Mamy czerwcowe 2018 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-04, 15:39   #3091
sweetrose
Rozeznanie
 
Avatar sweetrose
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 879
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Witam, ja dzisiaj pół dnia sprzątania prania itp. A teraz przyjechałam do mamy na kawę
Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Abstrahując od migren i wymiotów to powiedzcie mi czy któraś z was już przytyła ? Podejrzewam, że te wymiotujace raczej nie, ale te które się dobrze czują. Bo ja w 8 tyg. mam +1 kg i zastanawiam się czy to normalne czy muszę ukrócić moje zachcianki na słodkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 1,5 kg na plusie co prawda nie wymiotuję ale wiecznie mnie mdli. Te dodatkowe kg podejrzewam że właśnie woda i częściowo przez te wzdęcia
Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Ja jestem 2kg mniej od ostatniej wizyty, nie wymiotuję, więc nie wiem o co chodzi. Ważę tyle co przed ciążą, bo 2kg gdzieś uzbierałam, waha mi się po prostu.

TZ sprząta, a ja... jestem bezużyteczna. Głowa mnie nie boli na szczęście. Tylko to jedzenie takie nijakie i na potęgę tracę włosy... przerażające to jest, jak mogę to trochę zastopować? Pomocy, moje włosy są absolutnie wszędzie....

Sent from my KFTHWI using Tapatalk
Oj ja włosy też tracę na potęgę, dosłownie są wszędzie. Do tego strasznie mi się przetluszczaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 15:48   #3092
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Poczytuje was od rana, ale co zaczęłam pisać to coś mi przerywalo. Godzinę się zdrzemnelam bo chłopaki pojechali na zakupy. Dzisiaj ciężko mi utrzymać cokolwiek w zaladku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 16:50   #3093
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Coccinellla przykro mi, ale może jeszcze nic straconego i wszystko dobrze się skończy

Ja dzisiaj pojechałam zrobić badania, których mi ostatnio zapomnieli zlecić no i oczywiście zajeżdżam a lab zamknięty, zrobili sobie przerwę od 01.11 - 05.11

Jakoś tak dzisiaj średnio się czuję, niby mnie coś kręci w brzuchu i czuję się mega głodna, ale mdłościami bym tego nie nazwała. I oczywiście dalej wybrzydzam na jedzenie, coś bym zjadła ale sama nie wiem co. Najbezpieczniejsze są parówki i tosty
U mnie parówki, tosty, chipsy i śledzie są bezpieczne. Ale dziś zjadłam obiad i nie jest źle, ale nóżki kurczaka musiały być bardzo mocno przyprawione
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mnie nie boli na szczęście.

Ale wymioty mnie wykończa. A tak jak jedna z Was pisała pewnie zwiększona dawka Letrox na tarczyce tylko je wzmaga.
Nic mi nie smakuje. Kompletnie nic.

Czy któraś z Was NIE bolą piersi? Ja mam tylko sutki wrażliwe.
Kompletnie nie pamiętam jak miałam w pierwszej ciąży. Mogłam notatki robić
Mnie już nie bolą. Przestały w 10tygodniu.
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Na pocieszenie wam powiem ze dieta cukrzycowa to bardzo zdrowa dieta o tak naprawdę każdej ciężarnej by dobrze zrobiło gdyby sie tak odżywiała Wszystkie moje koleżanki które dobrze prowadziły taka dietę w ciąży ostatecznie czuły sie lepiej niz w pełni zdrowe dziewczyny które pozwalały sobie na wszystko
Jest bardzo zdrowa wiele miesięcy musiałam ja trzymać ze względu na hipoglikemie reaktywną, ale teraz nie jestem w stanie, bo wszystko pełnoziarniste mi szkodzi, a gorzkie powoduje ze chce wymiotować. nie mogę tez zielonej herbaty dużo pic jak przed ciąża.
No i ogólnie smaczna jest dieta cukrzycowa tylko trzeba się odzwyczaić od cukru można zacząć od dodawania troszke ksylitolu (byle nie dużo, powoduje przeczyszczenie), ale ma niski IG i jest zdrowy dla zębów
Cytat:
Napisane przez dirtymagic85 Pokaż wiadomość
kiedyś przede wszystkim matki kompletnie nie miały tej wiedzy, którą my mamy dzisiaj, były pewnie mniej zestresowane, ale odsetek śmiertelności był też znacznie większy, wcześniaki szans na przeżycie praktycznie nie miały, patologiczne z różnych powodów ciąże kończyły się przedwcześnie, bez możliwości leczenia. Fakt, kiedyś też kobiety normalnie pracowały, faktycznie chodziły zdrowsze, teraz też mam wrażenie, że wszystko się czepia "ciężarówek", ale to wina jedzenia, powietrza, stylu życia, wiele czynników ma wpływ... generalnie ja wiem sama po sobie, to chocbyś nie wiem jak chciała i się dobrze w ciąży prowadziła, to i tak się ciebie może coś czepic - zobacz ja w pierwszej ciąży - ciąża wystarana, badania dobre, dieta przyzwoita( ale też bez fanaberii), a w 30tc przypałętało mi się nadciśnienie, białkomocz, gdzie ja całe życie z niskim ciśnieniem latałam i co, dobrze, że miałam dwa tygodnie w szpitalu, żeby to jakoś przerobic w swojej głowie, bo by mnie to chyba przerosło...trzeba wierzyc, ze będzie dobrze, no i jednak byc czujnym, ale uprawianie czarnowidztwa to nas tylko w paranoje wpędzi, a ciążą przecież dobrze byłoby się najzwyczajniej w świecie cieszyc

