po 10 latach chce mnie zostawić dla innej - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 12:39   #451
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Cytat:
Napisane przez magoda2609 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, co tam slychac dobrego? u mnie tak jak zwykle...roznie...
tak sie zastanawiam czy ja dobrze robie z ta nowa praca z ta przeprowadzka, sama nie wiem... te decyzje byly podejmowane tak szybko, tak zeby uciec od tego wszystkiego, ale moze tam gdzies w nowym miejscu mam wieksze szanse zeby o tym zapomniec, chociaz troche.
Jak to jest ze ja ciagle o nim mysle a on o mnie nie? z kim ja zylam tyle lat...
Pewnie ,ze masz wieksze szanse zapomniec !Mysl teraz przede wszystkim o sobie ,a moze znajdziesz druga połówkę ,oczywiscie swoja --tego Ci życzę z całego serca Pozdrawiam i życze szczescia!
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 17:41   #452
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:14
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 19:00   #453
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Halo Laleczki!!
Trochę Wam zazdroszczę tego nowego życia, tego co ciekawego może teraz Was spotkać,bo to że będzie teraz tylko lepiej to pewne
Czasami chciałabym teraz być w takim momencie, męczy mnie ta stagnacja. Praca , dom, nuda. Dobrze, że mam chociaż troszkę swojego życia ( ale piszę to w wielkiej tajemnicy ) bo inaczej chyba bym zwariowała.
Niby nic wielkiego ale nie umiem żyć w więzieniu. Mój mąż żyje moim życiem, prawie wisi mi na szyi i to mnie doprowadza do szewskiej pasji.
Magoda myślę, że teraz czeka na Ciebie wielki świat , normalne są Twoje rozterki: czy robię dobrze? ale kochana pomyśl co czeka Cię za drzwiami, które właśnie otwierasz.Tyle możliwości, tyle niewiadomych, niespodzianek... to cudowne.
Nie smuć się laleczko, on nie jest tego wart. A jak tam Twoje ogiery???
Mam na myśli konie oczywiście ha ha ha. Pozdrawiam.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 09:18   #454
magoda2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 167
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

ogiery? hm...a myslalam ze mowisz o czyms innym...nie smieje sie...koniki ok. idzie mi coraz lepiej i jak tam jestem to naprawde odpoczywam, nie mysle...
A ja bardzo boje sie tego nowego, o milosci nawet nie mysle, mam takie nastawienie ze skoro nie wyszlo mi z nim, po tym wszystkim, po tych wyznaniach, po tych cudownych chwilach to nie wyjdzie z nikim, nie mowie, ze z nikim nie bede...ale w milosc juz nie wierze.

Spotykam koleznaki, ktore sa w ciazy albo juz urodzily i tak mi przykro, bo tak tego chcialam, myslalam ze on tez, gdzies w tym wszystkim okazalo sie ze jestem sama, ze on tak naprawde tego nie chcial - z tym ze mogl to powiedziec...po co sie tak nakrecalam...tak ciezko bylo powiedziec prawde? teraz czuje sie jak skonczona idiotka... Moze tak mialo byc... codziennie mysle czy on zadzwoni, ale nie ma zadnej sprawy i nie dzwoni, na co ja glupia licze, przeciez ja juz dla niego nie istnieje - z jakim ja zaklamanym czlowiekiem zylam, skoro z dnia na dzien pokazal nowe oblicze, czuje sie taka pokonana... i ciagle jeszcze slepa...
magoda2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 09:24   #455
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

GŁOWA DO GÓRY Zobaczysz że kiedyś jeszcze będziesz bardzo szczęśliwa i będziesz myśleć "jak ja mogłam tamtego tak kochać"
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:32   #456
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Heh Magoda, nie wiem jak Cię pocieszyć.... bardzo bym chciała ale nie umiem.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 14:11   #457
Karuzela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 71
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Naprawdę chciałabyś, żeby on do Ciebie zadzwonił? Żeby pytał co u Ciebie i jak się z tym wszystkim czujesz? Chciałabyś, żeby interesował się Twoimi sprawami będąc w związku z inną? Chciałabyś tego?
Nie mam zamiaru go bronić ale nie kontaktując się z Tobą on nie daje Ci przynajmniej złudnych nadziei. Paradoksalnie jest to dla Twojego dobra. Może właśnie w ten sposób szybciej sobie z rozstaniem poradzisz? Nie pomyślałaś o tym?
Karuzela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 14:33   #458
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:12
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 15:02   #459
Karuzela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 71
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Wydaje mi się, że żeby wybaczyć najpierw trzeba drugą osobę zrozumieć. A u Magody to jeszcze nie ten etap. Jest książka "Jak pogodzić się z rozstaniem?", która mogłaby Magodzie pomóc spojrzeć na problem szerzej.
Karuzela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:16   #460
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:11
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 09:32   #461
magoda2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 167
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

