Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 18:41   #2551
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny!Planuje niedługo sobie zafarbować włosy na taki kolor jak VB.Nie wiem co to za kolor ale mi sie bardzo podoba.Mam dosc jasną karnacje, ciemne oczka i taki mysi kolor wlosów.Miałam robione pasemka, taki bardzo delikatny slomkowy blond.Są już tylko na końcówkach.Jak myslicie, byłoby mi dobrze w takich włosach???
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:35   #2552
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczynki pomóżcie proszę Miviki666 a gdzie jest Twoje zdjęcie?
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:38   #2553
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Miviki666 trudno ocenić po opisie postaraj się wrzucić swoje zdjęcie
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 23:10   #2554
elinkaa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Agaciatko91 poprostu najpierw nałóż farbę na najciemniejsze partie włosów, trzymaj ją dłużej, a po jakimś czasie nałóż na odrosty, powinno Ci równomiernie chwycić Ja juz po wszystkim, jestem blondynką i jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwa. Włosy ledwo żyją, ale i tak jestem zadowolona, wszystko lepsze niż mój czarny . Pozdrawiam
elinkaa__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:49   #2555
Liliana Laura Lolita
Przyczajenie
 
Avatar Liliana Laura Lolita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziewczyny, tak czytam to, co piszecie i już zupełnie nie wiem co mam robić. tak po krótce: kilka lat farbowałam włosy na czarno, jakiś czas temu stwierdziłam, że mi się znudziły i fryzjerka zrobiła mi gęste nieco jaśniejsze pasemka, co razem dało dość fajny efekt brązu. dzięki temu powoli zaczęłam schodzić z czerni i farbować same odrosty ciemnym brązem. jednakże ostatnio postanowiłam, że mam dość pasemek i marzę o jednolitym średnim brązie w naturalnym odcieniu - moim problemem jest jednak fakt, że nie mogę na siebie patrzeć gdy mam jakiekolwiek rudawe/czerwone/bordowe refleksy. zdecydowałam się na ściąganie koloru u fryzjera, miało być bezinwazyjne, bo bez udziału wody utlenionej. ok, wszystko pięknie, tylko potem włosy były właśnie takie miedziane, rudawe w miejscu jaśniejszych pasemek, a te najciemniejsze ledwo rozjaśniły się do brązu. bałam się, że to rude coś będzie prześwitywać nawet po nałożeniu wymarzonego brązu, fryzjerka jednak zapewniała że nie. dałam się przekonać, bo przecież to nie ja jestem specjalistką. okazało się, że niestety miałam rację, włosy były bardzo ciemne (nie czarne, ale ciemno brązowe, prawie takie, z jakimi przyszłam) z takim bordowawym pobłyskiem. przepłakałam cały dzień po powrocie do domu. czułam, że niepotrzebnie wymęczyłam włosy i wydałam mnóstwo pieniędzy. kolor po paru myciach zaczął się wypłukiwać i efekt jest taki, że owszem włosy są jaśniejsze, ale mają obrzydliwie ciepły odcień, bo to bordo spłukało się do rudej pomarańczy. nie mogę na siebie patrzeć. ostatnio konsultowałam się z inną fryzjerką, powiedziała, że kolor o jakim mówię jest do uzyskania, ale musiałaby rozjaśnić włosy do blondu, żeby później uniknąć tych rudości i by kolor był naturalny. na koniec dodała, że pewnie jedno ściągnięcie by nie wystarczyło, więc powinnam się liczyć z zostawieniem w kasie ok 500zł. zbaraniałam. nie wiem, co robić. może Wy znacie dobrego ale tańszego fryzjera w Warszawie? sprawdzonego przez Was lub jakąś znajomą. nie mogę już eksperymentować z włosami. ostatnio zauważyłam, że trochę zaczęły wypadać, mimo że od zabiegu o którym wyżej pisałam minęły już dwa miesiące. boję się, że następny taki zabieg zniszczy mi włosy, ale naprawdę nie mogę wytrzymać z tym kolorem na głowie. jestem zdesperowana
__________________
Laura.
Liliana Laura Lolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 17:23   #2556
Rachel88
Przyczajenie
 