łooo, no to żem się wygadała na dzisiaj, ale to przez to, że nie mam do kogo gęby otworzyc, sama w domu siedzę
Dokładnie! Polać jej wody
Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Abstrahując od migren i wymiotów to powiedzcie mi czy któraś z was już przytyła ? Podejrzewam, że te wymiotujace raczej nie, ale te które się dobrze czują. Bo ja w 8 tyg. mam +1 kg i zastanawiam się czy to normalne czy muszę ukrócić moje zachcianki na słodkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem tak... ciężko mi powiedzieć. Miesiąc przed ciąża nie mogłam zejść 2kg, które przybrałem w wakacje w związku z hormonami, które miałam mocno rozregulowane, do tego zaparcia, wzdęcia i zatrzymanie wody.
Teraz ciagle trzymam te sama wagę, jak mam pare dni zaparć to dochodzi mi 0,5kg. Ale niestety pozostały wszystkie dolegliwości do tego doszedł ból żołądka i mdłości. Pije wody znacznie więcej niż przed ciążą, bo Ok 1,5-3l dziennie a ciagle to samo. Do tego nie mogę jeść rzeczy z duża ilością błonnika, bo mnie żołądek boli okropnie
No i zatrzymuje mi się woda. Dziś mnie moje najwygodniejsze buty cisnęły. Niestety u mnie to normalne. Mój organizm zawsze zatrzymuje wode, przez co mam zaparcia i czuje się ogólnie źle.
Ale wagi wysokiej nie mam teraz miedzy 55 a 56, chociaż nie ważyłam się już pare dni. Po powrocie do domu jutro sprawdzę jak to wyglada.

No i zaczęłam 11 tydzień


---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Tanzanka dziękuje
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2017-11-04 o 16:51
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 17:00   #3094
AFB
Raczkowanie
 
Avatar AFB
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 75
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Jak tak was czytam to błogosławię posiadanie własnej firmy i męża z pracą kiedy chce !!! <3

Przeraża mnie to, że nie tyle mam zachcianki co jem dla samego jedzenia a w połowie tracę smak na to co akurat jem, hahaha ale czytałam, że nie jestem jedyna.
AFB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 17:02   #3095
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

To ja teraz napisze może coś nie za mądrego
Zjadlabym pizze z rukola ale wiem, że zjem i zwymiotuje jak 100% posiłków od kilku dni. Wiec szkoda mi kasy na pizze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 17:12   #3096
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
To ja teraz napisze może coś nie za mądrego
Zjadlabym pizze z rukola ale wiem, że zjem i zwymiotuje jak 100% posiłków od kilku dni. Wiec szkoda mi kasy na pizze