dziwna jestem w tym wszystkim, bo on czasem dzwonil jak mial jakas sprawe (ja niby wczesniej myslalam ze chce z nim rozmawiac) ale jak juz go slyszlam, to nie moglam, myslalam zeby tylko skonczyc to, robilo mi sie nie dobrze, nie mialam mu nic do powiedzenia, tylko cos w stylu "czego chcesz?", a czego ja chce jak on zadzwoni a ja nie umiem nic z siebie wydusic (jakas blokada)... tak mysle ze tesknie za tym czego juz nigdy nie bedzie...

a wybarczyc nie umiem, nie rozumiem tego co on zrobil... moze kiedys inaczej na to spojrze ale teraz inaczej nie umiem.

Donata Cyt : Popatrz na sytuację, jak gdybyś wcale nie była w nią zaangażowana. Z boku. Wyłącz serce, włącz logikę. Ja mam ścisły umysł, więc myślałam sobie o niektorych sytuacjach tak, jak gdybym grała w szachy. Obmyślałam kilka ruchów do przodu i sprawdzałam co z tego wyniknie.

Jak robie tak jak piszesz to stwierdzam, ze nie mam co sobie nim zawracac glowy bo nie jest tego wart, ze tak mnie rozczarowal, zniszczyl wiare ze faceci moga byc uczciwi... i to wszystko wiem, ale... wstaje rano, szykuje sie do pracy i mysle gdzie jest ten chlopak, ktorego pokochalam, ktory zrywal mi w deszczu bzy, ktory tak szalal za mna, ktory zaprowadzil mnie do nieba (ale potem potrafil zrzucic na samo dno)... i wlacza mi sie dolek... mam tylko nadzieje, ze kiedys o tym zapomne...wszystko przez to ze jestem straszna romantyczka...
W tym zwyklym zyciu bardzo wiele razy mnie rozczarowal, musialam za niego myslec, wszystko organizowac... a ja chcialam zeby byl, zeby tez sie interesowal domem, zeby jesli mowi ze cos zrobi to zrobil to, zebym mogla na niego liczyc - a z tym roznie bywalo.

Mysle ze tu pocieszyc trudno, ale wiem, ze jestescie i ze moge napisac co mnie boli, znaczy to dla mnie bardzo wiele...pozdrawiam.pa
magoda2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 16:52   #462
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:10
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 10:53   #463
magoda2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 167
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Cyt : Szczególnie bolesne może być doświadczenie, gdy odchodzi partner, który był dla nas ważną osobą, a jest już związany z kimś innym i nie chce ratowania związku. Nikogo nie można zmusić, aby został. Uszanowanie czyjegoś wyboru – nawet sprzecznego z naszymi oczekiwaniami i wartościami – jest oczyszczające i uzdrawiające. Możemy zmienić siebie i własne postrzeganie tego, co zaistniało. Przywoływanie wciąż na nowo wspomnień i rozpamiętywanie zdrady – zatrzymuje w przeszłości. W ten sposób człowiek oddala się od życia, nie dostrzega tego, co ma miejsce tu i teraz. Wtedy warto przypatrywać się własnym myślom i pracować nad tym, aby wciąż nie skupiać się na urazach, nie pogrążać się w rozważaniach o tym, czego już nie ma. Podtrzymywanie rozpaczy, smutku, złości i nienawiści pochłania mnóstwo energii, którą można przecież wykorzystać do pielęgnowania tego, co pozytywne. Okazuje się, że życie ma nadal swój urok, że można w nim robić wiele ciekawych rzeczy, rozwijać się i twórczo je spędzać.

znalazlam to w jakims portalu, wiem to wszystko...ale chyba jestem za tepa zeby wbic to do glowy...
magoda2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:36   #464
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Hello, dziewczyny, co u Was słychać?
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 06:10   #465
magoda2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 167
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Czesc, u mnie to tak sobie, znowu o nim mysle, znowu za duzo, juz mnie to tak wszystko meczy, czy skonczy sie to kiedys? Mam takie chwile, ze na niczym mi nie zalezy, ze jest mi tak wszystko obojetne, nawet nie wiem co u niego slychac...dlaczego to takie niesprawiedliwe...? chce w koncu zapomniec...pozdrawiam.
magoda2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:05   #466
pozytywka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Magodo, glowa do gory.

