Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 21:38   #1171
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Chyba niższa taryfa jest przy przelewach. Coś chyba 130 zł.

A swoją drogą to skandal - w dniu, kiedy poczta podwyższała taryfę powiedzieli wprost, że sklepy internetowe im nie wsmak, bo mają za dużo roboty i najlepiej żeby padły. Naprawdę, rozgoniłabym to całe pocztowe towarzystwo.
Ale mają tupet. Moim skromnym zdaniem najlepiej, żeby padła Poczta Polska - jakość usług poniżej krytyki i według mnie z roku na rok jest coraz gorzej. Im prędzej się to stanie, tym szybciej rozwiną się inne firmy świadczące usługi pocztowe, takie jak InPost. Chętnie już dawno korzystałabym z ich usług, ale najbliższy punkt mam kilka przystanków od domu i tu wciąż jeszcze wygrywa Poczta Polska.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:18   #1172
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Chyba niższa taryfa jest przy przelewach. Coś chyba 130 zł.

A swoją drogą to skandal - w dniu, kiedy poczta podwyższała taryfę powiedzieli wprost, że sklepy internetowe im nie wsmak, bo mają za dużo roboty i najlepiej żeby padły. Naprawdę, rozgoniłabym to całe pocztowe towarzystwo.
Bez sklepów internetowych padłaby Poczta Polska - nie oszukujmy się, ale to dzięki zakupom internetowym funkcjonuje
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:36   #1173
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No chyba że tak. Co do Winter Glamour to zerknęłam na wzornik z Inermisu i tam wygląda on na średnio ciemną, prawie oliwkową zieleń - można się naciąć. Też mam jeden WG (nie pamiętam teraz numerka), błyszczy się faktycznie mocno ze względu na te brokatowe drobinki, ale ja go używam rzadko z innego powodu. Otóż trochę się on sypie podczas aplikacji i trudno się go potem pozbyć z policzka. Też masz problemy z jego osypywaniem?
Oliwkowa zieleń??? Ojacieee... W rzeczywistości jest to tak jasny seledyn, że seledynowy właściwie wyłącznie w pudełeczku, natomiast na skórze daje praktycznie tylko takie perłowe, chłodne rozświetlenie.
Owszem, też mi się one trochę osypują. Podobnie zresztą, jak i ten podwójny Double Shine. Dlatego też generalnie cienie Joko nie są moją największą miłością, tu jednak wygrywają Pierre Renee i Bell. Ale muszę jeszcze koniecznie wypróbować te Joko w musie, być może to one sprawią, że zmienię zdanie.

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
gosik.s super kolekcja kurcze ja nie moge tu wchodzić hmm zawsze szukałam matowego bronzera bo mam strasznie tłustą cerę i się bałam rozświetlających, ale tak patrze na tą czekoladke kurcze..... nie to chyba nie dla mnie, prawda? i dołączam się do zachwytów naad eyelinerkami joko virtuala mam taką zieleń ze srebrnym idrobinkami jest super trwałą i ma super pędzelek dla niewprawionych<czyt mnie> mó pierwszy liner i jest super a na moich powiekach naprawde nic się nie trzyma są takie tł€ste a ten liner jak zaklęty
pozdrawiam!
Dzięki Komarzyco
Jeśli czekoladka tak Ci wpadła w oko, to ją sobie zafunduj - najwyżej skończy jako róż do modelowania kości policzkowych i cień do oczu. Bo faktem jest, że ona rozświetla dość mocno, o co jej nawet nie podejrzewałam po pomacaniu testera w drogerii.

