Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-11, 00:34   #1591
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dzięki za zwrócenie uwagi! Nie znałam tej marki. Ceny też ma spoko. Może kupię ten top, spódniczki do zestawu posiadam https://www.pakamera.pl/bluzki-t-shi...-nr1254732.htm

Z polskich marek robiących oryginalne rzeczy, polecam pudu. Tą sukienkę kocham miłością namiętną i ona mnie też, bo robi super sylwetkę i świetnie się trzyma.
https://pl.dawanda.com/product/111628803-madera-blow

Z niepolskich baukjen. Mam tą kieckę https://www.zalando.pl/baukjen-evere...1c009-k11.html. Dużo fajniej się układa na "żywym człowieku" niż na modelce i - wbrew temu, co napisane na zalando - z metki wynika, że jest z wiskozy z elastanem, a nie z poliestru. Od zeszłej zimy noszę ją bardzo często i nie ma żadnych śladów zużycia.

A teraz spodobało mi się coś z zupełnie innej beczki. Taka wiktoriańska sukienka, z nieznanych mi powodów określona jako "balowa" https://www.zalando.pl/oh-my-love-su...1c01t-q11.html

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2017-11-11 o 00:53
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 07:50   #1592
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Wszystko mi się podoba!
Top w podobnym stylu kupiłam w C&A, tego nawet nie widziałam. Ale ten mój jakoś źle leży, mam w nim takie biedne ramionka i niekształtny cyc. Chyba kliknę ten "Twój" bo potrzebuję czegoś fikuśnego, krótkiego na lato.
Balowa suknia piękna, ta z dzyndzlem też, niestety nie miałabym gdzie w nich chodzić. A ta z odkrytymi ramionami już nie na moją figurę - i uff, ile zaoszczędziłam Potem pooglądam sobie co tam jeszcze dają.

Póki co mam same poważne wydatki: przydałby się czarny/grafitowy sweter oversize z nie za wielkim golfem, w końcu nie zdecydowałam się na ten z H&M bo cena vs materiał mnie nie przekonały.
Wet lookowe legginsy miały spotkanie z linoleum w podstawówce (ach te wysokie obcasy, na szczęście grono pedagogiczne nie widziało jak się wywalam) i przetarły się na kolanie... Tak że szukam bardzo wąskich, długich, nie za cienkich, nie za grubych, nie za matowych i nie za błyszczących...
I nic nie znalazłam
Najlepiej wychodzi mi kupowanie perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 15:56   #1593
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Póki co mam same poważne wydatki: przydałby się czarny/grafitowy sweter oversize z nie za wielkim golfem, w końcu nie zdecydowałam się na ten z H&M bo cena vs materiał mnie nie przekonały.
Wet lookowe legginsy miały spotkanie z linoleum w podstawówce (ach te wysokie obcasy, na szczęście grono pedagogiczne nie widziało jak się wywalam) i przetarły się na kolanie... Tak że szukam bardzo wąskich, długich, nie za cienkich, nie za grubych, nie za matowych i nie za błyszczących...
I nic nie znalazłam
Najlepiej wychodzi mi kupowanie perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych
Patrzyłaś na legginsy w calcedonii?Mają spory wybór, także wet lookowych. Kupowanie swetrów w sieciówkach dawno zarzuciłam. Szukam w lumpeksach, dzięki czemu mam sporą kolekcję kaszmirowych.
A co ciekawego znalazłaś w sferze zapachowo-kosmetycznej? Rozglądam się za jakimś kremem przeciwzmarszczkowym.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 18:25   #1594
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Patrzyłaś na legginsy w calcedonii?Mają spory wybór, także wet lookowych. Kupowanie swetrów w sieciówkach dawno zarzuciłam. Szukam w lumpeksach, dzięki czemu mam sporą kolekcję kaszmirowych.
A co ciekawego znalazłaś w sferze zapachowo-kosmetycznej? Rozglądam się za jakimś kremem przeciwzmarszczkowym.
Wciąż nie, zawsze mi do nich nie po drodze Ostatecznie kupiłam na Zalando, a jak będą nie teges to capnę sprawdzone w Answear... która wcześniej jakoś przegapiłam.
W lumpeksach bywają swetry oversize, z golfem, długie do pół uda, bez warkoczy, prążków, w czarnym lub szarym kolorze? Ilekroć przeglądałam coś u siebie, to widziałam tylko prążkowane wory z lat 80-tych albo pastelowe cienkie sweterki w serek :/ Nic dla mnie.
W sferze zapachowej sprzedałam kilka sztuk (szybko przyszło, szybko poszło), po czym capnęłam odlewkę Sovy, flachę Baque, Dali Pour Homme (dla się) i marzy mi się powrót do Bois d'Encens, Black CdG i może Bentley Absolute po domu... Ale to raczej tylko w marzeniach.
Jeszcze nie znalazłam kremu, który naprawdę działa na zmarszczki :/ Pod oczy mam SU:M37 Flawless Regenerating (próbki), coś tam robi lepiej niż inne kremy, ale bez szału... Natomiast teraz obkupiłam się w kosmetyki, które niby mają poprawić napięcie paszczy. Efekty ocenię za kilka miesięcy Póki co wydaje mi się, że esencja The History of Whoo Hwa Hyun faktycznie lekko napina skórę, daje efekt "plomp". Ja walczę z obwisem, opadającymi i miękkimi polikami.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 14:11   #1595
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
W lumpeksach bywają swetry oversize, z golfem, długie do pół uda, bez warkoczy, prążków, w czarnym lub szarym kolorze? Ilekroć przeglądałam coś u siebie, to widziałam tylko prążkowane wory z lat 80-tych albo pastelowe cienkie sweterki w serek :/
Kwestia lumpeksu. W "moim" (znaczy tym, który przez przypadek odkryłam w lecie) zdarza się wszystko. W tym sezonie znalazłam m.in. dwa płaszcze, gdy szukałam plaszczy, czarną skórzaną spódnicę midi, gdy szukałam ołówkowej spódnicy i kaszmirowo-jedwabny golfik, gdy szukałam golfu. Akurat za oversizowymi się nie rozglądałam. Faktem jednak jest, że to pierwszy sensowny lumpeks, na który trafiłam w ostatniej dekadzie. Warto sprawdzać second handy, bo w sieciówkach swetry z byle jakiego akrylu są w bardzo wysokich cenach, a z naturalnych materiałów w kosmicznych.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 17:57   #1596
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Kwestia lumpeksu. W "moim" (znaczy tym, który przez przypadek odkryłam w lecie) zdarza się wszystko. W tym sezonie znalazłam m.in. dwa płaszcze, gdy szukałam plaszczy, czarną skórzaną spódnicę midi, gdy szukałam ołówkowej spódnicy i kaszmirowo-jedwabny golfik, gdy szukałam golfu.
Ty masz tam koncert życzeń a nie lumpeks

