Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-05, 11:46   #241
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Paliłam wczoraj GC Kentucky Harvest. Wrzuciłam całą kostkę ... i nic. Paliła się ok. 5 godzin i cały czas nic nie czułam. Pierwszy raz coś takiego miałam, zawsze cośtam czuję nawet gdy wosk jest super słabej mocy Dorobiłam sobie do tego teorię, że może u mnie w domu cały czas pachnie jak w Kentucky i dlatego ja nie rejestruję zapachu Dajcie znać dziewczyny, jak tam u Was Kentucky
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:11   #242
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Paliłam wczoraj GC Kentucky Harvest. Wrzuciłam całą kostkę ... i nic. Paliła się ok. 5 godzin i cały czas nic nie czułam. Pierwszy raz coś takiego miałam, zawsze cośtam czuję nawet gdy wosk jest super słabej mocy Dorobiłam sobie do tego teorię, że może u mnie w domu cały czas pachnie jak w Kentucky i dlatego ja nie rejestruję zapachu Dajcie znać dziewczyny, jak tam u Was Kentucky
Ja mam tylko w świecy, ale czuję dosyć mocno zapach. Ale ostatnio się zastanawiam, czy z moim nosem jest coś nie tak, bo coraz słabiej czuje wszystkie zapachy :P Może za dużo palę i się przyzwyczaiłam Np. odpaliłam kosteczkę kaszmirka Cheerfula i słabiutko ale zapach mi się podobał, więc chyba kupię wosk...
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:34   #243
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja mam tylko w świecy, ale czuję dosyć mocno zapach. Ale ostatnio się zastanawiam, czy z moim nosem jest coś nie tak, bo coraz słabiej czuje wszystkie zapachy :P Może za dużo palę i się przyzwyczaiłam Np. odpaliłam kosteczkę kaszmirka Cheerfula i słabiutko ale zapach mi się podobał, więc chyba kupię wosk...
Ja już się kaszmirka nie mogę doczekać, coś czuję, że będzie
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:52   #244
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kentucky jeszcze nie paliłam, ale co do kaszmirka Cheeefula się zawiodłam trochę.. dla mnie to krem nivea po prostu.. przyjemne, ale mnie nie porwało.. dziś za to paliłam Warm Autumn Evening YC i powiem Wam, że jestem miło zaskoczona.. zapach się zmienia w czasie, na początku czułam przyprawy kuchenne, a potem wyszły nuty drzewne osłodzone syropem klonowym.. moc też zacna, jestem bardzo mile zaskoczona
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 14:20   #245
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
Kentucky jeszcze nie paliłam, ale co do kaszmirka Cheeefula się zawiodłam trochę.. dla mnie to krem nivea po prostu.. przyjemne, ale mnie nie porwało.. dziś za to paliłam Warm Autumn Evening YC i powiem Wam, że jestem miło zaskoczona.. zapach się zmienia w czasie, na początku czułam przyprawy kuchenne, a potem wyszły nuty drzewne osłodzone syropem klonowym.. moc też zacna, jestem bardzo mile zaskoczona
Ja jeszcze nie miałam świecy YC i chyba nie będę miała ze względu na "uciążliwość" palenia Myślę o jakiejś Kringle albo Country tylko muszę poznać zapach i się w nim zakochać Pierwszą - Cozy Cabin Kringle już mam, ale trzymam na zimę Tylko kiedy ja wypalę te wszystkie woski hahaha
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 14:38   #246
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie miałam świecy YC i chyba nie będę miała ze względu na "uciążliwość" palenia Myślę o jakiejś Kringle albo Country tylko muszę poznać zapach i się w nim zakochać Pierwszą - Cozy Cabin Kringle już mam, ale trzymam na zimę Tylko kiedy ja wypalę te wszystkie woski hahaha
Zakupiłam klosz na słoiki i dosyć szybko dochodzi z nim wosk do ścianek bo bez klosza czy illumy to faktycznie Janki są wkurzające ja teraz czekam na limitowankę MFT z Yankee.. ja wiem, że to Yankee, ale ja i tak lubię te świece.
Gąski i Village też lubię, dwa knoty jednak ułatwiają życie
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 14:49   #247
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jeżeli ktoś kupi Cranberry Peppermint to mówić zastanawiam się nad nim, ale boję się, że jest to zapach bardziej owocowy niż miętowy... Różne opinie słychać.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 14:56   #248
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Szkoda, że nie ma wersji wosków tych wszystkich limitowanek, albo chociaż mniejsze świece.. tak to można by było wszystko wypróbować, a przy samych dużych gabarytach to ciężko..
Ja jestem ciekawa Autumn Dusk
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 15:30   #249
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dembi,moim zdaniem Denim co do mocy to daje radę i to bardzo.
Nie mogę się doczekać Twojej recenzji Snowy cabin.
Dziś chyba pobiłam swoj rekord w zmienianiu wosków,wymieniałam 5 razy😋

