Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 11:39   #271
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Hej!a czy mozna stosowac acne-derm rano odczekac godzine i nalozyc filtr?czy zmyc?moze wystapic ta hydroliza ze skladnikami filtru?
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 12:47   #272
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Czesc dziewczyny. Czy używała któraś z was Antheliosa 60 XL tonującego (barwiący, nadający lekki odcień opalenizny). Ja właśnie od tygodnia używam acne derm, w sumie jeszcze nie zauważyłam jego działania wybielającego ale mam raczej śniadą karnację i na dodatek dość opalona byłam i zaczynam się obawiać czy nie będę wygląć śmiesznie za jakiś czas. Twarz smaruję cała acne dermem ale wiadomo, szyja i ewentualnie inne odsłonięte częsci ciała będą ciemniejsze. Samoopalaczy nie znoszę (może nie trafiłam jeszcze na ten idealny). I właśnie znalazłam w necie ten krem. Bo to tak trochę jakby dwa w jednym ,a ja nie cierpie nakładać tony kosmetyków na twarz , więc podoba mi się. Recenzji na KWC nie znalazłam. Może macie jakieś doświadczenia?
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 13:46   #273
stelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Jesli masz jakies przebarwienia to zapomnij ten kremik nic nie zakryje. Nadaje się tylko dla kogos bez kłopotów z cerą - daje ładniejszy kolorek i nie wygląda sie tak trupio blado jak po bezbarwnym kremie
stelena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 14:00   #274
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

zgadza sie, ten krem na pewno nic nie ukryje, nada tylko taką opaloną poświatę na buzię, co niekoniecznie wygląda atrakcyjnie, a do tego - przez to, że jest barwiony - trudno jest go nałożyć w odpowiedniej ilości, bo może to spowodować maskę na twarzy. już bardziej kryjący wydaje się być Bioderma SPF 100 tinted, ale to też tak naprawdę żadne krycie...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 18:57   #275
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

poszłam do apteki w końcu , bo nie ma to jak porada farmaceuty . Teraz cały tydzień jechałam na próbkach L'Oreala i nie byłam nim zachwycona - za tłusty dla mnie. Pani w aptece odradziła mi też tego antheliosa xl barwiacego, bo to jest krem i do mojej tłustej skóry poradziła mi antheliosa xl fluide extreme, o lekkiej konsystencji (65zł ) No ale dostałam jeszcze pół reklamówki próbek więc jakoś przełknę tą cenę.
Tylko nadal się boję, że będę po tym acne derm świecić białą twarzą na brązowej szyi .
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 06:34   #276
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

co do białej twarzy i ciemnej szyji to prawda wygladam śmiesznie ale nieuzywam zadnych pudrów zeby przyciemnic twarz obawiam sie ze moze mnie wysypac
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 08:44   #277
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
jakie filtry do kuracji kwasami???

Witam wszytkie wizażanki!
Mam pytanko:czy przy stosowaniu kuracji kwasami krem na dzien z filtrem powinien byc zarazem kremem do cery tradzikowej??
Czy możecie podać nazwe takiego specyfiku?
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 08:58   #278
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Przy kuracji kwasami krem na dzień powinien być przede wszystkim OCHRONNY i mieć filtr co najmniej 50. Jeśli zlekceważysz ochronę anty UV to dorobisz się przebarwień i będzie klapa zamiast ładnej buzi
przszukaj KWC, dział blokerów.
Ja ze zwojej strony zwracam Twoją uwagę na blokrery biodermy - to moje ulubione, uważam, ze są lekkie. Chwalony jest też nardzo fluid 60tka Vichy, ale fluid jest rzadki, więc istnieje ryzyko zbyt malej aplikacji... Polecam Ci jeszcze 60tkę matujący krem Vichy - też u mnie jest OK bardzo, a mam cerę tłustą.
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Przy kuracji kwasami krem na dzień powinien być przede wszystkim OCHRONNY i mieć filtr co najmniej 50. Jeśli zlekceważysz ochronę anty UV to dorobisz się przebarwień i będzie klapa zamiast ładnej buzi
przszukaj KWC, dział blokerów.
Ja ze zwojej strony zwracam Twoją uwagę na blokrery biodermy - to moje ulubione, uważam, ze są lekkie. Chwalony jest też nardzo fluid 60tka Vichy, ale fluid jest rzadki, więc istnieje ryzyko zbyt malej aplikacji... Polecam Ci jeszcze 60tkę matujący krem Vichy - też u mnie jest OK bardzo, a mam cerę tłustą.
Pozdrawiam
Oto co jeszcze dla Ciebie znalazłam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=kwasy+bloker
'
tak w ogóle to na forum mnóstwo już było na ten temat, poszukaj, znajdziesz mnóstwo informacji.
Aha, ten wątek jest o acne dermie i ochronie słonecznej,. nie wiem, jakiego kwasu używasz, ale spokojnie terść wątku odnosi się do różnych kwasów.
Piti