Dobiły mnie moje ubrania. W słoneczny dzień zauważyłam, że zamszowe legginsy są fioletowe, a nie czarne, i buty z Ulanki szare, a nie czarne. W domu rozłożyłam łachy na słońcu i oczywiście - jedno brązowe, inne zielone, a rajstopy z Calzedonii zdechło-szare. Buty zazwyczaj szaro-zielone. W cieniu wszystko pięknie czarne, jak żyć?!
Jutro będę robić czystki, co w durnym kolorze, to out albo do znoszenia na wózkowe spacerki. Najbardziej mi żal asasyńskich butów z Ulanki, które w słońcu wyglądają wg mnie fatalnie.
Jak kupować w przyszłości, normalnie chyba już nie odważę się niczego zamawiać przez net
Farbujecie takie ciuchy...? Jak udaje Wam się trafić w czarną czerń?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 21:51   #1597
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja po prostu nie wychodzę na słońce . A tak serio, to może spróbuj zapasowac buty z ulanki czarną pastą. Farbowania też można spróbować. Sama tego nie robię, ale moj chłopak ma niezłą praktykę. Farbuje na czarno nawet wyblakle trampki. Z tym, że chwytają tylko naturalne materiały, z syntetykami jest problem.
Mnie różnice w odcieniach czerni na tyle nie raza, że prawie ich nie zauważam. Wyjątkiem są lakierowane botki na obcasie, które ewidentnie wpadają w fiolet. I fakt buty ulanki nie są stuprocentowo czarne. Może sama je zapastuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 21:58   #1598
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Pastowałam, ale jakby nie chwyta No nic, znoszę...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 23:19   #1599
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pastowałam, ale jakby nie chwyta No nic, znoszę...
A jakby spróbować czarnego renowatora do zamszu i nubuku? Są też farby do skóry. Za daaaawnych czasów wymalowałam czerwony, skórzany płaszcz (tak, chodziłam kiedyś w takich rzeczach ) z efektem całkiem zadowalającym.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 09:18   #1600
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ty to masz łeb! Znalazłam w googlu farby do nubuku, pozostaje wybrać najlepszą.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 22:06   #1601
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ty to masz łeb! Znalazłam w googlu farby do nubuku, pozostaje wybrać najlepszą.
Zdaj relację jak wyjdą
Podpytałam chłopa o farbowanie. Kupuje takie farby, które się po prostu wrzuca do bębna pralki. Minusem jest to, że farbują też sam bęben, ale barwnik z bębna się stopniowo wypłukuje nie barwiąc już później pranych tkanin.
Byłam bardzo zaskoczona, bo pamiętam z czasów studenckich, jak moje współlokatorki farbowały ciuchy posługując się wielkim garnkiem, drewnianą łyżką i octem, którym śmierdziało całe mieszkanie. Jednak technika idzie do przodu.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 10:47   #1602
chochlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja też pamiętam te czasy kiedyś tak farbowałam spódniczkę z pomarańczowej na czarną i zajęlo mi to cały wieczór i potrzebowałam największy garnek, jaki był dostępny w sklepie.
Właśnie też teraz chciałam farbować, bo mam spodnie, które kocham, ale są ciemnozielone i się spłukał cały kolor i boję się tego barwnika do pralki, ale jak mówisz, że innych ubrań potem nie barwi, to spróbuję, dzięki
chochlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:44   #1603
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ostatecznie zrezygnowałam z farbowania. Poczytałam w necie, że na jeden chłopski pantofel schodzą dwie tubki, to na mój kamasz pewnie potrzeba ze trzech. Razy dwa wychodzi sześć, potem razy 30 zeta... Taniej zapolować na idealne buty bo nie ma gwarancji, że nie wyjdą mi zacieki. Zapastowałam je porządniej i zimą dadzą radę. Natomiast nie-dość-czarne-ciuchy postanowiłam zużyć na spacerkach z wózkiem bo w większości mają zbyt duży procent sztucznych tkanin żeby farba złapała.