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Jak mam nowe woski to tez czesciej zmieniam

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Paliłam wczoraj GC Kentucky Harvest. Wrzuciłam całą kostkę ... i nic. Paliła się ok. 5 godzin i cały czas nic nie czułam. Pierwszy raz coś takiego miałam, zawsze cośtam czuję nawet gdy wosk jest super słabej mocy Dorobiłam sobie do tego teorię, że może u mnie w domu cały czas pachnie jak w Kentucky i dlatego ja nie rejestruję zapachu Dajcie znać dziewczyny, jak tam u Was Kentucky

Miałam wosk i był killer czyli cus zwietrzało, albo jakis trefny


Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja mam tylko w świecy, ale czuję dosyć mocno zapach. Ale ostatnio się zastanawiam, czy z moim nosem jest coś nie tak, bo coraz słabiej czuje wszystkie zapachy :P Może za dużo palę i się przyzwyczaiłam Np. odpaliłam kosteczkę kaszmirka Cheerfula i słabiutko ale zapach mi się podobał, więc chyba kupię wosk...
Kasias, to zalezy tez od pogody i cyrkulacji powietrza w domu. Ja tez czasami czuje kaszmirak , i inne cheerfule,ledwo ledwo, a nastepnym razem mordują mnie zapachem. Moge tylko powiedziec, ze woski podgrzewane w kominku elektrycznym są mocniejsze

Doszła przesyłka z Świec Zapachowych!!! Chwale sie zdjęciami a druga fota, to moja kolecja od sierpnia do teraz ze nie liczę około 20 wosków


Codo zapachów na zimno :

Wygrywa Cloud 9 - kaszmirek z nuta powietrza, bajka!!!

2 miejsce - Sweet Woods z Milka - coś słodkiego, cos kremowego, cos otulającego, no i ta ich mleczna nuta , drzewa nie czuc na zimno

3/ Frankincense and Myrrh- kadzidło z nutą kaszmirka, ciekawe

A potem juz doesn`t matter, średnie zapachy, przynajmniej na zimno

Fireside Challet- podobny do Bonfire at the lake - dym i na razie nic wiecej

Whipearing woods ( najwiekszy zawód) kostka kiblowa wc, a ja naprawde uwielbiam iglaki, podobny do Blue Spruce z KC

Noi Snowy Cabin, tez zawod na zimno, wali jak jakies lekarstwo, nie umiem opisać

No zobaczymy w paleniu

Oczywiscie dostalam krowki, probke crispy cotton i znowu Bonfire i wyskrobke ze swiecy Birchwood z Cheerfula , boski zapach

No to teraz odkładam na nowe WW, YC, druge połowe GC, nowe classicki i village i jeszcze bym chciala 2 kominek elektryczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0182.jpg (96,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0184.jpg (71,5 KB, 42 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 15:46   #250
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi, od końca sierpnia to jest nieco ponad miesiąc hahaha. Szalejesz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 16:25   #251
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

No niestety zakupy świecowe uzależniają... Największy minus jest taki, że ciężej te świece gdzieś upchać niż woski :p
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 16:32   #252
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Jak mam nowe woski to tez czesciej zmieniam




Miałam wosk i był killer czyli cus zwietrzało, albo jakis trefny




Kasias, to zalezy tez od pogody i cyrkulacji powietrza w domu. Ja tez czasami czuje kaszmirak , i inne cheerfule,ledwo ledwo, a nastepnym razem mordują mnie zapachem. Moge tylko powiedziec, ze woski podgrzewane w kominku elektrycznym są mocniejsze

Doszła przesyłka z Świec Zapachowych!!! Chwale sie zdjęciami a druga fota, to moja kolecja od sierpnia do teraz ze nie liczę około 20 wosków


Codo zapachów na zimno :

Wygrywa Cloud 9 - kaszmirek z nuta powietrza, bajka!!!

