Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka¿ wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G³osuj±cy: 66. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-12-05, 20:07   #511
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 660
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Szkoda, ¿e tu tak cicho

Ogl±da³am allegro i zobaczy³am tak± suszarkê: http://www.allegro.pl/item276893183_...zd_cenowy.html

Mia³ j± kto¶ mo¿e? A mo¿e co¶ z philipsa?
baybe3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-06, 22:32   #512
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam!
Poszukuje suszarki juz od dawna, ale nie mam czasu dokladnie przeczytaæ ca³y w±tek dlatego prosze Was o pomoc.
Mam wlosy lekko falowane czasem sie krêca ale tak brzydko dlatego je prostuje bardzo czesto. Sa do ramion. Potrzebuje suszarki ktora nie ebdzie jej mocno niszczyc gdyz sama prostownica napewno juz dostatecznie mocno je niszczy mimo tego ze zainwestowalam w prozadna Tondeo
Chce suszyc wlsy zanim je wyprostuje gdyz wtedy nie sa tak mocno skrecone i nie maltretuje ich tak intensywnie prostownica.
Chce aby suszarka miala zimny i chlodny naiwiw zeby nie suszyc wlosow goracym powietrzem i jonizacje. Dyfuzor moze byc ale nie musi. Chce kupic sszarke tak do 200 z³.
Mam kilka propozycji. Pomozcie mi prosze w wyborze i moze zaproponujcie cos jeszcze. Dzieki wielkie z gory!
Oto co znalazlam:
PHILIPS HP 4892
PHILIPS HP 4890
PHILIPS HP 4891
PHILIPS HP 4983
REMINGTON D 3510
REMINGTON D3700
PHILIPS HP 4883
kaja-sz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-07, 11:44   #513
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

oj z tego co siê orientujê, za duzo osób to Ci nie doradzi baybe3. Ja tez jak szuka³am to trudno by³o ale w koncu wybra³am w miare lekk± bia³± z jonizacj± , zimnym nawiewem, 2 stopnami ciepla, 2 intensywno¶ci nawiewu ( w sumie to 4 bo 2 na zimne i 2 na ciep³e). Z salonu profesjonalnych art. fryzjerskich. Nazywa siê Mooser Powerstyle, 2000 watt.Dokupi³am te¿ do niej oryginalny dyfuzor za 25 z³.
anisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-08, 19:34   #514
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 472
Dot.: ...:::Suszarka z dyfuzorem:::...

Cytat:
Napisane przez klusia Poka¿ wiadomo¶æ
to zalezy czy masz krecone w³osy czy proste bo ten z d³ugimi ma za zadanie odbic proste w³osy od skóry a z krótkimi do krêconych
To jak to w koñcu jest z noskami?
Im d³u¿sze tym laepiej, bo mniej pal± w³osy czy dzielimy na rodzaje w³osów?
__________________
Wymieniê: Kosmetyki | Ksi±¿ki
paipai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-10, 12:44   #515
JaMyszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny!!
Trzy tygodnie temu kupi³am suszarkê philipsa SalonPro HP 4892 i prze¿y³am totalne rozczarowanie!!! Mam naturalnie krêcone pó³d³ugie w³osy. Najbardziej zale¿a³o mi na dyfuzorze. I albo ja robiê co¶ niew³a¶ciwie albo ta suszarka ma co¶ w sobie, bo w³osy moje do tej pory piêkne po zwyk³ym prostym remingtonie (suszenie g³ow± w dó³), teraz s± przesuszone, elektryzuj± siê a przy skórze po jednym dniu przet³uszczaja siê. Mam siano na g³owie!! Próbowa³am z jonizacj±, by³o jeszcze gorzej. Próbowa³am na ró¿nych prêdko¶ciach, efekt zawsze ten sam. Poza tym suszarka jest tak du¿a i ciê¿ka, ¿e operowanie ni± nad g³ow± nie nale¿y do przyjemno¶ci. Jestem bardzo zawiedziona. Tak siê na ni± cieszy³am a tu taka pora¿ka!!! Wielki bezu¿yteczny grzmot, który w dodatku nie mie¶ci mi siê do ¿adnej szafki w ³azience. Napiszcie, mo¿e która¶ z was mia³a podobne do¶wiadczenia i znalaz³a jaki¶ sposób na tê suszarkê. Pomó¿cie!
Pozdrawiam!
JaMyszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-12, 12:54   #516
hejo22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 9
Angry Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

