walka z brzuszkiem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 12:44   #121
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: walka z brzuszkiem

a Hmm... jakies dobre ćwiczenia na boczki ? ;>
Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 12:49   #122
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: walka z brzuszkiem

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69579
zjedź na dół jest ćwiczenie na boczki, z rysunkiem pomocniczym, który wykonała jedna z wizażanek
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:46   #123
Biedroneczka666
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Górki, góreczki :) Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 59
Talking Dot.: walka z brzuszkiem

Ćwiczyłam I to porządnie. Nawet się porozciągałam później.
__________________
A miało być tak pięknie... Bzdura.

Marzenia. Wielkie pozbywanie.
Biedroneczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:38   #124
katarinka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: walka z brzuszkiem

I jak wam idzie dziewczyny?
Ja dalej ćwiczę chociaż przyznam że miałam jakieś 3 dni przerwy bo nic mi się nie chciało ;/ ale wczoraj znowu zaczęłam... Ale brzuch dalej taki sam Chociaż na boczkach czuje różnice (ale jeszcze jej chyba nie widać)
najgorsze jest to że zaczęłam ćwiczyć też nogi i jak nigdy nie miałam cellulitu to teraz mi się pojawił ;/ Nie mam pojęcia czemu. Skoro ćwicze nogi to powinnam miec je szczuplejsze... No ale na razie nie rzuca się w oczy.

mam do was jeszcze jedno pytanie... Oprócz brzucha zawsze miałam też dość grube ręce ;p ale wysoko - koło ramion i przez jestem jakaś...szeroka. Wiecie może jak można schudnąc z rąk? ;p albo właśnie z okolic ramion?(klatka piersiowa)bo jestem dość szeroka. Ktoś mi powiedzial że ćwiczenia siłowe powinny pomóc ale boje się że wtedy zrobie się jeszcze szersza
katarinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:49   #125
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Wiecie może jak można schudnąc z rąk? ;p albo właśnie z okolic ramion?(klatka piersiowa)bo jestem dość szeroka. Ktoś mi powiedzial że ćwiczenia siłowe powinny pomóc ale boje się że wtedy zrobie się jeszcze szersza
przylaczam sie do pytania
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 20:15   #126
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez katarinka2 Pokaż wiadomość
I jak wam idzie dziewczyny?
Ja dalej ćwiczę chociaż przyznam że miałam jakieś 3 dni przerwy bo nic mi się nie chciało ;/ ale wczoraj znowu zaczęłam... Ale brzuch dalej taki sam Chociaż na boczkach czuje różnice (ale jeszcze jej chyba nie widać)
najgorsze jest to że zaczęłam ćwiczyć też nogi i jak nigdy nie miałam cellulitu to teraz mi się pojawił ;/ Nie mam pojęcia czemu. Skoro ćwicze nogi to powinnam miec je szczuplejsze... No ale na razie nie rzuca się w oczy.

mam do was jeszcze jedno pytanie... Oprócz brzucha zawsze miałam też dość grube ręce ;p ale wysoko - koło ramion i przez jestem jakaś...szeroka. Wiecie może jak można schudnąc z rąk? ;p albo właśnie z okolic ramion?(klatka piersiowa)bo jestem dość szeroka. Ktoś mi powiedzial że ćwiczenia siłowe powinny pomóc ale boje się że wtedy zrobie się jeszcze szersza
mysle ze na efekty troche dluzej trzeba poczekac a z tym naglym celulitem to jakos sie wierzyc nie chce, moze teraz po prostu bardziej sie przyjrzalas nogom? jezeli chcesz ogolnie schudnac to dieta i bieganie/plywanie itp bo wg mnie silowy trening wlasnie Cie jeszcze bardziej rozbuduje; no i systematycznosc i efekty zacznij oceniac po miesiacu albo pozniej bo tak szybko to sie nie da skutecznie schudnac, znaczy moze i da jakas glodowka ale to kompletnie nie ma sensu
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:43   #127
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: walka z brzuszkiem