2 miejsce - Sweet Woods z Milka - coś słodkiego, cos kremowego, cos otulającego, no i ta ich mleczna nuta , drzewa nie czuc na zimno

3/ Frankincense and Myrrh- kadzidło z nutą kaszmirka, ciekawe

A potem juz doesn`t matter, średnie zapachy, przynajmniej na zimno

Fireside Challet- podobny do Bonfire at the lake - dym i na razie nic wiecej

Whipearing woods ( najwiekszy zawód) kostka kiblowa wc, a ja naprawde uwielbiam iglaki, podobny do Blue Spruce z KC

Noi Snowy Cabin, tez zawod na zimno, wali jak jakies lekarstwo, nie umiem opisać

No zobaczymy w paleniu

Oczywiscie dostalam krowki, probke crispy cotton i znowu Bonfire i wyskrobke ze swiecy Birchwood z Cheerfula , boski zapach

No to teraz odkładam na nowe WW, YC, druge połowe GC, nowe classicki i village i jeszcze bym chciala 2 kominek elektryczny
Wiedziałam,że Cloud 9 będzie cudny.
Zdawaj nam tu koniecznie relacje jak pachną przy paleniu.
A mi przeszła faza na świece. Mam 4 i zauważyłam,że prawie w ogóle ich nie palę,może dlatego,ze bylo ciepło.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 18:44   #253
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Dembi, od końca sierpnia to jest nieco ponad miesiąc hahaha. Szalejesz
Dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
No niestety zakupy świecowe uzależniają... Największy minus jest taki, że ciężej te świece gdzieś upchać niż woski :p
Zgadzam się , juz mnie sie nie mieszczą na komodzie


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wiedziałam,że Cloud 9 będzie cudny.
Zdawaj nam tu koniecznie relacje jak pachną przy paleniu.
A mi przeszła faza na świece. Mam 4 i zauważyłam,że prawie w ogóle ich nie palę,może dlatego,ze bylo ciepło.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Będę, będę i tak oto w paleniu : Snowy Cabin, to jakies jedno, wielkie nieporozumienie zero skojarzeń z chatką i śniegiem, zamiast tego jest jakis dziwny zapach lekarstwa,cos jak stary vibovit , no fuj!!!

No i wrzuciłam w salonie Whispearing Woods, kolejna porażka dla mnie brat bliźniak Blue Spruce z KC. I jak juz wspominałam, uwielbiam wszelkie iglaki, ale tu jest taka drażniąca mnie nuta, taka lekka kiszonka ...znowu

Rozczarowanie wielkie , nie polecam

A co do świec Sweet Sunday, to mam jak ty, w tygodniu ich w ogóle nie palę, bo mam duzo wosków i lubię je palić, zas w weekend je odpalam i sie raduje nimi

Kaszmirek w swiecy jest jeszcze piękniejszy,mniej taki proszkowy A Cozy Cabin jest intensywniejsza i az tłuściutka od olejków

Jakby ktos szukał, to na MS, widzialam swiece Autumn Romance

No chyba nie dam rady z tymi woskami, tak walą
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 18:50   #254
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dokładnie tak



Zgadzam się , juz mnie sie nie mieszczą na komodzie




Będę, będę i tak oto w paleniu : Snowy Cabin, to jakies jedno, wielkie nieporozumienie zero skojarzeń z chatką i śniegiem, zamiast tego jest jakis dziwny zapach lekarstwa,cos jak stary vibovit , no fuj!!!

No i wrzuciłam w salonie Whispearing Woods, kolejna porażka dla mnie brat bliźniak Blue Spruce z KC. I jak juz wspominałam, uwielbiam wszelkie iglaki, ale tu jest taka drażniąca mnie nuta, taka lekka kiszonka ...znowu

Rozczarowanie wielkie , nie polecam

A co do świec Sweet Sunday, to mam jak ty, w tygodniu ich w ogóle nie palę, bo mam duzo wosków i lubię je palić, zas w weekend je odpalam i sie raduje nimi

Kaszmirek w swiecy jest jeszcze piękniejszy,mniej taki proszkowy A Cozy Cabin jest intensywniejsza i az tłuściutka od olejków

Jakby ktos szukał, to na MS, widzialam swiece Autumn Romance

No chyba nie dam rady z tymi woskami, tak walą
Oj😞,to cieszę się,ze nie kupiłam w końcu tego Snowy cabin.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 20:00   #255
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Oj😞,to cieszę się,ze nie kupiłam w końcu tego Snowy cabin.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Na prawdę wstrętny Przed chwilą go zgasiłami wylałam,bo nie dałam rady