Jak tam czarny piątek, jakieś łupy?
Ja kliknęłam legginsy (zwykłe, imitujące skórę) i kieckę z H&M. Oby była czarno-czarna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod.jpg (122,3 KB, 52 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 12:48   #1604
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

W temacie odświeżania koloru obuwia - Ryłko ma krem do obuwia, w przeróżnych kolorach i świetnie się trzyma kolor.
Ja swoje przetyrane brązowe buty, które już chciałam wyrzucać przez przetarcia i ubytki w kolorze (wyglądały naprawdę żałośnie), wysmarowałam tym i pomimo chodzenia w nich w deszczu kolor się trzyma już miesiąc. Nie puszcza z tych odbarwionych wcześniej miejsc.


Mam też czarny taki krem, ale używalam tylko w ramach pielęgancji na wystarczająco czarne buty, więc nie zauwazyłam różnicy.
Ale czarny krem jest konkretnie czarny.


To jest niby do skóry licowej. Nie wiem, o jakich mowa. Ale może warto zaryzykować też do innych skór, tylko np. w mniejszej ilości nałożyć, żeby krem się wchłonął i nie trzeba go było szczotą polerować, tylko ewentualnie jakąś delikatną szczoteczką.


No i ten krem jest wydajny, a koszt to chyba z 15-20 zł (nie pamiętam, kupowałam z butami)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 13:20   #1605
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To jest niby do skóry licowej. Nie wiem, o jakich mowa. Ale może warto zaryzykować też do innych skór, tylko np. w mniejszej ilości nałożyć, żeby krem się wchłonął i nie trzeba go było szczotą polerować, tylko ewentualnie jakąś delikatną szczoteczką.
O, dzięki za cynk! To coś takiego? https://www.hitobuwie.pl/kremy-rylko...ABEgJiUfD_BwEa
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 13:23   #1606
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O, dzięki za cynk! To coś takiego? https://www.hitobuwie.pl/kremy-rylko...ABEgJiUfD_BwEa
Tak
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 15:41   #1607
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jak tam czarny piątek, jakieś łupy?
Ja nie kupiłam nic w czarny piątek i nawet nie szukałam. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na szukanie, a też nie potrzebuję niczego pilnie. Poczekam do porządniejszych wyprzedaży po świętach. Ostatnie moje zakupy, to nabijane ćwiekami botki z hegos na promocji halloweenowej.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 08:49   #1608
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Załącznik 7368946Dziewczyny, jakby któraś szukała efektownej kiecki allsaints to polecam tą, aktualnie na przecenie https://www.zalando.pl/allsaints-riv...1c024-k11.html.
UWAGA: na allegro opisana jest jako ciemnoniebieska, więc się wahałam przed kupnem, natomiast okazało się, że jest czarna, chyba, że jestem daltonistką. Robi fajny efekt na figurze.