gabi86, trening siłowy jest jak najbardziej wskazany I z pewnościa niczego nie rozbuduje (jedynie na poczatku może być takie złudne wrażenie). Ale przy odchudzaniu niestety jest niezbędny. To on nakręca cały metabolizm. który swoją drogą jest zwalniany przez aeroby...
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 22:18   #128
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
gabi86, trening siłowy jest jak najbardziej wskazany I z pewnościa niczego nie rozbuduje (jedynie na poczatku może być takie złudne wrażenie). Ale przy odchudzaniu niestety jest niezbędny. To on nakręca cały metabolizm. który swoją drogą jest zwalniany przez aeroby...
ja tak na logike to bralam bo sie az tak nie znam; przeciez faceci jak cwicza to "rosną", ale dobra niech sie bardziej doinformowani ode mnie wypowiadaja
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:34   #129
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
ja tak na logike to bralam bo sie az tak nie znam; przeciez faceci jak cwicza to "rosną", ale dobra niech sie bardziej doinformowani ode mnie wypowiadaja
Spoko mi tez się tak wydawało I nie jestem jakoś świetnie doinformowana W każdym bądź razie troszke poczytałam i dowiedziałam się, że trzeba podkręcić metabolizm. I tez kiedyś byłam przekonana, że aeroby i dieta, dieta i aeroby i byłam w szoku jak się okazało, że jeszcze ten trening siłowy lub HIIT :P Straszne Ale najlepiej niech jeszcze ktoś bardziej kompetentny się wypowie I wypowiadaj się, jak najwięcej Pozdrawiam serdecznie
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:51   #130
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: walka z brzuszkiem

A ja to ciagle zaczynam i przestaje i tak juz chyba od marca. Czuje ze chudne później znowu. Ahh.......... Ale od jutra to juz naprawde biore sie za siebie - walcze z brzuchem jak w temacie. To jest brzuchooooooool. Nie lubie go. Tyje w brzuchu, biodrach i udach. Rece to mam takie chude, tak samo lydki, mam ladne nogi tylko te nieszczesne uda, ale da sie przezyc. Najgorszy jest brzuch, nie wiem skad sie bierze.

Diete od dawna mam taka w miare, unikam tego czego unikac powinnam.Pije duuzo wody. Zobaczymy jak to bedzie.

A od jutra zaczynam ten trening http://www.sfd.pl/Trening_brzucha_dl...1-t194872.html

A6W zbyt monotonna jak dla mnie. Zyczcie mi powodzenia
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 11:11   #131
Biedroneczka666
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Górki, góreczki :) Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 59
Dot.: walka z brzuszkiem

Kurczę a ja wczoraj wzięłam się za skakankę 10 min. A dziś nie mogę chodzić. Bolą mnie łydki tuż pod kolanem.
Kurczę, nie wiem czy to zła technika czy co? Czy to normalne przy skakniu 'rowerkiem'?

Ewelka powodzenia
__________________
A miało być tak pięknie... Bzdura.

Marzenia. Wielkie pozbywanie.
Biedroneczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 16:10   #132
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
Spoko mi tez się tak wydawało I nie jestem jakoś świetnie doinformowana W każdym bądź razie troszke poczytałam i dowiedziałam się, że trzeba podkręcić metabolizm. I tez kiedyś byłam przekonana, że aeroby i dieta, dieta i aeroby i byłam w szoku jak się okazało, że jeszcze ten trening siłowy lub HIIT :P Straszne Ale najlepiej niech jeszcze ktoś bardziej kompetentny się wypowie I wypowiadaj się, jak najwięcej Pozdrawiam serdecznie
w sumie jeszcze pomyslalam i mam koncepcje... bo to jest tak ze malo powtorzen z duzym obciazeniem wyrabia/powieksza mięśnie ale jesli by robic silowy duzo powtorzen z malutkimi obciazeniami to chyba byloby dobrze rozniez pozdrawiam; a to ze areoby zwalniaja metabolizm to nie slyszalam, dlaczego tak jest ?

