Zielona Góra i oklice-łączmy się - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 21:59   #841
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Dawno nie zaglądałam na ten wątek. Isis23, Ty piszesz prace magisterską a ja licencjacką. Obrone też mam jakoś na początku lipca. Za to weny do pisania kompletnie brak. Ależ bym chciała już miec to za sobą
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 22:19   #842
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

no z ta wena to masakra... wiem cos o tym... a gdzie piszesz licencjat?? i jaki tytuł pracy jeśli mozna wiedziec
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 23:42   #843
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
no z ta wena to masakra... wiem cos o tym... a gdzie piszesz licencjat?? i jaki tytuł pracy jeśli mozna wiedziec
A można wiedziec, można... Ja studiuje turystykę i rekreację w Sulechowie. A tytuł pracy: Aktywnośc turystyczna studentów PWSZ Sulechów... czyli praca na podstawie ankiet. Wymiękam już. A Ty co studiujesz, a właściwie co kończysz?
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 07:22   #844
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

KTZ-ty .. ale nie w kalsku tylko w Zg.. uzupełniające robie na UZ
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:53   #845
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Rogusia_007 skończyłam budownictwo na UZecie ale to już 2 lata temu...

oliwka_ to jutro kciuki trzymamy

dzisiaj w sumie też trzymamy...za Polskę

Miłego dnia....szkoda, że pada
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 22:15   #846
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

no to cudów nie było.. wracamy do domu
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 13:06   #847
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

ja nie spodziewalam się zbyt dużo, jednak zaskoczyli mnie grą...słabiutko...

najważniejsze jednak, że awansowaliśmy do następnych ME hehehe
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 14:13   #848
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

ojj mecz był rzeczywiście słabiutki. No, ale ja przeczuwałam.
ajj wymieniłam bym niemal całą kadrę, heh

ahh nie chce mi się już uczyć ;/ w czwartek egzamin :/ a potem mam nadzieję wakacje
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:26   #849
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

biiibiii to trzymamy kciuki w czwartek

ciekawe jak tam Oli... dzisiaj chyba egzamin miała...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 22:29   #850
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Dziewiczyny jestem wykonczona i padnieta i nie zdałam i to przez takiego palanta ktory widzial ze egzamin i specjalnie mi wyjechal tz skrecal w lewo a ja w prawo i jak juz wyjerzdzalam to wylaczyl kierunek i ze niby prosto i mi egzmainator hamulec wciasnol wiec jestem wsciekla i glowa mnie tak boli ze szkoda słow jutro juz bedzie spokoj wiec opisze wszytsko

Buziaki kochane Milej nocki
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:21   #851
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

kurde szkoda Oli... czekam na całą relacje...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 12:26   #852
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Oli przykro mi
wiem co to znacza nerwy związane z prawkiem bo tez przez to przechodziłam.

Trzymajcie za mnie dziewczęta kciuki jutro
Jak zdam to mnie TZ zabiera w nagrodę do Ikeii do Poznania po dywaniki do nowego pokoju
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 12:37   #853
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cześć Kochane

Ja porprostu znowu mam jakąś depresje czy coś w sobote i niedziele mam egzaminy w sumie już 1 bo drugi przeniosłam na 26 lipca bo nie dam rady przez to prawko nie mogłam sie skupić na nauce do tego jakaś senna chodze ... chyba przydał by mi się jakiś kompleks witamin. Cały czasnajchętniej bym spała a jak nie spię to się uczę a wiec dziś od rana jak już wiem ze jeden egzamin przelozony to zaczełam sprzątać bop juz taki bałagan że koniec zresztą bałagan to było mało powiedziane.
A do tego prawka to jestem wściekła dziśiaj dopiero to zaczyna ze mnie schodzić bpo dzowniłam do instruktora to nawet sie popłakałam, wczoraj to jeszcze chyba domnie nie docierało albo byłam zbyt wściekła żeby płakać poprstu brak słów ... na 20.00 miałam egzamin weszłam przed 21 wiec mówie albo mnie szybko uleje albo mi szybko pozowli zdać. Jak podeszłam do niego to taki miły nawet był może też dlatrego że ja tak na spokojnie podeszłam ogólnie wszystko na placu super szybciutko się uwinełam i wyjazd z WORD-u oczywiście słynny STOP jak na Lechitów stoje stoje lepiej poczekać niż ma mnie uwalić patrze czytso ale zaraz patrze ze jedzie mondeo srebren facet skreca w prawo tam gdzie ja wyjerzdzam wiec nikt nie jechal ja powoli jeszcze patrzac czy napewno moge jechac delikatnie podjechalam ale nie jechalam a ten wszysbko wylaczyl kierunek i na mnie ja w tym momencie stałam kołoami na stopitak zeby widziec a ten mi hamulec wcisnol i koniec egzmianu porptu bylam w ciezkim szoku ze mi to zrobil myslalam ze wyzywei tego palanta a ten wykorzystla moment i mnie uwalil a za 5 inut juz jechal autkiem do domu zadowolony spieszylo mu sie i miał szczescie ze ktos mu pomogl mnie uwalic zeby to jeszcze z mojej winy ale tak na samym poczatku to popstu wsciekła jestem i tyle ! Jakby ktoś mi postawił tego z mondeo co jechal to nie recze za siebie !