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:26 Powód: post pod postem
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 12:39   #279
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Dzięki
Myślę że dzięki Tobie mam juz wystarczająco duzo infomacji do rozpoczęcia kuracji
pozdrawiam
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 12:45   #280
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez tula1980
Dzięki
Myślę że dzięki Tobie mam juz wystarczająco duzo infomacji do rozpoczęcia kuracji
pozdrawiam
Nie ma za co dziękować. Uważaj tylko na ochronę anty UV - nie lekceważ tego!
Powodzenia
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 12:52   #281
hulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 181
GG do hulietta
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

podepnę sie pod watek z moim pytankiem: czy kiedy stosuję kwasy (renewal neostrata) tylko na noc to również potrzebuje na dzień blokerów?
hulietta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 13:10   #282
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez hulietta
podepnę sie pod watek z moim pytankiem: czy kiedy stosuję kwasy (renewal neostrata) tylko na noc to również potrzebuje na dzień blokerów?
hulietto, a czytałaś ten wątek, który przesłałam powyżej? Bo tam jest o tym mowa zdaje się...
Długo te kwasy stosujesz?
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 14:19   #283
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez hulietta
podepnę sie pod watek z moim pytankiem: czy kiedy stosuję kwasy (renewal neostrata) tylko na noc to również potrzebuje na dzień blokerów?
Piti juz wszystko cierpliwie wytlumaczyla chyba ze sto razy, wiec tylko podsumuje : TAK, bo mantra kuracji z kwasami brzmi: kwas na noc, krem z filtrem (wysokim, stabilnycm i chroniacym przed UVA) na dzien. Inne wyjscia istnieja ale nie sa dobre dla skory oslabionej dzialaniem zluszczajacym kwasow.
Pozdrawiam i zachecam do uwaznej lektury watkow - pewne zasady sa niezmienne. Jak w krykiecie
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 14:23   #284
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Wink Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Piti juz wszystko cierpliwie wytlumaczyla chyba ze sto razy, wiec tylko podsumuje : TAK, bo mantra kuracji z kwasami brzmi: kwas na noc, krem z filtrem (wysokim, stabilnycm i chroniacym przed UVA) na dzien. Inne wyjscia istnieja ale nie sa dobre dla skory oslabionej dzialaniem zluszczajacym kwasow.
Pozdrawiam i zachecam do uwaznej lektury watkow - pewne zasady sa niezmienne. Jak w krykiecie
Dziękuję, Sylwia!!!
Chciałam żeby h napisała ile czasu tak się kwasuje i nie chroni - może jakby tak poniektóre amatorki kwasów postraszyć toby zapamiętały tego krykieta, co?
Mam nadzieję, ze długo nie i nie zdążyła sobie zaszkodzić
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 14:26   #285
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Ale zawsze jej przebarwienie moze wylezc po pol roku bo mamy piekna polska zlota jesien i sloneczko mocno przygrzewa! Oby wytrzymalo do weekendu, bo robie sesje zdjeciowa w plenerze....
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 15:25   #286
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

hej dziewczyny
powiedzcie mi jeszcze tylko czy odpowiedni jest zestaw:
-do mycia twarzy Purritin Iwostin
-na noc Lysanel Active
-na dzień Bioderma Photoderm AKN spray SPF 30

Z góry dziękuję
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 15:37   #287
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