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Nie, nie - o tych w okrągłych pudełeczkach za 7,50
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wet&Dry są wypiekane . Piękna kolekcja. I widze, że Alexandra już odpowiedziała - chodzi o takie w odkręcanych okrągłych pudełeczkach 4Visions.
Dzięki Dziewczyny 4Visions znam, sama mam 2 kolory - srebro i róż opalizujący na złoto. Wydajne są faktycznie, można by rzec nie do zużycia. Różowego używam jako różu, więc większe ilości, a i tak ubytku w opakowaniu nie widać.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale mają tupet. Moim skromnym zdaniem najlepiej, żeby padła Poczta Polska - jakość usług poniżej krytyki i według mnie z roku na rok jest coraz gorzej.
Taka mała ciekawostka ode mnie w temacie usług kochanej Poczty Polskiej.
Otóż w ubiegłym tygodniu dostałam dwie przesyłki tego samego dnia: jedną z Gdyni, drugą z Indianapolis.
I zagadka: która z nich została wysłana wcześniej?
Tak, zgadłyście. Ta z Gdyni
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:44   #1174
Barwna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Mam pytanie. Gzdzie konkretnie w necie mogę kupić ten nowy puder Joko Chocolate? Bo szukam szukam...i nic
Barwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:52   #1175
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Barwna Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Gzdzie konkretnie w necie mogę kupić ten nowy puder Joko Chocolate? Bo szukam szukam...i nic
Tu -> http://inermis.pl/index.php?str=prod&idp=5
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:57   #1176
Barwna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Hehe jest. Nie wiem jak ja to szukałam że niczego nie znalazłam. Ale to moje pierwsze zakupy przez internet.
Dzięki
Barwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:14   #1177
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s
Taka mała ciekawostka ode mnie w temacie usług kochanej Poczty Polskiej.
Otóż w ubiegłym tygodniu dostałam dwie przesyłki tego samego dnia: jedną z Gdyni, drugą z Indianapolis.
I zagadka: która z nich została wysłana wcześniej?
Tak, zgadłyście. Ta z Gdyni
Naprawdę łatwo się było domyśleć. U mnie normą już jest, że awizo nie otrzymuję, no może czasem. Raz tylko porozmawiałam sobie o tym z naczelniczką mojej poczty - przeprosiła, obiecała, że zwróci listonoszowi uwagę, no i potem dwa razy awizo przyszło, a później znów wróciło wszystko do normy. Nie mówiąc już o tym, że nawet jak awizo listonosz zostawia, to nie raczy zadzwonić domofonem i sprawdzić czy ktoś jest w domu. Kilkanaście razy zdarzyło mi się, że wychodzę rano z domu a tu już awizo w skrzynce leży. Jednym słowem że-na-dan.

Ale co by się nie denerwować i nie odbiegać od tematu to powiem, że te cienie Metallic to jedyne cienie Joko które mi się lekko osypują, na resztę nie narzekam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 21:46   #1178
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale mają tupet. Moim skromnym zdaniem najlepiej, żeby padła Poczta Polska - jakość usług poniżej krytyki i według mnie z roku na rok jest coraz gorzej. Im prędzej się to stanie, tym szybciej rozwiną się inne firmy świadczące usługi pocztowe, takie jak InPost. Chętnie już dawno korzystałabym z ich usług, ale najbliższy punkt mam kilka przystanków od domu i tu wciąż jeszcze wygrywa Poczta Polska.
Zgadzam się.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 08:03   #1179
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Skoro dyskutujemy tu sobie również o usługach pocztowych to dorzucę i swoje, gdyż Joko jest dla mnie dostępne wyłącznie w naszym preferowanym i ulubionym sklepiku internetowym i tylko dzięki Wam wiem czasami jakiego odcienia cienia się spodziewać
Poczta jaka jest każdy wie z własnego mniej lub bardziej miłego doświadczenia, natomiast ja ostatnio się dowiedziałam, że paczki roznoszą doręczyciele (nazywam ich czasem dręczyciele) i są to osoby zatrudnione poza obsługującą mnie Pocztą. Skargi i pisemne skargi składałam niejednokrotnie, bo to awiza brak, albo jest awizo w skrzynce a ja w domu, czasem jest lepiej, czasem rewelacyjnie bo już sie z doręczycielem zaznajomiłam, a czasem nagle zmiana załogi (to jest bardzo częste) i podchody zaczynają się od nowa.
Ale jak Poczta strajkowała to mój zakup raz wysłano InPostem jako przesyłkę ekspresową. Na awizo czekałam 2,5 tygodnia, ale najlepsze było przede mną - żeby odebrać swoją paczkę musiałabym jechać gdzieś na obrzeża mego miasta rodzinnego i na dodatek zwolnić się z pracy bo punkt czynny jest od 11.00 do 17.00. Osoba nadająca też się niepokoiła okresem oczekiwania i próbowała się COŚ dowiedzieć o losie listu - od InPostu nie dowiedziała się niczego. Tak więc to jednak nie jest alternatywa do usług pocztowych tylko kolejna irytująca firma, która się spisze albo popisze.
Słyszałam gdzieś że bodajże do 2010 lub 2011 roku Poczta ma zagwarantowany monopol, a potem to wreszcie narodzi się wolny rynek usług pocztowych, choć czekać tak długo to makabra.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 10:01   #1180
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja z InPostem mam bardzo dobre doświadczenia - książka z Allegro dotarła po 2 czy 3 dniach (w trakcie strajku PP), rachunki też docierają bez problemu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 10:19   #1181
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja z InPostem mam bardzo dobre doświadczenia - książka z Allegro dotarła po 2 czy 3 dniach (w trakcie strajku PP), rachunki też docierają bez problemu
A może to jest kwestia wielkości przesyłki? Jeśli to list lub coś mniejszego mieszczącego się do Euro-skrzynki to InPost się sprawdza natomiast coś większego, co wymaga odbioru osobistego i do skrzynki się nie mieści wówczas ... zależy gdzie mają punkt odbioru i w jakich godzinach.