Zaś Whispering Woods się ładnie rozwinął: kiszonka z iglaków poszła se i pojawiły się nuty słodkie i drzewne, chyba się jednak polubimy
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 20:18   #256
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

aniaprze odpaliłam Kentucky.. o mamusiu!! Jaki on jest boski! Piękny, jabłuszko, karmel i coś jeszcze.. no i moc bardzo dobra.. ponieważ mamy kostki z tego samego opakowania wnioskuję, że u Ciebie po prostu pachnie zawsze jak Kentucky 😂
Jestem zachwycona tym zapachem!!! 😍😍😍
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 20:54   #257
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie dziś gąskowe cozy home, lekko słodkawy, perfumowany, przytulny taki. Niby powinna być sosna, której kompletnie nie czuję, ale może to i dobrze
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 21:10   #258
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
aniaprze odpaliłam Kentucky.. o mamusiu!! Jaki on jest boski! Piękny, jabłuszko, karmel i coś jeszcze.. no i moc bardzo dobra.. ponieważ mamy kostki z tego samego opakowania wnioskuję, że u Ciebie po prostu pachnie zawsze jak Kentucky 😂
Jestem zachwycona tym zapachem!!! 😍😍😍
Hahaha dzięki Karinek Tak myślałam, że to u mnie coś jest nie tak

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
U mnie dziś gąskowe cozy home, lekko słodkawy, perfumowany, przytulny taki. Niby powinna być sosna, której kompletnie nie czuję, ale może to i dobrze
A u mnie dziś GC Lemon Meringue Piękny, smakowity i nieprzytłaczający. Ja jednak uwielbiam słodziaki jedzeniowe ☺
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 08:41   #259
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Przypomniało mi się, że rok temu o tym czasie nie miałem ani jednego wosku. Rodzice wprawdzie mieli kupione dla mnie na urodziny 4 wraz z kominkiem, ale fizycznie nie miałem żadnego. 18.10 byłem sam sobie kupić dwa pierwsze - Pain au Raisin i Tarte Tatin.

Taka refleksja mnie naszła z rana.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 14:07   #260
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że rok temu o tym czasie nie miałem ani jednego wosku. Rodzice wprawdzie mieli kupione dla mnie na urodziny 4 wraz z kominkiem, ale fizycznie nie miałem żadnego. 18.10 byłem sam sobie kupić dwa pierwsze - Pain au Raisin i Tarte Tatin.

Taka refleksja mnie naszła z rana.
Jakie wspomnienia
No i poszło.. teraz tej machiny nie da się zatrzymać
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 14:50   #261
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że rok temu o tym czasie nie miałem ani jednego wosku. Rodzice wprawdzie mieli kupione dla mnie na urodziny 4 wraz z kominkiem, ale fizycznie nie miałem żadnego. 18.10 byłem sam sobie kupić dwa pierwsze - Pain au Raisin i Tarte Tatin.

Taka refleksja mnie naszła z rana.
U mnie we wrześniu minęło 2 lata i nawet nie liczę ilę pieniędzy pierwszy zakup to kominek Yankee i woski :Misiu, Lake Sunset, Sweet Pea i chyba Kilimadzaro Stars

Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
Jakie wspomnienia
No i poszło.. teraz tej machiny nie da się zatrzymać
Oj nie da , a wrecz sie jeszcze bardziej rozkręca

A propos, byłam w Rosie i wciągnęłam kominek elektryczny z Air weeka bo był za niecałe 26 złote rozpala się tak samo szybko, jak PrtyLite, emisja zapachu w porzadku, no tylko wykonanie jest gorsze. PartyLite to fajne, ceramiczne kominki i jeszcze świecą jak lampka . A ten airwick ma plastykowy dół ,i nic nie swieci ALe jak za 26 zloty , to naprawde ok wosk Airwicka , grzane wino, bardzo ładnie pachnie na sucho,zobaczymy poźniej jak w paleniu i co z mocą

A w sówce palę Fireside Challet z Cheerfula , no i fajny, dymny zapach i tyle

a w salonie dopalam Whispering Woods, teraz wylazł troche męzczyzna , ale zapach jest ok

A tak w ogóle, to mam jakąs słaba emisje zapachów dzisiaj w domu. Cos powietrze źle sie rozchodzi
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 18:42   #262
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cloud 9 .... jest miłość kaszmirek z jakimis landrynkami

Bajka, moc idealna
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:21   #263
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Cloud 9 .... jest miłość kaszmirek z jakimis landrynkami

