Złamany paznokieć :( - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-16, 10:29   #121
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
jakm jest srodek nocy to nie mam wyjscia, sorry, ale co nie niszczy paznokci TIPSY? Wszystkie kleje niszczą płytke paznokcia, specjalne kleje, albo ze "specjalnosci" mają tylko specjalną cenę, albo nie trzymają tak mocno jak powinny.
Jesli wiecnie mamy S P E C J A L N E G O kleju, to rzeczywuscie radze najpierw pokryc plytke paznocia bezbarwnymlakierem.
Nie jestem specjalistka, jednak mimo wszystko wydaje mi sie, ze Super Glue nie jest dobrym rozwiazaniem.
Moze niech Paulakrk sie wypowie w tej kwesti.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 10:35   #122
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Nie jestem specjalistka, jednak mimo wszystko wydaje mi sie, ze Super Glue nie jest dobrym rozwiazaniem.
Moze niech Paulakrk sie wypowie w tej kwesti.
oj, napewno nie jest idwalnym rozwiązaniem, ale awaryjnym, jak dl amnie to lepsze niz robienie 1 tipsa na zlamanym paznokciu
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 11:58   #123
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

ostatnio mialam ten sam problem no i zastosowalam metode z chusteczka i klejem krpelka, ktora jest dosc mocnym klejem i naprawde skleja rozne cuda
no i efekt byl taki ze po 2 dniach a moze nawet po poltora dnia chusteczka zaczynala sie samoistnie odrywac a wiec oderwalam ja i 2 raz zrobilam to samo i tak bylo 3 razy i wkoncu spilowalam wszytskie pazurki i czekam na szybki ich odrost
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 12:03   #124
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
ostatnio mialam ten sam problem no i zastosowalam metode z chusteczka i klejem krpelka, ktora jest dosc mocnym klejem i naprawde skleja rozne cuda
no i efekt byl taki ze po 2 dniach a moze nawet po poltora dnia chusteczka zaczynala sie samoistnie odrywac a wiec oderwalam ja i 2 raz zrobilam to samo i tak bylo 3 razy i wkoncu spilowalam wszytskie pazurki i czekam na szybki ich odrost
wazne zeby najpierw przylozyc chusteczke na sychy pazokiec i dopieropotem podmarowac chusteczke po wierzchu klejem. Jak sie zrobi na odwrót to efekt marny. I im cienszy płatek chusteczki, tym lepiej
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 12:04   #125
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
wazne zeby najpierw przylozyc chusteczke na sychy pazokiec i dopieropotem podmarowac chusteczke po wierzchu klejem. Jak sie zrobi na odwrót to efekt marny. I im cienszy płatek chusteczki, tym lepiej
ale wlasnie tak robilam ni i nie wyszlo
a trudno niedlugo odrosna
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:17   #126
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
ale wlasnie tak robilam ni i nie wyszlo
a trudno niedlugo odrosna
następnym razem spróbuj odtłuścić moze paznokiec jakims alkoholem...
u mnie to działą paznokieć trzyma do końca ;D
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 10:02   #127
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

Ehh..przyszło mi łaczyć się w bólu...siostra TŻta robi 18 w niedzielę, ja zapuszczałam pazurki i własnie mi się złamał ten środkowy.... nie zostało nic białego :/ reszta ma białego ok. 4mm. Szkoda mi ścinać wszystkie.. Może przyczepić tipsa jednego i pomalować wszytskie na jeden kolorek? bedzie to widać jak tego tipsa spiłuję tak żeby był w kształcie innych?
Opłaca się?
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 20:55   #128
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Ja swoje piekne, dlugie paznkietki spilowalam do samej skorki. No coz, wczesniej czy pozniej i tak to je czeka, a wole to zrobic wczesniej by szybciej odrosly, chyba ze jest jakas okazja to staram sie jakos podtrzymac ten podlamany, ale nie zawsze to sie udaje.
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:57   #129
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Ehh..przyszło mi łaczyć się w bólu...siostra TŻta robi 18 w niedzielę, ja zapuszczałam pazurki i własnie mi się złamał ten środkowy.... nie zostało nic białego :/ reszta ma białego ok. 4mm. Szkoda mi ścinać wszystkie.. Może przyczepić tipsa jednego i pomalować wszytskie na jeden kolorek? bedzie to widać jak tego tipsa spiłuję tak żeby był w kształcie innych?
Opłaca się?

