Planowanie ciąży cz. 6 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-18, 17:27   #4801
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ee jak moj jedzie gdzieś na jeden dzien to chyba nawet nie zauwazam juz różnicy(zycie z mundurowym) 😂 tylko zazwyczaj to ze horrory ogladam(bo on nie lubi)😏 i boje sie pojsc spac ale to przecież sama sie strasze😂

Do piatku jeszcze dalekoo wiec czekaj cierpliwie bo teraz to nawet jak sie udało to raczej nic nie bedzie widać😏 jak dlugie masz cykle ? Ktory dzis masz dc?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


Ja tak samo mieszkalam na wsi, dom zaraz pod lasem zywej duszy w najbliższej okolicy, dom stary przedwojenny wiec ciagle skrzypial itp 😏 dodatkowo opowiesci o duchach itd robily swoje wiec jak ja 12latka mialam zostac sama wieczorem to tv włączone jak najgłośniej zeby niczego dziwnego nie słyszeć😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja wszedzie swiatla zapalalam, albo siedzialam w pokoju i tylko to toalety wychodzilam. Straszne to bylo :-P Tez mialam niedaleko las, nasz dom byl ostatnim na ulicy ehhh.





Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Wlasnie ciezko u mnie z ta cierpliwoscia :p ja to bym juz chciala wiedziec czy przyjdzie okres czy nie czy moze sie udalo wkoncu! Dzis mam 21dc a cykl u mnie trwa 25 dni....
Powinno sie dac sprawdzic 1 dzien po owu albo od razu po stosunku. Byloby cudnie 😁
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:34   #4802
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Ja w pierwszej latalam po lekarzach bo mnie zoladek bolal i mi stwierdzono zapalenie dwunastnicy musialam byc 5 dni na sucharach ryzu i bananach a dopiero potem sie kaplam ze juz dawno powinnam miec okres i wyszlo ze to nie dwunastnica a ciaza....i za kazdym razem jak mnie zoladek czasami bolal to maz sie smial ze co znowu dwunastnica?!(mial na mysli ze znowu ciaza) :p

Potem to juz samo zyganko sie zaczelo... a teraz to znowu mam apetyt wielki non stop bym jadla....wczoraj w kinie to zjadlam nachosy potem zagryzalam popcornem i na koncu Liona czekoladowego wszamalam dzis tez steka duuuzego zjadlam a za chwile juz mialam w glowie ale bym jeszcze jednego zjadla....tzt w ramach przeprosin upiekl brownie i duzy kawalek zjadlam a juz przy ostatnim gryzie pomyslalam sobie ze ale bym teraz chipsy zjadla...no koszmar jakis!!bo jak bede tak jesc to do 100kg dobije jakis obled mam z tym jedzeniem...

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Franiczek takie rozwiazanie byloby idealne!! A nie ze musisz czekac pol miesiaca zeby wiedziec jestem albo niejestem...:/!!
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:48   #4803
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Madzi ja ostatnio tez mam mega apetyt. Moglabym non stop jesc 😑
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:54   #4804
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Ja wszedzie swiatla zapalalam, albo siedzialam w pokoju i tylko to toalety wychodzilam. Straszne to bylo :-P Tez mialam niedaleko las, nasz dom byl ostatnim na ulicy ehhh.







Powinno sie dac sprawdzic 1 dzien po owu albo od razu po stosunku. Byloby cudnie 😁
Zeby moj dom byl jeszcze na jakiejs ulicy to by bylo ok 😂😂 moj dom stal w srodku pola 😂 a za domem las😏 do ulicy daleko wszędzie daleko 😂😂

Fajnie by było jakby tak mozna dzien po owu testowac a nie czekać tyle😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej latalam po lekarzach bo mnie zoladek bolal i mi stwierdzono zapalenie dwunastnicy musialam byc 5 dni na sucharach ryzu i bananach a dopiero potem sie kaplam ze juz dawno powinnam miec okres i wyszlo ze to nie dwunastnica a ciaza....i za kazdym razem jak mnie zoladek czasami bolal to maz sie smial ze co znowu dwunastnica?!(mial na mysli ze znowu ciaza)