hejj!!! ju¿ od niedawna posiadam suszarkê philips salon proffesional ac ceramic jest z jonizacj± z zimnym nawiewem ma niby jakie¶ ceramiczne elementy a wcze¶niej mia³am zwyk³± suszarkê bez jonów bez zimnego powietrza i niby ma ta nowa wyg³adzaæ w³osy ta jonizacja nie wysuszaæ a jak ni± susze to jestem troche rozczarowana bo moje w³soy s± suche wcale nie b³yszcz±ce susze g³ow± w dó³ i przylegaj± do g³owy zauwa¿y³am ¿e koñcówki mi siê poniszczy³y nie wiem o co chodzi albo ja nie umiem suszyæ w³osów albo co¶ jest nie tak w ka¿dym razie nie widze ¿adnych efektów tej nowej suszarki poradzcie mi jak wiecie co jest nie tak albo moze co ja robie nie tak......
hejo22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-12, 13:05   #517
hejo22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

oo (JAMYSZKA) widze ¿e mamy tê sam± SUSZARKE I PODOBNY PROBLEM!!! CHOæ JA MAM PROSTE W³OSY TEZ NAPALILAM SIE NA TA SUSZARKE I OD NIEDAWNO JA MAM ALE NIE WIDZE ZADNYCH EEKTOW WLSOY SA PRZYKLEPANE TE PRZY SKORZE POZATYM KONCOWKI MI SIE POROZDWAJALY I WCALE SIE NIE BLYSZCZA TAK JAK PISZA TYLKO SA MATOWE POZATYM ELEKTRYZUJA SIE A JA SUSZE WLOSY CODZIENNIE RANO NO I NIBY TA JONIZACJA POMAGA PRZY ELEKTRYZOWANIU SIE WLOSOW AA JA NIE WIDZE ZADNYCH POZYTYWOW TYLKO NEGATYWY NIBY TAK DOBREJ I DROGIE TEZZ SUSZARKI...... ;/
hejo22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 20:51   #518
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomo¶ci: 434
GG do marika_lol
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

ja tez mam ta suszarke i jestem z niej bardzo zadowolona, wloski sa sliczne i blyszczace
marika_lol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-17, 16:30   #519
JaMyszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Wypróbowa³am bez dyfuzora i jest trochê lepiej ale efekt koñcowy i tak daleki jest od tego jaki uzyskiewa³am po zwyk³ym niedrogim remingtonie i to bez dyfuzora. Próbujê na ró¿nych prêdko¶ciach, z ró¿n± temperatur± i nie chc± siê ³adnie u³o¿yæ nie wspominaj±c ju¿ o lokach. Nigdy bym nie powiedzia³a, ¿e suszarka mo¿e mieæ taki wp³yw na wygl±d w³osów. Je¶li ju¿ to sposób ich suszenia. Rozumiem te dziewczyny, które twierdz±, ¿e s± z niej zadowolone. Je¶li zale¿y im na prostych w³osach, to owszem jonizator sprawia, ¿e faktycznie w³osy siê prostuj± i s± jakby ciê¿sze. Wypróbowa³am tê funkcjê. Ale mi nie o to chodzi³o. Chcia³am mieæ porz±dny dyfuzor, który fajnie u³o¿y³by mi moje naturalnie krêcone w³osy w regularne loczki. Nic z tego. Za du¿e pieni±dze mam wielkiego grzmota o w³a¶ciwo¶ciach przeciêtnej taniej suszarki Nie polecam!
JaMyszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-20, 11:20   #520
sue.
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 398
GG do sue.
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

A ja upatrzy³am sobie t± suszarkê: http://remington24.pl/sklep/zestaw-d...ton-d2025.html

Ca³y zestaw za ok 180 z³ z przesy³k±. Przekona³y mnie opinie na jakiej¶ anglojêzycznej stronie - suszarka jest porêczna, koñcówki ³atwo nak³adaæ i zdejmowaæ, pozosta³e elementy zestawu s± porz±dnie wykonane. Przyciski do zmiany nawiewu s± po wewnêtrznej stronie r±czki, co mo¿e byæ nieco uci±¿liwe, jednak oceny s± niezwykle pozytywne.