Najbardziej żałuję, że tak drogie są przesyłki kurierskie, bo to by było rozwiązanie idealne: dziś zamawiam sobie kosmetyki, jutro mam je w ręku
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 10:57   #1182
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Nie, książka była do odebrania w ich filii
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:39   #1183
wijaczka
Raczkowanie
 
Avatar wijaczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Chyba niższa taryfa jest przy przelewach. Coś chyba 130 zł.
Taaak, dokładnie Mi właśnie dziś przyszła paczuszka z inermisa (nareszcie :P) i właśnie udało mi się dobić do 130zł bo kupowałam mamie perfumy i tak jakoś wyszło Teraz moja siostra chce coś stamtąd zamówić ale już pewnie nie dobrniemy do takiej ceny

A żeby było na temat... Zamówiłam lakier Joko, taki niebieściutki, superrr I jeszcze cień do powiek. Moja siostra też coś kupiła z Joko i dzięki temu jeden cień dostałyśmy za darmo
wijaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:22   #1184
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja z InPostem mam bardzo dobre doświadczenia - książka z Allegro dotarła po 2 czy 3 dniach (w trakcie strajku PP), rachunki też docierają bez problemu
Dziewczyny ja z usług InPostu nie korzystałam jeszcze, ale kilka moich znajomych tak i słyszę od nich same pozytywne opinie. Szybka przesyłka i tanio - to czego chcieć więcej? No tak, problem jest jeszcze z ilością punktów, o czym już wspominałam - tutaj wciąż PP ma przewagę, bo każdy ma urząd pocztowy w niedalekiej odległości od domu. Ale właśnie im szybciej padnie nasz monopolista, tym InPost i jemu podobne rozwiną się sprawniej, a sieć punktów obsługi klienta będzie coraz bardziej gęsta. Mówiąc szczerze - życzę tego Poczcie Polskiej z całego serca.
Właśnie dzisiaj będąc na poczcie wyczytałam, że mój urząd od 01.07. w soboty jest nieczynny - to chyba taki bonus do podwyżki cen usług, co by mi za wygodnie nie było.

Cytat:
Napisane przez wijaczka Pokaż wiadomość
A żeby było na temat... Zamówiłam lakier Joko, taki niebieściutki, superrr I jeszcze cień do powiek. Moja siostra też coś kupiła z Joko i dzięki temu jeden cień dostałyśmy za darmo
Wklej fotkę jeżeli masz możliwość.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:13   #1185
wijaczka
Raczkowanie
 
Avatar wijaczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wklej fotkę jeżeli masz możliwość.
Już wklejam Ten pierwszy zielony cień był gratis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joko.jpg (51,5 KB, 91 załadowań)
wijaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 16:50   #1186
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

To teraz ja się chwalę moimi dzisiejszymi zakupami w Inermisie.
Jutro wkleję zdjęcie mojej całej kolekcji Joko, tylko muszę zrobić fotkę w lepszym świetle. Nie mniej jednak już widzę, że jest ona bardzo skromna.

P.S. Kosmetyki Bell dodałam dlatego, że jakoś tak kolorystycznie mi wyszły te dzisiejsze zakupy i fajnie się razem prezentują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowe.jpg (64,3 KB, 139 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 16:53   #1187
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To teraz ja się chwalę moimi dzisiejszymi zakupami w Inermisie.
Jutro wkleję zdjęcie mojej całej kolekcji Joko, tylko muszę zrobić fotkę w lepszym świetle. Nie mniej jednak już widzę, że jest ona bardzo skromna.

P.S. Kosmetyki Bell dodałam dlatego, że jakoś tak kolorystycznie mi wyszły te dzisiejsze zakupy i fajnie się razem prezentują.
Smakowity, brązująco-wakacyjny zestaw

A ja tylko napiszę, że dotarła do mnie odżywka Nail Tek i zaczęłam kurację
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:33   #1188
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To teraz ja się chwalę moimi dzisiejszymi zakupami w Inermisie.
Jutro wkleję zdjęcie mojej całej kolekcji Joko, tylko muszę zrobić fotkę w lepszym świetle. Nie mniej jednak już widzę, że jest ona bardzo skromna.