Hahaha ja jutro będę jeść pizzę, ale mam nadzieje ze jej nie oddam
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 17:24   #3097
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Wy tak piszecie ciągle o tych nudnościach i wymiotach i naprawdę zaczynam się zastanawiać czy ze mną wszystko w porządku, eh. Troszkę może mnie mdliło przez dzień czy dwa, ale teraz normalnie... w poprzednich ciążach bardziej mi dokuczały...
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-04, 17:26   #3098
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Ja przerabialam diete cukrzycowa w pierwszej ciąży i nie było źle, głodna nie chodziłam, ze slodzeniem nie mam problemu bo nie slodze od 8 roku życia, ale to efekt mieszkania z cukrzykiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 18:06   #3099
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was NIE bolą piersi? Ja mam tylko sutki wrażliwe.
Kompletnie nie pamiętam jak miałam w pierwszej ciąży. Mogłam notatki robić
Ja tak mam Piersi nie bolą, wrażliwe sutki - w pierwszej miałam to samo, Poźniej chyba zaczeły boleć, jak urosły i mleczko się zaczęło produkować
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 18:51   #3100
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Dziewczyny, a kupujecie juz nowe staniki? Ja nosze teraz jakis taki, ktory byl na mnie za duzy przed ciaza, ale mam wrazenie ze jest i tak za maly, bo jak go zdejmuje to czuję bol. Troche wczesnie na kupowanie nowej bielizny (8 tydzien) ale chyba nie mam wyjścia, zawsze dbalam o dobrze dopasowana bielizne. Tylko co, dla karmiących to chyba troche przesada? a z drugiej strony jak juz nie urosne to może i lepiej taki od razu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 18:56   #3101
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Wiecie co wam powiem.. Ta ciąża to jedna wielka loteria... Nieustanna niepewność, nieustanny strach. Tak naprawdę to non stop może się coś złego wydarzyć. Na każdym etapie można stracić dziecko. Za czasów naszych babć chyba tego nie było.. W ogóle nie chodziły na badania, było co miało być. Nie mówię że to lepiej, ale napewno spokojniej.

A teraz tu patrz na cukier, tu kontroluj tsh, za chwilę można dostać zatrucia ciążowego, coś źle wyjdzie na badaniu genetycznym albo tak jak u Cocci, serduszko bije ale cialko żółte za duże...

To jest straszne. Popadlam w jakiś marazm. Chucham na siebie i dmucham, zrezygnowalam z wszystkiego co idzie, robię wszystko żeby dziecko było zdrowe a i tak zaraz może się okazać że będzie po wszystkim.

Męczy mnie to strasznie. Może przez te okropne bóle głowy tak marudzę, ale straszne to wszystko.
Kruche, nietrwałe, może się odmienić w przeciągu sekundy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To jest niestety prawda. Im mniej badan tym spokojniej. Widzę to dobrze porownujac Polske i UK. W UK raz pobieraja krew, nie wiem nawet co badaja. W Polsce lista badan na kilometr w dodatku trzeba je powtarzac. Ja jakos przetrwalam pierwsza ciaze i byla ona spokojna i przyjemna (chociaz USG mi brakowalo, przyznaje) a dziecko zdrowe...
A co ma byc to bedzie. Luteina i duphaston to placebo moim zdaniem. Nie jest podobno udowodnione, ze podtrzymuja ciaze. W UK sa w ogole niedostepne.
Najlepiej cieszyc sie chwilą i tyle

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez moonlight86 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Dawno mnie tutaj nie było. Ciężko Was nadrobić ale pomału i do przodu. Tydzień temu wróciłam do Uk i dostałam jakiegoś doła. Nie wiem z jakiego powodu ale zaczęłam czytać po internecie wszystkie złe rzeczy od plamień do wad genetycznych (głupia) i postanowiłam wyłaczyć się dosłownie od neta i wpadłam w wir pracy. Ale, że byłam ciekawa co tam u Was to zajrzałam U mnie jak narazie wszystko ok (tak myslę). Wizytę z położną mam 9 listopada więc czekam, choć to będzie tylko wywiad i pobranie krwi do badań i mocz. Pierwsze usg tutaj sie robi od 10 tyg do 12 tyg. więc jeszcze chwile poczekam. Z objawów to dalej bardzo bolące piersi i co jakiś czas boli mnie głowa. Pozdrawiam Was cieplutko i postaram się więcej odzywać

Miło wiedzieć, ze jeszcze ktoras mamusia przebywa na "wygnaniu" hehe Wybacz nazwę,ja to bym wróciła do Polski jak najszybciej, ale tz nie...i o...