Do tego mam cały czas 3 egzaminy do zaliczenie a mi sie niechce nie wiem kiedy to zrobie tz jeden mam w niedziele pozniej 26 lipiec i 2 wrzesien ostatni egzmian na studiah mam nadzieje Ale naprawe nie wiem ani checi ani ochoty i nie musiała bym ich nawet zaliczać teraz bo punktowo jestem już na 5 roku wiec właściwie mogła bym mieć wakacje tylko jak bym miała na 5 roku zaliczać egzmiany i pisać prace mgr to mi się niechce dlatego teraz musze przecierpieć.

A teraz o Wiedniu Bardziej przyjemnieja ale niekoniecznie
Pierwszy dzień mój tż mnie wkurzył niechcial z nami iśc na miast po czym stwierdzil ze beirze taksówke i jedzie zwiedzać wiedeń noca przy okazji nas odwiezie do domu dobra impreza as ominela nerwów miałam tez niemało ;/
Następny dzień czwarttek dzien meczu super Wogule nie mozna było przejsc tyle rodaków a ile otek mam narobionych heheh tylko nie na swoim aparacie pozniej juz słyszłam komentarze kochana jak cie tak zaczepiaja bierz po 5 euro od zdjęcia nie zły biznes rozkrecisz hehe wesolo fajan atmosfera ze nawte nikt ie myslał ze przegramy ... w sumie zremisowalismy ale to jak przegrna tam naprawde polacy wracali nic sie nie odzywali w milczeniu kazdy miał nadzieje i to po 1 bramce juz sie cieszyli ze wygralismy a tu ta bramka austriaków no coz takie zycie bywa... nasi tez nic nie pokazali bo gdby nie bramkarz to bysmy przegrali moze i 5 do 1. Bardzo dużo Polaków mieszkających i pracujących w sumie miałyśmy z tz siostrą szczęscie że na samych życzliwych i pomocnych trafiałyśmy więc czułysmy sie jak w domu chcoiaz te 3 dni sie zrelaksowałam ... chociaz po meczu do do soboty mi się odzywać niechciało porpstu to było prawdziwe "brak słów"

Chyba wszytsko Jaksobie coś przypomnę to dopiszę a teraz ide zbierać truskawki na ogródek i zrobię naleśniki z truskawkamii bitą śmietaną na obiad heh chyba może być

Miłego dzionka Kochane

Biiibiii trzymamy kciuki za egzamin

No właśnie pomieszałam strony przy prawku jak opisywałam ja jechalam prosto na stopie on jechal z mojej lewej strony i skręcał w jego prawo a czyli ztej ulicy co ja wyjerzdzalam w prawo na zawracanie mnie brał. chyba już dobrze będzie opisane

Dzięwczyny dzięki że trzyałyście kciuki mam nadzieje że 2 razem już będzie zdane i ok wierze w to głeboko bo się czuję i nie stresowałam się tak bardzo, a jak mnie wyczytali to juz mi stres minol i szłam na luzaku
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:29   #854
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

biiibiii to trzymamy kciuki ....
Oli.. a Ty sie nie martw... następnym razem jak bedziesz zdawac to wsiadaj jak do swojego auta, wiem wiem... łatwo powiedziec... ja zdałam prawko za 2 razem.. zdawałam własnie z takim podejsciem... zdawałam w sobote i to w dodatku wychodziłam ostatnia z tej sali oczekujących...tyle co ja sie nasłuchałam tam i napatrzyłam, na panikujące osby, płaczące laski i zawodzące...uszy mi spuchły... ehh... wyszłam z nastawieniem" co ma byc to bedzie, wezme faceta, przewioze po miescie i jade spowrotem do domu bo już mam dość"... zdawałam na punto nr 1. gościa to wogóle woziłam jakby moim znajomym był.... nie myslałam o tym ze mnie ocenia, wszystko na spokojnie.. traktowałam go jako pilota co mi tylko mówi gdzie mamy jechac...a jak miałam sytuacje kłopotliwą, to mówiłam na głos co o tym myslę... mi np. jak wyjeżdzałam z podporzadkowanej przy samym wyjeździe stała babcia starsza, tam pasów nie było ni nic.....a widze ze kobita do przechodzenia sie szykuje z lekkim wahaniem... ja stoje przy wyjezdzie... jak sie luxniej na tej głównej zrobiło kobita chce przechodzić ale tez sie waha i na mnie patrzy.. a ja sobie w samochodzie mrucze pod nosem" no idz juz kobieto zrób cos , bo ja nie wiem co robić..." nie pamietam czy jej pomachałam ze moze czy co... na szczescie sie zdecydowała i w koncu przeszła... ehhh... ogólnie na fajnego egzaminatora trafiłam tez....ale sie rozpisałam

