Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 18:59   #211
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny a stosowalyscie metode epilar? ja kiedys zrobilam straszna glupote, place za nia do teraz i jesli czegos nie zrobie bede placic do konca zycia...
kilka lat temu wydepilowalam sie miedzy piersiami i okolice sutek tez teraz musze taka depilacje przeprowadzac raz na 2 tygodnie bo inaczej bluzki z dekoltem nie zaloze bo widac te wlosy
a najgorsze ze pozniej ok 7 dni po depilacji mam krosty...
ratunku, napiszcie cos o tej metodzie, albo skierujcie mnie do wlasciwwgo numeru strony - pozdrawiam
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:53   #212
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hej
Witam w klubie drogie wizażanki
Ja się załatwiłam depilatorem
Teraz mam okropne blizny, bo dłubałam w tych włoskach i je wyrywałam przez co znów wrastały.
Teraz je tylko podważam, i później golę maszynką.
Mniej wrastają. Maziam się na noc maścią z wit.A, ale zamierzam kupić ten alantan. Pisały o nim dziewczyny w innych wątkach.

Ktoś też napisał, żeby nie golić nóg "pod włos". Probowałyście golić w drugą stronę??

Ech. Marzę o tym, żeby latem nie dusić się w spodniach...
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:25   #213
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
Hej
Witam w klubie drogie wizażanki
Ja się załatwiłam depilatorem
Teraz mam okropne blizny, bo dłubałam w tych włoskach i je wyrywałam przez co znów wrastały.
Teraz je tylko podważam, i później golę maszynką.
Mniej wrastają. Maziam się na noc maścią z wit.A, ale zamierzam kupić ten alantan. Pisały o nim dziewczyny w innych wątkach.

Ktoś też napisał, żeby nie golić nóg "pod włos". Probowałyście golić w drugą stronę??

Ech. Marzę o tym, żeby latem nie dusić się w spodniach...
kup sobie najpierw masc z mocznikiem np Pilarix, ale z conajmniej 20% mocznikiem, zapytaj w aptece.

po niej wyglad skory sie poprawia, podraznienia znikaja.

na przebarwienia moze byc za slaby, ale trzebapodleczyc skore, pozniej mozna sprobowac mocznika 30% np. xerial 30, oxeril 30

na razie gol z wlosem niech skora sie podleczy bardziej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 09:05   #214
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
Hej
Witam w klubie drogie wizażanki
Ja się załatwiłam depilatorem
Teraz mam okropne blizny, bo dłubałam w tych włoskach i je wyrywałam przez co znów wrastały.
Teraz je tylko podważam, i później golę maszynką.
Mniej wrastają. Maziam się na noc maścią z wit.A, ale zamierzam kupić ten alantan. Pisały o nim dziewczyny w innych wątkach.

Ktoś też napisał, żeby nie golić nóg "pod włos". Probowałyście golić w drugą stronę??