U mnie ozywienie towarzyskie- przyjechal stary znajomy, ktory pracuje na obczyznie i codziennie widujemy sie, dzuo rozmawiamy, a mamy o czym bo on tez rozstaje sie z zona, bo tym razem ona go nie chce.... u nich to trwa juz 1,5 roku, ale chlopakowi ciezko sie pozbierac. Ale ja nie o nim tylko o sobie chce mowic.... o tuz okazalo sie ze swietnie nam sie rozmawia, myslimy podobnie i przychodzi wieczor i czeakmy zeby maluchy poszly spac, zebysmy mogli pogadac. Ale niestety moja kochana mamusia zaczela mi tu narzekac ze sie za duzo widujemy. Ach rzeciez nie jestem mala dzidzia, tylko kobieta po przejsciach, ktora maz zostawil dla innej i ja mam w celibacie zyc?? kurcze, wkurzylam sie.... chce sie zabawic tym bardziej ze on za 2 tyg wraca jak mam mamie wytlumaczyc ze ja tez mam prawo do normalnego zycia i jesli ktos chce sie ze mna zobaczyc to moze warto pojsc i pogadac?? Tlumaczy mi ze powinnam myslec o dzieciach, czy przez to ze one sa mam siedziec wieczorami sama jak kolek i plakac w poduszke?? przeciez w ten sposob nikogo nie poznam.....
pozytywka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:21   #467
pozytywka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Cytat:
Napisane przez magoda2609 Pokaż wiadomość
Cyt : Szczególnie bolesne może być doświadczenie, gdy odchodzi partner, który był dla nas ważną osobą, a jest już związany z kimś innym i nie chce ratowania związku. Nikogo nie można zmusić, aby został. Uszanowanie czyjegoś wyboru – nawet sprzecznego z naszymi oczekiwaniami i wartościami – jest oczyszczające i uzdrawiające. Możemy zmienić siebie i własne postrzeganie tego, co zaistniało. Przywoływanie wciąż na nowo wspomnień i rozpamiętywanie zdrady – zatrzymuje w przeszłości. W ten sposób człowiek oddala się od życia, nie dostrzega tego, co ma miejsce tu i teraz. Wtedy warto przypatrywać się własnym myślom i pracować nad tym, aby wciąż nie skupiać się na urazach, nie pogrążać się w rozważaniach o tym, czego już nie ma. Podtrzymywanie rozpaczy, smutku, złości i nienawiści pochłania mnóstwo energii, którą można przecież wykorzystać do pielęgnowania tego, co pozytywne. Okazuje się, że życie ma nadal swój urok, że można w nim robić wiele ciekawych rzeczy, rozwijać się i twórczo je spędzać.

znalazlam to w jakims portalu, wiem to wszystko...ale chyba jestem za tepa zeby wbic to do glowy...
tak wlasnie ja wyleczylam sie z tego zwiazku.... tak wlasnie mysle i skupiam sie tylko i wylacznie na sobie.... na dobrej stronie tego medalu...
Magodo, czytaj to kilka razy dziennie i postaraj sie wlasnie tak myslec... to naprawde potrafi czynic cuda.... chociaz ja nie raz jesczzce poplakuje.... ale nie za nim, tylko z calej tej sytuacji, ze mam dzieci, ze maja praktycznie tylko mnie... i jeszcze mama ktora babe 29 letnia bedzie pilnowac!! wrrrrr
pozytywka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 11:51   #468
magoda2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 167
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Pozytywko ja wlasnie mysle, ze powinnas wychodzic, spotykac sie ze znajomymi, przeciez co masz zamknac sie w domu? bezsensu... a mama no coz...przciez nie robisz nic zlego, moze porozmawiaj z nia, moze zrozumie jak poiwesz jej jak to wyglada z Twojej strony. pozdrawiam.
magoda2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:48   #469
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:05
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 20:14   #470
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Cytat:
Napisane przez magoda2609 Pokaż wiadomość
... i mysle gdzie jest ten chlopak, ktorego pokochalam, ktory zrywal mi w deszczu bzy, ktory tak szalal za mna, ktory zaprowadzil mnie do nieba (ale potem potrafil zrzucic na samo dno)... i wlacza mi sie dolek... mam tylko nadzieje, ze kiedys o tym zapomne...wszystko przez to ze jestem straszna romantyczka...