Potem to juz samo zyganko sie zaczelo... a teraz to znowu mam apetyt wielki non stop bym jadla....wczoraj w kinie to zjadlam nachosy potem zagryzalam popcornem i na koncu Liona czekoladowego wszamalam dzis tez steka duuuzego zjadlam a za chwile juz mialam w glowie ale bym jeszcze jednego zjadla....tzt w ramach przeprosin upiekl brownie i duzy kawalek zjadlam a juz przy ostatnim gryzie pomyslalam sobie ze ale bym teraz chipsy zjadla...no koszmar jakis!!bo jak bede tak jesc to do 100kg dobije jakis obled mam z tym jedzeniem...

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Franiczek takie rozwiazanie byloby idealne!! A nie ze musisz czekac pol miesiaca zeby wiedziec jestem albo niejestem...:/!!
Ja sie ciesze ze u mnie waga leży zepsuta w łazience bo bym chyba sie przerazila 😂 a tak serio to musze wreszcie zacząć realizowac moje postanowienie bo do wakacji coraz blizej a ja ostatnio przez chorobe wyjeta z zycia bylam o cwiczeniach nawet nie myślałam😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:18   #4805
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

O tą, byłoby cudownie móc testować już np koło 20dc, a tak to zawsze do miesiączki się tak dluzy... Co do ćwiczeń, ja staram się coś tam ćwiczyć, czasem pójdę na trampoliny, ale od marca chce zapisać się na siłownię. Mam cellulit na udach i pupie, muszę się go pozbyć do lata
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:10   #4806
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Hej dziewczyny

@ przyszła ale jakaś dziwna w tym cyklu. Zostało mi tyle sera po walentynkach że robię zapiekankę serowo szpinakowa haha

Co do mieszkania samej mój TŻ kiedyś wyjeżdżał za granicę od pon do pt co drugi tydzień i było ciężko ale piątek to zawsze było takie święto dla mnie haha, większe niż święta xd nie mniej jednak dobrze ze juz robotę zmienił bo też tak średnio w domu samej siedzieć. Dobrze ze psa miałam I w bloku zdecydowanie raźniej niż w domu.

Co do ćwiczeń to ja ćwiczę 4 razy w tygodniu. 2x rano joga i 2x silka, tzn na siłowni robię aeroby i nadrabiam seriale. Wcześniej chodziłam na tyle zajęć abt, tbc i takie tam. Teraz w takim rytmie się odnalazłam. I tak nie chudne, ale od pon zaczynam znowu korepetycje z odchudzania dr lifestyle. Nie wiem czy slyszalyscie o tym blogu, jak nie to polecam
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:12   #4807
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

@ przyszła ale jakaś dziwna w tym cyklu. Zostało mi tyle sera po walentynkach że robię zapiekankę serowo szpinakowa haha

Co do mieszkania samej mój TŻ kiedyś wyjeżdżał za granicę od pon do pt co drugi tydzień i było ciężko ale piątek to zawsze było takie święto dla mnie haha, większe niż święta xd nie mniej jednak dobrze ze juz robotę zmienił bo też tak średnio w domu samej siedzieć. Dobrze ze psa miałam I w bloku zdecydowanie raźniej niż w domu.