I genialna jest ta https://www.zalando.pl/vivienne-west...1c02b-q11.html. Trudny fason, ale na żywo układa się sto razy lepiej niż na modelce. Ona ma na sobie po prostu za duży rozmiar. Bardziej adekwatny efekt jest na wklejonym zdjęciu.

A Wy wypatrzyłyście przy okazji świąt/wyprzedaży coś ciekawego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vivienne-westwood-womens-timans-jersey-dress-p92126-582148_image.jpg (35,7 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2017-12-28 o 08:53
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 12:18   #1609
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Załącznik 7368946Dziewczyny, jakby któraś szukała efektownej kiecki allsaints to polecam tą, aktualnie na przecenie https://www.zalando.pl/allsaints-riv...1c024-k11.html.
UWAGA: na allegro opisana jest jako ciemnoniebieska, więc się wahałam przed kupnem, natomiast okazało się, że jest czarna, chyba, że jestem daltonistką. Robi fajny efekt na figurze.
świetna jest, mam ją już od jakiegoś czasu zapisaną na liście życzeń na zalando, ale liczę na to, że jeszcze trochę potanieje gdyby to były buty/torebka/perfumy, to nie miałabym zastrzeżeń do ceny, ale na ubrania jednak szkoda mi kasy, bo jestem przyzwyczajona do cen lumpeksowych Poza tym w lutym lecę na 3 tygodnie do Azji, więc trochę ciułam kasę na ten cel

Na zalando podoba mi się jeszcze ta sukienka, ale nie mam pojęcia, z jakiej okazji mogłabym ją założyć może na jakieś wesele, ale na szczęście nie zanosi się w najbliższym czasie...
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-28, 13:09   #1610
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
świetna jest, mam ją już od jakiegoś czasu zapisaną na liście życzeń na zalando, ale liczę na to, że jeszcze trochę potanieje gdyby to były buty/torebka/perfumy, to nie miałabym zastrzeżeń do ceny, ale na ubrania jednak szkoda mi kasy, bo jestem przyzwyczajona do cen lumpeksowych Poza tym w lutym lecę na 3 tygodnie do Azji, więc trochę ciułam kasę na ten cel

Na zalando podoba mi się jeszcze ta sukienka, ale nie mam pojęcia, z jakiej okazji mogłabym ją założyć może na jakieś wesele, ale na szczęście nie zanosi się w najbliższym czasie...
Gdyby ten dół był z frędzli nie koronki to ybm brała
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 18:10   #1611
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
świetna jest, mam ją już od jakiegoś czasu zapisaną na liście życzeń na zalando, ale liczę na to, że jeszcze trochę potanieje gdyby to były buty/torebka/perfumy, to nie miałabym zastrzeżeń do ceny, ale na ubrania jednak szkoda mi kasy, bo jestem przyzwyczajona do cen lumpeksowych Poza tym w lutym lecę na 3 tygodnie do Azji, więc trochę ciułam kasę na ten cel

Na zalando podoba mi się jeszcze ta sukienka, ale nie mam pojęcia, z jakiej okazji mogłabym ją założyć może na jakieś wesele, ale na szczęście nie zanosi się w najbliższym czasie...
Bardzo ładna ta sukienka. Całe szczęście, że nie czarna, bo kusiłaby mnie bardzo. Akurat mam wesele siostry

Co do zakupów to rozumiem Twoje podejście. Też uważam, że torebka i buty robią całość. Można chodzić cały czas w tej samej sukience, ale jak te dodatki są dobrej jakości, to musi wyjść świetnie. Dlatego nie oszczędzam na nich. A perfumy, to wiadomo
I mnie też rozpieściły lumpeksy, mam stamtąd najlepsze perełki. Droższe ciuchy kupuję zwykle, jak mam jakiś ważny powód. Ta czarna Westwood była dla mnie cudowną motywacją, gdy z grypą, nocami wykańczałam na gwałt kilkuletni projekt. Obiecałam sobie, że jak mi się jakimś cudem uda skończyć przed deadlinem, to zaszaleję. Udało się i z wielką satysfakcją kliknęłam, bo "zasłużyłam"
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 18:20   #1612
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Chyba dawno mnie tu nie było - więc najpierw witam

Wyszperałam zwyczajną bluzę na H&M. Urzekły mnie napisy Powinna fajnie wyglądać do rajstop zwykłych cienkich czarnych - tak przynajmniej zgaduję. Jeszcze się waham i nie wiem. Co sądzicie ?