To masz wizyte u poloznej dwa dni po mnie. Dzis dostalam list ze szpitala o USG - 1 grudnia Ktory masz teraz tydzien? Ja mam zdaje sie 7+6 (nie jestem pewna, bo mam fon w naprawie a tam mam aplikacje)
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-04, 19:30   #3102
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Ja z ledwością noszę obecne staniki, kupię przy najbliższej okazji jakiś tani, bo nie nadążę. Piersi praktycznie nie bolą już dłuższy czas
Ja to i tak jestem pełna podziwu z UK, w dwie strony to działa i za dużo i za mało źle.
Mi do wizyty zostało 35h i już portkami trzęsę
Nie ma za co dziękować, staram się wpisywać na pierwszą stronę na bieżąco :p

Chyba brzydko nie przywitałam nowych dziewczyn, witajcie! 😘😘

Cocci, myślę o Was 😘😘

Sent from my KFTHWI using Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 19:53   #3103
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a kupujecie juz nowe staniki? Ja nosze teraz jakis taki, ktory byl na mnie za duzy przed ciaza, ale mam wrazenie ze jest i tak za maly, bo jak go zdejmuje to czuję bol. Troche wczesnie na kupowanie nowej bielizny (8 tydzien) ale chyba nie mam wyjścia, zawsze dbalam o dobrze dopasowana bielizne. Tylko co, dla karmiących to chyba troche przesada? a z drugiej strony jak juz nie urosne to może i lepiej taki od razu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam jeden stanik większy, koronkowy i go po prostu wieczorami prałam jak potrzebowałam. Jak byłam na zwolnieniu to bez stanika chodziłam. Teraz jak już mnie piersi nie bolą to mam 3koronkowe które są dla mnie teraz Ok.
Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Ja z ledwością noszę obecne staniki, kupię przy najbliższej okazji jakiś tani, bo nie nadążę. Piersi praktycznie nie bolą już dłuższy czas
Ja to i tak jestem pełna podziwu z UK, w dwie strony to działa i za dużo i za mało źle.
Mi do wizyty zostało 35h i już portkami trzęsę
Nie ma za co dziękować, staram się wpisywać na pierwszą stronę na bieżąco :p

Chyba brzydko nie przywitałam nowych dziewczyn, witajcie!

Cocci, myślę o Was

Sent from my KFTHWI using Tapatalk
Sportowe staniki podobno są najlepsze w ciąży ja sobie kupię jak znowu zaczną rosnąć
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 20:22   #3104
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

baniutka to pomyśl co czuję ja, ani mdłości, ani cycków, ani niczego A wątek cały tylko o objawach praktycznie
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 20:29   #3105
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Musi Ci być nudno 😛 a my wszystkie po cichu zazdraszczamy trochę. Trochę bo jak wiadomo, nie dogodzisz 😀 brak objawów źle, są też niedobrze 😂

Sent from my KFTHWI using Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 20:30   #3106
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

To będziemy 2 takie inne....
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 20:41   #3107
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Dobra.... zamówiłam jednak ta pizze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 21:16   #3108
monnlight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 73
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
To jest niestety prawda. Im mniej badan tym spokojniej. Widzę to dobrze porownujac Polske i UK. W UK raz pobieraja krew, nie wiem nawet co badaja. W Polsce lista badan na kilometr w dodatku trzeba je powtarzac. Ja jakos przetrwalam pierwsza ciaze i byla ona spokojna i przyjemna (chociaz USG mi brakowalo, przyznaje) a dziecko zdrowe...

A co ma byc to bedzie. Luteina i duphaston to placebo moim zdaniem. Nie jest podobno udowodnione, ze podtrzymuja ciaze. W UK sa w ogole niedostepne.

Najlepiej cieszyc sie chwilą i tyle

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------







Miło wiedzieć, ze jeszcze ktoras mamusia przebywa na "wygnaniu" hehe Wybacz nazwę,ja to bym wróciła do Polski jak najszybciej, ale tz nie...i o...



To masz wizyte u poloznej dwa dni po mnie. Dzis dostalam list ze szpitala o USG - 1 grudnia Ktory masz teraz tydzien? Ja mam zdaje sie 7+6 (nie jestem pewna, bo mam fon w naprawie a tam mam aplikacje)