Co do ćwiczeń to ja ćwiczę 4 razy w tygodniu. 2x rano joga i 2x silka, tzn na siłowni robię aeroby i nadrabiam seriale. Wcześniej chodziłam na tyle zajęć abt, tbc i takie tam. Teraz w takim rytmie się odnalazłam. I tak nie chudne, ale od pon zaczynam znowu korepetycje z odchudzania dr lifestyle. Nie wiem czy slyszalyscie o tym blogu, jak nie to polecam
Szkoda że@ przyszła😞 kciuki za ten cykl✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 19:17   #4808
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Dzięki Kamila, ja wierzę w magię tego cyklu bo jedziemy z TŻtem wypoczywać do spa i na narty już się doczekać nie mogę. Będziemy nareszcie sami i do tego moja pierwsza dalszą podróż autem :d
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:23   #4809
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Dzięki Kamila, ja wierzę w magię tego cyklu bo jedziemy z TŻtem wypoczywać do spa i na narty już się doczekać nie mogę. Będziemy nareszcie sami i do tego moja pierwsza dalszą podróż autem :d
Ale wam dobrze 😜 zazdroszczę wyjazdu 😉 odpocznijcie i dzialajcie😉ogromne kciuki 😊✊
Ja mam nadzieje ze nam w tym cyklu tez sie uda😏chociaż na początku miesiąca bedzie trochę stresów wizyty z młodym u lekarzy potem szpital 😞 juz sie stresuje jak o tym myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:38   #4810
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Dobry wieczór



MadziQ mi się film nawet podobał. Trochę śmiechu trochę płaczu a i wątki filmu akcji się znalazły. ciekawa jestem czy nagrają czwarta cześć „oczami greya” ale wątpię.



Trzymaj kciuki dziewczynki za wasze cykle aby się udał u mnie znając życie na razie nic nie będzie. Wątpię żeby po kilku połówkach Bromka się już unormowała poza tym oprcz delikatnego bólu głowy (da się wytrzymać) i senności to nie odczuwam skutków ubocznych leku
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:46   #4811
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Nada ciezko zaczac cwiczyc joge? Bardzo bym chciala ale ciagle mam jakies "ale"
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 19:59   #4812
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Franiczka a ćwiczysz coś w ogóle? Moim zdaniem joga jodze nie równa. Ja teraz chodzę na takie zajęcia ze umieram potem dwa dni z zakwasow np haha dają większego kopa niż TBC ale np Gosia Mostowaska ma takie fajne lekkie praktyki dla początkujących na yt. Polecam na początek są super. Nawet mój TŻ ćwiczył a on nie jest zupełnie rozciągniety

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

No i uczucie lekkości po jodze jest super. Umysł się wycisza, uczysz się oddychać. Uczy cierpliwości. Super sprawa
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:17   #4813
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Franiczka a ćwiczysz coś w ogóle? Moim zdaniem joga jodze nie równa. Ja teraz chodzę na takie zajęcia ze umieram potem dwa dni z zakwasow np haha dają większego kopa niż TBC ale np Gosia Mostowaska ma takie fajne lekkie praktyki dla początkujących na yt. Polecam na początek są super. Nawet mój TŻ ćwiczył a on nie jest zupełnie rozciągniety

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

No i uczucie lekkości po jodze jest super. Umysł się wycisza, uczysz się oddychać. Uczy cierpliwości. Super sprawa

Nic nie cwicze, jestem okropnym leniem :-P czasem jezdze na rowerku stacjonarnym :-P ooo to zobacze sobie jej filmiki. Jakos zawsze zakladalam ze na joge trzeba isc na zajecia...
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:53   #4814
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

ja chodziłam na pilates, dobry na początek. super rozciąga, zawsze się taka zrelaksowana czułam po tych zajęciach od września planuję, że może bym wróciła, ale zobaczę jak to się skończy
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 22:05   #4815
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Pilates też spoko :d u mnie najpierw był pilates a potem joga. Tylko trzeba trafić na fajne zajęcia. Dużo zależy od instruktora. Z niektórymi się nudziłam.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Nic nie cwicze, jestem okropnym leniem :-P czasem jezdze na rowerku stacjonarnym :-P ooo to zobacze sobie jej filmiki. Jakos zawsze zakladalam ze na joge trzeba isc na zajecia...
Niektóre nawet po 20 minut maja. Ja chcę zrobić ten trening hormonalny. Jakaś laska dziękowała że dzięki tej praktyce zaszła w ciążę.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 07:19   #4816
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Witam przy poniedzialki! U mnie dzis mroznie brrr...

