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

a tego, to jakimi kwasami polewamy sobie stopy? bha 5% może być?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 07:29   #132
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja w koncu zakupiłam Hasceral i jestem bardzo zadowolona. TZ fetyszysta stóp zauważył od razu róznicę
Tonik z BU AHA, BHA 10% jest genialny. Cale szczęście że przed wyrzuceniem prawie całej buteli zajrzałam tutaj
Jakże cenna jest aprobata fetyszysty stópKusi ten Hasceral,a co...
Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
hmm, hmm, to może jak skończę scholla (a schodzi szybko) to kupię sobie pharmafc, jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

a tego, to jakimi kwasami polewamy sobie stopy? bha 5% może być?
Peeling jest naprawdę dobry pamiętam że istotne jest aby pozostawić jego na stopach chocby ze trzy minuty i potem pomasować ,zobaczysz różnicę.Choć znam tylko wersję z kwasem mlekowym.W kwestii kwasów myślę,że można wszystko.Choć zastanawiam się,czy jest jakiś jeden konkretny lepszy niż wszystkie inne
kupiłam ostatnio krem tzw no name z Rossmana za 3 zł z olejkiem miętowym i szałwiowym i on jest moim zdaniem badrzo dobry likwiduje uczucie zmęczonych życiem stóp,polecam
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:07   #133
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
A proszę uprzejmie
100g maści Hasceral zawiera:
5,0g kwas salicylowy
10,0g mocznik
substancje pomocnicze - polisorbat 40, trójoleinian sorbitanu, simuisol 165, wazelina biała, glicerol.
Hm, hm, kwas salicylowy mówisz? hm, hm, hm.. Może to sie nada i na rozstępy?
Znalażłam w jakimś wątku jeszcze inne cuda : dernilan (kwas salicylowy, alantoina i coś jeszcze- "Amidum acidi nicotinici "- co to własciwie sa nikotyniany) i epikrem (ten jest bogatszy: Ekstrakt z Aloesu , olej z kiełków pszenicy, olej z wiesiołka, witamina A, lanolina, D-Panthenol, wazelina farmaceutyczna, allantoina, gliceryna, konserwant, olejek lawendowy.).

Edytowane przez agacior89
Czas edycji: 2008-05-22 o 21:13
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:19   #134
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
hmm, hmm, to może jak skończę scholla (a schodzi szybko) to kupię sobie pharmafc, jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

a tego, to jakimi kwasami polewamy sobie stopy? bha 5% może być?
dokładnie, a jak je porównasz to napisz który lepszy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:22   #135
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Dernilan stosuję od ok. tygodnia i efekty są zadawalające Pięty sa mięciutkie Stosuję go 2 razy dziennie i dodatkowo co 2 dzien wieczorem krem z 30% mocznika
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:46   #136
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dernilan stosuję od ok. tygodnia i efekty są zadawalające Pięty sa mięciutkie Stosuję go 2 razy dziennie i dodatkowo co 2 dzien wieczorem krem z 30% mocznika
potwierdzam,dernilan jest bardzo dobry,zawsze miałam maść,teraz kupie krem.wygładza i zmiękcza
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:45   #137
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Jakby ktoś jeszcze chciał tej aromatycznej soli z Superpharm,to śpieszę donieść,że w Blue City w Warszawie jest jeszcze cały wielki kosz i wszystkie rodzaje,oczywiście w promocyjnej cenie 9,90.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:50   #138
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Wybaczcie...ale nie moge sie powstrzymac kliknelam 'ostatnio dodane posty' i zamiast tytułu tego wątku przeczytalam: stop biochemicznej przemocy...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:55   #139
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wybaczcie...ale nie moge sie powstrzymac kliknelam 'ostatnio dodane posty' i zamiast tytułu tego wątku przeczytalam: stop biochemicznej przemocy...


spiesze doniesc ze moje stopy doprowadzilam do wzglednego porzadku, acerin i krem zmiekczajacy do spolki z sola i pumeksem daja efekt, i co ciekawe lewa stopa wygladalepiej niz prawa <mysli>
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 19:34   #140
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość


spiesze doniesc ze moje stopy doprowadzilam do wzglednego porzadku, acerin i krem zmiekczajacy do spolki z sola i pumeksem daja efekt, i co ciekawe lewa stopa wygladalepiej niz prawa <mysli>
Moje tez wyglądają już o niebo lepiej I są takieee mięciutkieee, że ciągle je dotykam, bo uwierzyć w to nie mogę:P
Jak już wcześniej pisałam używam dwa razy dziennie dernilan krem, co drugi dzień oxeril 30, codziennie tarkuję stopy i koniecznie min. raz na tydzień robię im peeling z kawy Dziś kupiłam peeling z pumeksem PharmaCF (jak zwykle dzięki wizażowi:P) i zobaczymy jak sie sprawdzi. Kawa jest świetna, ale ma jeden duży minus-farbuje skórę pięt:P