Bajka, moc idealna
Wiedzialam😉 za miesiąc będzie mój.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:35   #264
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

zaglądam od niedawna do was i podczytuję, jestem początkująca w temacie mam dopiero kilka wosków i samplerów, jeszcze żadnych świec ale już czuję, że to wciąga

U mnie dzisiaj daylight Flannel
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:08   #265
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wiedzialam😉 za miesiąc będzie mój.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Jest cudny i taki uniwersalny,całoroczny

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
zaglądam od niedawna do was i podczytuję, jestem początkująca w temacie mam dopiero kilka wosków i samplerów, jeszcze żadnych świec ale już czuję, że to wciąga

U mnie dzisiaj daylight Flannel
Kochana, uciekaj , gdzie pieprz rośnie, albo zacznij dorabiać
To mega uzależnia i cholerstwo drogie jest

No to dzisiaj testuję Sweet Woods zMilka i jest kolejna miłość
Podobny w klimacie do Cloud 9, otulacz z piękną, słodką nutą i tym , czymś drzewnym

Nie wiem, czy nie bedzie swiecy , bo one jeszcze takie piękne są
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:49   #266
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
zaglądam od niedawna do was i podczytuję, jestem początkująca w temacie mam dopiero kilka wosków i samplerów, jeszcze żadnych świec ale już czuję, że to wciąga

U mnie dzisiaj daylight Flannel
Witamy, witamy I jak tam Flannel? Ładny jest? Zastanawiałam się nad nim.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Jest cudny i taki uniwersalny,całoroczny



Kochana, uciekaj , gdzie pieprz rośnie, albo zacznij dorabiać
To mega uzależnia i cholerstwo drogie jest

No to dzisiaj testuję Sweet Woods zMilka i jest kolejna miłość
Podobny w klimacie do Cloud 9, otulacz z piękną, słodką nutą i tym , czymś drzewnym

Nie wiem, czy nie bedzie swiecy , bo one jeszcze takie piękne są
O tak, z tym uzależnieniem to święta prawda U mnie dziś Coconut Rain z Coloniala. Od lat szukam mojego ideału kokosa (musi być słodki) i ten zdecydowanie prowadzi :thumbup: Będzie duża świeca. Później, żeby pozostać w klimacie słodkości, planuję Simply Vanilla, też z Coloniala. A narazie biorę się za zmianę pościeli w całym domu
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:37   #267
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Witamy, witamy I jak tam Flannel? Ładny jest? Zastanawiałam się nad nim.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------



O tak, z tym uzależnieniem to święta prawda U mnie dziś Coconut Rain z Coloniala. Od lat szukam mojego ideału kokosa (musi być słodki) i ten zdecydowanie prowadzi Będzie duża świeca. Później, żeby pozostać w klimacie słodkości, planuję Simply Vanilla, też z Coloniala. A narazie biorę się za zmianę pościeli w całym domu
Flannel ładny delikatny, drzewno-piżmowy, podoba się też mężowi.

Paliłam wcześniej Tropical Nectar z Colonial i to był zły wybór na deszczowy dzień liczyłam na tropikalne owoce na osłodę dnia a wyszła guma balonowa i do tego duża projekcja. Flannel przy tym to faktycznie przytulny kocyk

Teraz chcę kupić jakiś ładny świecznik na sample, bo mam tylko jeden i kilka wosków.. Jak nic czeka mnie uzależnienie i bankrut w portfelu
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 13:23   #268
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Palę daylighta z classicka Kadzidło i mirre i jako daylight, moc średnia. Chyba jednak w kominku lepiej Zapach bardzo ciekawy ,orientalny,cięzki z lekką nutą meżczyzny. Mnie nie powalił

Są juz nowe , zimowe Country Ale czekam nadal cierpliwie na nowe gąski i moze village i wtedy zrobię zakup , chyba
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:15   #269
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie dziś na razie Denim WW i coraz bardziej się do niego przekonuję,pomimo,że nie jest w moich klimatach,bo troszeczkę czuję faceta. Jednak taki z niego oryginalny dziwak,że mi się podoba. Naprawdę wielki plus dla WW za zapach,którego jeszcze nie było.
A teraz palę Simply Vanilla Coloniala i to jest najpiękniejsza wanilia jaką było mi dane wąchać😍 Satynowo-kremowa,raczej niejedzeniowa,no przepiękna.Tylko moc moglaby byc lepsza,ale palę pokrojony sampler,moze wosk jest mocniejszy.
Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2017-10-07 o 18:21
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 19:31   #270
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Na wieczór w kominku Midnight rain CC
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 12:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.