Wszystko wskazuje na to, ¿e za jaki¶ mo¿e miesi±c suszarka znajdzie siê w moim posiadaniu ^^ W³osy suszê naturalnie - k³adê siê z mokrymi spaæ, jednak teraz do rozk³adu tygodnia doszed³ mi basen, a nie chce wy³aziæ na dwór z mokrymi k³akami

Mam krêcone w³osy, wiêc dyfuzor to dla mnie duuu¿y plus

Cytat:
Napisane przez paipai
To jak to w koñcu jest z noskami?
Im d³u¿sze tym laepiej, bo mniej pal± w³osy czy dzielimy na rodzaje w³osów?
Pyta³am fryzjera - d³ugo¶æ bolców nie ma znaczenia. Liczy siê natomiast wielko¶æ - im wiêksza ¶rednica, tym dyfuzor lepszy - lepsze utrwalenie, a jak ma zabudowê, to jeszcze lepiej
sue. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-20, 14:25   #521
justynka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 3
Question Suszarka Remington z plytkami ceramicznymi i turmalinem ??

Witam!
Chce kupic porzadna suszarke do wlosow. z wielu wybralam dwie:
http://remington24.pl/skl...gton-d3510.html

i

http://remington24.pl/skl...gton-d3700.html

i Moje pytanie jest nastepujace:
ta wyzej ma plytki ceramiczne i turmalin.... zastanawiam sie czy to przydatne? do suszenia w domu?

ta druga jest cicha i podobno najszybsza.... z remingtona ale nie ma tych plytek ceramicznych i turmalinu. Co polecacie?

z gory dziekuje za pomoc
-J.
justynka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 15:04   #522
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Suszarka Remington z plytkami ceramicznymi i turmalinem ??

strony,ktore poda³a¶ nie wy¶wietlaj± siê.mia³am remingtona z funkcj± jonizacji-taka srebrna,dwa razy by³a u naprawy,trzeciego razu ju¿ nie wytrzyma³a,bo siê spali³a,wiêc kupi³am rowentê.Ja osobi¶cie nie polecam remingtona

http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d3310.html

tak± mia³am
paulinka_22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-20, 22:53   #523
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: Suszarka Remington z plytkami ceramicznymi i turmalinem ??

Zdjêcia mi siê nie otwieraj±,ale sama Mam tej firmy suszarke z prostownica.Moze o to Ci chodzi i uwa¿am ¿e jest bardzo fajna.Ma funkcje jonizacji,dobrze suszy,nie psuje siê.Co do prostowania..Ja mam fale i z nimi radzi sobie ¶wietnie,natomiast nie wiem czy tak dobrze poradzi³aby sobie z drobnymi loczkami.ALe szczerze polecam bo to najlepsza suszarka jaka mialam..
madelaine_16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-27, 18:43   #524
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam! Rok temu pisa³am o chêci zakupienia suszarki, bodaj¿e na 16stronie w±tku s± moje posty, ale tak siê z³o¿y³o, ¿e nie kupi³am wtedy nic. Teraz jestem zdeterminowana i zastanawiam siê pomiêdzy dwoma wersjami babyliss pro:

1) Babyliss pro
Ceramic&ionic I-storm
2000W
(model kat.BAB6151E)

2)
BABYLISS PRO
Ionic & Ceramic-Tourmaline Technology
SL-IONIC
(model kat.BAB5586E)

Mo¿e kto¶ doradzi co wybraæ?



rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-27, 19:32   #525
nuvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 147
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Uzywalam kiedys babyliss pro (niestety nie pamietam symbolu ).Efekt jak po zwyklej suszarce turystycznej :/.Oddalam ja.
nuvi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-27, 20:22   #526
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Kurcze, to mnie trochê zasmuci³a¶, kusi mnie ich ma³a waga i raczej dobre wcze¶niejsze opinie... No zobaczê jeszcze. A czego teraz u¿ywasz?
rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-27, 23:41   #527
nuvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 147
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Byc moze mam zbyt zniszczone wlosy(pusza sie) ale czytajac opinie o suszarkach z jonizacja liczylam na jakies lepsze efekty, niz daje moj stary malenki braun - bez jonizacji i z jedna temperatura nawiewu . Rozczarowalam sie bo nie zobaczylam zadnej roznicy. Sprawdzalam w internecie podane przez Ciebie modele - nie mialam zadnego z nich, wiec byc moze te sa dobre. No i jak to czesto bywa cos co jest zle dla jednej osoby moze byc dobre dla innej. Staram sie suszyc wlosy naturalnie, a jak mi sie spieszy to stara suszarka.
nuvi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-28, 08:02   #528
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Dziêki za odpowied¼ Napisa³am do firmy, u której zamierzam zamówiæ suszarkê i polecaj± do moich potrzeb pierwsz± opcjê(2000W) ze wzglêdu na porêczno¶æ, na której mi tak zale¿y. Có¿, zobaczymy, je¶li efektów nie bêdzie, to przynajmniej mniej siê bêd± niszczyæ, mam nadziejê
rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-28, 15:52   #529
nuvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 147
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona. Jak juz ja bedziesz miala daj znac jak sie sprawuje .Pozdrawiam.
nuvi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 19:59   #530
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

ja uzywaLam do tej pory (5 lat)babylissa pro dualturbo chyba najdrozsza z tej firmy suszarka i jest z,,,,,,, ale niestety dzis mi upad³a i pekla obudowa uwazam ze sa to najlepsze suszarki na rynku i tez zastanawiam sie nad kupnem miedzy tymi 2 modelami ale jesli gdzies bym dosta³a ta moja poprzedni± to biore i polecam
klusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 15:35   #531
Solos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Kurcze, chyba jestem drugim facetem piszacym w tym watku Witam Szanowne Panie. Dziewczyny, mam problem. Narzeczona zazyczyla sobie na prezent suszarke do wlosow z jonizatorem, z zimnym powietrzem itd. Nie bede wspominal, ze padlo slowo "profesjonalna", bo po przekopaniu sie przez ten caly watek (rany ile ja sie rzeczy dowiedzialem ) zauwazylem, ze o innych tu mowy raczej nie ma. No wiec przeczytalem sobie te tony opinii i recenzji i ... im wiecej wiem, tym mniej wiem.

Prosze, pomozcie mi cos wybrac. Chce kupic narzeczonej naprawde porzadna suszarke - cena powiedzmy do 250-270zl. Myslalem najpierw o Babyliss ProCeramic&ionic I-storm2000W (**********.pl/index.php?a=opis&id=98&k= ). Czesc osob bardzo sobie ja chwali, ale czesc bardzo kiepsko o niej pisze. Dzwonilem do dwoch hurtowni i w pierwszej polecono mi suszarke MOSER PowerStyle ionic 2000W
(mstyl.pl/index.php?products=produc t&prod_id=414), a w drugiej Jaguara HD 4200 IONIC (**********.pl/index.php?a=opis&k=109&id =348). No i nie wiem co wybrac. A moze jeszcze co innego?

Gdzie ewentualnie w Warszawie mozna pojsc i sobie poogladac te suszarki na zywo, tudziez kupic za normalna cene, a nie jak w tych hurtowniach do ktorych dzwonilem o 50% drozej niz w necie?
Solos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 15:36   #532
Solos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Linki nie weszly
Solos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 15:53   #533
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 757
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

ja od d³u¿szego czasu mam suszarkê Babyliss Pro Ceramic&Ionic 2000W ,ale jeszcze w tym roku zamierzam j± wymieniæ na suszarkê Ceramiczn± CHI Air Turbo FAROUK
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 167.jpg (17,4 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 439.jpg (11,4 KB, 31 za³adowañ)
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszê o porady jak schudn±æ na PW
Chcê mieæ dziecko - piêkne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ¦lubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 19:41   #534
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