Mysle ze tu pocieszyc trudno, ale wiem, ze jestescie i ze moge napisac co mnie boli, znaczy to dla mnie bardzo wiele...pozdrawiam.pa
Magoda... czytam Twój wątek i Wasze porady Dziewczyny.... i mądrze piszecie...
ja miewam dołki ...
własnie minał rok kiedy mój eks małżonek powiedział mi że mnie nie kocha i mnie nie kochał kiedy sie ze mna żenił i że te dzieci które chciał mieć ze mna to wcale ich nie chciał....
i tak jak Ty mówie sobie że on był taki fajny że robił mi niespodzianki, ze sprzątał gotował.... że zrywał kwiaty i kładł na wycieraczce....

nie wiem czy jeszcze spotykasz sie z tym chłopakiem.....
ale on na pewno też jest romantyczny i stara sie o CIebie tylko ty tego nie widzisz... ja tez nie widzę tego w moim obecnym mimo, że kwiaty baa bukiety kwaitów dostaję prawie codziennie...
że widzę że nieba by mi uchylił... jednak to nie jest to....
prosze Cię zauważ ze ten nowy też sie stara i nie tylko Twój mąż jest romantyczny...
bo moze faktycznie tracisz kogos na rzecz kogoś duzo lepszego???

wiem wiem sama tego nie wiem.... ale Magoda nie mozemy sie tak zamykać.... spróbuj otoworzyć oczy daj w twarz tej dziewczynie któą rano widzisz w lustrze.... i jeden dzień spróbuj spojrzeć przychylniej na tego mezczyznę któy sie o Ciebie stara a moze zauważysz że jest szansa na to by mieć rodzinę.... i że sa inni faceci którzy są ok...

piszę to dlatego że wiem że tak powinno sie zrobić... że wiem ze we dwoje jest łątwiej
ja mój związek traktuje bardzo racjonalnie.... mimo że bardzo chciałabym móc znowu tak kochać jak kiedyś kochałam....
zyskałąm tylko tyle (albo aż tyle) ze to ja jestem dzisiaj kochaną i o mnie się starają...

i nadal mam dołki bo dziś myślałąm o tym, że nasi wspólni znajomi sie ode mnie odwrócili, ze teraz ona jest ich znajomą...
płakałam trzymajac córcię na ręku ona patzryła na mnie a ja odwróciłam od niej głowę i mówiłam sobie jaka ty jesteś głupia dziewczyno....
PO CO CI ZNAJOMI KTóRZY SIE OD CIEBIE ODWRÓCILI I Mąż NA którym SIE ZAWIODłAS??
mam po co żyć i dla kogo...
a gdyby nawet jej nie było.... mam po co żyć.... i Wy też dziewczyny... tyle krajów nie zwiedzonych tyle facetów nie poderwanych no i jeszcze musimy żyjąc i dajac radę drażnić naszych eks!!! i ich nowe partnekri!!!!

Donata bardzo mi przykro że Twoja córeczka sie tak zachowała... moze zapytaj jej czemu tak powiedziała babci i spróbuj porozmawiać z eks...
nie wiem czy to dobre rady... ale rozważ to
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:12   #471
pozytywka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

moj prawie ex wczoraj dobil klina do swojej trumny, chodzi o podzial majatku (mieszkanie, konto, samochod+kredyt na ten samchod)). Powiedzial ze na polowe nie mam co liczyc bo mi sie nie nalezy. Bo on ciezko pracowal a ja swietnie sie wtedy samam w domu bawilam siedzac na gg i klikajac ze znajomymi. Tylko ze moj maz nic w domu nie robil, nawet przy dzieciach ja wszystko, zeby jak wrocci do domu mogl wypoczac. O zakupach tez nie wspomne, kompletnie nic... Gdy starsza miala 6 mies wrocilam do pracy, wiekszosc zcasu moja mama siedziala z mala. Teraz przy 2 mam dluzsza przerwe ale cghyba to zrozumiale, bo stwierdzilismy ze po co mam praciowac skoro na niane bym tylko robila.... raz mi zarzuca ze szukam pracy i dzieci pod opieka babci zostawiam, to znowu ze nie pracuje tylko siedze na tylku.