A co do soli to udało mi sie dziś je dorwać w superpharmie Wzięłam 3 razy kwiat pomarańczy (jak sobie pomyślałam, że zapłace 30 zł zamiast 120 to od razu humor mi się poprawił). Była jeszcze sosna i imbir, ale nie przepadam za tymi zapachami. Szkoda, że nie było geranium i lawendy ;(
Dzisiaj moje stopy znów będą dopieszczane kąpielami i peelingami
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:52   #141
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wybaczcie...ale nie moge sie powstrzymac kliknelam 'ostatnio dodane posty' i zamiast tytułu tego wątku przeczytalam: stop biochemicznej przemocy...
Bossko zachwycona jestem chyba zmienie temat
Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Moje tez wyglądają już o niebo lepiej I są takieee mięciutkieee, że ciągle je dotykam, bo uwierzyć w to nie mogę:P
Jak już wcześniej pisałam używam dwa razy dziennie dernilan krem, co drugi dzień oxeril 30, codziennie tarkuję stopy i koniecznie min. raz na tydzień robię im peeling z kawy Dziś kupiłam peeling z pumeksem PharmaCF (jak zwykle dzięki wizażowi:P) i zobaczymy jak sie sprawdzi. Kawa jest świetna, ale ma jeden duży minus-farbuje skórę pięt:P

A co do soli to udało mi sie dziś je dorwać w superpharmie Wzięłam 3 razy kwiat pomarańczy (jak sobie pomyślałam, że zapłace 30 zł zamiast 120 to od razu humor mi się poprawił). Była jeszcze sosna i imbir, ale nie przepadam za tymi zapachami. Szkoda, że nie było geranium i lawendy ;(
Dzisiaj moje stopy znów będą dopieszczane kąpielami i peelingami
Super ,że sole te orange juz dzisiaj wypróbujesz.Jakby co napisz jak było
Ja dzisiaj nie mam nastroju stopy pochopnie posmarowane i jako tako trzymają się dzielnie.
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:01   #142
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

dziewczyny a co robią te sole skoro je tak polecacie??
Ja wczoraj za szafka znalazłam calutki kremi z kwasami z avonu a juz myslałam ze zniknał na zawsze
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:20   #143
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
dziewczyny a co robią te sole skoro je tak polecacie??
Ja wczoraj za szafka znalazłam calutki kremi z kwasami z avonu a juz myslałam ze zniknał na zawsze
Moim zdaniem sam zapach już odpężą i dogadza.Zmiękczenie naskórka i dodatki tych olejków moim zdaniem mają zapewne jakiś przemożny wpływ na nawilżenie które nie jest tutaj jakoś ogromne,ale pewnie jest.Zaryzukuj bo cena jest kusząca i warto.Co do tych kremików z avonu ,peelingów pewna dziewczyna sprzedająca w Toruniu poinformowała mnie,że można je jeszcze kupić.
Przypomina mi się,że swego czasu czytałam gdzieś o zabiegu cynamonowe stopy i zupelnie nie wiem jak można by było przenieś taki zabieg pod nasze strzechy ?
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:37   #144
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Zdaje relację z wczorajszego stopkowego SPA
Sole mnie trochę zawiodły - zapach neroli jednak średnio mi w nich odpowiada (a to dziwne, bo hydrolat lubię). No i ten sztuczny barwnik :| Doszłam do wniosku, że jednak wolę kupować sól atlantycką (za którą płacę 6 zł za 1,5 kg) i dodać olejki eteryczne. Zwłaszcza miętowy, bo genialnie chłodzi Ale ta sól tak na szybko, kiedy nie chce mi się mieszać zwykłej soli z olejkami, będzie jak znalazł. Nie potrzebnie tylko rzuciłam się aż na 3 paczki:P
Peeling z pharmaCF tez bez rewelacji. Tzn. w porównaniu z domowym kawowym, który wręcz genialnie usuwa zrogowaciałą skórę z pięt. Innych drogeryjnych peelingów do stop nigdy nie używałam, więc nie mam porównania. Generalnie będzie dobry raczej do "miękkiej" części stopy. Jak dla mnie za malo w nim drobinek szorujących.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 21:27   #145
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
potwierdzam,dernilan jest bardzo dobry,zawsze miałam maść,teraz kupie krem.wygładza i zmiękcza
Krem będzie miał mniejsze stężenie.

A w mojej aptece właśnie zniknął oxeril ;(
Ale w końcu zdecyduję się na hasceral, zobaczymy jak się sprawdzi. Przy okazji potraktuję nim rozstępy
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 21:39   #146
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Krem będzie miał mniejsze stężenie.