Hej no ja pierwsza ciaze i porod przechodzilam w Polsce a w Uk to moja pierwsza wiec wszystko dla mnie bd zagadka i nowoscia .
Z terminu ostatniej miesiaczki wychodzi mi 7+3 ale jak bylam na urlopie w Polsce bylam u Ginekologa to wyszlo ze ciaza o tydzien mlodsza wiec zobaczymy. Ja jeszcze listu nie dostalam
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monnlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 21:29   #3109
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez monnlight Pokaż wiadomość
Hej no ja pierwsza ciaze i porod przechodzilam w Polsce a w Uk to moja pierwsza wiec wszystko dla mnie bd zagadka i nowoscia .
Z terminu ostatniej miesiaczki wychodzi mi 7+3 ale jak bylam na urlopie w Polsce bylam u Ginekologa to wyszlo ze ciaza o tydzien mlodsza wiec zobaczymy. Ja jeszcze listu nie dostalam
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To sobie porownasz, ciekawe, które prowadzenie ciazy i porod odbierzesz lepiej Ja nie narzekam, wszystko na spokojnie i raczej pozytywnie
Troche sredniowieczne dla mnie to mierzenie brzucha centymetrem, jak juz ciaza bardziej zaawansowana Na tej podstawie okreslaja wielkosc i ulozenie dziecka.

List dostaniesz na pewno lada moment. Ja w ogole bylamu gp zglosic moja ciaze dopiero w ten wtorek, durny lekarz nie skierowal mnie do poloznej, musialam zrobic to sama online
Trzymaj sie cieplo
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-04, 22:01   #3110
monnlight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 73
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
To sobie porownasz, ciekawe, które prowadzenie ciazy i porod odbierzesz lepiej Ja nie narzekam, wszystko na spokojnie i raczej pozytywnie

Troche sredniowieczne dla mnie to mierzenie brzucha centymetrem, jak juz ciaza bardziej zaawansowana Na tej podstawie okreslaja wielkosc i ulozenie dziecka.



List dostaniesz na pewno lada moment. Ja w ogole bylamu gp zglosic moja ciaze dopiero w ten wtorek, durny lekarz nie skierowal mnie do poloznej, musialam zrobic to sama online

Trzymaj sie cieplo


Hihi jaki zbieg okolicznosci ja tez bylam w ten wtorek u Gp i dostalam numer do poloznej ale oczywiscie sie nie dodzwonilam wiec zglosilam online


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monnlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 08:47   #3111
cambria04
Rozeznanie
 
Avatar cambria04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
To będziemy 2 takie inne....
Hej 😊 to będziemy trzy u mnie mdłości brak i innych takuch atrakcji, wcześniej jakiś ból piersi czy podbrzusza jak na @, a teraz raczej nic spektakularnego,aż czasem się zastanawiam czy naprawdę jestem w ciąży 😉

Ciekawe porownanie prowadzenia ciąży w Uk i Pl, a jak tam jest z tymi usg genetycznymi? Obowiązkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cambria04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 08:47   #3112
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Cocci a co Twój tż na to? Wspiera Cię? Pociesza? Razem przez to przejdziecie niezależnie od tego jak się to wszystko skończy, wyjdziecie z tego silniejsi

Współczuję pracy dziś, ale dobrze zająć czymś myśli. Szkoda tylko, że jesteś chora
Dokonałam bardzo dobrego wyboru, jeśli chodzi o męża bo jest dla mnie ogromnym wsparciem. Razem jest nam przykro. Przeżywa to po swojemu, przy mnie udaje twardziela, ale zlamał się przedwczoraj i wczoraj jak mnie nie było w domu...

Wiem, że wyjdziemy silniejsi. Już dawno silni jesteśmy. I zżyci. I murem za sobą...

Ech, i nie idę jutro do innego gina. Czekam do piątkowej wizyty. Będziecie pisać, że objawy to mogą być albo i nie, ale moje piersi czy bolały czy nie -wyglądały ciążowo do końca 6 tygodnia, teraz są takie jak przed ciążą, więc organizm też pokazuje żeby się pogodzić ze stratą

Dziękuję za ciepłe myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 09:12   #3113
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez cambria04 Pokaż wiadomość
Hej 😊 to będziemy trzy u mnie mdłości brak i innych takuch atrakcji, wcześniej jakiś ból piersi czy podbrzusza jak na @, a teraz raczej nic spektakularnego,aż czasem się zastanawiam czy naprawdę jestem w ciąży 😉

Ciekawe porownanie prowadzenia ciąży w Uk i Pl, a jak tam jest z tymi usg genetycznymi? Obowiązkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekhm będziemy 4 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 09:13   #3114
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Ekhm będziemy 4 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej 5
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 09:14   #3115
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dokonałam bardzo dobrego wyboru, jeśli chodzi o męża bo jest dla mnie ogromnym wsparciem. Razem jest nam przykro. Przeżywa to po swojemu, przy mnie udaje twardziela, ale zlamał się przedwczoraj i wczoraj jak mnie nie było w domu...

