Czysto schludnie , ale nie wyniosle ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 11:15   #1
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279

Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?


Dziewczyny jak wygladac ladnie i zadbanie , czysto schludnie ale tak by nie nazyano mnie damulka lub modnisia ? Nie lubie tego chce teraz wygladac normalnie , tak swiezo i ladnie !!! Chcialabym wygladac czysto , ale normalnie , nie wyniosle , nie na taka ktora goni za moda ... jak to osiagnac ?Chodzi tez o to zebym nie wygladala jak sierota nieboza ) Chce zmienic tez charakter na mila osobke , jak wygladac ladnie i tak jakbym dopiero wyszla z kapieli ?? ?? ...
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:36   #2
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Przede wszystkim dbaj o to, by ubrania, które nosisz były wyprasowane, nie pomięte czy wybrudzone. Wrażenie schludności łatwo osiągnąć przez minimalizm - nie przesadzaj z dodatkami, biżuterią, krzykliwymi wzorami. Staraj się nosić dużo jasnych kolorów.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:44   #3
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

*Ubrania powinny być dobrej jakości (dobre materiały, porządne wykonanie, nie jakieś tam wystające nitki czy coś w tym stylu).
*Zawsze uprane i idealnie wyprasowane.
*Dodatki srebrne lub złote nie jakieś tandetne podróby
*Ubranka odpowiednie do okoliczności
*Jasne kolorki
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 12:26   #4
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Kolory jasne(sprawia to wrażenie czystości i schludności),ale nie krzykliwe jakieś róże,żółcie ostre czy coś takiego

Postaw na jakość,a nie ilość-lepiej mieć kilka porządnych,lepszych gatunkowo ubrań niż stertę szmatek na jeden raz

Aha i buty-jak patrzę na ludzi na ulicach to czasem się zastanawiam czy oni nie znają pasty do butów.

No i makijaż-być powinien,ale tak jakby go nie było Rzadko która kobieta wygląda lepiej bez niego niż z nim Niewidoczny.
W torebce koniecznie puder do matowienia noska jeśli się świeci

Ale się rozpisałam

Polecam wątek minimalizm
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=minimalizm
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 12:28   #5
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Też polecam Ci minimalizm, raczej stonowane kolory. Nie przesadzaj też z makijażem, trzymaj się beżów, brązów itp.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 12:40   #6
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Jasne kolory !! Ogromna rada Serio ) Chcialabym wygladac jak anioleek ) Tak zwiewnie i jaaasno Bo wiecie chcialabym sprawiac takie wrazenie ze otoczenie nie skomentuje mnie " Glupia damusia " . hce wygladac czysto i schludnie ... Jak aniolek Ale zeby nie wygladac nudnie to np. jakies nadruki , jednak tylko napisy , nic wiekszego , kwiecistego
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 13:12   #7
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Hmm dziewczyny , kupilam ostatnio turkusowe rurki . Takie proste , ale kolor Turkus ... I co ... Juz nie bedzie minimalizm ? ;( Nie wyrzuce ich przeciez
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 13:14   #8
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

No co s ty, nie wyrzucaj, minimalizm to nie tylko jasne kolory i pastele. Dobierz do nich np. biały, gładki tiszert, będzie wyglądać świetnie.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 13:46   #9
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
Bo wiecie chcialabym sprawiac takie wrazenie ze otoczenie nie skomentuje mnie " Glupia damusia " .
Wybacz, ale wydaje mi się, że Twój problem leży nie w stylu ale w czymś zupełnie innym. Nie można bezkrytycznie gonić za akceptacją i uznaniem innych. Kształtuj swój styl w oparciu o swój własny gust a nie w oparciu o ludzi którzy nie mają pewnie dla Ciebie żadnego znaczenia. Nigdy nie zadowolisz wszystkich obojętnie co byś na siebie nie założyła, zapamiętaj to sobie. Możesz nawet wziaść walizkę kasy, jechac do Mediolanu na mega shopping i po powrocie usłyszeć, że jesteś właśnie tą "głupią damusią" chociażby ze zwykłej zazdrości. I co wtedy? Pomimo super ciuchów w szafie będziesz dalej nieszczęśliwa, bo znalazł się ktoś kto to negatywnie skomentował?
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:08   #10
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