P.S. Kosmetyki Bell dodałam dlatego, że jakoś tak kolorystycznie mi wyszły te dzisiejsze zakupy i fajnie się razem prezentują.
Frantic - i jak tam puder Crazy Diamonds - podoba się Tobie?
Faktycznie wszystko ładnie udało się Tobie zgrać kolorystycznie Też lubię takie neutralne beże bo pięknie rozświetlają i akcentują twarz. Napisz koniecznie kilka słów o błyszczyku - przyczajam się na niego i o tym cieniu także bo wydaje mi się to śliczny taki łososiowo-beżowy odcień, ale mój starczy wzrok może mnie mylić
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:38   #1189
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

........
Dziewczyny,sorry za mały offtop...ale czy odżywki Nail Tek z Allegro są oryginalne? najdroższa oferta jaka znalazłam to około 50 zł za formułęII.... w zgłoszeniu Nail Teka na KWC...cena oscyluje w okolicach 120zł ! więc jak to jest Waszym zdaniem?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 18:06   #1190
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
Dziewczyny,sorry za mały offtop...ale czy odżywki Nail Tek z Allegro są oryginalne? najdroższa oferta jaka znalazłam to około 50 zł za formułęII.... w zgłoszeniu Nail Teka na KWC...cena oscyluje w okolicach 120zł ! więc jak to jest Waszym zdaniem?
Te 120 zł to cena jaką się płaci w gabinetach kosmetycznych, natomiast na allegro jes o połowę taniej i to cały czas jest produkt oryginalny
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:16   #1191
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Te 120 zł to cena jaką się płaci w gabinetach kosmetycznych, natomiast na allegro jes o połowę taniej i to cały czas jest produkt oryginalny

Tak przyglądam się bacznie opakowaniu odżywki i naprawdę wygląda na oryginalną. Całość w j. angielskim (dostałam ulotkę w j. polskim od dystrybutora), na buteleczce podziałka, kolor szaro-mleczny - wygląda oryginalnie
Ona jest taka matowa po wyschnięciu na paznokciu prawda? Jutro nakładam 3 warstwę.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:21   #1192
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

Tak przyglądam się bacznie opakowaniu odżywki i naprawdę wygląda na oryginalną. Całość w j. angielskim (dostałam ulotkę w j. polskim od dystrybutora), na buteleczce podziałka, kolor szaro-mleczny - wygląda oryginalnie
Ona jest taka matowa po wyschnięciu na paznokciu prawda? Jutro nakładam 3 warstwę.
.......
to bosko !!! a mozesz mi powiedziec u kogo Ty ją kupowałaś?
2/3 ofert oscyluje w okolicach 20kilku złotych...te mi sie wydaja troszkę"nie teges" ale sama nie wiem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:57   #1193
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
to bosko !!! a mozesz mi powiedziec u kogo Ty ją kupowałaś?
2/3 ofert oscyluje w okolicach 20kilku złotych...te mi sie wydaja troszkę"nie teges" ale sama nie wiem
No cóż ja tez kupiłam na takiej właśnie dość taniej aukcji, co prawda już się skończyła ale na innych aukcjach tego sprzedającego jest masa tych odżywek -> http://allegro.pl/item386552055_nail...najtaniej.html
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:37   #1194
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No cóż ja tez kupiłam na takiej właśnie dość taniej aukcji, co prawda już się skończyła ale na innych aukcjach tego sprzedającego jest masa tych odżywek -> http://allegro.pl/item386552055_nail...najtaniej.html

.........
nie no ok... jestem szczerze uradowana wiadomoscią,ze nie zbankrutuje chcąc doprowadzic moje pazurki do formy poprostu ta cena w zgłoszeniu KWC,zwaliła mnie z nóg... chociaz nie powinnam sie dziwic wiedząc jakie są marze na usługi w branży kosmetycznej ... jeszcze raz dzięki za info
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:05   #1195
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
nie no ok... jestem szczerze uradowana wiadomoscią,ze nie zbankrutuje chcąc doprowadzic moje pazurki do formy poprostu ta cena w zgłoszeniu KWC,zwaliła mnie z nóg... chociaz nie powinnam sie dziwic wiedząc jakie są marze na usługi w branży kosmetycznej ... jeszcze raz dzięki za info
Mnie też cena w KWC powaliła ale dziewczyny tutaj uświadomiły mnie, że mogę tę odżywkę kupić na allegro za dużo mniejsze pieniążki niech tam najwyżej stracę 21 zł - tyle przeżyć mogę.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 21:28   #1196
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To teraz ja się chwalę moimi dzisiejszymi zakupami w Inermisie.
Jutro wkleję zdjęcie mojej całej kolekcji Joko, tylko muszę zrobić fotkę w lepszym świetle. Nie mniej jednak już widzę, że jest ona bardzo skromna.