Cytat:
Napisane przez Biedroneczka666 Pokaż wiadomość
Kurczę a ja wczoraj wzięłam się za skakankę 10 min. A dziś nie mogę chodzić. Bolą mnie łydki tuż pod kolanem.
Kurczę, nie wiem czy to zła technika czy co? Czy to normalne przy skakniu 'rowerkiem'?
moze to zakwasy po prostu

Ewelka powodzenia
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:48   #133
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
w sumie jeszcze pomyslalam i mam koncepcje... bo to jest tak ze malo powtorzen z duzym obciazeniem wyrabia/powieksza mięśnie ale jesli by robic silowy duzo powtorzen z malutkimi obciazeniami to chyba byloby dobrze rozniez pozdrawiam; a to ze areoby zwalniaja metabolizm to nie slyszalam, dlaczego tak jest ?
Z tego co wiem to jest tak, że trenując trening siłowy lub HIIT podkecasz metabolizm na dłuższy czas i pomimo, że podczas samego wysiłku nie spalasz dużo to Twój metabolizm jest nakręcony jeszcze przez nawet 34h (no niech tkoś mnie poprawi jesli się mylę :P). A po aerobach nie ma żadnego efektu. Spalisz jedynie to co w trakcie biegania. Z czasem organizm przyzwyczaja się do aerobów i trzeba zwiększać ich długość, a przecież niemożliwe jest bieganie p;owiedzmy przez 2h :P No i wiadomo, jeśli na początku prowadzisz siedzący tryb życia, tyo metabolizm trochę Ci się poprawi po jakiejkolwiek ruchu, także po aerobach, ale to tylko na początku. No i jakoś kiedyś na sfd czytałam, że po dłuższym czasie nawet zwalnia się to tempo metabolizmu przy aerobach, ale nie wiem dokładnie dlaczego
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:01   #134
cacharel^
Raczkowanie
 
Avatar cacharel^
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 258
Dot.: walka z brzuszkiem

Ale mnie tu dawno nie bylo!!! Sie watek rozrosl

No niestety, sesja mnie przygniotla i nie mialam czasu na brzuszki Jak mialam, to padalam na twarz

Ale jutro ostatni egzam i od jutra cwicze. Z TZetem wiec bedzie razniej.

Piszcie jak tam efekty cwiczen!!
__________________
There is risk, there is pleasure...
cacharel^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:56   #135
Biedroneczka666
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Górki, góreczki :) Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 59
Dot.: walka z brzuszkiem

Dziś z nogami jeszcze gorzej. Chodzę na zgiętych nogach, bo ich wyprostować nie mogę. Nie ćwiczyłam wczoraj. Próbowałam masować, naciągać delikatnie. I guzik.
Nie umiem skakać na skakance xD
__________________
A miało być tak pięknie... Bzdura.

Marzenia. Wielkie pozbywanie.
Biedroneczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:34   #136
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Biedroneczka666 Pokaż wiadomość
Dziś z nogami jeszcze gorzej. Chodzę na zgiętych nogach, bo ich wyprostować nie mogę. Nie ćwiczyłam wczoraj. Próbowałam masować, naciągać delikatnie. I guzik.
Nie umiem skakać na skakance xD
A rozciągałąs się dobrze po skakaniu? Naprawdę dobre rozciąganie minimalizuje zakwasy
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:17   #137
Biedroneczka666
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Górki, góreczki :) Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 59
Dot.: walka z brzuszkiem

po skakaniu nie za dobrze I to w ogóle nie wygląda jak zakwas Tak jakoś mnie ciągnie Ale dam radę Trzeba być twardym, nie miętkim
__________________
A miało być tak pięknie... Bzdura.