Ech. Marzę o tym, żeby latem nie dusić się w spodniach...
tak, co do golenia 'pod włos' zrobłam tak i robię do teraz, nic mi nie wrasta! najwyzej czasami jakis 1 sie znajdzie ale juz nie pamietam kiedy cos takiego sie zdarzylo... od dermatologa wróciłam 15.04 ze specyfikiem Zineryt- jak na razie spisuje sie pieknie na opakowaniu pisalo ze to raczej na tradzik,hehe nie mam juz tylu zaczerwienien, nie ma zadnych stanow zapalnych, nozki troche wysuszone, ale troche bardziej jednolite. mam nadzieje ze wieksze efekty rowniez sie pojawia.. za 2 mies. na kontrole, moze poprosze o cos na te czerwonawe blizny
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:04   #215
mospania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam. ja także mam ten sam problem i chciałabym wiedzieć czy ten Zineryt jest na recepte i ile mniej wiecej kosztuje ??
mospania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 18:42   #216
mona05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam wszytskich
No niestety jak tak siedzę i czytam to widzę, że nie jestem sama...
Mój problem polega na tym,że mam bardzo ostre i twarde włoski BIKINI>>>> Goliłam maszynką to odrastały już po 2 dniach i miałam krostki, swędzenie i ból...
Zaczełam wyrywac pęsetą. Włoski są słabsze i bardziej cienkie. Wygląda to dużo, dużo lepiej niż te które miałam wcześniej twarde, ciemne i grube. Jednak pojawia się problem wrastania i krostek ropnych. Przeczytałam całe forum, spisałam wszystko co polecacie i zaczynam walkę bo nie chce wracac do włosków które miałam po goleniu maszynką. Mam nadzieję, że mi sie uda Może ktoś jeszcze będzie znał jakieś ciekawe pomysły.
pozdrawiam serdecznie
mona05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:58   #217
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez mospania Pokaż wiadomość
Witam. ja także mam ten sam problem i chciałabym wiedzieć czy ten Zineryt jest na recepte i ile mniej wiecej kosztuje ??
dermatolog mi go przepisala. nie pamietam ile dokladnie kosztował- 20 - 30 zl? ale działa świetnie! bardzo wysusza, ale ja się tym zbytnio nie przejmuję, bo przestaly mi te włoski wrastać!!!
ale przyznam się że tydzień temu rozpapralam sobie taką wielką starą bliznę, wydawa ło mi się że żadnego włosa w środku nie bylo, no to zostawiłam a parę dni temy zaczęło rosnąć twarde czerwone ropne cholerstwo wczoraj wzięłam i igiełką postanowiłam dojść do środka problemu.. no i wyciągnęlam z 3-centymetrowego włosa! tragedia, ile on tam musial siedzieć??? ale się teraz lekko czuję, bo poza nim nie mialam nic.. haha czasem warto rozwalić nogę O_o
a, i przepraszam że obrzydzam.. :p
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 14:20   #218
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Miło zobaczyc ze nie jest sie samej z takim problemem. Moje łydki wygladaja koszmarnie, po 2 latach z depilatorem nie wytrzymałam i rozwaliłam go o ściane. Od wakacji katuje sie na wszelkie sposoby zeby pozbyc sie blizn, wrastajacych włosów i wszystkich sladow. Przelaciałam ten wątek i sprawdze to co polecacie
pozdrawiam i zycze sukcesow z łydkami
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:04   #219
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

marta8 b. dobry sposób jak na początek - o ścianę z nim!!! ja też parę lat przemęczyłam, dłubałam, zapłakałam.. ale derma jest cudowny zineryt i nie wrasta. koniec. ale i tak nie jest jeszcze idealnie (wiadomo, ślady :/). mam nadzieję, że coś na to istnieje, jakiś lek-cud..
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:22   #220
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tez mam jakieś krostki na łydce (na jednej, nie wiem dlaczego). nie wiem, czy to przez wrastanie włosków, bo raczej nie mam do tego tendencji. skupiłam się na częstym peelingu, szorowaniu skóry przez depilacją szorstką gąbką, i krostki przestały się pojawiać. może z czasem też zniknąte, które mam.

mam krem alantan, na nogi co prawda nie stosowałam, ale świetnie łagodzi po depilacji bikini. likwiduje podrażnienia.

edit: o, przypomniałam sobie, że mam w domu rozgrzewający peeling clean & clear. może wypróbuję na krostki na nogach
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:42   #221
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

też używam alantan na różne zadrapania, susze na skórze itp.. ale nie na nogi wolę już mieć je suche jak wiór, ale boję się że znowu coś po tym się zatka i już włos wrośnie.. ja już nie chcę tego co było oo nie.. mam nadzieję że na Was pozytywnie alantan działa
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 13:07   #222
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez SweetDreams93 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że coś na to istnieje, jakiś lek-cud..
Lek- cud to jest moje marzenie
Do boju z wrastajacymi włoskami
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:37   #223
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

do boju! albo wyrwać łydki i wymienić na nowe.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:37   #224
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Też mam ten problem i okropne blizny i te pustynie na nogach.
Znacie jakieś leci,żeby nie były na receptę?
Bo widzę,że zineryt jest na receptę.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:29   #225
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no niestety jest.. ;/ ja na razie boję się nawilżania.. ^^' ale spytam dermatolog o coś na blizny, bo też mnbie wkurzają. może cuś mnie poratuje.. :/
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:06   #226
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