aaaa....Oli... jednego naleśnika to ty mi spakuj i kurierem go jeszcze dzisiaj poprosze

albo niech bedą 2 :P
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2008-06-18 o 16:43
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:07   #855
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Isis to zapraszam na naleśniczka Ja też ostatnia wychodziłam z sali8 i szłam spokojnie wiec w ogole zero stresu streowsoałam sie jak jehalam na to ale jak juz dojehalam do WORDu na egzamin to mi preszlo jak bylam na miejscu ogolnie sie dobrze czułam i jechalam z nastawieniem ze zdam i mi jakis palant musiał sie wpiep.... no i stało sie tak jak sie stalo mam nadzieej ze drugi raz bedzie dla mnei ostatnim a teraz ide odpoczac :d
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 18:15   #856
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Oli musisz zdać już za 2gim razem, bo ja pamietam ze obiecałaś nam wycieczke na giełde do Poznania wiec nie mają wyjścia, muszą cie puscic
a powaznie to nie denerwuj się, ja mnie tez oblali. zdalam dopiero za 3cim podejściem, heh wiem co przezywasz

zazdroszcze naleśników
ja ide sobie robic marne tosty byle szybko i dalej się uczyc, heh
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 18:41   #857
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Dziewczyny, ostatnio bardzo rozwijacie ten wątek, z czego się bardzo cieszę, tylko że nie nadążam go czytać, nie mówiąc o pisaniu tu. Postaram się jednak to nadrobić, bo kiedyś często się tu udzielałam i ten wątek jest mi bliski. Zasiadam do czytania, napiszę więcej za jakiś czas.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:51   #858
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Dziewcyzny ja informuję w piątek Vabaq jakby co hihi ja mam nadal 3 egzaminy jeden w niedziele ale w związku z tym iz do października mogła bym je sobie odpuścić bo według kryteriów znajduję sie na 5 roku już od maja wiec spokojnie

A teraz rekreacyjne spacerek z pieskiem
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 21:03   #859
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

ja niestety w piatek odpadam.. na razie szukam weny na pisanie tej mojej pracy.. nie idzie mi ... a do piatku musze napisac nastepny rozdział.... w sobote wyjazd grupowy... w miedzyczasie MUSZE coś naskrobać bo normalnie potem mi tydzien zostanie tylko...ehhh... masakra... ide.. otworze sobie prace, moze mnie cos natchnie
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 22:17   #860
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Isis zdolna jesteś dasz rade trzymamy kciuki a jak sie obronisz to wielkie opijanie hehe Mam nadzieję że Ciebie już natchneło i piszesz piszesz i nawet już kończysz prace pisać Buziaki kochana wytrwałości wiele nie zostało :

Dobranoc dziewczynki miłej i spokojnej nocki
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 13:52   #861
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Isi napewno dasz rade
Nie ma innej opcji, my tutaj trzymamy kciki za Ciebie

anne napisz co tam u Ciebie koniecznie! bardzoooo dawno się nie odzywałaś.

Ja w piątek jade do Wenusa, na 20 na Seks w wielkim mieście

napisalam dzis ostatni egzamin, wyniki za tydzien ale mysle ze zdam
wiec chyba mam wakacje,
moge sie wziac za szykowanie sobie nowego pokoju
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 14:28   #862
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
anne napisz co tam u Ciebie koniecznie! bardzoooo dawno się nie odzywałaś.
Ja w piątek jade do Wenusa, na 20 na Seks w wielkim mieście
napisalam dzis ostatni egzamin, wyniki za tydzien ale mysle ze zdam
wiec chyba mam wakacje,
moge sie wziac za szykowanie sobie nowego pokoju
Witam. Weszłam tu teraz tylko na chwilę, ale skoro chcesz, bym napisała, to piszę. U mnie nic się nie zmieniło, pracuję tam, gdzie zawsze (JW) i mam nadzieję, że tak zostanie na dłużej. We wtorek zaczynam 2-miesięczne wakacje. Samopoczucie dobre, tylko upały dają mi się we znaki (jestem wielbicielką zimy, szczególnie takiej naprawdę mroźnej). Ostatnio trochę pochłaniała mnie praca i mój chłopak, ten sam od blisko roku, z którym spędzam całe weekendy albo na wyjazdach albo na wycieczkach rowerowych, wobec czego nie mam za dużo czasu na pisanie na Wizażu.
Fajnie, że masz za sobą wszystkie egzaminy. Jeśli napisałaś dziś ostatni, to chyba i moja siostrzenica z tego samego kierunku jest już po, muszę ją zapytać.
Skoro masz przed sobą szykowanie nowego pokoju, to życzę owocnej pracy.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 14:44   #863
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