A w mojej aptece właśnie zniknął oxeril ;(
Ale w końcu zdecyduję się na hasceral, zobaczymy jak się sprawdzi. Przy okazji potraktuję nim rozstępy

Moze mniejsze ale wystarczające, żeby w ok. tydz zrobić porządek z moimi stopami No ale pewnie maść zadziałałby jeszcze lepiej Co do Oxerilu to podobno go wycofuja i wprowadzają nową serię z mocznikiem, z podobnym składem, ale nieco droższą Przynajmniej tak wnioskuje po dzisiejszej wizycie w superpharmie
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:07   #147
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

AAAaaaaa! Trzeba się obkuuupić w zapasy! (jeśli jeszcze gdzieś jakieś są)

Tak mnie naszła refleksja, czy to takie typowo kobiece czy to tak ma być. Oddzielnie dbam o włosy (i tu tez inny kosmetyk na ońcówki, inny na całe włosy, inny do wcierania w skórę głowy), oddzielny krem na dłonie, balsam do biustu (powiekszający) balsam do pupy i brzucha (wyszczuplajacy) balsam do łydek (ujędrniajacy), pomijając całą masę na dzień/na noc/ raz na tydzień/ raz na miesiac specyfików na twarz, no i zwykły balsamik na ramiona i ręce, moją półkę kosmetyczną właśnie zaczynają ozdabiąc specyfiki do stóp. Mało tgo: chcą miec piekne to, to i to i jeszcze tamto, każdej części ciała poświęcam pół godzinki dziennie co wychodzi że połowa dnia to zabiegi kosmetyczne
ciekawe kiedy odwyk.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:13   #148
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
AAAaaaaa! Trzeba się obkuuupić w zapasy! (jeśli jeszcze gdzieś jakieś są)

Tak mnie naszła refleksja, czy to takie typowo kobiece czy to tak ma być. Oddzielnie dbam o włosy (i tu tez inny kosmetyk na ońcówki, inny na całe włosy, inny do wcierania w skórę głowy), oddzielny krem na dłonie, balsam do biustu (powiekszający) balsam do pupy i brzucha (wyszczuplajacy) balsam do łydek (ujędrniajacy), pomijając całą masę na dzień/na noc/ raz na tydzień/ raz na miesiac specyfików na twarz, no i zwykły balsamik na ramiona i ręce, moją półkę kosmetyczną właśnie zaczynają ozdabiąc specyfiki do stóp. Mało tgo: chcą miec piekne to, to i to i jeszcze tamto, każdej części ciała poświęcam pół godzinki dziennie co wychodzi że połowa dnia to zabiegi kosmetyczne
ciekawe kiedy odwyk.

Hehe, to ja jestem twoim kompletnym przeciwieństwem i nieustannie dążę do minimalizmu kosmetycznego Ostatnio już doszło do tego, że to samo serum olejek z orzechów włoskich+jojoba wcieram w buźkę i w końcówki włosów Na ciałko jakiś olejek, teraz antycellulit z BU, ale ani mi sie śni wcierać w każdą część ciała co innego
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:17   #149
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
AAAaaaaa! Trzeba się obkuuupić w zapasy! (jeśli jeszcze gdzieś jakieś są)

Tak mnie naszła refleksja, czy to takie typowo kobiece czy to tak ma być. Oddzielnie dbam o włosy (i tu tez inny kosmetyk na ońcówki, inny na całe włosy, inny do wcierania w skórę głowy), oddzielny krem na dłonie, balsam do biustu (powiekszający) balsam do pupy i brzucha (wyszczuplajacy) balsam do łydek (ujędrniajacy), pomijając całą masę na dzień/na noc/ raz na tydzień/ raz na miesiac specyfików na twarz, no i zwykły balsamik na ramiona i ręce, moją półkę kosmetyczną właśnie zaczynają ozdabiąc specyfiki do stóp. Mało tgo: chcą miec piekne to, to i to i jeszcze tamto, każdej części ciała poświęcam pół godzinki dziennie co wychodzi że połowa dnia to zabiegi kosmetyczne
ciekawe kiedy odwyk.
o kurde ja nie mam az takiego zaciecia, a chcialabym
i tak przez was posweicam 10 razy tyle czasu co kiedys :P
a co jeszcze ciekawej wdaje na to dwa razy mniej kasy
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:38   #150
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Ach, jak mam wakacje (najdłuższe w życiu) mogę sobie na takie pieszczoty pozwolić
Zresztą mam nietypowa skórę, od maksymalnego przesuszenia w jednych partiach, przez rosztępy i cellulit w innych, do okropnej tłustości w innych

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
a co jeszcze ciekawej wdaje na to dwa razy mniej kasy

Ooo fakt. A jaka radocha z samodzielnie przyrządzonych dań dla skóry!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.