No i ja się przyłączę do tego wątku z moimi biednymi nogami w plamy... Ostatnio googlując znalazłam taki specyfik:

http://www.vitalmarket.pl/product_in...b7fbf67d612571

Ciekawa jestem czy to rzeczywiście działa. Tak milo by było bez tych okropnych wrastających włosów . Próbowałam już wielu specyfików i nie chce znowu wydawać kasy na nic nie dające coś co potem tylko będzie mi zalegać na półce (jak setka innych mazi). Pewnie wiecie o czym mówię. Więc jeśli któraś testowała to coś to napiszcie czy działało to jakoś

A mi jak na razie na blizny służy contractubex. Przynajmniej nie śmierdzi jak cepan i blizny zauważalnie rozjaśniają się i stają się mniej... hmm... robią się po prostu płytsze. Przynajmniej to jakoś działa
__________________
"Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc,
że tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Piąty elefant"
Pt6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 21:08   #227
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ehhh tam czytam i czytam i jest tyle wątków na ten temat ze naprawde mozna się zalamac wszystkie mamy z tym problemy i nie mozemy się z tego wyleczyc... ja od jakichs dwóch lat męcze się z depilatorem i przeklinam ten dzien kiedy go sobie kupilam >< powinni ostrzezenia pisac na opakowaniu że mozna sobie nogi pocharatac cholera jasna>< od jakiegos 1 roku mam powazne juz problemy z wrastaniem moje, nogi wyglądają po prostu przeokropnie!! ponad polowa włosów mi wrasta! więc moje nogi są pelne czerowych plamek krostem bliznek itp itd.... >< od ponad 3 miesięcy stosuję krem veet przeciw wrastaniu wlosów ale niestety moje nogi nie wyglądają jakos znacznie lepiej:| dalej baaardzo duzo wlosów wrasta. Ale poczytałam troche poszperalam w necie i znalazlam naprawde duzo waszych porad, od kremow i zeli do pilingu i domowych masci. po pierwsze ZMIENIAM METODĘ DEPILACJI !! przerzucam się na kremy (tez wyprobuję veet), bo podobno to przez wosk i depilator wlosy wrastają jak juz wysztkie wiemy przez to ze urywają wlosy pod skórą skręcają się i wyrastają nie w tym kierunku co trzeba czyli w skore moze jezeli wlosy bedą rosnąc do góry nie do srodka problemy się skonczą
mówicie tu o masciach przepisanych przez dermatologa które strasznie wysuszają skóre ale przeciez podobno skóra ma byc maksymalnie nawilzona zeby wszystkie włoski przebily się przez skóre?!?!?! więc mozecie mi to wyjasnic? bo juz sie zagupilam
i mam jeszcze jedno pytanie co do plynu zrobionego z gliceryny wody destylowanej i aspiryny rozkruszonej, która ma wlasciwosci odkazające i oczyszczające! nalezy po prostu oplukiwac tym nogi prawda? czy potem mam je jeszcze raz oplukac wodą ???
ehh chyba zamieszcze wam tu zdjęcie moich nóg zebyscie mi powiedzialy czy macie tak samo czy tylko niewielkie problemy, bo nie dosc ze mam te świnstwo na lydlkach to od paru miesięcy tez i na udach:| lato w pelni a ja caly czas w spodniach chodze:/:/:/
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 22:38   #228
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja to mam na nogach same czerwone plamki,troszkę poschodziły,mam delikatna skórę i wszystko na niej rozgrzebane pozostawia bliznę.Po jednym wrastającym włosku mam bliznę na łydce jakbym miała wcześniej tam wbity gwóźdź.I ubierz się tu kobieco i pięknie jak nogi pocharatane - pomagajcie !
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 23:30   #229
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