Wczoraj na wieczor podbrzusze bolalo czyli @ sie zbliza ja siedze i czekam w laboratorium na badanie a potem lece odrazu na usg, w zyciu bym niepowiedziala ze bedzie tu tyle ludzi masakra...ehh jak ja uwielbiam lekarzy! :p

Milego
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 07:24   #4817
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

hej! ja już w pracy, maż dojechał do Katowic, także ufffff ale jestem załamana, chce mi się płakać bo zgubiłam moją bransoletkę Pandory wczoraj miałam ją u tesciów na obiedzie, dziś sięgam rano do pudełka bo chce ją założyć i jej nie ma albo sie odpieła pod blokiem i upadła i nie słyszałam , albo o co blagam odpiela się w aucie i leży gdzies pod siedzeniem. ALe to dopiero sprawdzi maż jak wróci bo auto stoi pod jednostką. Pomijam fakt, że ta bransoletka jest warta krocie , ale najbardziej szkoda mi charmsow bo to pamiątki
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 07:28   #4818
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Alusiek a nieodpiela sie u rodziców?mozesz tez sprawdzic pod blokiem a noz moze ktos niewzial niedziwie sie ze ci szkoda ale badz dobrej mysli ze sie znajdzie ja mam z Aparta taka z charmsami tylko wiszacymi bo teraz to sa rozne rodzaje ich
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 07:30   #4819
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

pod blokiem rodziców to na pewno już ktoś wziął . Modle się , żeby była w naszym samochodzie, ale to czekanie mnie wykończy
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-19, 08:17   #4820
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Pilates też spoko :d u mnie najpierw był pilates a potem joga. Tylko trzeba trafić na fajne zajęcia. Dużo zależy od instruktora. Z niektórymi się nudziłam.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Niektóre nawet po 20 minut maja. Ja chcę zrobić ten trening hormonalny. Jakaś laska dziękowała że dzięki tej praktyce zaszła w ciążę.
Ooo ciekawe! Zerkne w domu





Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
hej! ja już w pracy, maż dojechał do Katowic, także ufffff ale jestem załamana, chce mi się płakać bo zgubiłam moją bransoletkę Pandory wczoraj miałam ją u tesciów na obiedzie, dziś sięgam rano do pudełka bo chce ją założyć i jej nie ma albo sie odpieła pod blokiem i upadła i nie słyszałam , albo o co blagam odpiela się w aucie i leży gdzies pod siedzeniem. ALe to dopiero sprawdzi maż jak wróci bo auto stoi pod jednostką. Pomijam fakt, że ta bransoletka jest warta krocie , ale najbardziej szkoda mi charmsow bo to pamiątki
O nie oby sie znalazla...
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 08:21   #4821
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Dzien dobry 😊

Alusiek mam nadzieję ze znajdzie sie ta bransoletka!
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Witam przy poniedzialki! U mnie dzis mroznie brrr...

Wczoraj na wieczor podbrzusze bolalo czyli @ sie zbliza ja siedze i czekam w laboratorium na badanie a potem lece odrazu na usg, w zyciu bym niepowiedziala ze bedzie tu tyle ludzi masakra...ehh jak ja uwielbiam lekarzy!