Warto sprobowac. Jesli sie okaze ze kiepsko to wyglada no to niestety czeka Cie
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 21:03   #130
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

A to jak się je krócej spiłuje to szybciej rosną? Udowodnione naukowo?
Na razie je zatrzymam - szkoda mi frencza Pomaluję sobię opuszek palca korektorem/lakierem w kształcie paznokcia i zobacze jak będzie Koleżanka mi mówiła ze tak kilka razy robiła i nie było widać prawie
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:31   #131
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

skimos- PRAWIE robi wielką różnicę
Z mojego doswiadczenia wynika, że jak mam paznokieć troche 'odrośniety' tzn widać 'białą cześć' to szybciej rośnie dużo trudniej jest zapuścić i dłużej to trwa całkiem obciętego pazura.

anastazjaa uzywaj sobie super glue do woli, ale proszę Cię nie wkręcaj nam, że to nie szkodzi....i nie gadaj, że tipsy niszczą paznokcie bo to już jest żałosne!
__________________
.+.=..

Edytowane przez zaczarovana
Czas edycji: 2006-09-19 o 16:32 Powód: literówka
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 16:36   #132
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Ehh..przyszło mi łaczyć się w bólu...siostra TŻta robi 18 w niedzielę, ja zapuszczałam pazurki i własnie mi się złamał ten środkowy.... nie zostało nic białego :/ reszta ma białego ok. 4mm. Szkoda mi ścinać wszystkie.. Może przyczepić tipsa jednego i pomalować wszytskie na jeden kolorek? bedzie to widać jak tego tipsa spiłuję tak żeby był w kształcie innych?
Opłaca się?
Nie będzie widać
I opłaca się


anastazjaa...a jak Ci wypadają włosy to tez je zbierasz z podłogi i przyklejasz z powrotem super glue?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 18:24   #133
Kasiaczek_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

No to moze ja sie wypowiem.jezeli jast paznokiec pekniety (czyli taki ze sie jeszcze trzyma) to najlepiej jest isc do salonu i usztywnic sobie tego zlamanego paznokcia zelem (koszt do 10 zl za jednego paznokcia). Ja tak zrobilam i spokojnie czekam sobie az mi odrosnie. Sposób awaryjny to taki zeby zakupic sobie zestaw sally hansena- nail repair kit, sklada sie on z kleju i pudru i jest naprawde dobry. Choc moze nie jest zbyt tani ale starcza na baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo. a co do super glu bym nie ryzykowala, lepiej kupic sobie w kiosku tipsy top choice i uzyc kleju ktory jest tam zamieszczony(najlepszy jest ten rozowy). Slyszalam jeszcze o slejaniu jedwabiem ale nie bede sie wypowiadac na ten temat bo nie jestem zorientowana w tej metodzie.
Pozdrawiam
Kasiaczek_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 11:23   #134
imaginations
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

ale jak utwardzić żelem?
imaginations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 11:47   #135
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

iść do specjalistkii o to poprosić
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 11:58   #136
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

A ja w takiej sytuacji wszystkie obicęłam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 12:32   #137
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

ja tez, i od nowa zapuszczałam ale neiwyczymałam i poszłam na żele Jedego przebolalam jak mi się złamał, drugiego też, ale bez trzech to już t ak głupio
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 14:43   #138
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

Oj od razu głupio....
Możesz mówić ,że to nowy trend Jesień 2006
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 15:18   #139
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

Jak mi sie zlamie tak jeszcze na cialku to podklejam go i czekam az odrosnie bo nie mozna go obciac Zazwyczaj uzywam do tego kleju do paznokci (ale musi byc dobry) albo zwyklego "super glue"(jest nie do zdarcia )
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 15:29   #140
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

Ja proponuje naprawic go FIBERGLASSem Ja mialam niejednokrotnie peknietegodo polowy paznokcia i fiberglass slicznie to naprawil. Tyle ze trzeba obchodzic sie delikatnie z takim paznokciem, bo caly robi sie twardy jak sklala. Przytrzasnelam go szuflada i zamiast sie zlamac, oderwalam sobie pol paznokcia teraz mam taki cieniutki ze nie moge z nim nic zrobic bo wyglada jakby go nie bylo.... musze czekac az odrosnie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:22   #141
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

od 4 miesiecy mam na naturalnych paznokciach żel ,przed chwilą złamałam paznokiec w połowie bół jak ........,aż do krwi .Niewiem co teraz
czy na złmany paznokiec moge isc zrobic na nowo żel jesli nawet krew poleciaqła czy musze go ściąć i czekac aż odrośnie?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 10:53   #142
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez maszka5 Pokaż wiadomość
od 4 miesiecy mam na naturalnych paznokciach żel ,przed chwilą złamałam paznokiec w połowie bół jak ........,aż do krwi .Niewiem co teraz
czy na złmany paznokiec moge isc zrobic na nowo żel jesli nawet krew poleciaqła czy musze go ściąć i czekac aż odrośnie?
Swojego czasu, gdy miałam dłuuugaśne żelowe paznokcie złamałam tak samo. Paznokcieć pękł do krwi, ale cały żel został na paznokciu - poszłam do mojej babeczki, ona spiłowała mi żel i po 3 dniach, jak paznokcieć się zagoił (zszedł strupek) nałozyłam nowy. Pazur odrastał około miesiąca, bo to złamanie bardzo skróciło mi płytkę, ale ostatecznie dobrze się skończyło.