Po 5 latach amlzenswta on nie wie nawet jak sie pralke obsluguje. Zostawilam mu wszystko, odeszlam, dlalam wolna reke na spotykanie sie z laskami i pan i wladca jeszcze ma odwage powiedziec ze nie dostane polowy...... a ja z dziecmi na pokoju u rodzicow... mowie wam dziewczyny ze udusilabym drania golymi rekami.....

zdziwil sie gdy powiedzialam, że nie zgadzam sie i chce polowy a jak nie to zobaczymy w sadzie jak nas sad podzieli...... mysli ze sie go boje a ja z dnia na dzien mam wiecej i wiecej sily zeby drania zniszczyc........

jeszcze jedno, w weekendy bierze starsza na noc do swojej mamy i niby z nia spi tam u nich, ale moja 4 latka nie jest taka glupia i wszystko ze szczegolami opowie. Wyobrazcie sobie ze dziecko do abbci zawiozl a sam pojechal do domu i z kolega pochlal, tak ze na drugi dzien mial "chorobę wymiotna"- tak moje dziecko to okreslilo. tak to bym zapewne nigdy sie nie dowiedziala, ale tesc przyjechalk z nim i prowadzil samochod dlatego corke zapytalam o co chodzi..... I tak wlasnie moj maz poswieca czas w weekendy dzieciom rewelacja.....
pozytywka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:51   #472
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

pozytywka... no faktycznie masz przeboje... współczuje Ci...
mąż widać nie chce poświecać czasu dzieciom, no ale moze babci zależało na tym aby spotkać sie z Twoja córka??

i masz racje walcz - trudno abys z dwójka dzieci mieszkała w jednym pokoju u twojej mamy.... i abys draniowi zostawila wszystko....

ja np urzadzalam mieszkanie mojego eks... wszystkie meble sprzet.... sma kuchnia (meble) kosztowaly 5 tys.... wyliczyłam w sumie jakies 12 tys nie liczac drobiazgów doniczek scierek recznikow... wszystko kupiłam ja....
on oddał mi tylko 5 tys...
a jego ojciec wyliczyl ile pownnam im oddac za czynsz za ten czas kiedy z nim mieskzalam!!!!!!!!!
gdzie trzeba zaznaczyc ze większość zakupów spozywczych robiłam ja!
ubierałam go ja! (przeważnie)
...a on beszczelnie mówi ze nie ma kasy a widziałam u niego w chałupie nowy tv za jakieś 3 tys....

niektórzy mezszczyźni nie maja za grosz honoru...
czy nie warto od nich uciekać???

czy nie dobrze sie potoczyło?? czy Los, Bóg czy inne siły nie chcą abyśmy miały dobrze?? może właśnie teraz nam będzie lepiej???
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:04   #473
pozytywka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

st_ella Bóg dał nam wlaśnie szanse

co do widzenia z babcia- ja nie mam nic przeciwko, ale ja meza pytalam gdzie beda, bo wole wiedziec, gdzie jest moje dziecko. Ale gdy babcia pozniej w niedziele dzwoni i mowi ze po poltora dnia jest moja pociecha wykonczona,bo jest nieznosna, to sorry.... a tatuś gdzie?? zreszta ona jezdzi do babci co weekend... no i wszyscy zapominaja o jeszcze moim mlodszym dziecku.... ktore tez ma dziadkow i tatusia.....