Avatar Rachel88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witajcie! Jestem tu nowa. Chcę podzielic się z wami tym co mi się wczoraj przydarzyło i proszę o radę co dalej robic. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Zawsze marzyłam by miec ciemniejsze włosy, coś jak średni brązowy, więc kupiłam farbę z palette o takim kolorze. Moje włosy po farbowaniu są czarne i wyglądam teraz obrzydliwie. W dodatku z tyłu głowy są jaśniejsze a z przodu kruczo czarne. Teraz oddałabym wszystko by moje włosy wyglądały tak jak przed farbowaniem. Odechciało mi się jakiegokolwiek znowu farbowania, bo boję się zniszczenia włosów. Przychodzi mi jedynie do głowy pomysł, by poczekac trochę jak włosy odrosną i obciąc się na krótko, ale będzie widac mi znowu odrosty. Czekam na jakieś inne rady.
Rachel88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 06:42   #2557
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Rachel88 Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem tu nowa. Chcę podzielic się z wami tym co mi się wczoraj przydarzyło i proszę o radę co dalej robic. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Zawsze marzyłam by miec ciemniejsze włosy, coś jak średni brązowy, więc kupiłam farbę z palette o takim kolorze. Moje włosy po farbowaniu są czarne i wyglądam teraz obrzydliwie. W dodatku z tyłu głowy są jaśniejsze a z przodu kruczo czarne. Teraz oddałabym wszystko by moje włosy wyglądały tak jak przed farbowaniem. Odechciało mi się jakiegokolwiek znowu farbowania, bo boję się zniszczenia włosów. Przychodzi mi jedynie do głowy pomysł, by poczekac trochę jak włosy odrosną i obciąc się na krótko, ale będzie widac mi znowu odrosty. Czekam na jakieś inne rady.
Witamy na forum Polecam nałożyć dekoloryzator elgon - ja robiłam nim kilka razy i nic nie stało się moim włosom. Jest naprawdę bezinwazyjny bo nie zawiera ani amoniaku ani wody utlenionej. Zdejmie Ci tę czarną okropną farbę. Potem połóż jeszcze raz jakiś brąz (ważne, by był jeden, dwa odcienie jaśniejszy od koloru, który chcesz mieć) tylko tym razem nie Palette - coś łagodniejszego. Możesz nałożyć farbę jeszcze w tym samym dniu, ale jeśli nie zależy Ci na czasie to odczekaj, bo odżywanie przez minimum dwa tygodnie domknie łuski włosa i farba nie powinna się tak szybko wypłukiwać. Powodzenia
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 21:20   #2558
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Witamy na forum Polecam nałożyć dekoloryzator elgon - ja robiłam nim kilka razy i nic nie stało się moim włosom. Jest naprawdę bezinwazyjny bo nie zawiera ani amoniaku ani wody utlenionej. Zdejmie Ci tę czarną okropną farbę. Potem połóż jeszcze raz jakiś brąz (ważne, by był jeden, dwa odcienie jaśniejszy od koloru, który chcesz mieć) tylko tym razem nie Palette - coś łagodniejszego. Możesz nałożyć farbę jeszcze w tym samym dniu, ale jeśli nie zależy Ci na czasie to odczekaj, bo odżywanie przez minimum dwa tygodnie domknie łuski włosa i farba nie powinna się tak szybko wypłukiwać. Powodzenia
A gdzie mozna kupic ten dokoloryzator i ile mniej wiecej kosztuje?
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 23:07   #2559
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam takie pytanie, może ktoś będzie wiedział - czy ciężko jest zejść do blondu jeśli farbowałam od paru lat tylko ciemnym blondem i jasnym brązem Casting L'Oreala?
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 00:13   #2560
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dekoloryzator Elgon można kupić przez internet --> http://elgon.pl/product_reviews.php?products_id=89

Sama rozważam zastosowanie tego własnie dekoloryzatora, szczególnie kusi mnie to "nieniszczenie" włosów, także czekam na relację, jeśli się na niego zdecydujesz
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 07:52   #2561
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

o kurcze... dzisiaj idę rozmawiać z moją fryzjerką o tej nieszczęsnej koloryzacji
jak dobrze pójdzie, to za 2 tygodnie będę już jasny/średni brąz...ale to wcale nie zmniejsza mojego strachu!!
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 14:35   #2562
glupiajakarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Z czerni na rudy?