O tym sprayu Biodermy, juz ktos pisal, ze slabo chroni przed UVA.
Wydaje mi sie tez, ze konsystencja sprayowa bedzie dawac "cienka" powierzchnie ochrony a tu jest tylko spf 30 - moze warto dolozyc na wierzch jeszcze inny preparat producenta o wyzszym wskazniku filtracji np spf 100, wazne jest tez ppd (ochrona przed uva).
Filtry mozna mieszac ze soba, BYLE W OBREBIE TEGO SAMEGO PRODUCENTA - wtedy mamy gwarancje, ze stosujemy te same skladniki chemiczne i nic sie nie pogryzie ze soba
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 17:14   #288
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Dzięki Sywiasta!!
Ratujesz mi życie i cerę
Pozdrawiam
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 21:01   #289
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez tula1980
Dzięki Sywiasta!!
Ratujesz mi życie i cerę
Pozdrawiam
Pamietaj tylko, ze dobor filtrow to bardzo indywidualna sprawa. Zdobadz probki, przetestuj kilka, wybierz ten ktory Ci sluzy najlepiej i staraj sie go uzywac we wlasciwych ilosciach i systematycznie Mysle, ze po kilku miesiacach takiej rutyny, zobaczysz wyrazna poprawe.
Pozdrawia
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 06:52   #290
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Pamietaj tylko, ze dobor filtrow to bardzo indywidualna sprawa. Zdobadz probki, przetestuj kilka, wybierz ten ktory Ci sluzy najlepiej i staraj sie go uzywac we wlasciwych ilosciach i systematycznie Mysle, ze po kilku miesiacach takiej rutyny, zobaczysz wyrazna poprawe.
Pozdrawia
Na pewno zobaczysz poprawę!!!
Dziewczyny narzekają że filtry się świecą, że to, że tamto...
Ze mną też tak było oczywiście ale znalazłam "swoje" filtry, przyzwyczaiłam się do nich i teraz już nie wyobrażam sobie, jak można ich codziennie nie używać.
Ściski!!!

piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 07:25   #291
hulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 181
GG do hulietta
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Dziękuję, Sylwia!!!
Chciałam żeby h napisała ile czasu tak się kwasuje i nie chroni - może jakby tak poniektóre amatorki kwasów postraszyć toby zapamiętały tego krykieta, co?
Mam nadzieję, ze długo nie i nie zdążyła sobie zaszkodzić
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź, krem renewal dopiero co nabyłam, wczoraj pierwszy raz zastosowałam, dzisiaj zakupię wysoki filtr. Jestem początkująca w tych sprawach, dlatego jeszcze raz dzieki.
hulietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 07:57   #292
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Filtr kup i używaj CODZIENNIE!!! Inaczej - stosując kwasy bez ochrony - możesz sobie zaszkodzić - oszpecić twarz przebarwieniami!!! Bardzo proszę - nie zapominaj o wysokim filtrze. Zawsze chętnie doradzę, pomogę - jeśli będzie trzeba
Powodzenia!!!
piti

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Filtr kup i używaj CODZIENNIE!!! Inaczej - stosując kwasy bez ochrony - możesz sobie zaszkodzić - oszpecić twarz przebarwieniami!!! Bardzo proszę - nie zapominaj o wysokim filtrze. Zawsze chętnie doradzę, pomogę - jeśli będzie trzeba
Powodzenia!!!
piti
a tu masz jeszcze podręczną biblioteczkę:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=319578

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:32 Powód: post pod postem
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 08:13   #293
hulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 181
GG do hulietta
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez Pitipel
a tu masz jeszcze podręczną bibloteczkę:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=319578
Pitipel DZIEKUJE ;-)
hulietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 08:35   #294
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

oczywiście miało być: BIBLIOTECZKĘ!!!

I oczywiście nie ma za co, hulietto!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 11:24   #295
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez Pitipel
a tu masz jeszcze podręczną biblioteczkę:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=319578
Witam Wszystkich!

Podpinam się pod wątek (bo o filtrach rzecz). Mam pytanie dotyczące składu poniższego kremu z filtrem:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10035

Czy będzie on odpowiedni dla mojej bardzo tłustej buzi ze skłonnością do zapychania porów? No i najważniejsze czy będzie wystarczający na dzień po nocnej kuracji kremem Iwostin Purritin? Dodam, że nie mam środków finansowych na drogie kremy z filtrami.....

Będę bardzo wdzięczna z odpowiedź, pozdrawiam serdecznie,

Dorota
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 11:49   #296
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Cytat:
Napisane przez Dorota_F
Witam Wszystkich!

Podpinam się pod wątek (bo o filtrach rzecz). Mam pytanie dotyczące składu poniższego kremu z filtrem:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10035

Czy będzie on odpowiedni dla mojej bardzo tłustej buzi ze skłonnością do zapychania porów? No i najważniejsze czy będzie wystarczający na dzień po nocnej kuracji kremem Iwostin Purritin? Dodam, że nie mam środków finansowych na drogie kremy z filtrami.....