Marzenia. Wielkie pozbywanie.
Biedroneczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:22   #138
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Biedroneczka666 Pokaż wiadomość
po skakaniu nie za dobrze I to w ogóle nie wygląda jak zakwas Tak jakoś mnie ciągnie Ale dam radę Trzeba być twardym, nie miętkim
Chyba wiem o co chodzi. Ja tak miałam po bieganiu z łydkami. W sumie sporo się rozciągałam, więc zakwasy w pachwinkach czy pod kolanami były minimalne, ale łydki mnie tak bolały, że chodzic nie mogłam - i to właśnie nie były zawkasy. Chyba po prostu moje mięśnie łyde nie były przyzwyczajone do tak ciężkiej pracy, więc to był dla nich szok na początku :P Ale już jest w porządku Także to minie, tylko uważaj żeby nie przesadzić bo możesz sobie coś naciągnąc i będziesz musiała zapomniec o skakaniu przez dłuższy czas
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:14   #139
Biedroneczka666
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Górki, góreczki :) Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 59
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
Chyba wiem o co chodzi. Ja tak miałam po bieganiu z łydkami. W sumie sporo się rozciągałam, więc zakwasy w pachwinkach czy pod kolanami były minimalne, ale łydki mnie tak bolały, że chodzic nie mogłam - i to właśnie nie były zawkasy. Chyba po prostu moje mięśnie łyde nie były przyzwyczajone do tak ciężkiej pracy, więc to był dla nich szok na początku :P Ale już jest w porządku Także to minie, tylko uważaj żeby nie przesadzić bo możesz sobie coś naciągnąc i będziesz musiała zapomniec o skakaniu przez dłuższy czas
Dziękuję
Właśnie to nie są zakwasy. Ciągnie mnie coś w środku xD Utrudnia mi to chodzenie Ale jak się ruszam to jest w miarę Gorzej jak się np zasiedzę, wtedy wstać nie mogę


A wracając do głównego tematu Na brzuszku to ja mam zakwasy Ale dziś już będę ćwiczyć A jak Wam leci?
__________________
A miało być tak pięknie... Bzdura.

Marzenia. Wielkie pozbywanie.
Biedroneczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 18:07   #140
2222222222m2222222222m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: walka z brzuszkiem

och... dziewczyny zobaczyłam wasze forum i wziełam sie za siebie... ćwicze dopiero od 4 dni(wiem niewiele) ale już zuwazyłam różnice-mój brzuszencjo już tak nie wystaje...<szok>...


a z tymi zakwasami to też tak miałam jak w kwietniu robiłam brzuszki... spróbuj sie rozciągać i nie przestawać ćwiczyćto przejdzie..

ja sie rociągałam leżąc na brzuchu na podłodze prostować ręce podnisząc klatkę piersiową(tak jak do pompek tylko że biodra zostają na podłodze)..

spróbuj mi to pomogło...POZDR
2222222222m2222222222m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:10   #141
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: walka z brzuszkiem

Ja tez toczę wojnę z moim brzuchatym...
Chcę zlikwidować flaczka którego mam... Najgorsze jest to ze mam zespół jelita nadwrażliwego - tzn po zjedzeniu prawie wszystkiego wydyma mi brzuch i wyglądam jakbym była w ciązy

A to coś dla nas wszystkich na zmotywowanie: (już go wklejałam w wątku o motywujących zdjeciach ale tu też sie przyda )
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:25   #142
Biedroneczka666
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Górki, góreczki :) Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 59
Dot.: walka z brzuszkiem

Dzięki

Hehe, zdjęcie chyba na doła
__________________
A miało być tak pięknie... Bzdura.

Marzenia. Wielkie pozbywanie.
Biedroneczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:42   #143
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Wiecie może jak można schudnąc z rąk? ;p albo właśnie z okolic ramion?(klatka piersiowa)bo jestem dość szeroka. Ktoś mi powiedzial że ćwiczenia siłowe powinny pomóc ale boje się że wtedy zrobie się jeszcze szersza


Ćwicząc areobowo chudnie się z całego ciałka. do tego trzeba by dołaczyć cwiczenia siłowe na ręce,barki i klatkę piersiową .Ćwiczy sie wtedy z małym obciążeniem wykonujac w miarę energiczne ruchy. Są to tak zwane ćwiczenia na 'rzezbę' Ćwicząc małymi cięzarami i dosc szybkim tempem na pewno nie rozbudują Ci się mięsnie tylko zostaną wysmuklone i podkreślone.POWODZENIA:cm ok:
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:42   #144
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: walka z brzuszkiem

zazdroszcze wszystkim ktorym udaje sie zgubic brzuch, ja sie chyba poddam. w wakacje potrafilam zrobic codziennie okolo 600 brzuszkow 600 cwiczonek typu nozyce itd cwiczyc aeroby 2 godz dziennie i nic. chudlam a brzuch nadal jest. wygladam jak w ciazy a reszta ciala wychudzona.poddaje sie.
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 08:09   #145
Biedroneczka666
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Górki, góreczki :) Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 59
Dot.: walka z brzuszkiem

Kokosi! Nie poddawaj się! Może powinnaś spróbować czegoś innego.
__________________
A miało być tak pięknie... Bzdura.