Jeszcze taką szmatkę znalazłam na ali.. i wiadomo, krój fajny, więc mimo słabej jakości zapewne - tu już się skusiłam na nią. Te bluzy chyba są całkiem znane, widziałyście je?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hnm.jpg (18,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jesie-Na-Co-Dzie-Z-Kapturem-Damskie-Tunika-Sukienka-2017-New-Fashion-Winter-Kobieta-Nieregularne.jpg (59,9 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2017-12-28 o 18:23
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 19:01   #1613
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Chyba dawno mnie tu nie było - więc najpierw witam

Wyszperałam zwyczajną bluzę na H&M. Urzekły mnie napisy Powinna fajnie wyglądać do rajstop zwykłych cienkich czarnych - tak przynajmniej zgaduję. Jeszcze się waham i nie wiem. Co sądzicie ?

Jeszcze taką szmatkę znalazłam na ali.. i wiadomo, krój fajny, więc mimo słabej jakości zapewne - tu już się skusiłam na nią. Te bluzy chyba są całkiem znane, widziałyście je?
Bardzo fajna ta bluza! Ogólnie bluzy, to nie jest mój ubiór codzienny, ale od czasu do czasu bardzo lubię się w nie ubrać a rajstopy plus wielka bluza i fajne botki bardzo mi się podobają, z tym, że rajtki wolę kryjące.

Natomiast szmatka na ali ma rzeczywiście niezwykły krój. Nie mam kompletnie doświadczenia z chińskimi sklepami, ale moja szyjąca kuzynka kupuje tam akcesoria do szycia typu koronki, tasiemki itp i twierdzi, że niczym nie różnią się od tych polskich poza wielokrotnie niższą ceną. Ile kosztuje taka sukienka? Jak rzeczywiście tak mało, jak głoszą legendy, to może warto zaryzykować?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 08:34   #1614
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Bardzo fajna ta bluza! Ogólnie bluzy, to nie jest mój ubiór codzienny, ale od czasu do czasu bardzo lubię się w nie ubrać a rajstopy plus wielka bluza i fajne botki bardzo mi się podobają, z tym, że rajtki wolę kryjące.

Natomiast szmatka na ali ma rzeczywiście niezwykły krój. Nie mam kompletnie doświadczenia z chińskimi sklepami, ale moja szyjąca kuzynka kupuje tam akcesoria do szycia typu koronki, tasiemki itp i twierdzi, że niczym nie różnią się od tych polskich poza wielokrotnie niższą ceną. Ile kosztuje taka sukienka? Jak rzeczywiście tak mało, jak głoszą legendy, to może warto zaryzykować?
Z doświadczenia wiem, że na ali najlepiej jest kupować te dość drogie ciuchy (jak na chiny) za 100-300zł, bo dopiero wtedy są spoko jakości. Taka narzutko-szmatka, nawet jeśli przyjdzie podobna, będzie koszmarnej jakości, do założenia na raz.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 09:14   #1615
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że na ali najlepiej jest kupować te dość drogie ciuchy (jak na chiny) za 100-300zł, bo dopiero wtedy są spoko jakości. Taka narzutko-szmatka, nawet jeśli przyjdzie podobna, będzie koszmarnej jakości, do założenia na raz.
Dzięki za uświadomienie. Za 100-300 zł wolałabym chyba kupić coś w Polsce i mieć możliwość przymierzyć od razu, czy bez problemu oddać.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 19:19   #1616
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Rawito, świetna ta kiecka nr 2! Na szczęście nie kusi mnie bo wymaga kombinacji ze stanikiem. Nie chce mi się kombinować

Sylvia, narzutka bardzo w moim guście, jednak nie chce mi się wierzyć, że przyjdzie taka, jak na obrazku. Ilekroć zamawiałam jakąś chińszczyznę, to na żywo okazywała się za krótka/za szeroka/dziwnie skrojona.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 12:39   #1617
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dzięki Red, ja nic nie kombinuję ze stanikiem. Po prostu go nie zakładam. W ogóle nie lubię biustonoszy i noszę tylko jak mnie mama widzi
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 16:54   #1618
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
W ogóle nie lubię biustonoszy i noszę tylko jak mnie mama widzi
Ja tak nie mogę, niby B (no, oszukańcze D wg niektórych tabelek), ale miałabym je w okolicach talii
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 17:18   #1619
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja tak nie mogę, niby B (no, oszukańcze D wg niektórych tabelek), ale miałabym je w okolicach talii
To musisz mieć prawdziwe D a nie jakieś oszukańcze. Z doświadczenia posiadaczki prawdziwego B wiem, że coś, co prawie nie istnieje nie ma prawa nigdzie opaść a już na pewno nie do talii
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 18:13   #1620
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Zastosowałam hiperbolę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.