olga masci wysuszajace sa przede wszystkim po to aby odkazic skore. przeciez na nogach jest pelno krostek, w nich ropa, wiadomo pelno bakterii. polecam ci najpierw zasuszyc np brewxoylem - lek na tradzik, ale w koncu tworzenie sie pryszczy to podobny mechanizm jak przy wrastaniu wlosow,
w tym czasie nalepiej jest w ogole zrezygnowac z golenia, depilacji, jak kto zwal jeden czort. daj skorze odpoczac i daj szanse na to aby wlosy swoim wlasnym rytmem w koncu ujzaly swiatlo dzienne i same wyszly, jesli raczki swedza do dlubania to w zadnym wypadku nie wolno ich wyciskac,-blizny staja sie rozleglejsze i zowu podobnie jak przy tradziku - jedynie przy pomocy igly wyciagc na powierzchnie, najpiepiej ich nie wyrywac aby znowu w tym samym miejscu nie zrobil sie wrost. potem nalezy to odkazic spirytusem salicylowym albo woda utleniona.
jak zasuszysz najpierw to zobaczsz duza roznice przed i po.
pozniej nalepzy sie skupic na pozbyciu blizn ale to na samym koncu...no i koniecznie ZERO DEPILATORA!
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 08:11   #230
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:40
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:22   #231
koma88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez koma88
Czas edycji: 2009-01-03 o 16:37
koma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:46   #232
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:40
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:01   #233
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

kosia992, ja niestety mam znacznie gorzej

dzisiaj zamówiłam sobie oxeril z 30% mocznikiem (wyżej wiważanka polecała) zobaczę czy coś da

załamka. lato a ja w długich spodniach. jak się opalam na działce to każdy kt przychodzi pyta "cos ty zrobiła z nogami????"
okropny widok... jak harakiri czy jakoś tak
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 13:37   #234
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:40
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 13:46   #235
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Kosia, co do zdjecia to mam podobnie tylko ze blizny sa bordowawe. no ciemniejsze po prostu. ale juz nigdzie nie ma wrosnietego wloska. nareszcie nie wrastaja...
właśnie to ze je wysuszylam sprawilo ze juz sie nie pojawiaja. na tym leku tez pisalao ze to na tradzik
juz nie patrze na to czy ktos to zauwazy, bo jak dla mnie to i tak jest dobrze. i chodze w krotszych spodenkach (odsloniete łydki...) niedawno zaczelam tez bardziej nawilzac. balsamy itp i nic mi nie wrasta! to az niemozliwe. boje sie tylko ze cos wykracze i wszystko na nowo sie zacznie
w sumie to jak z wyciskaniem-mozna wycisnac cos czego nie ma- a potem tylko sie wszystko rozpaprze i blizny i krostki gotowe. najlepiej wogole nie patrzec na cos co nie wymaga zbytniej uwagi...
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 13:54   #236
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:41
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:24   #237
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie pamietam dokladnie ile juz czasu temu to dziadostwo odstawilam.. z rok? wiecej? hmm tak, gole maszynka i nie wrastają ( od czasu skonczenia stosowania zinerytu). i nie ruszam niczego czego nie musze. z pomoca p. dermatolog nic nie musze ale i tak blizny są... i to nie takie male.. ja sie dziwie moim kolezankom jak rozpaczaja ze maja suche nogi i pokazuja idealnie opalone, bezwlose, jednolite i szczuple nozki. aaaaa.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:34   #238
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:41
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 16:30   #239
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

kosia ja 2 lata temu mialam podobnie jak Ty wygladajece nozki....ale 10 razy wiecej wrostow...plama przy plamie....
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 19:52   #240
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