Marzenia. Wielkie pozbywanie.
Biedroneczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 08:30   #146
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: walka z brzuszkiem

robilam 6 weidera 8 min abs pilates silownia aerobik abgymnic glodowki co jeszcze mozna
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 08:52   #147
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez kokosi Pokaż wiadomość
robilam 6 weidera 8 min abs pilates silownia aerobik abgymnic glodowki co jeszcze mozna

może masz jakieś problemy jelitowe często tak jest,a brzuszek Ci wydyma? Sorki że się tak wcinam ja wczoraj troszke poczytałam co piszecie,bo też mam problemik z brzuszkiem.

mi brzuchol pomału schodzi ale tez muszę wkładać dużo pracy.Mam też problemy z jelitami i jak tylko wstanę rano to brzuszek mam mozliwy(oprócz tego,ze jest sflaczały i jeszcze troszkę za duzy) ale jak tylko zjem śniadanie to jak balon,moze ty masz to samo.
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:15   #148
bubblegum
Raczkowanie
 
Avatar bubblegum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 159
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez kokosi Pokaż wiadomość
zazdroszcze wszystkim ktorym udaje sie zgubic brzuch, ja sie chyba poddam. w wakacje potrafilam zrobic codziennie okolo 600 brzuszkow 600 cwiczonek typu nozyce itd cwiczyc aeroby 2 godz dziennie i nic. chudlam a brzuch nadal jest. wygladam jak w ciazy a reszta ciala wychudzona.poddaje sie.

Napisz swój przykładowy jadłospis. Nieważne ILE jesz, ale CO jesz. Dieta to 70% sukcesu, możliwe, że nie potrafisz skomponować jej w prawidłowy sposób.

600 brzuszków dziennie to zdecydowanie za dużo.

Ułóż dobrą dietę, ćwicz aerobowo i siłowo; efekty powinny być.

edit.

Mogłaś przez głodówki bardzo spowolnić metabolizm, przez co teraz zjedzenie czegokolwiek może powodować to, że brzuch wygląda tak, a nie inaczej. Jeśli trening był źle ułożony możliwe, że spalałaś mięśnie, a nie tłuszcz.
__________________
start: 01. 06.
65, 64, 63, 62.2, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55


22..06.
talia: 70 cm, będzie 63 cm
na wysokości pępka: 82cm, będzie 75 cm



Nie da to się tylko spodni przez głowę włożyć!!







bubblegum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:34   #149
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez bubblegum Pokaż wiadomość
Napisz swój przykładowy jadłospis. Nieważne ILE jesz, ale CO jesz. Dieta to 70% sukcesu, możliwe, że nie potrafisz skomponować jej w prawidłowy sposób.

600 brzuszków dziennie to zdecydowanie za dużo.

Ułóż dobrą dietę, ćwicz aerobowo i siłowo; efekty powinny być.

edit.

Mogłaś przez głodówki bardzo spowolnić metabolizm, przez co teraz zjedzenie czegokolwiek może powodować to, że brzuch wygląda tak, a nie inaczej. Jeśli trening był źle ułożony możliwe, że spalałaś mięśnie, a nie tłuszcz.
no to przykladowy wyhglada tak mniej wiecej
sniadanie: platki musli /nestle fit/lub owsiane z mlekiem o,5 %
2 snaidanie: chleb waza z : serkiem/twarozkiem i warzywa typu pomidor etc
obiad: zupy warzywne, ryby rzadziej drob. czasami makaron ale to juz naprawde musze miec ochote. czasem jajka gotowane. surowki etc
przekaska: jogurt naturalny z owocami swoimi/ albo jogurt activia
kolacja: salatki warzywne jakas kanapka z wazy etc
wypijam : 2 kawki z mlekiem 0,5 % i jedna herbatke: albo czerwona albo na odchudzanie jakas.