Wiem, że wyjdziemy silniejsi. Już dawno silni jesteśmy. I zżyci. I murem za sobą...

Ech, i nie idę jutro do innego gina. Czekam do piątkowej wizyty. Będziecie pisać, że objawy to mogą być albo i nie, ale moje piersi czy bolały czy nie -wyglądały ciążowo do końca 6 tygodnia, teraz są takie jak przed ciążą, więc organizm też pokazuje żeby się pogodzić ze stratą

Dziękuję za ciepłe myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ściskam bardzo mocno Coccinellla!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 09:19   #3116
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Masakra jakie miałam dzisiaj sny
Dwa razy śniło mi się, że poronilam.
Trzeci sen na szczęście był już z dużym brzuszkiem i kopiacym maluchem.
Myślałam, że się wykończe dziś w nocy.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 09:26   #3117
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Pojedynczy przypadek. Badalismy sie z mężem i jak to określił genetyk-,trafiliśmy na siebie tak, ze jakbyśmy chcieli to by się niw udalo. Mamy uszkodzony ten sam gen, ten sam genotyp który po polaczeniu daje ta chorobę. Tak się nam udalo

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Wy tez jesteście takie senne? W pierwszej ciąży bylo identycznie. Ale wiadomo mogłam sobie iść spać kiedy chciałam. Godzina 17 a ja juz ziewam i jedyne o czym mysle to przyłożyć głowę do kocyka i spać.. Wczoraj byliśmy na imieninach, godzina 19 a mi się robilo aż slabo z tej senności...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 10:18   #3118
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cocci jesteśmy z Toba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 10:39   #3119
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dokonałam bardzo dobrego wyboru, jeśli chodzi o męża bo jest dla mnie ogromnym wsparciem. Razem jest nam przykro. Przeżywa to po swojemu, przy mnie udaje twardziela, ale zlamał się przedwczoraj i wczoraj jak mnie nie było w domu...

Wiem, że wyjdziemy silniejsi. Już dawno silni jesteśmy. I zżyci. I murem za sobą...

Ech, i nie idę jutro do innego gina. Czekam do piątkowej wizyty. Będziecie pisać, że objawy to mogą być albo i nie, ale moje piersi czy bolały czy nie -wyglądały ciążowo do końca 6 tygodnia, teraz są takie jak przed ciążą, więc organizm też pokazuje żeby się pogodzić ze stratą

Dziękuję za ciepłe myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko to wasza decyzja my was będziemy wspierać cokolwiek wybierzecie
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Pojedynczy przypadek. Badalismy sie z mężem i jak to określił genetyk-,trafiliśmy na siebie tak, ze jakbyśmy chcieli to by się niw udalo. Mamy uszkodzony ten sam gen, ten sam genotyp który po polaczeniu daje ta chorobę. Tak się nam udalo

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Wy tez jesteście takie senne? W pierwszej ciąży bylo identycznie. Ale wiadomo mogłam sobie iść spać kiedy chciałam. Godzina 17 a ja juz ziewam i jedyne o czym mysle to przyłożyć głowę do kocyka i spać.. Wczoraj byliśmy na imieninach, godzina 19 a mi się robilo aż slabo z tej senności...
Córka mojej siostry urodziła się z poważną wada serca. Myśleli by robić testy genetyczne, ale po rozmowie z lekarzem wyszło, że ta wada jest rozwojowa, a nie genetyczna. Testy genetyczne to dobra opcja. Dobrze, ze teraz jest możliwość ich zrobienia. Daje to możliwość przyszłym rodzicom na podejmowanie świadomych decyzji
Tez jestem tak zmeczona. Mnie w pracy łapie zmęczenie. Od 12 do 15 ledwo zyje, najchętniej bym spała. Potem po powrocie do domu leżę ze 3h. Na imieninach tez ostatnio do 19 wytrzymalam.

Ja już w podróży do domu. Jeszcze Ok 5h drogi. Nie lubie jeździć jako pasażer. Jest mi okrutnie niedobrze.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 10:52   #3120
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
baniutka to pomyśl co czuję ja, ani mdłości, ani cycków, ani niczego A wątek cały tylko o objawach praktycznie
Ja też jestem raczej mało objawowa Cycki mnie bolą jak jestem bez stanika jedynie.

Coccinellla dobrze, że masz tak wspaniałego TŻ blisko! Ściskam mocno!
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-20 13:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.