obecnie posiadam suszarkê kupion± z 2lata temu w biedronce za 30-40 z³, bardzo ja sobie chwale, ma nawiew zimnego powietrza, 2 prêdko¶ci, funkcjê jonozacji powietrza i dyfuzor oraz koncentrator. ostatnio co¶ mi zaczyna szwankowaæ i powoli rozgl±dam siê za czym¶ innym. znalaz³am takie:
1. http://www.allegro.pl/item367492435_...dyne_99zl.html
2. http://www.allegro.pl/item361383370_...00w.html#photo
3. http://www.allegro.pl/item368866546_...rofi_cool.html
4. http://www.allegro.pl/item368999440_...suszenie_.html
proszê o sugestie
oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 20:34   #535
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wroc³aw i okolice
Wiadomo¶ci: 6 594
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Mogê do³±czyæ z pytaniem?

Polecicie jak±¶ dobr± suszarko - lokówkê?
Zale¿y mi na tym, aby fajnie unosi³a w³osy u nasady i ¿eby dosyæ szybko je suszy³a (ma³e dziecko=brak czasu )

Mam rowentê - ale gdybym chcia³a u³o¿yæ za jej pomoc± w³osy, to zajê³oby mi to chyba ca³y dzieñ

Wpad³y mi w oko takie:
http://www.allegro.pl/item366508290_...520_bytom.html
http://www.allegro.pl/item373022684_..._koncowek.html
primavera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 22:02   #536
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 757
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

oczko ja mogê ci poleciæ z czystym sumienim 2 suszarkê (t± REMINGTON)-sama mia³am kiedy¶ tak± i by³a naprawdê dobra

primavera, chcai³abym ci pomóc, ale nie jestem w stanie, bo po pierwsze nie przepadam za lokówko-suszarkami a po drugie nie znam siê wiêc nie bêdê m±ciæ
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszê o porady jak schudn±æ na PW
Chcê mieæ dziecko - piêkne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ¦lubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 22:16   #537
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez primavera Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê do³±czyæ z pytaniem?

Polecicie jak±¶ dobr± suszarko - lokówkê?
Zale¿y mi na tym, aby fajnie unosi³a w³osy u nasady i ¿eby dosyæ szybko je suszy³a (ma³e dziecko=brak czasu )

Mam rowentê - ale gdybym chcia³a u³o¿yæ za jej pomoc± w³osy, to zajê³oby mi to chyba ca³y dzieñ

Wpad³y mi w oko takie:
http://www.allegro.pl/item366508290_...520_bytom.html
http://www.allegro.pl/item373022684_..._koncowek.html
Tej drugiej "Apollo" nie polecam,nie wygl±da profesjonalnie i jeszcze ta firma "krzak"...Zaraz znajdê tak± jak± ja mia³am i wklejê linka.

edit: Ta jest ¶wietna http://allegro.pl/item368516672_susz..._4_elemen.html
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 22:47   #538
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wroc³aw i okolice
Wiadomo¶ci: 6 594
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Angi - dziêki.
No w³a¶nie ta jaka¶ taka nieznana firma - hmm, jednak co marka to marka :
(chocia¿ mo¿e i w¶ród nieznanych trafiæ siê dobry towar, tak jak w¶ród znznych bubel - dla mnie takim naci±ganym bublem jest szczotka rowenty, niestety)

Czy opcjonalnie grundig lub phillips
primavera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 23:43   #539
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez primavera Poka¿ wiadomo¶æ
Angi - dziêki.
No w³a¶nie ta jaka¶ taka nieznana firma - hmm, jednak co marka to marka :
(chocia¿ mo¿e i w¶ród nieznanych trafiæ siê dobry towar, tak jak w¶ród znznych bubel - dla mnie takim naci±ganym bublem jest szczotka rowenty, niestety)

Czy opcjonalnie grundig lub phillips
Grundiga nie znam,za to Philips s³uzy mi juz parê lat-mam nizszy model.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-01, 21:37   #540
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

qurcze... sama nie wiem. chcialabym tak± wprost z salonu fryzjerskiego (oczywiscie nie dos³ownie) ale chodzi mi o mocny strumien i nie za gor±ce powietrze (+jonizacja+koncentrator) no i ta nak³adka prostuj±ca w³osy mo¿e byæ ca³kiem fajna u¿ywa³ kto¶?
oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.