Mam naturalne włosy blond... ale mi coś odwaliło i się pofarbowałam palet do 24 myć na granatową czerń. I boje sie czy mi to zejdzie bo czytam tu że to jest jak zwykła farba. Mam to dopiero 2 dni i ładnie wygląda ale mama mi nie pozwala wiecej sobie niszczyc włosów. Czy to zejdzie? Czy zbleknie na szary? Czy bedzie działać jak normalna farba? Jutro idę do fryzjera po poradę, ale proszę poradźcie mi coś bo już nie mogę.
glupiajakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:40   #2563
glupiajakarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam naturalne włosy blond... ale mi coś odwaliło i się pofarbowałam palet do 24 myć na granatową czerń. I boje sie czy mi to zejdzie bo czytam tu że to jest jak zwykła farba. Mam to dopiero 2 dni i ładnie wygląda ale mama mi nie pozwala wiecej sobie niszczyc włosów. Czy to zejdzie? Czy zbleknie na szary? Czy bedzie działać jak normalna farba? Jutro idę do fryzjera po poradę, ale proszę poradźcie mi coś bo już nie mogę.
glupiajakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:25   #2564
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

zaczerpnęłam porady i opinii fachowca i w czwartek dekolor i już nawet kolorek wybrany, ładny ciemny blond [choć wygląda jak jasny brąz] i jejejejeeee koniec z czernią jestem happy, ale ... ciekawe czy tak samo happy będę w czwartek
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:46   #2565
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny!Jutro ide na 13 do fryzjera zrobic sobie pasemka takie jak ma na zdjęciu VB.Chciałabym żeby mi takie wyszły bo to moje marzenie jest.Mam już dosć farbowania sie tylko na brąz.Mam jasną karnacje więc w ciemnych kolorach wyglądam nieciekawie:/Czas na zmiane tego lata!Mam już swój naturalny mysi brąz kolor włosów, wczesniej robione pasemka baaardzo delikatny słomkowy blond, ale już tylko na końcówkach.Mam nadzieje ,ze wyjdzie mi taki kolorek...
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 14:46   #2566
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
zaczerpnęłam porady i opinii fachowca i w czwartek dekolor i już nawet kolorek wybrany, ładny ciemny blond [choć wygląda jak jasny brąz] i jejejejeeee koniec z czernią jestem happy, ale ... ciekawe czy tak samo happy będę w czwartek

napisz po wszystkim jak kolor wyszedl
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 14:54   #2567
miniminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam pytanie co do doczepiania włosów na microringii.
ile tych ringów powinno zmieścić się w jednym pasie wzdłuż głowy??
bo ja mam w jednym 7,8 i 5. dobrze jest? czy za mało tych pasemek? z początku myślałam że te 20 wejdzie na jeden pas.
Bo koleżanka mi zakładała i nie wiem czy dobrze.
miniminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 15:15   #2568
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Farbowałam dzisiaj włosy odcieniem rudym. Oczywiście moja głupota nie zna granic i mam teraz rude odrosty i ciemno brązowe włosy których farba nie chwyciła (bo oczywiście były zafarbowane...) Moje naturalne włosy są koloru jasno brązowego. Chciałabym uniknąć wizyty u fryzjera. Co mam robić? Spróbować w domu dekoloryzacji? (jeśli tak to jakiego dekoloryzatora użyć?) Zamarzyły mi się te rude włosy i chciałabym je mieć na całości, a nie tylko na odrostach
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 18:57   #2569
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wczoraj byłam u fryzjerki.Zrobiła mi niemalże białe pasemka.To był mój błądStrasznie zle sie w tym kolorze czuje, i wyglądam dziwnie.Po tygodniu mam zamiar się przefarbowac na brąz.Czy któraś z wizażanek też przefarbowywała swoje baardzo jasne włosy na jakis brąz???Chciałabym wiedziec czy nie wyjdzie mi rudy kolorZ góry dziękuje i pozdrawiam
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 16:29   #2570
Natty92
Przyczajenie
 
Avatar Natty92
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Rozjasniacz...