Co do podzilu, przez 3 lata meszkalismy u moich rodzicow, z oplatami bywalo roznie, zakupy fakt faktem robilismy ale wiecie jak to jest gdy wspolna lodowka.....
moja mama kupę kasy wlozyla w nasze nowe mieszkanie, jego rodzice dali tylko ksiazecze mieszk warta 6,5 tys. Ale za to z wesela kasa byla w wiekszosci od mioch gosci, ktorych po 1 bylo wiecej (koszty pokrywali rodzice) a po 2 dawali wiecej kasy.... gdybym chciala to wszystko policzyc to nie wiem czy by sie chlopak wypacil. Mam nadzieje ze mi zadnego numeru do rozprawy nie wywinie, ale mam asa w rekawie i niech tylko cos sprobuje.....
i jesczce jedno, wczoraj sie pyta mnie czy on ma sie ze mna meczyc?? a ja mu na to ze chyba zglupial do reszty- to ja juz nie chce z nim byc, klapki z oczu opadly i chyba musialabym byc pod wplywem srodkow odurzajacych zebym sie zgodzila do niego wrocic......

czemu oni sa tacy prymitywni ??
pozytywka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:07   #474
pozytywka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

i jesczzce co do wychodzenia z domu....
chyab powstrzymam sie do rozprawy, bo przeciez ejszcze gotowy bedzie powiedziec w sadzie ze dziecmi sie nie zajmuje tylko wychodze ze znajomymi...
zreszta on nie widzi nic zlego w tym ze w srodku nocy codziennie od niej wracal....
pozytywka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:23   #475
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Czytam dziewczyny te wasze posty i podziwiam jaka sie rodzi w kobiecie sila,kiedy sytuacja tego wymaga.
Pozytywka1 Masz racje! Walcz o polowe,ktora Ci sie slusznie nalzey. Bylas matka,zona, kochanka,gospodynia,sprza taczka,praczka,kucharka i Bog wie czym jeszcze. Nawet jesli nie dla siebie,to dla dziei,ktorym sie to nalezy. A co do spotkan z dziecmi... Facet to facet,ja nigdy chyba nie zrozumiem jak mozna wolec poimprezowac z kolega, zamiast czas spedzic z dziecmi..

Magoda ,zaluje ze nie moglam napisac slowa pocieszenia wczesniej,ale nie znalam tego forum... Jestes silna kobieta,dobrze,ze starasz sie izolowac od swojego bylego meza. Ja bym poszla krok naprzod,zmienilabym numer telefonu i jednak sprobowala wyjechac. Mysle ze jestes gotowa na taki krok. Facet ma cie caly czas na oku,dobrze wie,co sie z Toba dzieje,co u Ciebie slychac, od znajomych i rodziny zapewne wie wszystko. Mysle ze mowil ze mu przykro,nie dlatego,ze faktycznie bylo u przykro z twojego powodu,ale ze jemu samemu ciezko bylo zapomniec o Tobie tak calkiem. Przez to czul rozterki,i sie meczyl. Ale jak moze zaczac tesknic, jak ma ciebie jak na talerzu. Jakbym byla Toba,zwialabym od niego. Niech on zacznie myslec gdzie jestes i co sie z Toba stalo,a nie ty o nim. Do tej pory nie mial jak,bo bylas blisko,nawet w rozmowach tel, a on mial mysli zajete inna i w sumie Twoja osoba mu przeszkadzala. Wg mnie powinnas sie odciac na razie od niego,od rodziny i znajomych,wyjechac,poznac nowych ludzi,jesli masz taka mozliwosc. To na pewno nie zaszkodzi, jesli on nawet nie zrozumie co stracil, moze Ty zrozumiesz,co zyskalas.
Jak cierpisz,to podnosisz jego ego.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:26   #476
magoda2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 167
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Cyt : Jak cierpisz,to podnosisz jego ego.

to prawda...ma dwie babki, ktore sa za nim, zyc nie umierac...pewnie unosi sie ponad ziemie z tej swojej pewnosci siebie...no moze przesadzam.
napisze cos pozniej bo teraz jestem w pracy.pozdrawiam.pa
magoda2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 09:29   #477
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Magoda, co słychac? czemu nic nie piszesz?
mam nadzieje, ze wszystko ok...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:10   #478
czerwonykapturek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Cześć dziewczyny, faktycznie Olbko pusto tu, wakacyjnie...
czerwonykapturek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:15   #479
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

"...– puchatku?
– tak prosiaczku?
– nic, tylko chcialem sie upewnic, ze jestes. ..." a. milne.

ja jestem !
hopp, hopp, jest tam kto?
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:16   #480
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: po 10 latach chce mnie zostawić dla innej

Ja jestem, czytałam Wasze posty, jestem z Wami wszystkimi myślami i trzymam kciuki by udało Wam się zakończyć ten zły okres w życiu i zacząć wszystko od nowa
czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.