kosia twoje nózki nie wyglądają tak zle ja mam o wiele gorzej....mysle zeby zaraz walnąc sobie fotke i tu wkleic ale martwie sie ze bedziecie miec koszmary widzę ze strasznie rozbebłałas te wrastające gówna >< blizny po tym napewno masz ale nie martw się w koncu znikną
ja to w ogole miszczu jestem.....pamiętam ze zaczęłam się golic w wieku 12 lat xD wiecie jak to jest wf i ty nagle odkrywasz ze masz włochy na nogach a kolezanki mają piękne gładkie nogi... no i zaczęło się :P ale ze ja jakos głupi dzieciak (a bylam za***iscie glupim!!) wzięłam się za maszynke do golenia za 1,50 i na sucho wiem wyzwijcie mnei bo mi sie nalezy ! więc jak na następny dzien poszlam na wf to bylam istnym dziwolągiem potem kupowalam pianki veet chyba albo golilam się na zwykle mydło i bylo dobrze do czasu bo przez mydło strasznie wysuszalam skóre i w ogole bałwan był ze mnie straszny bo w ogole prawie balsamu nie uzywalam xD no ale w wieku 15 lat zaczęłam bardziej dbac o siebie to tez zakupilam sobie profesjonalny depilator (phillips najtanszy) i wzielam się za dalsze katowanie biednych nozek >< przeklinam ten dzien!! na początku oczywiscie bardzo bolalo bo przez to ze golilam od najmlodszych lat mialam ogromniaste czarne włochy pomimo tego ze jestem blondynką i nie powinnam miec zarostu jak moj ojciec >< moje siostry az sie dziwily co mi jest bo nie mialy takich problemu z tym. ale zaczęłam depilowac jakos przezwycięzylam ten ból na początku oczywiscie wlosy mi nie wrastaly bo i tak byly grube kiedys pamietam nawet sprobowalam kremu do depilacji ale za cholere moj włos nie chcial się rozpuscic więc dalej depilowalam tak sobie i depilowalam wlos się oslabial i od jakiegos roku moje nogi wyglądają jak idz i nie wracaj >< na początku staralam się tego nie zauwazac czasem znikalo czasem się nasilało ale dopiero od jakichs 4 miesięcy podchodzę do tego problemu wreszcie powaznie zakupilam krem przeciw wrastaniu veet drogi w cholere starcza na 3 tyg i nic nie pomaga
lato w pełni 28 stopni w cieniu goły brzuszek gole ramionka ale dzinsy grube na dupie są dzisiaj mi sie tak tyłek spocił w autobusie ze balam sie wstac zeby sie ze mnie ludzie nie smiali xD
przede wszystkim zauwazylam ze to sprawda naprawde indywidualna jednej pomaga jakis srodek drugiej prawie w ogole. kazda z nas ma zupelnie inną skore i inny włos. ja przestalam juz jakis czas wydlubywac wloski i wyciskac niektore jak pryszcze><
narazie stawiam na pilingi przemywanie 3 razy dziennie zawiesiną z aspiryny wody destylowanej i gliceryny ( podobno dziala, oczyszcza skóre naciąga ją ale tez i bardzo nawilza same sprawdzcie swiecily mi się po tym nogi jak psu jajca) i 3 razy dziennie masc alantan plus (7 zł w kazdej aptece) duzo osób go poleca. ale myslę ze wszystkie te produkty ktore wy wymienilysmy powinny dzialac tylko liczy się systematycznosc oczywiscie wywalilam depilator przez okno nie usuwam wlosow juz jakies 2 tygodnie. zobaczymy czy cos mi to pomoze jezeli za miesiąc nie bede widzialam zadnych rezultatow to kiła mogiła xD

martwie sie tymi nogami nie czuje się z nimi dobrze bo wyglądam jak dziwadlo ale kurde nie zalamuje się! trzymajmy się jakos to będzie trza nam czasu i troszke kasy i duuuuzo cierpliwosci a w koncu pochwalimy się nogami cholera tylko kiedy..... ;( moj facet twierdzi ze nie jest tak zle ze mu to nie przeszkadza ale co ma biedny powiedziec gdy odmawiam seksu xD ale co mam zrobic czuje się zle jak mam je pokazac....ehhh
no nic koncze juz bo się rozpisalam niepotrzebnie!
aha i mam jedno pytanie czym teraz usuwacie wlosy z nóg? uzywacie kremow czy zwyklej golarki? a jak golarki to na co golicie? slyszalam ze dobry sposob to golic z oliwką dla dzieci
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.