P.S. Kosmetyki Bell dodałam dlatego, że jakoś tak kolorystycznie mi wyszły te dzisiejsze zakupy i fajnie się razem prezentują.
Piękne zakupy.

No właśnie, jak znajdujesz puder?

Ja dostałam dziś błyszczyk Bell nr. 5. Taki truskawkowo-koralowy, śliczny.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 21:40   #1197
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

I jak tam kameleon na oku? nie wychodzi pomaranczowy?;]
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 07:25   #1198
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Piękne zakupy.

No właśnie, jak znajdujesz puder?

Ja dostałam dziś błyszczyk Bell nr. 5. Taki truskawkowo-koralowy, śliczny.
Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
I jak tam kameleon na oku? nie wychodzi pomaranczowy?;]

Ukrycior i Frantic - bardzo ładnie poproszę o zdjęcie ... błyszczyka Bell ale żeby nie było, że zaśmiecamy wątek to koniecznie z jakimś Jokowym akcencikiem
A ja dziewczyny odkryłam u siebie jeszcze pudry Jokowe, jak skończę remontowe szaleństwa (jeśli tego końca dożyję, bo każdy dzień to nowy kryzys małżeński i strata wiary, że życie i cokolwiek jeszcze ma sens) to obfotografuję i wrzucę do wątku. A jak wrócę dziś wcześniej do domu (wcześniej to znaczy przed mym groźnym małżonem, który od razu zagania mnie do roboty i nie pozwala na forum się swobodnie wypowiedzieć) to wkleję jeszcze moje błyszczyki: Virtuale metaliczne i ukochany i niezastąpiony czekoladowy nr 200.
Ukrycior Ty masz dobre kontakty z naszą drogerią I. - czy mogłabyś się dowiedzieć, bardzo ładnie proszę, czy brak tego błyszczyka w ofercie to tymczasowy dyskomfort czy mam zacząć go oszczędzać i się z nim już żegnać ?
Frantic - naturalnie cień z Twojej foty, ale na oku i podany numer byłby bardzo mile przeze mnie widziany
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:35   #1199
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny co do pudru Joko to jeszcze się nie wypowiem, bo dopiero zaraz będę go pierwszy raz kłaść na buzię. Zatem relację najlepiej zdam wieczorkiem.

A teraz moja cała skromna kolekcja:
1. Podkłąd w musie JOKO: odcień J40
2. Puder Virtual Crazy Diamonds: odcień CD202
3. Błyszczyki Virtual Metallic: odcienie od lewej M205 i M201
4. Pomadka Virtual: odcień 0106
5. Lakiery Joko: odcienie od lewej 13, 17, 26, 54
6. Cienie:
- Virtual Diamond: odcień 079
- Virtual Terracota: odcień nieznany
- Virtual Frutti di Summer: odcień 099
- Virtual Color Look (spiekany): odcień 105

I właśnie sobie przypomniałam, że nie dołączyłam mojej czekoladki. Ale ta już była fotografowana wielokrotnie, więc każdy wie jak wygląda.

A propos błyszczyków Bell to muszę powiedzieć, że jestem OCZAROWANA Milky Shake'm. Jest przecudowny, bezdrobinkowy, przyjemny w nakładaniu, pachnie cudownie koktajlem malinowym i trzyma się na ustach całkiem długo. Wczoraj się nim wysmarowałam wychodząc wieczorem z domu i po powrocie po paru godzinach wciąż jeszcze trochę go na ustach miałam. Co do tubkowego błyszczyka Bell, to mam takie nieodparte wrażenie, że to wersja Milky Shake ale z małymi drobinkami. Również jest bardzo przyjemny, ale chyba ten pierwszy wolę bardziej i jestem pewna już teraz, że kupię kolejne odcienie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (61,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (65,6 KB, 133 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 10:25   #1200
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Skusiłyście mnie na puder Crazy Diamonds - to będzie mój drugi kosmetyk tej firmy z moich przepastnych zbiorach
Akurat kończyła się aukcja na Allegro i udalo mi sie wygrac Mam nadzieje ze będę zadowolona, tak jak Wy, tylko, że mam już 7 rozświetlaczy

A czy macie moze porównanie do pudru Sensique: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=218537 ?? Tez matowił, lekko rozświetlał, ale był widoczny na włoskach i w porach - w zależności od światła ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.