Będę bardzo wdzięczna z odpowiedź, pozdrawiam serdecznie,

Dorota

Dorotka, nie mam dla Ciebie dobryh wieści, niestety. Kremy erisa czy AA ochronne nie zapewniają stabilnej ochrony.
Jeśli chcesz się dobrze chronić to musisz wybrać coś z apteki: avene, LRP, Vichy, Bioderma...
One kosztują więcej, nestety, ale i chronią tak, jak trzeba. Żeby było taniej wybierz coś o większej pojemnośći - mleczko vichy 60tka 100ml, LRP dermo Pediatrics 40tka albo 60tka - 100 ml... Zdaje się ze i bioderma ma coś dużego w ofercie o faktorze 30 lub 40.
Kremy Irki Eris tylko z nazwy są ochronne, niestety
Pozdrawiam
Piti

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Dorotka, nie mam dla Ciebie dobryh wieści, niestety. Kremy erisa czy AA ochronne nie zapewniają stabilnej ochrony.
Jeśli chcesz się dobrze chronić to musisz wybrać coś z apteki: avene, LRP, Vichy, Bioderma...
One kosztują więcej, nestety, ale i chronią tak, jak trzeba. Żeby było taniej wybierz coś o większej pojemnośći - mleczko vichy 60tka 100ml, LRP dermo Pediatrics 40tka albo 60tka - 100 ml... Zdaje się ze i bioderma ma coś dużego w ofercie o faktorze 30 lub 40.
Kremy Irki Eris tylko z nazwy są ochronne, niestety
Pozdrawiam
Piti
aha, mowa o tych kremach (Eris_ jest w wątku, do którego link podałam w trzeciej wypowiedzi od góry w TYM wątku. Dlaczego nie przeczytałaś?

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:34 Powód: post pod postem
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 11:59   #297
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez Pitipel
aha, mowa o tych kremach (Eris_ jest w wątku, do którego link podałam w trzeciej wypowiedzi od góry w TYM wątku. Dlaczego nie przeczytałaś?
Witaj!

Dzięki serdeczne za ekspresową odpowiedź. Nie przeczytałam dlatego, że mam straszne urwanie głowy w pracy (a internetu w domu nie mam) i poprostu nie miałam czasu na czytanie. A zależy mi na tej informacji bo muszę filtr zakupić dzisiaj. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, jak tylko będę miała więcej czasu to obiecuję solennie więcej poczytać o filtrach.

Całuski,

Dorota
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 12:03   #298
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Cytat:
Napisane przez Dorota_F
Witaj!

Dzięki serdeczne za ekspresową odpowiedź. Nie przeczytałam dlatego, że mam straszne urwanie głowy w pracy (a internetu w domu nie mam) i poprostu nie miałam czasu na czytanie. A zależy mi na tej informacji bo muszę filtr zakupić dzisiaj. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, jak tylko będę miała więcej czasu to obiecuję solennie więcej poczytać o filtrach.

Całuski,

Dorota
Poczytaj dorotka, poczytaj we własnym interesie. Bardzo dobrze omówione są filtry na www.biochemiaurody.com w dziale słonecznym.
Pozdróweczka i ściski
I CHROŃ SIĘ!!!
piti

Cytat:
Napisane przez Dorota_F
Witaj!

muszę filtr zakupić dzisiaj.
Dorota
Wiesz co> jeszcze tak pomyślałam sobie, zebyś przed zakupem polatała po aptekach i pozbierala próbki. Chronić się nimi będziesz mogła od zaraz, a przy okazji dobierzesz sobie coś najbardziej Ci odpowiadającego...
Szkoda wydać kupę kasy na coś, co Ci nie będzie pasowało...

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:35 Powód: post pod postem
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 22:40   #299
ciarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
glyco-a na plecach a filtry

Chciałabym zacząć w najbliższym czasie stosować glyco-a na plecy. Ta część ciała to moja zmora jeśli chodzi o wypryski i dużą ilość blizn potrądzikowych Już wiele metod próbowałam i wszystkie zawodziły

Na wizażu naczytałam się sporo o glyco-a i konieczności jednoczesnego stosowania ochronnych filtrów. Jednak mam pewne wątpliwości czy ochrona taka potrzebna będzie moim plecom skoro nie będą one miały bezpośredniego kontaktu ze słonkiem.

Liczę na Wasze rady i uwagi
ciarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 22:48   #300
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: glyco-a na plecach a filtry

jesli zamierzaswz zakrywac plecy ubraniem to nie wiedze potrzeby filtrowania
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.