Ściągnąć, poczekać aż się podgoi i myślę, że można jeszcze raz nakładać.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 06:49   #143
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
FIBERGLASS to jedna z metod przedluzania lub utwardzania pazurkow Tyle ze zestaw do fiberglass nie kosztuje kilkaset zl tylko okolo 100 z przesylka, malo kto to go uzywa bo raczej wszyscy preferuja zel i akryl Ja uwielbiam fiberglass
znalazlam wczoraj taki zestaw w drogerii.
I chciałabym sie zapytać jak to nałożyć w warunkach domowych zęby "było dobrze"? Oczywiście nie chce usztywniać całych paznokci, tylko "skleić" miejsce gdzie mi sie nadłamał paznokieć.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:08   #144
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

Wypróbowałam dziś chusteczkową metodę i mam nadzieję że to zabezpieczy paznokieć przed dalszym złamaniem tak strasznie o nie dbałam a tu taki pech!! ;(

Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym polega metoda ratowania paznokcia u stylistki za pomocą jedwabiu??

Nie chciałabym skracać wszystkich paznokci i będę kombinować wszelkimi sposobami żeby je ratować
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:55   #145
diablica82
Przyczajenie
 
Avatar diablica82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

Ja ostatnio tez mialam problem ze zlamanym paznokciem. Przeczytalam o plasterkach i poszlam do drogerii kupic. Niestety Pani nie miala ich, ale polecila mi klej do paznokci. Podeszlam do tego dosc sceptycznie - klej marki Coral za 6,50zł wygladajacy jak bezbarwny lakier nie zrobil na mnie wrazenia. Ale kupilam go. I dzieki niemu juz od 3 dni chodze ze sklejonym paznokciem i jak do tej pory o nic nie zahaczylam moze nie jest to idealny sposob, bo na paznokciu i tak jest zgrubienie w miejscu posmarowania,ale przynajmniej w moim przypadku (pekniety paznokiec na kciuku prawie na polowie szerokosci) trzyma plytke razem. pomalowany jasnym lakierem wyglada calkiem estetycznie
diablica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:05   #146
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

też mi się tak kiedyś złamał i bardzo bolało nawet nie próbowałam tego obcinać bo pewnie przypominało by to krwawą masakrę nakleiłam kawałek plasterka (zmieniałam go codziennie lub co drugi dzień) po około tygodniu odrósł na tyle że mogłam go obciąć.
moim zdaniem to bardzo dobry pomysł jak ktoś pytał co mi się stało to po prostu mówiłam że tak go złamałam i dla nikogo nie było to nic dziwnego
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:14   #147
tiggra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

widzę, że nie tylko ja mam ten problem...
plasterki odpadają, zestawu Nail repair kit Sally Hansen jak i kleju Superhold już nie można nigdzie dostać, a do Corala jak poprzedniczka jestem sceptycznie nastawiona.. (chociaż chyba faktycznie spróbuję)... a paznokcie łamią się co raz głębiej.. Czy ktoś ma pojęcie o jakichś innych klejach do naturalnych paznokci (a nie tych paskudztw do tipsów)?
Moje pazurki czekają na ratunek
tiggra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 10:08   #148
psylepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

widze ze łamanie się paznokci na kciukach "w połowie długości" nie tylko mi się zdarza
http://perfumeria.pedet.pl/Sally+Han...3054,1,i2.html znalazłam coś takiego... jeszcze nie sprawdzałam czy działa ale moze warto ? Wg producenta:
"Zalety Nail Repair Kit:
- Uzupełnia pęknięcia i ubytki w paznokciu dzięki nowoczesnej, trwałej formule,
- Łączy i wzmacnia uszkodzone części paznokcia,
- Jest praktycznie niewidoczny po związaniu z paznokciem. "

BRZMI CAŁKIEM NIEŻLE OBY BYŁO PRAWDZIWE hihi
psylepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:27   #149
florus
Rozeznanie
 
Avatar florus
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: e
Wiadomości: 747
Dot.: Re: złamany paznokieć

są jakies plasterki na paznokiec złamany
florus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:57   #150
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: złamany paznokieć

Owszem, są. Zrobione z folii Równie dobrze możnaby nakleić taśmę klejącą na paznokieć. Prawdziwy przebłysk geniuszu firmy essence Dziadostwo na maxa.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.