polecam:
jeansy - bo to klasyka - tylko DOBRA jeansy, a nie takie co wiecej maja dodatkow niz bawelny. po imitacjach jeansow strasznie widac ze to kiepski material
do tego - biala bluzka- ale pamietaj !!- bez jakis mega wzorow!
do tego biale albo czarne adidasy, lub baletki lub inne ciekawe buty.
wystrzegaj sie plastikowych dodatkow i pozlacanej bizuterii poniewaz to strasznie tandetnie wyglada
to chyba tyle
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:32   #11
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Zgadzam sie z LiliHoney ! ty sama powinanaś kształtować swój styl opierajac się na swojej osobowości. Ubieraj to co czujesz za odpowiednie i stosowne. Jeżeli dla Ciebie schludne są turkusowe rurki to je ubierz Warto brać do serca te porady typu : minimalizm,jasne kolorki,wyprasowane,czysc iutkie bo to wszystko prawda! Ale warto też nie zatracać swojej osobowości Jestem przekonana,ze i tak jesteś schludna i elegancka
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 20:16   #12
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

) Dziekuje ) Ale ja sie na prawde zle czuje jak ktos nazywa mnie damusia i glupia .Pisalam juz ze jestem raczej wrazliwa na krytyke i plotki ... A jeszcze moja kolezanka ktora mi wszystko powtarza .... Jak mozna oceniac po wygladzie ... dlatego chce wygladac tak by nikt nie doczepil sie ze damusia wystrojona ani ze wyglada jak ze smietnika ;PMam kolezanke ktora wyglada bardzo ladnie i swiezo ... Ciemna karnacja i takie kontrasty czarne rurki + biala bluzka Najlepszy wlasnie jest minimalizm . Czyli wzory na bluzkach odpadaja ? Mam taka biala bluzke z rozowymi zakonczeniami i z 4 kroliczkami playboya xD rozumiem ze odpada ? Albo bluzka w bialo rozowe paski na ramiaczkach ? Hmm ...Kupilam dzis w housie za 20 zl biala czysta bluzke z takim polkolistym dekoldzikiem Bardzo fajnie wyglada do tych turkusowych rurek
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 20:48   #13
Mikaela_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 43
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Dodalabym do tego jeszcze odpowiedni fryz- nie rzucajacy sie w oczy, blyszczace wlosy i nie rozczochrane. Bo fryzura tez jest wazna w budowaniu wizerunku.
__________________
...
Mikaela_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 07:10   #14
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
) Dziekuje ) Ale ja sie na prawde zle czuje jak ktos nazywa mnie damusia i glupia .Pisalam juz ze jestem raczej wrazliwa na krytyke i plotki ... A jeszcze moja kolezanka ktora mi wszystko powtarza
Ja też, ale zrozumiałam, że nadszedł czas by nabrac do tego wszystkiego dystansu. Chociażbyś wyglądała najlepiej to i tak zawsze znajdzie się ktoś komu to nie będzie pasować. Na największą krytykę naraziłabyś się gdybyś właśnie teraz naginając się na ludzi w ten sposób Cie nazywający, zmieniła styl. Tylko byś im wtedy dała satysfakcję i dalej by Cię krytykowali, dla zabawy. Złośliwych ludzi najbardziej zaboli totalna ignorancja z Twojej strony. Pamietaj o tym
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 07:21   #15
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Ja właśnie zauważyłam,że dziewczyny ładnie ubrane i fajnie wyglądające dzielą się na te po prostu fajnie wyglądające i na te fajnie wyglądające z nutką perfekcjonizmu(w dobrym tego słowa znaczeniu)

Ostatnio widziałam dziewczynę przecietnej urody ale zrobiła na mnie wrażenie bo wszystko miała idealnie- idealny koczek,błyszczące włosy, minimalny makijaż ale zadbana cera, zadbane brwi, idealny french na paznokciach, idealnie dobraną biżuterię itp. Po prostu niby wyglądała normalnie ale było widać,że wszystko jest przemyślane i że dba o szczegóły.


Ja nigdy taka nie bede bo mam duszę bałaganiary i niechluja.


Dlatego uważam,że właśnie minimalnizm i dbanie o szczegóły, dodatki sprawi,że całość bedzie się prezentować schludnie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:22   #16
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Czysto schludnie , ale nie wyniosle ?

Czyli jakie zasady ? Wypiszmy w punktach
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.