Milego
A moze pobolewa nie na @ 😏✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 08:36   #4822
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Pilates też spoko :d u mnie najpierw był pilates a potem joga. Tylko trzeba trafić na fajne zajęcia. Dużo zależy od instruktora. Z niektórymi się nudziłam.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Niektóre nawet po 20 minut maja. Ja chcę zrobić ten trening hormonalny. Jakaś laska dziękowała że dzięki tej praktyce zaszła w ciążę.
Ooo ciekawe! Zerkne w domu





Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
hej! ja już w pracy, maż dojechał do Katowic, także ufffff ale jestem załamana, chce mi się płakać bo zgubiłam moją bransoletkę Pandory wczoraj miałam ją u tesciów na obiedzie, dziś sięgam rano do pudełka bo chce ją założyć i jej nie ma albo sie odpieła pod blokiem i upadła i nie słyszałam , albo o co blagam odpiela się w aucie i leży gdzies pod siedzeniem. ALe to dopiero sprawdzi maż jak wróci bo auto stoi pod jednostką. Pomijam fakt, że ta bransoletka jest warta krocie , ale najbardziej szkoda mi charmsow bo to pamiątki
O nie oby sie znalazla...
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 09:02   #4823
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

wyć mi się chce najgorsze jest to , że nie ma jak sprawdzić auta bo stoi w Kielcach a mąż w Katowicach. chyba umre do tego czasu Dom przetrzepałam rano, wydaje mi się , że jej w domu nie ma Modle się, żeby byla w aucie
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 09:24   #4824
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
hej! ja już w pracy, maż dojechał do Katowic, także ufffff ale jestem załamana, chce mi się płakać bo zgubiłam moją bransoletkę Pandory wczoraj miałam ją u tesciów na obiedzie, dziś sięgam rano do pudełka bo chce ją założyć i jej nie ma albo sie odpieła pod blokiem i upadła i nie słyszałam , albo o co blagam odpiela się w aucie i leży gdzies pod siedzeniem. ALe to dopiero sprawdzi maż jak wróci bo auto stoi pod jednostką. Pomijam fakt, że ta bransoletka jest warta krocie , ale najbardziej szkoda mi charmsow bo to pamiątki
Oby się znalazła
też bym płakała jakby swoją kupiła (tzn ja nie mam pandory a ala pandore) ale zwłaszcza za charmsami. Tż sam je wybierał no i jeden jest Family i rodzice z dzieciaczkiem za raczkę narysowani ale ja rzadko noszę w sumie. Jedyna biżuteria którą noszę zawsze to pierścionek zaręczynowy i obrączka xD

Dzień dobry

Spaaaaaaaaaććć
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 09:28   #4825
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Hej dziewczyny

Alusiek trzymam kciuki za bransoletkę.

U mnie poniedziałek też się słabo zaczął. pies mi pogryzl psa. Nie powiem trochę z mojej winy. Widzialam że się bawią psy które znam i puściłam moją do zabawy. A jeden w towarzystwie był obcy i okazało się że to agresywna suczka. Weterynarz blisko, oczyścil ranę no i zobaczymy jak się będzie goić.

Edytowane przez nada13
Czas edycji: 2018-02-19 o 09:58
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 09:35   #4826
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

dzięki dziewczyny za wsparcie Już tak bardzo nie jest mi przykro o pieniadze jakie ona jest warta, a właśnie o charsmy
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 09:57   #4827
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Mnie boli głowa . i Spać mi się chce. Czy to możliwe że po 2,5 w ciągu 6 dni odczuwać juz skutki uboczne bromka?
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 09:59   #4828
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za wsparcie Już tak bardzo nie jest mi przykro o pieniadze jakie ona jest warta, a właśnie o charsmy
Doskonale rozumiem bo też zbieram. Myślę że są duże szanse że jest w samochodzie. Bo jakby spadla przed blokiem np to bys usłyszała prędzej i zauważyła. Dawaj znać
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 10:07   #4829
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Doskonale rozumiem bo też zbieram. Myślę że są duże szanse że jest w samochodzie. Bo jakby spadla przed blokiem np to bys usłyszała prędzej i zauważyła. Dawaj znać
dam znać
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 11:20   #4830
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Alusiek przykro mi. Mam nadzieję że znajdziesz bransoletke.

Ja dzisiaj znowu na monitoring lece.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 17:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.