nie jem wcale: jedzenia smazonego na oleju (czasem jak juz to na oliwie), bialego pieczywa, masla, majonezu ziemniakow

z grzeszkow ;P
czasami (mniej wiecej raz w tyg) cos slodkiego : najczesciej to batonik ten corny czy taki z ziarnami albo 2-3 kostki czekolady gorzkiej czasami ale to tak sporadycznie snickers lub lody.
raz na miesiac lub rzadziej mniej wiecej_ jakis fast food typu maly kebab czy pizza
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:35   #150
bubblegum
Raczkowanie
 
Avatar bubblegum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 159
Dot.: walka z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez kokosi Pokaż wiadomość
no to przykladowy wyhglada tak mniej wiecej
sniadanie: platki musli /nestle fit/lub owsiane z mlekiem o,5 %
2 snaidanie: chleb waza z : serkiem/twarozkiem i warzywa typu pomidor etc
obiad: zupy warzywne, ryby rzadziej drob. czasami makaron ale to juz naprawde musze miec ochote. czasem jajka gotowane. surowki etc
przekaska: jogurt naturalny z owocami swoimi/ albo jogurt activia
kolacja: salatki warzywne jakas kanapka z wazy etc
wypijam : 2 kawki z mlekiem 0,5 % i jedna herbatke: albo czerwona albo na odchudzanie jakas.

nie jem wcale: jedzenia smazonego na oleju (czasem jak juz to na oliwie), bialego pieczywa, masla, majonezu ziemniakow

z grzeszkow ;P
czasami (mniej wiecej raz w tyg) cos slodkiego : najczesciej to batonik ten corny czy taki z ziarnami albo 2-3 kostki czekolady gorzkiej czasami ale to tak sporadycznie snickers lub lody.
raz na miesiac lub rzadziej mniej wiecej_ jakis fast food typu maly kebab czy pizza

Co do:
śniadania - nestle fit wcale nie są dobre na odchudzanie, odchudzającą mają tylko nazwę
2 śniadania - ok
obiadu: musi być białko i warzywa - nie może być "albo albo", bo to za mało
przekąski: owoce na redukcji jemy do godziny 16. Jogurt naturalny lepiej zamień na serek wiejski i dodaj do niego jakieś zdrowe tłuszcze (np. orzechy), bo powinny być one stałym elementem diety.
kolacji: najlepiej by było gdybyś tego posiłku nie komponowała z żadnego pieczywa. 2-3 godziny przed snem możesz zjęść kolację białkowo-węglowodanową (np. ryba/pierś z kurczaka/ serek wiejski + warzywa) a godzinę przed snem białkową (np. chudy twaróg, tuńczyk wsw, serek wiejski, jajka)

Jeśli chodzi o picie to zdecydowanie za mało. Powinnaś wypijać minimum dwa litry wody mineralnej dziennie.
Pisałaś o "grzeszkach"...Proponował abym przez miesiąc trzymać się diety i ćwiczeń i nie pozwalać sobie na żadne odstępstwa typu lody, pizza, kebab, etc. Jeżeli wtedy nie będzie efektów trzeba będzie poszukać gdzie indziej przyczyny, ale uważam, że coś powinno ruszyć. A brzuch robi się bardziej płaski, gdy spożywasz mniej węglowodanów, więc postaraj się je ograniczyć. Oczywiście nie do zera, bo też są potrzebne, szczególnie, gdy trenujesz, ale wiadomo - co za dużo to niezdrowo
Mam nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu pomogłam.
Pozdrawiam i trzymam kciuki
__________________
start: 01. 06.
65, 64, 63, 62.2, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55


22..06.
talia: 70 cm, będzie 63 cm
na wysokości pępka: 82cm, będzie 75 cm



Nie da to się tylko spodni przez głowę włożyć!!







bubblegum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.