anne jesli dobrze pamiętam Twoja siostrzenica była rok niżej niż ja? albo się mylę. Ja jestem na 2gim roku.
Cieszę się, że jesteś nadal z mężczyzną z którym pamiętam jak zaczęłaś się spotykać i nie byłaś pewna czy coś wyjdzie z tego
Ja się zaręczyłam ze swoim (chyba Cię ominęła ta wiadomość )


Kurcze, jestem taka szczęsliwa, że już koniec nauki, że nie wiem co mam zrobić ze sobą
jest tyle przyjemnych rzeczy do zrobienia
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 14:57   #864
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
anne jesli dobrze pamiętam Twoja siostrzenica była rok niżej niż ja? albo się mylę. Ja jestem na 2gim roku.
Cieszę się, że jesteś nadal z mężczyzną z którym pamiętam jak zaczęłaś się spotykać i nie byłaś pewna czy coś wyjdzie z tego
Ja się zaręczyłam ze swoim (chyba Cię ominęła ta wiadomość )


Kurcze, jestem taka szczęsliwa, że już koniec nauki, że nie wiem co mam zrobić ze sobą
jest tyle przyjemnych rzeczy do zrobienia
Tak, dobrze pamiętasz, ona jest na 1. roku. Mam nadzieję, że zaraz będzie na 2..
Serdecznie gratuluję zaręczyn, faktycznie przeoczyłam ten fakt. Mój związek rozwija się bardzo pomyślnie, myślimy o wspólnej przyszłości, więc najprawdopodobniej w bliskiej przyszłości też tak się stanie.
Jak masz tyle fajnych rzeczy do zrobienia, to po prostu bierz się za nie po kolei, nie ma co tracić czasu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 15:43   #865
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Tak, dobrze pamiętasz, ona jest na 1. roku. Mam nadzieję, że zaraz będzie na 2..
Serdecznie gratuluję zaręczyn, faktycznie przeoczyłam ten fakt. Mój związek rozwija się bardzo pomyślnie, myślimy o wspólnej przyszłości, więc najprawdopodobniej w bliskiej przyszłości też tak się stanie.
Jak masz tyle fajnych rzeczy do zrobienia, to po prostu bierz się za nie po kolei, nie ma co tracić czasu.
Noo to super! trzymam kciuki zeby Wam się wszytsko super poukładało

Tak, tyle do zrobienia, nie wiem od czego zacząć, oglądać tv czy może pójść spać ? kocham takie dylematy

a tak poważnie to musze brać się za urządzanie nowego pokoju, ale jakos nie mam weny bo jeszcze nie spadł ze mnie stres egzaminacyjny.


Oli ty studiujesz w Poznaniu, prawda?
orientujesz sie może czy jest tam kierunek studiów (podyplomowych) związany z zamowieniami publicznymi ?
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:22   #866
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

biiibiii.. no to już mogę pogratulować fajny jest ten stan jak juz wszystko do przodu i można robic co sie tylko chce.... ehhh.. ja na razie wróciłam ze spaceru.. mozna powiedziec.. dotleniałam troche mózg .. bo od rana z malymi przerwami siedze nad ta praca...no nic..czas zaczac działac znowu.......
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:03   #867
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Isis trzymam kcuki zebys miała wene do pisania

musimy się kiedyś razem wybrać na spacer po cigacickich okolicach
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:35   #868
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Biiibiii tak studiuje hmm ale musiała bym sie rozejrzec bo w sumie do tej pory nie interesowala mnie podyplomowka wiec nie sluchalam nic na en temat Ale moge sie dowiedzieć jakby co

Isis pisaj pisaj tą prackę my kciuki trzymamy i odrazu na 5 sie obronisz
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 22:04   #869
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

laski zdaje mi sie czy nam posty wcięło???? tez nie macie 30 strony watku?? przeciez była
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 01:21   #870
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Isis chyba masz rację wydawało mi się że była już 31 strona .... ale ostatnio wizaż szwankuje dziś niechciał mi działać znowu więc pewnie coś poznikało ... tylko szkoda....

Miłej nocki kochane

Ja ma doła bylam z koleżanką ale to nic nie pomogło ...

dobranoc
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.