Witam.
Chciałabym rozjaśnić włosy (ciemny brąz) do koloru ognisto rudego/ czerwonego.
Zna ktoś jakiś konkretny rozjaśniacz, który dałby mi taki efekt?
Z góry dzięki.
Natty92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 21:22   #2571
Natty92
Przyczajenie
 
Avatar Natty92
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjasniacz...

Nikt mi nie pomoze?...
Natty92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:34   #2572
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Rozjasniacz...

Cytat:
Napisane przez Natty92 Pokaż wiadomość
Nikt mi nie pomoze?...
wyszukiwarka nie gryzie
raczej jest po to aby uzyskac porad ...
po co znowu nowy watek zakladac?
poza tym jezeli zrobisz dekoloryzacje , to potem musisz nalozyc farbe...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:04   #2573
Natty92
Przyczajenie
 
Avatar Natty92
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Nie mialam wczoraj czasu szukac, a bylo mi to potrzebne na dzis, bo wybieralam sie po rozjasniacz. No coz, 'poradzilam' sobie sama ze skutkiem - nic z tego. :/

A zreszta z tego, co widzialam, to nikt nie chcial sobie rozjasnic na rudo, tylko raczej na blond, wiec to by mi nic nie pomoglo. ;P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-10 o 12:05 Powód: post pod postem
Natty92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:08   #2574
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Rozjasniacz...

Musisz sobie rozjaśnić włosy dowolnym rozjaśniaczem a potem nałożyć farbę o kolorze jaki chcesz uzyskać.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:16   #2575
Natty92
Przyczajenie
 
Avatar Natty92
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjasniacz...

Kupilam dzis rozjasniacz Palette Blond, rzekomo intensywny. I co? Nie rozjasnilo mi nic. Moze mi ktos doradzic jakis dobry i tani rozjasniacz?
Natty92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:18   #2576
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Rozjasniacz...

no coś Ty? ja ostatnio rozjaśniałam czarne włosy palette i wszystko było ok
trzymałaś odpowiednio długo?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:20   #2577
Natty92
Przyczajenie
 
Avatar Natty92
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjasniacz...

Nie wiem co ja mam za wlosy. :/ Tak, trzymalam 45 minut. Poszlam sprawdzic na jednym pasemku, czy cos zlapalo - nic. Potrzymalam jeszcze z pol godziny, zmylam, dalej nic. Jedynie na czubku glowy minimalnie (pewnie dlatego, ze tam mialam jasniejsze odrosty.)
Natty92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 08:06   #2578
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Rozjasniacz...

diamentowa...przeciez ja to samo napisalam..czy musiscie rozszerzaćnadal watek, skoro o dekoloryzacji sa inne watki ?
Natty 92 nie pisz postow pod postami zapraszam rowniez do lektury regulaminu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 08:16   #2579
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Rozjasniacz...

myślałam, że dopóki wątek nie jest zamknięty można w nim odpisywać, nie wiem skąd mi to przyszło do głowy, wybaczcie
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:05   #2580
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Rozjasniacz...

A nie lepiej troche wydac wiecej i isc do frzjera zeby zrobil to za jednym razem
Mozliwe ze mialas slaby rozjasniacz i niezlapalo calkiem.
Zalaczam watki na ten temat.
rudosc na rudosciami - ale jak?

Wszystko o dekoloryzacji włosów

Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

Niedługo schodze z koloru - sama !


P.S watki polaczylam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.